دکوکرم بهتره یا دکلره ؟ شباهتها و تفاوتها با توضیحات جدید و جامع

deco-or-bleach

دکوکرم بهتره یا دکلره یکی از زیباترین نکته ها است. مواد دکلره از وقتی در بازار جهان وارد شدند. توانستند تاثیرات عجیبی بر روی صنعت آرایش مو بگذارند. حتی افراد غیر از موهای سر خود برای موهای صورت و بدن هم از آن کمک می گرفتند. رنگ موهای زیبا با درجه روشنی خود دارای تونالیته شگفت انگیزی می شوند. تمام اینها به خاطر وجود محصولات دکلره می باشد. در جواب اینکه دکوکرم بهتره یا دکلره؟. پیشنهاد می کنیم بقیه مطلب یا مطالعه کنید. تا با این محصولات بیشتر آشنا شوید. دکو کرم برای موهای سفید نیز توضیح داده می شود.

کرم دکلره :

به تدریج پودر دکلره به شکل دیگری همچون کرم درآمدند. این محصولات جدید دکوکرم یا کرم دکلره نام گرفتند. در ضمن با تفاوتهایی به بازار عرضه شدند. استفاده از محصولات متفاوت دکلره نیاز به تجربه و مهارت کافی دارد. با توجه به جنس موها و یا توجه به رنگی که روی مو قرار دارد . مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 دکو کرم برای موهای سفید

 

 

پودر دکلره:

محصولات دکلره خوبه؟

پودرهای دکلره پودرهایی سفید یا رنگی هستند. این پودرها به منظور روشن نمودن موها از پایه تیره تا پلاتینه کاربرد دارد. این پودر دارای آمونیاک است. اما در تیپ های جدید آن فاقد غبار است. رنگهای پودر دکلره دارای کاربردهای متفاوت است. رنگ سفید از رنگ های اولیه در این محصولات است.  این رنگ در پودرهای دکلره هیچ ارتباطی با قدرت آن ندارد. بیشتر آرایشگران به اصطلاح پودرهای سفید را به عنوان پودرهای قوی نام گذاری می نمایند. میزان قدرت پودرهای دکلره توسط کارخانه سازنده آن تعیین می شود. بنابراین ممکن است پودری خاص در رنگ بنفش قدرت بالاتر و عملکرد قوی تری داشته باشد.

پودر دکلره بنفش:

این پودر ضد زردی بوده و موهایی که بعد از روشن شدن مستعد زردی هستند. می توانند برای عملیات دکلره از این پودر استفاده نمایند. رنگدانه های بنفش موجود در این پودر ضد زردی رنگ موی شما هستند. اگر خواهان رنگهای خاکستری و دودی هستید. حتما در مراحل نهایی دکاره از پودر بنفش بهره ببرید.

ادامه مطلب
رنگ موی کرم و کرم استخوانی زیبا با ۲۰ مدل لاکچری

دکو کرم برای موهای سفید

پودر دکلره سبز:

این پودر ضد قرمزی موها است.  اگر از رنگدانه های قرمز و ماهگونی بر روی موهای خود رنج می برید. می توانید برای عملیات دکلره از این پودر استفاده نمایید. در ضمن افرادی که معمولا در موی خود دارای توناژ نامطلوب قرمزی هستند. بهترین راه استفاده از پودرهای ضد قرمزی یعنی پودر سبز است. تمام این پودرها با کیفیت مناسب در فروشگاه رخ نگار به فروش می رسد.

پودر دکلره آبی:

این پودر دکلره ضد نارنجی و ضد رنگ هویجی موها است. اگر موهایی با تونالیته مسی دارید. یا پس از روشن کردن گیسوان خود رنگ موهایتان به نارنجی متمایل است. می توانید از این پودر برای روشن کردن موهایتان استفاده نمایید.

پودر دکلره سفید:

پودر دکلره سفید توضیحات اولیه آن گفته شد. پودری کلاسیک است. جهت روشن سازی موها تا چند پایه مورد استفاده قرار می گیرد. خاصیت خنثی سازی رنگی ندارد.

دکو کرم برای موهای سفید

دکوکرم 

کرم دکلره چیست – دکوکرم چیست

کرم های دکلره با ورود خود به بازار هراس استفاده از محصولات دکلره را در بین خانم ها کاهش دادند. در واقع نیز می توان از این مواد نسبت به پودرهای دکلره کمتر ترسید. شاید بپرسید چرا؟ .

پاسخ این سوال بعد ها با قوی تر شدن محصولات مراقبت مو پیدا شد. آن هم استفاده از روغن های گیاهی و مواد مراقبتی در دکوکرم ها بود. این مواد تا حد امکان جلوی آسیب دکلره را می گیرد. در نفوذ مواد دکلره به ساقه مو کمک بسیاری می نماید. شاید خیلی ها بگویند. دکوکرم ها از پودر دکلره ضعیفتر هستند. ولی ما به تجربه دریافتیم که اصلا اینطور نیست. بلکه به راحتی و با خطر بسیار کمتر نسبت به پودرهای دکلره میتوانند موها را روشن نمایند. حس نرمی را بعد از عملیات روشن سازی مو به موها ببخشند. به طبع در انتخاب دکوکرم هم باید احتیاط نمایید. پس از برندهای بسیار ناشناخته و ضعیف خریداری نکنید.

ادامه مطلب
رنگ طلایی مو جذاب مد روز با ۴۰ مدل خاص متفاوت

نکته پایانی دکوکرم بهتره یا دکلره :

زمان مکث و نحوه کار با مواد دکلره بستگی به شرایط موهای شما دارد. توسط خودتان بر حسب تجربه و یا آرایشگر ماهر تعیین می شود.

دکو کرم برای موهای سفید

دکو کرم برای موهای سفید

دکو کرم برای موهای سفید یک تکنیک پر فایده جهت گرفتن سفیدی مو می باشد. استفاده از شامپو شیمیایی نیز می تواند موثر باشد. حال اصلا چرا باید دکو کرم برای موهای سفید استفاده شود. موی سفید به دلیل از دستن رفتن سلامت طبیعت مو دیرتر رنگ می گیرد. بنابراین اگر خواهان رنگهای روشن هستید. در ضمن سفیدی موهایتان بیش از ۲۵ درصد کل موهایتان است. تنها راه استفاده از دکوکرم و اکسیدان شماره ۲ است. با این کار فلسهای مو باز می شود. بنابراین رنگ به راحتی داخل مو رسوخ می نماید.

 دکو کرم برای موهای سفید

مراقبت از مو در حین دکلره

جهت به حداقل رساندن آسیب مو در حین دکلره حتما از محصولات مخصوص مراقبت مو در حین دکلره بهره ببرید.

 دکو کرم برای موهای سفید

اولاپلکس

افزودن اولاپلکس سبب تحکیم پیوندهای سولفیدی می گردد. در نتیجه ساختار مو به هیچ وجه آسیب نمی بیند. حداقل برای هر سه پیمانه دکلره, ۱۵ میل اولاپلکس شماره ۱ داخل مواد بریزید. اولاپلکس شماره ۲ نیز به عنوان مکمل بعد از دکلره و شستشوی مو به کار می رود.

خاویار مو

محصول دیگر مراقبت مو حین دکلره, پروتئین مو است. این گرانول های طلایی حاوی مواد مغذی جهت حفظ سلامت مو هستند. به ازای هر ۱۰۰ گرم پودر دکلره, بایستی ۲۰ گرم از خاویار مو داخل کاسه بریزید.

خرید انواع محصولات مراقبت مو در دکلره

قطره آنتی دمیج

این قطره حاوی چندین روغن مختلف است. وجود این روغن ها از مو در مقابل مواد دکلره نحافظت می نماید. به اندازه ۱۵ قطره در هر دو پیمانه دکلره ریخته شود.

خرید قطره آنتی دمیج 

نتیجه گیری دکوکرم بهتره یا دکلره :

ادامه مطلب
اموزش میکاپ حرفه ای سریع و حرفه ای گام به گام تصویری

 اینکه دکوکرم بهتره یا پودر دکلره سوال سختی است. بستگی به کاربرد آن دارد. مثل این می ماند که سوال کنیم. اتومبیل بهتر است یا موتور سیکلت؟.

هر کدام در شرایط خود بهترین عملکرد را برای شما دارند. در واقع شما بر حسب نیاز خود مشخص می کنید.

دکوکرم بهتره یا دکلره؟

باید از هر یک از این مواد بتوانید استفاده کنید. اگر موهایی رنگی ندارید. در ضمن روشن سازی مطمئنی می خواهید. می توانید از دکوکرم ها استفاده کنید. اگر موهایتان رنگی است. با توجه به رنگ دانه های فعلی موهای خود از پودرهای دکلره با رنگ مورد نیاز خود که در بالا اشاره شد. استفاده کنید. در ضمن می توانید از پودرهای دکلره زغال نیز جهت رنگبری استفاده کنید. زیرا پودر دکلره زغال حاوی کربن اکنیو است. کرببن اکتیو اصولا جهت رنگبری در همه جا کاربرد دارد. لذا به راحتی توسط پودر دکلره زغال رنگبری نمایید.

 

 دکو کرم برای موهای سفید

محصولات دکلره خوبه؟

محصولات دکلره با توجه به پیشرفت علم رنگ مو نسبت به سابق بسیار بهتر شده اند. استفاده ار محصولات جدید دکلره حاوی مواد مرغوب سبب کاهش آسیب به موهایتان می شود. انواع پودرهای دکلره مرغوب فروشگاه رخ نگار به فروش می رسد. در ضمن در صورت گذشت 3 هفته از دکلره میتوانید در صورت سالم بودن ساختار موها از بوتاکس مو استفاده کنید.

برای خرید محصولات دکلره کلیک نمایید.

 

 دکو کرم برای موهای سفید

 

 

خرید کرم دکلره پلاتینه بدون آمونیاک فقط با یک کلیک

امتیاز شما به این مطلب چند است؟
 • امتیازها به این مطلب

خلاصه

مواد دکلره از وقتی در بازار ایران و جهان وارد شدند توانستند تاثیرات عجیبی بر روی صنعت آرایش مو بگذارند انقدر این مواد تاثیرات عجیب و فراتر از انتظاری داشتند

به طور کلی
4.5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
3.33 (9 رای)

10 فکر در مورد “ دکوکرم بهتره یا دکلره ؟ شباهتها و تفاوتها با توضیحات جدید و جامع

 1. مایده گفت:

  سلام وقت بخیر میخواستم ببینم مواد اولاپلس رو داخل دکلره میریزم؟؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   بله شما باید از مایع اولاپلکس شماره ۱ داخل دکلره بریزید. پس از عملیات دکلره موها را بشویید. از اولاپلکس شماره ۲ به مو زده بعد از یک ربع موها را یشویید.
   صفر تا ۱۰۰ اولاپلکس را در مقاله آموزش اولاپلکس حتما ببینید.
   در ضمن در فروشگاه رخ نگار اولاپلکس با قیمت مناسب و کیفیت به فروش می رسد. خرید اولاپلکس با کیفیت

 2. محمدرضا گفت:

  سلام وقت بخیر، خسته مباشید
  من قصد دارم روی موهام از رنگی در مایه های سفید، خاکستری، دودی یا پلاتینه استفاده کنم (رنگ‌های روشن مایل به سفید که اخیرا در بین آقایان و فوتبالیست‌ها و سلبریتی‌های مرد، زیاد استفاده میشه) و در حال حاضر موهام کاملا بدون هیچ رنگی هست، یعنی خرمایی خیلی تیره.
  لطفاً بفرمایید پیشنهاد شما برای بی‌رنگ شدن موهای بنده، استفاده از پودر دکلره هست یا کرم دکلره
  توصیه شما استفاده از چه برندی هست
  ممنونم از پاسخگو بودنتون

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   برای رنگ پلاتینه-خاکستری – تقره ای و رنگ هایی در این پایه باید موها تا پایه نه و ده دکلره شوند. شما انواع دکلره را بر حسب قیمت و نوع در صفحه دکلره و ریموور می توانید مشاهده نمایید. اما در کنار آن بایستی حتما و حتما برای پایه نه و ده- از اولاپلکس استفاده شود تا موها حین روشن شدن با حداقل آسیب به پایه بالا برسند به علاوه شامپو ضد زردی که زردی نهایی را از بین می برد.
   حتما مقاله اموزش دکلره تا پایه نه و ده
   و
   اموزش رنگ مو نقره ای را ببینید.

 3. عمرانی گفت:

  سلام من پایین موهام دکلره شده یکسال پیش و هایلایته .و الان کرم پلاتینه استارلیدی گرفتم برای اینکه مجدد ساقه ی موهامو روشنتر کنم .میخواستم بدونم موهام اسیب نمیبینه و نمیسوزه ؟

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   سلام
   برای حفظ سلامت مو بهتر است در کلیه مراحل رنگ و مش و دکلره از اولاپلکس استفاده نمایید- منتها اصولا کرم پلاتینه به دلیل سرعت بالا روشن کردن مو آسیب کمتری به مو می زند زیرا این فرآیند در حداقل زمان ممکن رخ می دهد

 4. رهاسرخوش گفت:

  سلام من میخواستم از پلاتینیوم بلوند استفاده کنم که یه نوع کرم دکلره هست، میتونم بااین کرم موهامو به پایه 9برسونم؟ الان موهام رنگ زیتونی شماره 7 هست

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   سلام
   اصولا برخی از کرم پلاتینه ها مانند کرم پلاتینه استار لیدی بر طبق توضیحات مارک آن محصول توانایی باز کردن پایه مو تا پایه های بالا را طی کمترین مراحل دارد. در ضمن توصیه می شود که موهایتان را با شامپو ضد زردی – نیز در مرحله آخر بشویید تا زردی به طور کامل برطرف شود. پایه موی شما خوب است و به راحتی باز می شود. بهتر است از اولاپلکس یا خاویار مو نیز در مواد رنگ و دکلره بریزید.

 5. Somayeh گفت:

  سلام من موهام رنگ روشنه،قبلا از پودر دکلره استفاده کردم الان دکو کرم پرو پرسنلی خریدم خوبه برای ریشه هام که تیره شده یا همون پودر بخرم

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   سلام
   دکوکرم هم قدرت بازکردن مو را دارد. منتها به مو به مقدار لازم – زمان دهید تا پایه مو به طور مناسب باز شده و پایه دکلره مورد نظر ایجاد شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه
Twitter پین‌ترست واتس‌اپ واتس‌اپ Telegram
فروشگاه
Blog
حساب کاربری من