حمل و نقل کالا

روش حمل و تحویل کالای مشتری به دو طریق انجام می پذیرد:

۱) پیک (مخصوص مشتریان تهرانی)

۲) پست TPG

۳) پیک از سوی مشتری

که انتخاب روش های ارسال به عهده مشتری بوده و در مراحل نهایی خرید توسط وی تعیین می شود. و حتما قبل از ارسال سفارش مشتری با وی تماس گرفته خواهد شد. و در صورت عدم جوابگویی مشتری سفارش وی لغو خواهد شد.

پیک (مخصوص مشتریان تهرانی):
نرخ ثابتی دارد و حمل بار به تمام مناطق ۲۲گانه تهران با نرخ ۱۸ هزار تومان انجام می پذیرد.
در صورتیکه سفارشی تا قبل از پایان ساعت کاری در سیستم ثبت و تحویل واحد مرسولات رخ نگار گردد, کالا در همان روز کاری تحویل مشتری خواهد شد. در غیر اینصورت تحویل سفارش به روز بعد موکول خواهد شد.

 

پست TPG:
تعرفه ارسال به تهران برای بارهای تا یک کیلوگرم ۸ هزارتومان و به ازای هر کیلو اضافه, هزار تومان به فاکتور مشتری افزوده خواهد شد. 

تعرفه ارسال به کرج و شهرستان برای بارهای تا یک کیلوگرم  ۱۳ هزارتومان و به ازای هر کیلو اضافه, هزار تومان به فاکتور مشتری افزوده خواهد شد .

(بدیهی است که مشتریان عزیز سعی نمایند خرید های خود را حداقل به مرز یک کیلوگرم رسانده تا هزینه ارسال مقرون به صرفه تری داشته باشند.)

* در خرید های بالای ۱۰۰ هزار تومان هزینه حمل پستی یک روزه برای مشتریان تهرانی واقع در مناطق ۲۲گانه رایگان خواهد بود. و برای مشتریان شهرستانی هزینه حمل پستی دو روزه برای سفارشات بالای ۱۰۰ هزارتومان و زیر یک کیلوگرم رایگان خواهد بود. و حمل رایگان به صورت اتوماتیک در هنگام تکمیل سفارش به مشتری نیز اعلام خواهد شد.
 
– سفارش های مشتریان پس از تحویل به واحد مرسولات رخ نگار حداکثر ۲۴ تا ۴۸ ساعت باتوجه به مسافت مشتری تحویل وی خواهند شد.

– سرویس دهی پست TPG منوط به مناطق و شهرهای حاشیه ای و دور افتاده نمی باشد لذا در این مواقع مرسولات از طریق پست جمهوری اسلامی ایران به دست مشتریان عزیز خواهد رسید.

 

پیک از سوی مشتری:

بدلیل فعال بودن فروشگاه فیزیکی رخ نگار در کنار فروشگاه اینترنتی تصمیم گرفتیم برای رفاه بیشتر مشتریان عزیز و کاهش هزینه های این بزرگواران, گزینه ای را در مراحل نهایی صورت حساب قرار دهیم تا هر یک از مشتریان تهرانی با انتخاب آن قادر باشند تا پیک خود را برای دریافت کالا به فروشگاه اعزام نمایند ولی این نکته لازم به ذکر است که در صورت انتخاب این روش حمل, حتما پس از ثبت سفارش و قبل از ارسال پیک با شماره تماس موجود در این سایت با فروشگاه رخ نگار هماهنگ نمایید تا مشکلی در روند تحویل کالا پیش نیاید.

* دقت در تکمیل اطلاعات فردی و پستی ضامن تحویل به موقع کالاها به مشتریان عزیز بوده ولذا خواهشمندیم اطلاعات فردی و پستی دقیقی در هنگام ثبت نام در سایت وارد نمایید.