قدم به قدم با رخ نگار تا زیبایی بیشتر.. Rokhnegar Hair Beauty 
قدم به قدم با رخ نگار تا زیبایی بیشتر.. Rokhnegar Hair Beauty 

رنگ مو مشکی حرفه ای جدید جامع از پرکلاغی تا مشکی مخملی

black-hair-color

رنگ مو مشکی طبیعی ترین نمادهای رنگ موی افراد شرقی و خاورمیانه است. جالب است بدانید که از نظر روانشناسی رنگ, رنگ سیاه مو نماد جوانی, قدرت و جذابیت است. طبیعتا ایرانیان نیز دارای رنگ مشکی هستند. شما در این مقاله با تمام توناژهای این رنگ جذاب آشنا می شوید. در ادامه فرمول ترکیبی رنگ موی مشکی لاکچری و بی نظیر به همراه تصاویر نشان داده می شود.

رنگ مو مشکی طبیعی

در ادامه با ما معرفی انواع رنگ موهای پرطرفدار مشکی به همراه تصاویر  همراه باشید.

رنگ سیاه روی مو

ولی قبل از شروع مقاله حرف آخر را همین اول می گوییم.

اگر می خواهید در وقت خود صرفه جویی کنید. مطالب گسسته آموزش رنگ مو را در این سایت و یا سایتهای دیگر به صورت پراکنده مطالعه نکنید. تنها با دیدن ویدیو های آموزشی رنگ مو کارشناس این حرفه شوید. مطالبی که در این مقاله مطالعه خواهید کرد. به همراه ساعتها آموزش رنگ مو و دکلره به همراه بسته ویدیویی آموزش ترکیب رنگ مو ها را می توانید در دوره آموزش غیر حضوری اصول رنگ و ترکیب رنگ مو مشاهده نمایید. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر و یا تمایل به خرید این محصول دارید. عکس زیر را کلیک کنید. سپس وارد شوید.

 رنگ موی مشکی

به شما مخاطبان عزیز رخ نگار قبل از خرید انواع رنگ مو به شما این مژده را دهیم که رنگ مو مشکی یکی از اصیل ترین رنگهای موجود است. مشکی هیچگاه از مد نمی افتد. با هر لباسی ست میشود. هر سلیقه ای را راضی مینماید. در ضمن مو مشکی دوام بالایی دارد.

رنگ موی مشکی طبیعی چه شماره ای است

شماره رنگ موی مشکی را با 1 نمایش می دهند.  اگر از گروه طبیعی باشد. با 1/0 یا حرف N نمایش داده می شود. 

اگر از گروه دودی یا همان مشکی پرکلاغی باشد. با 1/1 یا حرف C نمایش داده می شود. پس هرگاه در ترکیب رنگی, مشکی طبیعی دیدید. بدانید که شماره رنگ موی مشکی طبیعی 1 است و نه 1/1. زیرا با هم کاملا تفاوت دارند. پس نتایج متفاوتی می دهند. 

کاربردهای رنگ مشکی

گرفتن سفیدی مو

اگر کل موهایتان مشکی است, ریشه سفید موهایتان با رنگ مشکی میتواند با بقیه موهایتان یکرنگ شود. در ضمن یادتان باشد که تمام نکات مقاله گرفتن سفیدی مو را رعایت نمایید. از آنجا که رنگ مو مشکی قدرت پوشش بالایی دارد. فقط کافی است چند نکته زیر را حتما قبل از رنگ نمودن موها رعایت نمایید.

شماره رنگ موی مشکی طبیعی

 شماره رنگ موی مشکی طبیعی N1‌ است

کاربرد اول رنگ مشکی – گرفتن سفیدی مو 

روش قراردادن رنگ مشکی برای گرفتن سفیدی مو

۱. براشینگ کامل مو قبل از رنگ

حتما موهایتان را قبل از رنگ, براشینگ نمایید. زیرا موهای سفید معمولا زبر و ضخیم هستند. بنابراین دیرتر رنگ می گیرد. شما با براشینگ مو در واقع موهای زبرتان را آماده رنگپذیری و نرم می کنید. پس فرآیند رنگ مو مشکی سریعتر و بهتر رخ می دهد.

براشینگ قبل از رنگ مشکی روی موی سفید

 

 

۲. استفاده از قطره آنتی دمیج – اولاپلکس – خاویار مو و اکسیدان شماره یک

استفاده از اولاپلکس, خاویار مو و قطره آنتی دمیج به میزان کافی باعث نفوذ بهتر رنگدانه های رنگ موی سیاه به داخل ساختار مو می گردد. بنابراین موهای زبر سفید راحتتر رنگ می گیرد. همواره رنگ مو مشکی و موهای از قبل مشکی را با اکسیدان شماره یک روی مو قرار دهید. زیرا رنگ مو مشکی با اکسیدان قویتر یعنی شماره ۲ زیبایی و براقیت خود را از دست می دهد. در ضمن کمی متمایل به رنگ قرمز در قسمتهای سفید مو میشود. مهمترین نکته برای گرفتن سفیدی مو استفاده از اکسیدان شماره یک است. برای خرید قطره آنتی دمیج و اکسیدان مناسب میتوانید به فروشگاه رخ نگار مراجعه نمایید. اکسیدان برای رنگ مشکی پر کلاغی و مشکی طبیعی شماره ۱ یا ۶ درصد است.

خرید خاوبار مو و اولاپلکس

۳. قرار دادن رنگ خالی بعد از عملیات رنگ و اکسیدان بر روی ریشه های سفید مو

پس از آنکه رنگ موی سیاه و اکسیدان را بر روی مو قرار دادید. مدت نیم ساعت صبر نمایید. سپس رنگ مشکی خالی (بدون اکسیدان) را بر روی مو قرار دهید. پس از ۱۵ دقیقه (در مجموع ۴۵ دقیقه) موهایتان را با آب بشویید. سپس با ماسک مو و روغن آرگان موهایتان را تقویت نمایید. برای خرید محصولات مراقبت مو و ضد ریزش مو به فروشگاه رخ نگار مراجعه نمایید.

ادامه مطلب
رنگ مو برای پوست سبزه و تیره تا روشن جذاب با 30 فرمول ترکیب رنگ

رنگ موی مشکی به همراه تصاویر

رنگ مو مشکی

کاربرد دوم رنگ مشکی – رنگ مشکی جهت تغییر رنگ

اگر به هر دلیل می خواهید رنگ موي مشكي استفاده نمایید. بایستی به توناژهای مختلف رنگ موي مشكي توجه نمایید. رنگ مشکی به دو دسته گرم و سرد طبقه بندی می شوند. در رنگ مو مشکی سرد توناژ آبی وجود دارد. رنگ مشکی مو از نوع پرکلاغی همان رنگ مشکی آبی است. در رنگ مو مشکی گرم توناژ قرمزی وجود دارد و از گروه رنگی طبیعی میباشد. رنگ مو مشکی مخملی یا بادمجانی خیلی تیره همان مشکی آبی یا مشکی پرکلاغی است.

شماره رنگ مو مشکی طبیعی

شماره N1 است. 

فرمول ترکیبی رنگ موی مشکی به همراه تصاویر

روشن کردن موی سیاه با اکسیدان بدون رنگ

اکسیدان خالی روی مو مشکی

استفاده نمودن اکسیدان خالی بر روی موی مشکی سبب روشن شدن آن می شود. ولی این موضوع به راحتی امکان پذیر نیست.  به دلیل تیرگی رنگ و تکرار رنگ موی سیاه روی ساقه موها در گذشته عملیات روشن سازی مشکل است.

اگر موهایتان مشکی طبیعی است. (نه رنگ N1). توسط اکسیدان تا حدودی رنگ مو ممکن است روشن گردد. اما نکته مهم این است که اصولا پی اچ اکسیدان اسیدی است. چون به صورت آب اکسیژنه مخلوط با کرم اکسیدان در آمده است. در نتیجه ترکیب رنگ با پی اچ قلیایی و اکسیدان با پی اچ اسیدی, پی اچ نهایی تعدیل می گردد. بنابراین قرار دادن اکسیژنه خالی از تظر علم ترکیبات رنگ مو توصیه نمی شود.

رنگ مشکی پرکلاغی

فرمول رنگ موی مشکی آبی که دارای آبی غالب باشد. را در ادامه می بینید.

اگر می خواهید موهایتان مشکی پرکلاغی گردد. بایستی بدانید که توناژ آبی سرمه ای در این رنگ واضح است. در واقع نام دیگر رنگ موی مشکی آبی است. مخصوصا اگر زیر نور شدید یا نور آفتاب بایستید. استفاده از رنگ مو پر کلاغی با اکسیدان شماره یک این رنگ کاملا جذاب می شود. منتها اگر بخواهید با توناژ آبی این رنگ بازی نمایید. می توانید فرمول زیر (فرمول رنگ موی مشکی پر کلاغی) را انجام دهید.

رنگ مشکی با توناژ ابی (رنگ مو مشکی آبی)

۱. پایه رنگ: موی رنگ نشده یا قهوه ای پایه ۳ تا ۷

۲. رنگ مشکی پر کلاغی ۷۰ میل

۳. واریاسیون آبی یا رنگ آبی ۳۰ میل

۴. اکسیدان ۶ درصد

 

 

رنگ مشکی با توناژ قرمز (شرابی بادمجانی تیره)

این رنگ برای پوستهای سفید بی نظیر است.

فرمول ترکیبی رنگ موی مشکی به همراه تصاویر 

رنگ مو مشکی

 

فرمول رنگ:

 پایه رنگ: قهوه ای یا رنگ نشده

رنگ مشکی طبیعی – نصف تیوپ

 رنگ قرمز یاقوتی پایه ۶ – نصف تیوپ

واریاسیون بنفش دو بند انگشت

اکسیدان شماره ۱

رنگ مشکی پر کلاغی روی دکلره

رنگ مشکی پر کلاغی روی دکلره نباید به یکباره انجام نشود. زیرا سبب آسیب و خشکی موها می شود . هر چه پایه دکلره شما بالاتر باشد. این آسیب بیشتر خواهد بود. رنگ مشکی پر کلاغی روی دکلره نه تنها به موهای شما آسیب میرساند. بلکه به دلیل وجود تونالیته آبی و ترکیب با تونتالیته زرد رنگ نهایی سبز می شود. پس موهای دکلره شده شما به رنگ سبز تیره تبدیل خواهد شد. لذا در فرمول رنگ مو مشکی پر کلاغی از زرد نبودن موهایتان و استفاده از مشکی طبیعی N1 در ترکیب رنگی خود اطمینان حاصل کنید. یا اینکه در فرمول زیر پیش بروید.

فرمول رنگ:

۱. رنگ بادمجانی تیره پایه ۳ – سه چهارم تیوپ

۲.  رنگ مشکی طبیعی – یک چهارم تیوپ

۳. واریاسیون بنفش -دو سانت

۴. اکسیدان ۶ درصد

استفاده از شامپوهای رنگ مخصوص

شامپو رنگهای مخصوص رنگ موی سیاه و بادمجانی و آبی سرمه ای در بازار موجود می باشند. شما می توانید به راحتی آنها را استفاده نمایید. منتها دوام و ماندگاری کمتری از رنگ مو دایم دارند. زیرا شامپو رنگها جزو رنگهای نیمه موقت هستند. شامپو رنگهای مختلف مردانه و رنگی تونیکا در فروشگاه رخ نگار با قیمت رقابتی و با کیفیت مناسب به فروش می رسد.

خرید شامپو رنگ با کیفیت

رنگ مو مشکی

 

 

رنگ سیاه مو با شامپو رنگ

رنگ مو مشکی

 

رنگ موی مشکی آقایان

اگر اقایان می خواهند سفیدی مو خود را با رنگ مشکی بگیرند. جهت داشتن موهای مشکی بهترین راه استفاده از رنگ مو دودی پایه 3 است. زیرا رنگهای طبیعی معمولا توناژ قرمزی دارند. مخصوصا پس از چندین بار شستشو با مواد قلیایی توناژ قرمزی نهفته خود را بیشتر نشان می دهند. بنابراین بهترین راه استفاده از رنگ مو دودی است. زیرا در رنگ دودی اصلا توناژ قرمزی وجود ندارد.

ادامه مطلب
رنگ مو سبز فانتزی جدید از سبز اقیانوسی تا سبز لاجوردی به روش حرفه ای ها

شماره رنگ موی مشکی ۱ است. ولی ما در اینجا به دلیل اینکه نمیخواهیم موهای مشکی مصنوعی برای آقایان ایجاد شود. به نحوی مشخص نباشد که مو رنگ شده است. از رنگ موی ۳/۱ یا دودی تیره استفاده خواهیم نمود.

رنگ مو مشکی

رنگ موی مشکی مخصوص آقایان

پایه رنگ: موی طبیعی یا موی رنگ مشکی یا مو جو گندمی

رنگ دودی پایه ۳ یا c3

اکسیدان ۶ درصد

رنگ پوست متناسب با مو مشکی

رنگ سیاه مو

فرمول ترکیبی رنگ موی مشکی به همراه تصاویر

اگر صورت سفید دارید. رنگ مشکی با توناژ سرد یا گرم هر دو متناسب شماست. منتها سعی کنید ابروهایتان را با رنگ مناسب به رنگ قهوه ای درآورید. در مقاله اموزش رنگ ابرو تمام روشهای روشن کردن ابرو با فرمول رنگ توضیح داده شده است.

هایلایت متناسب با رنگ مشکی

رنگ مو مشکی تیره ترین رنگ است. بنابراین باید با هایلایت و درجه روشنی آن تناسب داشته باشد. در غیر اینصورت رنگ ناهمخوان و ناهمگون می گردد. هایلایت ها بهتر است ماکزیم تا پایه 7 باشند.

فرمول ترکیبی رنگ موی مشکی به همراه تصاویر

فرمول ترکیبی رنگ موی مشکی به همراه تصاویر

هایلایت رنگ قرمز و شرابی

هایلایت رنگ قرمز بر روی رنگ مشکی فوق العاده جذاب می شوند. رنگ های با این توناژ رنگ های گرم و دخترانه ای را حاصل می کنند. برای این مدل هایلایت با مش فویلی یا مش سوزنی موهایتان را دکلره نمایید. سپس رنگساژ شرابی یا قرمز را با فرمول زیر روی مو قرار دهید. 

 

فرمول ترکیبی رنگ موی مشکی به همراه تصاویر

فرمول لولایت قرمز روی زمینه مشکی

دکلره پایه ۷

رنگ قرمز ۶.۶۶ – نصف تیوپ

رنگ قرمز مسی – نصف تیوپ

دو سانت واریاسیون آبی

دو سانت واریاسیون بنفش 

اکسیدان ۶ درصد

رنگ موی مشکی بنفش

هایلایت شرابی بر روی رنگ مشکی

1. پایه دکلره: پایه ۸ توسط مش فویلی یا مش سوزنی روی زمینه موی مشکی

2. رنگ شرابی پایه ۶ – سه چهارم تیوپ

3. رنگ قرمز یاقوتی پایه ۶ – یک چهارم تیوپ

4. واریاسیون آبی و بنفش دو سانت از هر کدام

5. اکسیدان شماره ۱

تفاوت رنگ موی مشکی و پرکلاغی

تفاوت رنگ موی مشکی و پرکلاغی در تونالیته رنگ است. مشکی پرکلاغی دارای توناژ آبی تیره یا همان سرمه ای است. رنگ مو پر کلاغی به گونه ای است که اگر زیر نور افتاب بایستید, رنگ سرمه ای به چشم می آید. رنگ مشکی معمولی این توناژ آبی رنگ را ندارد. منتها ممکن است پس از چند سری شستشو کمی به قرمزی بزند. به هر حال اگر خواهان رنگ مشکی طبیعی تر هستید. رنگ دودی شماره ۳ را به تنهایی یا در ترکیب با N1 به کار ببرید.

نکته دکلره مو روی موی مشکی

برای اینکه انواع مختلف لایت را روی مشکی دربیاورید. باید حتما از مواد دکلره مرغوب بهره ببرید. در عین حال بهتر است از اکسیدان نه درصد برای پایه های بالای دکلره بهره ببرید. مصرف اکسیدان ۱۲ درصد به علت غلظت بالای آب اکسیژنه خیلی توصیه نمی شود.

رنگ مشکی روی دکلره

رنگ مشکی روی دکلره یکی از مهمترین سوالات مخاطبان رخ نگار است. 

دکلره پایه ۸ و ۹ و دارای توناژ زردی اصلا پایه مناسبی برای رنگ مشکی نیست. زیرا رنگ مشکی ذاتا توناژ آبی دارد. در عین حال زردی دکلره در ترکیب با رنگ مشکی سبب رنگ سبز خیلی تیره می شود. در ضمن اگر شما به یکباره به موی خیلی روشن, رنگ خیلی تیره بزنید. اصطلاحا به مو شوک وارد می شود. پس برای رنگ مشکی روی دکلره اول باید مثلا یکبار با طبیعی پایه ۵ (N5) به اندازه سه چهارم تیوپ با یک چهارم تیوپ دودی پایه ۶ + دو بند انگشت واریاسیون بنفش + اکسیدان شماره ۱ موها را تیره کنید. سپس حدود ۴ روز بعد موها را مجددا با رنگ N1 یا ۳ دودی و اکسیدان ۶ درصد مشکی نمایید.

انواع روشن کننده

پودر دکلره آبی – ضد نارنجی

پودر دکلره سبز – پودر دکلره ضد قرمزی مو است.

پودر دکلره بنفش – پودر ضد زردی مو است.

پودر دکلره یخ – حاوی مواد خنک کننده و رایحه ملایم است. مو حین دکلره خنک می شود.

پودر دکلره زغال – خاصیت رنگبری و ریموور رنگ را دارا می باشد. زیرا دارای کربن اکتیو در مقیاس نانو می باشد.

دکوکرم – انواع نمکهای پر سولفات به صورت کرم مانند در آمده است. انواع روغنهای معدنی جهت افزایش کیفیت داخل مواد اضافه شده است. در ضمن این دکوکرم ها در دو رنگ آبی و سفید موجود می باشد. دکوکرم ها از پودرهای دکلره ملایم تر است. 

شامپو ضد زردی – برای گرفتن زردی مو در پایه ۸ و ۹ دکلره به کار می رود. اگر خواهان رنگهای دودی نقره ای یا رنگهای ترکیبی خاص هستید. بهتر است مو را نمدار نمایید. سپس از این شامپو ضد زردی به اندازه لازم به مو بزنید. پس از یک ربع موها را ماساژ دهید. سپس موها را با آب شستشو دهید.

ادامه مطلب
رنگ مو بازیگر ها از مرلین مونرو و ریحانا تا آیشواریا و جنیفر لوپز

 

مراقبت مو حین دکلره 

حتما داخل مواد از اولاپلکس بهره ببرید. این محصول شامل دو شماره ۱ و ۲ می باشد. حتما از این دو شماره داخل مواد بریزید. از اولاپلکس نمره ۲ باید دو برابر شماره ۱ بهره ببرید. حداقل ۱۵ میل اولاپلکس شماره ۱ و ۳۰ میل اولاپلکس شماره ۲ جهت رنگ و مش ضروری است. در عین حال از محصولات دیگر همچون خاویار مو و قطره آنتی دمیج نیز می توانید استفاده نمایید. به طوریکه به ازای هر ۱۰۰ گرم دکلره – ۲۰ گرم پروتئین مو داخل مواد اضافه نمایید. به ازای هر دو پیمانه پودر دکلره نیز ۱۵ قطره آنتی دمیج بریرید.

خرید محصولات مراقبت مو حین دکلره در فروشگاه رخ نگار

رنگ سیاه زمینه مو با آمبره قرمز

لایت قرمز بر روی رنگ مشکی

۱. پایه دکلره: پایه ۷ – با تکنیک آمبره

۲. رنگ قرمز پایه ۵ – سه چهارم تیوپ

۳. رنگ قرمز یاقوتی پایه ۶ – یک چهارم تیوپ

۴. واریاسیون آبی و بنفش – دو سانت از هر کدام

۵. اکسیدان ۶ درصد

انواع مدل رنگ موهای مشکی

رنگ موی مشکی خاکستری تیره

آمبره خاکستری نقره ای روی رنگ سیاه روی مو

1. پایه دکلره: پایه ۹ – شستشو با شامپو ضد زردی

2. رنگ خاکستری پایه ۸ – سه چهارم تیوپ

3. رنگ دودی پایه نه – یک چهارم تیوپ

4. واریاسیون نقره ای دو سانت 

5. اکسیدان ۶ درصد

آرایش و گریم متناسب با رنگ موی مشکی

اگر قصد متفاوت شدن را دارید. لنز طوسی عسلی یا آبی را به چشمانتان بزنید. ابروهایتان را نیز قهوه ای متوسط نمایید. در مقاله رنگ ابرو تمامی روشهای روشن نمودن ابرو با رنگهای مختلف توضیح داده شده است. موهایتان نیز می تواند توناژ گرم یا سرد مشکی را داشته باشد. در ضمن حتما بایستی پوستتان سفید باشد. می توانید از کرم پودر رنگ روشن نیز بهره ببرید. پس از یک براشینگ ساده مو شما بسیار جذاب خواهید شد. رنگ لباسهای تیره نیز به این ترکیب رنگ کمک شایانی خواهد نمود. معمولا رژ لب قرمز تیره را با این استایل به کار ببرید.

 

 

رنگ موی مشکی با اکسیدان چند درصد

در جواب سوال رنگ مشکی با اکسیدان چند درصد ؟ باید بگوییم که رنگ های مشکی را همیشه با اکسیدان ۶ درصد روی مو قرار می گیرد. در این صورت هم تیرگی رنگ بیشتر می شود و هم در اثر شستشو دیرتر روشن می شود. در ضمن اکسیدان شماره ۱ از بروز قرمزی در رنگ مشکی مو جلوگیری می کند.

بهترین مارک رنگ موی مشکی براق

بهترین مارک رنگ موی مشکی براق جزو سوالات مخاطبان رخ نگار بوده است. منتها مهم است بدانید که مهم ترین عامل برای شدن رنگ مشکی استفاده از اولاپلکس و خاویار مو یا قطره آنتی دمیج در ترکیب رنگ است. در ضمن پس از رنگ حتما از ماسک مو یا روغن ارگان استفاده نمایید.

رنگ مشکی چقدر باید روی مو بماند

در جواب سوال رنگ مشکی چقدر باید روی مو بماند ؟ باید بگوییم این مسئله به نوع مو بستگی دارد. برخی از موها سریعتر و برخی دیرتر رنگ می گیرد. منتها به طور عرف ۴۵ دقیقه تا نهایتا ۱ ساعت رنگ باید روی مو بماند. می توانید موها را بعد از نیم ساعت چک کنید. به محض رنگ گرفتن مو را فقط با آب بشویید. سپس ماسک مو تثبیت رنگ بزنید. البته خیلی نگران رنگ مشکی نباشید. چون تیره ترین رنگ است. پس اگر کمی دیر هم بشویید, مشکلی ایجاد نمی کند.

مدت زمان رنگ مو مشکی روی سر

 

مراقب خودتون باشید. منتظر مقاله های بعدی رخ نگار باشید.

در نهایت امیدواریم از این مقاله لذت برده باشد.
امتیاز شما به این مطلب چند است؟
 • امتیازها به این مطلب

خلاصه

رنگ مو مشکی جدید را با توناژهای سرد و گرم به طور حرفه ای با مدلهای بی نظیر لاکچری را در این مقاله با فرمول ترکیب رنگ می توانید بیابید.

به طور کلی
4.5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
3.92 (36 رای)

263 فکر در مورد “ رنگ مو مشکی حرفه ای جدید جامع از پرکلاغی تا مشکی مخملی

 1. جواد گفت:

  سلام.من میخوام رنگ موی مشکی اما خیلی معمولی باشه و زغالی نشه و توی ذوق نزند.وبعد از شستشوهم قرمز و قهوه ای نشود.اخه قبلا این بلا سرم اومده .لطفا من را را هنمایی کنید.از نظر سنی هم یک مرد 55ساله هستم وخودتان می دانید که مشکی زغالی و یا قرمز و قهوه ای شدن مو برای سن من زشت است .

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   با سلام
   بهتر است از رنگ 3 دودی استفاده نمایید. زیرا هم سفیدی مو را می گیرد و هم تن قرمز نمی گیرد و ظاهر طبیعی تری دارد.
   مقالات
   گرفتن سفیدی مو
   و
   رنگ مو دودی
   و
   رنگ مو پسرانه و مردانه
   را حتما ببینید.

 2. ناشناس گفت:

  سلام من همیشه مشکی شماره ۱ میزارم اما خیلی زود از روی موهام میره و دوباره موهام قهوه ای میشه دوست دارم موندگار تر بشه روی موهام ممنون میشم راهنمایی کنید؟

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   با سلام
   می توانید 3 دودی را در ترکیب با طبیعی شماره 1 به صورت نصف – نصف ترکیب نمایید. از محصولات تثبیت رنگ مو نیز می توانید استفاده نمایید.

 3. مینا گفت:

  سلام من همیشه مشکی شماره ۱ میزارم اما خیلی زود از روی موهام میره و دوباره موهام قهوه ای میشه دوست دارم موندگار تر بشه روی موهام ممنون میشم راهنمایی کنید؟

 4. رضایی گفت:

  سلام من موهام دکلره کردم حالا دوست دارم مشکی بشه
  میشه راهنماییم کنید که چه رنگی بزنم که مشکی بشه و رنگ مشهام بدرنگ نشه

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   با سلام
   بهتر است یک مرتبه موها را با سه چهارم 5 بیی و یک چهارم 5 دودی و اکسیدان شماره 1 تیره نمایید. سپس ثلا دو هفته بعد ل موها را با سه برابر سه دودی و یک برابر N1 و اکسیدان شماره 1 مشکی نمایید. با این کار به مو شوک وارد نمی شود
   حتما برای تقویت مو در حین کار از اولاپلکس نیز بهره ببرید

 5. آ ی ناز گفت:

  سلام من موهای طبیعی خودم ک اصلا رنگ نداشت و بوره موهام مشکی پر کلاغی گذاشتم با اکسیدان ۶ درصد ولی چندبار ک شستم موهام مشکی طبیعی شد حتی ب قهوه ای تیره میزنه.میهپام در کلاغی بمونه چیکار کنم؟

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   با سلام
   می توانید از واریاسیون های 100 میل ابی در ترکیب با پرکلاغی استفاده نمایید. مثلا دو برابر واریاسیون ابی را با یک برابر مشکی پرکلاغی و اکسیدان شماره 1 به مو بزنید برای تقویت موحین رن حتما از اولاپلکس بهره ببرید.

 6. Zhra گفت:

  سلام موهای من خورمایی روشن بود رنگ مشکیn1
  گذاشتم بعد از چندبار شستشو قرمز میزه و مشکی نیست انگار قهوه ای تیره شده
  چه میزان اکسیدان باید به رنگ مو اضافه کنم؟

  1. Rokhnegar گفت:

   با سلام
   بهتر است رنگ دودی شماره ۳ را با دو بند انگشت واریاسیون سبز و ابی و اکسیدان شماره ۱ به مو بزنید.

 7. فاطیما گفت:

  سلام عزیزم ،من موهام چند بارمشکی کردم،حالا موهام پرشده چکارکنم

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   بهتر است موها را با ریموور – ریمو نمایید.
   حتما مقاله ریموور مو را ببینید.

 8. مهسا گفت:

  توضیحاتتون خیلی خوب وکامل بود خیلی کمکم کردواقعا ممنونم ازتون❤

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   ممنون از حسن نظر شما مخاطب گرامی رخ نگار

 9. ناشناس گفت:

  سلام من میخام روی مو مشکی مش کنم فقط دکلره بزارم کافیه؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   حتما از تولاپلکس و خاویار مو برای دکلره استفاده نمایید. برای رفع زردی هم حتما از شامپو ضد زردی بهره بگیرید.
   مقالات
   دکلره مو تا پایه ۹ و ۱۰
   و
   اموزش مش فویلی
   و
   اموزش مش سوزنی
   را حتما ببینید

   1. خانم حیدری گفت:

    سلام من موهامو مش کردم الان میخوام بالاش رنگ‌موی مشکی بزنم میشه یا نه چون‌ميگم او تارای مش مشکی نمیشه تبدیل به سبز میشه واقعا همین طور یا خیر

    1. Rokhnegar گفت:

     با سلام
     بهتر است در مرحله اول طبیعی پایه ۵ را با دو بند انگشت واریاسیون بنفش به مو بزنید به همراه اکسیدان شماره ۱ و بعد از یک هفته رنگ موی مشکی را به مو بزنید. به این صورت نه اصطلاحا به مو در اثر رنگ خیلی تیره شوک وارد می شود و نه مو سبز می شود.
     برای تهیه محصولات مراقبت مو و رنگ مناسب با راههای زیر در ارتباط باشید.
     تهران – منطقه 10 – خیابان قصرالدشت بین هاشمی و امام خمینی جنب کوچه هیزمی آرانی پلاک 353 فروشگاه رخ نگار
     021-66899349 — 09305892692
     info [at] rokhnegar.com
     جهت خرید حضوری لطفا روزهای کاری از شنبه تا پنجشنبه و از ساعت 10 الی 13 و 16:30 الی 20:30 به آدرس فروشگاه مراجعه نمایید.

 10. شیدا گفت:

  سلام من موهام سفید داره و تن مو خودم قرمزی داره دوست دارم نزدیک به مشکی و خاکستری بشه مو هام ولی جوری ام نباشه که نتونم دیگه موهام رو روشن کنم ,همیشه یک یا دو طبیعی یا خاکستری میزارم که باعـث میشه وقتی میخوام لایت کنم رنگ باز نکنه ,چه رنگی بزارم ؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   رنگ مشکی N1 فقط با ریموور از بین می رود برای درآوردن رنگ دودی خاکستری پایه ۱۰ دکلره لازم است. مقاله رنگ مو دودی را حتما ببینید.

 11. اعظم گفت:

  سلام من میخوام مشکی کنم هایلات قرمز بکشم میشه ؟چکارکنم

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   رنگ مشکی خیلی سخت دکلره می شود. بهتر است با ۵ دودی موها را تیره کنید. سپس از مو مش دراورده و رنگ قرمز بزنید.

 12. Moty گفت:

  سلام
  روی موهایم رنگ مشکی گذاشته ام ولی اصلا طبیعی نیست
  برای طبیعی شدن رنگ موهایم چه کار میتوانم بکنم؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   رنگ ۳ دودی توناز طبیعی تری دارد. این رنگ را امتحان کنید.

 13. ناشناس گفت:

  سلام جلوی موهام دکلره ست.. میخام مشکی کنم . چ رنگی و چ میزان استفاده کنم

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   بهتر است ابتدا سه چهارم طبیعی N5 را با یک چهارم دودی پایه ۶ + دو بند انگشت واریاسیون بنفش ترکیب نمایید. سپس با اکسیدان شماره ۱ به مو بزنید. پنج روز بعد سه برابر از N1 را با یک برابر از ۳ دودی ترکیب کرده و با اکسیدان شماره ۱ به مو بزنید. زدن یکباره رنگ مشکی روی زمینه دکلره و زرد سبب سبزی مو می گردد.

   1. ناشناس گفت:

    9

 14. الهه گفت:

  سلام خسته نباشید.موهام‌ قهوه ای روشن هست پایین موهام روشن میخوام مشکی طبیعی بزارم باید از چی استفاده کنم

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   سلام اگر موهایتان دکلره شده است باید با ۶ طبیعی و ۶ دودی ابتدا موها را تیره نمایید. یک هفته بعد ۳ دودی و N1 و اکسیدان ۶ درصد بزنید. منتها اگر موهایتان کلا یه رنگ قهوه ای روشن است. می توانید به یکباره N1 بزنید. چون رنگ مشکی روی موی زرد به سبزی می زند. پس به این موارد دقت نمایید.

   1. Queen گفت:

    سلام وقتتون بخیر
    اگر n1 بزارم بعدا میتونم از روش امبره روشن بکنم؟

    1. Rokhnegar گفت:

     سلام
     اگر موهایتان را N1 بگذارید. دیگر انکان دکلره وجود ندارد. بهتر است با ۶ دودی (نصف تیوپ) + ۶ خاکستری (نصف تیوپ) + دو بند انگشت واریاسیون ابی + دودی + اکسیدان ۶ درصد کل موها را تیره نمایید. سپس از مو با مش فویلی به صورت امبره قسمتهایی را دکلره نمایید. در نهایت شامپو ضد زردی بزنید. در نهایت رنگساژ مورد نظر را بزنید.
     حتما و حتما
     مقالات
     رنگ مو دودی جذاب
     و
     امبره و سامبره چیست
     و
     رنگساژ مو جدید
     را ببینید.

 15. الهه گفت:

  سلام من حنامشکی گذاشتم رودکلره سه ماه گذشته الان میتونم فندقی تیره بزارم که بشه قهوه ای تیره؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   معمولا حنا به راحتی از مو پاک نمی شود. بهتر است موها را با ریموور مایع از رنگ گیاهی پاک نمایید. با پودر زغال موها را دکوپاژ نمایید. سپس به مو رنگ فندقی بزنید.
   مقالات
   ریموور چیست
   رنگساژ مو
   رنگ مو فندقی
   را حتما ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه
توییتر پین‌ترست واتس‌اپ واتس‌اپ تلگرام
فروشگاه
وبلاگ
حساب کاربری من