رنگ مو عروس در رنگهای متنوع و مناسب با رنگ پوست

اگر در آستانه مراسم عروسیتان هستید و دنبال یک رنگ مو عروس زیبا و متفاوت می گردید، حتما این مقاله را بخوانید و از آموزش ترکیب رنگ مو عروس آگاه شوید. رنگ مو عروس جزو مهم ترین انتخابهایی است که هر عروس خانمی قبل از میکاپ و شینیون بایستی حتما به آن توجه کند و یک انتخاب منحصر به فرد و متفاوت داشته باشد.

پوست های سبزه و برنز

اگر دارای پوست سبزه و یا برنز هستید، رنگهای عسلی و بژ صورتتان را بازتر و آرایشتان را ملیحتر می نماید،منتها حتما مویتان را حداقل برای مراسم عروسیتان هم شده برای داشتن یک رنگ مو عروس خوب تا پایه ۸ توسط دکلره روشن کنید و سپس رنگ موی عسلی ۸  یک تیوپ و رنگ موی نسکافه ای پایه ۸  نصف تیوپ و رنگ موی دودی پایه ۹ نصف تیوپ یک بند انگشت واریاسیون بنفش و دودی و نقره ای همراه با اکسیدان ۶ درصد چهره شما را زیبا و متفاوت می کند و در ضمن به خاطر توناژ نسکافه ای این رنگ مو سن شما را بالا نمی برد.

رنگ مو عروس

 

در رنگ مو عروس درصورتیکه بخواهید توناژ روشنی رنگ بیشتر باشد موهایتان را تا پایه نه دکلره کنید و سپس رنگ مو بژ پلاتینه پایه ۸ را یک تیوپ و رنگ مو پلاتینه پایه ۸ نصف تیوپ را به همراه یک بند انگشت واریاسیون بنفش و نصف تیوپ رنگ مو نقره ای پایه ۹ همراه با اکسیدان ۶ درصد بر روی مو قرار دهید.

 

 

رنگ مو عروس

 

در مورد هایلایت ها به صورت مش فویلی و سوزنی نیز می توانید کل موهایتان را ابتدا تا پایه ۷ دکلره کنید و رنگ مو نسکافه ای و یا شکلاتی و یا زیتونی را روی مو قرار دارده و سپس از بین موهایتان توسط تکنیک مش فویلی یا سوزنی لایت های زیبا برای آن انتخاب کنید تا چهره شما جلوه بیشتری پیدا کند.

رنگ مو عروس

 

ادامه مطلب
آموزش رنگ مو با فویل

 

 

رنگ مو عروس

 

پوست های سرد و روشن

ولی اگر پوستتان سرد و سفید است، رنگهای گرم مانند شکلاتی و یا ترکیب شاه بلوطی و دارچینی چهره شما را گرم تر و شادابتر جلوه می دهد، برای اینگونه رنگهای نسبتا تیره احتیاج به دکلره تا پایه های ۸ و ۹ نیست. حتی می توانید رنگ های پایه ۶ شکلاتی یا شاه بلوطی را بدون عمل دکلره همراه با اکسیدان بر روی موی رنگ نشده قرار دهید تا بتواند تا پایه ۶-۷ روشن شود ولی از آنجاکه میخواهید برای مراسم عروسیتان آماده شوید بهتر است موهایتان را یکبار توسط دکلره حداقل تا پایه ۷ روشن نمایید و سپس رنگ موی شکلاتی را به اندازه یک تیوپ همراه با رنگ مو شاه بلوطی به اندازه نصف تیوپ ترکیب کرده و یک بند انگشت واریاسیون بنفش نیز داخل ترکیب رنگ نمایید و همراه با اکسیدان ۶ درصد بر روی موی دکلره شده قرار دهید.

رنگ مو عروس

 

 

 

رنگ مو عروس

 

 

 

اگر برای رنگ مو عروس سراغ رنگهای بلوند نیز میخواهید بروید بهتر است موهایتان را تا پایه ۸ دکلره کنید و یک تیوپ رنگ مو نسکافه ای ۸ و نصف تیوپ بژ پایه ۸ را با یک بند انگشت واریاسیون دودی و بنفش ترکیب کنید و با اکسیدان ۶ درصد بر روی مو قرار دهید.

رنگ مو عروس

رنگ مو کاراملی برند استیل با توناژ یاسی برند دنی وان همراه با دو بند انگشت واریاسیون دودی و نصف تیوپ بلوند دودی ۸ برند استیل انتخاب مناسبی برای عروسهایی با پوست سفید و سرد است.

 

رنگ مو عروس

 

 

 

رنگ مو عروس

 

 

رنگ مو عروس

 

 

رنگ مو عروس

 

 

در هر حال پایه ۸ دکلره، یک تیوپ رنگ موی دودی پایه ۸ و نصف تیوپ رنگ موی گردویی استیل به همراه یک چهارم تیوپ زیتونی ۸ و یک بند انگشت واریاسون دودی و بنفش رنگ موی نسکافه ای زیبا و متفاوتی را به شما می دهد.

رنگ مو عروس

 

ادامه مطلب
معرفی ۵ مدل زیبا و متفاوت رنگ مو شرابی با فرمول رنگ بدون دکلره

رنگ موهای فانتزی نیز برای عروس خانمهایی با پوست سفید می تواند انتخاب خاص و متفاوتی باشد و در ضمن چون قرار است لباس سفید عروس نیز بپوشید تضاد جالبی را به وجود می آورد. البته اگر جرات و شهامت رنگ موهای خاص را داشته باشید! اما واقعا چهره تان متفاوت از بقیه عروس خانوم ها می شود.

رنگ مو عروس

 

رنگ موی ماهگونی مسی برای پوست های سفید بسیار زیبا و متفاوت است. پایه ۸ دکلره و یک تیوپ رنگ موی ماهگونی ۶ و نصف تیوپ رنگ موی مسی را با روش رنگساژ امتحان کنید و از رنگ زیبا و جذابی لذت ببرید.

اینکه شما چه تیپ رنگی را انتخاب میکنید تماما بستگی به رنگ پوست و آرایش صورت شما دارد اینکه شما چه رنگی دوست دارید و واقعا چه رنگی به شما می آید فاصله زیادیست حتما به این موضوع دقت نمایید.

مراقب خودتون باشید و منتظر مقاله های آرایش موی رخ نگار باشید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

امتیلز شما به این مطلب چند است
  • امتیازها به این مطلب

خلاصه

گر در آستانه مراسم عروسیتان هستید و دنبال یک رنگ مو عروس زیبا و متفاوت می گردید، حتما این مقاله را بخوانید.

به طور کلی
4.5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
3.8 (5 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *