رنگ مو مشکی

رنگ مو مشکی معمولترین رنگ موی مردمان آسیا است. رنگ سیاه مو نماد جوانی و قدرت است. مسلما ایرانیان نیز عمدتا دارای رنگ مو مشکی هستند. این مقاله تمام توناژهای این رنگ جذاب را به شما آموزش می دهد. در ادامه فرمول ترکیبی رنگ موی مشکی به همراه تصاویر نشان داده می شود. در ادامه با ما معرفی انواع رنگ موهای پرطرفدار مشکی به همراه تصاویر همراه باشید.

رنگ سیاه روی مو

 

ولی قبل از شروع مقاله حرف آخر را همین اول می گوییم.

اگر می خواهید در وقت خود صرفه جویی کنید. مطالب گسسته آموزش رنگ مو را در این سایت و یا سایتهای دیگر به صورت پراکنده مطالعه نکنید. تنها با دیدن ویدیو های آموزشی رنگ مو کارشناس این حرفه شوید. مطالبی که در این مقاله مطالعه خواهید کرد. به همراه ساعتها آموزش رنگ مو و دکلره به همراه بسته ویدیویی آموزش ترکیب رنگ مو ها را می توانید در دوره آموزش غیر حضوری اصول رنگ و ترکیب رنگ مو مشاهده نمایید. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر و یا تمایل به خرید این محصول دارید. عکس زیر را کلیک کنید. سپس وارد شوید.

پکیج رنگ مو از صفر تا ۱۰۰

 رنگ مو مشکی را بیشتر بشناسیم.

قبل از خرید انواع رنگ مو به شما این مژده را دهیم.  رنگ مو مشکی یکی از اصیل ترین رنگهای موجود است. مشکی هیچگاه از مد نمی افتد. با هر لباسی ست میشود. هر سلیقه ای را راضی مینماید. در ضمن مو مشکی دوام بالایی دارد. شماره رنگ موی مشکی را با 1 نمایش می دهند.  اگر از گروه طبیعی باشد. با 1/0 یا حرف N نمایش داده می شود.  اگر از گروه دودی یا همان مشکی پرکلاغی باشد. با 1/1 یا حرف C نمایش داده می شود. پس هرگاه در ترکیب رنگی, مشکی طبیعی دیدید. بدانید که شماره رنگ موی مشکی طبیعی 1 است و نه 1/1. زیرا با هم کاملا تفاوت دارند. پس نتایج متفاوتی می دهند. 

 

کاربردهای رنگ مشکی

1. گرفتن سفیدی مو

اگر کل موهایتان مشکی است, ریشه سفید موهایتان با رنگ مشکی میتواند با بقیه موهایتان یکرنگ شود. در ضمن یادتان باشد که تمام نکات مقاله گرفتن سفیدی مو را رعایت نمایید. از آنجا که رنگ مو مشکی قدرت پوشش بالایی دارد. فقط کافی است چند نکته زیر را حتما قبل از رنگ نمودن موها رعایت نمایید.

 

کاربرد اول رنگ مشکی – گرفتن سفیدی مو 

رنگ سیاه روی مو

1. براشینگ کامل مو قبل از رنگ

حتما موهایتان را قبل از رنگ, براشینگ نمایید. زیرا موهای سفید معمولا زبر و ضخیم هستند. بنابراین دیرتر رنگ می گیرد. شما با براشینگ مو در واقع موهای زبرتان را آماده رنگپذیری و نرم می کنید. پس فرآیند رنگ مو مشکی سریعتر و بهتر رخ می دهد.

براشینگ قبل از رنگ مشکی روی موی سفید

 

2. استفاده از قطره آنتی دمیج – اولاپلکس – خاویار مو و اکسیدان شماره یک

استفاده از اولاپلکس, خاویار مو و قطره آنتی دمیج به میزان کافی باعث نفوذ بهتر رنگدانه های رنگ موی سیاه به داخل ساختار مو می گردد. بنابراین موهای زبر سفید راحتتر رنگ می گیرد. همواره رنگ مو مشکی و موهای از قبل مشکی را با اکسیدان شماره یک روی مو قرار دهید. زیرا رنگ مو مشکی با اکسیدان قویتر یعنی شماره 2 زیبایی و براقیت خود را از دست می دهد. در ضمن کمی متمایل به رنگ قرمز در قسمتهای سفید مو میشود. مهمترین نکته برای گرفتن سفیدی مو استفاده از اکسیدان شماره یک است. برای خرید قطره آنتی دمیج و اکسیدان مناسب میتوانید به فروشگاه رخ نگار مراجعه نمایید.

 

خرید قطره آنتی دمیج

خرید خاوبار مو و اولاپلکس

3. قرار دادن رنگ خالی بعد از عملیات رنگ و اکسیدان بر روی ریشه های سفید مو

پس از آنکه رنگ موی سیاه و اکسیدان را بر روی مو قرار دادید. مدت 30 دقیقه صبر نمایید. سپس رنگ مشکی خالی (بدون اکسیدان) را بر روی مو قرار دهید. پس از 15 دقیقه (در مجموع 45 دقیقه) موهایتان را با آب بشویید. سپس با ماسک مو و روغن آرگان موهایتان را تقویت نمایید. برای خرید محصولات مراقبت مو به فروشگاه رخ نگار مراجعه نمایید.

خرید رنگ مشکی با کیفیت

رنگ مو مشکی

فرمول ترکیبی رنگ موی مشکی به همراه تصاویر

2. رنگ مشکی جهت تغییر رنگ

اگر به هر دلیل می خواهید رنگ موي مشكي استفاده نمایید. بایستی به توناژهای مختلف رنگ موي مشكي توجه نمایید. رنگ مشکی به دو دسته گرم و سرد طبقه بندی می شوند. در رنگ مو مشکی سرد توناژ آبی وجود دارد. رنگ مشکی مو از نوع پرکلاغی همان رنگ مشکی آبی است. در رنگ مو مشکی گرم توناژ قرمزی وجود دارد و از گروه رنگی طبیعی میباشد. رنگ مو مشکی مخملی یا بادمجانی خیلی تیره همان مشکی آبی یا مشکی پرکلاغی است.

رنگ طبیعی مشکی

فرمول ترکیبی رنگ موی مشکی به همراه تصاویر

 

روشن کردن موی سیاه با اکسیدان بدون رنگ

اکسیدان خالی روی مو مشکی

استفاده نمودن اکسیدان خالی بر روی موی مشکی سبب روشن شدن آن می شود. ولی این موضوع به راحتی امکان پذیر نیست.  به دلیل تیرگی رنگ و تکرار رنگ موی سیاه روی ساقه موها در گذشته عملیات روشن سازی مشکل است.

منتها اگر موهایتان مشکی طبیعی است. (نه رنگ N1) . توسط اکسیدان تا حدودی رنگ مو ممکن است روشن گردد. اما نکته مهم این است که اصولا پی اچ اکسیدان اسیدی است. چون به صورت آب اکسیژنه مخلوط با کرم اکسیدان در آمده است. در نتیجه ترکیب رنگ با پی اچ قلیایی و اکسیدان با پی اچ اسیدی, پی اچ نهایی تعدیل می گردد. بنابراین قرار دادن اکسیژنه خالی از تظر علم ترکیبات رنگ مو توصیه نمی شود.

رنگ مشکی پرکلاغی

فرمول رنگ موی مشکی آبی که دارای آبی غالب باشد. را در ادامه می بینید.

خرید رنگ مشکی پر کلاغی

 

ادامه مطلب
مش سوزنی جدید حرفه ای با فرمولهای مد روز تخصصی رنگساژ لاکچری

اگر می خواهید موهایتان مشکی پرکلاغی گردد. بایستی بدانید که توناژ آبی سرمه ای در این رنگ واضح است. در واقع نام دیگر رنگ موی مشکی آبی است. مخصوصا اگر زیر نور شدید یا نور آفتاب بایستید. استفاده از رنگ مو پر کلاغی با اکسیدان شماره یک این رنگ کاملا جذاب می شود. منتها اگر بخواهید با توناژ آبی این رنگ بازی نمایید. می توانید فرمول زیر (فرمول رنگ موی مشکی پر کلاغی) را انجام دهید.

رنگ مشکی با توناژ ابی (رنگ مو مشکی آبی)

1. پایه رنگ: موی رنگ نشده یا قهوه ای پایه 3 تا 7

2. رنگ مشکی پر کلاغی 70 میل

3. واریاسیون آبی یا رنگ آبی 30 میل

4. اکسیدان 6 درصد

 

 

رنگ مشکی با توناژ قرمز (شرابی بادمجانی تیره)

این رنگ برای پوستهای سفید بی نظیر است.

فرمول ترکیبی رنگ موی مشکی به همراه تصاویر 

رنگ مو مشکی

فرمول رنگ:

 پایه رنگ: قهوه ای یا رنگ نشده

رنگ مشکی طبیعی- نصف تیوپ

 رنگ قرمز یاقوتی پایه 6- نصف تیوپ

واریاسیون بنفش دو بند انگشت

اکسیدان 6 درصد

رنگ مشکی پر کلاغی روی دکلره

رنگ مشکی پر کلاغی روی دکلره نباید به یکباره انجام نشود. زیرا سبب آسیب و خشکی موها می شود . هر چه پایه دکلره شما بالاتر باشد. این آسیب بیشتر خواهد بود. رنگ مشکی پر کلاغی روی دکلره نه تنها به موهای شما آسیب میرساند. بلکه به دلیل وجود تونالیته آبی و ترکیب با تونتالیته زرد رنگ نهایی سبز می شود. پس موهای دکلره شده شما به رنگ سبز تیره تبدیل خواهد شد. لذا در فرمول رنگ مو مشکی پر کلاغی از زرد نبودن موهایتان و استفاده از مشکی طبیعی N1 در ترکیب رنگی خود اطمینان حاصل کنید. یا اینکه در فرمول زیر پیش بروید.

فرمول رنگ:

1. رنگ بادمجانی تیره پایه 3- سه چهارم تیوپ

2.  رنگ مشکی طبیعی – یک چهارم تیوپ

3. واریاسیون بنفش -دو سانت

4. اکسیدان 6 درصد

استفاده از شامپوهای رنگ مخصوص

شامپو رنگهای مخصوص رنگ موی سیاه و بادمجانی و آبی سرمه ای در بازار موجود می باشند. شما می توانید به راحتی آنها را استفاده نمایید. منتها دوام و ماندگاری کمتری از رنگ مو دایم دارند. زیرا شامپو رنگها جزو رنگهای نیمه موقت هستند. شامپو رنگهای مختلف مردانه و رنگی تونیکا در فروشگاه رخ نگار با قیمت رقابتی و با کیفیت مناسب به فروش می رسد.

خرید شامپو رنگ با کیفیت

رنگ مو مشکی

 

 

رنگ سیاه مو با شامپو رنگ

 

رنگ مو مشکی

 

رنگ موی مشکی آقایان

اگر اقایان می خواهند سفیدی مو خود را با رنگ مشکی بگیرند. جهت داشتن موهای مشکی بهترین راه استفاده از رنگ مو دودی پایه 3 است. زیرا رنگهای طبیعی معمولا توناژ قرمزی دارند. مخصوصا پس از چندین بار شستشو با مواد قلیایی توناژ قرمزی نهفته خود را بیشتر نشان می دهند. بنابراین بهترین راه استفاده از رنگ مو دودی است. زیرا در رنگ دودی اصلا توناژ قرمزی وجود ندارد.

شماره رنگ موی مشکی 1 است. ولی ما در اینجا به دلیل اینکه نمیخواهیم موهای مشکی مصنوعی برای آقایان ایجاد شود. به نحوی مشخص نباشد که مو رنگ شده است. از رنگ موی 3/1 یا دودی تیره استفاده خواهیم نمود.

 

رنگ مو مشکی

 

رنگ موی مشکی مخصوص آقایان

پایه رنگ: موی طبیعی یا موی رنگ مشکی یا مو جو گندمی

رنگ دودی پایه 3 یا c3

اکسیدان 6 درصد

 

رنگ پوست متناسب با مو مشکی

 

رنگ سیاه مو

فرمول ترکیبی رنگ موی مشکی به همراه تصاویر

 

اگر صورت سفید دارید. رنگ مشکی با توناژ سرد یا گرم هر دو متناسب شماست. منتها سعی کنید ابروهایتان را با رنگ مناسب به رنگ قهوه ای درآورید. در مقاله اموزش رنگ ابرو تمام روشهای روشن کردن ابرو با فرمول رنگ توضیح داده شده است.

 

هایلایت متناسب با رنگ مشکی

رنگ مو مشکی تیره ترین رنگ است. بنابراین باید با هایلایت و درجه روشنی آن تناسب داشته باشد. در غیر اینصورت رنگ ناهمخوان و ناهمگون می گردد. هایلایت ها بهتر است ماکزیم تا پایه 7 باشند.

فرمول ترکیبی رنگ موی مشکی به همراه تصاویر

فرمول ترکیبی رنگ موی مشکی به همراه تصاویر

هایلایت رنگ قرمز و شرابی

هایلایت رنگ قرمز بر روی رنگ مشکی فوق العاده جذاب می شوند. رنگ های با این توناژ رنگ های گرم و دخترانه ای را حاصل می کنند. برای این مدل هایلایت با مش فویلی یا مش سوزنی موهایتان را دکلره نمایید. سپس رنگساژ شرابی یا قرمز را با فرمول زیر روی مو قرار دهید. 

 

ادامه مطلب
رنگ مو بژ جدید به روش حرفه ای ها با ۲۰ فرمول جذاب و متفاوت و لاکچری

فرمول ترکیبی رنگ موی مشکی به همراه تصاویر

 

فرمول لولایت قرمز روی زمینه مشکی

دکلره پایه ۷

رنگ قرمز ۶.۶۶ – نصف تیوپ

رنگ قرمز مسی – نصف تیوپ

دو سانت واریاسیون آبی

دو سانت واریاسیون بنفش 

اکسیدان ۶ درصد

 

رنگ موی مشکی بنفش

 

هایلایت شرابی بر روی رنگ مشکی

1. پایه دکلره: پایه 7 تا 8 توسط مش فویلی یا مش سوزنی روی زمینه موی مشکی

2. رنگ شرابی پایه 6 یا 5 – سه چهارم تیوپ

3. رنگ قرمز یاقوتی پایه 6- یک چهارم تیوپ

4. واریاسیون آبی و بنفش دو سانت از هر کدام

5. اکسیدان 6 درصد

نکته دکلره مو روی موی مشکی

برای اینکه انواع مختلف لایت را روی مشکی دربیاورید. باید حتما از مواد دکلره مرغوب بهره ببرید. در عین حال بهتر است از اکسیدان نه درصد برای پایه های بالای دکلره بهره ببرید. مصرف اکسیدان ۱۲ درصد به علت غلظت بالای آب اکسیژنه خیلی توصیه نمی شود.

اتواع روشن کننده

پودر دکلره آبی – ضد نارنجی

پودر دکلره سبز – پودر دکلره ضد قرمزی مو است.

پودر دکلره بنفش – پودر ضد زردی مو است.

پودر دکلره یخ – حاوی مواد خنکک کننده و رایحه ملایم است. مو حین دکلره خنک می شود.

پودر دکلره زغال – خاصیت رنگبری و ریموور رنگ را دارا می باشد. زیرا دارای کربن اکتیو در مقیاس نانو می باشد.

دکوکرم – انواع نمکهای پر سولفات به صورت کرم مانند در آمده است. انواع روغنهای معدنی جهت افزایش کیفیت داخل مواد اضافه شده است. در ضمن این دکوکرم ها در دو رنگ آبی و سفید موجود می باشد. دکوکرم ها از پودرهای دکلره ملایم تر است. 

شامپو ضد زردی – برای گرفتن زردی مو در پایه ۸ و ۹ دکلره به کار می رود. اگر خواهان رنگهای دودی نقره ای یا رنگهای ترکیبی خاص هستید. بهتر است مو را نمدار نمایید. سپس از این شامپو ضد زردی به اندازه لازم به مو بزنید. پس از یک ربع موها را ماساژ دهید. سپس موها را با آب شستشو دهید.

خرید انواع روشن کننده در مدلهای متنوع در فروشگاه رخ نگار

 

 

مراقبت مو حین دکلره 

حتما داخل مواد از اولاپلکس بهره ببرید. این محصول شامل دو شماره ۱ و ۲ می باشد. حتما از این دو شماره داخل مواد بریزید. از اولاپلکس نمره ۲ باید دو برابر شماره ۱ بهره ببرید. حداقل ۱۵ میل اولاپلکس شماره ۱ و ۳۰ میل اولاپلکس شماره ۲ جهت رنگ و مش ضروری است. در عین حال از محصولات دیگر همچون خاویار مو و قطره آنتی دمیج نیز می توانید استفاده نمایید. به طوریکه به ازای هر ۱۰۰ گرم دکلره – ۲۰ گرم پروتئین مو داخل مواد اضافه نمایید. به ازای هر دو پیمانه پودر دکلره نیز ۱۵ قطره آنتی دمیج بریرید.

خرید محصولات مراقبت مو حین دکلره در فروشگاه رخ نگار

رنگ سیاه زمینه مو با آمبره قرمز

لایت قرمز بر روی رنگ مشکی

1. پایه دکلره: پایه 7 – با تکنیک آمبره

2. رنگ قرمز پایه 5 – سه چهارم تیوپ

3. رنگ قرمز یاقوتی پایه 6- یک چهارم تیوپ

4. واریاسیون آبی و بنفش – دو سانت از هر کدام

5. اکسیدان 6 درصد

انواع مدل رنگ موهای مشکی

رنگ موی مشکی خاکستری تیره

آمبره خاکستری نقره ای روی رنگ سیاه روی مو

1. پایه دکلره: پایه 9 – شستشو با شامپو ضد زردی

2. رنگ خاکستری پایه ۸ – سه چهارم تیوپ

3. رنگ دودی پایه نه – یک چهارم تیوپ

4. واریاسیون نقره ای دو سانت 

5. اکسیدان 6 درصد

آرایش و گریم متناسب با رنگ موی مشکی

اگر قصد متفاوت شدن را دارید. لنز طوسی عسلی یا آبی را به چشمانتان بزنید. ابروهایتان را نیز قهوه ای متوسط نمایید. در مقاله رنگ ابرو تمامی روشهای روشن نمودن ابرو با رنگهای مختلف توضیح داده شده است. موهایتان نیز می تواند توناژ گرم یا سرد مشکی را داشته باشد. در ضمن حتما بایستی پوستتان سفید باشد. می توانید از کرم پودر رنگ روشن نیز بهره ببرید. پس از یک براشینگ ساده مو شما بسیار جذاب خواهید شد. رنگ لباسهای تیره نیز به این ترکیب رنگ کمک شایانی خواهد نمود. معمولا رژ لب قرمز تیره را با این استایل به کار ببرید.

 

 

تمام رنگ موهای زیبا و جذاب رنگ موی مشکی با کیفیت عالی و قیمت مناسب در فروشگاه رخ نگار به فروش می رسد.

مراقب خودتون باشید. منتظر مقاله های بعدی رخ نگار باشید.

امتیاز شما به این مطلب چند است؟
 • امتیازها به این مطلب

خلاصه

رنگ مو مشکی معمولترین رنگ موی مردمان آسیا است. مسلما ایرانیان نیز عمدتا دارای رنگ مو مشکی هستند. این مقاله تمام توناژهای این رنگ جذاب را به شما آموزش می دهد.

به طور کلی
4.5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4 (24 رای)
 1. سلام. وقت بخیر. من موهام قهوه ایه میخوام یه رنگ مشکی طبیعی بزارم. اگه رنگ دودی تیره وماهگونی ترکیب کنم چی میشه؟

 2. سلام من دو هفته پیش موهامو دکلره کردم نصفش پایه 9 هست نصفش 6 بعد رنگ یخیو چنتای دیگه زدن روش موهام خیلی زشت شده بود رفتم دودی خریدم بازم راضی نیستم میخواستم مشکی بزارم روش که بعد چن مدت کم رنگ نشه باید چیکار کنم الان؟

  1. سلام
   بهتره برای دوام بیشتر رنگ مشکی هر 10 روز یکبار رنگساژ مشکی کنید. البته بعد از سه بار دیگه اینکارو تا مدنی تکرار نکنید که موها آسیب نبینه.

 3. سلام من میخوام موهام رو مشکی کنم الان رنگش روشنه و قبل رنگ روشن دکلره بوده ولی الان میخوام مشکی طبیعی کنم میخواستم راهنماییم کنید ک چجوری رنگ کنم و ایا نیاز ب دکلره شماره ۱ داره یان؟ممنون میشم جواب بدید

  1. سلام
   اگر موها روشنه دیگه نیازی به دکلره نیست فقط اینکه از رنگهای گروه دودی تیره استفاده کنید و به یکباره رنگ مشکی شماره 1 نزارید و این کار رو با شماره های روشنتر و بعدا تیره تر و اکسیدان 6 درصد انجام بدی که موها شوک نشن. در ضمن حتما از پروتیین مو در رنگ و یا دکلره های خود استفاده کتید.

 4. سلام وقتتون بخیر
  من چندوقت پیش رو زمینه مشکی هایلایت کردم یعنی دکلره شده موهام ولی زمینه مشکی بود
  امروز خودم از سر شیطنت موهامو رنگ کردم کلن سرم نارنجی شده
  بنظرتون میتونم رنگ مشکی طبیعی بزارم؟رنگش یک دست میشه؟رنگ مشکی موهای خودم براق نبود اگه رنگ مشکی بزارم غیر طبیعی نمیشه؟
  ببخشید سوالام خیلی زیاد شد

 5. رنگ مشکی به اندازه یک چهارم با سه چهارم تیوپ شرابی قاطی کنم چی میشه؟؟

 6. سلام من موهای آقام.شقیقه ها هردو طرف سفید شده ودرضمن جنوبی هستن موهای خودشون مشکی خیلی تیره هر رنگی که استفاده میکنه که تیره طبیعی بشه اول که زود رنگ عوض میشه به مدت 5روز رنگ مو یا قرمز میشه یاقهوه ای زشت … بعد هم در تا یم 45 دقیقه موها زیاد رنگ نمیگیره فقط پوست سرشون رنگ میگیره … ورنگ با چند بار شست شو از بین میره راه چاره موهای اینجوری چیه ؟؟؟خیلی دیر رنگ میگیره ممنونم

 7. سلام موهای من بنفش بادمجانی تیره هست ولی ارایشگاهم نمیتونه رنگ مو رو مشکی بنفش در بیاره چه توصیه ای نیکنید باتشکر

  1. سلام
   رنگی که میخواهید بسیار خاص هست چون رنگ مشکی به راحتی اجازه خودنمایی رنگ دیگه ای رو داخل خودش نمیده.
   پیشنهاد میکنیم شرایط فعل موهاتون رو به یک آرایشگر حرفه ای نشون بدید.

 8. سلام،ساقه موهای من دکلره داره.و ریشه ها به اندازه چند سانت بی رنگ شده و طبیعی است و ما بقی قهوه ای.اگه رنگ مشکی بزنم چطور در میاد.تیکه ای که از قبل دکلره داره رو میتونم لایت کنم؟

  1. سلام
   ممکنه برای بار اول قسمتهایی که بلوند هستند روشنتر از قسمتهای دیگه بشن و نیاز به تکرار رنگ باشه.
   برای لایت کردن نیاز به دکلره قسمتهای مورد نیاز خواهید داشت

 9. سلام من دیروز موی سرم رو دکلره روشن کردم ولی الان اصلا ازش خوشم نمیاد میخام رنگ مشکی یش کنم ب نظر شما با رنگ مشکی کامل درمیاد؟

  1. سلام
   از دکلره به مشکی موها شوک میشن و ممکنه مو خشک بشه
   از رنگهای متوسط و بعد از چند وقت از رنگهای تیره استفاده کنید. و یکجا موها رو تیره نکنید. از خاویار مو داخل مخلوط رنگ مو و اکسیدان استفاده کنید.

 10. من سر موهام رنگ روشن داره وبقیه مشکی کمی سفید چه ترکیب رنگی خوبه

 11. سلام وقتتون بخیر رنگ موهای من n2 هست و میخام روی این رنگ یه هایلایت در بیارم میشه چه رنگی بزارم بعد از دکلره

  1. سلام
   هایلایت ها سلیقه ای هستند ولی معمولا رنگهای متضاد انتخاب میشه
   هایلایت قرمز یا آبی سورمه ای روی زمینه مشکی یکی از ترکیبات فانتزی محبوب است.

 12. سلام من پوستم سبزه هست نه خیلی تیره ولی روشنم نیست رنگ موهام بطور طبیعی مشکی هست و میخوام رنگش براق بشه … جوری که بدرخشه مثلا شکسته نوری داشته باشه روش
  چیکار باید بکنم ؟!!

 13. سلام وقت بخیر من موهامو دکلره کردم رنگ روشنم داره میخام بدونم میتونم مشگی پر کلاغی کنم ممنونم

  1. سلام
   بله ولی به یکباره اینکارو انجام ندید چون موها شوک میشن و خشک میشن
   اول از رنگهای پایه 5/1 دودی بعد 3/1 دودی و در نهایت پرکلاغی
   اگر از رنگ بلوند یکباره پرکلاغی بذارید احتمال دمیج شدن موها خیلی بالاست.

 14. سلام من هم میخوام مشکی پرکلاغی کنم موهاموراسته که سفیدش میکنه ومیریزه وزوزی میشه

  1. سلام
   اگر موهایی روشن دارید بهتره که به یکباره موها رو با شما ره ۱ تیره نکنید چرا که باعث شوک شدن و خشکی مو میشه ولی اگر موهایی با رنگ تیره یا قهوه ای متوسط دارید مشکلی نیست.
   همیشه سعی کنید از رنگهای کم آمونیاک مثل رنگ مو استیل که در سایت رخ نگار موجود و با اکسیدانهای خوب موها رو رنگ کنید.

 15. سلام‌ایا‌رنگ‌مشکی‌با‌پوست‌گندمی‌میاد‌‌‌با‌فرمول‌‌بادمجانی‌مشکی‌واریاسون‌بنفش

  1. سلام
   برای اینکه رنگی مناسب پویت شما باشد باید به خیلی موارد دقت کنید از جمله رنگ پوست , رنگ چشم , اینکه اهل آرایش هستید یا معمولا چهره ای بدون آرایش دارید و …

 16. من رنگ موی مشکی روی موهام گزاشتم الان میخام لایه های قرمز فانتزی در بیارم ‌آیا بدون دکلره میشه گذاشت ‌ رنگ موی مشکی پرکلاغی نیست شماره ی ۲ مشکی زدم

پیام خود را بنویسید

پیام شما بعد از تایید مدیر منتشر خواهد شد.