تقویت موی سر با تفاوت سرم دوفاز و ماسک مو حرفه ای

hair-conditioner-620x300w

تقویت موی سر یکی از لذت بخش ترین کارهای هر فردی جهت افزایش زیبایی است. در این نقاله تمام روشهای تقویت مو به طور یکجا آموزش داده می شود. مثلا فرق سرم مو با اسپری دوفاز. محصولات تقویت کننده موی سر با احیاء, ترمیم و تقویت موی سر، آرزوی هر بانویی را برای داشتن موهایی نرم و ابریشمی عملی می سازد.

تقویت کننده موی سر

علل خشکی مو

موی سربه علل زیر وز، خشک و یا حتی پوک می شود . در نهایت از بین می رود که عبارتند از:

آلودگی هوا

نورماورابنفش خورشید

نحوه تغذیه

عدم رسیدگی کافی به مو

محکم و سفت بستن مو به مدت طولانی

خیس بستن مو

خیس شانه زدن مو

وراثت

استرس و عوامل دیگر.

بنابراین توجه به تقویت موی سر مناسب با شرایط مختلف شما از موی سر گرفته تا عادات روزانه و نحوه ی زندگی بسیار ضروری می باشد. با توجه به اینکه ممکن است هزینه کراتینه به خصوص در سالنهای آرایشی بسیار پرهزینه برایتان باشد. از طرفی شرایط خاص مو پس از کراتینه درمانی مانند عدم رنگ کردن پس از کراتینه برایتان سخت باشد. می توان با استفاده از تقویت کننده های موجود در بازار و با هزینه ای کمتر ، رویای ابریشمی کردن موهایتان را واقعی سازید.

تقویت کننده موی سر

 

انواع تقویت کننده های مو

با توجه به اینکه انواع مختلفی از تقویت کننده ی موی سر در بازار موجود است. هرکدام از آنها نیز دوباره به چندین دسته ی جزئی تر طبقه بندی می گردند، لذا شناسایی نحوه ی عملکرد آنها و تطبیق آنها با موی سر شما و در نهایت انتخاب تقویت کننده موی سر مناسب با شرایط شما امری ضروری است. مخصوصا اگر از خرید رنگ مو برای موهایتان استفاده می نمایید.

خرید اولاپلکس شماره 3 – ماسک موی بدون سولفات عالی

 

نکات تقویت کننده مو

در این اینکه در هر کدام از تقویت کننده های مو از مواد مغزی و یا معدنی استفاده می شود. یک امر طبیعی است. ولی این تمام آن چیزی نیست که فرد برای انتخاب این گونه از محصولات باید بداند. 
در کنار این موارد نکات ریزتری نیز هست که خیلی ها به آن توجه نمی کنند. با نادیده گرفتن این موارد در شادابی موها تاثیر بدی گذارد. نکاتی که در ادامه در مورد ویژگی های کلیدی تقویت کننده ها و حالت دهنده های مو ذکر می شود. سبب خرید دقیق و مناسب محصول مراقبت مو می گردد.

 

 

تفاوت های بین سرم کریستال , سرم دوفاز , ماسک های مو , کرم مو: (فرق سرم مو با اسپری دوفاز )

سرم کریستال که کالایی رایج هم می باشد. خاصیت آبرسانی دارد. این محصول دارای سیلیکون است. ولی سرم دوفاز چربی محلول در آب (امولوسیون) می باشد. سرم دو فاز بیشتر مناسب موهایی است که آب و چربی خود را از دست داده اند. در عین حال مو آسیب بیشتری دیده است. در اینگونه از موها حتی بعد از براشینگ کردن,  موها دوباره حالت وز به خود می گیرند. بنابراین در این حالت از اسپری دوفاز قبل از عمل براشینگ استفاده نمایید.. ولی موهایی که آسیب کمتری دیده اند. در ضمن فقط کمی خشک می باشند. می توان از سرم کریستال به منظور آبرسانی به مو استفاده کرد. در نتیجه سرم دو فاز محصولی کاملا جامع برای انواع موی آسیب دیده است. 

تقویت کننده موی سر

فرق سرم مو با اسپری دوفاز

فرق سرم مو با اسپری دوفاز به طور تخصصی این است. سرم دو فاز حاوی دو فاز آبرسان و چربی رسان است. منتها سرم مو تک فاز است. گاهی اوقات غلظت سرم مو بیشتر از سرم دو فاز است. منتها هر دو جهت تقویت مو مناسب هستند. البته از نظر هزینه قیمت سرم دو فاز کمتر از سرم مو است.

ادامه مطلب
رنگ مو ابی و ۴۰ مدل خاص جدید از اقیانوسی تا لاجوردی

فرق سرم مو با ماسک مو

ماسک های مو که بیشتر به ماسک های داخل حمام نیز شناخته شده اند. غیر از مواد مغذی به همراه خود دارای درصد بیشتر چربی نسبت به آب می باشند. در ضمن از کالاهای رایج برای تقویت موی سر است که تفاوت بارز این  محصولات با سرم های مو می باشد. نکته ای که آرایشگران به آن توجه ویژه ای دارند. این است که برای بعد از دکلره کردن مو و جهت تقویت ساقه مو به این دسته از محصولات توجه ویژه ای دارند. برای موهایی که خشک بوده و چربی طبیعی خود را از دست داده اند مورد استفاده قرار می گیرند و البته برخی افراد هم تمایل ندارند بعد از حمام از مواد خاصی بر  روی موهای خود استفاده کنند که این عامل سبب شده تا تمایل به استفاده از این دسته ماسک ها داشته باشند.

 

 

 

 

سرم مو بهتر است یا ماسک مو – فرق ماسک مو و سرم مو

ماسک مو

معمولا چربی از دست رفته مو را به مو بر می گردانند.

برخی از آنها آبرسان نیز هستند.

هم با آبکشی هم بدون نیاز به آبکشی در بازار عرضه می شود.

به عنوان ماسک داخل حمام و بعد از حمام به فروش می رسد.

 

 

ماسک مو مغذی مو مارک دنی وان – همراه روغن های معدنی

 

ماسک مو آبرسان دنی وان – کراتینه و پرو ویتامینه

 

 

سرم دو فاز 

دارای دو فاز است. بایستی قبل از مصرف به هم زده شود.

هم آبرسان است. هم چربی مو را تامین می نماید.

روی موی نمدار یا خشک زده می شود.

می توان بعد از آن عمل براشینگ انجام داد.

 

تفاوت ماسک مو و سرم مو

مهم ترین تفاوت آن است. اگر خواستار براشینگ مجلس و مهمانی هستید. بهتر است قبل از براشینگ ماسک موی بعد از حمام استفاده نمایید. منها سرم دو فاز بسیار به کارتان می آید. در ضمن محافظ مو در مقابل حرارات سرم دو فاز است.

 

سرم مو بهتره یا ماسک مو – سرم مو بهتره یا ماسک مو – تفاوت سرم مو و ماسک مو

در جواب این سوال بایستی گفت. هر دو آنها خوب هستند. مصرف روزانه سرم دو فاز خیلی راحت تر است. منتها هر دو آنها چربی و رطوبت مو را تامین می کند.

دنس هیر یا رقص مو چیست ؟

محصول جدید و جذاب دنس هیر به رقص مو شهرت دارد. یک ماده بسیار عالی و جایگزین بسیار خاص برای انواع کاندیشن و ماسک مو است. زیرا علاوه احیا موها به لختی و صافی آنها نیز بسیار کمک نماید . اگر از این محصول به صورت مداوم استفاده گردد. میتوان حتی رقص مو را جایگزین نسبتا مناسبی برای کراتینه احیا دانست .

 

محصول دنس هیر با حجم های مختلفی گرم عرضه می شود. تا برای شما عزیزان مناسب و بسیار مقرون به صرفه باشد. دنس هیر را میتوان یک ماسک موی بسیار قوی در نظر گرفت. این محصول به جای انواع نرم کننده و ماسک موی داخل حمام کاربرد دارد. رقص مو  ساخت کشور کانادا است. در ضمن احیای بالایی را برای شما دارد. در عین حال باعث درخشندگی رنگ موهای شما خواهد شد.

ویژگی های دنس هیر 

احیا کننده دائمی

لخت کننده موقت

قابلیت استفاده در حمام

قابلیت میکس در رنگساژ. رنگ و دکلره

 

خرید دنس هیر جدید و فوق العاده در فروشگاه رخ نگار

 

نحوه مصرف:

هفته ای یک الی دوبار در داخل حمام بعد از شامپو کردن و پس از آبکشی از آن استفاده کنید. به طوری که روی موهای خیس اعمال بزنید. با فشار دو انگشت موها را از بالا به پایین ماساژ دهید. تا موها کاملا نرم شود . ده دقیقه مکث کنید. تا مواد کاملا جذب مو شوند. سپس موها را آبکشی نمایید.

ادامه مطلب
آموزش رنگ ابرو جدید با ۶۰ مدل متفاوت جذاب بدون زردی

 

خرید سرم دوفاز با کیفیت عالی در فروشگاه رخ نگار

 

معرفی ماسک موی کراتینه 

کراپلکس

اگر با محصولات اولاپلکس و به خصوص ماسک شماره ۳ اولاپلکس آشنا باشید. می دانید که این محصولات مرحله ترمیم موها را تکمیل می نماید. مخصوصا افرادی که از اولاپلکس شماره 1 و 2 استفاده نموده اند. می توانند با ماسک کالر پلکس تولید کشور کانادا موهای خود را به طور تخصصی احیا نمایند. این محصول حاوی ماده  اولاپلکس می باشد. در نتیجه سبب احیا پیوندهای پیوندهای سولفیدی – سولفیدی مو می گردد.

 

به طور هفته ای دو تا سه مرتبه موهای خود را احیا نمایند. تا بدین منظور دوام و ماندگاری مواد اولاپلکس ساقه مو را افزایش دهند. کراپلکس یکی از بهترین ماسک موهای دنیا است. زیرا حاوی انواع مواد معدنی و تقویت کننده است.

نحوه استفاده کراپلکس

این محصول را بعد از شامپو و به جای نرم کننده استفاده نمایید. موها را با آن ماساژ دهید. پس از 5 دقیقه  آبکشی نمایید. دقت نمایید که ترجیحا همیشه از شامپوهای بدون سولفات برای شستشوی موهای خود استفاده نمایید.

 

خرید کراپلکس تخصصی احیا مو

کالرپلکس

 

 

ماسک مو کریستال خوبه؟

ماسک موی کریستال دو مدل با آبکشی و بدون نیاز به  آبکشی دارد. مدل با آبکشی مانند سایر ماسک موها مصرف می شود. کافی است پس از شستن موها با شامپو, از این ماسک به مو بزنید. منتها به ریشه مو و کف سر نزنید. پس از ده دقیقه موهایتان را با آب بشویید.

ماسک موی بدون آبکشی نیز یک محصول متعارف و سازگار با موهای شما است. زیرا با قابلیت ضد ماورا بنفش خود می تواند موهای شما را در برابر اشعه مضر نور خورشید محافظت نماید. پس از شستشوی موها و خشک نمودن آنها, گیسوان نمدار خود را با این ماسک مو بپوشانید. همچنین این ماسک حاوی عصاره آلوئه ورا و عصاره جوانه گندم است. این ویژگی خاصیت ضد موخوره و آبرسانی را برای موهای شما فراهم می کند. حجم این ماسک ۵۰۰ گرم می باشد.

 

ماسک مو دوفاز

ماسک مو دو فاز ممکن اصطلاح رایجی باشد. اما صحیح نیست. سرم فقط می تواند دو فاز باشد. ماسک مو تک فاز و حالت کرمی است.

کرم مو

دسته آخر کرم های مو می باشند. از این محصول بیشتر برای حالت پذیری موها از آن استفاده می کنند. این ماده چربی زیادی را بر روی مو سوار می کند. پیشنهاد می شود ترجیحا از این دسته استفاده نشود. زیرا به دلیل چربی  موجود در آن, آلودگی محیطی را به راحتی جذب مو می کند. مخصوصا پس از خواب ظاهر آشفته و نا مناسبی به موهایتان می بخشد. مصرف عمده کرم مو هنگام شینیون کردن و استایل دهی به مو برای حذف وزی مو است.

تقویت کننده موی سر

پروتئین تراپی مو

پروتئین مایع بایوپلکس از محصولات بسیار عالی در زمینه صافی و احیا موها است. این محصول علاوه بر احیا موهای آسیب دیده و خشک می تواند موهای مجعد شما را به موهایی صاف و لخت تبدیل نماید . برند نام آشنای ترکیه ای بیوپلکس یا بایوپلکس در زمینه احیا و صافی موهای آسیب دیده توانسته بسیار خوش بدرخشد و یکی دیگر از محصولات نام آشنای این برند, خاویار مو بوده که در فروشگاه رخ نگار عرضه شده است.

نحوه مصرف:

ادامه مطلب
مشکل موهای دو رنگ شده و اگر رنگ مو تیره شد چه کنیم

بعد از شستن موها با شامپوی قلیایی (شامپو قبل) موها را خشک نموده ولی کمی رطوبت در موها باقی گذارید سپس از پروتئین مو مایع استفاده نموده و موها را پس از دسته بندی آغشته به مواد نمایید ولی یک سانت به ریشه را مواد نزنید و موها را به حال خود رها کنید. و 20 دقیقه مکث نمایید سپس باد نیمه گرم موها را سشوار نموده و پس لز آن اتومو را در حرارت بین 200 تا 230 درجه تنظیم نموده و دسته دسته موها را به خوبی اتو کشی نمایید (دسته های مو را نازک انتخاب کنید) پس از اینکه عملیات اتوکشی به اتمام رسید با شامپوی بعد کراتین موها را بشویید.

 

 

فرق کاندیشنر و ماسک مو

کاندیشنر اصطلاح انگلیسی نرم کننده است. پی اچ آن اسیدی است. بنابراین فلس های مو را می بندد. منتها میزان بستن فلس های مو توسط کاندیشنر بیشتر است. پس اگر بعد از دکلره از نرم کننده یا کاندیشنر بهره ببرید. احتمال ماندگاری رنگ پس از دکلره کمتر می گردد. زیرا فلسهای مو کاملا برای ورود رنگ کاملا باز نبوده است. اگر خواهان رنگساژ هستید. راحتترین راه بین دکلره و عمل دکلره استفاده از ماسک مو است.

 

 

 

ژل واکس سیلیکونی

ژل واکس سیلیکونی و گیاهی با اثر پوشانندگی بسیار قوی, احیا بخش موها و پوست ضعیف , آسیب دیده و رنگ شده می باشد. ژل واکس کالیون مخلوطی از روغن های گیاهی غیر چرب و مغذی است. این ماده با ایجاد یک لایه پوششی بسیار قوی روی موها باعث بازسازی آنها می گردد. در نتیجه ظاهری حجیم, ابریشمی, درخشان و بدون موخوره و وزی به آنها می دهد. این محصول دارای اثرات صاف و مرطوب کنندگی روی موهای خشک دوشاخه و وزدار است. در ضمن تثبیت کننده قوی رنگ مو است. مصرف پوستی آن بر اثر پوشانندگی قوی از اختلالات جلدی مانند خارش و قرمزی پوست ناشی از مایعات ظرفشویی جلوگیری نماید. ژل واکس کالیون ۵۰ میلی لیتر و در بسته های شیک بسته بندی و آماده مصرف شما عزیزان است.

 

روش مصرف:

مقداری از ژل واکس را کف دست ریخته و به آرامی موها یا پوست را با آن ماساژ دهید. این محصول را روزی ۲ الی ۳ بار استفاده نمایید. پس از مصرف از خیس نمودن یا شستن محل استعمال شده تا چند دقیقه خودداری شود.

 

 

نکته پایانی 

همانطور که در ابتدا هم گفته شد. ما در این مقاله قصد بیان ویژگی های مغذی تقویت کننده های مو را نداشتیم. فرق سرم مو با اسپری دوفاز نیز با سایر موارد گفته شد. زیرا در این رابطه تنوع زیادی بین اینگونه محصولات است. پس بیشتر هدف از بیان این مطالب آشنایی پایه ای و کاربردی شما از اینگونه محصولات است. تا در خرید های بعدی خود نیازهای پایه ای موهای خود را در نظر بگیرید. در فروشگاه اینترنتی رخ نگار تمامی این تقویت کننده ها به صورت اورجینال و با قیمت مناسب به فروش می رسد. جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز هر کدام از محصولات برای تقویت موی سر توسط متخصصین مو عرضه می گردد.

مراقب خودتون باشید. منتظر مقاله های آرایش موی رخ نگار باشید.

امتیاز شما به این مطلب چند است؟

خلاصه

تقویت کننده موی سر به عنوان یک ارمغان جادویی از علم تقویت مو، آرزوی هر بانویی را برای داشتن موهایی نرم و ابریشمی عملی می سازد.

به طور کلی
5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
3.07 (15 رای)

3 فکر در مورد “ تقویت موی سر با تفاوت سرم دوفاز و ماسک مو حرفه ای

 1. ناشناس گفت:

  کامل و جامع
  ممنونم

 2. فرشته گفت:

  عالی و کامل متشکرم

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   ممنون از حسن نظر شما مخاطب گرامی رخ نگار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه
Twitter پین‌ترست واتس‌اپ واتس‌اپ Telegram
فروشگاه
Blog
حساب کاربری من