از بین بردن زردی و نارنجی موها

روشهای از بین بردن زردی و نارنجی موها مساله مهمی برای بانوان ایرانی است. زیرا ایرانی ها برخلاف اروپاییها دارای موهایی با تناژ خرمایی هستند. این رنگ به طور ذاتی در خود قرمزی دارد. تیرگی و ساختار نسبتا ضخیم مو از عوامل دیگر است. پس اکثر رنگ موهای روشن بر روی موی شما بدون دکلره به درستی ایجاد نمی شود.

جلوگیری از زردی مو در دکلره با پایه مناسب دکلره

 

در این مقاله با روش های رفع زردی و نارنجی موهایتان آشنا خواهید شد. ولی برای آشنایی بهتر باید پایه های رنگی و توضیحاتی ابتدایی را بدانید. درک این موضوع به شما در خرید رنگ مو کمک شایانی می نماید.

مزایای شناخت پایه های رنگ

انتخاب رنگ موهای مناسب بدون زردی و نارنجی

از بین بردن نارنجی موی دکلره شده

 از بین بردن توناژ نارنجی مو 

از بین بردن زردی مو

حذف تن نارنجی موها با مواد دکلره مرغوب

 

دلایل زردی و نارنجی موها:

۱. عدم شناخت پایه های رنگ :

هنگامی که مو از تیره به روشن در می آید. توناژهای مختلفی پیدا می کند. توناژهای تیره معمولا قرمزی دارد. در پایه های متوسط توناژ نارنجی وجود دارد. هنگامی که مو به پایه بلوند متوسط تا روشن می رسد. مو توناژ زردی پیدا می کند. طبق متن زیر ابتدا پایه های رنگ با عدد مشخص می شوند. این اعداد به عبارتی درجه تیرگی و روشنی مو را مشخص می نماید. در سمت دیگر نیز توناژ های مربوط به پایه مو مشخص شده است.

1- مشکی،تیره‌ترین رنگ

2- قهوه‌ای خیلی تیره- قرمز قهوه ای

3- قهوه ای متوسط- قرمز

4- قهوه ای روشن- قرمز / نارنجی

5- قهوه ای خیلی روشن- نارنجی

6- بلوند تیره- زرد/نارنجی

7- بلوند متوسط- زرد

8- بلوند روشن- زرد/طلایی

9-بلوند خیلی خیلی روشن- زرد

10- بلوند پلاتینه- زرد خیلی کمرنگ

نکته های روشن کردن مو :

همه موهایی که تا پایه 5 تا 7 روشن می شوند. دارای نارنجی غالب خواهند بود. بایستی روش هایی برای از بین بردن رنگ نارنجی مو برای این موها درنظر گرفته شود. هم چنین موهایی که تا پایه 8 و 9 روشن می شوند. دارای توناژ زردی غالب هستند.

باید برای این موها نیز روش هایی برای از بین بردن زردی مو اتخاذ شود. در ادامه همه این راهکارها را مطالعه خواهید نمود.

البته این را هم در نظر داشته باشید. اگر خواهان رنگهای گروه فندقی و یا بلوطی هستید. بهتر است موها را از همان پایه 5 یا 7 روشن تر نکنید. تونالیه مسی و یا قرمز موجود در این رنگها درواقع رنگ مناسب برای پایه نارنجی خواهد بود.

از بین بردن زردی و نارنجی موها از بین بردن زردی و نارنجی موها

۲. تیرگی مو- دلیل دوم زردی و نارنجی شدن موها:

تیرگی مو و ذات قرمز مو دلیل تن نارنجی موها

 

موهای اروپایی‌ها به علت اینکه پایه روشن دارند. تقریبا از پایه پنج به بالا , رنگ مو ها همان سایه را ایجاد می‌کند. حتی در خانم‌هایی که موهای سفید بیشتری دارند. رفله (بازتاب) رنگ انتخابی بسیار نزدیک‌تر به رنگ کاتالوگ مو خواهد بود. اما نسبت به خانمی که رنگ موی مشکی یا قهوه‌ای سیر دارد. تناسب رنگ دلخواه با رنگ نهایی روی مو خیلی کمتر است. 

۳. عدم دکلره مناسب- دلیل سوم زرد شدن مو:

تن نارنجی موها در پایه ۶ دکلره

تن نارنجی موها

 

سوالات زیادی از رخ نگار شده است.

اینکه موهام زرد شده چیکار کنم ؟ 

یا اینکه

از بین بردن زردی موی دکلره شده به چه صورت است ؟ 

ولی عجله نکنید پاسخ خود را خواهید گرفت.

هنگام روشن کردن موهای تیره مشکل زردی و نارنجی موها دوباره ظاهر می شود. اگر این میزان روشنی کافی نباشد. به اصطلاح, عملیات روشن سازی موها در پایه ۶ و ۷ متوقف می شود. این پایه دقیقا همان پایه نارنجی مشکل زا برای اکثر بانوان است. بنابراین قبل از خرید پودر دکلره باید به این نکته توجه شود. چرا که شاید نیاز به حجم بیشتر از پودر باشد. در ضمن حتی بعد از این پایه هم به زردی غالب خواهید رسید. اما در نهایت باز هم خوشایند نیست.

۴. عوامل شیمیایی و طبیعی-دلیل آخر نارنجی شدن توناژ مو

عواملی دیگر که باعث نارنجی شدن تن رنگ مو می شوند. شامپو با سولفات، محصولات حاوی سیلیکون و پارابن است. آب اقیانوس و آب استخر و قرار گرفتن در نور خورشید به صورت مداوم عامل دیگر زردی و نارنجی شدن موها است.

 

برای رفع زردی و نارنجی موها چه کار کنیم ؟

از بین بردن زردی و نارنجی موها با شامپو ضد زردی

تن نارنجی موها

تن نارنجی موها

برای از بین بردن زردی و نارنجی موها چه کار باید کرد.  این سوالی است که در ذهن همه پیش می آید. موارد زیر شامل روشهای حذف زردی و نارنجی موها است. شاید ساده ترین ترفند برای از بین بردن زردی مو, بازگرداندن رنگ تیره به موهاست. ولی شاید شما نخواهید موهایی را که با ریسک های زیادی روشن نموده اید. به این راحتی تیره نمایید. پس احتمالا دوباره موها را روشن تر می نمایید. تا موها به پایه ۸ برسد. ولی آیا پایه ۸ پایه مناسبی است؟. اگر از نارنجی موها در مرحله قبل خلاص شدید. در این مرحله به رنگ زرد برمی خورید. حالا چه کار باید کرد؟. نگران نباشید!. در ادامه نکاتی ارائه شده است. این نکات به شما در  از بین بردن زردی و نارنجی موها کمک خواهد نمود.

۱. کمک پودرهای دکلره در رفع رنگهای زرد و نارنجی مو:

حذف نارنجی موها با پودر دکلره مناسب

رفع زردي مش

 

پودرهای دکلره هم دارای رنگهای مختلفی هستند. هر رنگ برای خنثی سازی طیف خاصی از رنگهای مزاحم کاربرد دارند. اگر از دکلره بنفش استفاده کنید. موهای شما بدون زردی و یا با زردی کمتری روشن خواهند شد. اگر از پودرهای سبز استفاده نمایید. قرمزی موهای شما بعد از دکلره به مراتب کاهش می یابد. اگر از پودرهای دکلره آبی بهره ببرید. از مشکل رنگهای نارنجی و هویجی راحت خواهید شد. ولی حتی بعد از این کار هم مشکلاتی در خصوص رنگهای مزاحم داشته باشید.

جلوگیری از زردی مو در دکلره

مهم ترین نکات در دکلره مناسب را رعایت کنید.

1. انتخاب پودر دکلره با کیفیت

انواع و اقسام پودهای دکلره در بازار موجود می باشند. حتی پودرهای یخ نیز به دلیل مواد مخصوص موجود در آن از گرمای اضافی در حین دکلره جلوگیری می کند. در ضمن به جای پودر دکلره می توانید از دکوکرم نیز استفاده کنید. دکوکرم ماده دکلره را به صورت کرم مانند در آورده است. بنابراین کار با آن راحتتر و ملایم تر از پودر دکلره است. می توانید از پودر دکلره یا دکوکرم آبی برای حذف نارنجی مو بهره ببرید.

برای خرید انواع دکلره کلیک نمایید.

 نارنجی و زردی مو

2. افزودن اولاپلکس داخل مواد دکلره

اولاپلکس به دلیل استحکام پیوندهای سولفیدی از مو حین دکلره محافظت می کند. در نتیجه زمان دکلره شما به دلیل افزایش مقاومت مو بالا می رود. با این کار هم مویتان محافظت می شود. هم راحتتر به پایه میرسد. اولاپلکس شامل دو شماره 1 و 2 می باشد. ماده 1 معمولا در دکلره ریخته می شود. ماده دوم به عنوان ماسک مو می باشد. حتما هر دو بایستی با هم و همزمان به کار برده شود. اولاپلکس شماره 2 باید دو برابر اولاپلکس شماره 1 باشد.

برای خرید و مشاهده مصرف اولاپلکس کلیک نمایید.

 

ادامه مطلب
چطور دوش آبگرم آرامش بخش داشته باشیم؟

 

3. افزودن سایر مواد محافظتی برای حذف  نارنجی و زردی مو 

می توانید از دیگر مواد مراقبت مو مانند خاویار مو و یا قطره آنتی دمیج نیز در دکلره خود بریزید. به دلیل افزایش مقاومت و پایداری مو راحتتر عمل دکلره انجام می شود.

خرید خاویار مو

 

4. اکسیدان های با کیفیت و مناسب برای حذف تن نارنجی موها

بهتر است از اکسیدان 12 درصد برای روشن کردن ناگهانی مو استفاده نکنید. این کار شوک به مو وارد می کند. منتها اگر به هر دلیل می خواهید سریع تر پایه مو خود را روشن نمایید. می توانید کلیه مراحل را با اکسیدان نه درصد انجام دهید. انواع اکسیدان خارجی و ایرانی با کیفیت و قیمت مناسب در فروشگاه رخ نگار به فروش می رسد.

در ادامه به بررسی راه حل های آن خواهیم پرداخت.

۲. رفله گیری مو از رنگ زرد/ نارنجی و شروع کار خنثی سازی:

پس از رسیدن مو به پایه های بالا مثل پایه ۸ و ۹ یکی از روشهای مهم, رنگساژ برای از بین بردن زردی دکلره است. این کار توسط شامپو رنگساژ یا واریاسیون ها و حتی رنگ موها انجام می پذیرد. این روش در رفع زردی و نارنجی موها  نقش بسزایی دارد. برای از بین بردن زردی مو با واریاسیون می توان توسط واریاسیون بنفش ولی به میزان کم این کار را انجام داد.

در ضمن رفله به معنای بازتاب رنگی است. این بازتاب رنگ موها در زیر نور نسبتا قوی ایجاد می شود. شما شاید در نور معمولی و فضای اتاق این رفله ها یا رنگهای مزاحم را در موهای خود نبینید. اگر مشکل ایجاد رنگهای مزاحم پس از دکلره روی داد. رفله گیری دکلره را با روش های زیر انجام دهید.

 

۳. واریاسیون های کاربردی برای مشکل زردی و نارنجی مو:

جلوگیری از زردی مو در دکلره

واریاسیون نقره‌ای و یا بنفش ، ضد زردی است. برای گرفتن زردی مو مناسب هستند. برای موهای زرد رنگ و دکلره شده توجه کنید. استفاده از واریاسیون بنفش روی دکلره باید با احتیاط انجام گیرد. زیرا اگر چه خیلی مشکل گشا است. اگر با حجم زیاد و اکسیدان کم به کار گرفته شود. موجب ارغوانی و بنفش شدن موهای شما می شود. البته دوام واریاسیون زیاد نیست. با شستشوهای مکرر نیز زود از بین می رود. رنگساژ با واریاسیون نقره ای هم به طور نسبی موجب رفع زردی موها خواهد شد. البته باز هم نیاز به رعایت میزان مواد روی مو دارد. در ضمن از بین بردن زردی ریشه مو نیز به همین شکل انجام می شود. ولی زمان ماندگاری مواد روی ریشه باید کمتر از ساقه موها باشد. 

رسیدن به بلوند گرم طلایی استخوانی با حذف نارنجی موها

حال برای از بین بردن رنگ نارنجی مو چه باید کرد بدانید ؟

نارنجی شدن مو و یا رنگ هويجي بعد از دکلره یکی دیگر از مشکلات است. احتمالا با آن در حین دکلره دست و پنجه نرم خواهید کرد. در این مسیر واریاسیون آبی و خاکستری ضد نارنجی هستند. بنابراین رنگ نارنجی را خنثی می‌کنند. ولی باید در استفاده از واریاسیون ها دقت لازم را در حجم مواد و زمان به کار ببرید. واریاسیون ها از رنگهای خالص تشکیل شده اند. پس باید ابتدا مقدار کمی از آنها یعنی نهایتا یک الی دوبند انگشت را به کار ببرید. در نهایت در صورت نیاز مقداری به آن بیافزایید. ترکیبات رنگ مو خاکستری و دودی  هم میتواند به رفع این مشکل بسیار کمک کند.

۴. ترکیب واریاسیون با اکسیدان:

از واریاسیون ها با توجه به نیاز خود می توانید در رنگها ترکیب نمایید. اینکه به چه میزان ترکیب شود. به حجم رنگ مو و میزان موهای شما بستگی دارد.

ولی از واریاسیون ها به میزان خیلی کمی در رنگ موهای خود استفاده کنید. تا موجب تیرگی موهایتان نشود.

برای خرید انواع واریاسیون کلیک نمایید.

حذف نارنجی موها با واریاسیون آبی

 نارنجی و زردی مو

جلوگیری از زردی مو در دکلره

برای رفله گیری و رنگساژ با واریاسیون توجه داشته باشید. معمولا این کار با اکسیدان 6 درصد انجام می گیرد. قبل از خرید اکسیدان حتما توجه کنید. میزان اکسیدان سه برابر حجم واریاسیون است. به دلیل اینکه واریاسیون رنگ خالص می باشد. باید میزان اکسیدان مصرفی آن بیشتر باشد. این از ایجاد رنگ ناخواسته و یا تیرگی در موهای شما جلوگیری می نماید. البته در برخی موارد به جای اکسیدان از شامپوهای سفید رنگ نیز برای رقیق کردن رنگساژ واریاسیون استفاده می کنند.

 

۵. استفاده از شامپو مخصوص ضد زردی

شامپوی ضد زردی, بنفش یا شامپوی سیلور دارای خاصیت حذف زردی هستند. با توجه به رنگ بنفشی که دارا هستند. رنگ زرد مو را از بین می برند. این شامپو در برندهای گوناگون تولید شده است. شامپو بنفش برای گرفتن زردی مو بسیار مفید می باشد.

همیشه یک شامپوی ضد زردی داشته باشید. در نتیجه هر گاه رنگ موی زرد را بر روی سر خود مشاهده کردید. با استفاده از آن، زردی مو را می گیرید. با هر بار استفاده از این شامپو مقداری از زردی موهایتان گرفته می شود. از این شامپو هم بعد از دکلره و هم برای از بین بردن زردی مو بعد از رنگ موها استفاده می شود.

نکات از بین بردن زردی و نارنجی موها

اگر خواهان رنگ موی بلوند استخوانی بدون زردی هستید. می توانید موهایتان را تا پایه ۸ و ۹ روشن نمایید. سپس آنها را با این شامپو بشویید. بنابراین با گرفتن زردی موها, گیسوهایتان به رنگ استخوانی زیبایی در می آیند. پس دیگر نیازی به رنگ نمودن موهایتان ندارید. در نتیجه این روش برای از بین بردن زردی موی رنگ شده بسیار جذاب است.

جلوگیری از زردی مو در دکلره با شامپو ضد زردی

برای خرید شامپو ضد زردی با کیفیت کلیک نمایید.

رفع زردي مش

 

ادامه مطلب
تقویت موی سر و تقویت کننده های مو

۶. دقت در انتخاب رنگ مو

از بین بردن زردی و نارنجی موها

هنگام انتخاب رنگ مو, به پایه مو بسیار توجه نمایید. رنگ‌هایی که روی کاتالوگ‌ها می‌بینید. همه روی موهای دکلره شده امتحان شده است. حتی مشکی پر کلاغی!. بنابراین با پایه رنگ تیره, هرگز رنگ انتخابی روی موها دقیقا همان سایه را ایجاد نمی کند. اگر دقیقا همان رنگ و سایه را می‌خواهید. موها نیاز به دکلره دارد. در ضمن می توانید از روش تکرار رنگ مو نیز استفاده نمایید. البته آن هم نیاز به چند مرحله رنگ آمیزی دارد.

رفع تن نارنجی موها با واریاسیون آبی و رنگهای دودی خاکستری

 نارنجی و زردی مو

حال یک سری مشکل را که بسیار عمومی است. به طور کامل برای شما عزیران مطرح می نماییم.

چالش های زرد و نارنجی شدن موها:

چالش از بین بردن زردی و نارنجی موها:

خیلی از دوستان در سایت رخ نگار از ما سوال می کنند. ” موهام نارنجی شده چیکار کنم ؟ “. ما به این دوستان می گوییم. به رنگ‌هایی که پایه‌ی آبی دارند, نیاز دارند. رنگ‌های دودی یا خاکستری دارای توناژ آبی هستند. پس رنگ نارنجی را خنثی می‌کند. در دنیای رنگ‌ موها، آبی, متضاد نارنجی است. پس با ترکیب رنگ آبی یا رنگ خاکستری می توان رنگهای نارنجی را خنثی کرد. این همان راهی است که پیشنهاد می شود. چگونه رنگ نارنجی مو را از بین ببریم.  این که دیگر حالت زنگ زدگی و رنگ هویجی موها را نبینیم. پس به رنگ ایده‌آل خود نزدیک تر می شوید.

حذف نارنجی موها با رنگهای دودی

 

چالش دوم مشکل زردی و نارنجی شدن موها:

سوال دیگر این است. ” چطوری زردی مو رو از بین ببریم “.

رنگ مو ضد زردی نیز گروه دیگری از رنگها است. این رنگ ها می تواند خاصیت طلایی و زردی موها را از بین ببرد. بنابراین می توان به گروه یاسی – بنفش خالص – ارغوانی بنفش و نقره ای اشاره کرد. البته با توجه به پایه موها در حجم و زمان های مکث متفاوت به کار گرفته می شوند. البته واریاسیون بنفش روی دکلره هم اگر با دقت استفاده شود. می تواند به رفع زردی مو کمک کند.

جلوگیری از زردی مو در دکلره با شامپو ضد زردی

رفع زردی و نارنجی مو

اگر رنگ‌ مویتان به سمت طلایی-قرمز کشیده شد. از پایه‌ی سبز استفاده نمایید. اگر به سمت نارنجی-طلایی سوق پیدا کرده‌ است. از توناژ آبی یا خاکستری استفاده کنید.

ترکیب زیتونی دودی بهترین راه حذف نارنجی موها

 

در ضمن, فیلم آموزش شناخت دایره رنگ و روش خنثی سازی رنگ مو از قسمت آموزش سایت رخ نگار قابل دسترسی است. این فیلم قانون کلی در دنیای رنگها را به طور کامل توضیح می دهد. 

چالش سوم تناژ زردی و نارنجی موها:
پایدار کردن رنگهای ضد نارنجی و زردی:

اگر به رنگ مناسب خود رسیدید. دوام آن برایتان اهمیت پیدا خواهد کرد. در رنگهای خیلی روشن بعد از دکلره مانند یاسی، دودی و غیره این امر بسیار مهم تر است. برای پایدار کردن و تثبیت رنگ آن از یک هفته تا 10 روز از رنگ کردن آنها را رنگساژ کنید. تا رنگ ثابت شود. البته بعد از 15 تا 20 روز رنگساژ دیگر فایده‌ای ندارد. بنابراین برای به‌ دست آوردن همان رنگ قبلی باید مجددا موها را کامل رنگ کنید. استفاده از شامپو رنگ بعد از دکلره بسیار مناسب است. راه دیگر رنگساژ نیز ترکیب رنگ با سه برابر اکسیدان ۶ درصد است. 

 

برای خرید شامپو رنگ با کیفیت و قیمت مناسب کلیک نمایید.

 

 

نتیجه گیری مقاله از بین بردن تناژ زردی نارنجی مو:

دوام رنگ مو بیش از هر چیز به ساختار و سلامت موهای شما بستگی دارد. اگر موهایی خشک و آسیب دیده دارید. زیر میکروسکوپ موهای شما همچون یک آبکش عمل خواهد نمود. پس دارای شکاف های زیادی است. در نتیجه رنگدانه های رنگ مو را از ساقه مو در هنگام شستشو خارج می شوند. بنابراین خرید ماسک مو خوب می تواند مشکل گشا باشد. به مرور نیز تثبیت رنگ موهایتان نیز بالاتر می رود. اگر موهایی سالم دارید. کوتیکول ساقه موی شما به خوبی روی هم قرار می گیرد. پس حفره چندانی برای فرار رنگدانه های رنگ مو از ساقه موهایتان وجود ندارد. درنتیجه رنگ موی شما ثبات بیشتری خواهد داشت. در ضمن خرید روغن آرگان برای بعد از حمام نیز به احیا و بازسازی ساقه موی شما بسیار کمک می کند. در دیگر مقالات رخ نگار در مورد احیا و تقویت موهای آسیب دیده صحبت کردیم.  از مقاله های آرایش موی رخ نگار می توانید آنها را مطالعه نمایید.

از بین بردن زردی و نارنجی موها

تفاوت ساقه موی سالم و آسیب دیده

حذف تن نارنجی موها با رنگهای پایه ۶ مرواریدی خاکستری و واریاسیون آبی

تن نارنجی موها

فرمول حذف نارنجی موها با پایه 6 قرمز نارنجی :

رنگ مرواریدی خاکستری استیل – پایه 6 – نصف تیوپ

رنگ دودی پایه 7 – یک چهارم تیوپ

رنگ زیتونی پایه 6 – یک چهارم تیوپ

واریاسیون آبی و دودی و سبز – دو سانت از هر کدام

اکسیدان شماره 1

 

حذف تن نارنجی موها با عبور از پایه ۶ دکلره

تن نارنجی موها

 

گرفتن تن نارنجی موها با ترکیب ۷ زیتونی و ۶ خاکستری

تن نارنجی موها

فرمول حذف نارنجی موها با توناژ قرمز :

رنگ مرواریدی خاکستری پایه 6 – مارک استیل – سه چهارم تیوپ

رنگ زیتونی پایه 7 – یک چهارم تیوپ

واریاسیون آبی و دودی و سبز _ دو سانت از هر کدام

اکسیدان شماره 2

 حذف نارنجی و زردی مو با ترکیب رنگ دودی خاکستری

 

مراقب خودتون باشید.  منتظر مقاله های آرایش موی رخ نگار باشید.

امتیاز شما به این مطلب چند است؟
 • امتیازها به این مطلب

خلاصه

روشهای از بین بردن زردی و نارنجی موها مساله بسیار مهمی برای بانوان ایرانی است. زیرا ایرانی ها برخلاف خانم های اروپایی دارای موهایی با توناژ گرم و خرمایی هستند.

به طور کلی
4.9
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4.09 (188 رای)
 1. سلام.من موهامو رنگ تنباکویی روشن ۳۵.۷ زدم.روی موی مشکی ، زردی زیادی داره.البته با اکسیدان ۹ زدم.حالام باز رنگ شکلاتی ۷.۷ زدم، ریشه موهام زردی داره هنوز…
  چطور زردی رو بگیرم؟ واریاسیون دودی جواب میده؟

  1. سلام
   رنگهای دودی شماره 6 و 7 را با دو بند انگشت واریاسیون بنفش ترکیب نمایید. با اکسیدان 6 درصد ترکیب نمایید. منتها به هر حال عدم یکدست بودن پایه مو در ابتدا باعث عدم یکنواخت شدن رنگ نهایی می شود.

 2. سلام من میخواستم موهامو طوسی کنم دکلره فقط تا پایه ۹ رسیده بعدش الان موهام ی حالت طوسی کنفی داره ی قسمتاییشم کاملا طوسیه اگه شامپو ضد زردی بزنم میتونم کاملا طوسیش کنم بدون هیچ زردی؟!

  1. سلام
   باید قبل از رنگهای دودی – طوسی و خاکستری مو کاملا بدون زردی باشد. در غیر این صورت رنگ نهایی به سبزی یا کنفی میزند. شما با شامپو ضد زردی می تونین تا حدی زردی کمتر کنین – بعد رنگساژ دودی انجام بدین

 3. سلام خسته نباشید
  من موهام مشکی وفوق العاده تن قرمز نارنجی داره
  رنگ دودی فوق بلوند گذاشتم خیلی نارنجی رنگ شده چیکار کنم

 4. سلام.ممنون از نظرات كارشناسانه تون.
  سوالم اينه كه آيا ميشه از شامپوي ضد زردي طي دفعاتي پشت سر هم، پس از استحمام تا از بين رفتن كامل و قابل قبول از رفله هاي زرد و نارنجي موها استفاده كرد؟؟ يا استفاده ازش محدوديت داره؟ استفاده از شامپوهاي ضد زردي به دفعات نزديك بهم باعث ايجاد تن بنفش يا هر رنگ غير عادي ديگه اي در لايتها نميشه؟؟
  آيا استفاده از شامپو رنگساژ در اين مواقع براي از بين بردن زردي ريشه ها كاربردي تر نيست؟

  1. سلام
   تا جایی که سلامت موهاتون در خطر نیوفته و موها اجازه بدهند مشکلی نیست ولی کمی باعث خشکی موها میشود که نیاز به استفاده از ماسک مو خواهد بود.
   اگر لایتهای خیلی روشنی دارید با احتیاط و در زمان مکث کمتری از شامپو ضد زردی استفاده کنید چون موهای لایت رنگ پذیری بالایی خواهد داشت. شامپو رنگساژ پیشنهاد خوبی برای عملیات ضد زردی نیست.

 5. سلام. حدود دو ماه پيش موهام رو آمبره كردم. پايه دكلره به ٨ رسيد و رنگ لايت موهام بعد از رنگساژ ، دودي- كاهويي شد. چند وقتي هست كه هم براقيت و شاين لايتها شبيه روزاي اول نيست و خيلي بنظرم كدر شده و هم نزديك به ريشه موهام به زردي و نارنجي ميزنه. به توصيه آرايشگرم از شامپوي ضد زردي سيلور آلترگو استفاده كردم . خوب بود ولي چشمگير نه!!! سوالم اينه كه آيا ميشه پس از استفاده از شامپو ضد زردي از شامپو رنگساژ مو هم استفاده كرد؟؟ ضرر و آسيبي به موهام نميرسونه؟ يا رنگ لايت ها رو بد رنگ نميكنه؟؟ ممنون ميشم راهنماييم كنيد لطفا شماره شامپو رنگساژ مناسب موهام رو هم معرفي كنيد

 6. سلام خسته نباشین.ببخشید من موهام و مش کلاهی درآوردن زمینش مشکیه مش هام پایه ۸.روش رنگساژ دودی و واریاسیون دودی گذاشتن.زردی داره.میخوام یخی کنم چیکار باید بکنم.

  1. سلام
   برای رسیدن به بلوند یخی نیاز به دکلره پایه 9 و استفاده از شامپوی ضد زردی دارید.

 7. سلام خسته نباشید یکماه پیش آرایشگاه موهامو دکلره کردم بعد رنگ گذاشت من رنگ طوسی میخاستم اما کلا چیزی ک گذاشت اون نشد گفتن چون دکلره روی موها خوب باز نکرده اینجوری شده.الان رنگه رفته رنگ زرد پررنگ مونده.بخام دوباره روشنش کنم گ کامل بی رنگ بشه چکارکنم؟دوباره دکلره کردن نمیسوزونه؟

 8. سلام وقتتون بخیر موهامو هفت ماه پیش مشکی کرده بودم الان دکلره کردم نارنجی شده میشه روش بلوند دودی خیلی روشن گذاشت 9.1 ممنون میشم راهنماییم کنید 🙁 این رنگ رو هم خریدم همینو میخوام

  1. سلام
   وقتی موها نارنجی بودن و پایه روشن نشده بود نیابد رنگ دودی و بدتر اینکه بلوند دودی میزاشتید.

 9. سلام خسته نباشید من موهامو مش کردم زنگ زمینه قرمزی داره میخوام رنگ ریشه های قرمزیشو ببرم از چه رنگی استفاده کنم لطفا جواب بدین ممنون

  1. سلام
   جهت رفع قرمزی مو از رنگهای زیتونی بنا به نیاز از شماره مناسب با موهاتون بهره بگیرید.

 10. سلام روی موی مشکی ۳ صفر گذاشتم همه ی مو هام یک دست شد بعد رنگ موی بلند خیلی روشن گذاشتم الان نارنجی روشن شده چه کار کنم ؟؟؟

 11. سلام،من موهامو دکلره کردم بعدرنگساژ مرواریدی روشن زدم موهام رگه های زرد داره ،باشامپو سیلور میشه رگه هارو مثل بقیه موهام کرد؟شامپو بعداز رنگ هم مناسبه؟چندوقت یه بار باید از شامپو استفاده کرد؟

  1. سلام
   بهتره بعد از دکلره و قبل از رنگساژ از شامپوی ضد زردی استفاده کنید. الان هم میتونید از شامپوی ضد زردی استفاده کنید ولی باید زمان بیشتر بدید و عملکردش برای رفع زردی مو ضعیف تر خواهد بود.

 12. سلام خسته نباشید یه مشتری دارم موهاش رو لایت کرده و بعد رنگ ساژ کرده تو رنگساژ پودر دکلره صورتی ریخته ولی موهاش کملت نارنجی قرمزی گرفته الان میخواد روشن ترین رنگ رو واسش بزارم که رفله های نارنجی و زردی از بین بره چه کار کنم؟

  1. سلام
   اگر موها رنگ نارنجی قرمزی متوسط یا تیره شده نمیتونید با رنگهای بلوند برای ایشون کاری کنید.
   باید دکلره ضعیف انجام بدید که پایه موها مناسب بشه.

 13. سلام موهای من پایه شون قهوه ای روشنه و آمبره میخوام انجام بدم،و میدونم باتوجه به جنس موهام ب پایه ۷و ۸ میرسه .
  الان رنگ دودی زیتونی و مرواریدی برای رنگساژ میخوام استفاده کنم.چه رنگ واریاسیون هایی باید استفاده شه برای رنگساژ و دکلره ی آمبره که نارنجی یا زرد مشخص نباشه؟؟

  1. سلام
   مقدار خیلی کمی تونالیته بنفش و رنگ دودی و خاکستری رو در ترکیب خودتون استفاده کنید.

 14. سلام من موهامو مش تکه ای زدم رنگساژ باواریاسیون آبی و دودی وکمی رنگ دودی قاطی کردن زدن روش الان مشام آبی شده چکارکنم زود پاک شه

 15. سلام ببخشیدمن موهامودکلره باپایه ۸کردم رنگساژش نسکافه ای دودی نقره ایه بهم نمیادچ ترکیبی بزنم شامپاینی شکلاتی بشه تناژش ب شکلاتی روشن بزنه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

 16. ببخشید من موهامو دکلره کردم و رنگساژ دودی زدم ولی موهام بلوند طلایی شده، پایه دکلره موهام به 8 رسید، الان چه رنگساژی بزنم که تن زیتونی نداشته باشه و زردی موهامو کامل بگیره یا کلا رنگساژ نکنم و از شامپو ضد زردی استفاده کنم بهتره؟

  1. سلام
   در ترکیبات رنگ و یا رنگساژ شما باید از یک هشتم تیوپ رنگ بنفش استفاده بشه که زردی خنثی بشه. و یا دکلره کنید و بعد شامپو ضد زردی استفاده کنید.

 17. سلام ببخشید مو قهویی پاییه 4 رو که سراش دکلره داشته رو با دکلره پاییه 6 دراوردم. زردی و نارنجی داره.جلو سرم ولی روشنتر شده و زردی زیاد داره.
  رنگ پوست هم تیره اس. چه رنگ ساژیی بزارم که زردی و نارنجی رو بگیره و یه رنگ خوش رنگ بشه از زیتونس و سبزی هم بهم نمیاد.
  تو رو خدا زودتر جواب بدید. ممنون

 18. سلام من موهامو هایلایت دراورده بودم پارسال زرد بود مشکی n2 گذاشتم بعده یک سال دکلره کردم روشن کردم حالا هایلایتا قسنگ سفیدن ولی مشکیام به زردیو نارنجی میزنن چیکارکنم؟؟؟
  شامپو ضد زردیم زدم اون سفیدا حس میکنم رو به بنفشی رفتن…چیکار کنم؟؟؟؟😭

  1. سلام
   چون پایه موهاتون متفاوت بوده این مشکلات پیش اومده
   قسمتهای تیره باید دوباره دکلره یا دکوپاژ میشد.
   الان هم نیتونید دکوپاژ زو امتحان کنید.

 19. سلام من موهامو دکلره کردم بعضی جاهاش زرد شده یجا نارنجی یجا قهوه ای مونده…چیکار باید بکنم؟

 20. سلام من پایین موهامو دکلره کردم و از رنگ قهوه‌ای تیره که اصل موهامه، یه رنگ نارنجی تیره ای شده که به مسی میزنه، بخاطر امتحانات نهایی مجبورم دوباره رنگشو تیره کنم، در اصل میخواستم موهامو تو چند مرحله بی رنگ کنم که رنگ خاکستری/نقره ای روش بذارم ولی بخاطر مدرسه دست نگه داشتم…
  تازه میخوام یکم نوک موها هم بزنم چون خیلی ریش ریش شدن، بنظرتون چیکار کنم؟ تا اینجا که گند زدم…

  1. سلام
   الان مشکلتون چی هست دوست عزیز
   سوالتون رو واضحتر مظرح کنید تا راهنمایی کنیم خدمتتون

 21. ببخشيد رنگ كاراملي شماره هشت رو با چه رنگي ميشه تركيب مرد كه يه رنگ خوشگل بشه، الان زمينه موهام ب پايه هفت رسيده ولي تناژ نارنجي داره چيكار كنم اين نارنجي از بين بره

  1. سلام
   از رنگهای گروه خاکستری پایه ۶ یا ۷ کمی در ترکیب خود استفاده کنید.
   رنگهای خاکستری ضد نارنجی هستند.

  2. رنگ کاراملی رو با نسکافه ای شماره هفت ترکیب کن عالی میشه

 22. سلام روی موهای مشکی طبیعی مش عاج فیلی شده اما به زردی میزنه چه کار کنیم گه اون مش به سفیدی بزنه ولی رنگ موی اصلی همونجور مشکی بمونه

 23. سلام خسته نباشید من موهام قهوه‌ای روشن بوده دکو کرم گذاشتم نارنجی و تقریبا زرد شده چه رنگی میتونم بذارم از این حالت دربیاید؟ ممنون از راهنماییتون.

 24. سلام من ی ماه پیش موهامو مشکی کرده بودم حالا دکلره گذاشتم موهام شده نارنجی چیکار کنم تا ی رنگ خوب دربیاد ؟؟

  1. سلام
   پایه موهاتون در دکلره کافی نیست و باید یکبار دیگه دکلره رو انجام بدید
   برای خاکستری کردن موها نیاز به پایه بالای ۸ و بدون زردی دارید.
   پیشنهاد میشه مقاله رنگ مو خاکستری رو مطالعه کنید.

 25. سلام موهامو دکلره کردم بعد رنگ زدم، الان دکلره انگار زیتونی شده، مث پیر زنا شدم، رنگ شکلاتی بزنم چی میشه؟؟

 26. سلام موهاى من قهوه اى بود رنگ دودى زيتونى پايه ٨با اكسيدان شماره ٩گذاشتم الان نارنجى وزرد شده چيكاركنم ،ممنون از راهنمايي شما

  1. سلام
   از رنگ قهوه ای به یکباره نباید زیتونی پایه ۸ با اکسیدان ۹ میزاشتید. الان از مرواریدی خاکستری پایه ۷ یک بند واریاسیون آبی و دوبند واریاسیون دودی و دوبرابر اکسیدان ۶ درصد استفاده کنید و یا دکلره با اولاپلکس انجام بدید.

 27. سلام خدمت شما .اگر مویی ب پایه ۹ ک زردی داره برسه و رنساژ موردنظر بلوند دودی نقره ای باشه آیا میتوان قبل از رنساژ از شامپو بنفش استفاده کرد وزردی رو گرفت بعد از ابکشی بلوند دودی نقره ای رو گذاشت ؟ یا نه فقط یا شامپو یا رنساژ؟؟

  1. سلام
   بله بهتره که اول زردی رو بگیرید و بعد رنگساژ دودی و نقره ای رو برای مو استفاده کنید.

 28. درود خدمت شما
  ببخشید من مش کلاهی زدم زمینه موهام مشکی موهای خودم هست و موهام به پایه نرسیده و جلوی موهام زرد رنگ شده و پشتش نارنجی،کلا موهام خیلی خیلی سخت بی رنگ میشه،الان من چیکار کنم؟؟ اگه رنگ m4 یا m5 روی کل موهام بزنم درست میشه به نظرتون؟؟

  1. سلام
   اگر امکان دکلره مجدد ندارید
   از رنگهای دودی و خاکستری پایه 7 با واریاسیونها آبی و بنفش استفاده کنید.
   واریاسیونها هر کدوم یک بند انگشت

 29. سلام من زمینه موهاموتیره کردم وباکلاه مش کردم ولی مشام به نارنجی وزردی میزنه چی کار کنم که زردی ونارنجی وشوبپوشونه مشامم نره رنگ موهامم تیره نشه

  1. سلام
   پایه دکلره مشها کافی نیست و باید ترجیحا با دکلره و محصولات مراقبتی همچون اولاپلکس روشنتر بشه

 30. سلام من چون موهامو تیره کرده بودم چند ماه پیش چند روز پیش رنگ و مش روی موهام انجام دادم الان بعد چند بار شستشو مشام به رنگ زردی و نارنجی و اینا میخوره برای کاور کردنشون از چه رنگی استفاده کنم که همه ی اینارو بپوشونه و لازمه که بگم زمینه ی موهام رنگ قهوه ای تقریبا تیره است با لایتای روشنی که عرض کردم چه رنگیه ممنون

  1. سلام
   یا باید قسمتهای با رنگ مزاحم رو یک دکوپاژ یا دکلره ضعیف کنید که روشنتر بشه و نارنجی موها حذف بشه و یا اینکه از رنگ خاکستری داخل ترکیب رنگهاتون استفاده کنید. البته روش دوم ماندگاری زیادی نداره.
   پیشنهاد میشه مقاله آموزش دکوپاژ مو و آموزش دکلره موها رو مطالعه بفرمایید.

 31. سلام خسته نباشید ممنون از مقاله مفیدتون.
  ارایشگر موهام رو رنگ کرده دودی با واریاسیون بنفش به پایه نه رسوند موهامو .
  دفعه اول دوروز بعدازرنگ کردن فقط با اب خالی شستم رنگشون رفت به نارنجی.رفتم ارایشگاه شارژ شون کرد به قول خودشون این دفعه یک هفته صبرکردم وبا شامپوی بنفش شستم اما بازم رفت به نارنجی .نمیدونم چیکارکنم.کلافه شدم

  1. سلام
   ممنون از نظر مثبت شما
   دلیل نارنجی شدن مو این بوده که موها واقعا به پایه 9 نرسیده بوده چون اگر به این پایه رسیده باشه هیچ نارنجی در موها نباید بمونه. و در این مواقع هم شامپو بنفش یا آبی هم کمک چندانی نمیکنه بهتره با احتیاط و ترجیحا به کمک اولاپلکس و دکلره موها رو یک تا دوپایه دیگه روشنتر کنید و بعد از شامپو ضد زردی و رنگساژ مورد علاقه خودتون استفاده کنید.
   البته راه ساده تر هم اینه که از رنگ های مرواریدی و خاکستری پایه 9 و 10 به صورت رنگساژ استفاده کنید که نارنجی موها رو بگیره ولی اینکار دوام چندانی نداره.

 32. سلام وقت بخیر موهام دکره کردم و به پایه ۵یا ۶ رسیده نارنجی شده زردیشم با شامپو گرفتم میخام آبی کنم چطور بدون دکره نارنجیش بگیرم
  با خاکستری مرواریدی ۹ میشه یا وارسیون آبی هم بریزم چکار کنم

  1. سلام
   زنگ آبی خنثی کننده نارنجی هست ولی مشکلی که پیش میاد اینه که رنگ آبی در ترکیب با نارنجی موهاتون به رنگ زیتونی و سبز تبدیل میشه. با اینکه نارنجی حذف میشه ولی اثری از آبی یا رنگهای مطلوب روی موهاتون نمیاد.
   پیشنهاد میشه محصول آموزشی آموزش دایره رنگ رو تهیه و مشاهده بفرمایید.

 33. سلام و خساه نباشید موی من یک سال n2بود و باراهنمایی و مطالعه پیج شما الان در عرض یک روز به پایه9 رسیو ولی قسمت جلوی سرم یکسانت بع از ریشه به اندازه یک وجب پایه6 شده و هرکاری که ااینجا خوندم جواب نداد ونارنجی رو نپوشوند الان دلم نمیاد تیره کنم پشت موهام و ریشه عالی شده شما چه پیشنهادی دارید.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  1. سلام ممنون از شما که مشاوره های سایت رخ نگار رو پیش گرفتید اگر خنثی سازی رنگها رو انجام دادید و نتیجه نگرفتیتد میتونید با کمک دکلره و اولاپلکس قسمت نارنجی موها رو از اون رنگ دربیارید و روشنترش کنید . البته قبل از همه اینها از سلامت موها و مخصوصا قسمتی که باید دکلره بشه اطمینان حاصل کنید.

 34. سلام موهای مادرم سالها رنگ طبیعی پنج دو صفر و شکلاتی 4 میزا‌شت چون رشد ریشه سفید بود قهوه ای خوشرنگ میشد اما مدتی بود با اینکه همین ترکیبو میزاشت موهاش مشکی میشد هم ریشه هم ساقه. دکوکرم گذاشت ریشه ها زرد و ساقه نارنجی قرمز شد. بعد رنگ 5.47 نسکافه ای تیره با اکسیدان یک. که نتیجه رنگ خیلی قرمزی داره. لطفا راهنمایی کنین چون خودش میخواست یه قهوه ای متوسط تیره خوشرنگ بشه. رنگ پوستشم سبزه.

   1. سلام خسته نباشید موهای مادرم تیرس همیشه رنگ موهاشو ۷/۰۰ رنگ ویژه میزاره یه سری هم رنگ بلوطی روش گذاشت بعد خوشش نیومد پایین موهاشو دکلره کردم ب پایه متوسط رسید بعد دودی ۶/۲ گذاشتم روش قسمت بالاسرشو دکلره نکردم الان پایین موهاش رنگ دودی زیتونی شده وسط موهاش نارنجی جلوشم رنگ قهوه ای دودی بنظرتون باید چیکا کنم ک نارنجیو قرمزیشو بگیره و یه دست شه موهاش

    1. سلام
     از ترکیب رنگهای زیتونی و خاکستری و کمی دودی برای قسمتهای نارنجی استفاده کنید.
     پایه زیتونی را 6 و دودی و خاکستری را 7 انتخاب کنید با اکسیدان 6 درصد.

 35. سلام خسته نباشید ببخشید من موهام رنگ و مش داشت ریشه هاش مشگی در اومده بود میخواستم موهام یک دست بشه روی موهام رنگ قهوه ای زیتونی گذاشتم ولی بعد از چندبار شستن رنگش رفت دوباره گذاشتم بازم با چند بار شستشو رنگش رفت مشای زرد زده بیرو چیکار کنم موهام رنگ بگیره یک دست بشه

  1. سلام
   از چه اکسیدانی استفاده کردید و آیا موهاتون خیلی آسیب دیدست؟ و سوال دیگه اینکه چه زمانی رنگ روی موها بود و بعد شسته شد؟

 36. سلام من موهامو پایه ۷ و۸ بود رنگ مرواریدی ۷ و۲سانت بنفش و ۲سانت متالیک زدم حالا رنگش نارنجی داره نمیخام تناژ سرد بگیره لطفا راهنمایی کنید ممنون

   1. سلام خسته نباشیدموهایم رارنگ کردم زردشده ایافندقی تیره بذارم خوب میشه ممنون

 37. سلام خوبین خسته نباشین ببخشید من روی موهای طبیعی مش دراوردم ولی بین پایه ۶و۷ بیشتر روشن نشده وروی همان کلا بصورت شامپویی ازرنگ های دودی و زیتوتی ووطبیعی استفاده کردم چون نمیخواستم زمینه مشکی موهام تغییر کرده الان با اولین شامپو همه نارنجی و زردی موهام بیرون اومده الان باید چیکار کنم الان دیگه حاظر شدم روی کل موهام رنگ‌بزارم چه رنگ هایی میتونم ترکیب کنم که هم مشکی موهام قرمز و نارنجی نده هم اینکه زردی مش ها گرفته شود و مش ها تیره نشود

  1. سلام
   این یعنی با یه تیر دو نشون زدن و کار پیچیده ای هستش که باید توسط آرایشگر انجام بشه ولی برای یکدست کردن موها و داشتن رنگ جذابتر باید دکلره و رنگ رو انجام بدید چونکه هم روشنی مش ها میخواهید حفظ بشه و هم رنگی بدیم که زمینه تیره و متوسط شما رو تنظیم کنه . تقریبا نشدنی هستش.

   1. سلام خسته نباشید موهای من بلوند پایه ۸و ۹ شده چون مش داشتم قبل الان موهام و میخوام رنگساژ کنم که موهام یخی بشه باید از چه رنگهایی استفاده کنم در ضمن موهام سوخته و آسیب دیده میتونم با آب رنگساژ کنم،در ضمن من اتریش زندگی میکنم رنگهای اینجا مثل ایران نیست دوام چندانی هم ندارد خیلی تنوع رنگی هم نداره باید چیکار کنم؟و من دوتا رنگ نود صفر یک و سه صفر دارم لطفا راهنماییم کنید ممنون

    1. سلام دوست عزیز
     رنگهایی که شما میخواهد بر روی پایه 8 یا 9 استفاده کنید شاید پایه موهای شما را کمی بالاتر ببرند ولی همچنان زردی داخل ساقه موهای شما مانع از یخی شدن آنها میشود در نتیجه بهتر است که موهای پایه ۸ خود را کمی با 000 یا دکلره و اکسیدان ضعیف به میزان یک پایه روشن کنید و موهای پایه ۹ خود را با شامپوی سیلور یا همان شامپوی ضد زردی یک الی دوبار بشویید تا کاملا زردی از شاقه موها خارج شود و موهایتان به رنگ سفید یخی تبدیل شود. در محصول آموزش ترکیب رنگ مو یکی از رنگهایی که آموزش داده شده است همین رنگ مو یخی است .

 38. ببخشیدرنگ زیتونی که گفتید که تناژ زیتونی که نمیده؟و از چه مارکهایی میتونم استفاده کنم

  1. خواه ناخواه به سمت زیتونی میره ولی خفیف تر و ضعیف تر
   اگر 100 درصد رنگ خالص بدون مشکل میخواهید دکلره رو به پایه خوب برسونید.

 39. سلام.من ده سانت رشد ریشه مشکی دارم.وسط موهام قهوه ای تناژ کمی نارنجی دارد.و پایین موهام دودی روشن.میخوام ی قهوه ای خوشرنگ بزنم که تناژ نارنجی ازبین بره و یکدست بشه و روی موی مشکیم هم تناژ قرمز ایجاد نکنه به رنگ پایین موهام هم بخوره.مرسی اگه ترکیب بدید

  1. سلام
   از ترکیب رنگهای سری نسکافه ای – خاکستری و زیتونی استفاده کنید مثلا دوسوم شماره 6 نسکافه ای یک سوم مرواریدی خاکستری شماره 6 و یک چهارم زیتونی 6 یا 7 و همشون با اکسیدان 6 درصد

 40. روی موهای مشکی ارایشگاه لایت با دکلره دراورده رنگساژ زده الان زیتونیه درصورتیکه من تناژ صورتی یاسی یا کمی گرم میخواستم ممنون

  1. سلام
   اگر لایت موهاتون الان زیتونیه
   باید دکلره بشه تا به پایه ۱۰ و بدون زردی برسه و بعد از رنگساژ صورتی استفاده کنید.

 41. سلام.روی رنگ مشکی بعد از ۸ و ۷ ماه میتوان رنگ تنباکویی گذاشت

   1. سلام.من موهام با دکلره به پایه ۷ رسیده و بیشتر از این رنگ باز نمیکنه و موهام هم خیلی جون دار نیست و نمیخوام ریسک کنم موهام بسوزه. و الان رنگ زرد نارنجی بیشتر به چشم میخوره . و در عین حال یه رنگ بدون زردی و قرمزی و سبزی و البته روشن میخوام و نمیدونم چه رنکهایی بگیرم که در عین اینکه روشنه زردی قرمزی و سبزی نداشته باشه
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

    1. سلام
     با درخواستهایی که دارید کار رو سخت کردین
     به طور کلی روی مویی که این شرایط رو داره اگر بخواهیم جلوی قرمزی و زردی مورو بگیریم گروه خاکستری و یک هشتم تیوپ بنفش پیشنهاد میدیم. اگر موهاتون قدرت و سلامت نسبی رو دارند میتونید از زوش دکوپاژ برای بیشتر روشن نمودن موها استفاده کنید.

     1. سلام خسته نباشید موهای من پایه نزدیک ۶.۷ دکلره هستش میخوام موهامو رنگ دودی متوسط در بیارم موهام زرده یکمم نارنجی داره باید چیکار کنم؟

     2. سلام
      حتما باید زردی و نارنجی موها گرفته بشه تا رنگ دودی شیکی داشته باشید.

 42. سلام من موهام کوتاه وچون فر بود با مواد تو خونه صاف کردم حدود یه ماه پیش ،آیا میتونم با سه صفر موهامو روشن کنم وبعد رنگ زیتونی بزارم یا خیر؟با تشکر.

  1. سلام
   سه صفر قدرت روشن کنندگی محدودی دارد بهتر است با دکلره به کمک اولاپلکس این کار را انجام دهید چون احتمالا همین الان هم موهایتان کمی خشک است.
   برای آشنایی بیشتر با روشن کننده بهتره مقاله روشن کننده 000 چیست را مطالعه بفرمایید و برای خرید اولاپلکس به صفحه خرید اولاپلکس اصل مراجعه کنید.

 43. سلام من موهام قبلا مشكي بود دكوكرم كرم الان كاملا نارنجي شده الان بايد چه رنگي بزنم كه موهام كم كم به سمت رنگ استخواني بره؟

  1. سلام
   این کار اتفاق نمیوفته و پروسه طولانی و پیچیده ای خواهد بود
   به راحتی و با احتیاط به پایه بالا برسونید و رنگ استخوانی را بدست بیارید.

 44. من دو بار دکلره موهامو شارژ کردم ولی جلوش سفید شد پشت موهام زرد بود ۳ بارم با شامپو بنفش شستم و رنگ شماره ۱۰ پلاتینه و ۹ رو باهم قاطی کرد و یکمم رنگ دودی تیره گذاشت ارایشگره ولی اصن پشت موهام زرده زرده خیلی بد شده اصن دلم میخواد مشکیش کنم راهنماییم کنید چه رنگی بزارم خوب شه اخه روشنم دوس دارم

  1. سلام
   اگر پشت موها بعد از دکلره و شامپو ضد زردی هنوز زرد بوده نباید وارد مرحله رنگساژ میشدید چراکه زردی موها از دودی و پلاتینه شدن موها جلوگیری میکنه .زردی بیش از حد که میفرمایید هم به همین دلیل که اولا موهاتون هنوز زردی داخلش بوده و بعد رنگساژ با شماره هایی که گفتید رو انجام داید ثانیا رنگهای 9 و 10 که انتخاب کردید با ید با ترکیبات ضد زردی مثل بنفش هم بکار برده میشد تا خنثی سازی رنگ زرد بیشتر و بهتر انجام بشه.

 45. سلام.شامپو تونیکا ۸.۱۰ و ۹.۱۰ روی زردی خیلی زیاد جواب میده؟

 46. سلام خسته نباشین من موهامو دو ماه پیش رنگو مش هایلایت کردم تا پایه 8روشن شد بعد موهامم دو سانتی میشه در اومده،اگه من بخوام موهامو دکلره کنم موهام اسیب میبینن ?چون من دلم خیلی میخواد که دکلره کنم

  1. سلام
   اگر موی مشکی رنگ شده باشد که اصلا موها رنگ نمیگیرد و اگر موها مشکی رنگ نشده باشد (موی طبیعی بدون رنگ) چون معمولا یاسی جزو گروه هایلایت ها است به امکان زیاد موها به سمت نارنجی خواهد رفت.

 47. سلام.من پارسال رو دکلره پایه روشن مشکی زدم.ولی الان دیگه به یک قهوه ای با تناژ نارنجی تبدیل شده.میتونم دوباره دکلره روشن بزارم روش.موهام سالم هست

  1. سلام
   اگر موها سالمه میتونید با احتیاط و توسط دکلره و مواد مراقبتی که داخلش میریزید مثل اولاپلکس موهاتون را تا پایه دلخواه روشن کنید.
   برای خرید این محصول میتوانید به صفحه خرید اولاپلکس اصل در سایت مراجعه کنید.

 48. سلام من اول موهاموواسه عروسیم هایلایت کردم چهارماه بهد بعدش رو هایلایتش ارایشگرواسم دکلره تا پایه۶روزد موهام هایلات هاروشنتروضعیفترشدن ولی تقریبا خوشگل بود اما دوبار چندماه بعد به سرم زد پلاتینه کنم که اول ریشه های مشکیم رو دکلره کردم وبعدنیم ساعت ساقه ی مو بااینکه به‌موهام اسیب رسید ولی ساقه به رنگ دلخواهم رسد اما ریشه الان نارنجیه و دوسانت از موهای مشکیم در اومده توروخدا من چیکارکنم دیگه خسته شدممم

  1. چیکار کنم رنگ یخی یا حالا استخوانی رنگ کردم تبدیل به نارنجی شد

 49. سلام من یه مش زردم زرد شد دوبار روش رنگ گذاشتم هم مشها نارنجی شد هم موی خودم باید چکار کمم

  1. سلام
   یا باید کل موها رو دکوکرم کنید و یا اینکه از ترکیبات رنگ مو دودی و مرواریدی خاکستری و یک بند واریاسیون بنفش و آبی استفاده کنید.

 50. سلام خسته نباشیدمن موهام مشکی بودش خواستم بلوندکنم رفتم رنگ بلوندخریدم مارک گپ 10صفرگداشتم نارنجی شدبازم ازروش دکلره کردم باپودرسبزبااکسیدان 12بازم اونجوری نارنجی شده الان میخوام بلوندکنم چیکارکنم این رنگای قرمزبره بلوندبشه ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. سلام
   احتمالا قبلا چندبار موهارو مشکی رنگ کردید که انقدر ماندگاری رنگ بالاست
   شما به کمک پودر دکلره و اولاپلکس مجددا باید دکلره کنید
   البته اگر موهاتون سالم هست
   برای رنگ بلوند باید موها تا پایه های بالا روشن بشه و قرمزی و نارنجی هم نداشته باشه

 51. سلام گلم.روی رنگ مشکی که فقط جهت پوشش سفیدی با زمان خیلی کم زده شده .میشه دکلره بلوند، بدون ذره ای نارنجی بدست اورد؟

  1. سلام دوست عزیز
   بله با دکلره همه چیز ممکنه ولی خیلی احتیاط کنید و از محصولات مراقبتی همچون اولاپلکس اصل یا کالر پلکس در مخلوط دکلره و اکسیدان استفاده کنید.
   برای خرید اولاپلکس لطفا به صفحه خرید اولاپلکس اصل مراجعه کنید.

  2. سلام دوستان من جلوی موهامو با رنگ ابرو که پلاتینه هست رنگ کردم حالا خوب نشده چیکار کنم ؟رنک موهای خودمم خرماییه تورو خدا کمکم کنید

 52. سلام عزیزم من چند ساله موم روبا ترکیب دودی وخاکستری رنگ می کنم الان موهام روشن است ولی توناژطلایی ونارنجی داره چه رنگی بزنم که خوب بشه وهمیشه همون روبزنم ممنون

  1. سلام دوست عزیز
   ببینید یا باید یک دست کامل موهارو دکلره کنید و یا اینکه از رنگ مرواریدی خاکستری برند استیل پایه ۷ و ۸ با یک بند واریاسیون آبی استفاده کنید که رنگ نهایی کاپوچینو میشه
   پیشنهاد میشه مقاله آموزش رنگ موی کاپوچینو را مطالعه بفرمایید.

 53. سلام من موهامو رنگ مشکی کردم حدوده نه ماه بعد خواستم رنگ خاکستری یا دودی روشن بشه
  دکلره با اکسیدان ۱۲درصد زدم موهام زرد شد بعد رنگ بلوند خاکستری خیلی روشنو با اکسیدان نه درصد زدم رنگ نگرفت
  الان زرده چیکار کنم خاکستری یا دودی سه

  1. سلام
   اگر زرده و نارنجی نداره از شامپو ضد زردی یک الی دوبار استفاده کنید کلا زردی ها از بین میره و رنگ کرم استخوانی میشه اگر هم نارنجی داره که از رنگ های بلوند مرواریدی خاکستری با اکسیدان 6 درصد و نیم بند واریاسیون آبی کمک بگیرید.

 54. سلام.ارایشگر کل موهامو دکلره پایه ۹ یا ۱۰ کرد بعد قسمت
  ریشه روی دکلره رو ترکیب دودی مشکی زد که مثلا حالت امبره بشه😑بعد از گذشت ۴ ماه اون قسمت مشکی ،قهوه ای نارنجی شده.الان میتونم نارنحی شو ازبین ببرم و تیره کنم و مش روش درارم.البته رنگ مشکی یبار زده شده در حد ۱۵ دقیقه.

   1. مشکی نه.یه قهوه ای خوشرنگ که تن نارنجی نده بعدش لایت دارم

    1. پس باید از ترکیب دوسوم 5 و یک سوم 5/1 برای کل موها استفاده کنید و بعدش از موهاتون لایت دربیارید

     1. موهامم سالمه درواقع مش درارم مثل حالت سامبره میشه

    2. سلام من موهام دکلره کردم زرد و نارنجی شده باید چه رنگی بزنم که سبزم نشه

     1. سلام
      تنها رنگی که بتونه زرد و نازنجی موها رو از بین ببره رنگهای گروه دودی + خاکستری + یک و نیم بند واریاسیون بنفش هستش ولی توجه کنید که بعد از استفاده از این ترکیب احتمالا کمی موهاتون به سمت رنگ تنباکویی بره در نتیجه اگر گروه تنباکویی , زیتونی و یا کاپوچینو رو دوست ندارید به ناچار باید یک دست موهاتون رو دکوکرم کنید تا از پایه زرد و نارنجی بگذره.
      برای شناخت بیشتر رنگهای خاکستری پیشنهاد میشه مقاله اموزش ترکیبات رنگ موی خاکستری رو مطالعه بفرمایید.

 55. سلام من رنگ موهای خودم مشکی هست الان رنگ ۱۱.۱۱ دودی و ۸ دودی با هم قاطی کردم با اکسیدان ۹درصد نارنجی زیاد داره چه کار کنم؟ انشالله همیشه سلامت و موفق باشید

  1. سلام
   ترکیبات یک سوم 7/2 و دوسوم 8/2 برند استیل با اکسیدان 6 درصد مشکل شمارو حل میکنه. رنگ موهاتون تنباکویی میشه

 56. سلام من موهام الان روشنه ۱۰ دودی هستش با رنگ روشن کردم که به زردی میزنه چی بزنم خوشرنگ بشه که تو مایع های کاراملی در بیاد

 57. سلام خسته نباشید ، موهام‌ قبلا دکلره شده بود که زیره موهام به نارنجی میخورد ولی روی موهام زردیش بیشتر بود ، یه ده سانتی از موهام در تومده بود که مشکی بود به صورت بالیاژ فقط کاسه سرم را دکلره مجدد کردن ، یه تن یاسی خاکستری دادن ، خوب بود ولی با یه بار شستن زیر موهام که قهوه ای و نارنجی شده ، قسمتی که تکه ای از مشکی ها در آوردن دکلره کردن طلایی قهو های شده ، بقیشم روی سرم که دوباره دکلره شده دودیه ، چیکار کنم که یه دست بشه ؟؟

 58. من رنگ موهام دکلره هس ولی الان زرد شده میخوام دودی زیتونی بشه چیکار کنم

  1. سلام
   با شامپو ضد زردی اول تا جایی که میشه زردی رو از بین ببرید و بعد ترکیب رنگهای 7 دودی و 7 زیتونی به نسبت مساوی روی موهاتون رنگساژ کنید.

 59. سلام من موهاي مشتريمو تا پايه ده پلاتينه رسوندم با پودر دکلره بنفش ميخواستم مش يخي نقره اي دربياد بعد رنگ c9 نقره ايو سه صفر بي رنگ لايتر و يک بند واراسيون نقره گذاشتم ولي زردي مو کارمو خراب کرد اصلا مش يخي درنيومد ميشه راهنماييم کنين؟ممنون

 60. سلام
  من موهامو رنگساژ کردم با رنگ اورو .۹/۱خاکستری و اکسیدان ۶ درصد و واریاسیون بنفش. بعد از شستشو خط های بنفش توی موهام افتاده ایا در اثر شستشو چاره ای دارد از بین برود؟ ممنونم

 61. سلام منرنگ نسکافه ای شماره 6.47ووارسیون سیز زدم بااکسیدان ش 6/.موهام به رنگ خرمای قرمز شده چیکارکنم

 62. سلام ببخشید من تا بحال موهامو رنگ نکرده بودم موهام تا کمرم هست و رنگ قهوه ای تیره بود آرایشگر از ۱۰ سانت بعد ریشه همه رو برام شکلاتی بژ زده بود که نارنجی شد بعد ۳روز که شستم دوباره رنگ ۸ مروارزدی و ۶ صدفی بژ و واریاسیون آبی و بنفش با اکسیدان ۶ زدم به موهام خیلی خوب شد اما بازم با یکبار حمام کردن نارنجی زرد شده چکار کنم موهامم خیلی خشکه؟

  1. سلام
   چاره ای ندارید جز اینکه از ترکیب مرواریدی خاکستری برند استیل و زیتونی متوسط و اکسیدان 6 درصد استقاده کنید و یا اینکه یکبار دکلره تا پایه 8 انجام بدید.

 63. سلام من برای رنگ ریشه که سفیدی دارم حدود 20 تا 30درصد با پایه تقریبا 6، 7 طبیعی و با 8 نسکافه و 8 کارامل به نسبت تقریبا 1 به 2 قاطی کردم اکسیدان 9 درصد. ولی ریشه ام تم نارنجی داره میخواستم روشن شه. میشه راهنماییم کنین؟

  1. سلام- رنگ های پایه 7 تا 8 مرواریدی خاکستری (7.2 یا 8.2 مارک استیل ) را با نصف تیوپ رنگ دودی پایه 8 با دو سانت واریاسیون آبی و بنفش و خاکستری و اکسیدان 9 درصد ترکیب نمایید.

  2. سلام من خودم موهامو دکلره کردم نارنجی شد بعد رنگ مو شماره ۹ دودی رو گذاشتم زیاد تغییری نکرد رفتم آرایشگاه واسم مش کلاهی گذاشت ولی مشهاش ب زردی میزنه پایه موهامم رنگ مسی شده اصلا از رنگ موهام خوشم نمیاد چیکار کنم

   1. زردی مو رو با شامپوی ضد زردی بگیرید و قسمتهای مسی و نارنجی رو ترکیبات دودی خاکستری و دوسانت واریاسیون آبی استفاده کنید.

 64. سلام من دکلره زدم الان موهام به پایه ۶ رسیدن ورنگ مو خاکستری روشن میخوام بزنم بنظرتون رنگ موهام خاکستری میشن یانه بد میشه لطفا راهنمایم کنید

 65. من ریشه موهام پایه ۷ تقریبا و ساقه پایه ۸ و ۹، روش خاکستری ۸ و ۹ زدم ولی اصلا رنگ نگرفت؛ باید چیکار کنم؟

   1. سلام وقتتون بخیر من موهای خواهرم اول n4 گذاشتم بعد بافویل مش در آوردم رنگ ش نارنجی شده بعد روی موها رنگ دودی پلاتینه و یخی گذاشتم رنگ نگرفت الان موهاش مش هاش نارنجی و زرده چیکار کنم

    1. سلام یا موهارو رو باید دکلره مجدد کنید و یا از رنگ های دودی و خاکستری پایه 7 با اکسیدان ۶ درصد و یک بند واریاسیون آبی استفاده کنید.

 66. سلام من موهام رو بدون دکلره ارایشگر رنگ کرد رنگ پایه ۷.۳۵ گذاشت برام قرار بود شکلاتی باشه که کاملاااااا نارنجی شده چه واریاسونی باید بزنم که درست بشه ؟
  (دقیقا رنگ موی افرادی شده که مادرزادی نارنجی هستند)

  1. سلام
   شما از رنگ موی مروارید ی خاکستری 7/2 برند استیل با یک بند انگشت واریاسیون آبی استفاده کنید. مشکلتون حل میشه

 67. سلام من موهام ریشه ها زرد ب پایه ۸ رسیده ولی ساقه نارنجی شده میخاستم بلوند کنم حالا بنظرتون قسمت نارنجیو دوباره دکلزه کنم یا کار دیگ ای میشه کرد چون نمیخام تیره کنم دوباره؟؟

  1. سلام
   اگر حجم نارنجی موهاتون زیاده بله نیازه که یکبار ولی با اکسیدان 6 درصد فقط قسمتهای نارنجی رو دکلره کنید که میتونید حتی این کارو با دکوکرم انجام بدید. ولی اگه نارنجی موها حالت لایت و روشن داره با کمی ترکیبات رنگ خاکستری مرواریدی پایه 8 و 9 داخل ترکیب رنگتون این مشکل رو از بین ببرید

 68. سلام، من موهام رو قهوه ای کردم اما دم به زردی میزنه.منم باید از شامپوضد زردی استفاده کنم؟

 69. سلام من ریشه موهام به اندازه ۱۰ سانت ریشه موی مشکی هست و ساقه از قبل دکلره شده .آرایشگر برای روشن کردن موهای ساقه از رنگ استفاده کرد فکر کنم ۰۰۰و یکسری رنگ های روشن کننده دیگه با اکسیدان ۶ موای ریشه نارنجی شده کمی باز تر و ساقه هم با پایه های ۸ و۱۰ ترکیبی رسیده و بعضی ها هم باتن نارنجی .این دورنگی ساقه وریشه ناراحتم کرده خیلی زشت شده.میخوام ریشه هام قهوای تیره داشته باشه که تقریبا آمبره بشه ترکیب تیره و روشن لطفاکمکم کنید چیکار کنم ????

 70. سلام وقت بخیر. من قبلن موهام دکلره کردم و10 سانت موهام مشکی شده بود بعد ازرنگ خاکستری شماره9/2 زدم ریشه موهام نارنجی شد و پایبن موهام چون دکلره شده بود همون خاکستری شد الان من نارنجی موهامو چیکار کنم چه رنگی بزنم. ممنون میشم جواب بدید

  1. سلام از رنگ موی 7/2 برند استیل با یک بند انگشت واریاسیون آبی و اکسیدان 6 درصد به میزان دوبرابر و بروری موهای نارنجی شده استفاده کنید.

 71. با سلام
  من موهام پنجاه درصد سفیدی داره و رنگ موهام خرمایی تیره است.با رنگ سه صفر روشن کردم و بعد رنگ کاپوچینویی 8 مارک کلاینر گذاشتم اما پس از چند بار شستن کاملا زرد شد.
  از رنگ پرستیژ استفاده کردم دودی هفت و زیتونی هفت رو ترکیب کردم واریاسیون سبز و نقره ای هم اضافه کردم.موهام خیلی خوشرنگ شد اما دو اشکال پیش اومد ریشه ی موهام سفیداش اصلا رنگ نگرفت و اشکال دوم باز هم پس از چند بار شستن موهام زرد شد.همچنین خیلی خشک و وز و خورد شد.
  منو راهنمایی کنید برای رنگ دودی زیتونی شش یا هفت چه مارک رنگ مویی بگیرم و چه اکسیدانی؟و چه کار کنم که هم ریشه های سفیدم رنگ بگیره هم رنگ با چند بار شستن از بین نره.من شامپوی داو مخصوص موهای خشک استفاده میکنم و ماسک موی آتوسا داخل حمام و پس از حمام هم سرم دوفاز سینره.
  ممنون میشم از مشاوره تون

  1. این صفحه مخصوص مشکلات زردی و نارنجی مو هست و سوالات اینچنین که ترکیب رنگ رو در بر میگیره به قسمت مشاوره رنگ مو رخ نگار مرتبط میشه . لطفا به قسمت مشاوره رنگ مراجعه کنید.

 72. سلام من موهامو دکلره کردم فکر کنم پایه هفت رسیده چون زرده زرد شده مثل رنگ زرد جوجه های رنگی میخاستم بدونم اگر بازم دکلره کنم ممکنه به سمت پلاتینه بره؟ واینکه چه رنگی روش بزارم که از زردی خیلی تو چشم جلوگیری کنهو خوب بشه
  ممنون

  1. دکلره مجدد کمک میکنه
   راه بهتر و کم خطر هم استفاده از شامپوهای ضد زردی هست که در قسمت دکلره و ریموور سایت رخ نگار موجود هست میتونید تهیه کنید.

