برداشتن ابرو با مدل های فشن جذاب مناسب صورت لاغر و گرد

eyebrow-hair-remover

برداشتن ابرو جزو مهم ترین روش های زیبایی برای هر فرد است. با توجه به اهمیت زیبایی در جهان امروز, ابرو برداشتن یکی از مهارت های مهم است. با توجه به افزایش مشغله افراد بهتر است حتما اصول این کار را بیاموزند. زیرا همیشه فرصت رفتن به آرایشگاه برای اصلاح ابرو و صورت وجود ندارد.

برداشتن ابرو حرفه ای

ابرو برداشتن

اگر پوست حساس و نازکی دارید. بهتر است قبل از اصلاح صورت یا ابرو برداشتن حمام نرفته باشید. زیرا پوستتان قرمز شده و حساس می شود. در ضمن اگر قصد رنگ ابرو دارید. حتما اول ابرویتان را به طور کامل اصلاح نمایید. تا تمام موهای زائد برداشته شود. در مقاله رنگ ابرو نیز تمام فرمولهای رنگ ابرو را به طور کامل می توانید ببینید.

مراحل برداشتن ابرو حرفه ای

در مرحله ی اول باید تاج ابرو یا همان اول ابرو را مشخص کنید. تاج ابرو مهم ترین بخش ابروهایتان است. به هیچ عنوان نباید آن را خیلی کوتاه کنید. زیرا زیبایی ابروهایتان از بین می رود. اگر ابروهایتان پر پشت باشد, بایستی این کار را با دقت انجام دهید. منتها برای ابروهای کم پشت, کاملا اول ابروها مشخص است. در ضمن وسط ابروهایتان را با مو چین تعیین کنید. به طوری که از وسط راستای بینی این مرز کاملا معلوم است.

 

ابرو برداشتن در خانه

ابرو برداشتن

اموزش برداشتن ابرو

مرحله اول – طراحی ابرو با مداد ابرو

قبل از اصلاح ابرو, با مداد طرح مورد نظر ابروهایتان را بکشید. چون شما به راحتی می توانید با مداد ابرو, طرح ابرو را پاک نمایید. می توانید چندین بار این کار را انجام داده تا به طرح مورد نظر برسید. البته این کار معمولا برای ابروهای پر است. برای ابروهای نازک معمولا باید خیلی مراقب طرح ابرو باشید. زیرا نازک تر شدن ابروهای این افراد چهره را بی روح تر می کند. در شکل زیر انواع طرح های هلالی, هشتی, شیطونی, کشیده, مثلثی و غیره را می بینید.

ادامه مطلب
رنگ مو بدون دکلره روشن کردن مو بدون دکلره با ۵۰ فرمول

 

برداشتن ابرو حرفه ای

ابرو برداشتن

 

تصویر بالا: طرح ابرو از بالا به پایین شامل:

طرح صاف و کشیده

طرح منحنی

طرح قوس ملایم

طرح قوس زیاد

طرح  S مانند ابرو

طرح ابرو رو به بالا 

 

برداشتن ابرو حرفه ای

 

ابرو برداشتن

 

تصویر بالا: طرح ابرو از بالا به پایین شامل:

طرح شکلی ابرو S

طرح زاویه دار تند

طرح زاویه دار ملایم

طرح ابرو کشیده و صاف

طرح ابرو منحنی

 

مرحله دوم اموزش برداشتن ابرو – استفاده از ریمل ابرو 

پس از کشیدن طرح ابرو, با قلم ریمل ابروی تمیز, موهای ابرو را به مقدار زیاد سمت بالا بکشید.   

ابرو برداشتن در خانه

 

مرحله سوم – استفاده از موچین

ابروهای زائد خارج از طرح ابرو را با موچین بردارید. مراقب باشید که ابرو را از طرح خود خارج نکنید. زیرا طرح ابرویتان به هم می ریزد. در ضمن اگر برای اولین بار است که اقدام به برداشتن ابرو می کنید. نگران نباشید! با تکرار و تمرین این کار را با سرعت بیشتری انجام می دهید. 

در ضمن دو نوع موچین انبری و قیچی مانند وجود دارند. شما بر حسب تجربه مسلما دستتان آمده است که چه نوع موچینی برایتان راحت تر است. اما اصولا موچین هر چه نازک تر باشد و اصطلاحا خوش دست تر باشد . بهتر است. زیرا که راحت تر روی پوست قرار گرفته و موها را بهتر جدا می کند.

 

 برداشتن ابرو حرفه ای با کمک ریمل ابرو 

مرحله ی چهارم اموزش برداشتن ابرو – استفاده از برس ابرو

پس از اصلاح کامل موهای زائد ابرو, ابروهای خود را با برس ابرو به سمت بالا شانه کنید. سپس ابروهایی که بلند تر از بقیه هستند را با قیچی ابرو کوتاه نمایید. توجه کنید که تاج ابرو را اصلا خیلی کوتاه نکنید. زیرا ظاهر ابرو به شدت به تاج ابرو بستگی دارد. در ضمن اگر خیلی با اصلاح با بند میانه خوبی ندارید. می توانید با قیچی ابرو بالای ابرو و موهای روی پیشانی را نیز بردارید. بهترین قیچی ابرو تیغه هایی نازک و منحنی شکل دارند. وجود انحنا روی لبه ی قیچی ابرو نیز باعث می شود که راحت روی پوست قرار گرفته و موها را قیچی کند.

ادامه مطلب
رنگ مو قرمز جدید از ماهاگونی تا یاقوتی و ۴۰ مدل پرطرفدار

برداشتن ابرو حرفه ای با وسایل اصلاح کامل

پس از انجام کار, روی ابروی دیگر نیز می توانید تمام این مراحل را انجام دهید. یا اگر دوست دارید می توانید همزمان این مراحل را روی ابرو هایتان انجام دهید . تا ظاهر متقارن و آیینه واری داشته باشد.

مرحله پنجم – چک کردن تقارن ابرو

تقارن آیینه وار ابروها

حتما همزمان که ابروهای خود را برمی دارید. در یک آیینه کوچک ذره بینی و یک آیینه بزرگ ابروهای خود را چک کنید. این کار باعث می شود که در مقیاس بزرگ تری میزان تقارن دو ابرو و طرح نهایی ابروهایتان را دریابید.

مرحله ششم اموزش برداشتن ابرو – سشتشو صورت

در نهایت پس از اتمام کار, صورتتان را ترجیحا با اب سرد بشویید. سپس یک نرم کننده ی مناسب به پوست خود بزنید. تا از بروز حساسیت و قرمزی جلوگیری نمایید. لوازم اصلاح خود را نیز با الکل ضد عفونی کنید.

 

در نهایت ابروی شما الان برای رنگ ابرو و طراحی ابرو کاملا آماده است. در مقاله رنگ ابرو رخ نگار شما از صفر تا ۱۰۰ اموزش رنگ ابرو را می یابید. در ادامه ی مقاله با طرح ابروهای زیبا با همراه باشید.

نکته های نهایی اموزش برداشتن ابرو

سعی کنید بهترین فرم ابرو را با توجه به ظاهر صورت خود انتخاب نمایید. البته مدل ها کاملا سلیقه ای است و بسته به عوامل مختلف می تواند متفاوت باشد. اما معمولا برای صورت های کشیده و لاغر ابروی صاف و کشیده, برای صورت های گونه دار ابرویی ابروی هشتی نسبتا پر با زاویه انحنای ملایم, برای صورت های مربعی, ابروانی منحنی شکل و برای صورت های گرد ابروانی هشتی با زاویه انحنای تند و بالا است.

ادامه مطلب
رنگ موی کاراملی ترکیبی زیبا با ۳۰ مدل از نسکافه ای تا دودی

 

اصلاح ابرو مناسب با شکل صورت

 

شکل ابرو مناسب با صورت از راست به چپ

صورت کشیده و لاغر – صورت گونه دار – صورت مربعی – صورت گرد

اموزش برداشتن ابرو به همراه آرایش ابرو

با مداد ابرو خط ابرو زیرین خود را مناسب طرح دلخواهتان طراحی کنید. سپس طرح ابرو را نسبتا پر کنید. منتها اصلا تاج ابرو را پر و تیره نکنید. چون هم ظاهرتان مصنوعی جلوه می کند. هم فاصله بین ابروهایتان نزدیک به هم دیده می شود.

ابرو برداشتن در خانه به همراه آرایش ابرو

ابرو برداشتن در خانه با آرایش ابرو مناسب

ابرو برداشتن در خانه به همراه آرایش ابرو

 

پس از آنکه طرح ابرو را طراحی کردید. با ریمل ابرو یا قلم ابرو و یا سایه ابرو طرح ابرویتان را پر تر و زیباتر کنید. حتما پس از این کار با سایه سفید و یا پنکک خیلی خیلی روشن زیر ابروهایتان را روشن نمایید. با تمام این موارد زیبایی ابروهایتان چند برابر می شود. در نهایت ژل ابرو و صابون ابرو نیز زیبایی و حالت هشتی بودن ابروهایتان را چند برابر نمایید.

 

در نهایت امیدواریم از مقاله اموزش برداشتن ابرو لذت برده باشید.

 

گالری آرایشی رخ نگار 

 

امتیاز شما به این مطلب چند است؟
 • امتیازها به این مطلب

خلاصه

برداشتن ابرو جزو مهم ترین روش های زیبایی برای هر فرد است. با توجه به اهمیت زیبایی در جهان امروز, ابرو برداشتن یکی از مهارت های مهم است.

به طور کلی
4.5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
3.33 (3 رای)

2 فکر در مورد “ برداشتن ابرو با مدل های فشن جذاب مناسب صورت لاغر و گرد

 1. ناشناس گفت:

  سلام من لیلا هستم میخواستم ازکرم دکلره استفاده کنم چه زمان نیاز داره تا به پایه برسه موهام نرم ونازکه زیتونی ۸ ودودی ۷ وپلاتینه۱۰ بزنم بعدش خوشرنگ میشه یا زیتونی تیره مثلا۶ یا۷ بهتره لطفا بفرمایین چکارکنم زیباتربشه مرررررسی

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   احتمالا پس از ماکزیمم پنج دقیقه به پایه برسد. منتها باید خودتان دایم چک کنید-ممکن است بیشتر طول بکشد. ترکیب زیتونی ۸ با دودی و پلاتینه بهتر است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه
Twitter پین‌ترست واتس‌اپ واتس‌اپ Telegram
فروشگاه
Blog
حساب کاربری من