درصد اکسیدان رنگ مو با تفاوت درصد و شماره اکسیدانها

all-620x300w

تفاوت درصد اکسیدان ها و درصد اکسیدان رنگ مو عاملی بسیار مهم در رنگ مو است. اکسیدان رنگ مو فعال کننده و تسریع کننده در عملیات رنگ آمیزی مو است. اگر اکسیدان با رنگ مو یا مواد دکلره ترکیب شود سرعت واکنش بسیار تسریع می گردد که این امر لازم و ضروریست چرا که اگر رنگ مو را به صورت خالی و بدون اکسیدان بر روی مو بمالید در خوشبینانه ترین حالت 24 ساعت زمان نیاز است تا فعل و انفعلات شیمیایی بین رنگ و مو صورت گیرد. درصد اکسیدان رنگ مو و قدرت های آن متفاوت است.

اکسیدان مو

در ادامه مقاله با شماره های اکسیدان آشنا می شوید. اکسیدان شامل هیدروژن پراکسید, ستیل الکل, آب و ستثاریل الکل می باشد. در ضمن در این مقاله سوال زیر نیز جواب داده می شود.

دکلره با اکسیدان چند درصد ؟

پودر دکلره با چه شماره اکسیدان ؟

پس با ما همراه باشید.

اکسیدان

قبل از خرید اکسیدان رنگ مو توجه کنید. درصد آن تاثیر زیادی در نتیجه نهایی کار آرایشگران مو دارد. لذا اکسیدان نقش مهمی در رنگ پذیری و حتی ترکیبات ایجاد شده در رنگها دارد. زیرا انواع اکسیدان رنگ مو در واقع فعال کننده رنگ مو است. البته همه چیز به اینجا ختم نمی شود. سلامتی و جلوگیری از آسیب موها هم در گرو انتخاب صحیح اکسیدان است. لذا توجه به تفاوت درصد اکسیدان بسیار کلیدی است.

درصد اکسیدان رنگ مو

درصد اکسیدان رنگ مو – انواع اکسیدان

اکسیدان ۳ درصد

اکسیدان ۶ درصد

اکسیدان ۹ درصد 

اکسیدان ۱۲ درصد

اکسیدان ۳ ٪  – اکسیدان شماره نیم

این اکسیدان با نام های اکسیدان ولوم 10 یا اکسیدان شماره ۰/۵ نیم نیز شناخته می شود. اکسیدان 3% ضعیف ترین اکسیدان به شمار می رود. در رنگساژها, رنگ های هایلایت, مش و انواع لایت بسیار کاربرد دارد. همچنین قبل از خرید انواع رنگ مو این را بدانید.  اکسیدان نیم در رنگهای تیره مثل مشکی و قهوه ای تیره باعث ثبات بیشتر و تیرگی رنگ مو می شود. در ضمن روی پایه های دکلره ده در رنگهای سوپر لایت از این اکسیدان استفاده کنید. زیرا رنگ بهتر و بیشتر در ساختار ملانین مو رسوخ می کند.

اکسیدان 3 درصد چیست

درصد اکسیدان رنگ مو

اکسیدان ۶ ٪ – اکسیدان شماره ۱

این اکسیدان با نام های اکسیدان ولوم 20 یا اکسیدان شماره 1 نیز شناخته می شود. این شماره برای پوشش تارهای سفید پر کاربرد است. در دکلره های ضعیف و تکنیک دکوپاژ مورد استفاده قرار می گیرد. برای رسوب رنگ در ساقه مو نیز اکسیدان رایجی به شمار می رود. همچنین به منظور کاهش خطر سوختن موها برای مش فویل نیز مفید است. تکنیک های آمبره و سامبره نیز انتخاب مناسبی برای این اکسیدان است. در رنگ ریشه و رنگ ابرو نیز کاربرد زیادی دارد. در ضمن اگر به رنگهای روشن علاقه ندارید. در عین حال موهای چند رنگ نیز دارید. اکسیدان ۶ درصد یا اکسیدان شماره یک بهترین گزینه برای پوشش مو و یکنواخت کردن آن است. این اکسیدان نیز برای موی دکلره شده مناسب و در دسترس می باشد.

اکسیدان ۱ چند درصد است ؟

۶ درصد

درصد اکسیدان رنگ مو

دکلره با اکسیدان چند درصد

درصد اکسیدان رنگ مو

برای تیره شدن رنگ مو از چه اکسیدانی استفاده کنیم

در جواب سوال برای تیره شدن رنگ مو از چه اکسیدانی استفاده کنیم باید بگوییم که دو اکسیدان ۳ درصد و ۶ درصد برای تیره شدن و دوام بیشتر رنگ مو به کاربرده می شود.

ادامه مطلب
روشن كردن مو با رنگ 000 حرفه ای بدون دکلره در منزل

اکسیدان ۹٪ – اکسیدان شماره ۲

این اکسیدان با نام های اکسیدان ولوم ۳۰ یا اکسیدان شماره ۲ شناخته می شود. قابلیت روشن کنندگی دارد. با کمک رنگ های روشن تر و اکسیدان شماره ۲ به باز شدن رنگ موی فرد کمک می نماید. در انواع مدل رنگ مو نیز کاربرد دارد. قبل از خرید انواع پودر دکلره بدانید. یکی از اکسیدان های پر طرفدار برای دکلره اکسیدان ۹ درصد به شمار می رود. پس بیشتر جهت رنگهای با پایه متوسط تا بلوند استفاده می نمایند. اگر قصد روشن کردن مو بدون دکلره را در منزل دارید. این اکسیدان برای افراد غیر حرفه ای مناسب تر است. زیرا درصد آب اکسیژنه آن از اکسیدان نمره ۳ کمتر است. 

انواع اکسیدان

 

درصد اکسیدان رنگ مو

اکسیدان ۹ درصد روشن میکند یا تیره

اصولا اکسیدان ۹ درصد یا شماره ۲ اکسیدانی با قدرت روشن کنندگی متوسط است. میزان آب اکسیژنه آن ۹ درصد است. پس مسلما رنگ را به طور متوسطی روشن می کند. منتها قدرت روشن کنندگی این اکسیدان از شماره ۱۲ درصد مسلما کمتر است.

اکسیدان ۶ درصد روشن میکند یا تیره

در جواب سوال اکسیدان ۶ درصد روشن میکند یا تیره باید بگوییم که معمولا در رنگ های متوسط و تیره توناژ رنگ را تیره تر می کند. منتها برای رنگ های هایلایت و بلوند خیلی روشن باید اکسیدان شماره ۱ یا ۶ درصد به کار برده شود. زیرا رنگ های هایلایت خیلی رنگدانه ندارند و حتما توسط اکسیدان با درصد آب اکسیژنه پایین در مو قرار دارند.

انواع اکسیدان

اکسیدان ۱۲ درصد – اکسیدان شماره ۳

این اکسیدان با نام اکسیدان ولوم 40 یا اکسیدان شماره 3 نیز شناخته می شود. معمولا برای دکلره قوی مورد استفاده قرار می گیرد. ترجیحا از این شماره برای دکلره استفاده نکنید. مگر اینکه توسط آرایشگران حرفه ای مورد استفاده قرار گیرد. چون آسیب استفاده از این نوع اکسیدانها برای مو زیاد می باشد. این اکسیدان درجه روشن کنندگی بالایی خواهد داشت. فرق درصد اکسیدان های شماره ۲ و ۳ در دکلره این است. اکسیدان ۹ درصد با سرعت و قدرت کمتری مو را روشن می کنند. اما اکسیدان ۱۲ درصد با قدرت و سرعت بالایی مو را تا پایه های مناسب روشن می کنند. حتما در حین استفاده از اکسیدانهای 12 درصد از اولاپلکس استفاده نمایید. تا آسیب های سطحی وارده به ساقه موی شما ترمیم شود. قبل از خرید محلول ضد ریزش مو و لوسیون مو بهتر است بدانید که شاید یکی از دلایل مهم ضعف و ریزش موهایتان استفاده نکردن از اکسیدان با درصد مناسب برای شما بوده است. 

 

اکسیدان مو

 تفاوت درصد اکسیدان رنگ مو به طور جداگانه در روشن نمودن مو:

اکسیدان ها به طور خالص نیز می تواند به روشن نمودن مو کمک نماید. اکسیدان شماره ۲ و ۳ این کار را تا حدی انجام می دهد. منتها قدرت اکسیدان ۱۲ درصد در روشن کردن مو بیشتر است.

ادامه مطلب
آموزش رنگ موی اورآل و نکات استفاده از این رنگ موی محبوب

اکسیدان مو

اکسیدان نیم درصد

اصولا اکسیدان نیم درصد از نظر آرایشگری درست نیست. در حقیقت شماره اکسیدان نیم و درصد آن ۳ درصد است. پس اصطلاح اکسیدان نیم درصد اشتباه است. 

درصد اکسیدان رنگ ابرو

قبل از خرید رنگ مو قیمت مناسب بدانید. شماره اکسیدان برای رنگ ابرو نباید بیشتر از 9 درصد باشد. جهت رنگ ابرو در نظر داشته باشید. به هیچ وجه از اکسیدان 12 درصد استفاده نکنید. از اکسیدان ۶ درصد برای رنگهای تیره بهره ببرید. اکسیدان ۹ درصد را برای رنگهای متوسط و بلوند به کار برید. اما در صورتیکه ابروهای روشن و نازکی دارید. از اکسیدان ۳ درصد یا ۶ درصد کمک بگیرید. 

انواع اکسیدان

نکات کاربرد اکسیدان ها:

نسبت مواد دکلره به اکسیدان :

معمولا میزان مصرف اکسیدان به ازای هر سه پیمانه دکلره ۱۵۰ الی ۲۰۰ میلی لیتر می باشد. در دکوکرم ها این میزان ۱:۲ می باشد. یعنی به ازای ۱۰۰ میلی لیتر دکوکرم به میزان ۲۰۰ میلی لیتر اکسیدان لازم است.

اکسیدان چند درصد برای دکلره

برای دکلره اکسیدان چند درصد ؟

برای دکلره چه اکسیدانی مناسب است

جواب سوال برای دکلره اکسیدان چند درصد لازم است ؟ بایستی موارد مختلف را در نظر بگیرید. اگر فردی مبتدی در رنگ و مش هستید. در عین حال موهایی خشک و نسبتا شکننده دارید. بهتر است اکسیدان ۱۲ رابرای روشن کردن مو استفاده نکنید. موهای خود را حتی با زمان طولانی تر ولی با اکسیدان ۹ درصد روشن نمایید. در صورت نیاز مواد دکلره را دوباره شارژ کنید. چون اکسیدان ۱۲ درصد سبب خشکی موی شما می شود.

اکسیدان برای دکلره

اگر موهایی سالم دارید. در ضمن می خواهید پایه ۱۰ دکلره را حاصل نمایید. بهتر است فقط در یک مرحله اکسیدان ۱۲ درصد را استفاده نمایید. در پایه های بعدی حتما اکسیدان شماره ۲ را به کار ببرید. با این کار مو با حداقل آسیب و در زمان کمتری به پایه بالا می رسد. 

صفر تا ۱۰۰ دکلره مو را در مقاله اموزش دکلره مو تا پایه ۹ و ۱۰ را می توانید ببینید. حتما از اولاپلکس و خاویار مو در مواد رنگ و مش برای حفظ سلامت مو حین روشن شدن و دکلره بهره ببرید. با خرید روغن آرگان و استفاده هفتگی آن نیز می توانید آسیب دیدگی موهایتان را به حداقل برسانید. 

دکلره با اکسیدان چند درصد

شماره های اکسیدان

نسبت رنگ مو به اکسیدان مو:

مقدار اکسیدان در رنگ مو معمولا در تمام رنگها یک و نیم به یک است. این نسبت به صورت ۱:۱.۵ نمایش داده می شود. یعنی به ازای ۱۰۰ میلی لیتر رنگ , نیاز به ۱۵۰ میلی لیتر اکسیدان می باشد. البته در تکنیک های متفاوت رنگ آمیزی مو این نسبت ها تغییر می کند. مثلا برای رنگساژ, اکسیدان مناسب ۳ و ۶ درصد است. در رنگساژ به نسبت 3 برابر اکسیدان ترکیب می شود. مصرف اکسیدان کمتر از حالت استاندارد باعث تیرگی مو می شود. اگر اکسیدان رنگ زیاد باشد. باعث روشن تر شدن رنگ موی شما خواهد شد. البته بهتر است میزان استاندارد را تغییر ندهید. در صورت نیاز از رنگهایی با شماره روشنتر استفاده کنید.

ادامه مطلب
آنچه درباره آلوورا بهتر است بدانیم

شماره اکسیدان برای موی سفید

در جواب سوال برای موهای سفید اکسیدان چند درصد خوبه ؟ باید بگوییم که شماره اکسیدان برای موی سفید اصولا نیم یا یک است. به طور معمول اکسیدان شماره ۱ یا نیم درصد در بازار خیلی بیشتر است. چون درصد اب اکسیژنه در این اکسیدان کمتر است. لذا میزان نفوذ رنگدانه مو بیشتر و احتمال گرفتن سفیدی مو بالاتر می رود. علاوه بر شماره اکسیدان برای موی سفید شما باید به شماره رنگ و نیز برای گرفتن سفیدی مو توجه نمایید. گرفتن سفیدی مو نکته های ارایشگری مهمی دارد. شما تمام این فوت و فن ها را یکجا در مقاله گرفتن سفیدی مو می یابید.

برای روشن شدن رنگ مو از چه اکسیدانی استفاده کنیم

در جواب سوال برای روشن شدن رنگ مو از چه اکسیدانی استفاده کنیم باید بگوییم که هر دو اکسیدان ۹ درصد و ۱۲ درصد برای روشن شدن مو به کار می روند. منتها درجه روشن کنندگی اکسیدان ۱۲ درصد حداقل دو پایه بالاتر از اکسیدان ۹ درصد است. اما به هر حال توصیه ما به شما استفاده از اکسیدان ۹ درصد است. زیرا آسیب کمتری را به مو برای روشن کردن می زند. درست است که اکسیدان ۹ درصد زمان بیشتری برای روشن شدن پایه مو می خواهد. اما کار کردن با این شماره برای افراد بالاخص افراد مبتدی راحت تر است. 

برای رنگ مشکی چه اکسیدانی مناسب است

در جواب سوال برای رنگ مشکی چه اکسیدانی مناسب است ؟. باید بگوییم که اکسیدان برای رنگ مشکی اکسیدان ۶ درصد است. چون هم رنگ تیره تر می گردد. هم دیرتر با شسستشو روشن می شود. در عین حال اکسیدان شماره ۱ در رنگ های تیره از بروز قرمزی جلوگیری می نماید.

اکسیدان برای رنگ تیره

اکسیدان برای رنگ تیره تا حدی بستگی به پایه رنگ و تا حدودی بستگی به سلیقه شما دارد. اکسیدان شماره ۱ اصولا رنگ را تیره تر و اکسیدان شماره ۲ رنگ را روشنتر می کند. کعمولا برای رنگ های پایه ۱ تا ۴ از اکسیدان شماره ۱ استفاده می کنند. تا رنگ دیرتر از مو خارج شوند. منتها برای رنگ های پایه ۵ تا ۷ بستگی به تمایل خودتان دارد. اگر می خواهید رنگ نسیتا خود را بهتر نشان دهد. بهتر است از اکسیدان شماره ۲ استفاده نمایید. 

برای رنگساژ اکسیدان چند درصد

معمولا در اکثر موارد برای رنگساژ از اکسیدان ۳ درصد یا ۶ درصد استفاده می کنند. زیرا موی دکلره شده بسیار روشن است. پس برای اینکه رنگ داخل فولیکول مو نفوذ بیشتری کرده و عمق بیشتری بگیرد. از اکسیدان درصد پایین استفاده می کنند.

مراقب خودتون باشید. منتظر مقاله های آرایش موی رخ نگار باشید.

 

امتیاز شما به این مطلب چند است؟
 • امتیازها به این مطلب

خلاصه

درصد اکسیدان رنگ مو را به صورت جامع و حرفه ای و ارایشگاهی با بی نهایت نکته درباره تفاوت درصد و شماره اکسیدان در این مقاله می یابید.

به طور کلی
4.5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4.06 (176 رای)

220 فکر در مورد “ درصد اکسیدان رنگ مو با تفاوت درصد و شماره اکسیدانها

 1. سارا گفت:

  سلام من رنگ قهوه ای دودی متوسط دارم بدون اینکه دکلره کنم چه اکسیدانی بگیرم که موهام تا جایی که امکان داره روشن بشه؟

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   با سلام
   7 نسکافه ای را نصف تیوپ با 7 دودی ترکیب کرده و با دو بند انگشت واریاسیون سبز ترکیب کرده و با اکسیدان شماره 2 به موها بزنید.
   حتما
   مقاله رنگ مو نسکافه ای رخ نگار
   و
   رنگ مو بدون دکلره رخ نگار
   را حتما ببینید.

 2. alireza گفت:

  سلام.ببخشید من چند سالی هست از نعمت و زینت مو بی بهره شدم ولی ریشم که خیلی زود سفید شده رو رنگ میکنم.چون رنگ مخصوص ریش هزینه چند برابری داره با وجود اطلاع از حساس بودن پوست صورت،از رنگ و اکسیدان استفاده میکنم.منتها سوالم اینه که چرا یه رنگ از یه مارک با همون شماره از مارکی دیگه -با در نظر گرفتن اکسیدان یکسان-دررنگ گرفتن و سوزش پوست(البته سوزش بسیار کم و ضعیف هست)متفاوت هستن؟یکی ۵ الی ۱۰ دقیقه باید شست ولی برند دیگه که طبیعتا سوزش نداره و دیراثرتر هم هست زمان دو برابری نیاز داره؟عجیبه برام،یعنی توی خود رنگ زودگیر از مواد اکسید کننده یا بالعکس از ترکیبات آنتی اکسیدانی در رنگهای دیراثرتر استفاده میشه؟

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   با سلام
   اصولا امونیاک باعث روشن شدن شدن سریع و سوزش بیشتر می شود. اخیرا سایر ترکیب های حاوی آمین با سوزش خیلی کمتر وارد ترکیبات رنگ شده اند که هزینه محصول نهایی بیشتر می گردد. استفاده از اولاپلکس یا خاویار مو البته فقط در ترکیب رنگ مو بسیار به کیفیت روشن شدن مو کمک می نماید.
   مقاله خاویار مو
   و
   اولاپلکس مو
   را ببینید.

 3. پویا گفت:

  سلام من پسرم موهام هم سفیده از شماره c2 دودی تیره استفاده میکنم اکسیدان 3 درصد بزنم بهتره یا 6 درصد ؟ 9 درصد که میزارم پوست سرم قشنگ میسوزه

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   با سلام
   اگر 3 درصد بگذارید برای شما بهتر است منتها 6 درصد نیز اکسیدان ملایمی است.
   برای تقویت موی خود می توانید از تقویت موهای مرغوب رخ نگار استفاده نمایید.

 4. زینب گفت:

  سلام قبلا من موهامو رنگ دودی تیره کردم که الان کمی رنگ باخته ورو به قهوه ای شده
  میخوام رنگ زیتونی دودی روشن بدون دکلره بزنم ایا امکانش هست ؟و چه رنگهایی رو باید مخلوط کنم؟

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   با سلام
   اگر زمینه مو خیلی تیره نباشد می توانید با 8 زیتونی و 8 دودی نصف از هر کدام با اکسیدان شماره 2 موها را روشن نمایید

 5. الیوت گفت:

  سلام وقت بخیر
  من رنگ موی ۰۰۸ طبیعی با اکسیدان ۹٪ زدم می‌خوام دو درجه تیره بشه ممکن راهنمایی کنید ؟
  آیا اگر اکسیدان ۶٪ بزنم به رنگ مو دودرجه تیره میشه؟
  یا اگر با همون اکسیدان ۹٪ و رنگ مو بهش کمی رنگ مشکی طبیعی اضافه کنم دو درجه تیره میشه؟
  ممکن راهنمایی کنید

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   بهتر است ۶ طبیعی را با اکسیدان ۶ درصد به مو بنید و به محض رسیدن به رنگ مطلوب مو را با اب بشویید.
   حتما مقاله رنگ مو بدون دکلره را نیز ببینید.

 6. امیر حسین گفت:

  سلام دکلوره حداکثر چند دقیقه باید روی مو بمونه

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   اصولا از بیست دقیقه تا چهل و پنج دقیقه ممکن است طول بکشد که بستگی به ضخامت مو – سلامت مو و عوامل دیگر دارد.
   حتما مقاله دکلره مو تا پایه ۹ و ۱۰
   را ببینید.

 7. امیر حسین گفت:

  سلام من موهام ی خورده آسیب دیده بابت رنگ الان میخام طلایی روشن کنم باید اکسیدان چند درصد بزارم

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   بهتر است برای رفع اسیب دیدگی موها را یک دوره اولاپلکس تراپی نمایید. سپی بد از احیا مو بژژ پایه ۸ را نصف تیوپ با نصف تیوپ دودی پایه ۸ و اکسیدان ۹ درصد ترکیب نمایید.
   مقاله اولاپلکس تراپی
   و
   مقاله رنگ مو بژ
   را حتما ببینید.

 8. بهاره گفت:

  سلام
  من موهام را دکلره کردم رو پایه 7رسید
  بعد رنگ گذاشتم
  رنگ به هیچ وجه نگرفت
  دلیل چیه؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   پایه ۷ دکلره نارنجی است و رنگ خاصی نمی گیرد. پس شما فقط می توانید تن نارنجی را با رنگهای خاکستری و دودی از بین برده و رنگ قهوه ای متوسط حاصل نمایید.
   مقاله حذذف زردی نارنجی موها را حتما ببینید.

 9. Rg گفت:

  سلام،موهای من سیاهه ولی میخوام رنگ سفید یا دودی بزارم،از چه درصد اکسیدانی استفاده کنم که زود رنگ بگیره موهام؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   اگر می خواهید رنگ دودی خالص روی مو در بیاورید. باید پایه ۱۰ دکلره را روی مو در بیاورید.
   حتما مقاله اموزش رنگ مو دودی را ببینید.

 10. گلزار گفت:

  سلام من موهام هایلات کردم با پایه بین ۹ و ۱۰
  بعدش هم کراتین کردم ولی رنگساژ موهام تقریبا رفت تو جایی که کراتین انجام دادم بهم گفتن میتونی بعد ده روز رنگساژ ۳ دقیقه ای انجام بدیگفتن رنگ ۵/۲۰ یک چهارم با اکسیدان ۶٪ با حجم ۲۰۰ میل رو قاطی کن حدود ۲ تا ۳ دقیقه بزار بعدش بشور همون تناژ صورتی صدفی رو میده

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   اگر منظورتان ۵ شرابی باشد. با افزودن مقدار زیاد اکسیدان حالت رنگساژ ضد زردی را پیدا می کند. تن زردی مو را از بین می برد. منتها اصلا نیاید به رنگساژ زمان زیاد دهید تا کراتین از بین رود.

   1. Qz گفت:

    سلام ببخشید من موهام دکلره ندارع قهوه ای روشن کردم که یکم به قرمزی میزنه
    میخام با رنگ مو خرمایی قهوه ای تیره و اکسیدان vol30 موهامو قهوه ای کنم نه تیزه و نه خیلی روشن رنگش به قرمزی نخوره و قهوه ای متمایل به قهوه ای روشن بشه بدون قرمزی
    خاستم بپرسم با اکسیدان vol30 و رنگ مو قهوه ای تیره رنگی که بهتون گفتم در میاد؟

    1. Rokhnegar گفت:

     سلام
     اگر قصد رنگ بدون قرمزی دارید. سه چهارم تیوپ دودی پایه ۶ را با یک چهارم زیتونی پایه ۷ با دو بند انگشت واریاسیون ابی و بنفش و اکسیدان شماره ۱ ترکیب نمایید.
     حتما مقاله رنگ مو بدون دکلره را ببینید.

 11. سودابه گفت:

  سلام من ریشه جلوی موهام با شقیقه هام بعد رنگ کردن زود سفیدی شون نشون میدن چیکار کنم ماندگاری رنگ بیشتر بشه ممنون

 12. مریم گفت:

  سلام من میخواستم موهامو دکلره کنم موهام زود به پایه میرسه یعنی زدو باز می شه میخواستم بدونم اکسیدان چند درصد خوبه بعدا وقتی به پایه ۹تا۱۰ رسید میشه یه رنگ ترکیبی خوب و روشن بگید فقط لطفا از یک یا نهایتا دورنگ استفاده بشه ممنون

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   برای پایه بالا دکلره اکسیدان نه درصد راحتتر و سریعتر است. بعد از پایه ۹ دکلره می توانید از شامپو ضد زردی استفاده کنید. در نهایت ترکیب بژ – دودی و صدفی با واریاسیون بنفش و نقره ای می تواند ترکیب مناسبی باشد.
   حتما مقاله انواع رنگساژ مو
   و
   آموزش رنگ مو بلوند را بببینید.

  2. کبری گفت:

   سلام وتشکر از شما دوست عزیز من برای بار اول میخوام مش ورنگ انجام بدم در منزل فروشنده اکسیدان ۹ و۶ داده کدام برای دکلره استفاده کنم وچقدر بمونه من موهام نرم ونازک هستن ممنون

   1. Rokhnegar گفت:

    سلام
    برای دکلره اکسیدان ۹ درصد ر به کار ببرید. برای رنگساژ یا رنگ نیز از اکسیدان ۶ درصد استفاده نمایید.
    حتما مقالات
    دکلره مو تا پایه ۹ و ۱۰ جذاب
    و
    مقاله رنگساژ مو جذاب و حرفه ایرا ببینید.

 13. رویا گفت:

  سلام من موهامو دیروز دکلره کامل کردم واریاسیون دودی گذاشتم اصلا الان خوشم نمیاد دکوپاژ کردم الان اگه نسکافه ای بزارم با چه اکسیدانی بذارم و موندگاری این رنگ زیاد میشه یا نه.

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   با اکسیدان ۶ درصد رنگ را به مو بزنید.
   حتما مقاله رنگ مو نسکافه ای را ببینید.

 14. Zara گفت:

  سلام برای اینکه موهای سفید خوب رنگ بگیره و مشکی شه و دیررنگش روی مو بپره باید چه اکسیدانی با چه نسبتی با رنگ موی مشکی استفاده کرد و چقدر رنگ رو روی مو نگه داشت جنس موها ضخیم و فر هست

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   از اکسیدان شماره ۱ به اندازه ۱.۵ برابر رنگ استفاده نمایید. صفر تا ۱۰۰ گرفتن سفید مو را در مقاله اموزش گرفتن سفیدی مو ببینید.

   1. ناشناس گفت:

    جواب

  2. نسرین گفت:

   لطفا جواب بدهید

 15. ناشناس گفت:

  برای رنگ موی واریاسیون نقره ای اکسیدان چند درصد استفاده میشود

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   اگر قصد روشن کردن مو بدون دکلره را دارید. از اکسیدان نه درصد استفاده نمایید.
   توصیه می شود که حتما مقاله روشن کردن مو بدون دکلره را ببینید.

 16. انا گفت:

  سلام ببخشید از اکسیدان ۶میشه برای بی رنگ کردن موی دست و پا و صورت استفاده کرد؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   این مساله بستگی به حساسیت پوست صورت یا بدنتان دارد- منتها معمولا از دکلره های خیلی ضعیف به همراه اکسیدان ۳ درصد یا ۶ درصد استفاده می کنند.

  2. سوزان احمدی گفت:

   بله

 17. سلطانی گفت:

  سلام من بالای موهام قهوه ای وپایین طلایی هست ریشه موهام سفیده وقبلابادکلره این رنگ گذاشتم
  میخوام بدون دکلره مسی وقرمزدربیارم برای این کاراز اکسیدانه چنددرصداستفاده کنم

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   بدون دکلره رنگ های قرمز مسی بهتر است با اکسیدان ۹ درصد گذاشته شود.
   حتما
   مقاله رنگ مو قرمز
   و
   رنگ مو مسی را
   ببینید.

 18. سرلک گفت:

  سلام
  میخوام رنگ ماهگونی شماره ۶.۵۵ بزارم
  زمینه موهام یکدست هستش
  آیا باید با توجه به شماره رنگم اکسیدان ۹ بزارم یا ۶؟
  نمیخوام خیلی موهام تیره بشه
  ممنون

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   بهتر است دو برابر اکسیدان نه درصد بزنید تا رنگ نهایی روشنتر شود.

  2. ناشناس گفت:

   ۶ بزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه
Twitter پین‌ترست واتس‌اپ واتس‌اپ Telegram
فروشگاه
Blog
حساب کاربری من