آموزش پایه دکلره و رنگ مو تصویری پایه های دکلره و رنگ

degree-of-color-and-decolorate

آموزش پایه های دکلره و رنگ مو یکی از اصلی ترین مسائل در آرایشگری مو و کار با مواد است. شناخت پایه های رنگ و دکلره می تواند در خوشنام کردن یک آرایشگر نقش مهمی ایفا کند.

پایه رنگ مو

شناخت پایه های رنگ و دکلره

تشخیص پایه دکلره و پایه رنگ مو

بی توجهی و سهل انگاری در انتخاب پایه مناسب, کل پروسه رنگ و مش را زیر سوال می برد. آرایشگر مبتدی  قبل از هرکار باید در شناخت انواع پایه دکلره تلاش نماید.

این مقاله یکی از بنیادی ترین مباحث در حوزه آرایشگری مو و آموزش ترکیب رنگ است. حتی اگر آرایشگر نیستید. در عین حال موهایتان را خودتان رنگ می کنید. باید قبل از خرید رنگ مو از این مبحث اطلاع داشته باشید.

ولی قبل شروع این مقاله حرف آخر را همین اول می گوییم :

اگر می خواهید در وقت خود صرفه جویی کنید. مطالب گسسته آموزش رنگ مو را در این سایت و یا سایتهای دیگر به صورت پراکنده مطالعه نکنید. تنها با دیدن ویدیو های آموزشی رنگ مو کارشناس این حرفه شوید. مطالبی که در این مقاله مطالعه خواهید کرد. همراه ساعتها نکته و مطلب دیگر در خصوص آموزش رنگ مو و دکلره  را یکجا تهیه نمایید. بسته ویدیویی آموزش ترکیب رنگ مو ها را می توانید در دوره آموزش غیر حضوری اصول رنگ و ترکیب رنگ مو مشاهده نمایید. در صورتی که نیاز به آموزش پایه دکلره و رنگ مو و اموزش رنگ مو از پایه دارید. عکس زیر را کلیک کنید. سپس وارد شوید. 

پایه رنگی چیست ؟

هر فرد به طور ذاتی از یک درجه روشنایی در موهای خود بهره مند است. این به معنی داشتن رنگ خاصی مثل زیتونی,شرابی,دودی و … نیست. بلکه به معنی میزان روشنایی آن رنگ بر روی مو است. درجه روشنی به پایه رنگی معروف است.

آموزش پایه دکلره و رنگ مو

رنگ موی مناسب برای پایه ۸

رنگ عسلی طلایی

شناخت پایه های رنگ و دکلره

آموزش رنگ مو از پایه

مثلا افراد اروپایی به طور ذاتی اکثرا دارای موهایی بلوند هستند. درجه روشنی موهایشان می تواند پایه های 7 تا 9 را پوشش دهد. اکثر آسیایی ها و ایرانی ها دارای پایه هایی از 1 تا نهایتا 5 هستند. البته در هر جای دنیا استثنا نیز وجود دارد. اما در اینجا عموم افراد را ملاک قرار می دهیم.

آموزش رنگ مو از پایه

پس میزان روشنایی رنگ مو را به عنوان پایه رنگی در نظر می گیریم. نکته دیگر آن است که ساقه مو به طور ذاتی هیچ رنگ دانه ای ندارد. بنابراین رنگ آن همچون نخ های نامریی است که برای آویزهای سقفی استفاده می شود.

پیگمنت های طبیعی و یا مصنوعی در ساقه مو وجود دارد. پیگمنت ها یا رنگدانه های مصنوعی توسط زنگ مو وارد ساقه مو می شوند. در ادامه با مبحث پیگمنت شناسی رنگ مو همراه ما باشید.

شماره های پایه رنگی کدام است؟

به طور کلاسیک و در آموزش پایه های دکلره و رنگ , پایه های رنگی از 1 تا 9 نامگذاری می شوند. این شماره ها در عملیات رنگ و دکلره مورد استفاده قرار می گیرند. ولی امروز پایه 10 نیز در محاوره برخی آرایشگران به ندرت شنیده می شود.

آموزش رنگ مو از پایه

شناخت پایه های رنگ و دکلره

سوالات شما 

برای پایه دکلره ۷ چه رنگی مناسب است

برای یافتن جواب با ما همراه باشید.

نکته پایه رنگ و دکلره :

همیشه هدف, رسیدن به بالا ترین پایه دکلره یعنی پایه 9 نیست. بلکه برای بسیاری از رنگهای متوسط, پایه 7 و 8 نیز کفایت می کند. پس توجه به این موضوع می تواند در مصرف مواد و زمان برای شما بصرفه باشد.

اینکه برای هر یک از رنگهای ترکیبی چه پایه ای مورد نیاز است. همراه با سایر نکات را می توانید در دهها مقاله رایگان همین سایت مطالعه کنید. یا اینکه در دوره آموزش غیر حضوری اصول رنگ مو و دکلره و ترکیب رنگ شرکت نمایید. 

نکته پایه رنگ و دکلره :

از پایه رنگها به عنوان مهم ترین بخش از عملیات رنگ و دکلره اشاره کردیم. ولی این قسمت در عین اهمیت, همه موضوع نیست!. شما به رنگ نهایی مورد درخواست مشتری و رنگ فعلی بر روی موهای وی نیز باید توجه کنید. یعنی برخی موها دارای رنگ قرمز و شرابی هستند. ولی شاید رنگ موی نهایی مد نظر مشتری رنگی با تونالیته سرد و طبیعی باشد. پس غیر از پایه رنگی مو, باید به حذف کامل رنگ قرمز و شرابی با تکنیک های مربوطه هم توجه کنید.

ادامه مطلب
رنگ شامپاینی مو سال به روش حرفه ای ها و بی نظیر

سوالات زیادی در زمینه پایه دکلره 

برای پایه دکلره ۷ چه رنگی مناسب است

همچون پایه ۶ دکلره چه رنگی است ؟

پایه ۹ دکلره چه رنگی است؟

پایه ۸ دکلره چه رنگی است؟

این سوالات در ادامه مقاله پاسخ داده خواهد شد.

تصویر پایه های مختلف دکلره

 

آموزش پایه رنگ و دکلره

 

پایه های دکلره همراه با عکس در پایین

آموزش پایه رنگ و دکلره

پایه های رنگ مو

آموزش پایه رنگ و دکلره

با توجه به تصاویر بالا که همگی به یک موضوع اشاره دارند. مطالب پایین را مطالعه کنید.

آموزش پایه دکلره و رنگ مو

پایه ۱ و ۲, مشکی و قهوه ای خیلی تیره:

این پایه ها دارای بیشترین مقدار پیگمنت در ساقه مو است. در رنگ موی ذاتی افراد, رنگ موی مشکی طبیعی در این دسته قرار می گیرد.

پایه ۳ – قهوه ای تیره:

این پایه نسبت به پایه 1 و 2 دارای رنگ دانه های کمتری است. خیلی از آقایان یا خانم ها با موهای سفید به اشتباه از این گروه استفاده می کنند. زیرا در نهایت استفاده از رنگ N2 باعث قرمزی موها بعد از یک الی چند بار شستشو می شود. پیشنهاد ما در این مواقع استفاده از گروه دودی پایه 3 یا 4 است.

آموزش پایه دکلره و رنگ مو

شناخت پایه های رنگ و دکلره

پایه ۴ – قهوه ای متوسط:

اگر خواهان رنگهایی تیره و در عین حال نزدیک به قهوه ای تیره هستید. به این گروه از افراد رنگهای پایه 4 یا 5 را پیشنهاد می دهیم.

آموزش پایه دکلره و رنگ مو

شناخت پایه های رنگ و دکلره

 

پایه 5 – قهوه ای روشن:

این پایه, پیگمنت یا رنگدانه رنگی نسبت به حالت های قبل دارد. پس, میزان روشنی رنگ را به طور محسوسی نسبت به پایه های قبل مشاهده می نمایید. خیلی اوقات رنگ خرمایی روشن نیز به این رنگ تلقی می شود. این موضوع, توضیح رنگ مو است نه پایه دکلره 5.

شناخت پایه های رنگ و دکلره

پایه ۵ دکلره 

در پایه 5 دکلره توناژ, مو کاملا قرمزی بد رنگ پیدا می نماید. حتما از پودر دکلره مناسب و از اولاپلکس در مواد خود بهره ببرید. در این صورت زمان دکلره را می توانید افزایش دهید. در نتیجه مو زودتر به پایه می رسد. منتها در عین حال موی شما دچار آسیب نمی شود. 

رنگ مو مناسب پایه دکلره 5

اگر موهایتان پایه 5 دکلره باشد. رنگ قرمز بد رنگ است. تنها راه حذف قرمزی بد رن دکلره, استفاده از زیتونی پایه 5 و واریاسیون سبز است.

حذف قرمزی پایه دکلره 5

زیتونی پایه 5 – نصف تیوپ

زیتونی پایه 4 – نصف تیوپ

واریاسیون سبز – دو سانت

اکسیدان شماره 2

 خرید محصولات مراقبت مو در دکلره

 

پایه 6 بلوند تیره:

اصولا این رنگ برای کسانی که خواهان رنگ نسبتا تیره وخوشرنگ هستند. کاملا مناسب است. در ضمن برای پوشش سفیدی مو نیز به کار می آید. اگر دوست دارید پایه رنگ را روشنتر نمایید. ترکیب این رنگ با 7 طبیعی نیز راه خوبی است.

شناخت پایه های رنگ و دکلره

پایه 6 دکلره :

اگر در دکلره به این پایه و پایه بعد یعنی 7 رسیدید. حتما تونالیته مسی را در رنگ مو مشاهده می نمایید. این دوپایه (پایه 6 و 7)  نسبت به پایه های قبل از روشنی قابل توجهی برخوردار هستند. 

سوال پایه 6 دکلره چه رنگی است؟

باید بگوییم این پایه دارای نارنجی و مسی غالب است.بنابراین معولا حدود 50 درصد قرمز با 50 درصد نارنجی دارد. شما حتما باید با دکلره مرغوب و اکسیدان نه درصد دوباره عملیات دکلره را انجام دهید. به این ترتیب پایه مو از این رنگهای مزاحم رها خواهد شد. در عین حال محصولات مراقبت مو در حین دکلره را فراموش نکنید. برای اطلاع از نحوه دکلره مناسب, حتما دکلره مو و قدم به قدم تا پایه 9 بدون آسیب را کلیک نمایید.

خرید محصولات دکلره مرغوب

شناخت پایه های رنگ و دکلره

اگر به هر دلیل خواهان دکلره مجدد مو نیستید. می توانید پایه 6 دکلره را با ترکیب دو رنگ دودی زیتونی زیبا نمایید.

رنگ مو مناسب پایه 6 دکلره :

زیتونی پایه 6 – نصف تیوپ

دودی پایه 5 – یک چهارم تیوپ

خاکستری پایه 6 – یک چهارم تیوپ

واریاسیون سبز و آبی – دو سانت از هر کدام

اکسیدان شماره 2

پایه 7 بلوند متوسط:

اصولا افرادی که خواهان رنگ روشن متوسط هستند. این رنگ بهترین گزینه است. اصولا برای پوشش سفیدی نیز با اکسیدان شماره 1 می تواند به کار آید. اگر اهل آرایش زیاد نیز نیستید. طبیعی پایه 7 چهره شما را گرم نشان می دهد. اگر رنگ N7 را با اکسیدان شماره نه درصد ترکیب نمایید. روشنایی رنگ مو نیز بیشتر می شود. پایه متعارفی در رنگ مو است. در گروههای مختلف همچون طبیعی – شکلاتی – دودی و غیره, انتخاب خیلی از خانم ها به سمت آن می رود. چون به نوعی رنگ موی میانی در کاتالوگ به حساب می رود. که نه تیره است و نه خیلی روشن.

ادامه مطلب
رنگ مو کاپوچینو لاکچری جذاب با جدیدترین فرمولهای ترکیب بدون دکلره

شناخت پایه های رنگ و دکلره

پایه 7 دکلره :

پایه 7 دکلره اصولا به رنگ نارنجی است. بنابراین اگر خواهان رنگهای بلوند استخوانی – دودی و یا رنگهای ترکیبی مخصوص هستید. حتما باید پایه دکلره را مجددا روشن نمایید. مقاله دکلره مجدد مو برای آموزش دکلره پایه های بالا نیز کاملا مناسب است.

برای پایه دکلره ۷ چه رنگی مناسب است

رنگساژ پایه دکلره 7

اصولا تنها راه نجات از توناژ هویجی پایه 7 دکلره پناه بردن به رنهای دودی است. زیرا توناژ آبی ضد نارنجی است. اگر به هر دلیل خواهان دکلره مجدد مو نیستید. می توانید با بهره بردن از رنگهای دودی توناژ نارنجی دکلره را از بین ببرید.

رنگ مو مناسب پایه دکلره ۷

رنگ دودی پایه 6 – یک چهارم تیوپ

رنگ خاکستری پایه 7 – نصف تیوپ

رنگ تنباکویی پایه 7 یا بژ پایه 7- یک چهارم تیوپ

واریاسیون آبی – بنفش و سبز – دو سانت از هر کدام

اکسیدان شماره یک – سه برابر مواد رنگ 

ترکیب بالا را به صورت رنگساژ و شامپویی روی مو بزنید. به محض رنگ گرفتن, مو را با آب بشویید. سپس به مو ماسک مو داخل حمام بزنید. پس از براشینگ و استایل دهی روغن آرگان به مویتان بزنید.

خرید محصولات مراقبت مو با قیمت عالی

پایه 8 بلوند روشن:

اصولا اگر خواهان بلوند روشن و طبیعی هستید. این رنگ بسیار به کار شما می آید. اگر خواهان روشن کردن مو هستید. این رنگ را با اکسیدان شماره 2 ترکیب نمایید. اما اگر دارای سفیدی مو هستید. اکسیدان شماره 1 به کارتان می آید. در ضمن رنگهای طبیعی اکسترا نیز دارای رنگهای اشباع تری از رنگ طبیعی هستند. با 8.00 شناخته می شوند. پس اگر به دنبال رنگ بلوند روشن با پوشش مناسب برای سفیدی مو هستید. رنگهای طبیعی اکسترا گزینه مناسبی هستند.

شناخت پایه های رنگ و دکلره

 

پایه 8 دکلره :

رنگ موی مناسب برای پایه 8

این پایه دکلره به پایه زرد نارنجی معروف است. اصولا می توان گفت رنگ عمده پایه 8 دکلره طلایی با توناژ غلیظ زرد است. البته زردی مو توسط شامپو ضد زردی تا حد زیادی گرفته می شود. در ضمن مو راحت تر به پایه می رسد. منتها اگر قصد رنگهای دودی – خاکستری – یاسی و صورتی یاسی را دارید. باید یک سری دیر با اکسیدان ضعیف تر یعنی اکسیدان 6 درصد و پودر دکلره مناسب مو را به پایه نه برسانید. در عین حال مصرف مواد مراقبت مو در حین دکلره همچون اولاپلکس – خاویار مو و قطره آنتی دمیج شدیدا ضروری است.

خرید شامپو ضد زردی با کیفیت

 

سوال پایه 8 دکلره چه رنگی است ؟ 

توناژ غالب زرد است. اگر خواهان رنگهای بلوند معمول هستید. کافیست به مویتان شامپو ضد زردی بزنید. پس از پنج دقیقه تا یک ربع موهایتان را بشویید.

رنگ مناسب پایه دکلره 8

رنگ عسلی دودی

پایه دکلره 8

رنگ طلایی پایه 8 – نصف تیوپ

مسی پایه 6 – یک چهارم تیوپ

دودی پایه 7 – یک چهارم تیوپ

دو سانت واریاسیون بنفش 

اکسیدان شماره یک

رنگ بلوند طبیعی

شناخت پایه های رنگ و دکلره

رنگ موی مناسب برای پایه 8

پایه دکلره 8 – شستشو با شامپو ضد زردی

طبیعی پایه 7 – نصف تیوپ

طبیعی پایه 8 – یک چهارم تیوپ

هایلایت کنفی – یک چهارم تیوپ

دو سانت واریاسیون بنفش و نقره ای

اکسیدان شماره 1

رنگ طلایی بنفش یا هایلایت نسکافه ای شامپاینی

پایه دکلره 8

طلایی پایه 8 – نصف تیوپ

ارغوانی پایه 7- یک چهارم تیوپ

شرابی پایه 5 – سه سانت

قرمز خالص – دو سانت

هایلایت یاسی – یک چهارم تیوپ

دودی پایه 8 – یک چهارم تیوپ

واریاسیون نقره ای – سه سانت

اکسیدان شماره یک

ادامه مطلب
مش سوزنی جدید حرفه ای با فرمولهای مد روز تخصصی رنگساژ لاکچری

پایه 9 بلوند خیلی روشن:

اکثر افرادی که خواهان بلوند هستند. معمولا بلوند خیلی روشن را دوست دارند. اصولا در بلوند روشن مو حالت پلاتینه پیدا می کند. به علت کمبود رنگدانه در رنگ N9 بهتر است با اکسیدان ضعیف به کار برده شود.در نتیجه دوام رندانه های این رنگ خیلی روشن روی مو بیشتر می گردد. اگر موهایتان دارای سفیدی است. حتما از N6 نیز داخل رنگ ترکیب کنید. در نتیجه سفیدی مو بهتر گرفته می شود.

شناخت پایه های رنگ و دکلره

 

پایه 9 دکلره چه رنگی است ؟

رنگ و مش پایه نه در سالیان اخیر خیلی مورد توجه خانم های ایرانی قرار گرفته است. فقط باید با احتیاط به این پایه رسید. تا موها دچار آسیب جدی نشوند. انصافا رنگهایی زیبا و اغوا کننده در پایه های بلوند خیلی روشن فقط به کمک همین پایه حاصل می شوند. پایه 9 دکلره, بر خلاف پایه 8 دارای زردی زیادی نیست. کمی به رنگ سفید و پلاتینه گرایش دارد. در ضمن حتما باید از محصولات مراقبت مو داخل کاسه رنگ جهت دکلره برای پایه نه دکلره بهره برد.

اولاپلکس شماره 1 – حداقل 15 میل 

یا

خاویار مو – 20 درصد دکلره یعنی به ازای هر 100 گرم پودر, 20 گرم خاویار مو

یا

قطره آنتی دمیج – 15 قطره

 

 

نکته پایه 9 دکلره

از آنجا که پایه نه دکلره دارای اندکی زردی نیز می باشد . به راحتی با آغشتن مویتان به شامپو ضد زردی, زردی مو را بگیرید. پس از شستشو یک رنگ جذاب پلاتبنه بدون زردی حاصل می گردد.

رنگ پایه نه دکلره :

پایه : پایه نه دکلره – شستشو با شامپو ضد زردی

دودی پایه 9 – یک چهارم تیوپ

بلوند نقره ای – یک چهارم تیوپ

مرواریدی خاکستری پایه ده – نصف تیوپ

اکسیدان شماره 1 

دانستنی جالب آموزش پایه رنگ و دکلره: 

 چرا هر چه موها در ذر از پایه تیره به پایه بالا و روشن دارای زردی می شوند ؟

شناخت پایه های رنگ و دکلره

جواب فقط در حجم و اندازه پیگمنت های زرد در ساقه مو است. در ابتدا رنگدانه های آبی و سپس قرمز در پایه های متوسط از مو خارج می شوند. به علت سایز های بزرگتر, در در سطح مو قرار دارند. پس زودتر خارج می شوند. در آخر کار مقدار زیادی پیگمنت زرد در ساقه مو باقی می ماند. زیرا دارای اندازه های ریزتری هستند. بنابراین دیرتر از مو خارج می شوند. با خروج کامل آنها به رنگ سفید در ساقه مو می رسید. این رنگ همان رنگ ذاتی ساقه مو است.

شناخت پایه های رنگ و دکلره

شناخت پایه های دکلره مو و رنگ مو

در این مورد مطالب حاشیه ای دیگری نیز هست. در این مهمترین بخش مربوط به این مبحث را برایتان بازگو کردیم. امیدواریم این مقاله به درک درست پایه های رنگی در ذهن شما کمک نماید. فیلم آموزش کاتالوگ خوانی, خنثی سازی رنگهای مزاحم و سایر نکات رنگ و مش را در آموزشهای ویژه رخ نگار حتما ببینید.

 

 

پس وقتی در جایی و در فرمول ترکیب رنگی می بینید. حتما در فرمول رنگ, به دکلره پایه 8 یا هر پایه دیگر آن اشاره می کنند. در ضمن پایه رنگ ترکیبی را نیز داخل فرمول اشاره می نمایند. با شناخت دقیق پایه دکلره و رنگ, می توانید رنگی حرفه ای و جذاب را با کمترین هزینه روی موی خود دربیاورید.

پیشنهاد های خود در مورد آموزش رنگ مو یا آموزش ترکیب رنگ مو را به طور موضوعی برای ما ارسال نمایید. تا مقاله یا ویدیویی با همان عنوان تولید و در این سایت برای شما همراهان رخ نگار قرار گیرد. 

مراقب خودتون باشید. منتظر مقاله های آرایش موی رخ نگار باشید.

 

 

 

امتیاز شما به این مطلب چند است؟
 • امتیازها به این مطلب

خلاصه

آموزش پایه دکلره و رنگ مو یکی از اصلی ترین مسائل آرایشگری مو است. پایه های رنگ و دکلره که می تواند در خوشنام کردن یک آرایشگر تاثیر داشته باشد

به طور کلی
5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
3.94 (33 رای)

77 فکر در مورد “ آموزش پایه دکلره و رنگ مو تصویری پایه های دکلره و رنگ

 1. روژان گفت:

  سلام رنگ موهام مشکی می خوام بلوندنسکافه ای تیره بزارم ودکلره بزنم اول باید دکلره بزنم بعد رنگ یااول رنگ بزنم بعد دکلره

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   اگر موهایتان مشکی طبیعی است. زمینه مو را با نسکافه ای پایه ۶ و دودی پایه ۶ ( نصف تیوپ) از هر کدام و اکسیدان شماره ۱ تیره کنید. سپس از موها مش در اورده و دکلره نمایید.
   مقاله های
   رنگ مو نسکافه ای
   و
   مش فویلی
   را حتما ببینید.

 2. Yas گفت:

  سلام من میخوام موهامو ابی روشن کنم میشه برای پایه دکلره و مارک رنگ راهنمایی کنید؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   رنگ ابی پایه ۰ دکلره می خواهد. صفر تا ۱۰۰ رنگ ابی را با ریزترین نکات در مقاله رنگ مو ابی می توانید بیابید.

 3. سودابه گفت:

  سلام آن ۳ زدم میشه موهامو با دکلره بی رنگ کنم

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   بهترین کار استفاده از ریموور مایع است که درحداقل زمان ممکن موها را از رنگ های خیلی تیره پاک می کند.
   حتما مقاله ریموور چیست را ببینید.

 4. سحر گفت:

  سلام موهام مشکی هست و میخوام فانتزی بنفش بزارم پایین موهام
  پایه چند دکلره بزارم و از چه رنگایی استفاده کنم

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   حنما موها را تا پایه ۹ دکلره نمایید. سپس موها را با شامپو ضد زردی به خوبی بشویید. تا زردی موها کامل گرفته شود. سپس پودر رنگی بنفش + اکسیدان ۶ درصد یا شامپو رنگ بنفش به مو بزنید.
   صفر تا ۱۰۰ رنگ مو بنفش را در مقاله رنگ مو بنفش
   ببینید.

 5. لیتا گفت:

  سلام من میخام موهام رو صورتی پر رنگ بزنم میشه راهنمایی کنید واسه پایه دکلره و اینکه چیزی باید به دکلره اضافه کنم؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   ببینید اگر صورتی سرخابی می خواهید. روی پایه ۸ دکلره هم در می آید. منتها اگر صورتی خیلی خاص و باربی رنگ می خواهید باید موها را تا پایه ۹ دکلره روشن کنید و سپس شامپو ضد زردی بزنید.
   حتما و حتما
   دو مقاله
   تمام رنگ مو صورتی از تیره تا روشن
   و
   اموزش دکلره تا پایه ۹ و ۱۰ را ببینید.

 6. مهتاب گفت:

  سلام موهای من خیلی مشکی هست و قرمزی زیادی داره میخوام یه رنگ بزارم که حالت بور طبیعی پیدا کنه راهنمایی میکنید

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   اگر بدون دکلره می خواهید. بهتر است با دودی پایه ۸ – نصف تیوپ و زیتونی پایه ۸ – یک چهارم و هایلایت نقره ای یک چهارم و دو بند انگشت واریاسیون ابی و اکسیدان شماره ۲ موها را روشن نمایید.
   احتما مقاله رنگ مو بدون دکلره و روشن کردن مو بدون دکلره را ببینید.
   در ضمن برای رنگ بور طبیعی نیز بهتر است موها را دکلره نمایید.
   پایه ۸ دکلره و سپس شامپو ضد زردی
   در نهایت طبیعی پایه ۸ + یک چهارم بژ پایه ۸ و دودی پایه ۸ + دو بند انگشت واریاسیون بنفش و نقره ای و دو برابر اکسیدان ۶ درصد بلوند طبیعی را روی پایه ۸ دکلره می دهد.
   حتما مقاله رنگ مو بلوند و رنگساژ مو را ببینید.
   در ضمن به همه دوستان توصیه می شود که برای ترکیب رنگ حتما و حتما از سی دی آموزش رنگ موی ترکیبی رخ نگار با ساعتها آموزش عملی و تئوری ترکیب رنگ دیدن فرمایند.
   فیلم آموزش رنگ مو به صورت ویدیویی و تخصصی, دکلره و ترکیب رنگ مو در قالب 10 ساعت فیلم آموزشی برگرفته از تجربیات چندین ساله در خصوص انواع ترکیب رنگ مو

 7. ناشناس گفت:

  سلام موهای من خیلی مشکی هست و قرمزی زیادی داره میخوام یه رنگ بزارم که حالت بور طبیعی پیدا کنه راهنمایی میکنید

 8. ناشناس گفت:

  سلام من موهام ب پایه شیش دکلره رسیدن نارنجی شدن
  میخوام ی رنگ روشن بزنم ایا میشه؟ مثلا دودی کاهی صدفی و.‌‌.. بعد چهار بار دکلره زدن ب پایه شیش رسید چ رنگ بزنم ک شباهت ب صدفی و دودی کاهی و‌‌… داشته باشهه لطفا پاسخگو باشین ممنون🌹

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   روی پایه ۶ دکلره رنگهای دودی صدفی در نمی آید برای این رنگها باید موها را تا پایه ۹ دکلره روشن کرده و سپس شامپو ضد زردی بزنید. با کمک پودر یا دکوکرم مناسب – اولاپلکس و اکسیدان ۹ درصد به راحتی مو به پایه بالا می رسد. در حال حاضر اگر قصد دکلره مجدد نیز ندارید. تنها راه حذف نارنجی مو رنگساژ ۶ خاکستری + دو بند انگشت واریاسیون آبی + دو برابر اکسیدان ۶ درصد است.
   حتما مقاله آموزش دکلره تا پایه ۹
   اولاپلکس چیسترا ببینید.
   در ضمن به همه مخاطبان عزیز رخ نگار توصیه می شود جهت آموزش جانع تئوری و عملی ترکیب رنگ مو و دکلره حتما از سی دی آموزش جامع ترکیب رنگ دیدن فرمایند.

 9. سمیه گفت:

  سلام شماره های همه ی رنگها یکی هستند.
  یعنی شماره 7/7یک برند ایرانی با یه برند ایرانی دیگر 7/7همون رنگ هست فرق نداره چه مارکی بگیریم

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   خیر- باید ببینید آن شماره در کاتالوگ مربوطه چه رنگس است. شماره گذاری در کاتالوگ ها تفاوت دارد و هر کدام از الگوی خود پیروی می کنند. مثلا عدد بعد از ممیز ۷ در یک کاتالوگ تن زیتونی دارد. در کاتالوگ دیگر تن مسی

 10. Maryam گفت:

  سلام مو ک رو پایه ۷ باشه و رنگساژ روشن و قشنگ بخاد باید چ ترکیبی بزنیم

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   موی پایه ۷ نارنجی است. بنابراین اگر قصد روشنتر کردن مو را ندارید. تنها راه برای حذف نارنجی استفاده از رنگساژ خاکستری است. ۷ خاکستری (نصف تیوپ)+ ۷ طبیعی (یک چهارم تیوپ)+ ۷ بژ (یک چهارم تیوپ)+ یک بند انگشت واریاسیون سبز + دو بند انگشت واریاسیون بنفش + دو برابر اکسیدان ۶ درصد را به مو یزنید.
   حتما مقالات
   گرفتن زردی و نارنجی مو
   رنگساژ مو
   و
   رنگ مو نسکافه ای را ببینید.

 11. فرشته گفت:

  سلام موهای من مشکی هست دکلره کردم ب رنگ نارنجی دراومده می‌خوام بلوند صحرایی بزنم بنظرتون خوب درمیاد یا ن،بنظرتون برای موهای من رنگ مناسبی هست

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   بلوند صحرایی اصولا پایه ۸ است. بهتر است موها را تا پایه ۸ روشن نمایید. سپس رنگساژ بلوند صحرایی نمایید.
   مقاله اموزش رنگساژ مو
   و
   آموزش انواع رنگ مو مسی
   را حنما ببینید.
   در ضمن به همه مخاطبان عزیز رخ نگار توصیه می شود که حتما از سی دی آموزش جامع ترکیب رنگ دیدن فرمایند.
   فیلم آموزش رنگ مو به صورت ویدیویی و تخصصی, دکلره و ترکیب رنگ مو در قالب 10 ساعت فیلم آموزشی برگرفته از تجربیات چندین ساله در خصوص انواع ترکیب رنگ مو

 12. مهتاب گفت:

  سلام پايه موهام روي ٥-٦ميخوام ي رنگ ك تناژ بنفش صورتيه چرك داشته باشه بزارم راهنمايي ميكنيد لطفا

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   پودر رنگی صورتی (دو پیمانه ) + یک پیمانه پودر رنگی بنفش + یک چهارم تیوپ ۶ دودی + دو برابر اکسیدان ۹ درصد
   البته پایه مویتان بهتر بود بالاتر باشد.

 13. Saharz گفت:

  سلام من موهامو ک دکلره کردم رو پایه ۹ هست میخوام رنگ یخی یا کرمی دربیارم یاهمین رنگ پایه۹ بدون زردیش
  بنظرتون از رنگ یخی استفاده کنم جواب میگیرم یا باید همراه با واریاسون ضدزردی انجام بدم؟
  پودر دکلره رنگی خاکستری هم دارم ولی جون یکم موهام زردی داره میترسم سبز بشه یا رنگ دیگه ایی دربیاره بنظرتون چ رنگی استفاده کنم

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   باید موها را با شامپو ضد زردی بشویید. زردی مو تا حد زیادی برطرف می شود و سپس رنگساژ استخوانی با هایلایت پلاتینه نمایید.
   رنگ خاکستری نیز باید روی موی بدون زردی قرار بگیرید.
   حتما مقاله آموزش گرفتن زردی مو
   و
   آموزش رنگ مو کرم
   و
   آموزش رنگ مو خاکستری را ببینید.
   به تمام مخاطبان رخ نگار توصیه می شود که حتما از سی دی جامع آموزش رنگ مو و دکلره دیدن فرمایند.
   فیلم آموزش رنگ مو به صورت ویدیویی و تخصصی, دکلره و ترکیب رنگ مو در قالب 10 ساعت فیلم آموزشی برگرفته از تجربیات چندین ساله در خصوص انواع ترکیب رنگ مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه
Twitter پین‌ترست واتس‌اپ واتس‌اپ Telegram
فروشگاه
Blog
حساب کاربری من