حالت دهنده چندکاره بابلیس

خشک کن, صاف کن و حالت دهنده برقی 1000 وات بابلیس موهای خود را به صورت کاملا حرفه ای و به روشی ساده و تنها با کمک حالت دهنده چند کاره بابلیس به هر فرم دلخوه درآورید. فن آوری یونی جهت نرمی و درخشندگی موها  و دارای دو درجه حرارت قابل تنظیم برای انواع مو  قدرت 1000 وات برای خشک نمودن و تسریع...

ادامه مطلب

رنگ مو با تکنیک بالیاژ تیره و سامبره

سامبره کمی جدیدتر از روش آمبره بوده و ترکیبی از روش آمبره و بالیاژ است .در این آموزش رنگ مو همچون روش آمبره رنگ تیره از ریشه ها شروع و هر چه به ساقه میرسیم رنگ روشن تر می شود با این تفاوت که این تغییر روشنایی ملایم تر صورت می پذیرد.رنگهای انتخابی در این ویدیو از تناژ تیره تر...

ادامه مطلب

رنگساژها و رنگهای شامپویی فوق العاده

  رنگساژ تکنینیکی است که یا به کمک شامپو های رنگساژ مو و یا به صورت مخلوط رنگ و اکسیدان مورد استفاده قرار میگیرد . در این ویدیو ها رنگهای شامپویی از این دست را مشاهده می کنید.    

ادامه مطلب

مو با تکنیک سامبره ویدیو 1

سامبره کمی جدیدتر از روش آمبره بوده و ترکیبی از روش آمبره و بالیاژ است .در این آموزش رنگ مو همچون روش آمبره رنگ تیره از ریشه ها شروع و هر چه به ساقه میرسیم رنگ روشن تر می شود با این تفاوت که این تغییر روشنایی ملایم تر صورت می پذیرد.

ادامه مطلب

تکنیک رنگ موی آمبره

آموزش تکنیک رنگ کردن موها به روش آمبره . در این تکنیک موها در قسمت ریشه ها تیره و در قسمت ساقه ها روشنتر است و این اختلاف رنگ و یا روشنایی برخلاف روش سامبره محسوستر و واضح تر می باشد.

ادامه مطلب

روش مسواک زدن صحیح

ترتیب و روش مسواک زدن صحیح را در این ویدیو که منتشر شده از کمپانی کالگیت است می توانید مشاهده نمایید. با رعایت این آموزش صحیح مسواک نمودن علاوه بر مراقبت از دهان و دندان, در مصرف آب نیز صرفه جویی نماییم.

ادامه مطلب