خرید دکلره با تمام فوت و فن های مخصوص آرایشگری برای زیباپسندان

متن زیر یک راهنمای خوب برای انتخاب محصولات دکلره است که برای شما عزیزان آماده شده است

 

دکلره مو  در دیدگاه اول برای افراد مبتدی امکان دارد که سخت و ترسناک به نظر آید. معمولا افرادی که خواستار دکلره هستند. می خواهند موهایتان را تا پایه ۹ تا ۱۰ دکلره روشن نمایند. جهت خرید دکلره در ادامه توضیحاتی را مطالعه خواهید نمود. خیلی از عزیزان شاید تجربه خوبی از روشن کردن موها نداشته باشند. ممکن است افراد در موهایتان توناژ زردی – نارنجی و قرمزی داشته باشند.

نکات خرید دکلره

خرید دکلره و مجموعه متنوع از محصولات ریموور, روشن کننده, انواع پودر دکلره , انواع دکوکرم و پاک کننده رنگ مو, خرید پودر دکلره از برندهای متنوع و محبوب ایرانی و خارجی با قیمت مناسب و پودر دکلره خارجی با بهترین قیمت را در ادامه خواهید دید. 

با انواع دکلره به راحتی می توانید هر رنگی را از روی موهای خود پاک کنید. سپس موهایتان را به هر رنگ دلخواه درآورید. از داشتن موهایی با رنگهای زیبا لذت ببرید. همچنین از موهایی با تن و رفله ناخواسته راحت شوید. اگر موهایی به رنگ نارنجی دارید می توانید با ترکیب پودر دکلره خاکستری در ترکیب رنگی خود به راحتی نارنجی موهایتان را حذف کنید که در دکلره های رنگی موجود است.

انواع پودر دکلره و سایر مواد دکلره را حتما در ظرفهای غیر فلزی با زمان مکث کافی و استاندارد استفاده کنید. از اکسیدانهای مناسب با شرایط موهای خود برای دکلره نمودن استفاده نمایید. قدرت پودرهای دکلره توسط کارخانه سازنده آنها مشخص می شود. به هیچ وجه آبی یا سفید بودن رنگ آنها تعیین کننده قدرت پودرها نمی باشد.

برای خرید پودر دکلره به راحتی و از محصولات دکلره و ریموور لیست پایین می توانید انواع دکلره با قیمت مناسب را خریداری نمایید. جهت یادگیری از نحوه انجام دکلره می توانید انواع آموزش های رنگ و دکلره را  از همین سایت و از قسمت دانستنیهای آرایش مو یاد بگیرید. به هیچ وجه به سراغ آزمون و خطا در این زمینه نروید.

حتما توجه داشته باشید که استفاده از اولاپلکس یا برخی مواد مراقبتی مخصوص دکلره و رنگ که در همین سایت و در قسمت صافی و احیاء مو معرفی شده اند میتوانند ریسک کار را بسیار کم نموده و موهای شما را در برابر آسیب های احتمالی رنگ و دکلره حفظ کنند.

قیمت پودر دکلره ایرانی و همچنین قیمت پودر دکلره خارجی را از همین سایت پیگیری کنید و در صورت نیاز ثبت سفارش نمایید . همکاران ما قبل از ارسال با شما تماس خواهند گرفت. 

پس با انواع روش ها دکلره حرفه ای و محصولات آن با ما همراه باشید. 

دکلره مو چیست

دکلره حاوی نمک های پرسولفات است. ترکیبات حاوی پرسولفات خاصیت اکسندگی دارند. در نتیجه این ترکیبات ملانین یا رندگدانه مو را اکسید می نمایند. ترکیبات پر سولفات دارای پیوند O-O می باشند. از طرفی دیگر دکلره باید با یک ماده فعال کننده یعنی همان اکسیدان ترکیب گردد. اکسیدان یا همان آب اکسیژنه حاوی پیوند HO-OH می باشد. در نتیجه واکنش شیمیایی گونه فعال OOH به ملانین مو حمله می نماید. سپس ملانین مو اکسید می گردد. در نتیجه حذف رنگدانه ها مو بی رنگ می شود.

دکلره مو چیست – دکلره به انگلیسی : hair bleach

دکلره مو

اموزش پایه دکلره مو

پایه ۱ – رنگ قهوه ای قرمز تیره

پایه ۲ –  رنگ قرمز قهوه ای

پایه ۳- قرمز

پایه ۴ – قرمز نارنجی

پایه ۵ – نارنجی

پایه ۶ – نارنجی طلایی

پایه ۷ – طلایی 

معمولا اکثر اوقات بایستی در این مراحل از ۵ تا ۷ مو توسط مواد دکلره شارژ شود. در این صورت به پایه ۷ می رسد. پایه طلایی مسی روشن شده است. مو را بشویید. با ماسک مو و روغن آرگان تقویت نمایید. دوباره پودر دکلره را با اکسیدان ترکیب نمایید.

پایه ۸ – طلایی- زرد پررنگ با توناژ طلایی

پایه ۹ – زرد روشن 

پایه ۱۰  – زرد خیلی خیلی کمرنگ – پلاتینه

 

نکته دکلره مو 

اصولا رنگ های روشن فقط روی موی دکلره توناژ جذاب خود را نشان می دهد. پایه دکلره بالا بهترین زمینه برای ترکیب رنگهای جذاب بلوند و ترکیبی است. در حال حاضر انواع روشن کننده ها در بازار موجود است. با توجه به پیشرفت علم آرایش مو این ترکیبات بسیار با مو سازگار شده اند.

پودر دکلره سفید – رایج ترین و عمومی ترین پودر دکلره

پودر دکلره آبی – ضد نارنجی

پودر دکلره سبز – ضد قرمزی

پودر دکلره بنفش – ضد زردی

پودر دکلره زغال – اصولا به علت وجود کربن اکتیو در مقیاس نانو در ترکیب با اکسیدان خاصیت ریموور پیدا می کند. در نتیجه پایه مو یدون زردی و قرمزی به پایه های بالا می رسد.

دکوکرم – مواد دکلره به صورت کرم مانند در آمده است. انواع روغنهای معدنی و گیاهی نیز به آن اضافه شده است. در نتیجه ملایم تر عمل می کند.

شامپو ضد زردی – این شامپو برای حذف زردی مو جهت بلوندهای خیلی روشن به کارتان می آید. کافی است موی خود را نمدار کنید. از این شامپو به اندازه لازم به مو بزنید. پس از گذشت ۱۵ دقیقه مو را بشویید.

چگونه دکلره را به پایه برسانیم ؟

دکلره پایه ۹

۱- ابتدا موهایتان را با شانه برس نمایید.

۲- کرم یا وازلین به اطراف پیشانی, پشت گوش ها, دست و صورت بزنید.

۳- پودر دکلره را کاسه رنگ بریزید. در ضمن اگر به هر دلیل نمی خواهید از پودر دکلره بهره ببرید. دکوکرم ها جایگزین مناسبی برای پودرهای دکلره هستند. در دکوکرم مواد دکلره به صورت کرم مانند درآمده است. بنابراین کمی از قدرت پودرهای دکلره کمتر می شود. در عوض مواد ملایمتر است.

۴- ترجیحا اکسیدان شماره ۲ را به اندازه ۱.۵ برابر با پودر ترکیب نمایید. برای آشنایی بیشتر با انواع اکسیدان مقاله درصد اکسیدان ها را کلیک نمایید.

پایه 9 دکلره چه رنگی است

۵- حتما سعی نمایید از اولاپلکس داخل مواد دکلره استفاده نمایید. با این کار آسیب مواد به مو را به حداقل می رسانید.

۶- بهتر است ابتدا ساقه مو را دکلره نمایید. سپس ریشه مو را به مواد آغشته نمایید. زیرا معمولا ریشه ها نازک تر و جوانتر هستند. بنابراین خیلی زودتر از ساقه روشن می شوند. 

۷- حتما پس از گذشت بیست دقیقه مواد را دوباره روی مو شارژ نمایید. 

۸- پس از گذشت مدت زمان لازم (بین نیم ساعت تا چهل دقیقه) مو را با آب بشویید. 

۹- با مواد تقویت مو, مو را احیا نمایید. 

۱۰- مراحل گفته شده را جهت دکلره مجدد تکرار نمایید.

۱۱- توجه نمایید مو باید از پایه قرمز- نارنجی حتما بگذرد. اگر قصد رنگهای استخوانی و سوپر لایت دارید. حتما مو را با پودر دکلره مناسب به پایه نه برسانید.

پودر دکلره اسکالیم حجم 500 گرم

پودر دکلره اسکالیم تولیدی کشور ایتالیا می باشد. این پودر بدون غبار بوده و حاوی پروتيین برنج است. پودر اسکالیم آبرسان و محافظ مو است. وزن آن 500 گرم است و محفظه نگهدارنده آن قوطی است. جنس محفظه نگهدارنده آن پلاستیک است. کشور مبدا برند ایتالیا است. عصاره دارد و نوع عصاره آن پروتئین سبوس برنج است. اصولا گرد و غبار پودر اسکالیم بسیار کم است. برای پایه های بالای دکلره حتما پودرهای با کیفیت مانند اسکالیم را امتحان کنید.

 

پودر اسکالیم توانایی خوبی برای بالا بردن پایه های مو از مرز قرمز نارنجی به سمت زرد پلاتینه را دارد. اصولا پودرهای با کیفیت می توانند در زمان کوتاهی مو را بدون آسیب به پایه های بالای دکلره برسانند. در ضمن افرادی که خواهان مش فویلی هستند, حتما بایستی از پودرهای با کیفیت استفاده کنند. زیرا زمان زیادی در فویل بوده و حرارت نیز در مو به وجود می آید. متاسفانه در بازار نیز گاها پودرهای تقلبی به جای پودر اصل به کار برده می شود. اصولا وجود گرد و غبار یکی از راههای پی بردن به تقلبی بودن پودر است. بسیاری از آرایشگران که خواهان رنگ و مش حرفه ای هستند. طرفدار پودر دکلره اسکالیم هستند. 

مزایا خرید دکلره اسکالیم

کیفیت بالا

میزان کم گرد و غبار

توانایی مناسب بالا بردن زمینه مو

پودرهای حرفه ای آرایشگران

حجم بالا و به صرفه

 

پودر دکلره بس مدل وزن ۴۵۰ گرم

پودر دکلره بس ۴۵۰ گرمی ساخت ایتالیا و در دونوع آبی و سفید که دارای خاصیت ضد نارنجی بوده و بدون آسیب موها را تا بالاترین پایه روشن خواهد نمود. این برند ایتالیایی با سابقه چندین ساله در زمینه آرایش مو توانسته با محصولات قوی و فوق العاده خود در زمینه آرایش مو طرفداران زیادی را در سرتاسر دنیا بدست آورد.

خرید دکلره بس

۱- پودر با رنگ آبی KOMPAET  ضد نارنجی است. این پودر برای موهای قوی و ضخیم به کار می رود.

۲- پودر با رنگ سفید POLVERE  جزو پودرهای رایج است. برای انواع موها به خصوص موهای حساس و رنگ شده متاسب است.

نحوه مصرف:

– پودر دکلره را به میزان مورد نیاز و به اندازه موهایی که می خواهید دکلره کنید، اکسیدان مورد نظر (۴۰ / ۳۰ / ۲۰ / ۱۰) را به نسبت ۱ به ۲ (۱ واحد پودر و ۲ واحد اکسیدان) مخلوط کرده و شماره اکسیدان را می توانید به میزان روشن کردن مو و یا نوع و جنس مو انتخاب کنید، بنا بر کیفیت و جنس مو محلول باید ۲۰ تا ۴۰ دقیقه روی موی سر بماند، سپس موهایتان را شستشو دهید.

