مقالات

رنگ مو بدون دکلره جذاب و لاکچری و آموزش روشن کردن مو بدون دکلره

آموزش رنگ مو بدون دکلره از پر طرفدارترین سوالات مشتریان عزیز رخ نگار برای تغییر رنگ مو است.  زیرا که می توان بدون آنکه موهایتان را با مواد دکلره به پایه های بالا رسانید, رنگ موی مد نظرتان را روی موهادر آورد.

در مورد ترکیب رنگ مو بدون دکلره , رنگ مو بدون دکلره و روشن کردن مو بدون دکلره به طور جامع در این مقاله توضیح داده می شود. پس با ما همراه باشید!

رنگ مو بدون دکلره جدید – رنگ سفید مرجانی

فرمول رنگ مرجانی مسی بدون دکلره

پایه مو : طبیعی رنگ نشده یا قهو ای پایه ۷

پودر دکلره رنگی مسی – دو پیمانه

پودر دکلره هلویی – یک پیمانه

رنگ صحرایی پایه ۸ – نصف تیوپ

واریاسیون مسی دو سانت

اکسیدان نه درصد

ولی قبل از شروع این مقاله حرف آخر را همین اول می گوییم :

اگر دوست دارید در وقت خود صرفه جویی کنید. مطالب گسسته آموزش رنگ مو را به صورت پراکنده مطالعه نکنید. تنها با دیدن ویدیو های آموزشی رنگ مو کارشناس این حرفه شوید. مطالبی که در این مقاله مطالعه خواهید کرد و ساعتها نکته و مطلب دیگر در خصوص آموزش رنگ مو و دکلره را یکجا بیابید. در بسته ویدیویی آموزش ترکیب رنگ مو ها می توانید دوره آموزش غیر حضوری اصول رنگ و ترکیب رنگ مو  تهیه کرده و مشاهده نمایید. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر و یا تمایل به خرید این محصول دارید.  عکس زیر را کلیک کنید. سپس وارد شوید.

 

 

خنثی سازی رنگ های مزاحم

۱) از آنجائی که عمل دکلره تمام رنگدانه ها را از مو خارج می کند. لذا رنگ موی دلخواه با دردسر کمتری روی موهایتان قرار می گیرد. پس روشن سازی مو ها نیز راحت تر است، ولی اگر رنگ موی بدون دکلره باشد. برای روشن کردن مو بدون دکلره این را بدانید تعداد زیادی رنگدانه روی موهایتان است. لذا شما باید نحوه خنثی سازی رنگ های مزاحم موهایتان را ابتدا بدانید. هم در مقاله های رایگان و غیر رایگان رخ نگار مفصل در این باره صحبت شده است.

رنگ مو های جدید بدون دکلره

آموزش رنگ مو بدون دکلره

انتخاب واریاسیون مناسب

۲) در مدل رنگ مو بدون دکلره این را بدانید. اگر رنگ مد نظرتان جزو رنگ های سرد باشد. منتها رنگ فعلی موی روی سر شما جزو دسته گرم باشد، حتما بایستی واریاسیون و یا رنگ متضاد در رنگتان مخلوط گردد. مثلا اگر رنگ تنباکویی ، رنگ مورد نظرتان باشد. ولی روی موی شما رنگ شکلاتی مایل به قرمز باشد، حتما باید از واریاسیون ضد قرمزی سبز یا رنگ زیتونی هم پایه با موهای فعلی خود استفاده کنید.

رنگ مو بدون دکلره با فرمول – رنگ مو بدون دکلره برای پوست سبزه

روشن کردن مو بدون دکلره

 

بهترین سشوار ها را اینجا ببینید – کلیک کنید

رنگ مو بدون دکلره با فرمول با توناژ کاراملی شکلاتی

زمینه رنگ مو

پایه مو : موی طبیعی رنگ نشده 

شکلاتی پایه 6 – نصف تیوپ

دودی پایه 6 – نصف تیوپ

واریاسیون سبز و آبی – دو سانت

اکسیدان شماره 2

فرمول لایت بدون دکلره

پایه مو : موی قهوه ای پایه 6 سپس جدا کردن مو توسط کلاه مش و تکنیک مش سوزنی

دودی پایه 8 – یک چهارم تیوپ

خاکستری پایه 8 – یک چهارم تیوپ

طبیعی پایه 8 – یک  چهارم تیوپ

بژ پایه 10  – یک چهارم تیوپ

واریاسیون سبز و بنفش – دو سانت از هر کدام

اکسیدان شماره 2

قاعده کلی فرمول ترکیب رنگ مو بدون دکلره

۳) نحوه ترکیب رنگ مو بدون دکلره نسبتا پیچیده تر از رنگ, روی موی دکلره شده است. این نکته را قبل از خرید رنگ مو باید در نظر داشته باشید. مثلا اگر شما می خواهید تناژ شرابی و قرمز به رنگ موی خود بدهید. ولی مثلا دوست داشته باشید. تناژ شرابی رنگ بیشتر از قرمز باشد، نوع رنگ ها و نسبت رنگ ها را هم باید به همان میزان ترکیب کنید.

رنگ مو بدون دکلره با فرمول

رنگ مو بدون دکلره شکلاتی دودی

پایه مو : طبیعی رنگ نشده یا قهوه ای پایه 6

خاکستری پایه 6 – نصف تیوپ

دودی پایه 7- یک چهارم تیوپ

شکلاتی پایه 6 – یک چهارم تیوپ

زیتونی پایه 7 – یک هشتم تیوپ

واریاسیون نقره ای و بنفش – دو سانت از هر کدام

اکسیدان شماره 1

آموزش تخصصی ترکیب رنگ

ولی به عنوان یک پیشنهاد استثنایی، اگر شما از رمز و راز رنگ های داخل کاتالوگ کاملا آگاه شوید. خودتان می توانید هر رنگی را که دوست دارید ترکیب کنید. مثلا نسکافه ای از ترکیب چه رنگهایی به وجود می آید؟. یا رنگ بسیار زیبای ماهگونی همه و همه در نحوه ی کاتالوگ خوانی موجود است.

در خرید رنگ مو فانتزی بدون دکلره خیلی توجه کنید. غالبا این رنگها بر روی پایه دکلره و خیلی روشن ایجاد می شوند. یعنی اگر موهایی متوسط و تیره دارید. نباید انتظار داشته باشید که رنگ موی ترکیبی بدون دکلره به راحتی انجام پذیر باشد. حال بعضی از بانوان رو به سمت شامپوهای رنگساژ فانتزی می آورند.  باید بگوییم در این محصولات اتفاقا قضیه پیچیده تر است. چرا که حتما پایه بالای مو برای رنگ پذیری عالی نیاز است.

 

رنگ مو یاقوتی بدون دکلره – رنگ مو بدون دکلره برای پوست روشن

آموزش رنگ مو بدون دکلره

رنگ موی قرمز بدون دکلره با توناژ ماهاگونی 

پایه مو : طبیعی رنگ نشده یا قهوه ای پایه 6 و7

رنگ ماگما یا قرمز توت فرنگی – یک چهارم تیوپ

رنگ قرمز ماهگونی پایه 6 – نصف تیوپ

شرابی پایه 6 – یک چهارم تیوپ

اکسیدان شماره 2

یکنواختی رنگ مو

۴) یکنواختی رنگ مورد نظر، در رنگ موهای بدون دکلره موضوع بسیار مهمی است. پس باید حتما به آن توجه شود. مثلا اگر ریشه شما تیره است و ساقه مو روشنتر، رنگ مد نظر را هم بدون دکلره میخواهید به دست آورید. بایستی پایه رنگ مورد نظر رنگ متوسطی باشد، مثلا پایه 7. در ضمن نوع رنگ ها را هم حتما در نظر بگیرید. ممکن است در قسمتی از موی شما قرمزی یا زردی باشد، در این صورت برای یکنواخت شدن کل رنگ بایستی حتما خنثی کننده ها و واریاسیون ها را در رنگ کردن بدون دکلره به کار ببرید.

رنگ مو بدون دکلره ترکیبی زیبا

روشن کردن مو بدون دکلره

 

ادامه مطلب
ویتامینه مو در منزل - آموزش قدم به قدم

کلیک کنید – بهترین ادکلنهای مردانه و مناسب هدیه را اینجا ببینید

رنگ موی بدون دکلره نسکافه ای دودی

پایه مو : طبیعی رنگ نشده یا قهوه ای پایه 5 و 6

رنگ دودی پایه 8 – نصف تیوپ

رنگ تنباکویی یا نسکافه پایه 7 – یک چهارم تیوپ

ریتونی پایه 7 – یک هشتم تیوپ

خاکستری پایه 7 – یک هشتم تیوپ

دو سانت واریاسیون آبی و بنفش – دو سانت

نکته رنگ مو بدون دکلره :

هیچگاه در روش رنگ کردن موها بدون دکلره, موها را از پایه تیره به پایه روشن نرسانید. زیرا یکی از اصول روشنتر کردن موها در آموزش روشن کردن موها بدون استفاده از دکلره , عملیات تکرار رنگ به طور صحیح است. یعنی اگر موهای فعلی شما پایه 3 و 4 است. در ضمن می خواهید موهایتان را بدون دکلره روشن کنید. ابتدا موها را با رنگهای پایه متوسط یعنی 6 و 7 یک مرحله روشن کنید. سپس توسط رنگهای روشنتر موها را به پایه های بالاتر و روشنتر برسانید. زیرا به یکباره روشن کردن و یا تیره کردن موها باعث شوکه شدن ,خشک شدن و آسیب جدی به موها می شود. این امر به هیچ وجه توصیه نمی شود. برای یکنواختی موها و عملیات رنگ مو باید صبر کافی داشته باشید . هرچه سرعت را بالا ببرید و نتیجه سریعتر بخواهید. موهایتان آسیب بیشتری خواهند دید.

 

 

کلیک کنید اگر رژلب خاص میخواهید

 

فرمول رنگ مو دارچینی گرم بدون دکلره

پایه مو : طبیعی رنگ نشده یا قهوه ای پایه ۶

رنگ ماهاگونی پایه ۶ – یک چهارم تیوپ

دودی پایه ۷ – یک چهارم تیوپ

طبیعی پایه ۶ – نصف تیوپ تیوپ

واریاسیون سبز و آبی – دو سانت از هر کدام

اکسیدان شماره ۲

انتخاب اکسیدان مناسب و رنگ مو روشن بدون دکلره

۵) اکسیدان در رنگ روشن بدون دکلره نقش بسیار مهمی را دارد. اگر رنگ موی شما تیره است. در ضمن درصد موهای تیره شما 70 درصد به بالاست.  رنگ پایه 6 یا 7 را با اکسیدان 9 درصد یا اکسیدان شماره 2 ترکیب کنید. تا رنگ مو بدون دکلره روشن حاصل شود. ممکن است با توجه به نازکی یا تیرگی موها نیاز باشد. فرمول گفته شده را 2 تا 3 مرتبه تکرار کنید. تا نتیجه نهایی حاصل شود.

حالا تصور کنید بخش عمده موهایتان روشن است. یا مثلا موهای سفیدتان بیشتر از 50 درصد است، پس باید اکسیدان شماره پایین تر یعنی اکسیدان 6 درصد یا شماره یک استفاده گردد تا رنگ داخل موهایتان رسوب کند.

رنگ بدون دکلره نسکافه ای بژ

روشن کردن مو بدون دکلره

فرمول رنگ بدون دکلره نسکافه ای بژ

پایه مو : طبیعی رنگ نشده یا قهوه ای پایه ۵ و ۶

رنگ نسکافه ای پایه ۸ – یک چهارم تیوپ

رنگ خاکستری پایه ۸ – نصف تیوپ

بژ پایه ۸ – یک چهارم تیوپ

سه سانت واریاسیون سبز

دو سانت واریاسیون آبی و بنفش

اکسیدان نه درصد

ترکیب رنگ مو بدون دکلره برای موهای سفید

برای موهای سفید به این نکته دقت کنید.

باید با احتیاط از رنگهای گرم همچون شکلاتی – فندقی – گروه قهوه ای تنباکویی – نسکافه ای و اینچنین تونالیته ها استفاده کنید. زیرا وجود پیگمنت قرمز و گرم در این گروه ها در ترکیب رنگ مو برای موهای سفید مشکل ساز خواهد بود. همیشه ترکیبات دودی – خاکستری و زیتونی را برای موهای سفید و مخصوصا 70 درصد به بالا رعایت کنید. پیشنهاد می کنیم مقاله گرفتن سفیدی مو را مطالعه کنید.

رنگ مو بدون دکلره با فرمول

روشن کردن مو بدون دکلره

رنگ موی زیتونی بدون دکلره

پایه مو : طبیعی رنگ نشده یا قهوه ای پایه ۶

رنگ زیتونی پایه ۷ – سه چهارم تیوپ

زیتونی پایه ۶ – یک چهارم تیوپ

واریاسیون سبز – دو سانت

واریاسیون نقره ای – دو سانت

اکسیدان نه درصد

رنگ موی سرمه ای تیره بدون دکلره

اگر موهایی دودی با پایه متوسط و روشن دارید. نصف مسیر را رفته اید!. می توانید از انواع پودرهای دکلره رنگی آبی, واریاسیون آبی با دو برابر اکسیدان 6 درصد به صورت رنگساژ کمک بگیرید. از شامپو رنگساژ تونیکا شماره 3.1 نیز یا از رنگهای آبی و آبی کاربنی با اکسیدان 6 درصد برای رسیدن به رنگ موی سرمه ای تیره بدون دکلره می توانید  بهره بگیرید. اگر موهایی تیره دارید. رنگ و واریاسیون گفته شده را با اکسیدان 9 درصد بر روی مو بگذارید. در صورت نیاز تکرار رنگ کنید.

