حمل و نقل کالا

روش حمل و تحویل کالای مشتری به دو طریق انجام می پذیرد:

۱٫ پیک (مخصوص مشتریان تهرانی)
۲٫ پست TPG

که انتخاب روش های ارسال به عهده مشتری بوده و در مراحل نهایی خرید توسط وی تعیین می شود. و حتما قبل از ارسال سفارش مشتری با وی تماس گرفته خواهد شد. و در صورت عدم جوابگویی مشتری سفارش وی معلق خواهد شد.

پیک (مخصوص مشتریان تهرانی):
نرخ ثابتی دارد و حمل بار به تمام مناطق ۲۲گانه تهران با نرخ ۱۶ هزار تومان انجام می پذیرد.
در صورتیکه سفارشی تا قبل از پایان ساعت کاری در سیستم ثبت و تحویل واحد مرسولات رخ نگار گردد, کالا در همان روز کاری تحویل مشتری خواهد شد. در غیر اینصورت تحویل سفارش به روز بعد موکول خواهد شد.

پست TPG:
تعرفه ارسال به تهران برای بارهای تا یک کیلوگرم ۱۲ هزارتومان و به ازای هر کیلو اضافه, هزار تومان به فاکتور مشتری افزوده خواهد شد. 

تعرفه ارسال به کرج و شهرستان برای بارهای تا یک کیلوگرم  ۱۶ هزارتومان و به ازای هر کیلو اضافه, هزار تومان به فاکتور مشتری افزوده خواهد شد .

(بدیهی است که مشتریان عزیز سعی نمایند خرید های خود را حداقل به مرز یک کیلوگرم رسانده تا هزینه ارسال مقرون به صرفه تری داشته باشند.)

* در خرید های بالای ۱۵۰ هزار تومان هزینه حمل برای مشتریان تهرانی واقع در مناطق ۲۲گانه رایگان خواهد بود.
 
– سفارش های مشتریان پس از تحویل به واحد مرسولات رخ نگار حداکثر ۲۴ تا ۴۸ ساعت باتوجه به مسافت مشتری تحویل وی خواهند شد.

– سرویس دهی پست TPG منوط به مناطق و شهرهای حاشیه ای و دور افتاده نمی باشد لذا در این مواقع مرسولات از طریق پست جمهوری اسلامی ایران به دست مشتریان عزیز خواهد رسید.

 

* دقت در تکمیل اطلاعات فردی و پستی ضامن تحویل به موقع کالاها به مشتریان عزیز بوده ولذا خواهشمندیم اطلاعات فردی و پستی دقیقی در هنگام ثبت نام در سایت وارد نمایید.