– از مالیدن به چشم خودداری کنید و در صورت تماس با چشم فورا با آب بشویید. محفظه نگهدارنده آن قوطی است. جنس محفظه نگهدارنده آن پلاستیک است. کشور مبدا برند ایتالیا است.

پودر دکلره زغال – گلباران

پودر دکلره زغال (کربن اکتیو) گلباران هر نوع مویی را بدون آسیب و به سرعت به پایه می رساند. این محصول بیشتر مناسب موهایی دارای تونالیته رنگهای تیره , قرمز و یا شرابی است. زمانی که از پودر کربن اکتیو گلباران استفاده می کنید. در واقع همراه با دکلره موها از خاصیت ریموور بودن این محصول نیز بهره می برید. پس از شستن موها با نتیجه فوق العاده این محصول روبرو می شوید. این پودر دکلره زغال قابل فروش به صورت پیمانه ای و یا قابل فروش به صورت بسته کامل نیم کیلوگرمی است. پس همانطور که گفته شد علاوه بر روشن نمودن موهای شما, سبب پاک شدن رنگهای تیره همچون مشکی و رنگهای فانتزی همچون قرمز و شرابی خواهد شد.

 

پودر کربن یا زغال دارای کربن اکتیو در مقیاس نانو است. اصولا وجود کربن اکتیو باعث می شود که عملیات ریموو و رنگبری خیلی بهتر انجام شود. در نتیجه اگر قصد رنگبری و ریموو نیز از مو دارید. می توانید این پودر را انتخاب کنید. این محصول بی رنگ کننده قوی و موثر با فرمولاسیونی بی نظیر و مطابق استاندارد های روز دنیا با اسانس خوش بو می باشد. کربن اکتیو یک ماده بی نظیر برای درخشش مو سر به شکل کریستالی می باشد و با ساختار خاصی که دارد ، سبب پاکسازی سطح مو می شود و مانع از جذب آلودگی و چربی های محیطی به مو می شود.

ویژگیهای منحصر بفرد خرید دکلره زغال:

قدرت روشن کنندگی تا پایه بی رنگ

پاکسازی کامل موها ار تمام مواد زائد, چربی , شوره سر و همچنین متعادل کردن PH پوست سر

ایده آل برای بی رنگ نمودن مو با هر گونه تکنیک 

خنثی کردن زردی موها بعد از دکلره

بدون گرد و غبار 

حفاظت کامل از سلامت ساختار موها

درخشان کردن بستر موها جهت عملیات رنگ و رنگساژ

پودر دکلره یخ (ویژه رخ نگار)

در بسیاری از کشورهای پیشرفته امروزه, رنگ موی جدید را بر روی رنگ قبلی مو قرار نمی دهند. به ویژه اینکه این رنگها از یک خانواده نباشند. زیرا علاوه بر چند رنگ شدن, نمی توان در نهایت تخمین و پیش بینی درستی از رنگ نهایی بر روی مو داشت. پس پودر دکلره در اینجا بسیار نقش حیاتی دارد. پودر دکلره ویژه رخ نگار (پودر یخ) با فرمول خاص خود, با درجه روشن کنندگی بسیار خوب توانایی های زیادی دارد.

مزایا خرید دکلره یخ

۱- ایجاد حسی نو و مطبوع را در هنگام دکلره برای شما به ارمغان بیاورد.

۲- شما احساس خنکی مطبوعی را بر روی پوست سر خود داشته باشید.

۳- توانایی حاصل کردن پایه های بالای مو بدون قرمزی و نارنجی

۴- حداقل رساندن آسیب به مو به دلیل خنک شدن و کاهش دمای مو

این پودرها در بسته های سه پیمانه ای عرضه می شوند. این پودر برای موهای معمولی تا نسبتا بلند حداقل به دو بسته پودر برای رسیدن به پایه های بالا نیاز دراید. با کمک این پودر به راحتی می توانید هر رنگی را بر روی موهای خود قرار دهید. در ضمن از داشتن موهایی با رنگهای زیبا و حتی بلوند لذت ببرید. در عین حال از دست موهایی با رنگ های مزاحم و یا با تن و رفله ناخواسته راحت شوید.

