قدم به قدم با رخ نگار تا زیبایی بیشتر.. Rokhnegar Hair Beauty 
قدم به قدم با رخ نگار تا زیبایی بیشتر.. Rokhnegar Hair Beauty 

ریموور رنگ مو با آموزش حرفه ای حذف مشکی, قرمز و شرابی

hair-color-remover

در جواب سوال بسیاری از مخاطبان سایت رخ نگار مبنی بر اینکه ریموور مو چیست و طرز استفاده از ریموور چطور است را در این مقاله تشریح خواهیم نمود. ریموور رنگ مو همانطور که از اسمش پیداست، به معنی پاک کننده و حذف کننده است. بنابراین اگر رنگ های قرمز، شرابی، مشکی پر کلاغی و نیز رنگ های گیاهی روی موهایتان وجود دارد، ریموور رنگ مو بسیار به کارتان می آید. 

ریمو رنگ مشکی

چگونه رنگ موی مشکی را پاک کنیم 

رنگهای سر سخت جهت ریموو نمودن

اگر با پروسه ی رنگ مو سر و کار داشته باشید، متوجه خواهید شد که برخی از رنگ ها به شدت در پولک های مو نفوذ می کند. این رنگها جزو رنگهای لجباز و بدقلق دسته بندی می شوند. رنگ های شرابی، قرمز بسیار به سختی از مو خارج می شود. رنگ مشکی پر کلاغی که در حقیقت دارای توناژ مشکی و آبی هست هم جزو رنگهای سر سخت است. این مدل از رنگهای شیمیایی ماندگاری بالایی در مو دارد.

ریموور رنگ مو

در ضمن این نکته علمی را به یاد داشته باشید که رنگ هرگز رنگ را از پولک مو خارج نمی کند. پس بایستی راهی برای خارج کردن رنگهای سر سخت پیدا کرد. گاهی اوقات و پس از استفاده از رنگهای گیاهی همچون حنا نیز به ریموور رنگ حنا نیاز پیدا خواهید نمود که در واقع همین محصول خواهد بود.

ریموور مو چیست

انواع ریموور رنگ مو

ریموور رنگ مو به دو دسته مایع و پودری تقسیم بندی می گردد. ریموورها بر حسب مارک و برندشان طرز استفاده مختلفی دارند. معمولا ریموورهای مایع بهتر, راحت تر و کم آسیب تر هستند. 

ریموور رنگ مو پودری

ریموور رنگ مو پودری به صورت پودر می باشد. معمولا با اکسیدان مخلوط می گردد. اما بنا به مارک هر شرکت ممکن است مایع مخصوص همان پودر یا گاهی اکسیدان استفاده گردد.

طرز استفاده از ریموور رنگ مو پودری

۱) توجه به زمان

حداقل از رنگ موی نامطلوبتان دو هفته گذشته باشد تا عملیات ریمو رنگ را انجام دهید.

استفاده از ریموور رنگ مو

۲) شستشو مو با شامپو شیمیایی

ابتدا موهایتان را با شامپو قلیایی بشویید تا پولک های مو باز گردد. این شامپو معمولا همراه با پکیج ریموور داده می شود. شامپو را به مقدار زیاد به مدت 5 دقیقه روی موهایتان ماساژ دهید.

۳) خشک کردن مو

سپس آب اضافی مو را توسط حوله بگیرید. موهایتان را با سشوار خشک نمایید.

ریموور رنگ مو

نکات ترکیب ریموور رنگ مو

۴) ترکیب مواد پودری

بنا به درجه روشنایی مورد نظرتان نسبت های زیر را مخلوط نمایید.

الف) 50 گرم پودر ریموور مو به علاوه 120 میلی لیتر آب داغ- رنگ موی پایه 2- (مدت زمان بستگی به عوامل مختلف از چهل دقیقه تا 1 ساعت)

ب) 50 گرم پودر ریموور مو به علاوه 150 میلی لیتر اکسیدان 3% -رنگ موی پایه 3 – (مدت زمان بستگی به عوامل مختلف از چهل دقیقه تا 1 ساعت)

ج) 50 گرم پودر ریموور مو به علاوه 150 میلی لیتر اکسیدان 6%-رنگ موی پایه 4 – (مدت زمان بسته به عوامل مختلف از چهل دقیقه تا 1 ساعت)

د) 50 گرم پودر ریموور مو به علاوه 150 میلی لیتر اکسیدان 9%-رنگ موی پایه 5 – (مدت زمان بسته به عوامل مختلف از چهل دقیقه تا 1 ساعت)

ریموور رنگ حنا

ریموور رنگ مو

 

۵) افزودن ترکیبات مراقبت مو

پس از آنکه نسبت مورد نظر را انتخاب کردید. آن را مخلوط کرده و درون کاسه پلاستیکی بریزید. با قلم مواد را مخلوط نمایید. از قطره آنتی دمیج به اندازه ۱۵ قطره داخل مواد بریزید تا از آسیب به مو جلوگیری نمایید. در عین حال از اولاپلکس به عنوان قوی ترین ماده مراقبت مو حین دکلره نیز می توانید بهره ببرید. این ماده شامل دو شماره ۱ و ۲ است. آن را باید همزمان استفاده نمود. خاویار مو نیز محصول دیگر مراقبت مو است. به ازای هر ۱۰۰ گرم دکلره ۲۰ گرم مورد نیاز است.

ادامه مطلب
رنگ مو کنفی دودی خاص با ۲۰ ترکیب بی نظیر لاکچری رویایی

ریموور رنگ مو

 خرید اولاپلکس با کیفیت و با قیمت مناسب در فروشگاه رخ نگار

 

۶) تقسیم بندی موها

موهایتان را به چهار قسمت تقسیم کنید. با کلیپس مو هر قسمت را جدا نمایید.

ریموور رنگ مو

۷) آغشتن مواد به مو

فقط قسمت هایی با رنگ نا مطلوب را آغشته به مواد نمایید. (قسمت های رنگ نشده را اصلا ریموور نزنید)

ریموور رنگ مو

۸) زمان دادن به مو و شستشو مو

حتی اگر ریشه موهایتان نیز به رنگ نامطلوب باشد، سعی کنید از 3 سانتی ریشه به بعد ریموور بزنید. پس از گذشت نیم ساعت  ریشه موهایتان را نیز ریموور رنگ مو بزنید. در نهایت 30 دقیقه بعد کل موهایتان را بشورید. (کل مدت زمان یک ساعت) پس از گذشت مدت زمان لازم بسته به ضخامت و جنس مو و البته نوع رنگ , موهایتان را با آب بشویید. بعد از مصرف ریموور رنگ مو و آبکشی, هیچ نرم کننده یا ماسکی استفاده نکنید.

ریموور رنگ مو

روش دکوپاژ مو

اگر با ریمورر پودری تغییر ناچیزی مشاهده نمودید و یا موهایتان در شرایطی بود که همچنان رنگ تیره زیادی در موهایتان قرار داشت باید از روش دکوپاژ مو استفاده نمایید.

۱) تقسیم بندی مو

موهایتان را به چهار قسمت مساوی تقسیم نمایید.

۲) افزودن پودر دکلره و اکسیدان

به مقدار مساوی از پودر دکلره مرغوب، شامپو، اکسیدان ۶ درصد مخلوط کنید. سپس داخل کاسه پلاستیکی بریزید. اگر پایه موی شما تیره است. به جای اکسیدان ۶ درصد از اکسیدان نه درصد استفاده کنید.

 

خرید دکلره مرغوب و با کیفیت در فروشگاه رخ نگار

 

ریموور رنگ مو

 

۳) آغشتن مو به مواد دکلره

فقط قسمت های رنگ شده را به مدت ۶ تا ۱۰ دقیقه با قلم رنگ آغشته به مواد کنید.

۴) آبکشی مو و تقویت مو

پس از مدت زمان لازم موهایتان را آبکشی نمایید. با استفاده از ماسک مو داخل حمام موهایتان را تقویت نمایید.

ریموور مایع

یکی دیگر از محصولات ریموور موی مشکی , ریموور مایع است که معمولا به صورت دو ظرف ارائه می گردد. علاوه بر این دو ظرف گاهی شامپو قلیایی مخصوص نیز در پکیج وجود دارد.

روش استفاده از ریموور مایع

۱) مدت زمان استفاده از ریموور 

حداقل از رنگ موی نامطلوبتان دو هفته گذشته باشد تا عملیات ریموو رنگ را انجام دهید.

ریموور رنگ مو

۲) شستشو مو جهت ریموو کردن

ابتدا موهایتان را با شامپو قلیایی بشویید تا پولک های مو باز گردد. این شامپو معمولا همراه با پکیج ریموور داده می شود. شامپو را به مقدار زیاد به مدت ۵ دقیقه روی موهایتان ماساژ دهید.

۳) خشکی موها

سپس موهایتان را به طور کامل خشک کنید.

۴) تقسیم بندی موها

موهایتان را توسط کلیپس مو به چهار قسمت مساوی یا بیشتر تقسیم نمایید.

ریموور رنگ مو

۵) مخلوط کردن فاز ۱ و ۲ ریموور

از دو ظرف ریموور که دو فاز گفته می شود به میزان مساوی در کاسه پلاستیکی بریزید. سپس با قلم مواد را مخلوط کنید.

۶) زدن ریموور به مو – نکات زدن ریموور به مو

سپس با استفاده از قلم رنگ از پشت مو شروع به افزودن ریموور از پشت موهایتان نمایید. منتها از سه سانتی متری ریشه مو, شروع به افزودن مواد نمایید. پس از نیم ساعت, مواد را به ریشه مویتان نیز بزنید.  قرار دادن کلاه رنگ بر روی سر این پروسه را تسریع می بخشد. (اگر ریشه مویتان نیز دارای رنگ نامطلوب است و همچنین حهت ریموور موی مشکی, این کار را انجام دهید.)  

ادامه مطلب
رنگ مو شرابی جدید لاکچری از رنگ یاقوتی تا بادمجانی بدون دکلره

۷) شستشو مو

پس از گذشت یک ساعت موهایتان را با آب گرم بشویید. این عمل را میتوانید تا سه بار انجام دهید چون آسیب این نوع ریموور کمتر است.

۸) دکوپاژ مو در صورت نیاز

در صورت نیاز یک روز بعد توسط تکنیک دکوپاژ رنگ نامطلوب را به طور کامل از مو خارج نمایید. موهایتان را پس از دکوپاژ با ماسک های کراتینه (داخل حمام یا یعد از حمام) تقویت نمایید. موهایتان را خشک کرده و با روغن آرگان تقویت نمایید.

ریموور رنگ مو

 

۹) آغشتن رنگ مو به مو

حداقل چهار روز بعد موهایتان را رنگ نمایید. در ضمن اگر توناژ نامطلوب قرمزی-زردی-نارنجی در موهایتان به وجود آمد, توسط خنثی سازی با رنگهای مکمل در فرمول رنگ آنها را خنثی نمایید.

ریموور فوق العاده سریع حرارتی

ریموور استارلیدی در دو فاز 1 و 2 تولید می شود. این ماده در واقع محصولی بدون آمونیاک و بدون مواد دکلره می باشد. این ماده برای از بین بردن رنگ موی سیاه و قرمز و شرابی مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از خصوصیات این محصول، قابلیت استفاده مکرر از آن جهت از بین بردن مواد حاصل از رنگ کردن مو می باشد. ریموور استارلیدی حاوی دو بطری 100 میلی لیتر می باشد که در ادامه نحوه مصرف توضیح داده خواهد شد.

در ضمن این محصول تاثیری بر رنگ طبیعی مو ندارد. بنابراین برای بی رنگ کردن موهای طبیعی به کار نمی رود. این محصول برای خارج کردن رنگهایی با طیف قرمز – شرابی و مشکی تیره از بافت مو مناسب است.

– نحوه مصرف:

مقدار مساوی از بطری های A , B را مخلوط کنید. سپس مو را به آن آغشته کنید. پس از 5 دقیقه مکث  آنها را به مدت 15 دقیقه با سشوار گرم کنید. منتها در صورت نرسیدن به نتیجه دلخواه, مجددا 15 دقیقه دیگر موهای آغشته را در حرارت قرار دهید. تا رنگ از مو خارج گردد. این فرایند را تا جایی ادامه دهید که به نتیجه دلخواه برسید. سپس موها را آبکشی نمایید.

در ضمن فرایند حرارت دهی به موها را می توان تا 3 بار تکرار نمود . در صورتیکه پس از سه بار حرارت دهی همچنان به رنگ مورد نظر نرسیدید. موها را آبکشی کنید. سپس مجددا آنها را با مواد ریموور آغشته نمایید. فرآیند حرارت دهی را تکرار نمایید. در ضمن حتما پس از مصرف , درب بطری را ببندید.

خرید ریموور استار لیدی مایع

پودر دکلره زغال

پودر دکلره زغال به علت وجود کربن اکنیو خاصیت رنگبری فوق العاده ای دارد. اگر با اکسیدان ترکیب شود. کربن اکتیو در مقیاس نانو فعال می شود. در نتیجه خاصیت رنگبری افزایش می یابد. شما می توانید این پودرهای دکلره زغال را نیز به راحتی با اکسیدان ترکیب نمایید. روی مو جهت رنگبری استفاده کنید. این پودرهای دکلره به صورت پیمانه ای و یا پانصد گرمی در فروشگاه رخ نگار با کیفیت خوب و قیمت مناسب به فروش می رسد.

خرید پودر دکلره زغال با خاصیت رنگبری در فروشگاه رخ نگار

رنگ های گیاهی

رنگ های گیاهی مانند حنا، وسمه، حنا هندی، قهوه و غیره دارای دوام رنگ بالایی هستند. از آنجا که این رنگهای گیاهی به شدت سرسخت هستند، حتی دکلره در مرحله اول سبب بروز رنگ های ناخواسته می گردد. بنابراین جهت ریموور حنا باید توسط ریموور , اکثر رنگ گیاهی از مو  خارج گردد. سپس با تکنیک دکوپاژ یا دکلره معمولی رنگ نهایی گیاهی موجود در مو را از بین ببرید. 

ادامه مطلب
دکوکرم بهتره یا دکلره ؟ شباهتها و تفاوتها با توضیحات جدید و جامع

چگونه رنگ موی مشکی را پاک کنیم 

بهترین ریمو رنگ مشکی استفاده از ریمور مایع است. در مرحله بعد نیز حتما با پودر زغال موها را دکوپاژ نمایید. ریموور رنگ مو مشکی با این روش بهترین و سریعترین راه است.

پاك كردن رنگ موي پرکلاغی

رنگ مشکی پرکلاغی نیز باید توسط ریموور مایع از بین برود. پس از چند بار ریموور, با پودر زغال موها را دکوپاژ نمایید. در نهایت موها را برای رنگ روشن باید دکبره نمایید. سپس شامپو ضد زردی بزنید.

پاك كردن رنگ موي شرابي بدون دکلره

با استفاده از ریموور مایع به راحتی و در حداقل زمان موها را از رنگ شرابی می توانید پاک کنید. منتها حتما اولاپلکس یا خاویار مو را نیز داخل ریموور بزنید. به این صورت مو با کیفیت بالا از رنگ فانتزی پاک می شود. در عین حال حتما مو را با پودر دکلره زغال دکوپاژ نمایید. تا در نهایت پایه مو کاملا از رنگ های فانتزی پاک می گردد. 

برخی باورهای اشتباه در مورد ریموو کردن رنگ مو

اشتباه اول – پودر لباس شویی !

برای ریموور رنگ موی تیره برخی افراد از  پودر لباس شویی استفاده کنید. تا پس از 5 مرتبه استفاده از این روش رنگ موهایتان به رنگ بلوند تغییر کند. در این روش غیر اصولی افراد ابتدا موهایتان را خیس می کنند. با یک قاشق غذاخوری پودر لباسشویی (متناسب با حجم موهایتان) موهایشان را می شویند. 

متاسفانه این روش ها اصلا اصولی و استاندارد نیستند. شوینده ها حاوی دترجندها – انواع مواد قلیایی شدید و مضر هستند. اصولا در علم شیمی هر ترکیب وظیفه خاص خود را دارد و شوینده ها به هیچ عنوان برای مو نباید استفاده شوند. 

اشتباه دوم – مایع ظرفشویی !!

متاسفانه روش اشتباهی که گاهی اشاره می شود استفاده از مایع ظرفشویی است. افرادی که این روش ها را پیشنهاد می دهند. به لحاظ علمی به هیچ وجه صلاحیت نداشته و از ساده ترین اصول علم شیمی آگاهی ندارند.! 

اشتباه سوم – سرکه !!!

اصولا سرکه شاید خاصیت رنگبری داشته باشد. اما جالب آنجاست که سرکه جزو اسیدها دسته بندی می شوند. بنابراین خاصیت قلیایی نداشته و رنگدانه ها به جای آنکه از مو خارج شوند. ممکن است بیشتر تثبیت شوند. از همه بدتر سرکه بوی ناخوشایندی داشته و سبب بروز آلرژی و حساسیت های شدید می شوند. 

نابراین توصیه تیم رخ نگار به شما عزیزان این است که هرگز توصیه های غیر اصولی را به کار نبرید. محصولاتی مانند ریموور در آزمایشگاه های تخصصی آرایش شیمی امتحان شده و بر اساس علم می باشند. بنابراین برای ریموو رنگهای ناخواسته فقط از محصولات استاندارد یعنی ریموور و پودر زغال بهره ببرید.

در نهایت امیدواریم از مقاله آموزش ریموور رنگ مو و ریموور رنگ مشکی لذت برده باشید.

 

 

امتیاز شما به این مطلب چند است؟
 • امتیازها به این مطلب

خلاصه

ریموور رنگ مو پاک کنندگی قدرت بالا و سرعت مناسب نجات بخش موی شما از رنگهاست. رنگهایی که بدون آسیب مو و به راحتی با ریموور مو پاک خواهند شد.

به طور کلی
4.5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
3.91 (68 رای)

186 فکر در مورد “ ریموور رنگ مو با آموزش حرفه ای حذف مشکی, قرمز و شرابی

 1. زهره گفت:

  سلام من چند روز پیش موهامو با رنگ شکلاتی شماره ۷ ودودی شماره ۷ رنگ کردم که شکلاتی بشه اما مشکی مایل به قرمز شد خودمم موندم چرا این رنگ درومد واقعا برام تعجبه موهامم خیلی آسیب پذیر وحساسه نیاز به ریموو مو داره یانه خیلی از رنگ بدم میاد میخوام عسلی بذارم

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   با سلام
   احتمالا در تن شلاتی مارک رنگ مد نظر کمی قرمزی وده یا پایه مو به صورت بیعی قرمزی داشته است. به هر حال این مدل قرمزی بهتر است با زیتونی از بین برده شود. زیتونی شماره را سه برابر با یک برابر دودی شماره و دو بند انشت وارایاسیون ابی و سبز با اکسیدان شماره 1 به مو بزنید.
   مقاله رنگ مو زیتونی رخ نگار
   و
   حذف قرمزی مو رخ نگار
   را حتما ببینید.

 2. زهره گفت:

  سلام من چند روز پیش موهامو با رنگ شکلاتی شماره ۷ ودودی شماره ۷ رنگ کردم که شکلاتی بشه اما مشکی مایل به قرمز شد خودمم موندم چرا این رنگ درومد واقعا برام تعجبه موهامم خیلی آسیب پذیر وحساسه نیاز به ریموو مو داره یانه خیلی از رنگ بدم میاد میخوام عسلی بذارم

 3. سپیده گفت:

  سلام وقت بخیر من هشت ماه پیش موهامو آب کردم ریمور گذاشتم کامل رنگ رفت و به پایه دکلره ۹موهام رسید رنگ طبیعی 10گذاشتم
  دوباره کامل آبی شد
  دوباره هم انجام دادم با رنگ گرم دیگه دوباره آبی شد

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   با سلام
   بهتر است با پودر زغال موها را دکوپاژ نمایید. برای رنگساژ هم یک بند انگشت شرابی را با طبیعی ترکیب نمایید.

 4. مریم گفت:

  سلام من چند ماه پیشموهامو بلوطی کردم که تناژ قرمز داره.الان میخوام یه درجه روشن شه و رنگ نسکافه ای بزارم .پایه شش هست با واریاسیون 000و اکسیدان 9درصد میشه؟

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   با سلام
   اگر قصد روشن شدن دون دکلره را دارید. چون تناژ قرمز دارد در صورت استفاده از سه صفر به احتمال زیاد تن نارنجی قرمز می گیرد. بهتر است با پودر دکلره زغال موها را دکوپاژ نمایید. سپس از رنگ مناسب پایه مو استفاده نمایید.
   حتما
   مقاله
   رنگ مو مناسب پایه دکلره
   و
   رنگساژ مو
   را ببینید.

 5. مهدی گفت:

  سلام خسته نباشید
  من موهام جو گندمی رو به سفید بود با ی رنگ مشکی مردانه با کلاه مش خواستم مشگی بینش زیاد کنم مو هام بلنده تا شونه پشتشو دخترم خراب کرد سیاه شد بماند برداشتیم پودر دکلره با اکسیدان ۲ زدیم باز شه کمی قرمز و زرد شد ی رنگ مشکی گذاشتم کلش ی دست بشه قهوه ای تیره شد که کمی هم به حنایی میزنه
  می تونم بلایی سرش بیارم که تو مایه های جوگندمی خودم بشه 😔 ممنون

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   با سلام
   رنگ نقره ای جو گندمی و دودی همگی جزو رنگهایی هستند که نیاز به دکلره پایه 9 دارد. باید موها را تا پایه 9 دکلره کرده و با شامپو ضد زردی موها را بشویید. برای الاات بیشتر
   حتما مقاله
   رنگ مو دودی
   را ببینید.

 6. ناشناس گفت:

  سلام بعد از مراحل ریمو پودری هم باید ۴ روز بگزره برای رنگ جدید؟

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   با سلام
   برای اینکه به مو استراحت داده شود بهتر است چند روز به مو فرصت داده شود. حتما از اولاپلکس تراپی به منظور تقویت مو استفاده شود.

 7. الهه توکلیان گفت:

  سلام من دو سری موهام با البالویی و بادمجونی شماره پنج‌رنگ کردم الان پشیمونم میخوام پاک کنم ازرموهام چی کار کنم ؟

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   با سلام
   به راحتی می توانید ی یک یا دو مرحله توسط ریموور مایع رنگ قرمز را از روی مو پاک نمایید. سپس یک بار با پودر دکلره زغال موها را دکوپاژ نمایید و در نهایت رنگ مناسب را روی مو بزنید.

 8. شهلا گفت:

  سلام میشه بدون ریموور کردن رو‌موی رنگ شده مشکی فقط از دکوپاژ استفاده کرد ؟

  1. Rokhnegar گفت:

   با سلام
   ببینید پودر دکلره زغال هم خاصیت رنگبری دارد. منتها قدرت ریموور بیشتر است پس بهتر است مو را ریموور بزنید.

 9. شیما گفت:

  سلام موهای مشکی گذاشتم باریمور مایع پاک میشه بعدش رنگ مرواریدی شمار۹ بگیرم روشن میشه

  1. Rokhnegar گفت:

   با سلام
   بعد از ریموور باید با پودر زال موها را تا چند دست دکلره نمایید و حتما شامپو ضد زردی بزنید. سسپس رنگساژ انجام دهید.
   مقاله شنی مرواریدی را حتما ببینید.

 10. رها شوقی گفت:

  سلام من دوروز پیش موهام قهو ای تیره کردم الان پشیمونم چکار باید کنم ک این رنگ پاک بشه

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   بهترین کار دکوپاژ مو است. مقاله دکوپاژ مو را حتما ببینید.

 11. Sars گفت:

  سلام من سه ماه پیش واسه رفع سفیدی بعضی تارها رنگ N1 رو گذاشتم
  رنگ موهای طبیعیم مشکیه الان احساس میکنم ضعیف شده موهام میخوام ریمور مایع حرارتی که گفتید رو تهیه کنم استفاده کنم رنگ N1 میره؟ دیگه نمیخوام رنگ کنم همون مشکی طبیعی که داشتم رو میخوام

  1. Rokhnegar گفت:

   با سلام
   بله با ریموور می توانید رنگ مشکی را پاک کنید.
   برای جزییات یشتر از راههای زیر در ارتباط اشید:
   آدرس و راههای ارتباطی:
   تهران – منطقه 10 – خیابان قصرالدشت بین هاشمی و امام خمینی جنب کوچه هیزمی آرانی پلاک 353 فروشگاه رخ نگار
   021-66899349 — 09305892692
   info [at] rokhnegar.com
   جهت خرید حضوری لطفا روزهای کاری از شنبه تا پنجشنبه و از ساعت 10 الی 13 و 16:30 الی 20:30 به آدرس فروشگاه مراجعه نمایید.

  2. لی لی گفت:

   سلام.
   ریمو رنگ چقدر به موها اسیب میزنه؟

   1. Rokhnegar گفت:

    با سلام
    ریمو اصولا فقط کار رنگبری مو را دارد و بهتر است حتما از اولاپلکس در ریمور بریزید. اولاپلکس شماره ۱ را در ریموور بریزید و پس از ریمو کردن مو از اولاپلکس شماره ۲ به عنوان ماسک مو بزنید.
    مقاله اولاپلکس تراپی مو را حتما ببینید.

 12. ناشناس گفت:

  سلام
  من موهامو ۷ساله n3میزنم چون کلا سفیدی داره و تا زانوهام هست بلنده دوست دارم رینو کنم و رتگ طلایی کنم موهامو
  قبلا از ریمو مایع دوقلو برای پاکسازی رنگ مشکی استفاده می‌کردم الن مارکش یادم نیست میشه بگید چکار کنم‌

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   اگر موهایتان خیلی خیلی تیره شده توسط رنگ خیلی تیره با ریموور های موجود در صفحه فروشگاه قسمت ریموور می توانید موها را راحت ریمو نمایید. سپس با پودر زغال موها را دکلره نمایید. روی پایه ۸ دکلره ترکیب های مختلف طلایی یا عسلی خیلی خوب در می اید.
   مقالات
   رنگ مو طلایی
   و
   رنگ مو عسلی
   را حتما ببینید.

   1. ناشناس گفت:

    سلام موهایی که حدودا ۵سال شرابی ورنگای قرمز گذاشته الان میخواد چجوری ریمو‌کنه که رنگ موی روشن بزار

    1. کارشناس رخ نگار گفت:

     با سلام
     بعد از 5 سال اصولا باید رنگ از مو خارج شده باشد منتها اگر در این مدت رنگ را تکرار کردید اره راه ریمور مایع است و سپس با پودر زغال موها را دکوپاژ نمایید. در نهایت با توچه به پایه مو رنگساژ مناسب بذارید.
     مقاله رنگساژ مو را حتما ببینید.

 13. ناشناس گفت:

  سلام من دو روز پیش موهامو مشکی کردم و الان پشیمونم نمیتونم از ریموور استفاده کنم؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   بله میتونید از ریموور استفاده کنید
   مشکلی نیست

 14. مارال گفت:

  سلام من حدود دو ماه و نیم پیش حنا به موهام زدم الان پشیمونم میخوام موهامو دکلره کنم ورنگ ابی بزارم چیکار کنم که بتونم روی حنا دکلره بزارم؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   موها را اول ریموور کنید. سپس در مراحل اول دکلره پودر زغال بزنید تا کل رنگ گیاهی همزمان خارج شده و مو نیز روشن شود. در نهایت شامپو ضد زردی برای حذف زردی در پایه های بالا مناسب است.

 15. مریم گفت:

  سلام من این ۱ساله موهامو قرمز آلبالویی میزنم والان شده ۳ماه ک رنگش نزدم و قرمزیش فقط قیمس بالای موهای سرم هنو مونده و لی انتهاش ب رنگ مسی شده الان میخوام در منزل ریموورش کنم ک تمام رنگ قرمزیش گرفته شه رنگ مد نظرم زمینه ی موهامو شکلاتی تیره بزنم واز جلوی موهام میخوام یکم بی رنگشون کنم لطفا جوابم بدین و راه حلمو بم بگین تا محصولاتی ک مد نظرمه را از فروشگاه شما بگیرم و و لطفا کنین مرحله ب مرحله کردن ریمور موهامو بم بگین و بعدش چطور احیاش کنم و در چ مدت زمانی موهام باز رنگ کنم مرسی

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   ببینید در ابتدا موها را چندین بار با ریموور مایع بشویید. به محض اینکه تن قرمز مسی کمرمگتر شد.موها را با سه چهارم خاکستری پایه ۶ و یک چهارم ۷ طبیعی و یک هشتم زیتونی پایه ۷ و واریاسیون ابی به اندازه ۲ بند انگشت و اکسیدان ۶ درصد رنگ کنید.

 16. ناشناس گفت:

  سلام من این ۱ساله موهامو قرمز آلبالویی میزنم والان شده ۳ماه ک رنگش نزدم و قرمزیش فقط قیمس بالای موهای سرم هنو مونده و لی انتهاش ب رنگ مسی شده الان میخوام در منزل ریموورش کنم ک تمام رنگ قرمزیش گرفته شه رنگ مد نظرم زمینه ی موهامو شکلاتی تیره بزنم واز جلوی موهام میخوام یکم بی رنگشون کنم لطفا جوابم بدین و راه حلمو بم بگین تا محصولاتی ک مد نظرمه را از فروشگاه شما بگیرم و و لطفا کنین مرحله ب مرحله کردن ریمور موهامو بم بگین و بعدش چطور احیاش کنم و در چ مدت زمانی موهام باز رنگ کنم مرسی

 17. ماری گفت:

  سلام وقت بخیر من یه هفته پیش جلو موهامو بلوند متوسط گذاشتم الان میخام ریموو کنم جنس موهامم خوبه نرمه دوس ندارم خراب شه اولین بارم هس که رنگ میزارم از چه راهی میتونم استفاده کنم؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   ببینید ریموور برای رنگ های فانتزی یا خیلی تیره است. شما اگر می خواهید بلوند از بین برود بهتر است با توجه به زمینه مو – موهایتان را تیره کنید. یعنی رنگ تیره بزنید.

 18. زهره گفت:

  با سلام وقتتون بخیر
  من موهام هیچ رنگی ندارد و مشکی طبیعی هست . آیا برای روشن کردن مو میتونم از ریموور پودری استفاده کنم؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   خیر – ریموور فقط برای حذف رنگدانه های شیمیایی مو است. برای روشن کردن مو می توانید از دکوکرم و اولاپلکس استفاده نمایید که موها را خیلی ملایم روشت می کند.
   مقاله اموزش دکلرهو
   اولاپلکس تراپی مو را حتما ببینید.

   1. ناشناس گفت:

    سلام
    وقتتون بخیر.من تقریبا یه ماه پیش رنگ مشکی n1 زدم،موهای خودمم طلایی الان یه سانت بیشتر ریشش طلایی شده
    بعد الان امکانش هست با ریموور مو رنگ مشکی بره و رنگ طلایی موهای خودم بشه؟!
    از چنتا آرایشگاه پرسیدم گفتم n1 قوی و نمیشه اگههههه بشه هم موهات نارنجی میشه☹
    اگه امکان بازگشت رنگ طبیعی هست از کدوم ریموور استفاده کنم؟
    همه رو مطالعه کردم،

    1. Rokhnegar گفت:

     سلام
     با ریموور مایع می توانید رنگ مشکی را از مو پاک کرده و سپس مو را دو تا سه بار پودر دکلره زغال دکوپاژ نمایید. در این صورت رنگ مشکی از مو خارج می شود.
     انواع ریموور را در قسمت ریموور فروشگاه رخ نگار با کیفیت مناسب و قیمت مناسب می توانید بیابید.

     1. ناشناس گفت:

      سلام وقت بخیر من موهام وتازه رنگ گزاشتم پشیمون شدم موهای خودم خرمایی رنگی که گزاشتم استخوانی امکانش هست به زنگ اولیه موم برگرده

     2. Rokhnegar گفت:

      سلام
      رنگ N5 (نصف تیوپ) + رنگ شکلاتی (نصف تیوپ) + دو بند انگشت ماهاگونی شماره ۵ + دو بند انگشت واریاسیون بنفش به مو بزنید. تا مو به رنگ شکلاتی گرم و بدون سبزی در آید.
      مقاله رنگ مو شکلاتی را نیز حتما ببینید.

     3. ناشناس گفت:

      سلام من موهامو چند واه پیش‌شرابی کردم‌الان موهای خودم در اومده میخوام ریمور استفاده کنم اگه ریمور‌به موهای طبیعی مودم برخورد کنه چیزی میشه یا تاثیری نداره؟

     4. Rokhnegar گفت:

      با سلام
      ریموور تاثیری روی موی طبیعی ندارد. بلکه باعث حذف تن شرابی می گردد.

 19. نرگس گفت:

  سلام من موهام رو امروز مشکی پرکلاغی کردم ولی خیلی مشکی شد میخوام ریموو کنم و رنگ مشکی طبیعی بزنم؟
  کدوم رو استفاده کنم ؟؟ و بعدش چه رنگی بزنم که مشکی طبیعی بشه با تناژ دودی؟؟( سفیدی هم دارم)

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   ریموور مایع به موها بزنید. سپس موها را با 6 دودی رنگساژ نمایید.
   حتما مقاله ریموور مو را ببینید.
   در ضمن ریموور با کیفیت در فروشگاه رخ نگاز به فروش می رسد. خرید ریموور با کیفیت با قیمت مناسب

  2. Aysanbanoo گفت:

   سلام.با چند باز شستشو روشن تر میشه عزیزم

 20. مریم گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  من موهامو قبلا n2 گذاشته بودم الان میخواستم یه کم روشنش کنم از ریموور مایع استفاده کردم.
  بعد از ریمو روی موهام رنگ n10 گذاشتم ولی ساقه موهام تیره ست و قرمزی داره و ریشه موهام روشن شده.
  من میخوام رنگ موم در حد رنگ موی ۶ یا ۷ باشه و یکدست بشه و رنگش نارنجی یا قرمز نباشه.شما پیشنهادی دارید؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   موهایتان را با پودر دکلره زغال دکوپاژ نمایید. سپس شامپو ضد زردی بزنید. برای رنگساژ ار ترکیب رنگهای 7 طبیعی – زیتونی و دودی پایه 8 استفاده کنید.

   1. مینا گفت:

    سلام موهای من بلونده ،الان میخوام نقره ای استوایی بزنم اما یک قسمت کوچولو بارنگ 9008 نقره ای استوایی امتحان کردم رنگ نگرفت ،حالا باید چکار کنم باید دکلره کنم؟وسوال دیگه اینکه ایا این رنگ نقره ای استوایی رو باید با رنگ دیگه ترکیب کنم یاخودش به تنهایی جواب میده؟ راهنمایی کنید باتشکر

    1. Rokhnegar گفت:

     سلام
     برای رنگ بلوند روشن حتما موها را دکلره نموده و شامپو ضد زردی بزنید.

   2. نیهان گفت:

    سلام وقتتون بخیر من یک ماه پیش موهامو مشکی کردم الان میخوام پاک بشه از چه ریموری استفاده کنم میخوام موهاموروشن بکنم

    1. Rokhnegar گفت:

     سلام
     از ریموور مایع اسنفاده نمایید. سپس موها را دکوپاژ نموده تا پابه مو روشنتر شود. در نهایت مو را رنگساژ نمایید.
     برای خرید ریموور به صفحه ریموور و دکلره مراجعه نمایید. تا از انواع محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب بهره مند شوید.
     در ضمن حتما مقالات
     آموزش دکوپاژ مو
     آموزش رنگساژ مو را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه
توییتر پین‌ترست واتس‌اپ واتس‌اپ تلگرام
فروشگاه
وبلاگ
حساب کاربری من