راهنمایی خرید رنگ مو – خرید اینترنتی رنگ مو

متن زیر یک راهنمای کامل برای شماست که به دنبال بهترین رنگ مو هستید

 

خرید رنگ مو با قیمت مناسب به راحتی با کمک خواندن این مطلب برای شما عزیزان مخاطبان رخ نگار خرید اینترنتی رنگ مو میسر است. شما می توانید مناسبترین محصولات را با توجه به نوع رنگ, کارایی و ساختار آن انجام دهید. بنابراین می توانید همواره از داشتن موهایی زیبا و سالم لذت ببرید.

در فروشگاه رخ نگار انواع فروش رنگ مو در برندهای تایید شده و استاندارد

فروش رنگ مو جذاب در فروشگاه رخ نگار

خرید اینترنتی رنگ مو

فوت و فن های خرید رنگ مو :

تمام رنگ موها, فقط رنگ هایی نیستند که شما در قفسه های فروشگاهها می بینید. آنها را خریداری می نمایید. سپس آنها با اکسیدان مخلوط کرده و استفاده می نمایید. بلکه امروزه قضیه خیلی گسترده تر از این حرفهاست. کارخانجات تولید و فروش رنگ مو در دنیا به کمک آزمایشگاههای پیشرفته توانسته اند رنگهایی تولید نمایند با کارایی و ماندگاری متفاوت و در عین حال سالم تر از تکنولوژی سابق به همراه  موادکراتین و پروتئین مو البته خبر خوب اینکه در کشور ایران نیز چند سالی است انواع رنگ مو موجود بوده و مدام به تنوع آنها نیز افزوده می شود. ولی متاسفانه اکثر افراد با این رنگ موها آشنا نیستند. پس از آنها استفاده نمی کنند.

قبل از خرید رنگ مو و جهت اطلاع از انواع رنگ مو می توانید اطلاعات زیر را مطالعه نمایید. از لحاظ ساختاری و تنوع برند و همچنین تنوع قیمت رنگ مو با انواع این محصول آشنا شوید. در صورت نیاز یک خرید اینترنتی رنگ مو لذت بخش و مناسب را از فروشگاه رنگ مو رخ نگار داشته باشید.

ولی قبل از ادامه این مطلب حرف آخر را همین اول می گوییم :

اگر می خواهید در وقت خود صرفه جویی کنید. مطالب گسسته آموزش رنگ مو را در این سایت و یا سایتهای دیگر به صورت پراکنده مطالعه نکنید. تنها با دیدن ویدیو های آموزشی رنگ مو کارشناس این حرفه شوید. مطالبی که در این مقاله مطالعه خواهید کرد به همراه ساعتها نکته و مطلب دیگر در خصوص آموزش رنگ مو و دکلره به همراه بسته ویدیویی آموزش ترکیب رنگ مو ها را می توانید در دوره آموزش غیر حضوری اصول رنگ و ترکیب رنگ مو تهیه نمایید. این مجموعه جذاب و مفید را مشاهده نمایید. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر و یا تمایل به خرید این محصول دارید. عکس زیر را کلیک کنید. سپس وارد این سایت رنگ مو میشوید.

خرید رنگ مو دائمی:

انواع رنگ مو دائمی محصولاتی هستند که با اکسیدان باید ترکیب شوند. این رنگ موها دارای آمونیاک با میزان های متفاوت هستند. در عین حال قدرت باز کردن کوتیکول های مو را دارند. همچنین فعل و انفعالات شیمیایی روی ساختار مو انجام می دهند که با اکسید شدن و تغییرات شیمیایی که در موها رخ می دهد که سبب رنگ پذیری موها می شود.

امروزه انواع رنگ مو با قیمت های مختلف و در طیف وسیعی روانه بازار شده است. این محصولات تنوع زیادی را در دسته رنگ های اصلی و فانتزی دارند. انواع رنگ مو در دسته های اصلی و متعارف همچون طبیعی, دودی, زیتونی, طلایی, قرمز, شرابی, مسی, و در دسته های فانتزی و ترکیبی همچون نسکافه ای, کاپوچینو, تنباکویی و غیره وجود دارند. همچنین همواره سری های هایلایت که دارای روشنی زیادی هستند, موجود می باشند. بهتر است به این نکته اشاره کنیم که هایلایت مو یکی از محبوب ترین لایتهای مو می باشد. ترکیبی از رنگهای هایلایت که می تواند در طبقه بندی گسترده تر هم به کار گرفته شود. به طوری که با رنگ تیره تر پایه درآمیخته و یک ترکیب لطیف و دلنواز را به وجود می آورد.

جهت فروش رنگ مو لیستی به صورت تصویری در زیر نمایش داده شده است. شما می توانید با کلیک روی هر یک از تصاویر به کاتالوگ این رنگها در سایت رنگ مو رخ نگار دسترسی داشته باشید. در صورت نیاز به خرید اینترنتی رنگ مو و از همین سایت ثبت سفارش نمایید:

بهترین رنگ دودی 

قیمت رنگ عسلی

 رنگ زیتونی

بهترین رنگ خاکستری

خرید رنگ مو

سایت رنگ طلایی

فروش رنگ مسی

خرید رنگ مو

سایت رنگ قرمز

بهترین رنگ شرابی

بهترین رنگ شاه بلوطی

خرید رنگ مو

سایت رنگ شکلاتی

خرید رنگ مو

قیمت رنگ فندقی

بهترین رنگ بژ

خرید رنگ مو

بهترین رنگ شنی

خرید رنگ مو

رنگ نسکافه ای

خرید رنگ مو

رنگ کاراملی

خرید اینترنتی رنگ مو

رنگ تنباکویی

خرید رنگ مو

رنگ ارغوانی

خرید اینترنتی رنگ مو

رنگ کاکائویی

خرید رنگ مو

رنگ دارچینی

خرید رنگ مو

فروش رنگ مو اینترنتی

جهت فروش رنگ مو باید بگوییم که هایلایت مو و رنگ های این سری را تقریبا در همه کاتالوگ های رنگ مو می توان یافت. معمولا در صفحه آخر هر کاتالوگ به چشم می خورند. توجه داشته باشید که رنگ موهای هایلایت را با شماره های ویژه نامگذاری می نمایند, همچون: سری ۱۲ سری ۹۹ و غیره.
اگر تصمیم به خرید اینترنتی رنگ مو دارید. این را باید بگوییم که این سری از انواع رنگ مو (سری هایلایت) قدرت روشن کنندگی خیلی خوبی دارند. پس اگر هوشمندانه  آنها را به کار برید, می توانید موها را به راحتی و بدون رفله های مزاحم ۳ الی ۴ پایه روشن نمایید. در عین حال می توانید در موهای بلوند و ترجیحا بر روی پایه دکلره با مواد دکلره عالی که در قسمت دکلره و ریموور فروشگاه رخ نگار معرفی و عرضه شده اند, می توانید توسط آنها مش های زیبایی درآورید.

حتما مراقب باشید که اگر بر روی موی بلوند از رنگهای هایلایت استفاده می کنید, حتما اکسیدان مصرفی شما باید ۶% و یا ۳% باشد تا رسوب این رنگ ها در ساقه مو به خوبی انجام گیرد. اگر بر روی پایه های تیره یا متوسط استفاده می شود حتما از اکسیدانهای ۹% و یا ۱۲% استفاده شود. به طور کلی قبل از خرید اینترنتی رنگ مو پیشنهاد می کنیم که با تفاوت اکسیدانها در مقاله “مهمترین تفاوت درصد اکسیدانها ” آشنا شوید. به این صورت می توانید در کنار ثبت سفارش رنگهای مورد علاقه خود بتوانید بهترین شماره اکسیدان را نیز انتخاب نمایید. در صورت تمایل از همین سایت فروشگاه رنگ مو آن را خریداری نمایید.

کاتالوگ رنگهای هایلایت

خرید رنگ مو

خرید رنگ مو اینترنتی با اطلاع از ترکیب رنگ :

اطلاع داشتن از اصول ترکیب رنگها و شناخت اصولی انواع رنگ مو دانش مهمی است که هر علاقمندی از این دانش حتی به میزان اندک باید بداند. به این صورت می توانید به رنگهایی که در ذهن خود دارد دست یابد. در ضمن همواره از رنگ موهای خود لذت ببرد. همچنین در قسمت آموزش های ویژه سایت رخ نگار  می توانید به این نکات اساسی و مهم دست یابید.

در نهایت برای رنگ کردن موهایتان با رنگ های دائمی (رنگهایی که با اکسیدان ترکیب می شوند) مطلب “رنگ کردن موها در منزل همراه راهنمای تصویری ” تدارک دیدیم. شما می توانید به راحتی تکنیک صحیح رنگ کردن موها را در آموزش مربوطه ببینید.

در ضمن, اصولا بهتر است که رنگ ها روی پایه دکلره مو قرار بگیرند. زیرا در نهایت رنگی یکدست و یکپارچه و زیبا حاصل شود. منتها, اگر به هر دلیل تمایل به دکلره کردن موهایتان ندارید. قبل از خرید رنگ مو اینترنتی چند نکته کوچک و مهم زیر را رعایت کنید. تا نتیجه قابل قبولی در رنگ موهایتان بگیرید:

. خنثی سازی رنگ های مزاحم

. انتخاب واریاسیون مناسب

. فرمول ترکیب رنگ

. یکنواختی رنگ مو

. انتخاب اکسیدان مناسب

. نحوه ی قرار دادن رنگ بدون دکلره بر روی مو

. نحوه ی شستشوی مو بعد از رنگ مو بدون دکلره

برای مطالعه توضیحات نکات بالا می توانید به مقاله ” رنگ بدون دکلره ” مراجعه کنید.

توضیح مختصر درباره انواع رنگ مو

فروش رنگ مو دودی

این رنگ جزو سری c دسته بندی می شود. معمولا با عدد ۱ بعد از ممیز در کاتالوگ ها نشان داده می شود. برای دودی خالص روشن باید پایه ۱۰ دکلره داشته باشید. در غیر این صورت برای خنثی کردن زردی و نارنجی اصولا همواره از تن دودی در ترکیب رنگ مو استفاده می شود. برای توضیح تخصصی حتما مقاله رنگ دودی را ببینید.

رنگ مو خاکستری

رنگ مو خاکستری معمولا با حرف A  در کاتالوگ ها مشخص می شود. این رنگ نیز شدیدا ضد نارنجی است. برای تن خاکستری نقره ای خالص نیز باید پایه ۱۰ دکلره و بدون زردی داشته باشید. حتما مقاله رنگ خاکستری را ببینید.

رنگ مو زیتونی

رنگ مو زیتونی در کاتالوگ ها با حرف M نیز نشان داده می شود. این رنگ محبوبیت زیادی دارد. شما اگر این رنگ را روی موی طبیعی رنگ نشده و بدون دکلره نیز قرار بدهید. تقریبا تم زیتونی می گیرد. زیتونی اصولا دشمن قرمزی مو است. بنابراین اصولا در بسیاری از ترکیب رنگ ها از زیتونی جهت جلوگیری از قرمزی استفاده می کنند. برای بی نهایت راز دیگر این رنگ حتما مقاله اموزش رنگ زیتونی را ببینید.

رنگ مو طبیعی

رنگ مو طبیعی با حرف N در کاتالوگ ها مشخص می شود. این رنگ اصولا ترکیب سه رنگ اصلی دایره رنگ است. رنگ های طبیعی ماندگاری بالایی دارند. بسیاری از ارایشگران در ترکیب رنگ از این رنگ ها استفاده می کنند. بهترین رنگ مو در ضمن دسته دیگر رنگ های طبیعی, رنگ طبیعی اکسترا یا همان NE است. این رنگ ها شدیدا برای گرفتن سفیدی مو مناسب هیتند. برای بی نهایت نکته دیگر حتما مقاله رنگ طبیعی را ببینید.

رنگ مو شکلاتی – نسکافه ای – تنباکویی – کاپوچینو – کاراملی – کاکایویی – دارچینی – فندقی و شاه بلوطی

قبل از اطلاع از قیمت رنگ مو با تن شکلاتی و قهوه ای بدانید که این گروه دسته بندی های مختلفی با تناژ گرم و سرد دارند. رنگ های شکلاتی سرد شامل توناژ دودی و زیتونی است. رنگ های قهوه ای گرم شامل توناژ مسی و قرمز است. البته توناژ ترکیب رنگها در کاتالوگ ها متفاوت است. برای تشخیص بهتر رمز و راز رنگهای ترکیبی قهوه ای حتما مقاله آموزش جامع و جدید و جذاب کاتالوگ خوانی حرفه ای را ببینید.

رنگ مو مسی 

رنگ مو مسی یا copper جزو رنگهای گرم است. این رنگ اصولا ضد دودی و خاکستری است. برای بهتر نتیجه گرفتن رنگ مو مسی بهتر است پایه دکلره پایه ۷ داشته باشید. در ضمن پودر رنگی مسی نیز توناژ رنگ فانتزی را قوی تر می نماید.

رنگ مو قرمز – آلبالویی – ماهاگونی – قرمز صورتی 

رنگهای سری قرمز یا red در همه کاتالوگ ها وجود دارند. این رنگ اصولا ضد سبزی است. جالب است بدانید در رنگ موهای بلوند روی پایه دکلره دارای زردی معمولا آرایشگران به اندازه یک تا دو سانت از قرمز خالص می زنند. تا رنگ مو ترکیبی بلوند نهایی به سبزی نزند. به هر حال رنگ قرمز دارای کاربرد های متفاوتی است. یکی از آنها ضد سبزی است. دیگری امکان ایجاد رنگ های مختلف فانتزی است. بهترین رنگ مو ترکیب قرمز با صورتی, بنفش, شرابی و شکلاتی می تواند رنگهای ترکیبی قرمز متفاوتی ایجاد نماید.

رنگ های هایلایت

رنگهای هایلایت توانایی روشن کردن مو تا دو ۲ الی ۳ پایه را دارند. این رنگها دارای توناژ های مختلف گرم و سرد و ترکببی است. در سایت رنگ مو برای روشن کردن مو بدون دکلره معمولا از هایلایت های مختلف به ویژه نقره ای و کنفی بهره می برند. حتما مقاله انواع هایلایت مو و رنگ بدون دکلره را ببینید.

رنگ مو طلایی – عسلی و بژ 

بهترین رنگ مو , رنگ طلایی جزو سری G است و جزو رنگ های دسته اصلی است. ترکیب رنگ طلایی و مسی رنگ عسلی را تشکیل می دهد. معمولا رنگ طلایی و دودی نیز رنگ بژ را به وجود می آورد. در نهایت رنگهای گرم تر با طلایی دسته رنگهای گرم را ایجاد می نماید. افزودن رنگ های دودی و زیتونی نیز رنگ طلایی سرد را تشکیل می دهد.

خرید رنگ مو نیمه دائمی:

رنگ مو نیمه دائمی شامل تونرها و رنگساژها است. این نوع از رنگها تا لایه دوم مو وارد می شوند. درنتیجه زیر کوتیکول قرار می گیرند (یعنی در مکانی درست بین کوتیکول و پوسته). ولی فروشگاهها برای فروش رنگ مو نیمه دائمی باید توجه داشته باشند که این نوع رنگ مو دارای ماندگاری کمتری نسبت به رنگ های دائمی هستند. در خرید اینترنتی رنگ مو بدانید این رنگها همچون رنگهای دائمی قدرت روشن کنندگی ندارند. در ضمن این رنگها برای ۵ الی ۶ بار شامپو نمودن سر ماندگاری دارند.

کاتالوگ انواع شامپو رنگ

خرید رنگ موخرید رنگ مو موقت:

قبل از خرید اینترنتی رنگ مو موقت این نکته را بدانید که این دسته از رنگها روی سطح کوتیکول مو قرار می گیرند. بنابراین پس از یک الی دوبار شامپو نمودن موی سر, از بین می روند. پس حتما قبل از اطلاع از قیمت رنگ مو در خرید رنگ مو به این نکته توجه داشته باشید.

رایج ترین سوالات شما در مورد خرید اینترنتی از این سایت پاسخ داده شده است.

و در صورتیکه نیاز به تماس تلفنی دارید. می توانید با شماره تماس 66899349(021) با ما در ارتباط باشید.

در ضمن امکان مراجعه حضوری به فروشگاه رنگ مو رخ نگار جهت خرید نیز وجود دارد . لطفا قبل از مراجعه با شماره بالا تماس گرفته تا هماهنگی های لازم با شما به عمل آید. 

آدرس فروشگاه رنگ مو رخ نگار: تهران – منطقه 10 – خیابان قصرالدشت بین هاشمی و امام خمینی جنب کوچه هیزمی آرانی پلاک 353

فیلم آموزش خرید کالا یا ثبت نام در سایت رخ نگار اینجا کلیک کنید.

درباره ما

ارتباط با ما

مزایای خرید از رخ نگار

1/5 میلیون تومان خرید, ارسال سریع رایگان 

حمل و نقل

در انتها می توانید تعدادی ویدیو در مورد انواع رنگ مو را مشاهده کنید:

رنگساژها و رنگهای شامپویی فوق العاده

آموزش قدم به قدم دکلره تا پایه 9 بدون آسیب

رنگ مو با تکنیک سامبره خیلی لایت

رنگ مو با تکنیک بالیاژ تیره و سامبره

رنگ مو به روش آمبره

تکنیک رنگ موی آمبره

مو با تکنیک سامبره

رنگ موهای فانتزی

 

امتیاز شما به این صفحه چند است؟
 • امتیازها به این صفحه

خلاصه

خرید رنگ مو اینترنتی با توضیح جامع حرفه ای خرید اینترنتی رنگ مو به روش حرفه ای ها و آرایشگران برای فروش رنگ مو در این صفحه موجود است.

به طور کلی
5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4.8 (5 رای)

3 فکر در مورد “ خرید رنگ مو اینترنتی با راهنمایی حرفه ای

 1. سلام
  معرفی عالی، بعضی از ای باعث شدید با این محصولات آشنا بشیم.
  پیشنهاد میکنم این محصولات رو تهیه نمایید:

 2. سلام
  معرفی خوبی بود. بعضی از این محصولات رو ندیده بودم، ممنون که باعث شدید با این محصولات آشنا بشیم.

  1. Rokhnegar گفت:

   با سلام
   ممنون از حسن نظر شما مخاطب رخ نگار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *