ریموور رنگ مو و نحوه استفاده از ریموور

در جواب سوال بسیاری از مخاطبان سایت رخ نگار مبنی بر اینکه ریموور مو چیست و طرز استفاده از ریموور چطور است را در این مقاله تشریح خواهیم نمود. ریموور رنگ مو همانطور که از اسمش پیداست، به معنی پاک کننده و حذف کننده است. بنابراین اگر رنگ های قرمز، شرابی، مشکی پر کلاغی و نیز رنگ های گیاهی روی موهایتان وجود دارد، ریموور رنگ مو بسیار به کارتان می آید. 

 

رنگهای سر سخت جهت ریموو نمودن

اگر با پروسه ی رنگ مو سر و کار داشته باشید، متوجه خواهید شد که برخی از رنگ ها به شدت در پولک های مو نفوذ می کند. این رنگها جزو رنگهای لجباز و بدقلق دسته بندی می شوند. رنگ های شرابی، قرمز بسیار به سختی از مو خارج می شود. رنگ مشکی پر کلاغی که در حقیقت دارای توناژ مشکی و آبی هست هم جزو رنگهای سر سخت است. این مدل از رنگهای شیمیایی ماندگاری بالایی در مو دارد. در ضمن این نکته علمی را به یاد داشته باشید که رنگ هرگز رنگ را از پولک مو خارج نمی کند. پس بایستی راهی برای خارج کردن رنگهای سر سخت پیدا کرد. گاهی اوقات و پس از استفاده از رنگهای گیاهی همچون حنا نیز به ریموور رنگ حنا نیاز پیدا خواهید نمود که در واقع همین محصول خواهد بود.

 

 

 

انواع  ریموور رنگ مو

ریموور رنگ مو به دو دسته مایع و پودری تقسیم بندی می گردد. ریموورها بر حسب مارک و برندشان طرز استفاده مختلفی دارند. معمولا ریموورهای مایع بهتر, راحت تر و کم آسیب تر هستند. 

ریموور رنگ مو پودری

ریموور رنگ مو پودری به صورت پودر می باشد. معمولا با اکسیدان مخلوط می گردد. اما بنا به مارک هر شرکت ممکن است مایع مخصوص همان پودر یا گاهی اکسیدان استفاده گردد.

طرز استفاده از ریموور رنگ مو پودری

1) حداقل از رنگ موی نامطلوبتان دو هفته گذشته باشد تا عملیات ریمو رنگ را انجام دهید.

 

 

2) ابتدا موهایتان را با شامپو قلیایی بشویید تا پولک های مو باز گردد. این شامپو معمولا همراه با پکیج ریموور داده می شود. شامپو را به مقدار زیاد به مدت 5 دقیقه روی موهایتان ماساژ دهید.

 

 

3) سپس آب اضافی مو را توسط حوله بگیرید. موهایتان را با سشوار خشک نمایید.

ریموور رنگ مو

 

نکات ترکیب ریموور

4) بنا به درجه روشنایی مورد نظرتان نسبت های زیر را مخلوط نمایید.

الف) 50 گرم پودر ریموور مو به علاوه 120 میلی لیتر آب داغ- رنگ موی پایه 2- (مدت زمان بستگی به عوامل مختلف از چهل دقیقه تا 1 ساعت)

ب) 50 گرم پودر ریموور مو به علاوه 150 میلی لیتر اکسیدان 3% -رنگ موی پایه 3 – (مدت زمان بستگی به عوامل مختلف از چهل دقیقه تا 1 ساعت)

ج) 50 گرم پودر ریموور مو به علاوه 150 میلی لیتر اکسیدان 6%-رنگ موی پایه 4 – (مدت زمان بسته به عوامل مختلف از چهل دقیقه تا 1 ساعت)

د) 50 گرم پودر ریموور مو به علاوه 150 میلی لیتر اکسیدان 9%-رنگ موی پایه 5 – (مدت زمان بسته به عوامل مختلف از چهل دقیقه تا 1 ساعت)

 

 

ریموور رنگ مو

 

4) پس از آنکه نسبت مورد نظر را انتخاب کردید. آن را مخلوط کرده و درون کاسه پلاستیکی بریزید. با قلم مواد را مخلوط نمایید.

5) از قطره آنتی دمیج به اندازه ۱۵ قطره داخل مواد بریزید تا از آسیب به مو جلوگیری نمایید. در عین حال از اولاپلکس به عنوان قوی ترین ماده مراقبت مو حین دکلره نیز می توانید بهره ببرید. این ماده شامل دو شماره ۱ و ۲ است. آن را باید همزمان استفاده نمود. خاویار مو نیز محصول دیگر مراقبت مو است. به ازای هر ۱۰۰ گرم دکلره ۲۰ گرم مورد نیاز است.

خرید قطره آنتی دمیج

ریموور رنگ مو

 خرید اولاپلکس با کیفیت و با قیمت مناسب در فروشگاه رخ نگار

 

ادامه مطلب
اثرات زیبابخش ویتامین پوست صورت

6) موهایتان را به چهار قسمت تقسیم کنید. با کلیپس مو هر قسمت را جدا نمایید.

ریموور رنگ مو

 

7) فقط قسمت هایی با رنگ نا مطلوب را آغشته به مواد نمایید. (قسمت های رنگ نشده را اصلا ریموور نزنید)

 

 

ریموور رنگ مو

 

8) حتی اگر ریشه موهایتان نیز به رنگ نامطلوب باشد، سعی کنید از 3 سانتی ریشه به بعد ریموور بزنید. پس از گذشت نیم ساعت  ریشه موهایتان را نیز ریموور رنگ مو بزنید. در نهایت 30 دقیقه بعد کل موهایتان را بشورید. (کل مدت زمان یک ساعت)

9) پس از گذشت مدت زمان لازم بسته به ضخامت و جنس مو و البته نوع رنگ , موهایتان را با آب بشویید.

 

ریموور رنگ مو

 

 

10) بعد از مصرف ریموور رنگ مو و آبکشی, هیچ نرم کننده یا ماسکی استفاده نکنید.

روش دکوپاژ مو

اگر با ریمورر پودری تغییر ناچیزی مشاهده نمودید و یا موهایتان در شرایطی بود که همچنان رنگ تیره زیادی در موهایتان قرار داشت باید از روش دکوپاژ مو استفاده نمایید.

۱) موهایتان را به چهار قسمت مساوی تقسیم نمایید.

۲) به مقدار مساوی از پودر دکلره مرغوب، شامپو، اکسیدان 6 درصد مخلوط کنید. سپس داخل کاسه پلاستیکی بریزید. اگر پایه موی شما تیره است. به جای اکسیدان ۶ درصد از اکسیدان نه درصد استفاده کنید.

 

خرید دکلره مرغوب و با کیفیت در فروشگاه رخ نگار

 

ریموور رنگ مو

 

۳) فقط قسمت های رنگ شده را به مدت 6 تا 10 دقیقه با قلم رنگ آغشته به مواد کنید.

۴) پس از مدت زمان لازم موهایتان را آبکشی نمایید.

۵) با استفاده از ماسک مو داخل حمام موهایتان را تقویت نمایید.

 

خرید ماسک مو با کیفیت در فروشگاه رخ نگار 

 

 

 

ریموور مایع

یکی دیگر از محصولات ریموور موی مشکی , ریموور مایع است که معمولا به صورت دو ظرف ارائه می گردد. علاوه بر این دو ظرف گاهی شامپو قلیایی مخصوص نیز در پکیج وجود دارد.

روش استفاده از ریموور مایع

۱) حداقل از رنگ موی نامطلوبتان دو هفته گذشته باشد تا عملیات ریموو رنگ را انجام دهید.

 

ریموور رنگ مو

شستشو مو جهت ریموو کردن

۲) ابتدا موهایتان را با شامپو قلیایی بشویید تا پولک های مو باز گردد. این شامپو معمولا همراه با پکیج ریموور داده می شود. شامپو را به مقدار زیاد به مدت 5 دقیقه روی موهایتان ماساژ دهید.

۳) سپس موهایتان را به طور کامل خشک کنید.

۴) موهایتان را توسط کلیپس مو به چهار قسمت مساوی یا بیشتر تقسیم نمایید.

 

ریموور رنگ مو

 

۴) از دو ظرف ریموور که دو فاز گفته می شود به میزان مساوی در کاسه پلاستیکی بریزید. سپس با قلم مواد را مخلوط کنید.

نکات زدن ریموور به مو

۵) سپس با استفاده از قلم رنگ از پشت مو شروع به افزودن ریموور از پشت موهایتان نمایید. منتها از سه سانتی متری ریشه مو, شروع به افزودن مواد نمایید.

۶) پس از نیم ساعت, مواد را به ریشه مویتان نیز بزنید.  قرار دادن کلاه رنگ بر روی سر این پروسه را تسریع می بخشد. (اگر ریشه مویتان نیز دارای رنگ نامطلوب است و همچنین حهت ریموور موی مشکی, این کار را انجام دهید.)  

 

 

 

 

 

ریموور رنگ مو

 

 

 

۷) پس از گذشت یک ساعت موهایتان را با آب گرم بشویید. این عمل را میتوانید تا سه بار انجام دهید چون آسیب این نوع ریموور کمتر است

۸) در صورت نیاز یک روز بعد توسط تکنیک دکوپاژ رنگ نامطلوب را به طور کامل از مو خارج نمایید.

۹) موهایتان را پس از دکوپاژ با ماسک های کراتینه (داخل حمام یا یعد از حمام) تقویت نمایید.

 

ادامه مطلب
آموزش رنگ مو فانتزی بدون دکلره

ریموور رنگ مو

 

 

 

۱۰) موهایتان را خشک کرده و با روغن آرگان تقویت نمایید.

خرید آرگان اصل ونتی از فروشگاه رخ نگار

ریموور رنگ مو

 

 

۱۱) حداقل چهار روز بعد موهایتان را رنگ نمایید. در ضمن اگر توناژ نامطلوب قرمزی-زردی-نارنجی در موهایتان به وجود آمد, توسط خنثی سازی با رنگهای مکمل در فرمول رنگ آنها را خنثی نمایید.

ریموور فوق العاده سریع حرارتی

ریموور استارلیدی در دو فاز 1 و 2 تولید می شود. این ماده در واقع محصولی بدون آمونیاک و بدون مواد دکلره می باشد. این ماده برای از بین بردن رنگ موی سیاه و قرمز و شرابی مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از خصوصیات این محصول، قایلیت استفاده مکرر از آن جهت از بین بردن مواد حاصل از رنگ کردن مو می باشد. ریموور استارلیدی حاوی دو بطری 100 میلی لیتر می باشد که در ادامه نحوه مصرف توضیح داده خواهد شد.

در ضمن این محصول تاثیری بر رنگ طبیعی مو ندارد. بنابراین برای بی رنگ کردن موهای طبیعی به کار نمی رود. این محصول برای خارج کردن رنگهایی با طیف قرمز – شرابی و مشکی تیره از بافت مو مناسب است.

– نحوه مصرف:

مقدار مساوی از بطری های A , B را مخلوط کنید. سپس مو را به آن آغشته کنید. پس از 5 دقیقه مکث  آنها را به مدت 15 دقیقه با سشوار گرم کنید. منتها در صورت نرسیدن به نتیجه دلخواه, مجددا 15 دقیقه دیگر موهای آغشته را در حرارت قرار دهید. تا رنگ از مو خارج گردد. این فرایند را تا جایی ادامه دهید که به نتیجه دلخواه برسید. سپس موها را آبکشی نمایید.

در ضمن فرایند حرارت دهی به موها را می توان تا 3 بار تکرار نمود . در صورتیکه پس از سه بار حرارت دهی همچنان به رنگ مورد نظر نرسیدید. موها را آبکشی کنید. سپس مجددا آنها را با مواد ریموور آغشته نمایید. فرآیند حرارت دهی را تکرار نمایید. در ضمن حتما پس از مصرف , درب بطری را ببندید.

خرید ریموور استار لیدی مایع

پودر دکلره زغال

پودر دکلره زغال به علت وجود کربن اکنیو خاصیت رنگبری فوق العاده ای دارد. اگر با اکسیدان ترکیب شود. کربن اکتیو در مقیاس نانو فعال می شود. در نتیجه خاصیت رنگبری افزایش می یابد. شما می توانید این پودرهای دکلره زغال را نیز به راحتی با اکسیدان ترکیب نمایید. روی مو جهت رنگبری استفاده کنید. این پودرهای دکلره به صورت پیمانه ای و یا پانصد گرمی در فروشگاه رخ نگار با کیفیت خوب و قیمت مناسب به فروش می رسد.

خرید پودر دکلره زغال با خاصیت رنگبری در فروشگاه رخ نگار

 

رنگ های گیاهی

رنگ های گیاهی مانند حنا، وسمه، حنا هندی، قهوه و غیره دارای دوام رنگ بالایی هستند. از آنجا که این رنگهای گیاهی به شدت سرسخت هستند، حتی دکلره در مرحله اول سبب بروز رنگ های ناخواسته می گردد. بنابراین جهت ریموور حنا باید توسط ریموور , اکثر رنگ گیاهی از مو  خارج گردد. سپس با تکنیک دکوپاژ یا دکلره معمولی رنگ نهایی گیاهی موجود در مو را از بین ببرید. 

در نهایت امیدواریم از مقاله آموزش ریموور رنگ مو لذت برده باشید.

 

 

 

امتیاز شما به این مطلب چند است؟
 • امتیازها به این مطلب

خلاصه

ریموور رنگ مو همانطور که از اسمش پیداست، به معنی پاک کننده و حذف کننده هستند. بنابراین اگر رنگ های قرمز، شرابی، مشکی پر کلاغی و نیز رنگ های گیاهی روی موهایتان وجود دارد، ریموور رنگ مو بسیار به کارتان می آید. 

به طور کلی
4.5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
3.97 (36 رای)
 1. سلام. اگه روی موهای رنگ شده ام سه صفر بزنم و چند روز بعد دکلره کنم در میزان پایه رسیدن و روشن شدن تاثیری داره ؟

 2. سلام من پارسال موهامو مش کردم الان میخواستم روشن کنم رنگ مو و و کاملا یکدست بشه ولی آرایشگر گفت احتمال داره ساقه موهام بسوزه آیا میشه با ریموور رنگ باقی مونده ساقه رو پاک کنم که مشکلی پیش نیاد؟

  1. سلام
   ریموور فقط رنگبری میکنه و زیاد در روشن شدن پایه موهای شما تاثیری نداره . درضمن اگر موهاتون رنگهای گروه قرمز – مشکی – شرابی داره ریموور میتونه موثر تر باشه.

 3. موهام رنگ تیره است ک توناژ قرمز شرابی داره با شامپو شیمیایی میتونم رنگ رو پاک کنم

 4. سلام مشتری من چهار ماه پیش موهاشو پرکلاغی کرده و حالا میخوام ریموو کنم.بعد ریشه موهای خودش ک درشده مشکی ینی رنگ موهتی خودش حالا میخواد مدل امبره کنم بعد ریموو موهای پر کلاغی چ رنگی میشن؟ و میشه ک موهاشو بعد ریموو ب پایه ۹ برسونم؟و رنگ و لایتش کنم ؟؟

  1. سلام
   بعد از ریموور, موهای مشکی به رنگ عسلی مایل به زرد خواهید رسید که میتونید در اون مرحله در صورت نیاز و جهت لایت, دکلره رو انجام بدید.

 5. باسلام روی مویی ک دکلره شده بعد واریاسیون سبز روش گذاشتن و زیتونی شده و بعد رنگ زیتونی روش گذاشتن ریموور جواب میده و اینکه چ رنگ میشه؟

 6. سلام وقتتون بخیر

  رنگ قهوه ای روشن رو هم میشه با ریموور پاک کرد و مو به رنگ مشکی طبیعی خودش برگرده؟

  1. سلام
   خیر
   مویی که رنگ گرفته دوباره به مشکی بر نمیگرده مگر اینکه موها دوباره دربیاد یا رنگ مشکی و اکسیدان 6 درصد روی مو بزارید.

   1. سلام اگر از ریموور استفاده شد کمترین زمان چقدره برای رنگ کردن مجدد

 7. وقت بخیر من هشت ماه پیش مو هام و دوبار حنا زدم سه ماه پیش مش کنفی زدم از ساقه نارنجی و نوک موهام قرمزه ریموو ر استفاده کنم چند درصد رنگ حنا از بین می ره ممنون از راهنماییتون.

  1. سلام
   رنگهای گیاهی مثل حنا و محصولات شیمیایی مثل رنگ مو و اکسیدان و حتی دکلره و ریموور زیاد با هم سازگار نیستند.
   ریموور در این شرایط با توجه به جنس موهاتون و درصد حنای موجود در ساقه موها عکس العمل های مختلفی داره . بهتره قسمتی از مو رو امتحان کنید اگر راضی کننده بود روی بقیه قسمتها هم ریموور بزارید.

 8. سلام. من دو سال پشت سرهم عسلی بدون دکلره انجام دادم. سالهای قبلش با دکلره انجام داده بود. ولی دوسال اخیر بدون دکلره.
  ۶ماهی میشه که قهوه ای خیلی تیره روی موهام زدم که مشکی پرکلاغی شدن. و بعد از اون دیگه رنگ نگرفتن.
  بدون اینکه دکلره کنم،توی خونه چه کاری میتونم انجام بدم که بعدا بتونم باز موهامو عسلی رنگ کنم؟

 9. سلام .من ۶ ماه پیش رو موهام رنگ مشکی گذاشتم الان دوست دارم روشنش کنم ریمو کمکم میکنه

  1. سلام
   ریموور برای رنگبری مناسبه ولی بعدش با تکرار رنگهای روشن و یا دکلره میتونید روشنش کنید.

 10. سلام .. من دو خواستم موهامو دودی خاکستری کنم ، آرایشگر زد موهامو خراب کرد. یه صبح تا شب آرایشگاه بودم، موهامو دکلره کامل کرد ، بعد رنگساژ که گذاشت ، موهام سبز شد. یه سبز خیلی بد ، بعدش ده بار موهامو رنگ کرد رنگ کرد رنگ کرد ،،موهام داغون شد انقدر روش رنگ اومد،آخرم درست نشد ، الان دو روزه میگذره،،،، میتونم برم آرایشگاه و ریموو کنم و رنگ ؟؟؟؟ چون دارم دیوونه میشم از رنگش

  1. سلام
   موها به این دلیل سبز شده که احتمالا بعد از دکلره, مو هنوز زردی داشته و آرایشگر از رنگهایی مثل شکلاتی خالص و یا دودی برای شما استفاده کرده که در ترکیب با زردی موها در نهایت موهاتون سبز شده. الان در شرایط فعلی باید ببینید مو در چه وضعیتیه و آیا کشش اینو داره که دوباره رنگ بشه ولی در هر صورت از اولاپلکس در رنگ و یا دکلره خودتون استفاده کنید که مشکلاتتون به حداقل برسه. از ترکیبات رنگ فندقی و دارچینی در ترکیب خودتون استفاده کنید.

 11. من رنگ طبیعی مو سرم سفید هست و رنگ ۳.۱ دودی زدم و حالا بعد از یک ماه میخوام پاکش کنم ریمور بس گرفتم و دوبار استفاده کردم ولی مو سرم به نارنجی میزنه!

 12. سلام من موهامو بادمجونی کردم چندبارشستم پایین موهام دکلره داره رنگ بادمجونیش رفته ولی ریشه ی موهام قرمز شده ریموور استار لیدی خریدم آیا خوبه میبره قرمزی رو چجوری استفاده کنم

  1. سلام من ريشه موهام بلوند دودي هست كه با وارياسيون مخلوط كردم ميخوام موهامو ريمور بزنم بالاي موهام روشن بشه مثل پايين كه دكلره ر

   1. سلام ریشه موها به سادگی روشن می شود. چون اصولا نازک تر است. شما با استفاده از ریموور مایع و یا استفاده از دکوپاژ میتونین ریشه مو را دو سه درجه روشنتر نمایید. برای دکوپاژ حتما مقاله آموزش دکوپاژ را مطالعه نمایید.

   2. سلام
    اصولا ریشه مو و قسنت بالاتر مو چون نازک تر است راحتتر روشن تر میشه – ریموور به خوبی رنگ را روشنتر می کند. در ضمن دکوپاژ هم می تونه بهتون کمک کنه. در مقاله آموزش دکوپاژ روش ها به طور کامل توضیح داده شده – در ضمن حتما بعد از ریموور یا دکوپاژ با شامپو ضد زردی موهایتان را دو سری با شامپو ضد زردی ماساژ داده و شستشو دهید. سپس ترکیب رنگساژ مد نظرتان بزنید

 13. سلام ی سوال داشتم موهای من حنا شده بود بعد از روی حنا دکلره کردم الانم موهام طلایه شده من میتونم ی رنگ دیگه ای هم بذارم مثلا هایلایت کنم؟ باتشکر

  1. سلام
   حنا و دکلره زیاد با هم سازگار نیستند ولی با رنگهای خنثی میتونید کار رو کنترل کنید.
   اگر زردی مو دارید در ترکیبات رنگی خود یک هفتم یا یک هشتم تیوپ بنفش خالص اضافه کنید

 14. سلام خسته نباشید،تروخدا بگید من باید چیکار کنم،من موهام دکلره بود حالت آمبره،یکسال میگذره از دکلره کردنم،مثلا میخواستم تنوع بدم و رفتم بادمجونی زدم،آرایشگر نسبتا محترم بهم نگفت دکلره هام برنمیگرده و تمام هزینه ی دکلره م ب باد رفت ک هیچ،اصلا بادمجونی نشد ب هر لوازم آرایشی نشون میدم تعجب میکنن،الان میخام پاکشون کنم و ریموور هم خریدم،بنظرتون خودم این کارو بکنم؟چون پرسیدم از یه آرایشگاه قیمتی ک گفت معادل همون قیمت دکلره کردن پارسالم بود:(خیلی گرونه،ولی میترسمم خودم بزنم آسیب بزنم:(

 15. سلام وقتتون بخیر میخواستم بدونم که بعد از انجام ریمور میتوانم موهایم رادکلره کنم بعد از چند روز؟
  ممنون

 16. سلام.من موهام رو بلوند قرمز مسی کردم که خیلز قرمز شد. الان پشیمون شدم و روش زیتونی ۸ با اکسیدان‌۹ـزدم‌ولی ابان خیلی بد شده ریشه تا پایین‌بینی قرمز و بعد از اون نارنجی و پایین‌مو که دکل ه بوده زیتونی .سه رنگ شده. چیکار کنم

  1. سلام
   از ریموور استفاده کنید و برای روشن شدن از دکلره استفاده کنید. البته داخل دکلره از اولاپلکس استفاده کنید.

 17. سلام، من سه ماه پیش موهامو فندقی زدم، میخواستم به پایه ۱۰ برسونم موهامو واسه همین خواستم دکو کرم بخرم، ولی لوازم ارایشی بهم ریموور داد و گفت این عالیه و روشن میکنه موهارو، درسته؟

  1. سلام
   ریموور همانطور که از اسمش پیداست بیشتر برای پاک کردن رنگهای قرمز شرابی و در کل رنگهای ناخواسته به کار میره ولی دکلره پایه موها رو روشن میکنه. بهتره در این موارد و رنگهایی مثل فندقی از دکوکرم یا پودر دکلره استفاده کنید.

 18. توی اموزش ریمو پودری نوشتید رنگ پایه چهار یا پنج
  منظورتون رنگ بلوند کاتالوگ هست؟یا پایه ای ک بعد از ریمو میده؟

 19. سلام من موهامو رنگ n4طبیعی گذاشتم خیلی تیره شد بعد چهار پتج ماه میخاستم روش رنگ بزارم اصلا رنگ نگرفت..
  رنگهای روشن هم امتحان کردم فقط هاله ای ازشون گرفته موهام معلوم نیست چطور شده،،تو افتاب قرمز میزنه..چکارکنم برم ارایشگاه یا تو خونه ام خودم میتونم پاکش کنم؟

  1. سلام
   با رنگهای گروه زیتونی و یا تنباکویی میتونید تا حد زیادی قرمزی رو برطرف کنید برای حل کامل این مشکل باید دکلره کنید.

 20. سلام وقتتون بخیر . من اگه رنگ مشکی پرکلاغی بزارم ایا بعد یکسال هم از روی موهام پاک نمیشه . ؟یعنی دوام این رنگ انقدر زیاده تا یکسال هم ماندگاری داره؟؟

  1. سلام
   دوام رنگ به عوامل مختلفی بستگی داره
   ولی با شستشو حتی بعد از یکسال اثری از رنگ نخواهد بود و یا اینکه حداقل بعدا موها رنگ خواهد گرفت.

   1. سلام خسته نباشید من‌موهام رو یکماه پیش حنا هندی مشکی گذاشتم الان‌پشیمون شدم بعد از چه مدت این رنگ بطور طبیعی از روی موهام پاک خواهدشد که رنگ قهوه ای متوسط بزارم حقیقتش از ریموور و دکوپاژ هم‌میترسم چون‌من ریزش موی خفیف هم دارم و ساقه موهام هم خشک و وز
    هستند باتشکر ازشما

    1. سلام بدون دکلره و ریموور بستگی به جنس موهای شما و عادت شستشوی موها دارد که چقدر این دوام رنگ در ساقه موها ادامه داشته باشد.
     زمان دقیقی نمیتوان فت
     ولی بعد از چند ماه میتوانید قسمت خیلی کوچکی از مو که معلوم نیست رنگ و اکسیدان بگذارید و نتیجه را ببینید اگر رضایت بخش بود کل موها را رنگ کنید.

     1. سلام وقت بخیر رنگ مو بدون امونیاک چه مارکی بهتره؟

     2. سلام
      در این خصوص از برندها تهیه کنید میتونه بهتر باشه. ما اطلاعی در این خصوص فعلا نداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.