رنگ مو مشکی

رنگ مو مشکی معمولترین رنگ موی مردمان آسیا است. مسلما ایرانیان نیز عمدتا دارای رنگ مو مشکی هستند. این مقاله تمام توناژهای این رنگ جذاب را به شما آموزش می دهد. در ادامه فرمول ترکیبی رنگ موی مشکی به همراه تصاویر نشان داده می شود. در ادامه با ما معرفی انواع رنگ موهای پرطرفدار مشکی + تصاویر همراه باشید.

 

 رنگ مو مشکی را بیشتر بشناسیم.

قبل از خرید انواع رنگ مو به شما این مژده را دهیم.  رنگ مو مشکی یکی از اصیل ترین رنگهای موجود است. مشکی هیچگاه از مد نمی افتد. با هر لباسی ست میشود. هر سلیقه ای را راضی مینماید. در ضمن مو مشکی دوام بالایی دارد. شماره رنگ موی مشکی را با 1 نمایش می دهند.  اگر از گروه طبیعی باشد. با 1/0 یا حرف N نمایش داده می شود.  اگر از گروه دودی یا همان مشکی پرکلاغی باشد. با 1/1 یا حرف C نمایش داده می شود. پس هرگاه در ترکیب رنگی, مشکی طبیعی دیدید. بدانید که شماره رنگ موی مشکی طبیعی 1 است و نه 1/1. زیرا با هم کاملا تفاوت دارند. پس نتایج متفاوتی می دهند. 

 

کاربردهای رنگ مشکی

1. گرفتن سفیدی مو

اگر کل موهایتان مشکی است, ریشه سفید موهایتان با رنگ مشکی میتواند با بقیه موهایتان یکرنگ شود. در ضمن یادتان باشد که تمام نکات مقاله گرفتن سفیدی مو را رعایت نمایید. از آنجا که رنگ مو مشکی قدرت پوشش بالایی دارد. فقط کافی است چند نکته زیر را حتما قبل از رنگ نمودن موها رعایت نمایید.

 

کاربرد اول رنگ مشکی

رنگ مو مشکی

 

1. براشینگ کامل مو قبل از رنگ

حتما موهایتان را قبل از رنگ, براشینگ نمایید. زیرا موهای سفید معمولا زبر و ضخیم هستند. بنابراین دیرتر رنگ می گیرد. شما با براشینگ مو در واقع موهای زبرتان را آماده رنگپذیری و نرم می کنید. پس فرآیند رنگ مو مشکی سریعتر و بهتر رخ می دهد.

براشینگ قبل از رنگ مشکی روی موی سفید

رنگ مو مشکی

 

2. استفاده از قطره آنتی دمیج و اکسیدان شماره یک

استفاده از روغن آرگان و قطره آنتی دمیج به میزان کافی باعث نفوذ بهتر رنگدانه های رنگ موی سیاه به داخل ساختار مو می گردد. بنابراین موهای زبر سفید راحتتر رنگ می گیرد. همواره رنگ مو مشکی و موهای از قبل مشکی را با اکسیدان شماره یک روی مو قرار دهید. زیرا رنگ مو مشکی با اکسیدان قویتر یعنی شماره 2 زیبایی و براقیت خود را از دست می دهد. در ضمن کمی متمایل به رنگ قرمز در قسمتهای سفید مو میشود. مهمترین نکته برای گرفتن سفیدی مو استفاده از اکسیدان شماره یک است. برای خرید قطره آنتی دمیج و اکسیدان مناسب میتوانید به فروشگاه رخ نگار مراجعه نمایید.

 

رنگ مو مشکی

رنگ مو مشکی

3. قرار دادن رنگ خالی بعد از عملیات رنگ و اکسیدان بر روی ریشه های سفید مو

پس از آنکه رنگ موی سیاه و اکسیدان را بر روی مو قرار دادید. مدت 30 دقیقه صبر نمایید. سپس رنگ مشکی خالی (بدون اکسیدان) را بر روی مو قرار دهید. پس از 15 دقیقه (در مجموع 45 دقیقه) موهایتان را با آب بشویید. سپس با ماسک مو و روغن آرگان موهایتان را تقویت نمایید. برای خرید محصولات مراقبت مو به فروشگاه رخ نگار مراجعه نمایید.

 

 

رنگ مو مشکی

فرمول ترکیبی رنگ موی مشکی به همراه تصاویر

2. رنگ مشکی جهت تغییر رنگ

اگر به هر دلیل می خواهید رنگ موي مشكي استفاده نمایید. بایستی به توناژهای مختلف رنگ موي مشكي توجه نمایید. رنگ مشکی به دو دسته گرم و سرد طبقه بندی می شوند. در رنگ مو مشکی سرد توناژ آبی وجود دارد. رنگ مشکی مو از نوع پرکلاغی همان رنگ مشکی آبی است. در رنگ مو مشکی گرم توناژ قرمزی وجود دارد و از گروه رنگی طبیعی میباشد. رنگ مو مشکی مخملی یا بادمجانی خیلی تیره همان مشکی آبی یا مشکی پرکلاغی است.

رنگ طبیعی مشکی

 

ادامه مطلب
رنگ مو شکلاتی مد روز با 40 فرمول بی نظیر ترکیب رنگ بدون دکلره

 

روشن کردن موی سیاه با اکسیدان بدون رنگ

اکسیدان خالی روی مو مشکی

استفاده نمودن اکسیدان خالی بر روی موی مشکی سبب روشن شدن آن میشود ولی این موضوع به راحتی امکان پذیر نیست و بنا به تیرگی رنگ و تکرار رنگ موی سیاه روی ساقه موها در گذشته, هم اکنون باعث کندی عملیات روشن سازی و رنگبری خواهد شد.

رنگ مشکی پرکلاغی

فرمول رنگ موی مشکی آبی که دارای آبی غالب باشد. را در ادامه می بینید.

رنگ مو مشکی

 

اگر می خواهید موهایتان مشکی پرکلاغی گردد. بایستی بدانید که توناژ آبی سرمه ای در این رنگ واضح است و در واقع نام دیگر رنگ موی مشکی آبی است مخصوصا اگر زیر نور شدید یا نور آفتاب بایستید. استفاده از رنگ مو پر کلاغی با اکسیدان شماره یک این رنگ کاملا جذاب می شود. منتها اگر بخواهید با توناژ آبی این رنگ بازی نمایید. می توانید فرمول زیر (فرمول رنگ موی مشکی پر کلاغی) را انجام دهید.

رنگ مشکی با توناژ ابی (رنگ مو مشکی آبی)

1. پایه رنگ: موی رنگ نشده یا قهوه ای پایه 3 تا 7

2. رنگ مشکی پر کلاغی 70 میل

3. واریاسیون آبی یا رنگ آبی 30 میل

4. اکسیدان 6 درصد

 

 

رنگ مشکی با توناژ قرمز (شرابی بادمجانی تیره)

این رنگ برای پوستهای سفید بی نظیر است.

رنگ مو مشکی

 

فرمول رنگ:

 1.  پایه رنگ: قهوه ای یا رنگ نشده
 2. رنگ مشکی طبیعی- نصف تیوپ
 3.  رنگ قرمز یاقوتی پایه 6- نصف تیوپ
 4.  واریاسیون بنفش دو بند انگشت
 5.  اکسیدان 6 درصد

 

رنگ مشکی پر کلاغی روی دکلره

 1. رنگ مشکی پر کلاغی روی دکلره نباید به یکباره انجام نشود. زیرا سبب آسیب و خشکی موها می شود . هر چه پایه دکلره شما بالاتر باشد. این آسیب بیشتر خواهد بود. رنگ مشکی پر کلاغی روی دکلره نه تنها به موهای شما آسیب میرساند. بلکه به دلیل وجود تونالیته آبی و ترکیب با تونتالیته زرد رنگ نهایی سبز می شود. پس موهای دکلره شده شما به رنگ سبز تیره تبدیل خواهد شد. لذا در فرمول رنگ مو مشکی پر کلاغی از زرد نبودن موهایتان و استفاده از مشکی طبیعی N1 در ترکیب رنگی خود اطمینان حاصل کنید. یا اینکه در فرمول زیر پیش بروید.
 2. فرمول رنگ:
 3. 1. رنگ بادمجانی تیره پایه 3- سه چهارم تیوپ
 4. 2.  رنگ مشکی طبیعی – یک چهارم تیوپ
 5. 3. واریاسیون بنفش -دو سانت
 6. 4. اکسیدان 6 درصد
 7. استفاده از شامپوهای رنگ مخصوص

 8. شامپو رنگهای مخصوص رنگ موی سیاه و بادمجانی در بازار موجود می باشند. شما می توانید به راحتی آنها را استفاده نمایید. منتها دوام و ماندگاری کمتری از رنگ مو دایم دارند. زیرا شامپو رنگها جزو رنگهای نیمه موقت هستند. شامپو رنگهای مختلف مردانه و رنگی تونیکا در فروشگاه رخ نگار با قیمت رقابتی و با کیفیت مناسب به فروش می رسد.

رنگ مو مشکی

 

 

 

 

رنگ مو مشکی

 

 1. رنگ موی مشکی آقایان

 2. اگر اقایان می خواهند سفیدی مو خود را با رنگ مشکی بگیرند. جهت داشتن موهای مشکی بهترین راه استفاده از رنگ مو دودی پایه 3 است. زیرا رنگهای طبیعی معمولا توناژ قرمزی دارند. مخصوصا پس از چندین بار شستشو با مواد قلیایی توناژ قرمزی نهفته خود را بیشتر نشان می دهند. بنابراین بهترین راه استفاده از رنگ مو دودی است. زیرا در رنگ دودی اصلا توناژ قرمزی وجود ندارد.
 3. شماره رنگ موی مشکی 1 است. ولی ما در اینجا به دلیل اینکه نمیخواهیم موهای مشکی مصنوعی برای آقایان ایجاد شود. به نحوی مشخص نباشد که مو رنگ شده است. از رنگ موی 3/1 یا دودی تیره استفاده خواهیم نمود.

 

ادامه مطلب
ریمل زدن و نکات حیاتی آن در سلامت چشم

رنگ مو مشکی

 

 1. رنگ موی مشکی مخصوص آقایان

 2.  پایه رنگ: موی طبیعی یا موی رنگ مشکی یا مو جو گندمی
 3.  رنگ دودی پایه 3 یا c3
 4.  اکسیدان 6 درصد

 

 1. رنگ پوست متناسب با مو مشکی

 

 

 1. اگر صورت سفید دارید. رنگ مشکی با توناژ سرد یا گرم هر دو متناسب شماست. منتها سعی کنید ابروهایتان را با رنگ مناسب به رنگ قهوه ای درآورید. در مقاله اموزش رنگ ابرو تمام روشهای روشن کردن ابرو با فرمول رنگ توضیح داده شده است.
 1. هایلایت متناسب با رنگ مشکی

 2. رنگ مو مشکی تیره ترین رنگ است. بنابراین باید با هایلایت و درجه روشنی آن تناسب داشته باشد. در غیر اینصورت رنگ ناهمخوان و ناهمگون می گردد. هایلایت ها بهتر است ماکزیمم تا پایه 7 باشند.

 

 

 

 1. هایلایت رنگ قرمز و شرابی

 2. هایلایت رنگ قرمز بر روی رنگ مشکی فوق العاده جذاب می شوند. رنگ های با این توناژ رنگ های گرم و دخترانه ای را حاصل می کنند. برای این مدل هایلایت با مش فویلی یا مش سوزنی موهایتان را دکلره نمایید. سپس رنگساژ شرابی یا قرمز را با فرمول زیر روی مو قرار دهید. 

 

 

رنگ موی مشکی بنفش

 

 

 1. هایلایت شرابی بر روی رنگ مشکی

 2. 1. پایه دکلره: پایه 7 تا 8 توسط مش فویلی یا مش سوزنی روی زمینه موی مشکی
 3. 2. رنگ شرابی پایه 6 یا 5 – سه چهارم تیوپ
 4. 3. رنگ قرمز یاقوتی پایه 6- یک چهارم تیوپ
 5. 4. واریاسیون آبی و بنفش دو سانت از هر کدام
 6. 5. اکسیدان 6 درصد

 

 1. هایلایت قرمز بر روی رنگ مشکی

 2. 1. پایه دکلره: پایه 7 – توسط مش فویلی یا مش سوزنی روی زمینه موی مشکی
 3. 2. رنگ قرمز پایه 5 – سه چهارم تیوپ
 4. 3. رنگ قرمز یاقوتی پایه 6- یک چهارم تیوپ
 5. 4. واریاسیون آبی و بنفش – دو سانت از هر کدام
 6. 5. اکسیدان 6 درصد

انواع مدل رنگ موهای مشکی

رنگ موی مشکی خاکستری تیره

 

 

 1. 1. پایه دکلره: پایه 9 – شستشو با شامپو ضد زردی
 2. 2. رنگ خاکستری پایه 7 – سه چهارم تیوپ
 3. 3. رنگ دودی پایه نه – یک چهارم تیوپ
 4. 4. واریاسیون نقره ای دو سانت 
 5. 5. اکسیدان 6 درصد

 

 

آرایش و گریم متناسب با رنگ موی مشکی

اگر قصد متفاوت شدن را دارید. لنز طوسی عسلی یا آبی را به چشمانتان بزنید. ابروهایتان را نیز قهوه ای متوسط نمایید. در مقاله رنگ ابرو تمامی روشهای روشن نمودن ابرو با رنگهای مختلف توضیح داده شده است. موهایتان نیز می تواند توناژ گرم یا سرد مشکی را داشته باشد. در ضمن حتما بایستی پوستتان سفید باشد. می توانید از کرم پودر رنگ روشن نیز بهره ببرید. پس از یک براشینگ ساده مو شما بسیار جذاب خواهید شد. رنگ لباسهای تیره نیز به این ترکیب رنگ کمک شایانی خواهد نمود. معمولا رژ لب قرمز تیره را با این استایل به کار ببرید.

 

 

 

تمام رنگ موهای زیبا و جذاب رنگ موی مشکی با کیفیت عالی و قیمت مناسب در فروشگاه رخ نگار به فروش میرسد.

مراقب خودتون باشید. منتظر مقاله های بعدی رخ نگار باشید.

امتیاز شما به این مطلب چند است؟
 • امتیازها به این مطلب

خلاصه

رنگ مو مشکی معمولترین رنگ موی مردمان آسیا است. مسلما ایرانیان نیز عمدتا دارای رنگ مو مشکی هستند. این مقاله تمام توناژهای این رنگ جذاب را به شما آموزش می دهد.

به طور کلی
4.5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
3.93 (14 رای)

پیام خود را بگذارید

پس از تایید مدیر, پیام شما منتشر خواهد شد.

همفکری با ما
با تشکر از شما مخاطب عزیز خواهشمندیم در جهت رشد وبسایت رخ نگار اگر نظر , انتقاد و یا پیشنهادی دارید در کادر سمت چپ مطرح نموده و دکمه آبی رنگ را بزنید. باشد که رخ نگار در سال جدید, خدمت رسان شایسته تری نسبت به سالهای پیش برای شما عزیزان باشد. قدردان شما هستیم