 73. سلام من موهامو دکلره کردم فکر کنم پایه هفت رسیده چون زرده زرد شده مثل رنگ زرد جوجه های رنگی میخاستم بدونم اگر بازم دکلره کنم ممکنه به سمت پلاتینه بره؟ واینکه چه رنگی روش بزارم که از زردی خیلی تو چشم جلوگیری کنهو خوب بشه
  ممنون

 74. سلام من موهامو دکلره کردم ولی نارنجی شد و رنگ پایه ۵یا۶ رنگ دودی و خاکستری و مقداری زیتونی گذاشتم ولی الان لابه لای ماهان نارنجی هست و دورنگ شده باید چکار کنم.میشه دوباره رنگ کرد و از این موهای نارنجی خلاص شد.
  ممنون

  1. سلام
   ببینید اگه بقیه قسمتها خوب شده نشون میده یا دکلره یکدست نبوده و یا رنگی که بعدش روی موها گذاشتید.
   چاره ای نیست
   اگر نمیخواید مجدد دکلره کنید بهترین روش استفاده از همون ترکیب رنگ خودتون هست ولی یک پایه تیره تر روی قسمتهای نارنجی

 75. سلام من موهامو دکلره کردم بعد یه رنگ ترکیبی سربی و خاکستری روشن زدم که همون زرد درومد فروشنده گفت این برند مارل ترکیبی بودن خودشون نباید ترکیب میکردی الان دلفینی زدم با واریاسون نقره ای با اکسیدان ۶٪ در میاد طوسی که میخام!

  1. سلام
   به طور کلی اگر رنگهای دودی و نقره ای میخواهید باید پایه دکلره خیلی بالایی داشته باشید مثل پایه 10 که هیچگونه زردی داخل موهاتون نباشه. شما به خاطر رنگی که گذاشتید هم پایه موهاتون تغییر کرده و هم موها زرد شده و کاریش نمیشه کرد به جز دکلره مجدد تا پایه های خیلی روشن . پیشنهاد میکنیم مقاله رنگ موی دودی و نقره ای رو مطالعه کنید

 76. سلام من موهام رو دکلره کردم که به پایه 4 رسید الان دورنگ شده نارنجی طلایی وروی موهام رنگ شکلاتی تیره زدم ولی بازم دورنگه جلوی موهام زرد ونارنجی چیکارش کنم چهه رنگی روش بذارمکه تیره بشه یااگه دوباره دکلره کنم وبه پایه برسه تن نارنجیش از بین میره

 77. سلام من موهای خواهرمو دکلره کردم قرمز شدد.بعد رنگ دودی نقره ای 10.1گذاشتم همون رنگ دکلره شده تغییر نکرده فقط یکم نارنجی شده. چی بزارم موهاش از هویجی دربیاد تیره نمیخواد زیتونی هم نمیخاد

 78. سلام من موهای خواهرمو دکلره کردم قرمز شدد.بعد رنگ دودی نقره ای 10.1گذاشتم همون رنگ دکلره شده تغییر نکرده فقط یکم نارنجی شده. چی بزارم موهاش از هویجی دربیاد تیره نمیخواد زیتونی هم نمیخاد

 79. سلام من موهای خواهرمو دکلره کردم قرمز شدد.بعد رنگ دودی نقره ای 10.1گذاشتم همون رنگ دکلره شده تغییر نکرده فقط یکم نارنجی شده. چی بزارم موهاش از هویجی دربیاد تیره نمیخواد زیتونی هم نمیخاد

 80. سلام من بعد از 2سال مشکی زدن ب موهام الان ریموو کردم و دکو هم زدم حالا دوبار روش رنگ کردم ولی موهام کلا نارنجی درمیاد. رنگ خاکستری و ماسه اس با واریاسیون آبی هم نارنجی شد رو موهام. باید چیکارکنم؟

  1. سلام من موهامو امبره کردم موهام به پایه ۷ رسید بعد رنگساژ ابی خاکستری زشتی دراومده چون به ارایشگرم گفتم دودی میخام چه رنگساژی بزارم که خوب بپوشونه

   1. سلام خسته نیاشین، من موهام هایلایت کردم و میخواستم یخی شه که زرد شده و چون رنگ ساژ آبی و خاکستری واسم گذاشته موهای طبیعیم قهوه ای شده و الان یه رنگ قهوه ای و زرد و نادنجی گندی شوه-_-از طرفی هم میخوام موهام استخونی و پلادیومی در بیاد 😭ولی میگن نمیشه رو موهات دکلره گداشت دوباره میسوزه و اینا😭شما بگین چی کار کنم؟😭2

    1. سلام
     قطعا رنگهایی که میخواهید باید موهاتون دکلره بشه و به آرایشگر بگید که اگر موهاتون جواب میده شاید بشه با کمک اولاپلکس موها رو دکلره و به پایه رسوند.

 81. با سلام. من موی طبیعی خودم رو میخواستم روشن کنم که به رنگ گردویی برسه. اول هم سافه ها و بعد ۱۵ دقیقه ریشه رازدم اما ریشه موهام یک کم تن زردی و کمی تون نارنجی گرفته. و یه درجه از ساقه مو هام روشن تر شده. به نظر شما با شستشوی موها این تون نارنجی بهتر میشه.
  اگر موهام رو یه رنگ دیگه دیگه بزارم یه دست در میاد و این تون نارنجی و زردیش گرفته میشه، یا بهش دست نزنم؟؟
  چکار میتونم برای تون نارنجیش بکنم؟

 82. سلام من موهام زمینه قهوه ای تیره است وهایلایت کردم بادکلره که الان فقط هایلایتهازردشده وهیچ رنگی رودکلره نزدم الان بایدچیکارکنم که زردی هایلایت گرفته شه وبه رنگ زمینه بخوره ممنون میشم جواب بدید

 83. سلام من میخواستم موهامو بلوندمسی کنم واریاسیون بنفش هم ریختم موهام زیتونی شدفکر میکنم رنگ ایراد داشت بعد اومدم سه صفرزدم که نارنجی بشه ریشه موهام کمشکی بودنارنجی شد اونا فقط یکم سبزطلایی شد دوباره مسی زدم یدست بشه بالاییا شرابی شده پایینیا هم قهوه ای زیتونی دکلره هم نمیخوام کنم بنظرتون با دکوکرم یا 5صفر یاشامپو یه همچین چیزی کلا نارنجی بشه یدست بشه لطفاراهنماییم کنید

  1. سلام
   دکوکرم کنید موها رو و وقتی به پایه 8 رسید از ترکیب 7 مسی و یک چهارم برنز با اکسیدان 6 درصد استفاده کنید

 84. با سلام، من موهام مشکیه و بخاطر رفع سفیدی مو دوبار n3 گذاشتم تا اینکه 6 ماهپیش امبره کردم، خوب جواب داد و رنگ باز کرد اما الان زرد شده، به من گفتم رنگ دودی با واریاسیون بنفش بزنم تا رنگش درست بشه، آیا شما هم تایید میکنید،؟؟ و اینکه مقدار ترکیب کنم؟؟؟ وچقذ رو موهام بمونه؟ کل مو رو رنگ کنم یا فقط قسمت پایین؟؟ در ضمن تار موهام زخیم و دیر رنگ باز میکنه، از شما ممنونم

  1. سلام
   اگر صرفا گرفتن زردی موهاتونه از شامپو های ضد زردی استفاده کنید و اگر میخواید با رنگ ضد زردی داشته باشید حتما از واریاسیون نقره ای و بنفش و کمی رنگ دودی در ترکیب رنگتون استفاده کنید

 85. سلام من موهای خودم خرمایی بود چند بار رنگ کردم آخرین بار رنگ زیتونی 10 گذاشتم تن نارنجی گرفت روش مش زدم الان ریشه ها 10 سانت دراومده میخوام یه رنگ طبیعی خوشکل بزارم که تن نارنجی و زرد هم از روی موهام از بین بره چه رنگی بزارم به نظرتون؟

   1. جلوی مو که موهای خودم هست پشت موها که مش بوذه پایه هفت در ضمن موهام حالت چند رنگ شده

    1. با توجه به ریشه های تیره و چند رنگی موهاتون برای یکدست شدن و داشتن یک رنگ شیک نیاز به استفاده دکوکرم دارید تا زمینه موها یکدست بشه

     1. ممنون از پاسختون بعد از دکوکرم چه رنگی رو پیشنهاد میکنید که طبیعی خوشکل بشه؟ و یه سوال دیگه اگه دکوکرم نزنم چه رنگی میتونم بزارم؟

     2. نیاز به دکوکرم دارید
      بعد از دکو ترکیب تنباکویی و فندقی میتونه کمکتون کنه
      بیشتر تنباکویی و یک پنجم تیوب فندقی با اکسیدان 6 درصد و یک بند واریاسیون بنفش

 86. سلام من موهامو زیتونی خیلی روشن خواستم بزارم ولی الان رنگش نارنجی شده چیکارش کنم

 87. سلام عزیزم من میخواستم موهام روروشن کنم الان نارنجی شده میتونم رنگ مرجانی بزارم روش؟؟به نظرتون جالب میشه؟وچه ترکیبی ؟

 88. با سلام و خسته نباشید من میخواستم موهام قهوه ای مایل به قرمز بشه شماره ۶ ماهاگونی شرابی رو گرفتم اما موهام نارنحی و زردشد الان چطور میتونم رنگ مورد نظرم رو در بیارم ممنون?‍♀️?‍♀️?‍♀️

 89. سلام عزیزم من میخواستم موهام رو روشن کنم رنگ پلاتینه خیلی خیلی روشن با دودی خیلی خیلی روشن رو قاطی کردم باهم زدم الان موهام نارنجی شده?چیکار کنم که هم رنگش یه رنگ روشن و قشنگ در بیاد هم ازین رنگ نارنجی خلاص بشم ؟ممنون میشم جواب بدین و اینکه چون ریشه موهام ضمینه موهای خودم بود و ساقه تن قهوهای ریشم روشن تر شده

  1. سلام
   از رنگ های گروه مرواریدی خاکستری استیل استفاده کنید مثل ترکیب شماره 7 و 8 مرواریدی خاکستری

   1. سلام عزیزم.شامپو تونیکا شماره ۸.۱۰ روی زردی زیااد جواب میده؟و ۹.۱۰ که تن صورتی داره چی؟ چون میخوام سفارش بدم

    1. سلام
     8/10 نیاز داره که پایه مو بدون زردی باشه که برای اینکار میتونید اول از شامپوی ضد زردی استفاده کنید و بعدش از این شماره.
     9/10 هم تن صورتی نداره و در خانوانده دودی نقره ای هست که پایه ۹ و ۱۰ دکلره و بدون زردی میخواد.

پیام خود را بنویسید

پیام شما بعد از تایید مدیر منتشر خواهد شد.