دکلره و آموزش قدم به قدم تا پایه ۹ بدون آسیب

دکلره و دکلره کردن موها همیشه یکی از پر مخاطره ترین و ترسناک ترین نامها برای بانوان بحساب آمده و خیلی از عزیزان شاید تجربه خوبی از این عمل نداشته باشند و از بدشانسی آنها برای بار اول از مواد و تکنیک خوبی برای اینکار استفاده ننمایند.

ولی چیزی که نباید آنرا نادیده گرفت اینست که زیباترین و اغواکننده ترین رنگ موها همیشه بر روی پایه دکلره بدست آمده است و واقعا نمیتوان به سادگی از این کار گذشت. در این ویدیو که محصول اختصاصی رخ نگار است میخواهیم یکبار برای همیشه ترس شما را در یک ویدیوی ۱۵ دقیقه ای از عمل دکلره بریزیم و نتیجه کار را به شما نمایش دهیم.

موارد اشاره شده در این آموزش:

۱٫ روشن نمودن موها از پایه ۲ به پایه ۹

۲٫ معرفی درجه اکسیدان مناسب برای عمل دکلره

۳٫ مدت زمان مکث مناسب برای قرارگیری مواد دکلره روی مو

۴٫ روش اجرای دکلره روی مو

۵٫ ارائه نکات محافظتی مو در مقابل مواد دکلره

در این آموزش یک دسته موی طبیعی از پایه ۲ انتخاب میکنیم و قصد داریم طی مراحل دکلره آنرا به پایه ۹ برسانیم که یک پایه مناسب برای اکثر رنگها مخصوصا رنگهای فانتزی و هایلایت خواهد بود. سپس شروع به ساخت و ترکیب مواد دکلره و اکسیدان خواهیم نمود و نکاتی را راجع با انتخب اکسیدان مناسب برای عملیات دکلره ارائه خواهیم نمود.

در ادامه وقتی مواد را خوب با هم ترکیب نمودیم به کمک یک قلم مو , مواد دکلره را کاملا به موی طبیعی آغشته میکینیم و برای انجام این عمل بر روی موهای سر نیز نکاتی به شما ارائه می نماییم از جمله تقسیم بندی موها و زمان مکث لازم برای ماندگاری مواد دکلره بر روی موها. 

همه چیز به همینجا ختم نمیشود و نکاتی که در انتهای ویدیو متوجه خواهید شد جزء نکات حیاتی و مهم برای سلامتی موهای شما در حین عمل دکلره است که با رعایت مجموعه این موارد می توانید تجربه خوشایندی از دکلره کردن موهایتان در ذهن داشته باشید. در ادامه این ویدیو را می توانید ببینید.

جهت مشاهده سایر ویدیو ها به آدرس : https://goo.gl/x4w9J2 مراجعه نمایید.

همچنین برای مطالعه مقاله رنگبری به روش دکوپاژ میتوانید به این مقاله مراجعه نمایید.

 

ادامه مطلب
آموزش رنگ مو مردانه به همراه معرفی فرمول رنگ طبیعی برای آقایان

امتیاز شما به این مطلب چند است؟
  • لطفا امتیاز را در پایین وارد کنید

خلاصه

دکلره و دکلره کردن موها همیشه یکی از پر مخاطره ترین و ترسناک ترین نامها برای بانوان بحساب آمده و خیلی از عزیزان شاید تجربه خوبی از این عمل نداشته باشند. در این ویدیو یکبار برای همیشه ترس شما را از عمل دکلره از بین میبریم.

به طور کلی
4
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *