رنگ مو کرم و شناخت خانواده این رنگ مو

رنگ مو کرم و رنگ مو استخوانی یکی از پر طرفدارترین رنگ موها در بین خانم های ایرانی می باشد. این رنگ خاص, زردی رنگ موی طلایی را ندارد.در ضمن به نقره ای و دودی نیز شبیه نیست. پس می توان این گروه رنگی را تاحدی در خانواده رنگهای بژ خیلی روشن قرار داد. 

 

رنگ مو کرم دارای گروه رنگی نسبتا گسترده ای است. در این مقاله به معروفترین آنها اشاره می کنیم. در ضمن فرمول رنگی هر یک را برایتان شرح خواهیم داد. در نظر داشته باشید رنگ مو کرم و مشتقات آن جزو رنگهای فانتزی خواهد بود. در خرید رنگ مو باید توجه کنید. ممکن است به طور مستقیم این رنگ در کاتالوگ ها موجود نباشد. پس به صورت ترکیبی حاصل خواهد شد.

رنگ موی استخوانی

رنگ موی کرم کاهی

رنگ موی کرم بژ

رنگ موی کرم نخودی

رنگ مو کرم کاراملی.

در ادامه مقاله با ما باشید. تا با فرمول این رنگهای زیبا آشنا شوید.

 

 

رنگ موی کرم و مشتقات آن

پایه مناسب رنگ مو کرم

این رنگ مو را بر روی پایه 9 دکلره و ترجیحا بالاتر می توان بدست آورد. البته نیاز به ترکیب رنگ مو دارد. در اینجا فرمول رنگ موی کرم استخوانی با دکلره را آموزش خواهید دید. در پایه 8 دکلره, مو دارای زردی قابل توجهی است. ولی نگران نباشید! با فرمولی که یاد خواهید گرفت. می توان به این زردی ترسناک غلبه کرد.

رنگ مو استخونی

رنگ مو کرم

اکسیدان مناسب رنگ موی کرم

اکسیدان ها برای رنگ مو با توجه به میزان روشنی رنگ و دکلره تعیین می شوند. یعنی اگر موهایی دکلره با پایه بالا دارید. در ضمن رنگ هایی با روشنی زیاد استفاده می کنید. (مثل پایه های 8 به بالا) باید از اکسیدان های 6 درصد (نمره 1) و حتی گاهی 3 درصد (نمره 0/5) استفاده نمایید. در اینجا و برای دستور رنگ مو استخوانی از اکسیدان 6 درصد استفاده خواهیم کرد.

رنگ مو استخونی

رنگ مو کرم

فرمول رنگ مو کرم

اگر موهایتان را به پایه 8 یا 9 نرسانده اید. در ضمن می خواهید با مویی حتی در پایه 6 یا 7 کار را شروع کنید. ریسک زیادی را باید قبول کنید. پس احتمال موفقیت شما برای داشتن مشتقات رنگ مو کرم خیلی کم خواهد بود. ولی اگر به پایه 8 رسیده اید. میتوان این رنگ را آغاز نمایید.

 

 

بلوند بژ 8

بلوند دودی 9

هایلایت نقره ای

بلوند خاکستری ۸ 

1.5 بند انگشت واریاسیون بنفش

را با هم ترکیب کنید.

در مورد میزان ترکیب  فقط این را بگوییم. میزان بلوند بژ از بقیه بیشتر ولی سایر رنگها به میزان برابر و مساوی خواهند بود. مقدار دقیق ترکیب هر یک از رنگها بستگی به عوامل زیر دارد.

 

 ۱. جنس موی افراد و حجم موها 

۲. خشکی مو

 

ادامه مطلب
از بین بردن زردی و نارنجی موها

 

رنگ مو کرم

روش رنگ کردن موها نیز به صورت رنگساژ و با اکسیدان 6 درصد خواهد بود.

 

توجه:

۱) اگر بعد از چند هفته ریشه موهایتان رشد نمود. می توانید ابتدا ریشه ها را دکوکرم نمایید. سپس ترکیب گفته شده را با حجم کم درست کنید. ریشه ها را رنگ نمایید. در چند دقیقه انتهای کار, با شانه رنگ را روی سطح ساقه مو پخش نمایید. در این مرحله اکسیدان نیم مورد نیاز است.

 

۲) بهتر است پودر دکلره مناسب و با کیفیت به کار ببرید. پودرهای دکلره با کیفیت عالی در فروشگاه رخ نگار به فروش می رسد. در ضمن اگر گرما یا رایحه پودر دکلره برایتان ناخوشایند است. پودر های یخ با رایحه نعنا خیلی مناسب است. این پودر نیز در فروشگاه رخ نگار به فروش می رسد.

 

 

 

۳) در ضمن موهای پایه ۸ را با شامپو ضد زردی به راحتی تا پایه ۱۰ روشن کرد. پس اگر موهایتان تا پایه ۸ روشن نموده اید. در ضمن کمی آسیب دیده است. کافیست موهایتان را نمدار نمایید. سپس از مدت ۵ دقیقه تا ۲۰ دقیقه (بسته به مو) شامپو ضد زردی را به موهایتان زده و ماساژ دهید. پس از این کار موهایتان را با آب بشویید. در ضمن ماسک مو و روغن آرگان را فراموش نمایید.

شامپو ضد زردی مناسب با قیمت عالی در فروشگاه رخ نگار به فروش می رسد.

۴) برای بهبود کفیت دکلره حتما قطرات آنتی دمیج و روغن آرگان بزنید. اگر خواهان مواد تخصصی تر نیز هستید. اولاپلکس در فروشگاه رخ نگار به فروش می رسد. می توانید این مواد را در رنگ و مش به راحتی به کار ببرید.

 

 

 

ترکیب رنگ مو کرم بژ

رنگ مو کرم بژ  یکی از رنگ های بسیار پرطرفدار می باشد. این ترکیب رنگی, رنگساژی بسیار مناسب برای بعد از دکلره می باشد. این رنگ از گروه های رنگ های سرد است. پس به راحتی می توانید آن را در کنار رنگ های دیگر به عنوان هایلات نیز قرار دهید. جهت بدست آوردن ترکیب رنگ مو کرم بژ نیاز است. که مو های شما تا پایه 10 یا 9روشن شده باشد. در غیر اینصورت می توانید مو های خود را با استفاده از دکلره و یا روشن کننده های موجود در بازار به این پایه برسانید.  

رنگ مو سری طبیعی 9

رنگ موی بژ 8

واریاسیون بنفش

واریاسیون نقره ای

نحوه ترکیب فرمول رنگ مو کرم بژ :

رنگ مو سری طبیعی 9 – سه چهارم تیوپ

رنگ موی بژ 8 یک چهارم تیوپ

واریاسیون نقره ای و بنفش هر کدام دو بند انگشت

اکسیدان 3 درصد (نیم)

در صورتی که نیاز به رنگساژ کرم دارید. می توانید از فرمول بالا که گفته شد. برای تهیه مواد رنگ و اکسیدان استفاده کنید. در رنگساژها به خصوص رنگساژ کرم اکسیدان 6 درصد به میزان سه برابر با رنگ و واریاسیون ترکیب خواهد شد.

 

ادامه مطلب
مهمترین تفاوت درصد اکسیدانها

فرمول رنگ موی استخوانی :

برای رسیدن به رنگ موی استخوانی به طور کلی رنگهای کرم یک راه میانبر دیگر نیز وجود دارد. آن استفاده از شامپو ضد زردی است.

بدین نحو که موها را تا پایه 8 و 9 روشن کنید.

سپس یک الی دو مرتبه موهایتان را با شامپو بنفش یا همان شامپو سیلور (شامپو ضد زردی) بشویید. تا زردی موهایتان گرفته شود.

در نهایت توسط رنگ موی بژ شماره 8 و اکسیدان نیم موهایتان را رنگساژ کنید. تا به رنگ موی استخوانی دست یابید.

رنگ مو استخوانی

 

 

فرمول رنگ موی کرم کاهی :

رنگ موی کرم کاهی یکی دیگر از انتخایهای خانم های مشکل پسند است. 

 پایه ی ۹ دکلره

رنگ پایه 10 – 70 میل

شکلاتی پایه 7 – 30 میل

واریاسیون نقره ای 1 سانت 

اکسیدان 6 درصد 

در رنگ موی کرم کاهی کمی گرمی وجود خواهد داشت. برای مش کرم کاهی نیز از همین ترکیبات ولی یک الی دوپایه روشنتر و بر روی پایه 10 دکلره استفاده نمایید. در مش کرم کاهی استفاده از روش رنگساژ الزامی است.

رنگ مو استخوانی

 

 

فرمول رنگ موی کرم نخودی :

رنگ موی کرم نخودی فرمول ساده تری خواهد داشت. بر روی پایه 10 ایجاد می شود. 

پایه دکلره ۱۰

رنگ 10 طبیعی سه پنجم تیوپ

رنگ طبیعی پایه ۱۲ یک پنجم تیوپ 

یک پنجم تیوپ رنگ موی بژ 9

اکسیدان نیم

ترکیب فو ق العاده رنگ موی کرم نخودی خواهد بود.

رنگ مو استخوانی

 

فرمول رنگ مو کرم کاراملی :

با ترکیب زیر میتوانید به یک رنگ مو کرم کاراملی شیک دست پیدا کنید. ولی اگر روش رنگساژ را در همه مشتقات رنگ مو کرم همچنین رنگ مو کرم کاراملی  پیش بگیرید. به نتایج بهتری می رسید.

پایه ۱۰ دکلره

بلوند طلایی خیلی روشن – ۵۰ میل 
خاکستری پلاتینه – ۳۰ میل
بلوند بژ ۷.۳۱ مارک دنی وان – ۲۰ میل
واریاسیون ۰۰۰، ۵ سانت
واریاسیون نقره‌ای ۱۰ سانت
واریاسیون دودی ۱ سانت
اکسیدان ۶ درصد ۱۵۰ میل

رنگ مو استخوانی

 

 

مراقب خودتون باشید. منتظر مقاله های آرایش موی رخ نگار باشید.

 

 

امتیاز شما به این مطلب چند است
  • امتیازها به این مطلب

خلاصه

رنگ مو کرم یکی از پر طرفدارترین رنگ موها در بین خانم های ایرانی می باشد که زردی رنگ موی طلایی را ندارد و به نقره ای و دودی نیز شبیه نیست.

به طور کلی
4.5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
3.9 (20 رای)

پیام خود را بنویسید

پیام شما بعد از تایید مدیر منتشر خواهد شد.