دکوکرم بهتره یا پودر دکلره ؟ شباهتها و تفاوتها

دکوکرم بهتره یا دکلره یکی از زیباترین نکته ها است. مواد دکلره از وقتی در بازار جهان وارد شدند. توانستند تاثیرات عجیبی بر روی صنعت آرایش مو بگذارند. حتی افراد غیر از موهای سر خود برای موهای صورت و بدن هم از آن کمک می گرفتند. رنگ موهای زیبا با درجه روشنی خود دارای تونالیته شگفت انگیزی می شوند. تمام اینها به خاطر وجود محصولات دکلره می باشد. در جواب اینکه دکوکرم بهتره یا دکلره؟. پیشنهاد می کنیم بقیه مطلب یا مطالعه کنید. تا با این محصولات بیشتر آشنا شوید. دکو کرم برای موهای سفید نیز توضیح داده می شود.

 

 

 

به تدریج پودر دکلره به شکل دیگری همچون کرم درآمدند. این محصولات جدید دکوکرم یا کرم دکلره نام گرفتند. در ضمن با تفاوتهایی به بازار عرضه شدند. استفاده از محصولات متفاوت دکلره نیاز به تجربه و مهارت کافی دارد. با توجه به جنس موها و یا توجه به رنگی که روی مو قرار دارد . مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

 

 

پودر دکلره:

محصولات دکلره خوبه؟

پودرهای دکلره پودرهایی سفید یا رنگی هستند. این پودرها به منظور روشن نمودن موها از پایه تیره تا پلاتینه کاربرد دارد. این پودر دارای آمونیاک است. اما در تیپ های جدید آن فاقد غبار است. رنگهای پودر دکلره دارای کاربردهای متفاوت است. رنگ سفید از رنگ های اولیه در این محصولات است.  این رنگ در پودرهای دکلره هیچ ارتباطی با قدرت آن ندارد. بیشتر آرایشگران به اصطلاح پودرهای سفید را به عنوان پودرهای قوی نام گذاری می نمایند. میزان قدرت پودرهای دکلره توسط کارخانه سازنده آن تعیین می شود. بنابراین ممکن است پودری خاص در رنگ بنفش قدرت بالاتر و عملکرد قوی تری داشته باشد.

 

 

 

پودر دکلره بنفش:

این پودر ضد زردی بوده و موهایی که بعد از روشن شدن مستعد زردی هستند. می توانند برای عملیات دکلره از این پودر استفاده نمایند. رنگدانه های بنفش موجود در این پودر ضد زردی رنگ موی شما هستند. اگر خواهان رنگهای خاکستری و دودی هستید. حتما در مراحل نهایی دکاره از پودر بنفش بهره ببرید.

 

دکو کرم برای موهای سفید

 

پودر دکلره سبز:

این پودر ضد قرمزی موها است.  اگر از رنگدانه های قرمز و ماهگونی بر روی موهای خود رنج می برید. می توانید برای عملیات دکلره از این پودر استفاده نمایید. در ضمن افرادی که معمولا در موی خود دارای توناژ نامطلوب قرمزی هستند. بهترین راه استفاده از پودرهای ضد قرمزی یعنی پودر سبز است. تمام این پودرها با کیفیت مناسب در فروشگاه رخ نگار به فروش می رسد.

 

ادامه مطلب
معرفی و آشنایی با سشوار چرخشی بابلیس

 

پودر دکلره آبی:

این پودر دکلره ضد نارنجی و ضد رنگ هویجی موها است. اگر موهایی با تونالیته مسی دارید. یا پس از روشن کردن گیسوان خود رنگ موهایتان به نارنجی متمایل است. می توانید از این پودر برای روشن کردن موهایتان استفاده نمایید.

پودر دکلره سفید:

پودر دکلره سفید توضیحات اولیه آن گفته شد. پودری کلاسیک است. جهت روشن سازی موها تا چند پایه مورد استفاده قرار می گیرد. خاصیت خنثی سازی رنگی ندارد.

دکو کرم برای موهای سفید

دکوکرم 

کرم دکلره چیست – دکوکرم چیست

کرم های دکلره با ورود خود به بازار هراس استفاده از محصولات دکلره را در بین خانم ها کاهش دادند. در واقع نیز می توان از این مواد نسبت به پودرهای دکلره کمتر ترسید. شاید بپرسید چرا؟ .

پاسخ این سوال بعد ها با قوی تر شدن محصولات مراقبت مو پیدا شد. آن هم استفاده از روغن های گیاهی و مواد مراقبتی در دکوکرم ها بود. این مواد تا حد امکان جلوی آسیب دکلره را می گیرد. در نفوذ مواد دکلره به ساقه مو کمک بسیاری می نماید. شاید خیلی ها بگویند. دکوکرم ها از پودر دکلره ضعیفتر هستند. ولی ما به تجربه دریافتیم که اصلا اینطور نیست. بلکه به راحتی و با خطر بسیار کمتر نسبت به پودرهای دکلره میتوانند موها را روشن نمایند. حس نرمی را بعد از عملیات روشن سازی مو به موها ببخشند. به طبع در انتخاب دکوکرم هم باید احتیاط نمایید. پس از برندهای بسیار ناشناخته و ضعیف خریداری نکنید.

 

نکته پایانی دکوکرم بهتره یا دکلره :

زمان مکث و نحوه کار با مواد دکلره بستگی به شرایط موهای شما دارد. توسط خودتان بر حسب تجربه و یا آرایشگر ماهر تعیین می شود.

دکو کرم برای موهای سفید

 

 

دکو کرم برای موهای سفید

دکو کرم برای موهای سفید یک تکنیک پر فایده جهت گرفتن سفیدی مو می باشد. استفاده از شامپو شیمیایی نیز می تواند موثر باشد. حال اصلا چرا باید دکو کرم برای موهای سفید استفاده شود. موی سفید به دلیل از دستن رفتن سلامت طبیعت مو دیرتر رنگ می گیرد. بنابراین اگر خواهان رنگهای روشن هستید. در ضمن سفیدی موهایتان بیش از ۲۵ درصد کل موهایتان است. تنها راه استفاده از دکوکرم و اکسیدان شماره ۲ است. با این کار فلسهای مو باز می شود. بنابراین رنگ به راحتی داخل مو رسوخ می نماید.

در ضمن حتما چند قطره آنتی دمیج و روغن آرگان داخل مواد خود بریزید. 

 

ادامه مطلب
ریموور رنگ مو و نحوه استفاده از ریموور

دکو کرم برای موهای سفید

 

 

نتیجه گیری دکوکرم بهتره یا دکلره :

 اینکه دکوکرم بهتره یا پودر دکلره سوال سختی است. بستگی به کاربرد آن دارد. مثل این می ماند که سوال کنیم. اتومبیل بهتر است یا موتور سیکلت؟.

هر کدام در شرایط خود بهترین عملکرد را برای شما دارند. در واقع شما بر حسب نیاز خود مشخص می کنید. دکوکرم بهتره یا دکلره. باید از هر یک از این مواد بتوانید استفاده کنید. اگر موهایی رنگی ندارید. در ضمن روشن سازی مطمئنی می خواهید. میتوانید از دکوکرم ها استفاده کنید. اگر از خنثی سازی رنگها هم میخواهید کمک بگیرید. اگر موهایتان رنگی است. با توجه به رنگ دانه های فعلی موهای خود از پودرهای دکلره با رنگ مورد نیاز خود که در بالا اشاره شد. استفاده کنید.

 

 

 

 

 دکو کرم برای موهای سفید

محصولات دکلره خوبه؟

محصولات دکلره با توجه به پیشرفت روز افزون علم رنگ مو نسبت به سابق بسیار بهتر شده اند. استفاده ار محصولات جدید دکلره حاوی مواد مرغوب سبب کاهش آسیب به موهایتان می شود. پودرهای دکلره دنی وان – زانیس و ایگورارویال آلمان در فروشگاه رخ نگار به فروش می رسد. 

 

 دکو کرم برای موهای سفید

امتیاز شما به این مطلب چند است؟
  • امتیازها به این مطلب

خلاصه

مواد دکلره از وقتی در بازار ایران و جهان وارد شدند توانستند تاثیرات عجیبی بر روی صنعت آرایش مو بگذارند انقدر این مواد تاثیرات عجیب و فراتر از انتظاری داشتند

به طور کلی
4.5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4.75 (4 رای)

پیام خود را بگذارید

پس از تایید مدیر, پیام شما منتشر خواهد شد.