حمل و نقل کالا

روش حمل و تحویل کالای مشتری به دو طریق انجام می پذیرد:

1) پیک (مخصوص مشتریان تهرانی)

2) پست سریع پیشتاز (سریعترین پست کشور)

 

که انتخاب روش های ارسال به عهده مشتری بوده و در مراحل نهایی خرید توسط وی تعیین می شود. و حتما قبل از ارسال سفارش مشتری با وی تماس گرفته خواهد شد. و در صورت عدم جوابگویی مشتری سفارش وی لغو خواهد شد.

پیک (مخصوص مشتریان تهرانی):
نرخ ثابتی دارد و حمل بار به تمام مناطق 22گانه تهران با نرخ 35 هزار تومان انجام می پذیرد.
در صورتیکه سفارشی تا قبل از پایان ساعت کاری در سیستم ثبت و تحویل واحد مرسولات رخ نگار گردد, کالا در همان روز کاری تحویل مشتری خواهد شد. در غیر اینصورت تحویل سفارش به روز بعد موکول خواهد شد.

 

پست سریع پیشتاز:
تعرفه ارسال به تهران (تحویل یک الی دو روزه) برای بارهای تا یک کیلوگرم 16 هزارتومان و به ازای هر کیلو اضافه, سه هزار تومان به فاکتور مشتری افزوده خواهد شد. 

تعرفه ارسال به کرج و شهرستان (تحویل دو الی پنج روزه) برای بارهای تا یک کیلوگرم  20 هزارتومان و به ازای هر کیلو اضافه, سه هزار تومان به فاکتور مشتری افزوده خواهد شد .

* در خرید های بالای 300 هزار تومان هزینه حمل پستی برای مشتریان تهرانی واقع در مناطق 22گانه رایگان خواهد بود. و برای مشتریان شهرستانی هزینه حمل پستی برای سفارشات بالای 300 هزارتومان و زیر یک کیلوگرم رایگان خواهد بود. و حمل رایگان به صورت اتوماتیک در هنگام تکمیل سفارش به مشتری نیز اعلام خواهد شد.

* دقت در تکمیل اطلاعات فردی و پستی ضامن تحویل به موقع کالاها به مشتریان عزیز بوده ولذا خواهشمندیم اطلاعات فردی و پستی دقیقی در هنگام ثبت نام در سایت وارد نمایید.