راهنمایی خرید رنگ مو - خرید اینترنتی رنگ مو

با خواندن این مطلب شما می توانید مناسبترین خرید رنگ مو با قیمت مناسب را با توجه به نوع رنگ, کارایی و ساختار آن انجام داده و همواره از داشتن موهایی زیبا و سالم لذت ببرید.
تمام رنگ موها, فقط رنگ هایی نیستند که شما در قفسه های فروشگاهها میبینید و آنها را خریداری مینمایید و با اکسیدان مخلوط کرده و استفاده می نمایید بلکه امروزه قضیه خیلی گسترده تر از این حرفهاست و کارخانجات تولید و فروش رنگ مو در دنیا به کمک آزمایشگاههای پیشرفته توانسته اند رنگهایی تولید نمایند با کارایی و ماندگاری متفاوت و در عین حال سالم تر از تکنولوژی سابق. البته خبر خوب اینکه در کشور ایران نیز چند سالیست انواع رنگ مو موجود بوده و مدام به تنوع آنها نیز افزوده می شود ولی متاسفانه اکثر خانم ها با این رنگ موها آشنا نبوده و از آنها استفاده نمیکنند.

قبل از خرید رنگ مو و جهت اطلاع از انواع رنگ مو میتوانید اطلاعات زیر را مطالعه نمایید و از لحاظ ساختاری و تنوع برند و همچنین تنوع قیمت رنگ مو با انواع این محصول آشنا شوید و در صورت نیاز یک خرید اینترنتی رنگ مو لذت بخش و مناسب را از فروشگاه رنگ مو رخ نگار داشته باشید.

ولی قبل از ادامه این مطلب حرف آخر را همین اول میگوییم :

اگر میخواهید در وقت خود صرفه جویی کنید و مطالب گسسته آموزش رنگ مو را در این سایت و یا سایتهای دیگر به صورت پراکنده مطالعه نکنید و تنها با دیدن ویدیو های آموزشی رنگ مو کارشناس این حرفه شوید مطالبی که در این مقاله مطالعه خواهید کرد به همراه ساعتها نکته و مطلب دیگر در خصوص آموزش رنگ مو و دکلره به همراه بسته ویدیویی آموزش ترکیب رنگ مو ها را میتوانید در دوره آموزش غیر حضوری اصول رنگ و ترکیب رنگ مو تهیه و مشاهده نمایید در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر و یا تمایل به خرید این محصول دارید عکس زیر را کلیک کنید و وارد شوید.

خرید رنگ مو دائمی:

انواع رنگ مو دائمی محصولاتی هستند که با اکسیدان باید ترکیب شوند. دارای آمونیاک با میزانهای متفاوت بوده و قدرت باز کردن کوتیکول های مو را دارند و همچنین فعل و انفعالات شیمیایی روی ساختار مو انجام می دهند که با اکسید شدن و تغییرات شیمیایی که در موها رخ می دهد سبب رنگ پذیری موها می شود. امروزه انواع رنگ مو با قیمتهای مختلف و در طیف وسیعی روانه بازار شده است که تنوع زیادی در دسته رنگ های اصلی و فانتزی دارند. انواع رنگ مو در دسته های اصلی و متعارف همچون طبیعی, دودی, زیتونی,طلایی,قرمز, شرابی, مسی, و در دسته های فانتزی و ترکیبی همچون نسکافه ای,کاپوچینو,تنباکویی و … همچنین در سری های هایلایت که دارای روشنی زیادی هستند موجود می باشند. بهتر است به این نکته اشاره کنیم که هایلایت مو یکی از محبوب ترین لایتهای مو می باشد. ترکیبی از رنگهای هایلایت که می تواند در رنجهای گسترده تر هم به کار گرفته شود که با رنگ تیره تر پایه درآمیخته و یک ترکیب لطیف و دلنواز را به وجود می آورد.

جهت فروش رنگ مو لیستی به صورت تصویری در زیر نمایش داده شده و شما می توانید با کلیک روی هر یک از تصاویر به کاتالوگ این رنگها دسترسی داشته باشید و در صورت نیاز به خرید رنگ مو , به صورت اینترنتی و از همین سایت ثبت سفارش نمایید:

رنگ مو دودی

خرید رنگ مو

رنگ مو عسلی

خرید رنگ مو

رنگ مو زیتونی

خرید رنگ مو

رنگ مو خاکستری

خرید رنگ مو

رنگ مو طلایی

خرید رنگ مو

رنگ مو مسی

خرید رنگ مو

رنگ مو قرمز

خرید رنگ مو

رنگ مو شرابی

خرید رنگ مو

رنگ مو شاه بلوطی

خرید رنگ مو

رنگ مو شکلاتی

خرید رنگ مو

رنگ مو فندقی

خرید رنگ مو

رنگ مو بژ

خرید رنگ مو

رنگ مو شنی

خرید رنگ مو

رنگ مو نسکافه ای

خرید رنگ مو

رنگ مو کاراملی

خرید رنگ مو

رنگ مو تنباکویی

خرید رنگ مو

رنگ مو ارغوانی

خرید رنگ مو

رنگ مو کاکائویی

خرید رنگ مو

رنگ مو دارچینی

خرید رنگ مو

جهت فروش رنگ مو باید بگوییم هایلایت مو و رنگهای این سری را تقریبا در همه کاتالوگ های رنگ مو می توان یافت و معمولا در صفحه آخر هر کاتالوگ به چشم میخورند. توجه داشته باشید که رنگ موهای هایلایت را با شماره های ویژه نامگذاری می نمایند همچون سری ۱۲ سری ۹۹ و امثالهم.
اگر تصمیم به خرید اینترنتی رنگ مو دارید این را باید بگوییم که این سری از انواع رنگ مو (سری هایلایت) قدرت روشن کنندگی خیلی خوبی دارند و اگر هوشمندانه  آنها را به کار برید میتوانید موها را به راحتی و بدون رفله های مزاحم ۳ الی ۴ پایه روشن نمایید و یا اینکه در موهای بلوند و ترجیحا بر روی پایه دکلره با مواد دکلره عالی که در قسمت دکلره و ریموور فروشگاه رخ نگار معرفی و عرضه شده اند میتوانید توسط آنها مش های زیبایی درآورید.

حتما مراقب باشید که اگر بر روی موی بلوند از  رنگهای هایلایت استفاده می کنید حتما اکسیدان مصرفی شما باید ۶% و یا ۳% باشد تا رسوب این رنگ ها در ساقه مو به خوبی انجام گیرد. و اگر بر روی پایه های تیره یا متوسط استفاده می شود حتما از اکسیدانهای ۹% و یا ۱۲% استفاده شود. به طور کلی قبل از خرید اینترنتی رنگ مو پیشنهاد میکنیم که با تفاوت اکسیدانها در مقاله “مهمترین تفاوت درصد اکسیدانها ” آشنا شوید تا در کنار ثبت سفارش رنگهای مورد علاقه خود بتوانید بهترین شماره اکسیدان را نیز انتخاب و در صورت تمایل از همین سایت فروشگاه رنگ مو آنرا خریداری نمایید.

کاتالوگ رنگهای هایلایت

خرید رنگ مو

اطلاع داشتن از اصول ترکیب رنگها و شناخت اصولی انواع رنگ مو دانش مهمی است که هر بانویی از این دانش حتی به میزان اندک باید بداند تا بتواند به رنگهایی که در ذهن خود دارد دست یابد و همواره از رنگ موهای خود لذت ببرد. لذا در قسمت آموزشهای ویژه سایت رخ نگار می توانید به این نکات اساسی و مهم دست یابید.

و در نهایت برای رنگ کردن موهایتان با رنگ های دائمی (رنگهایی که با اکسیدان ترکیب می شوند) مطلبی را تدارک دیدیم با عنوان “رنگ کردن موها در منزل همراه راهنمای تصویری ” که میتوانید تکنیک صحیح رنگ کردن موها را در آن آموزش ببینید.

به طور پیش فرض بهتر است که رنگ ها روی پایه دکلره مو قرار بگیرند تا در نهایت رنگی یکدست و یکپارچه و زیبا حاصل شود به طور کلی بغیر از قیمت رنگ مو و کیفیت آن باید نکاتی دیگر را هم بدانید. اگر به هر دلیل تمایل به دکلره کردن موهایتان ندارید قبل از خرید رنگ مو اینترنتی چند نکته کوچک و مهم را که در ادامه ذکر میشود رعایت کنید تا نتیجه قابل قبولی در رنگ موهایتان بگیرید:

. خنثی سازی رنگ های مزاحم

. انتخاب واریاسیون مناسب

. فرمول ترکیب رنگ

. یکنواختی رنگ مو

. انتخاب اکسیدان مناسب

. نحوه ی قرار دادن رنگ بدون دکلره بر روی مو

. نحوه ی شستشوی مو بعد از رنگ مو بدون دکلره

برای مطالعه توضیحات نکات بالا می توانید به مقاله ” رنگ مو بدون دکلره ” مراجعه کنید.

خرید رنگ مو نیمه دائمی:

شامل تونرها و رنگساژها بوده و این نوع از رنگها تا لایه دوم مو وارد می شوند زیر کوتیکول قرار میگیرند یعنی در مکانی درست بین کوتیکول و پوسته ولی از لحاظ ماندگاری باید توجه داشت که دارای ماندگاری کمتری نسبت به رنگ های دائمی هستند. در خرید آنلاین رنگ مو بدانید این رنگها همچون رنگهای دائمی قدرت روشن کنندگی ندارند. این رنگها برای ۵ الی ۶ بار شامپو نمودن سر ماندگاری دارند.

کاتالوگ انواع شامپو رنگ

خرید رنگ موخرید رنگ مو موقت:

قبل از خرید این نوع از رنگها از فروشگاه رنگ مو این را بدانید که این دسته از رنگها روی سطح کوتیکول مو قرار میگیرند و پس از یک الی دوبار شامپو نمودن موی سر, از بین می روند. پس حتما قبل از خرید اینترنتی رنگ مو به این نکته توجه داشته باشید.

رایج ترین سوالات شما در مورد خرید اینترنتی از این سایت در عناوین زیر پاسخ داده شده و در صورتیکه نیاز به تماس تلفنی دارید

میتوانید با شماره تماس 66899349(021) با ما در ارتباط باشید.

در ضمن امکان مراجعه حضوری به فروشگاه رنگ مو رخ نگار جهت خرید نیز وجود دارد . لطفا قبل از مراجعه با شماره بالا تماس گرفته تا هماهنگی های لازم با شما به عمل آید. 

آدرس: تهران – منطقه 10 – خیابان قصرالدشت بین هاشمی و امام خمینی جنب کوچه هیزمی آرانی پلاک 353

فیلم آموزش خرید کالا یا ثبت نام در سایت رخ نگار اینجا کلیک کنید

درباره ما

ارتباط با ما

مزایای خرید از رخ نگار

300 هزارتومان خرید ارسال رایگان به تهران و 300 هزارتومان خرید زیر یک کیلو ارسال رایگان به شهرستان

حمل و نقل

امکان پرداخت وجه در محل

در انتها می توانید تعدادی ویدیو در مورد انواع رنگ مو را مشاهده کنید:

رنگساژها و رنگهای شامپویی فوق العاده

آموزش قدم به قدم دکلره تا پایه 9 بدون آسیب

رنگ مو با تکنیک سامبره خیلی لایت

رنگ مو با تکنیک بالیاژ تیره و سامبره

رنگ مو به روش آمبره

تکنیک رنگ موی آمبره

مو با تکنیک سامبره

رنگ موهای فانتزی

امتیاز شما به این صفحه چند است؟
  • امتیازها به این صفحه

خلاصه

مشاهده کاتالوگ و خرید انواع رنگ مو با کیفیت ایرانی و خارجی به همراه راهنمایی انتخاب رنگ به همراه رنگهای متنوع از پایه های تیره , متوسط و بلوند

به طور کلی
5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4.8 (5 رای)