آموزش کراتینه مو آسان با آموزش تصویری حرفه ای قدم به قدم

main-keratin

کراتینه مو در حال حاضر یکی از روشهای جذاب برای صاف کردن و در عین حال احیاء موهای آسیب دیده است. در این مقاله آموزش کراتینه مو را به طور تخصصی و جدید می توانید بیاموزید. در ضمن قبل از خرید ماسک مو و یا هر گونه محصول مراقبت موی دیگر پیشنهاد می کنیم که این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید. زیرا بسیاری از آرایشگران و مشتریان سایت رخ نگار در مورد طرز کراتینه مو در خانه, کراتین بدون اتوکشی و مواد کراتین مو از ما سوال داشتند.

آموزش صفر تا صد کراتینه مو

روش کراتینه مو چیست

آموزش کراتینه مو

اموزش کراتینه مو

کراتین یکی از پروتئین های طبیعی است. این آمینو اسید طبیعی در بدن جانداران و نیز طبیعت یافت می شود. سپس با نفوذ در ساقه مو سبب احیا و رفع خشکی موها می گردد. درضمن سبب ترمیم ساختار کوتیکول مو می شود.

کراتین مو در خانه

کراتینه مو چیست

آموزش کراتینه مو

اگر با مقالات رخ نگار در زمینه مراقبت مو همراه بوده اید. حتما متوجه شده اید. در واقع یکی از علل پاک شدن سریع رنگ موهایتان به آسیب ساقه موها برمی گردد. پس, خرید ماسک موی خوب میتواند تاحدی مشکلات موهایتان را حل نماید. ولی اگر به دنبال راه اساسی تر برای رفع مشکل موی خود هستید. آموزش کراتینه مو در منزل و یا آرایشگاه را که در ادامه مطرح می شود. به طور کامل به جزییات چگونه مو را کراتینه کنیم می پردازد. 

کراتینه مو چیست

کراتین مو در حقیقت یک پلی پپتید است. مجموعه ای از آمینو اسیدهای لازم و ضروری را شامل می شود. برای مثال : آلانین, لوسئین, آرژنین و سیستئین. این آمینو اسیدها داخل فیبر مو نیز موجود است. آمینو اسیدها دیمر و سپس پلیمر می شوند. با پیوندهای سولفیدی S-S به یکدیگر متصل می شوند. این زنجیره طبیعی کراتین نام دارد.

کراتینه مو چیست – مجموعه آمینو اسیدها

کراتینه مو چیست – اتصال آمینو اسیدها با پیوند سولفیدی

 

کراتینه در خانه

در این مقاله به شما روش کراتینه مو را به صورت گام به گام  آموزش می دهیم. شما با رعایت و دقت به این موارد نتیجه عالی و فوق العاده می گیرید.

طریقه کراتین مو در خانه

کراتینه مو چیست 

آموزش کراتینه مو

فواید کراتینه کردن مو:

نحوه کراتینه مو بسیار با دقت و با حوصله باید انجام گیرد. در نتیجه فواید این ماده حیاتی به خوبی بر روی موهایتان ظاهر می شود. از فواید کراتینه کردن مو میتوان به موارد پایین اشاره نمود.

کراتینه مو چیست

اموزش کراتین در خانه

۱. رفع آسیب و خشکی موها.

۲. ضد وزی موها.

۳. احیا و ترمیم کوتیکول موها.

۴. صافی موهای مجعد.

۵. صاف و لخت کننده موها و به خصوص موهای موج دار و مجعد.

۶. رفع آسیب های جدی و ساختاری موها.

روش كراتينه كردن مو در خانه 

بهترین مارک کراتینه مو :

کراتین مو در خانه

اینکه بهترین مارک کراتینه مو چیست. به تعدادی عامل بستگی دارد. کراتینه های موجود در بازار از برندهای گوناگون موجود است. ولی بهترین مارک موجود در بازار را با کمی تحقیق می توانید پیدا کنید. در خرید کراتین باید به موارد زیر توجه کنید.

میزان فرمالین :

مورد اول میزان فرمالدوئید در آنها است. فرمالین گاز محلول در آب است. به سرعت در هوا پخش می شود. بسیار فرار است. پس سریعا جذب سیستم تنفسی و خون می گردد. فرمالین به شدت مو را صاف می کند. این ماده در نسل اول کراتین ها که وارد کشور شدند. به صورت غیر استاندارد و زیاد وجود داشت.

اگر مقدار فرمالین در کراتین نسیتا زیاد باشد. به دستگاه تنفسی افراد وارد آسیب می زند. طرز تشخیص درصد فرمالین چندین گونه است.

اول

در روی بطری کراتین درصد فرمالین را می نویسند.

دوم

حتی اگر با دستکش با ماده دارای فرمالین کار کنید. پوست انگشت دستتان به حالت پیری موقت می گراید. البته امروزه با پیشرفت تکنولوژی این مشکل به حداقل رسیده است. پس شما طریقه کراتینه مو در منزل را به راحتی می توانید انجام دهید.

آموزش کراتین مو

 کراتینه کردن مو

مورد دوم کراتین مو

شناخت و خرید کراتین اصلی و معتبر مساله مهمی است. اگر در این مورد مطمئن نیستید. می توانید در صورت نیاز از صفحه خرید کراتین مو که شامل انواع مواد صافی و احیا مو است , خرید مواد کراتین خود را با اطمینان انجام دهید. علاوه بر این برخی کراتین ها فقط مخصوص احیا هستند. برخی هم فقط مخصوص صافی مو هستند. منتها اکثر کراتین مو موجود در بازار هم صافی مو و هم بازسازی مو را انجام می دهد. البته درصد صافی و احیا در مارک های مختلف متفاوت است. معمولا اطلاعات جزئی مدل کراتین معمولا در بروشور آن نوشته شده است. در ادامه در توضیحات محصول نیز آمده است.

نحوه کراتین مو در خانه

نکات قبل از كراتينه كردن مو :

کراتینه کردن مو عملی تخصصی است. برای نتیجه بهتر حتما از یک دوست و یا دستیار در کنارتان کمک گیرید. با این کار کراتینه مو در منزل را درست انجام دهید. ولی قبل از آن به این نکات توجه کنید.

زمان رنگ و مش قبل از کراتین مو

۱. هرگونه خرید پودر دکلره و یا خرید رنگ مو قیمت مناسب را که در نظر دارید. ابتدا و در کمال آرامش انجام دهید. در ضمن عملیات رنگ و دکلره را قبل از کراتینه انجام دهید. اگر هم که صرفا عمل کراتینه را تمایل دارید, دیگر نیازی به این مرحله نیست.

ولی این را در نظر داشته باشید. پس از رنگ کردن و یا دکلره کردن موها باید 10 روز به موها زمان مکث دهید. سپس آنها را کراتینه کنید.

روش کراتین مو

انتخاب رنگ مو مناسب روش کراتینه کردن مو در خانه

۲. پس از عمل کراتین رنگ موهایتان دو درجه روشن تر می شود. پس اگر دوست دارید رنگ جذابی داشته باشید. پیشنهاد می کنیم در نظر بگیرید. پس از دو درجه روشنایی چه رنگی روی مویتان در می آید. مثلا اگر موهایتان را قهوه ای تیره نمایید. با دو درجه روشنایی قهو ای متوسط می گردد. رنگ قرمز تیره, مسی قرمز می گردد. پس سعی کنید یا رنگهای بلوند روشن را انتخاب کنید. می توانید از رنگهای دودی – دودی قهوه ای و شرابی خیلی تیره هم استفاده نمایید. سعی کنید رنگ انتخابی از خانواده قرمز- مسی نباشد. در ضمن رنگ مشکی هم بهترین انتخاب است. چون بعد از کراتین خیلی زیبا می شود.

ادامه مطلب
رنگ ریشه و تکنیک جدید رنگ کردن ریشه موهای روشن و سفید

کراتینه مو چیست – ترمیم مشکلات ناشی از خشکی – دکلره و وزی

طریقه کراتینه مو

زمان رنگ و مش پس از کراتینه کردن مو

۳. تا 15 روز بعد از کراتین, موها نباید رنگ یا دکلره شوند. در ضمن معمولا بهترین راه این است که موهایتان را قبل از کراتین یا خیلی تیره و یا خیلی روشن نمایید. مهم ترین نکته در مورد کراتین تراپی این است کسانی که اهل رنگ و مش مداوم است. نباید بعد از کراتین سریع به سراغ رنگ و مش بروند. چون رنگ و اکسیدان دارای مواد قلیایی است. پس فلس های مو باز می شود. در نتیجه کراتین از مو خارج می شود. در ضمن حتما از محصولات رنگ و اکسیدان مرغوب استفاده نمایید. از قطره آنتی دمیج و روغن آرگان داخل مواد رنگ و دکلره به منظور روشن سازی رنگ مو بهره ببرید.  اگر می خواهید از هر حیث موها دچار آسیب نشوند. از اولاپلکس در ترکیبات رنگ و مش خود استفاده کنید .

 

عملیات احیا و مراقبت مو پس از کراتینه کردن مو

۴. برای دوام بیشتر مواد بهتر است. بعد از کراتین نمودن موها در روزهای بعد از عملیات کراتینه از شامپوی مخصوص موهای کراتین شده استفاده نمایید. در داخل حمام از ماسک های کراتینه استفاده نمایید. مراقبت های بعد از کراتین بسیار ضروری است. ماسک موی بعد از حمام دارای کراتین- سرم دوفاز مخصوص کراتینه و روغن آرگان همگی جزو مراقبت های بعد از حمام است. 

 

 

خرید شامپو بدون سولفات

مراقبت های بهداشتی کراتینه کردن مو

۵. حتما مطمئن باشید که به مواد شیمیایی آلرژی نداشته باشید. در ضمن موهایتان را تا چندین روز بعد از عمل کراتین مو اصلا نبندید. سعی کنید بیشتر در هوای آزاد باشید. تا بوی کراتین در محیط بسته پخش نشود.

روش کراتین مو

اموزش كراتين كردن مو جهت موهایی جذاب

 

۶. از ماسکهای فیلتردار برای خود و اطرافیان در زمان کراتینه کردن موها استفاده نمایید. این کار برای سلامتی خودتان و اطرافیانتان مفید است.

کراتینه مو و صافی

۷. حتما در محیط باز و محیطی که گردش هوا به خوبی انجام می شود. عمل کراتینه کردن مو را انجام دهید.

خرید کراتینه مو و صافی

۸. اگر مو و یا پوست سرتان دچار آسیب جدی است. قبل از هر کاری با دکتر و یا یک آرایشگر ماهر مشورت نمایید.

۹. مراحلی زیر را به دقت اجرا نمایید. زمان های قرنطینه را به دقت اجرا نمایید. نکته ای که باید توجه کنید. این است که در برخی مدل های کراتین مدت زمان قرنطینه حذف می شود. این مدلها به کراتینه بدون قرنطینه معروف هستند.

کراتینه مو و صافی

با ادامه آموزش کراتین مو همراه ما باشید.

اموزش کراتینه مو :

کراتینه مو و صافی

روش کراتینه مو به طور تصویری

نحوه کراتینه مو

قبل از ادامه آموزش تصویری کراتینه مو در خانه بهتر است بدانید. معمولا کراتینه کردن موها با سه ماده انجام می گیرد. هنگام خرید, فروشنده معمولا هر سه ماده را تحویل شما می دهد. البته در برخی از انواع کراتین شامپوی قبل و بعد وجود ندارد. پس تنها ماده کراتین به شما تحویل داده می شود. در توضیحات محصول این موضوع قید می شود. طریقه کراتینه کردن مو یک امر بسیار مهم برای شما است.

خرید کراتین ریباکر با کارایی و قیمت مناسب

به طور کلی این سه ماده شامل:

– شامپوی قبل از کراتین که ماده ای قلیایی است. پس فولیکول های مو را باز می کند. در ضمن بطری شماره ۱ است.

– مواد اصلی کراتین- بطری دوم است.

– شامپوی بعد از کراتین ماده ای اسیدی است. پس به بسته شدن کوتیکول های موهایتان کمک می کند. این شامپو را باید ۳ تا ۵ روز پس از عمل کراتینه مو در حمام به موهایتان بزنید.

آموزش تصویری کراتینه مو در خانه

شستشو مو – مرحله اول آموزش کراتینه مو:

موهایتان را ابتدا با شامپوی قبل از کراتین به خوبی بشویید. سپس آبکشی نمایید.

کراتینه مو و صافی

آموزش تصویری کراتینه مو در خانه

طرز استفاده از کراتین مو

 

خشک کردن مو – مرحله دوم آموزش کراتینه مو در منزل:

موها را کاملا خشک نکنید. سعی کنید تا 20 درصد رطوبت در موها باقی بماند.

تقسیم بندی مو – مرحله سوم:

موها را کاملا تقسیم بندی کنید. برای تقسیم بندی موها از مقاله آموزش رنگ کردن موها در منزل کمک بگیرید.

طرز كراتينه كردن مو

آغشتن مواد به مو – مرحله چهارم

کراتین را داخل کاسه رنگ بریزید. از یک فرچه نرم و نازک و با کیفیت برای افزودن کراتین به مو بهره ببرید. سپس موها را لایه به لایه به مواد کراتین آغشته کنید. باید مواد تقریبا از یک بند انگشت مانده به ریشه با موها آغشته شود. لایه های انتخابی مو باید بسیار نازک باشند. اصلا مواد کراتین را به ریشه و پوست سر نزنید.

 

کراتینه مو چیست – احیا کننده و صافی همزمان مو

اموزش كراتينه كردن مو در منزل

زمان دادن به کراتین روی مو – مرحله پنجم:

در این مرحله باید 20 دقیقه صبر کنید. تا مواد کراتین فرایند خود را بر روی ساقه موهایتان انجام دهد.

اتوکشی مو – مرحله پنجم:

این مرحله بسیار مهم است. رابطه مستقیم با نتیجه عمل کراتینه شما خواهد داشت. در آموزش گام به گام کراتینه مو , اتوکشی اصولی موها بسیار حائز اهمیت است. در نحوه کراتینه کردن, موها را همانطور لایه به لایه در دست بگیرید. سپس کاملا با یک اتوی سرامیکی خوب و با حرارت 200 الی 210 درجه موها را به دقت و با حوصله اتوکشی نمایید. هربار که اتوکشی را انجام می دهید. بخاری از موها بلند می شود. این اتفاق طبیعی است. 

ادامه مطلب
رنگ مو ۱۴۰۱ و رنگ مو ۲۰۲۲ لاکچری با ۹۰ مدل خاص متفاوت

 آموزش کراتین مو :

مرحله ششم

بنا به تجربه بسیاری از آرایشگران, اتوکشی هر لایه از موها را تا جایی ادامه دهید. که دیگر بخاری از موها بلند نشود. 

روش کراتینه مو

نحوه کراتینه کردن مو

آموزش کراتینه مو

روش كراتينه كردن مو در خانه

آموزش کراتینه مو

کراتینه مو و صافی

آموزش کراتینه مو

روش كراتينه كردن مو در خانه

روش کراتینه کردن مو

 

مرحله هفتم روش كراتينه كردن مو در منزل:

سه روز قرنطینه (در کراتین های جدید این مرحله حذف شده است)

در كراتينه كردن مو به مرحله ای مهم می رسیم. شاید برای بسیاری از خانم ها این مرحله خوشایند نباشد. در این مرحله نباید به مدت سه روز حمام بروند. این سه روز به سه روز قرنطینه معروف است. در ضمن موها را نبندید. اگر می توانید خارج از منزل نروید تا مجبور نشوید روسری روی موهایتان بگذارید اجازه دهید موها کاملا آزاد باشند. این مرحله روش كراتينه كردن مو در خانه  نیز بسیار مهم است.

مرحله هشتم کراتینه مو و صافی :

در این سه روز موها را گاهی با حرارت ملایم اتوکشی نمایید. در ضمن هیچ ماده اضافی همچون سرم – تافت و غیره به موها نزنید.

مرحله نهم روش كراتينه كردن مو در خانه :

بعد از 3 روز موهایتان را با شامپوی بعد از کراتین بشویید. در این روش کراتینه مو در خانه  در نظر داشته باشید. در روزهای آینده اگر از شامپوی بعد از کراتین هنوز هم باقی بود. می توانید هر بار در حمام استفاده نمایید.

نحوه کراتین مو در خانه

روش كراتينه كردن موي سر

آموزش گام به گام کراتینه مو

 

مرحله دهم روش كراتينه كردن مو در خانه 

حداقل تا 15 روز نباید برای خرید رنگ مو ارزان قیمت به فروشگاهی بروید. چون هر لحظه با دیدن رنگ مو می خواهید که موهایتان را رنگ کنید. باید حداقل تا 15 روز موها را رنگ یا دکلره ننمایید. حتما از ماسکهای کراتینه داخل حمام و شامپو مخصوص موهای کراتین شده استفاده کنید. این کار به ثبات بالای کراتین بر روی موهایتان کمک خواهد نمود.

چگونه موهای خود را کراتینه کنیم

آموزش گام به گام کراتینه مو و صافی جهت زیبایی موهای شما

اموزش كراتين كردن مو

 

طريقه كراتينه كردن موي سر – جهت براقیت رنگ موی شما

نکته پایانی آموزش کراتینه مو و صافی :

در اموزش كراتينه كردن مو در منزل توجه کنید. داشتن یک دوست یا همکار در کنار خودتان به کیفیت کراتینه کردن موها کمک بسیاری خواهد نمود. اصلا این کار را تنهایی انجام ندهید. زیرا کراتینه کردن موها همچون رنگ کردن موها نیست. در ضمن نیاز به تفکیک کردن دسته های مو و اتوکشی دارد. در قسمت های پشت سر نیز كراتينه كردن مو بسیار سخت تر است. پس باید توسط فرد دیگری به دقت و با ظرافت انجام شود. البته روش کراتینه کردن مو با توجه به هر مارکی متفاوت است. شما بایستی در بروشور کراتین, مراحل کراتینه کردن مو مخصوص را مطالعه بفرمایید.

خرید کراتین مو 

متاسفانه در حال حاضر بسیاری از مارکهای تقلبی نیز وارد بازار شدند. لذا خرید از مراجع معتبر و مارک های شناخته شده بسیار ضروری است. انواع کراتین در فروشگاه رخ نگار به فروش می رسد. هر کدام کارکرد مختلفی دارند.

مواد کراتینه مو

کراتین مو کادیو – BRASIL CACAU

اگر موهایی آسیب دیده و در عین حال خشک دارید. در ضمن ظاهری وز و شاخه شاخه دارند. کراتین برزیلی کادیو گزینه خوبی است. این محصول به همراه 30 میل شامپو قبل و 60 میل ماسک مو بعد عرضه می شود.

نحوه کراتین کردن مو

در خرید حجم های بالای کراتین کادیو, از شامپوی قبل و ماسک موی بعد با حجم های به مراتب بالاتری بهره مند شوید.

کراتین موی کادیو به کراتین برزیلی نیز معروف است. قدرت صاف کنندگی 70 درصد و احیا کنندگی 30 درصد را دارا می باشد. در عین حال که موهایتان حال شلاقی و صاف پیدا می کند. احیا نیز می شود. پس هم ظاهر مویتان جذاب و لاکچری شده است. هم مویتان احیا شده شده است. این کراتین یکی از بهترین کراتین ها هم جهت احیا و هم جهت صافی مو است.

نحوه کراتینه مو در خانه

جهت خرید کراتین کاکائو برزیل (کادیو) توجه نمایید. کراتین ها را باید با دقت و با مهارت به کار ببرید. به نحوه صحیح مصرف و مخصوصا اتوکشی در نتیجه کار شما بسیار موثر خواهد بود. داشتن مواد کراتین خوب تنها نیمی از راه است. در عین حال نیاز به اجرای خوب بر روی موهایتان دارد.

کراتین گلد سیلور GOLD (اصل) صافی قوی مو

اگر موهایی خشک, وز و مجعد دارید. در عین حال ظاهری آشفته و فر دارند. اکنون می توانید از کراتین گلد مدل سیلور با کیفیت اصلی و صافی فوق العاده (به اصطلاح موهایی شلاقی)  بهره مند شوید. این محصول شامپوی قبل و بعد ندارد. در این محصول باید زمان قرنطینه (مکث 3 روز) رعایت شود.

خرید کراتین گلد سیلور GOLD (اصل) صافی قوی مو

کراتین گلد سیلور برای افرادی که موهایی سالم دارند. ولی از وزی و مجعد بودن موهایشان رنج می برند. بسیار به کار می آید. هم به صورت میلی و هم به صورت پک کامل به فروش می رسد . در صورتی که موهایتان آسیب دیده است. از این محصول نمی توانید استفاده نمایید. زیرا درصد احیاء این محصول پایین و مقدار صافی آن بالاست. پس فقط برای موهای سالم کاربرد دارد. جهت خرید کراتین سیلور گلد توجه نمایید. کراتین ها باید با دقت به کار برده شوند. نحوه صحیح مصرف و مخصوصا اتوکشی در نتیجه کار شما بسیار موثر خواهد بود. 

کراتین نانو گلد GOLD (اصل) ترمیم کننده قوی مو

افرادی که موهایی آسیب دیده و خشک دارند. بایستی حتما ترمیم مو را در اولویت قرار دهند. محصول کراتین نانو گلد برای بازسازی و احیا موهای آسیب دیده بسیار مناسب است. این محصول شامپو قبل و بعد ندارد. زمان قرنطینه (مکث سه روز) ضروری است. البته لازم به ذکر است شامپو قبل و بعد کراتین در فروشگاه رخ نگار موجود است. شما به راحتی با خرید شامپو  و ماسک به مقدار لازم, این کراتین را تهیه نمایید. پس جای نگرانی برای این موارد وجود ندارد. زیرا در صورت وجود شامپو مخصوص قلیایی (ماده شماره 1) و شامپو بعد کراتین با پی اچ اسیدی و بدون سولفات (ماده شماره 3) از مارک دیگر نیز عمل کراتین به راحتی انجام می شود. 

ادامه مطلب
رنگ موی کاراملی ترکیبی زیبا با ۳۰ مدل از نسکافه ای تا دودی

خرید کراتین نانو گلد GOLD (اصل) ترمیم کننده قوی مو

کراتین نانو گلد برای خانم هایی که دارای موهایی آسیب دیده هستند. در عین حال از وزی و خشک بودن موهایشان رنج می برند کاربرد دارد. به صورت میلی و همچنین پک کامل (ا لیتری) به فروش می رسد. 

کراتین زئون گلد پلاس صافی و احیا مخصوص انواع مو

کراتین زئون گلد پلاس مخصوص انواع مو می باشد. از موهای خشک تا موهایی معمولی قابلیت استفاده دارد. این کراتین شامل روغن ماکادامیا است. در ضمن, قابلیت صافی و احیا آن با هم مساوی است.
این کراتین مناسب افرادی است که نیاز به صافی و احیاء استاندارد و معمولی دارند. کراتین زئون گلد پلاس مناسب انواع مو است. فقط نیازمند یک اتوکشی مناسب و ماهرانه است. تا موهایی نرم و لطیف را به شما هدیه دهد.  این محصول به صورت حجمی به فروش می رسد. زمان قرنطینه (مکث سه روز) ندارد. دارای شامپوی قبل و بعد نیست. منتها انواع شامپو قبل و بعد کراتین از مارکهای دیگر در فروشگاه رخ نگار موجود است.

کراتین Rebocare صافی و احیاء موها

کراتین rebocare ریباکر با قدرت مناسب در صافی مو و احیاء موهای آسیب دیده جزو کراتین های پر طرفدار است.در صورتی که اتوکشی با دقت انجام شود. قدرت احیا و صافی این محصول خود را نشان می دهد. کراتین rebocare تحت لیسانس کشور امریکا است. فرمول پیشرفته این محصول به راحتی نرمی و لطافت موهایتان را باز خواهد گرداند. کراتین ریباکر از نسل جدید کراتین ها است. زمان قرنطینه ندارد. دارای شامپوی قبل و بعد از کراتین نیست. در ضمن روش استفاده از کراتین مو هر مارک جداگانه توضیح داده می شود.
خرید کراتین ریباکر (به صرفه و با کیفیت)

سوالات شما در زمینه کراتین مو

مواد لازم برای کراتینه مو در ارایشگاه

مواد لازم برای کراتینه مو در ارایشگاه یا در خانه خیلی تفاوت خاصی ندارد. در زیر مواد لازم برای کراتینه مو در ارایشگاه ( یا در خانه لیست) شده است.

برای کراتینه مو چه موادی لازم است

۱- کاسه رنگ

۲- فرچه رنگ نرم

۳- سشوار با قدرت مناسب

۴- اتومو سرامیکی

۵- شانه آرایشگری نازک و برس گرد

۶- شامپو قبل کراتین (شامپو قلیایی)

۷ – کراتین 

۸ – ماسک مو بدون سولفات (جهت خرید ماسک بدون سولفات کلیک کنید)

۹ – ماسک صورت (در صورت حساسیت به بو)

۱۰ – شامپو بدون سولفات (برای شستشو در روزهای آتی)

روش کراتینه مو مردانه

آقایان نیز موهای خود را می توانند کراتینه نمایند. فقط ترجیحا حرارت اتو کمتر از 200 باشد. زیرا مقاومت موی آقایان کمتر از خانمها است. اما به هر حال کراتینه مو مردانه چهره شما را بسیار تغییر خواهد داد. در ضمن مراقبت های بعد از کراتین را فراموش نکنید.

روش کراتینه مو به صورت طبیعی چگونه است ؟ 

 ممکن است کراتینه مو با سس مایونز یا کراتینه مو با ژلاتین را شنیده اید. اما این مسایل اصلا پایه علمی ندارد. همانطور که ملاحظه کردید. کراتین یک پلی پپتید شامل انواع آمینو اسید است. منتها این مواد طبیعی شامل روغن و سایر افزودنیهای چرب هستند. این مواد به موهای شما آسیب زیادی خواهد زد. پس حتما این توصیه های غیر علمی را فراموش کنید.

کراتین بدون اتوکشی

اگر دنبال کراتین بدون اتوکشی هستید. برخی از مارک های کراتین موجود در بازار نیاز به اتوکشی ندارند. شما می توانید با استفاده از سشوار و یک برس گرد عملیات براشینگ را انجام دهید. در این نوع از کراتین ها حتما بعد از زدن کراتین موها باید شسته شود. سپس موها براشینگ شود. پروتئین تراپی مو نیز در این دسته قرار می گیرد. حتما مقاله پروتئین تراپی مو را ببینید. 

 

کراتین در خانه

خرید اولاپلکس شماره 3

اموزش كراتين كردن مو

 

تبریک, شما کراتینه مو در خانه را انجام دادید. اگر آرایشگر هستید. آموزش گام به گام کراتینه مو یکی از مهمترین آموزش ها برای شما به شمار می رود. از این پس برای مشتریان خود این کار را انجام خواهید داد.

اجرای صحیح عمل کراتینه, آموزش كراتينه كردن مو در خانه و مراقبت با شامپو و ماسک مخصوص کراتینه بسیار مهم است. موارد کراتین کردن مو در خانه باید رعایت شوند. تا همواره موهایی شاداب و با طراوت داشته باشید.

برای تهیه کراتین حتما به فروشگاه های معتبر آرایشی مراجعه فرمایید. تا از اصالت کالا مطمئن باشد. محصولات اورجینال کراتین با قیمت کاملا مناسب در فروشگاه رخ نگار به فروش می رسد.

برای خرید محصولات کراتین تراپی کلیک نمایید. 

یا

با شماره 66899349-021 تماس بگیرید.

و یا 

در تلگرام یا واتس آپ با شماره 09305892692 پیام دهید.

اموزش کراتین در خانه

امیدواریم روش كراتينه كردن مو در خانه و اموزش كراتين كردن مو در خانه برای شما راهگشا باشد. لطفا با نظرات خود را درباره ی نحوه کراتین مو در خانه در پایین این صفحه و امتیاز دهی, ما را یاری کنید.

مراقب خودتون باشید. منتظر مقاله های آرایش موی رخ نگار باشید.

چه امتیازی به این مطلب میدهید؟
 • امتیازها به این مطلب

خلاصه

کراتینه مو آسان و جذاب را با آموزش کراتینه کردن حرفه ای و قدم به قدم و تصویری در این مقاله به طور یکجا بیابید.

به طور کلی
4.9
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4.03 (252 رای)

224 دیدگاه در “آموزش کراتینه مو آسان با آموزش تصویری حرفه ای قدم به قدم

 1. محمدرضا گفت:

  سلام خسته نباشید من موهام خیلی کوتاهه تقریبا 6 سانته 40 میل کراتین برای موهام کافیه؟

  1. Rokhnegar گفت:

   با سلام
   بله کفایت میکنه

 2. مهدیه فیضی گفت:

  سلام من موهامو گراتین کردم تقریبا ۵روز هست ولی رنگش بعد از گراتین تغییرکرده و خیلی زرد شده میشه دوباره رنگ کرد

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   بهتر است پس از کراتینه حداقل تا دو هفته موها را رنگ نزنید. در نهایت اگر این مساله زردی مو شما را خیلی ازار می دهد. شامپو ضد زردی به علاوه خاویار مو را در کاسه رنگ بریزید. پنج تا ۱۰ دقیقه موها را با آن ماساژ دهید. سپس سریعا موها را با آب بشویید. پس از آن ماسک مو بدون سولفات بزنید. البته به هر حال شامپوهای بدون زردی نسبتا قلیایی هستند. منتها اگر مسئله زردی مو برایتان خیلی آزار دهنده است. بهترین چاره استفاده از شامپو ضد زردی به جای رنگ است. تا کراتین بتواند ثبات خود را حفظ نمایید.
   خاویار مو و شامپو ضد زردی مرغوب هر دو در فروشگاه رخ نگار موجود هستند.

 3. لیلا گفت:

  سلام. اخر کار بعد از اتوکشی ,موها یکبار شسته میشه. بعد تا سه روز شستشو نداره
  اشاره ای به این قسمت نکردید.

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   ببینید هر مارک کراتین روش استفاده خود را دارد. در حال حاضر انواع بی شمار از کراتین برزیلی- امریکایی- عربی و غیره در بازار موجود است. هر محصول صافی و احیای مو طبق تولید کارخانه بروشور خود را دارد. بنابراین شما حتما باید به بروشور محصول مد نظر مصرفی خود توجه نمایید. این مورد کاملا در مقاله توضیح داده شده است. برخی کراتین ها نیاز به شستشو دارند. برخی ندارند. (منتها معمولا بعد از اتوکشی مو شسته نمی شود.اگر هم شستشو نیاز باشد – قبل از اتوکشی است نه بعد از آن ) منتهابه هر حال این دستور عمومی است. برای هر محصول مجددا اشاره می کنیم که حتما به برشور آن توجه نمایید.

  2. ناشناس گفت:

   وقتی مواد کراتینه بزنیم باید بشوریم بعد اتو کنیم؟

   1. Rokhnegar گفت:

    سلام
    ببینید برخی از مواد کراتینه قبل از اتوکشی نیاز به شستشو دارند و خیلی از کراتینه ها اصلا نباید پس از آغشتن مو به کراتینه شستشو شود. شما حتما باید به بروشور مارک کراتین توجه نمایید و یا از فروشنده بپرسید.

 4. نسرین گفت:

  سلام رفتم ارایشگاه پایین موهامو رنگ قرمز کنم گفت موهات سوخته اسیب دیده باید اول کراتینه کنی بعد رنگ بزاری به نظرتون اول رنگ کنم بعد کراتین یااول کراتین بعد رنگ موهام هم خشک ووزه واسیب دیده همیشه هم پر کلاغی میزارم به نظرتون چیکار کنم اخه چشن داریم میشه کمکم کنید ممنون میشم

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   اگر موهایتان سوخته است. باید ابتدا موها را اولاپلکس تراپی نمایید.
   صفر تا ۱۰۰ اولاپلکس تراپی را در مقاله آموزش اولاپلکس بیایبید.

  2. ناشناس گفت:

   اول رنگ کن بعد کراتین دیگه بعدش تا میتونی رنگ نکن

  3. آیناز گفت:

   بهتره اول رنگ کنید

 5. زهرا گفت:

  سلام
  خسته نباشید ببخشید من تقریبا یک هفته پیش کراتین کردم موهام بهتر شد ولی میخواستم شلاقی بشه نشد میتونم دوباره از کراتین استفاده کنم یا از مارک بهتر

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   برای این کار بایستی دو مورد بررسی شود.
   مورد اول درصد صافی و احیا مارک کراتین
   هر چند به طور دقیق نمی توان درصد صافی و احیا مو را مشخص نمود- منتها اگر بیشتر مد نظرتان صافی یا اصطلاحا شلاقی شدن مو است. از محصولاتی با صافی بالا تر باید بهره ببرید. حتما از صفحه صافی و احیا مو دیدن فرمایید. زیرا با انواع کراتین و مارک های مختلف آشنا می شوید.
   مورد دوم-
   بایستی اتوکشی حرفه ای نمایید- نازک دسته دسته مو را جدا کرده و به آرامی و با دقت با اتومو سرامیکی مو را اتوکشی نمایید. هر گونه بی دقتی یا عجله در این کار از شلاقی شدن مو می کاهد. پس این نکته را حتما در استفاده از هر محصول صافی و احیا مو در نظر بگیرید.

 6. ارزو سلطانی گفت:

  سلام و عرض ادب فوق العاده بود مقالتون اگه امکان داره قیمت ی کراتین 400میلی برا موهای فقط خشک چقدر در میاد

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   خیلی ممنون
   قیمت های انواع کراتین را در صفحه صافی و احیا می توانید مشاهده کنید.
   خط واتساپ جهت تسریع ارتباط
   به شماره زیر پیام دهید.:

   09305892692

   آدرس و راههای ارتباطی:
   تهران – منطقه 10 – خیابان قصرالدشت بین هاشمی و امام خمینی جنب کوچه هیزمی آرانی پلاک 353 فروشگاه رخ نگار
   021-66899349 — 09305892692
   info [at] rokhnegar.com
   جهت خرید حضوری لطفا روزهای کاری از شنبه تا پنجشنبه و از ساعت 10 الی 20:30 به آدرس فروشگاه مراجعه نمایید.

   1. پگاه گفت:

    سلام من کراتین برزیلی خریدم و موهام رنگش مسی هست و دوباره هم می خواهم مسی کنم و بعد کراتین کنم فقط روشن میشه یا بد رنگ میشه ؟؟

    1. Rokhnegar گفت:

     سلام
     بعد از کراتین پایه مو دو درجه روشنتر می شود. بنابراین رنگ مسی موی شما روشنتر می شود.

   2. شیما گفت:

    سلام خسته نباشید من رنگ موهام مشکیه و خیلی هم اسیب دیده و خشک هستش زود هم موهام چرب میشه ،به نظرتون باید چه مارک کراتینی برای موهام بزنم

 7. سحر .. گفت:

  سلام وقت بخیر
  من الان نه روزه موهامو کراتین کردم البته ارایشگاه رفتم بعد از سه روز قرنطینه به من گفتن که موهاتو با شامپو مخصوص و ماسک مو شست و شو کن و بعد سشوار بزن همین کارو انجام دادم ولی یه وجب پاین موهام وز شده خیلی ناراحت شدم باید چکار کنم

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   می توانید پس از زدن سرم دوفاز به مو- مو را اتوکشی نمایید. معمولا در هفته اول بعد از اتوکشی هر روز یکبار اتوکشی مختصری روی مو انجام می دهند تا مو وز نشود.

   1. يوسف گفت:

    سلام من موهام رو كراتينه كردم ولي موهام بعد حموم ميام بيرون همش سيخ وايميستن بايد چيكار كنم آرايشگاه هم زدم ولي تو اتو كردن موهام آرايشگر موهام رو همش رو سيخ كرده بود فكر كنم بخاطر همينه

    1. Rokhnegar گفت:

     سلام
     بهتر است هنگام اتو مو حتما از سرم دوفاز بدون سولفات به مو بزنید و از محصولات مراقبت مو و آبرسان تخصصی استفاده نمایید.

  2. Ni.negin گفت:

   سلام از ویال های ضدریزش چطوری درکراتین استفاده کنیم

   1. Rokhnegar گفت:

    سلام
    اصولا کراتینه شامل سه اده اصلی است-
    شامپو قبل قلیایی
    ماده اصلی کراتین
    ماسک مو بعد
    ینایراین یهتر است هیچ ماده اضافی داخل کراتین اضافه نکنید تا اثر خود را بهتر و سریعتر نشان دهد.

 8. معصومه گفت:

  ببخشید بعد چند دقیقه باید اتو کشی کنیم

 9. ناشناس گفت:

  ببخشید بعد چند دقیقه باید اتو کشی کنیم

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   سلام
   معمولا ۲۰ دقیقه زمان می دهند تا مواد به مو نفوذ کند و سپس عملیات اتوکشی را اغاز می کنند.

 10. رویا گفت:

  ممنون بخاطر راهنمایی بی نظیرتون.
  کراتینه بدون قرنطینه…مواد ک روی مو هست باید اول سشوار کشیده و اتوکشی و بعد خنک شدن شستشو داده و ماسک زده و باد سشوار ملایم خشک کنیم درسته

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام و ممنون از شما
   البته بعد از ماسک بدون سولفات که زدید موها رو آبکشی کنید و بعد اتو کشی ملایم یا براشینگ ملایم با سشوار انجام بشه.

   1. ایدا گفت:

    سلام قبل کراتین میخوا مش انجام بدم حتما باید موادم خارجی باشه

    1. Rokhnegar گفت:

     سلام
     برای مش صحیح شما حتما باید از اولاپلکس و خاویار مو بهره ببرید تا به ساختار مو هیچ اسیبی نرسد.
     مقاله اولاپلکس تراپی مو
     و
     خاویار مورا حتما ببینید.

  2. شیما گفت:

   سلام خسته نباشید من رنگ موهام مشکیه و خیلی هم اسیب دیده و خشک هستش زود هم موهام چرب میشه ،به نظرتون باید چه مارک کراتینی برای موهام بزنم

   1. Rokhnegar گفت:

    سلام
    برای پاسخ تخصصی تر با راههای زبر در ارتباط باسید.
    آدرس و راههای ارتباطی:
    تهران – منطقه 10 – خیابان قصرالدشت بین هاشمی و امام خمینی جنب کوچه هیزمی آرانی پلاک 353 فروشگاه رخ نگار
    021-66899349 — 09305892692
    info [at] rokhnegar.com
    جهت خرید حضوری لطفا روزهای کاری از شنبه تا پنجشنبه و از ساعت 10 الی 13 و 16:30 الی 20:30 به آدرس فروشگاه مراجعه نمایید.

 11. نا شناس گفت:

  سلام ممنون بابت پرسش وپاسخ های خوب شما
  یه سوال من کراتین پرایم خریدم وقرنطینته نداره واول با شامپو دو بار موها رو شستم وبعد مواد کراتین رو گذاشتن بعد از مکث سشوار کردم وبعد اتو کشی رو انجام دادم وبعد شامپو ۳ وتثبیت کننده رو زدم وبعد از ۱۵ دقیقه شستم
  بعد از اینکه موها رو خشک کردم مو کمی موج داشت میخواستم ببینم ایا مرحله ای رو اشتباه انجام دادم
  وگفتم تا ۳ روز شستشو انجام نشه بهتره

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   سلام
   ببینید مرحله اتوکشی باید خیلی دقیق و با وسواس انجام شود. به همین دلیل بهتر است فردی نسبتا ماهر که با اوکشی و کار با اتو و همزمان ترجیحا شانه صاف و کوچک ارایشگری مسلط است این کار را انجام دهد تا مو دچار موج نشود.

   1. R.m گفت:

    اتو رو چه دمایی تنظیم کنیم
    جنس اتو فرقی نمیکنه؟

    1. کارشناس رخ نگار گفت:

     سلام
     با توجه به نوع کراتین ممکن است دما تفاوت داشته باشد- منتها دمای ۲۰۰ تا ۲۱۰ درجه سانتی گراد به طور معمول استفاده می شود- اتو مو باید سرامیکی باشد

     1. mahtayasaman74@gmail.com گفت:

      بعضی پیجا400.4500نوشتن،میشه توضیح بدین

     2. Rokhnegar گفت:

      سلام
      درجه سانتی گراد در اینجا آورده شده است. احتمالا در پیج های مد نظر شما درجه فارنهایت مد نظر است. هر 200 درجه سلسیوس معادل 400 درجه فارنهایت است. بنابراین به نوع درجه بندی اتوی خود توجه کنید.

 12. Jasmine گفت:

  سلام. ممنون بابت مطالب مفیدی که در سایت قرار می دید.
  من روز چهارشنبه بعدازظهر با کراتین مارک یونیکا، موهام رو کراتینه کردم و تا اتو کشی کامل تمام بشه، تا حدود ساعت 9 شب طول کشید. امکانش هست من روز شنبه ساعت 10 و 11 موهام رو شستشو بدم یا ساعت هم باید کاملا رعایت بشه و تا ساعت 9 شب صبر کنم؟ لطفا راهنمایی کنید.
  سپاس.

 13. Jasmine گفت:

  سلام. ممنون بابت مطالب مفیدی که ارائه میدید.
  من دیروز (چهارشنبه) بعد از ظهر با استفاده از ماده ی کراتین یونیکا از بعمل کراتین کردن رو در منزل انجام دادم. حدودا تا زمانی که اتو کشی تمام شد، ساعت 8و نیم 9 شب بود.
  می خوام بدونم تایم 3 روز قرنطینه دقیقا چطور محاسبه میشه؟ اگر من پس فردا (شنبه) حدودا ساعت 11 قبل از ظهر شستشو رو انجام بدم مشکلی پیش میاد ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
  سپاس فراوان

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   سلام
   بهتر است سه روز کامل باشد. روز چهارم موها را بشویید.
   ممنون از حسن نظر شما

 14. Sara گفت:

  سلام. خسته نباشید، ممنون از مطالب مفیدتون.
  بعد از کراتینه کردن مو و رعایت مدت قرنطینه و بعداز شستن موها با شامپو بدون سولفات، میشه موهارو هر دفعه بعد از حمام چرب کرد اگه آره با چه روغنی که کراتینه موها از بین نره؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   بهتر است با روغن آرگان موها را تقویت نمایید. روغن آرگان خصلت چرب کنندگی بالا ندارد و بسیار به سلامت مو کمک می کند.
   حتما مقاله امورش استفاده از روغن آرگان را ببینید.

  2. سمیه رحمت نژاد گفت:

   سلام سوالم اینه که بعد اتوکشی مواد، باید سر رو شست یا اینکه با اون مواد چندروز بمونه

   1. کارشناس رخ نگار گفت:

    سلام
    ببینید این مرحله شستشو بستگی به مارک کراتین دارد برخی کراتین ها نیاز به شستشو دارند و برخی به شستشو نیاز ندارند. حتما دستورالعمل مربوطه به هر برند کراتین را در نظر داشته باشید. منتها اصولا لازم به ذکر است که هیچ گاه بعد از اتوکشی مو را نمی شوند. اگر هم مارکی نیاز به شستشو داشت در مرحله قبل از اتو کشی است.

   2. ج گفت:

    سلام کراتین گذاشتیم ۴۰دقیقه باید شسته بشه بعد اتوکشی بشه

    1. کارشناس رخ نگار گفت:

     سلام
     ممنون از پاسخ شما – البته هر کراتینی ممکن است زمان متفاوتی داشته باشند. به هر حال حتما به جزییات بروشور استفاده از کراتین نیز باید توجه شود.

   3. ناشناس گفت:

    سلام ، درجه حرارت اتو مو باید چند باشه ، و اگر ببیشتر از ۲۱۰ باشه آسیب میرسونه؟

    1. Rokhnegar گفت:

     سلام
     ببینید برای اتوکشی و اصولا استفاده از کراتین مخصوص اتوکشی باید سلامت مو قبل زا کراتین بررسی شود. اگر مویتان خیلی خیلی آسیب دیده باشد- چاره راه اولاپلکس تراپی است. در غیر این صورت دمای اتو آسیبی به مو نمی زتدد. منتها بیشتر از دمای ذمر شده در مقاله هم مجاز نیست و بهتر است در همان حول و حوش دمایی استفاده شود

 15. سمیرا گفت:

  سلام‌ خوب هستید؟ بعد از اینکه سه روز گذشت و موهامون رو شستیم، آیا احتمال مجعد دار شدن موها وجود داره؟

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   سلام
   بهتر است در روزهای بعد هفته ای یکبار با سرم دوفاز حاوی کراتین موها را اسپری کرده و اتوکشی نمایید. منتها اگر اتوکشی در مرحله کراتین به درستی انجام شود – موها بعد از شستشو همچنان صاف خواهد بود.

   1. ستاره گفت:

    سلام مطالبتون عالی بود آیا بعد کراتینه کردن اتو کشی یک روز عقب بیفتد مشکلی ایجاد می شود یعنی همون روز اتو کشی نشود.

    1. Rokhnegar گفت:

     سلام
     ممنون از حسن نظر شما. ببینید اتوکشی بستگی به مارک و برند کراتین دارد. هر کراتین نحوه استفاده خود را دارد که در بروشور آن نوشته شده است. منتها در حالت معمول اتوکشی باید دقیقا در همان روز انجام شود زیرا که مهمترین مرحله کراتین اتوکشی حرفه ای است.

    2. بهرامی گفت:

     سلام خواستم بپرسم برای شارژ مجدد کراتین باید قسمتی که رشد کرده مواد بزنیم یا مواد به کل مو بزنیم؟اتوکشی هم کامل باید انجام بشه؟

     1. Rokhnegar گفت:

      سلام
      اگر کراتین مو همچنان وجود ندارد. نیازی به زدن کراتین در آن قسمت های مو نیست – منتها یادتان باشد کراتین از یک بند انگشت به بعد ریشه زده می شود.

 16. ناشناس گفت:

  سلام

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   سلام
   سوالتان درج نشده است . دوباره پیام خود را لطفا بفرستید.

 17. حسین گفت:

  سلام مت خانومم کراتین کردموهاشودر آرایشگاه وبه من گفت مو بایدباروطبتی که داره اتوکشی کرد من همین کارو برای دوستم انجام دادم ولی خب ساف نشداز یه آرایگر پرسیدم گفت قبل از اتوکشی باید خوشک میکردی

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   بهتره موها قبل از کراتین خشک باشند ولی ممکته موهایی که کراتین کردید خیلی خیس بوده.

   1. ستاره گفت:

    سلام مطالبتون عالی بود آیا بعد کراتینه کردن اتو کشی یک روز عقب بیفتد مشکلی ایجاد می شود یعنی همون روز اتو کشی نشود.

 18. متین گفت:

  سلام. ممنون از مطالب مفیدتون

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   خیلی ممنون از نظر شما

  2. کارشناس رخ نگار گفت:

   سلام
   خیلی از لطف شما ممنونیم – موفق باشید.

 19. رضا گفت:

  ببخشید کراتینه برای موهای چرب مشکل ایجاد میکنه؟؟؟یعنی میزان چربی مو رو بیشتر یا کمتر می‌کنه یا اینکه تفاوتی نداره؟؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   تاثیر خاصی در این رابطه مشاهده نشده.
   چربی موها به خاطر ترشح غدد چربی پوست سر هست و به موها ارتباطی نداره.

  2. محبوبه گفت:

   سلام وقت بخیر من کراتینه انجام دادم از استادی ک آموزشم داده بود گفتم اتو موم درحه فارنهایت هست از چه درجه ای استفاده کنم از ۴۵۰تا۷۵۰ گفت آخرش گفتم ۲۲۰ میشه ۴۳۰ گفت ن تا آخر الان انجام دادم استرس دارم ک خوب نشه نظرتون چیه؟

   1. کارشناس رخ نگار گفت:

    سلام
    اصولا اتو موها در نهایت ۲۲۰ درجه هستند. البته منظور از درجه – درجه سانتی گراد است. در دماهای بالاتر از این دما به هیچ عتوان از نظر سلامتی به نفع مو نیست. و اصولا در اتوموهای معمول و عرف بازار بالاتر از ۲۲۰ درجه سانتی گراد وجود ندارد. شما می توانید واحد دمای مربوطه را از استادتان بپرسید.

   2. زهره گفت:

    سلام اتوی منم درجش ب فارنهایت هست تازه گرفتم نمیدونم با چ درجه ای اتو کنم
    شما چیکار کردید با چ درجه ایی میزنید

    1. کارشناس رخ نگار گفت:

     سلام
     اتومو با درجه ۲۰۰ تا ۲۱۰ سانتی گراد را به درجه فارنهایت تبدیل کنید. هر ۲۰۰ درجه سانتی گراد = ۳۹۲ درجه فارنهایت

     1. زینب ربیع پور گفت:

      سلام خسته نباشید
      بعدازچندماه کراتین باید ریشه گیری بشه و اینکه مجدداهمه قسمت‌های مو مواد گذاشته بشه یابخشی که رویش کرده؟

     2. Rokhnegar گفت:

      سلام
      بهتر است یک ماه بعد موها را ریشه گیری مکایید. اگر فقط میخواهید ریشه گیری نمایید- فقط قسمت های تیره مو را رنگ بزنید.
      حتما مقاله رنگ ریشه را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

فروش انواع مواد صافی و احیا مو به صورت میلی و یا کامل

(از اینجا وارد شوید)

Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram
فروشگاه
وبلاگ
حساب کاربری من