رنگ مو مشکی

رنگ مو مشکی معمولترین رنگ موی مردمان آسیا است. مسلما ایرانیان نیز عمدتا دارای رنگ مو مشکی هستند. این مقاله تمام توناژهای این رنگ جذاب را به شما آموزش می دهد.

 

نکات رنگ مشکی

۱٫ گرفتن سفیدی مو

اگر کل موهایتان مشکی است. ریشه سفید موهایتان با رنگ مشکی با کل موهایتان یکرنگ می شود. در ضمن یادتان باشد که تمام نکات مقاله گرفتن سفیدی را رعایت نمایید. از آنجا که رنگ مو مشکی قدرت پوشش بالایی دارد. فقط کافی است چند نکته زیر را حتما قبل از رنگ موهای خود رعایت نمایید.

 

رنگ مو مشکی

 

۱٫ براشینگ کامل مو قبل از رنگ

حتما موهایتان را قبل از رنگ براشینگ نمایید. زیرا موهای سفید معمولا زبر و ضخیم هستند. بنابراین دیرتر رنگ می گیرد. شما با براشینگ مو در واقع موهای زبرتان را نرم می کنید. پس فرآیند رنگ مو مشکی سریعتر و بهتر رخ می دهد.

 

رنگ مو مشکی

 

۲٫ استفاده از قطره آنتی دمیج و اکسیدان شماره یک

استفاده از روغن آرگان و قطره آنتی دمیج باعث نفوذ روغنهای گیاهی به داخل ساختار مو می گردد. بنابراین موهای زبر سفید راحتتر رنگ می گیرد. همواره رنگ مو مشکی را با اکسیدان شماره یک روی مو قرار دهید. زیرا رنگ مو مشکی با اکسیدان قویتر یعنی شماره ۲ زیبایی و براقیت خود را از دست می دهد. در ضمن کمی متمایل به رنگ قرمز در قسمتهای سفید مو میشود. مهمترین نکته برای گرفتن سفیدی مو استفاده از اکسیدان شماره یک است. برای خرید قطره آنتی دمیج و اکسیدان مناسب میتوانید به فروشگاه رخ نگار مراجعه نمایید.

 

رنگ مو مشکی

 

رنگ مو مشکی

۳٫ تجدید مجدد رنگ خالی پس از قرار دادن رنگ و اکسیدان بر روی ریشه های سفید مو

پس از آنکه رنگ و اکسیدان را بر روی مو قرار دادید. مدت ۳۰ دقیقه صبر نمایید. سپس رنگ خالی (بدون اکسیدان) را بر روی مو قرار دهید. پس از ۱۵ دقیقه (در مجموع ۴۵ دقیقه) موهایتان را با آب بشویید. سپس با ماسک مو و روغن آرگان موهایتان را تقویت نمایید.

 

 

رنگ مو مشکی

۲٫رنگ مشکی جهت تغییر رنگ

اگر به هر دلیل می خواهید موهایتان را مشکی رنگ نمایید. بایستی به توناژهای مختلف رنگ مو مشکی توجه نمایید. رنگ مشکی به دو دسته گرم و سرد طبقه بندی می شوند. در رنگ مشکی سرد توناژ آبی وجود دارد. رنگ مو پرکلاغی همان رنگ مشکی آبی است. در رنگ مو مشکی گرم توناژ قرمزی وجود دارد. رنگ مو مشکی مخملی یا بادمجانی خیلی تیره مشکی قرمز است.

رنگ مشکی پرکلاغی

 

رنگ مو مشکی

 

اگر می خواهید موهایتان مشکی پرکلاغی گردد. بایستی بدانید که توناژ آبی سرمه ای در این رنگ واضح است. مخصوصا اگر زیر نور شدید یا نور آفتاب بایستید. استفاده از رنگ مو پر کلاغی با اکسیدان شماره یک این رنگ کاملا جذاب می شود. منتها اگر بخواهید با توناژ آبی این رنگ بازی نمایید. می توانید فرمول زیر را انجام دهید.

رنگ مشکی با توناژ ابی

۱٫ پایه رنگ: موی رنگ نشده یا قهوه ای پایه ۳ تا ۷

۲٫ رنگ مشکی پر کلاغی ۵۰ میل

۳٫ واریاسیون آبی یا رنگ آبی- ۵۰ میل

۴٫ اکسیدان ۶ درصد

 

ادامه مطلب
رنگ ریشه

 

رنگ مشکی با توناژ قرمز (شرابی بادمجانی تیره)

 

 

رنگ مو مشکی

 

 

 1.  پایه رنگ: رنگ مشکی طبیعی- نصف تیوپ
 2.  رنگ قرمز یاقوتی پایه ۶- نصف تیوپ
 3.  واریاسیون بنفش دو بند انگشت
 4.  اکسیدان ۶ درصد
 5. استفاده از شامپوهای رنگ مخصوص

 6. شامپو رنگهای مخصوص رنگ مشکی و بادمجانی در بازار موجود می باشند. شما می توانید به راحتی آنها را استفاده نمایید. منتها دوام و ماندگاری کمتری از رنگ مو دایم دارند. زیرا شامپو رنگها جزو رنگهای نیمه موقت هستند. شامپو رنگهای مختلف مردانه و رنگی تونیکا در فروشگاه رخ نگار با قیمت رقابتی و با کیفیت مناسب به فروش می رسد.

رنگ مو مشکی

 

 

 

 

رنگ مو مشکی

 

 1. رنگ موی مشکی آقایان

 2. اگر اقایان می خواهند سفیدی مو خود را با رنگ مشکی بگیرند. بهترین راه استفاده از رنگ مو دودی پایه ۳ است. زیرا رنگهای طبیعی معمولا توناژ قرمزی دارند. مخصوصا پس از چندین بار شستشو با مواد قلیایی توناژ قرمزی نهفته خود را بیشتر نشان می دهند. بنابراین بهترین راه استفاده از رنگ مو دودی است. زیرا در رنگ دودی اصلا توناژ قرمزی وجود ندارد. 

 

رنگ مو مشکی

 

 1. رنگ موی مشکی مخصوص آقایان

 2.  پایه رنگ: موی طبیعی یا موی رنگ مشکی یا مو جو گندمی
 3.  رنگ دودی پایه ۳ یا c3
 4.  اکسیدان ۶ درصد

 

 1. رنگ پوست متناسب با رنگ مو مشکی

 

 

 1. اگر صورت سفید دارید. رنگ مشکی با توناژ سرد یا گرم هر دو متناسب شماست. منتها سعی کنید ابروهایتان را با رنگ مناسب به رنگ قهوه ای درآورید. در مقاله اموزش رنگ ابرو تمام روشهای روشن کردن ابرو با فرمول رنگ توضیح داده شده است.

 

 1. هایلایت متناسب با رنگ مشکی

 2. رنگ مو مشکی تیره ترین رنگ است. بنابراین باید با هایلایت و درجه روشنی آن تناسب داشته باشد. در غیر اینصورت رنگ ناهمخوان و ناهمگون می گردد. هایلایت ها بهتر است ماکزیمم تا پایه ۷ باشند.
 3. هایلایت رنگ قرمز و شرابی

 

 

 1. هایلایت رنگ قرمز بر روی رنگ مشکی فوق العاده جذاب می شوند. رنگ های با این توناژ رنگ های گرم و دخترانه ای را حاصل می کنند. برای این مدل هایلایت با مش فویلی یا مش سوزنی موهایتان را دکلره نمایید. سپس رنگساژ شرابی یا قرمز را با فرمول زیر روی مو قرار دهید. 
 2. هایلایت شرابی بر روی رنگ مشکی
 3. ۱٫ پایه دکلره: پایه ۷ تا۸ توسط مش فویلی یا مش سوزنی روی زمینه موی مشکی
 4. ۲٫ رنگ شرابی پایه ۶ یا ۵ – سه چهارم تیوپ
 5. ۳٫ رنگ قرمز یاقوتی پایه ۶- یک چهارم تیوپ
 6. ۴٫ واریاسیون آبی و بنفش دو سانت از هر کدام
 7. ۵٫ اکسیدان ۶ درصد

 

ادامه مطلب
معرفی رنگهای موقت,نیمه موقت و دائمی

 1. هایلایت قرمز بر روی رنگ مشکی

 2. ۱٫ پایه دکلره: پایه ۷ – توسط مش فویلی یا مش سوزنی روی زمینه موی مشکی
 3. ۲٫ رنگ قرمز پایه ۵ – سه چهارم تیوپ
 4. ۳٫ رنگ قرمز یاقوتی پایه ۶- یک چهارم تیوپ
 5. ۴٫ واریاسیون آبی و بنفش دو سانت از هر کدام
 6. ۵٫ اکسیدان ۶ درصد

رنگ مو مشکی روی موهای دکلره شده:

موهای دکلره شده معمولا تا پایه ۷-۸ هستند. بنابراین دارای زردی هستند. رنگ مشکی دارای توناژ آبی است. بنابراین ترکیب زرد و آبی رنگ سبز تیره را حاصل می کند. رنگ نهایی نامطلوب است. بنابراین حتما در ترکیب رنگ بایستی حجم بیشتر رنگ را بنفش تشکیل دهد. بنفش زردی مو را می گیرد. فرمول رنگ مو مشکی را روی موهای دکلره شده در زیر می بینید.

فرمول رنگ:

۱٫ رنگ بادمجانی تیره پایه ۳- سه چهارم تیوپ

۲٫  رنگ مشکی طبیعی – یک چهارم تیوپ

۳٫ واریاسیون بنفش -دو سانت

 1. ۴٫ اکسیدان ۶ درصد

 

آرایش و گریم متناسب با رنگ موی مشکی

اگر قصد متفاوت شدن را دارید. لنز طوسی عسلی یا آبی را به چشمانتان بزنید. ابروهایتان را نیز قهوه ای متوسط نمایید. در مقاله رنگ ابرو تمامی روشهای روشن نمودن ابرو با رنگهای مختلف توضیح داده شده است. موهایتان نیز می تواند توناژ گرم یا سرد مشکی را داشته باشد. در ضمن حتما بایستی پوستتان سفید باشد. می توانید از کرم پودر رنگ روشن نیز بهره ببرید. پس از یک براشینگ ساده مو شما بسیار جذاب خواهید شد. رنگ لباسهای تیره نیز به این ترکیب رنگ کمک شایانی خواهد نمود. معمولا رژ لب قرمز تیره را با این استایل به کار ببرید.

 

 

تمام رنگ موهای مورد نظر با کیفیت عالی و قیمت مناسب در فروشگاه رخ نگار به فروش میرسد.

مراقب خودتون باشید. منتظر مقاله های بعدی رخ نگار باشید.

 

 

امتیاز شما به این مطلب چند است؟
 • امتیازها به این مطلب

خلاصه

رنگ مو مشکی معمولترین رنگ موی مردمان آسیا است. مسلما ایرانیان نیز عمدتا دارای رنگ مو مشکی هستند. این مقاله تمام توناژهای این رنگ جذاب را به شما آموزش می دهد.

به طور کلی
4.5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
3.5 (2 رای)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.