preloader

رنگ مو طبیعی از شماره ۱ تا ۱۰ با فوت و فن ترکیب رنگ حرفه ای

natural-hair

رنگ مو طبیعی جزو سری رنگ های گروه N از پر طرفدارترین رنگها در همه جای دنیا است. تقریبا تمام افراد حتی در رنگهای ترکیبی از این سری رنگها استفاده می کنند. فقط یادتان باشد که اصطلاح رنگهای طبیعی را نباید با رنگ های گیاهی اشتباه گرفت.

رنگ موی طبیعی

رنگ مو طبیعی

رنگ های طبیعی مشکی

رنگ موی طبیعی

رنگ طبیعی مشکی کلا رنگ پرطرفدار و راحت است. رنگ N1 یا مشکی طبیعی بین ایرانی ها بسیار پر کاربرد است. اصولا این رنگ را باید با اکسیدان ۶ درصد به کار ببرید. رنگ مشکی اگر می خواهید توناژ خیلی شدیدی نداشته باشد. رنگ ۳ یا ۴ دودی نیز به ترتیب رنگ مشکی بدون توناژ اضافی و بعدی رنگ قهوه ای دودی خیلی تیره است. 

رنگ طبیعی مشکی آنجلینا جولی

رنگ طبیعی مو

نکته دیگر این که رنگ مو مشکی پر کلاغی اصولا مشکی طبیعی نیست. درست است که رنگ زیبایی است – لیکن اگر دنبال مشکی طبیعی هستید, بهتر است بدانید که مشکی پر کلاغی توناژ سرمه ای دارد. البته دوستداران خود را نیز دارد.

رنگ طبیعی شماره ۳ تا ۵

رنگ  طبیعی N3 رنگ قهوه ای خیلی تیره است. اگر به دنبال رنگ مشکی که خیلی توناژ سیاه رنگ را ندارد و بین قهوه ای و مشکی است. این رنگ مناسب است. رنگ مو طبیعی N4 قهوه ای تیره است که اصطلاحا خرمایی رنگ است. اگر توناژ سیاه یا مشکی را دوست ندارید و رنگ مویی خیلی تیره را می خواهید رنگ موی N4 رنگ مناسبی است. شماره رنگ موی تیره طبیعی ۳ تا ۵ می باشد.

رنگ طبیعی مو

 

رنگ مو N5 نیز رنگ قهوه ای روشن نیز از رنگ قهوه ای خرمایی روشنتر است. اگر فقط دوست دارید موهای رنگ نشده شما کمی روشن شود. رنگ N5 را با ۵ دودی ترکیب کرده و با اکسیدان نه درصد به مو بزنید.

رنگ مو طبیعی شماره ۶ – رنگ مو طبیعی شماره ۷

رنگ های طبیعی از ترکیب سه رنگ اصلی قرمر – زرد و آبی تشکیل می گردد. بنابراین رنگ کاملی است زیرا از سه رنگ اصلی به اندازه برابر حاصل شده است. رنگهای بلوند از شماره ۶ تا ۱۰ هستند. 

رنگ مو طبیعی قهوه ای

رنگ مو طبیعی قهوه ای

 

رنگ N6 بلوند تیره است. اگر دنبال رنگ تیره ای برای پوشش سفیدی هستید. یا تیره ترین بلوند را می خواهید این رنگ بسیار مناسب است. با شستشو مو در مراحل بعدی نیز روشنتر می شود. بسیاری از اوقات نیز خانمها رنگ N6 و رنگ N9 را ترکیب می کنند. تا هم رنگ سفید را بپوشانند و هم رنگ نهایی خیلی تیره نشود. 

ادامه مطلب
دکلره مجدد مو با همه فوت و فن های همراه با 11 نکته طلایی دکلره مو

رنگ موی طبیعی

رنگ ترکیبی شماره ۶ و دودی تیره

پایه مو :  رنگ نشده 

سه چهارم طبیعی شماره ۶

یک چهارم دودی شماره ۶

اکسیدان نه درصد

رنگ طبیعی شماره ۷ شاید یکی از پر طرفدارترین رنگ های طبیعی باشد. زیرا بلوند متوسط کاملا متدوال است. در عین حال رنگ مویی خیلی روشن یا تیره نیست که نگران تغییرات زیادی در رنگ مو یا چهره باشید. اگر موی سفید دارید – یا دوست دارید رنگتان کمی تیره تر شود از اکسیدان ۶ درصد در رنگ طبیعی N7 بهره ببرید. اگر هم توناژ اصلی بلوند متوسط را می خواهید استفاده از اکسیدان ۹ درصد بهترین گزینه است. این رنگ مخصوص بسیار از دخترخانمها است که می خواهند تغییری ملایم و جذاب در چهره و موهای خود بدهند. 

رنگ مو طبیعی قهوه ای گرم

رنگ مو طبیعی قهوه ای

فرمول ترکیب رنگ مو طبیعی قهوه ای گرم

پایه مو : طبیعی رنگ نشده یا قهوه ای و طلایی پایه ۶ و۷

رنگ طبیعی N7- یک سوم تیوپ

رنگ مو عسلی پایه ۸ – یک سوم تیوپ

رنگ مو دودی پایه ۸ – یک سوم تیوپ

واریاسیون سبز و آبی – دو بند انگشت از هر کدام

اکسیدان ۹ درصد

رنگ موی طبیعی بلوند منوسط

رنگ مو طبیعی

رنگ مو بلوند متوسط طبیعی و دودی

این رنگ نیز یکی از بهترین گزینه ها برای اکثر افراد است که خواهان رنگی متوسط و بدون قرمزی هستند.

پایه مو : رنگ نشده

طبیعی پایه ۷ – نصف تیوپ

دودی پایه ۷ – یک چهارم تیوپ

زیتونی پایه ۸ – یک چهارم تیوپ

اکسیدان نه درصد

بلوند طبیعی پایه ۸

رنگ طبیعی پایه ۸ – بلوند روشن است. اگر خواهان روشن کردن مو تا پایه ۷ و ۸ بدون دکلره است. استفاده از رنگ های پایه ۸ گزینه خوبی است. منتها اگر دقیقا پایه ۸ را می خواهید باید موهایتان را تا پایه نه دکلره کنید تا رنگ ۸ به خوبی روی مو دربیاید. 

 

رنگ بلوند روشن طبیعی شماره ۸ روی موی دکلره

اگر مو پایه ۸ دکلره را با شامپو  ضد زردی به طور مناسبی بشویید تا زردی مو تا حد زیادی گرفته شود. می توانید از رنگ بلوند پایه ۸ روی زمینه ۸ دکلره استفاده کنید. 

ادامه مطلب
رنگ مو بازیگر ها از مرلین مونرو و ریحانا تا آیشواریا و جنیفر لوپز

رنگ طبیعی شماره ۸ ترکیبی دودی روی زمینه دکلره

پایه دکلره : ۸ – سپس شستشو با شامپو ضد زردی

رنگ طبیعی شماره ۸ – سه چهارم تیوپ

دودی شماره ۸  – یک چهارم تیوپ

واریاسیون بنفش- دو بند انگشت

واریاسیون نقره ای – دو بند انگشت

اکسیدان ۶ درصد – دو برابر میزان رنگ

رنگ طبیعی شماره ۹ – بلوند خیلی روشن

رنگ بلوند خیلی روشن شماره ۹ روی پایه ۹ و ۱۰ دکلره باید حاصل شود. اگر به دنیال روشن کردن مو بدون دکلره هستید. در ضمن موهایتان را تا به حال رنگ نکرده اید. ترکیب این رنگ با دودی شماره ۸ و کمی زیتونی پایه ۸ و اکسیدان شماره ۲ جذاب خواهد شد. 

در ضمن رنگ های بلوند شماره نه طبیعی نیز دارای توناز کاملا طبیعی و پایدار هستند. لذا برای مدت طولانی تری به عنوان رنگ مو بلوند روی سر می مانند. در ضمن به منظور دکلره مناسب حتما باید از اولاپلکس و یا خاویار مو را به مواد رنگ و دکلره اضافه نمایید. برای دکلره مناسب حتما مقاله دکلره تا پایه ۱۰ را ببینید. 

خرید مجصولات تخصصی مراقبت مو حین رنگ و مش

ترکیب رنگ مو طبیعی بدون دکلره شماره ۸

رنگ طبیعی شماره نه – نصف تیوپ

رنگ مو ۸ دودی – نصف تیوپ

رنگ ۸ زیتونی – یک چهارم تیوپ

واریاسیون آبی – دو بند انگشت

واریاسیون سبز – دو بند انگشت

اکسیدان نه درصد

رنگ مو طبیعی شماره نه روی موی دکلره شده

دکلره پایه ۹

رنگ مو طبیعی شماره ۹ – سه چهارم تیوپ

دودی شماره ۹ – یک چهارم تیوپ

واریاسیون بنفش – دو بند انگشت

اکسیدان ۶ درصد 

رنگ مو پایه ۱۰ طبیعی

رنگ مو طبیعی پایه ۱۰- بلوند پلاتینه طبیعی می باشد. اصولا به این رنگ بلوند طبیعی خیلی خیلی روشن گفته می شود. اصولا این رنگ را رنگ محبوب مرلین مونرو از مشهورترین بازیگران هالیوود می نامند. 

رنگ های طبیعی مو

رنگ مو طبیعی شماره ۱۰

 

رنگ مو شماره ۱۰ طبیعی فاقد هر گونه زردی مو می باشد. به عبارتی دیگر زردی مو در این پایه حداقل مقدار ممکن است. برای به دست آوردن این پایه باید موها تا پایه نه و ده دکلره شده و حتما با شامپو ضد زردی موها را بشویید. یعنی اگر موها به پایه نه هم برسد. شما باز هم به کمک شامپو ضد زردی می توانید زردی اندک موها در پایه نه را بگیرید. به راحتی موها را به پایه ده برسانید.

ادامه مطلب
رنگ مو بدون دکلره روشن کردن مو بدون دکلره در ۴۰ مدل جدید

فرمول رنگ مو طبیعی شماره ۱۰

رنگ طبیعی شماره ۱۰ را می توانید با انواع هایلایت ها و کمی توناژ دودی ترکیب نمایید. تا رنگ نهایی توناژ مناسبتری را به خود بگیرد.

ترکیب رنگ طبیعی بدون دکلره شماره ۱۰

پایه مو: طبیعی رنگ نشده یا قهوه ای یا زیتونی

رنگ ۱۰ طبیعی – نصف تیوپ

دودی پایه ۸ – یک چهارم تیوپ

زیتونی پایه ۸- یک چهارم تیوپ

واریاسیون نقره ای- بنفش و آبی- دو سانت از هر کدام

اکسیدان ۹ درصد

رنگ موی طبیعی پلاتینه

رنگ طبیعی شماره ده روی موی دکلره شده

دکلره پایه ۹

رنگ طبیعی شماره ۱۰ – نصف تیوپ

دودی شماره ۱۰ – یک چهارم تیوپ

هایلایت سوپر استخوانی – یک چهارم تیوپ

واریاسیون بنفش – یک بند انگشت

اکسیدان ۶ درصد 

رنگ موی تیره طبیعی

شماره رنگ مو قهوه ای تیره طبیعی

 

شماره رنگ مو قهوه ای تیره طبیعی

شماره رنگ مو قهوه ای تیره طبیعی بدون دکلره N5 با اکسیدان ۹ درصد است. منتها برای گرفتن قرمزی مو حتما دو بند انگشت واریاسیون سبز و ابی و نصف تیوپ ۶ دودی را به ترکیب رنگ اضافه نمایید. 

نکته رنگ موهای طبیعی

رنگ موهای طبیعی اصولا از سه رنگ اصلی دایره ترکیب رنگ شامل زرد – آبی و قرمز به اندازه یکسان دارند. لذا دوام بالایی داشته و در ترکیب رنگ حرفه ای معمولا به کار می روند. آرایشگران در ترکیب رنگهایی مانند بلوند – قهوه ای روشن – بژ و غیره از این رنگ استفاده می کنند. اگر رنگ های خیلی تیره پایه ۳ و ۴ مد نظرتان است, بهتر است حتما از همان پایه ها کمی رنگ دودی اضافه کنید. تا تن رنگ پس از دو تا سه هفته تن قرمز پیدا نکند.

خرید رنگ مو سری طبیعی با کیفیت و قیمت مناسب

رنگ مو طبیعی قهوه ای

 

در نهایت امیدواریم از مقاله رنگ طبیعی مو لذت برده باشید.

رخ نگار – همراه همیشگی شما در زیبایی مو

امتیاز شما به این مطلب چند است؟
 • امتیازها به این مطلب

خلاصه

رنگ مو طبیعی جزو سری رنگ های گروه N از پر طرفدارترین رنگها است. صفر تا ۱۰۰ رنگ موی طبیعی را در این مقاله می توانید بیابید.

به طور کلی
4.5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4 (10 رای)

44 دیدگاه در “رنگ مو طبیعی از شماره ۱ تا ۱۰ با فوت و فن ترکیب رنگ حرفه ای

 1. ناشناس گفت:

  سلام من میخام روی موی دکلره شده پایه ۷.۸ رنگ n10با واریاسیون بنفش بزارم قشنگ و روشن میشه؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   اصولا پایه ۷ و ۸ توناژ نارنجی زرد دارد. باید از رنگ ۷ دودی + ۸ طبیعی به علاوه دو بند انگشت واریاسیون بنفش و دودی و اکسیدان ۶ درصد (دو برابر رنگ) بهره ببرید.
   مقاله رنگ مو روی پایه دکلره ۴ تا ۱۰ را حتما ببینید.

 2. یوسفی گفت:

  باعرض سلام و خسته نباشید خدمت شما بزرگوار می خواستم بدونم آیا ترکیب طبیعی و دودی و زیتونی میتونه موی دکلره پایه ۷ رو تا پایه ۱۰ روشن کنه البته به مرور زمان و لطفا شماره رنگها و اینکه در این ترکیب از چه واریاسیونی میشه استفاده کرد هم لطفا بگید ممنونم

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   خیر – ترکیب طبیعی و دودی و زیتونی فقط تم قهوه ای به مو می دهد. برای پایه روشنتر مجددا مو را باید دکلره کرده و سپس شامپو ضد زردی بزنید. رنگساژ پایه ۷ که رنگ عمده نارنجی است باید با خاکستری پوشش داده شود. بهتر است خاکستری پایه ۶ را (نصف تیوپ) + زیتونی پایه ۷ (نصف تیوپ) + دو بند انگشت واریاسیون ابی و بنفش + دو برابر اکسیدان ۹ درصد موها را رنگساژ نمایید.
   حتما مقاله گرفتن نارنجی موها را ببینید.

 3. مینا گفت:

  سلام موی من تن نارنجی داشت ۸خاکستری با ۹زیتونی و شنی روشن با اکسیدان ۶ زدم بهم یه شکلاتی داد الان می خام ۱۰ طبیعی با یکپنجم زیتونی روشن و اکسیدان ۹ بزارم و روشنش کنم آیا خوب میشه؟؟؟

 4. سارا گفت:

  سلام موی من تن نارنجی داشت ۸خاکستری با ۹زیتونی و شنی روشن با اکسیدان ۶ زدم بهم یه شکلاتی داد الان می خام ۱۰ طبیعی با یکپنجم زیتونی روشن و اکسیدان ۹ بزارم و روشنش کنم آیا خوب میشه؟؟؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   بهتر است با خاکستری پایه ۹ + دودی پایه ۹ + هایلایت نقره ای + ۸ زیتونی به اندازه یک چهارم تیوپ از هر کدام + اکسیدان ۹ درصد موها را روشن نمایید.
   برای ایده های بیشتر حتما مقاله رنگ مو بدون دکلره و روشن کردن مو بدون دکلره را ببینید.

 5. ناشناس گفت:

  سلام.من موهامو دکلره کردم رنگ زیتونی ۵.۷گذاشتم خیلی روشن شده.میشه بگید جه رنگی بزارم تیره بشه ولی نه خیلی تیره.در ضمن پوستم سفیده .

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   بهتر است از ترکیب ۶ دودی با اکسیدان ۶ درصد + ۶ زیتونی (نصف تیوپ از هر کدام بزنید) منتها موها را دایم در ایینه چک کنید که خیلی تیره نشود.

 6. یکتا گفت:

  سلام من میخوام فقط موهای سفیدم رنگ شه و بقیه موهام رنگ مشکی بمونه. آیا رنگی است که فقط روی سفید اثر کنه و مشکی رو تغییر نده؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   ببینید رنگ مو اصولا انتخابی عمل نمی کند. منتها می توان با انتخاب پایه های بالاتر و کنترل زمان رنگ تا حدودی شرایط رنگ را کنترل کرد. اگر می خواهید رنگ سفید تیره شود. ترکیب ۶ دودی (نصف تیوپ)+۶.۰۰ طبیعی اکسترا (نصف تیوپ)+ اکسیدان ۶ درصد ترکیب مناسبی است. کلاه رنگ نیز نگذارید.
   حتما مقاله گرفتن سفیدی مو را برای ایده های بیشنر ببینید.

 7. مینا گفت:

  سلام خسته نباشید ببخشید برای پدست من که گندمی کمی سبزه است و رنگ موهام که N3 طبیعی چه شماره ای از رنگ ابرو و چه رنگ ابرویی باید بزنم لطفا شماره رنگ ابرو را بفرمایید بسبار ممنونم

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   می توانید رنگ ابرو N8 را نصف با رنگ ابرو دودی پایه ۷ به اندازه نصف ترکیب کرده تا ترکیب مناسبی با رنگ مو پیدا کند.

 8. راضیه مرادی گفت:

  سلام من رنگ طبیعی ۱۰ با دودی ۹ و نقره ای زدم رو پایه ۸ ولی الان نارنجی داره چیکار کنم ؟

  1. اوا گفت:

   سلام خسته نباشید برای سفیدی مو کنار شقیقه رنگ تیره میزنم بعد از دوروز سفیدی موهام میزنم بیرون چکار کنم

   1. Rokhnegar گفت:

    سلام
    بهتر است از رنگهای روشنتر طبیعی اکسترا مانند ۸.۰۰ در ترکیب با ۸ دودی و اکسیدان ۶ درصد بهره ببرید. حتما برای گرفتن سفیدی مو مقاله گرفتن سفیدی مو را ببیینید تا تکنیک های تخصصی و ارایشگری مربوطه را بدانید.
    حتما محصولات تثبیت رنگ مو را نیز برای ماندگاری رنگ استفاده کنید.
    شما در فروشگاه رخ نگار انواع محصولات تثبیت کننده رنگ مو را با کیفیت و با قیمت مناسب تهیه نمایید.

 9. نیلوفر گفت:

  سلام من موهام بلوند که خیلی اسیب دیده الان ریشه های مشکیم در اومده اگر بخام یه دست تیره کنمشون باید چی کار کنم که موهام از این بیشترم اسیب نبینه

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام وقت بخیر
   باید از رنگ 3 دودی با اکسیدان شش درصد استفاده کنید.

   1. راضیه مرادی گفت:

    سلام من رنگ طبیعی ۱۰ و دودی ۹ و نقره‌ای روی پایه ۸ زدم ولی الان مو نارنجی داره چیکار کنم؟

    1. Rokhnegar گفت:

     سلام
     بهتر است با خاکستری پایه ۷ + دو برابر اکسیدان ۶ درصد موها را رنگساژ نمایید یا راه دیگر موها را دکوپاژ نمایید. در نهایت شامپو ضد زردی زده و موها را رنگساژ دودی طبیعی نمایید.
     مقاله اموزش دکوپاژ مو
     و
     اموزش رنگساژ مو
     و
     گرفتن تن زردی و نارنجی مو
     را حتما ببینید.

 10. نازیلا دهقانی گفت:

  سلام. تو روخدا راهنمایم کنید موهام رنگ کردم قهو های تیره بعد روشن گذاشتم روش موهام انگار شده حنا قرمزی هم دارا میحام شیک قشنگ بشه چیکارش کنم

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   رنگ زیتونی شماره 7 (نصف تیوپ) + 6 خاکستری (نصف تیوپ) + دو بند انگشت واریاسیون آبی + دو برابر اکسیدان 9 درصد می تواند تم قرمزی و نارنجی مو را بگیرد.
   مقاله گرفتن قرمزی مو را نیز حتما ببینید.
   در ضمن به همه مخاطبان عزیز رخ نگار توصیه می شود که حتما از سی دی آموزش جامع تئوری و عملی ترکیب رنگ با بی شمار رنگ جذاب پرطرفدار و فرمول ترکیب رنگ آنها دیدن فرمایند.
   فیلم آموزش رنگ مو به صورت ویدیویی و تخصصی, دکلره و ترکیب رنگ مو در قالب 10 ساعت فیلم آموزشی برگرفته از تجربیات چندین ساله در خصوص انواع ترکیب رنگ مو

   1. ناشناس گفت:

    5

    1. مائده گفت:

     سلام وقتتون بخیر بنده میخاستم مش کلاهی بدون دکلره در بیارم در منزل. زمینه موهام ریشه ها مشکی ونوک موهام دکلره شده قبلا وتا پایه 5و6رسیده میخاستم زمینه را قهوه ای کنم وبا کلا مش لایت های روشنی دربیارم ولی بدون دکلره ممنون میشم بگید برای زمینه ولایتها از چ رنگی وچ اکسیدانی استفاده کنم تشکر از لطفتون

     1. Rokhnegar گفت:

      سلام
      ببینید می توانید زمینه مو را کلا دودی نسکافه ای تیره نمایید. مثلا نصف تیوپ ۶ دودی + نصف تیوپ ۶ نسکافه ای به زمینه مو بزنید به علاوه اکسیدان شماره ۱ + دو بند انگشت واریاسیون ابی و بنفش
      منتها برای مش سوزنی یا فویلی باید مو دکلره شود. بدون دکلره خیلی تغییر رنگ محسوس نیست. ممکن است مثلا با ترکیب سه صفر + هایلایت نقره ای + کنفی و اکسیدان شماره ۲ نهایتا ۲ پایه روشن کنید . منتها زمانبر است و روی زمینه گفته شده مشخص نیست.
      اصول مش سوزنی یا مش فویلی را در مقاله
      مش فویلی از صفر تا ۱۰۰
      اموزش مش سوزنی جامع
      و
      رنگ مو نسکافه ایرا
      حتما ببینید.

 11. ناشناس گفت:

  سلام رنگ n5 زدم رو پایه ۷ .تیره است میخوام ی کم روشن بشه مثلا نسکافه ای چکار کنم

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   با هابلایت نقره ای (نصف تیوپ) + 8 دودی (نصف تیوپ) + دو برابر اکسیدان 9 درصد موها را رنگساژ نمایید.
   حتما مقاله رنگ مو بدون دکلره و روشن کردن مو بدون دکلره را ببینید.

 12. ناشناس گفت:

  سلام دوستان من موهام سفیدی داره مجبورم تند تند رنگ کنم چکار کنیم بعداز رنگ کردن موهام رنگش زود تغییر نکنه

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   موهایتان را با ۷.۰۰ طبیعی (نصف تیوپ) + نصف تیوپ ۷ دودی + اکسیدان ۶ درصد رنگ نمایید تا سفیدی مو هم گرفته شود. برای تثبیت رنگ هم حتما باید از شامپوهای غیر قلیایی و ماسک مو تثبیت کننده رنگ استفاده نمایید.
   شما این محصولات مراقبت و تثبیت رنگ را یا قیمت مناسب و کیفیت عالی در فروشگاه رخ نگار تهیه نمایید.
   حتما مقاله گرفتن سفیدی مو را ببینید.

 13. مینا گفت:

  برای رنگ طبیعی ۳ که زدم چیکار کنم روشن بشه ؟ اخه میگن روشن نمیشه

 14. زهرا گفت:

  سلام من موهام با رنگ طبیعی ۳ رنگ کردم که سفیدیش بره . و حالا میخام روشن کنم میگن نمیشه رنگ باز نمیکنه چیکار کنم؟؟؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   باید به موهایتان ریموور مایع بزنید. سپس موها را با پودر زغال دکوپاژ نمایید. در نهایت بسته به پایه مورد نظرتان مو را می توانید رنگساژ نمایید.
   مقاله ریموور چیست
   رنگساژ مو
   را حتما ببینید.

 15. مریم گفت:

  سلام من رنگ شماره ۱۰ طبیعی را گذاشتم با اکسیدان ۹ موهایم خیلی زردی داره چکار کنم

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   می توانید با ۷ دودی و یک هشتم تیوپ شرابی + دو برابر اکسیدان ۶ درصد – زردی موها را بگیرید.
   مقاله گرفتن زردی موها
   و
   رنگ مو بدون دکلره
   و
   رنگساژ مورا حتما ببینید.

  2. دلبر گفت:

   سلام. خواهش میکنم راهنماییم کنید. من رنگ موی ۰۰-۷ با واریاسیون سبز گرفتم.‌میخوام بدون دکلره بلوند متوسط کنم که نه قرمزی ونارنجی داشته باشه ،سفیدی رو هم خوب پوشش بده. به من گفتن خیلی خوشرنگ میشه . درسته؟ در ضمن پوستمم سفیده.‌ .میخوام برم عروسی تو رو خدا راهنماییم کنید.با اکسیدان چند درصد بزنم؟.ممنونم

   1. Rokhnegar گفت:

    رنگ ۷.۰۰ طبیعی را می توانید نصف تیوپ + ۸ زیتونی (یک چهارم تیوپ) + ۸ دودی (یک چهارم تیوپ) نمایید. به این صورت احتمال قرمزی کاهش می یابد.
    حتما مقاله گرفتن سفیدی مو
    و
    رنگ مو بدون دکلره و روشن کردن مو بدون دکلره را ببینید.

 16. ناشناس گفت:

  سلام من رنگ قهوه ای تیره گذاشتم ولی کف سرم قرمز شده علت این قرمزی چیه

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   به دلیل اینکه رنگ های طبیعی از سه رنگ اصلی قرمز + زرد + آبی تشکیل شده اند. پس ذاتا در خود کمی قرمزی دارند. لذا همواره توصیه می شود که همرمان با رنگ طبیعی از دودی همان پایه یا یک پایه روشنتر به علاوه واریاسیون سبز به اندازه یک بند انگشت برای جلوگیری از قرمزی مو بهره برد.

  2. ناشناس گفت:

   سلام دوستان من موهام سفیدی داره مجبورم تند تند رنگ کنم چکار کنیم بعداز رنگ کردن موهام رنگش زود تغییر نکنه

 17. مرمر گفت:

  درود. خداقوت
  من موهامو با ۱۰طبیعی و ۷نسکافه ای و اکسیدان۶ رنگ کردم. اما همه ی سفیدیام هست و اصلا رنگ نشده.
  میشه راهنمایی کنید چیکار کنم.
  البته رنگ تیره هم دوست ندارم.

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   بهتر است از ۷.۰۰ طبیعی در ترکیب با ۷ دودی استفاده نمایید.
   برای مشاهده جزییان گرفتن سفیدی مو مقاله گرفتن سفیدی مو از صفر تا ۱۰۰ را نیز حتما ببینید.

   1. راضیه مرادی گفت:

    سلام من رنگ طبیعی ۱۰ با دودی ۹ و نقره ای زدم رو پایه ۸ ولی الان نارنجی داره چیکار کنم ؟

 18. ناشناس گفت:

  سلام رنگ یخی زدم .خیلی سفید شده بی نمک شدم .میخوام ی درجه تیره ترش کنم چ رنگی بزنم .

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   می توانید از رنگساژ رنگ مو طبیعی پایه ۸ + بژ پایه ۹ + دو بند انگشت واریاسیون بنفش + دو برابر اکسیدان ۶ درصد بهره ببرید.
   حتما مقاله آموزش رنگساژ مو را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید مدیر نمایش داده خواهد شد.

سبد خرید
 

کراتین برزیلی  اصل میخواهی کلیک کن!!

کراتین کادیو دبل چاکلت سفارش اروپا

https://rokhnegar.com/product/brasil-cacau-double-chocolate/

امکان خرید در سایت رخ نگار به قیمت عمده, توجه داشته باشید که شرایط قیمت عمده در صفحه هر محصول به رنگ زرد مشخص شده است.

   
Facebook Twitter Email Pinterest linkedin WhatsApp WhatsApp Telegram
فروشگاه
وبلاگ
حساب کاربری من