دکلره مو و قدم به قدم تا پایه ۹ بدون آسیب – ویدیو کامل

دکلره مو و قدم به قدم تا پایه ۹ بدون آسیب

دکلره مو و دکلره کردن موها همیشه یکی از پر مخاطره ترین و ترسناک ترین نامها برای بانوان بحساب آمده و خیلی از عزیزان شاید تجربه خوبی از این عمل نداشته باشند و از بدشانسی آنها برای بار اول از مواد و تکنیک خوبی برای اینکار استفاده ننمایند.

ولی چیزی که نباید آنرا نادیده گرفت اینست که زیباترین و اغواکننده ترین رنگ موها همیشه بر روی پایه دکلره بدست آمده است و واقعا نمیتوان به سادگی از این کار گذشت. بارها از ما سوال میشود پایه ۹ دکلره چه رنگی است در این ویدیو که محصول اختصاصی رخ نگار است میخواهیم یکبار برای همیشه ترس شما را در یک ویدیوی ۱۵ دقیقه ای از عمل دکلره بریزیم و پاسخ سوالات  شما را درباره رنگ مو دکلره شده و دکلره پایه ۹ بدهیم.

مواردی که در این آموزش یاد میگیرید:

  • – روشن نمودن موها از پایه ۲ به پایه دکلره ۹
  • – معرفی درجه اکسیدان مناسب برای عمل دکلره و رنگ مو دکلره شده
  • – مدت زمان مکث مناسب برای قرارگیری مواد دکلره روی مو
  • – روش اجرا
  • – ارائه نکات محافظتی مو در مقابل مواد دکلره برای رسیدن به پایه دکلره ۹

در این آموزش  یک دسته موی طبیعی شانه شده از پایه ۲ انتخاب میکنیم و قصد داریم طی مراحل دکلره آنرا از پایه تیره به پایه ۷ دکلره  بعد به پایه ۸ دکلره و در انتها به پایه دکلره ۹  برسانیم که یک پایه مناسب برای اکثر رنگها مخصوصا رنگهای فانتزی و هایلایت خواهد بود.در این بین نکاتی را راجع با انتخاب اکسیدان مناسب برای عملیات دکلره و تقسیم بندی موها و زمان مکث لازم برای ماندگاری مواد روی مو ارائه خواهیم نمود.

همه چیز به همینجا ختم نمیشود و نکاتی که در انتهای ویدیو متوجه خواهید شد جزء نکات حیاتی و مهم برای سلامتی موهای شما در حین عمل دکلره است که با رعایت مجموعه این موارد می توانید تجربه خوشایندی از دکلره کردن موهایتان در ذهن داشته باشید. در ادامه این ویدیو را می توانید ببینید.

جهت مشاهده سایر ویدیو ها به آدرس : https://goo.gl/x4w9J2 مراجعه نمایید.

همچنین برای مطالعه مقاله رنگبری به روش دکوپاژ میتوانید به مقاله فوت و فن های دکوپاژ مراجعه کنید.

 

امتیاز شما به این مطلب چند است؟
  • امتیازها به این آموزش

خلاصه

دکلره موها همیشه یکی از پر مخاطره ترین و ترسناک ترین کارهای بانوان میباشد در اینجا با هم یک کار عملی موفق در این زمینه خواهیم داشت.

به طور کلی
4
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
2 (1 رای)
ادامه مطلب
9 روش تقویت مو و ترمیم موهای آسیب دیده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.