این پودر برای افراد ایرانی با تونالیه قرمز و گرم در موهای خود کاملا مناسب می باشد. پس اگر موهایی ضخیم و یا موهایی با رنگهای تیره دارید. پس از  ۳۰ الی ۴۵ دقیقه دوباره مواد خود را با اکسیدان ضعیف به اصطلاح شارژ نمایید. تا موها به پایه های بالاتراز ۸ نیز دست یابند. پودر دکلره یخ رخ نگار در پایه های بالا همزمان با روشن کنندگی مو از بروز قرمزی در موهایتان جلوگیری می نماید. در نتیجه علاوه بر روشن کنندگی حالت پاک کنندگی رنگ موهای قرمز و شرابی نیز در این محصول وجود خواهد داشت. این پودر دکلره ویژه دارای فرمول خنک کنندگی مو می باشد.

پودر دکلره دنی وان ۲ کیلوگرمی  – رنگ سفید

پودر دکلره ۲ کیلوگرمی سفید دنی وان با حجم بالا و مناسب برای مصارف آرایشگاهی با قدرت روشن کنندگی بالا نیز از جمله محصولات مورد استفاده و متدوال است.

مزایا خرید دکلره دنی وان

قیمت مقرون به صرفه

حجم بالای محصول

محصول شناخته شده از برند معتبر دنی وان

قدرت روشن کنندگی مناسب

استفاده مخصوص آرایشگران یا افراد با موهای خیلی بلند و دکلره تا پایه های بالا

پودر دکلره ایگورا ۴۵۰ گرمی رنگ سفید

پودر دکلره ایگورا از برند شوارتسکوف یک برند آلمانی و طراز اول در جهان است. محصول فوق العاده ایگورا رویال سالیان سال با محصولات آرایشی خود توانسته اطمینان عموم افراد و متخصصان آرایشی را به طرز فوق العاده ای جذب نماید. این پودر دکلره به رنگ سفید است. دارای تکنولوژی Fiber Bond بوده و بدون گرد و غبار می باشد. پس از این محصول قدرت روشن کنندگی فوق العاده ای را انتظار داشته باشید. 
مزایا خرید دکلره ایگورا رویال

محصول شناخته شده از برند جهانی و آلمانی شوارسکوف

قدرت روشن کنندگی بسیار بالا

حداقل آسیب به مو

حداکثر قدرت روشن کنندگی مو برای پایه های بالای دکلره

حداقل گرد و غبار

 

پودر دکلره بلوند می blond me

پودر دکلره بلوند می با خاصیت روشن کنندگی تا ۹ پایه بدون آسیب و دارای قدرت فوق العاده از برند شوارتسکوف می باشد.

 

پودر دکلره بلوند می با وزن ۴۵۰ گرم یکی دیگر از محصولات شگفت انگیز برند شوارتسکوف است. این محصول با تکنولوژی عالی خود توانسته محصولی با کیفیت و کم رقیب ارائه دهد. این محصول از نظر کارایی با قدرت ۹ پایه ای میتواند هر نوع مویی را در بهترین شرایط تا ۹ پایه روشن نماید. در عین حال با انعطاف پذیری که دارد به خوبی دست آرایشگر را برای اجرای انواع تکنیکها باز می گذارد. پس با فیبر داخلی خود می تواند قوام موها را حین عمل دکلره حفظ نماید.

مزایا خرید دکلره بلوند می

محصول شناخته شده از برند جهانی و آلمانی شوارسکوف

قدرت روشن کنندگی بسیار بالا

حداقل آسیب به مو

حداکثر قدرت روشن کنندگی مو برای پایه های بالای دکلره

حداقل گرد و غبار

درست است که قیمت پودر های شوارسکوف در مقایسه با برخی از پودرها بالا است. اما این نکته هم را در نظر داشته باشید که اگر مو بعد از دکلره دچار آسیب شد. شما باید چندین برابر زمان – هزینه و انرژی را صرف کنید که مو دوباره احیا گردد.

پودر دکلره بیوپلکس 500 گرمی مدل Non Stop

پودر دکلره بیوپلکس BioPlex آبی بنفش (لاجوردی) محصولی است که برای موهای طبیعی و رنگ شده در تمام پایه‌ها قابل استفاده است.

پودر دکلره بیوپلکس BioPlex آبی بنفش (لاجوردی) محصولی است که برای موهای طبیعی و رنگ شده در تمام پایه‌ها قابل استفاده است. و بسیار مناسب برای گرفتن رفله های زردی نیز می باشد. این محصول را مطابق با دستورالعمل درج شده روی بسته‌بندی آن استفاده کنید، متوجه کاربردی بودن آن تا پایان انجام فرآیند بی‌رنگ کردن موها خواهید شد.

مزایا خرید دکلره بیوپلکس

۱- در تمام طول فرآیند بدون غبار و کف و آمونیاک است.

۲- حالت نرم و خامه‌ای ترکیب خود حفظ کرده و نتیجه کاربرد آن را آسان می‌کند.

۳- حاوی مجموعه‌ای از پروتئین‌ها و چربی‌های شناخته شده در شیر است.

۴- به نرمی مو و کاهش آسیب‌های ناشی از فرآیند دکلره کمک می‌کند.

۵- پودر دکلره بیوپلکس یک محصول کاملا تخصصی و با فرمولاسیون ویژه برای استفاده در سالن‌ها است. 

مزایا

کیفیت بسیار بالا

عدم آسیب به ساختار مو

مناسب برای آرایشگران و افراد مبتدی

تنوع رنگ و مدل

حداقل گرد و غبار

دارای عصاره گندم

حجم بالا

 

پودر دکلره ریتون

برند ریتون نیز یکی از شناخته شده ترین و معتبرترین مارک های آرایشی است. یکی از محصولات شناخته شده آن پودرهای دکلره است.

 

تکنولوژی پیشرفته در فرمولاسیون ویژه پودر دکلره ریتون، همراه با ۵ روغن جادویی (آرگان، ماکادمیا، جوجوبا، آواکادو و دانه پنبه) باعث می شود شما از یک محصول منحصر به فرد استفاده نمایید که قوی ترین درجه روشن کنندگی را همراه با محافظت و سلامتی موها برای شما به ارمغان می آورد. این پودر، کاملاً بدون غبار بوده و برای هایلایت و روشن کردن موها بدون هیچ آسیبی در کوتاهترین زمان، مناسب است

 

مزایا خرید دکلره ریتون

پودر مناسب برای بدن و مو

تنوع در رنگ و مدل

برند شناخته شده و معتبر

عصاره های طبیعی ترمیم کننده مو

مناسب برای پایه های نه و ده دکلره

عدم وجود گرد و غیار

 

پودر دکلره زانيس با وزن ۵۰۰ گرم

پودر دکلره زانیس حاوی صمغ های گیاهی بوده و بدون هرگونه گرد و غبار میباشد. این پودر به رنگ سفید و آبی در حجم ۵۰۰ گرمی تولید و به بازار عرضه شده است. محفظه نگهدارنده قوطی و جنس محفظه نگهدارنده پلاستیک عصاره دارد. نوع عصاره نعنا مناسب برای موی سر است.  

پودر سفید اصولا رایج ترین و عمومی ترین پودر دکلره است. معمولا برخی بر این باورند که پودر سفید اصولا قدرت بیشتری از پودر های دیگر دارد. اما در حقیقت تفاوت چندانی بین این پودر و سایر پودرها بجز در چند مورد که در ادامه اشاره خواهد شد. وجود ندارد. پودر آبی نیز پودر ضد نارنجی است. پودر دکلره زانیس با حجم نیم کیلو بسیار مقرون به صرفه است.

بسیاری از آرایشگران نیز که تمایلی به خرید پودرهای دو کیلویی ندارند. این پودر را به عنوان انتخاب اول خود بر می گزینند. پودر زانیس اصولا کیفیت مناسبی برای روشن کردن انواع مو تا پایه بالا دارد. از طرف دیگر معمولا حجم نیم کیلو شامل ۲۵ پیمانه پودر دکلره است. پس اگر خواهان رنگ های نقره ای – هایلایت و سوپر لایت هستید. حتما از پودرهای نیم کیلویی به بالا بهره ببرید. 

مزایا خرید دکلره زانیس

قیمت مناسب

محصول شناخته شده و رایج

قدرت روشن کنندگی خوب

پودر دکلره پاییزان

پودر پاییزان جزو قدیمی ترین و شناخته شده ترین پودرهای ایرانی است. محفظه نگهدارنده آن پلاستیک است. عصاره ندارد. مناسب برای سر و موهای بدن است. وزن آن 20 گرم است.

پودر دکلره پاییزان پودر دکلره ی ضعیفی است. معمولا برای روشن کردن موهای صورت و بدن انجام می شود. بهتر است برای این کار از اکسیدان ۳ درصد یا ۶ درصد استفاده شود. اصولا برای روشن کردن موها قدرت خیلی زیادی ندارد. اما برخی افراد پوست حساس و نازکی دارند که برای روشن شدن موهای بدنشان توسط پودر پاییزان دچار حساسیت می شوند. 

مزایا خرید دکلره پاییزان

قیمت بسیار کم

امکان استفاده برای صورت و بدن

معایب

ضعیف بودن قدرت روشن کنندگی

حجم کم

 

کرم پلاتینه استار لیدی مناسب پلاتینه کردن موها

اگر خواهان دکلره سریع و در کوتاه ترین زمان هستید. کرم پلاتینه ها با مواد فعال کننده عرضه می شوند. ماده فعال کننده و دکوکرم در یک تیوپ قرار دارند. شما کافیست کل تیوپ را داخل کاسه رنگ بریزید. سپس اکسیدان نه درصد یا دوازده درصد بزنید. در یک مرحله موها تا ۷ پایه روشن می شوند. با شارژ مجدد موها تا پایه ده پلاتینه می گردند.

فیلم نحوه استفاده از این محصول را می توانید ببینید.

مزایا خرید دکلره پلاتینه استارلیدی

راحتی کار و استفاده با این محصول

مناسب برای تمام افراد از مبتدی تا حرفه ای

رایحه ملایم و مطبوع

عدم وجود گرد و غبار

روشن کردن مو در حداقل زمان ممکن با حداکثر کیفیت

وجود روغن های معدنی برای تقویت مو

یکی از قوی ترین محصولات روشن کننده مو برای رنگ های دودی نقره ای و یخی

دکوکرم

دکوکرم ها محصولات روشن کننده مو هستند که مواد دکلره را به صورت کرم مانند به بازار ارائه نموده اند. قدرت نسبی آنها در مقایسه با پودرهای دکلره کمی کمتر است. به خصوص اگر دوست دارید در حداقل زمان ممکن مو را به پایه ۱۰ و ۹ برسانید. منتها این محصولات برای روشن کردن مو ملایم تر عمل می نمایند. در عین حال در مارک های مختلف در بازار ارايه شده اند. 

خرید دکلره به صورت دکوکرم

 

مزایا خرید دکلره دکوکرم بس

راحتی کار و استفاده با این محصول

مناسب برای افراد مبتدی

رایحه ملایم و مطبوع

عدم وجود گرد و غبار

ملایم عمل کردن برای روشن کردن مو

وجود روغن های معدنی برای تقویت مو

دکلره صورت

دکلره صورت حتی از موی بدن نیز حساس تر است. ترجیحا با روشهای دیگر مانند وکس, بند, لیزر موهای صورت خود را اصلاح نمایید. حتما از پودر خیلی ضعیف و اکسیدان با درصد آب اکسیژنه پایین بهره ببرید. در ضمن بهتر است پوست صورتتان چرب باشد. زیرا پوست های خشک به مواد دکلره خیلی حساس هستند. برای این کار پودر دکلره را با اکسیدان ضعیف ۳ درصد ترکیب نمایید. سپس با قلم رنگ تمیز به پوست صورتتان بزنید. حتما چشمهایتان بسته باشد. زیرا ورود مواد به چشم خطرناک است.

 

برای ورود به صفحه محصولات دکلره, لینک پایین را کلیک کنید:

 

در نهایت شما عزیزان می توانید کاتالوگ انواع دکلره را با کیفیت بالا و قیمت مناسب در تنوع زیبا در صفحه دکلره بیابید.

 

 

 

 

خط واتساپ جهت تسریع ارتباط

برای طرح سوالات خود در زمینه کراتین با شماره زیر تماس بگیرید.

روی شماره زیر کلیک کنید:

09305892692

آدرس و راههای ارتباطی:

 • تهران – منطقه 10 – خیابان قصرالدشت بین هاشمی و امام خمینی جنب کوچه هیزمی آرانی پلاک 353 فروشگاه رخ نگار
 • 021-66899349 — 09305892692
 • info@rokhnegar.com
 • جهت خرید حضوری لطفا روزهای کاری از شنبه تا پنجشنبه و از ساعت 10 الی 20:30 به آدرس فروشگاه مراجعه نمایید

رخ نگار همراه همیشگی شما – در زیباتر شدن گیسوان شما

 

امتیاز شما به این مطلب چند است
 • امتیازها به این مطلب

خلاصه

خرید دکلره و خرید انواع پودر دکلره محصولات ریموور, دکوکرم, روشن کننده و از بین برنده رنگ مو از برندهای متنوع و محبوب ایرانی و خارجی

به طور کلی
4.5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

4 فکر در مورد “ خرید دکلره با توضیح فوت و فن های آرایشگری

 1. م.محمدی گفت:

  من میخوام موهام رو آمبره و بالیاژ دودی نقره ای کنم ولی زمینه بالای موهام رو مشکی کنم. در حال حاضر بالای موهام از ریشه تا ۱۰ سانت رنگ بنفش تیره هست و پایین موهام دکلره و بنفش یاسی. سوالم اینه با توجه به اینکه رنگ ریشه رو ۰۳ میخوام بذارم، اول باید دکلره انجام بدم بعد رنگ ریشه بذارم؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   بهتر است بعد از دکلره رنگ تیره را بگذارید تا مشکلات روشن شدن موی تیره را نداشته باشید.
   در ضمن
   مقاله اموزش امبره از صفر تا 100و
   رنگ مو دودی نقره ای را حتما ببینید.

 2. آرش گفت:

  باسلام،زمينه موي مشتري تيره پايه 5هست ميخوادانسکافه اي پايه روشن استفاده کنه راهنمايي بفرماييد

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   سلام
   اگر می خواهید بدون دکلره موهای پایه ۵ را روشن کنید. حتما از رنگ های دودی – خاکستری را در نرکیب با نسکافه ای استفاده کنید. مثلا
   ۱- هایلایت نقره ای (یک چهارم تیوپ)
   ۲- دودی پایه ۸ (یک چهارم تیوپ)
   ۳- خاکستری پایه ۸ ( یک چهارم تیوپ)
   ۴- نسکافه ای پایه ۸ ( یک چهارم تیوپ)
   ۵ – زیتونی پایه ۷ (یک هشتم تیوپ)
   واریاسیون آبی – دو بند انگشت
   وتریاسیون بنفش – دو بند انگشت
   اکسیدان نه درصد
   در ضمن فرمولهای دیگر رنگ مو نسکافه ای را در مقاله اموزش جامع رنگ نسکافه ای رخ نگار می یابید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *