سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در فروشگاه اینترنتی آرایشی رخ نگار

 

فروشگاه اینترنتی آرایشی بهداشتی رخ نگار تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که رخ نگار از کاربران سایت جمع آوری می کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.


شما پس از ورود به حساب کاربری ٬ به عنوان کاربر فروشگاه اینترنتی آرایشی بهداشتی رخ نگار شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها٬ پرداخت ها و اطلاعات فردی شما در اختیار رخ نگار محفوظ خواهد بود.


اطلاعاتی از قبیل IP شما٬ اطلاعات کوکی ها و صفحات مشاهده شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد. از اینگونه اطلاعات تنها در موارد اگهی و خبرنامه و محتویات متناسب با شما استفاده خواهد شد.


شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به “حساب کاربری من” تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل  اطلاعاتی است که شما در سایت وارد کرده اید.


فروشگاه اینترنتی آرایشی بهداشتی رخ نگار دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده است.


کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده  نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم ها و روش های پیشرفته شده است.


کلیه اطلاعات مربوط به سیستم در زیرساخت های محافظت شده و در مکان های امن نگهداری می شوند.


امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما٬‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم را داده باشیم. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی٬ درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش ارتباط با ما به اشتراک بگذارید.