فرمول رنگ مو سرمه ای تیره بدون دکلره

پایه مو : دودی متوسط

پودر دکلره رنگی آبی سرمه ای – دو پیمانه

واریاسیون آبی – سه سانت

اکسیدان شماره ۱ – دوبرابر مواد

یا

شامپو رنگ تونیکا شماره ۳.۱ را روی موی دودی متوسط قرار دهید. به صورت شامپویی حدود بیست دقیقه روی مو ماساژ دهید. پس از گذشت مدت زمان لازم مو را بشویید.

خرید پودرهای دکلره رنگی

پودر دکلره رنگی

خرید شامپو رنگ تونیکا

نحوه ی قرار دادن رنگ بدون دکلره بر روی مو

۶) هدف آن است که رنگ موی مطلوب شما بدون دکلره روی موی شما قرار گیرد. پس نحوه ی رنگ کردن مو نیز متفاوت است.

موی خود را به چهار قسمت تقسیم نمایید.

سپس با فرچه رنگ، رنگ مو را از ریشه تا ساقه ی مو قرار دهید.

پس از آنکه تمامی قسمت های مو را رنگ نمودید. حتما کلاه رنگ را روی موهای خود قرار دهید. ترجیحا حوله یا روسری نیز روی آن بگذارید. دلیل این کار این است که چون شما مویتان را دکلره نکردید. پس دیرتر رنگ می گیرد. بنابراین با گرم کردن، این پروسه را سرعت می بخشید.

در ضمن پس از نیم ساعت، به طور متناوب هر پنج دقیقه یکبار موهای خود را چک کنید. تا ببنید رنگ به اندازه ی کافی روی موهایتان باز شده است. ( اگر کمتر یا بیشتر از مدت لازم رنگ، روی موی شما بماند یا خیلی روشن یا خیلی تیره می شود)

آموزش رنگ مو بدون دکلره

نحوه ی شستشوی مو بعد از رنگ مو بدون دکلره

7) پس از مدت لازم، رنگ موی خود را با آب بشویید. سپس حتما از ماسک مو استفاده کنید. بطوریکه ماسک مو را از 4 سانتی متری ریشه ی مو به موهایتان آغشته کنید (ترجیحا ماسک موی حفظ و تثبیت رنگ مو). موهای خود را ماساژ دهید. سپس 5 الی 7 دقیقه موها را یه حال خود رها کنید.  ترجیحا با آب خنک موهای خود را یک آبکشی مختصر کنید. موهایتان را با سشوار خشک کنید. با روغن آرگان تقویت نموده و استایل ببخشید. سعی کنید تا سه روز حمام نروید. موی خود را با شامپو تا سه روز نشویید تا رنگ کاملا روی مویتان تثبیت گردد.

 

ادامه مطلب
رنگ مو ابی زیبا با ۳۰ مدل متفاوت و جذاب از اقیانوسی تا لاجوردی

آموزش هایلایت مو بدون دکلره

رنگهای هایلایت – سه صفر (000) و رنگهای پایه آخر در هر دسته رنگ مو ( 10 یا 12) با اکسیدان 9 درصد یا 12 درصد برای روشن کردن موها استفاده می شوند. البته شرایط خاصی دارند که در سایر مقاله های رخ نگار مفصل صحبت شده است. با توجه به شرایط موها- شماره اکسیدان استفاده شده و زمان مکث مناسب می توانید از 1 تا 3 پایه موها را روشن نمایید. بهترین شرایط برای هایلایت مو بدون دکلره , داشتن موهایی با پایه بلوند متوسط و روشن است. 

فرمول روشن کردن مو با هایلایت بدون قرمزی

پایه مو : طبیعی یا رنگ شده با تناژ قهوه ای متوسط

هایلایت دودی ۱۲ – نصف تیوپ

هایلایت زیتونی یا کنفی – سه چهارم تیوپ

خاکستری پایه نه – یک چهارم تیوپ

واریاسیون بنفش و سبز و آبی – دو سانت از هر کدام

اکسیدان نه درصد

روشن کردن مو بدون دکلره

در ضمن حتما از اولاپلکس – خاویار مو و یا قطره آنتی دمیج موجود در فروشگاه رخ نگار داخل مواد خود بهره ببرید.

 

 

تغییر رنگ موی شرابی به زیتونی بدون دکلره

برای تغییر رنگ موی شرابی خود و رسیدن به پایه های زیتونی بدین نحو عمل کنید.

یک الی سه بار موهای خود را با ریموور بشویید. یا اینکه توسط عمل دکوپاژ (توضیحات بیشتر در مقاله دکوپاژ چیست)موها را آماده کنید سپس توسط رنگ موی زیتونی 7 و دو برابر اکسیدان 6 درصد موها را رنگساژ کنید. در این مرحله خرید لوسیون مو مناسب و استفاده بین مرحله دکوپاژ و رنگساژ الزامیست.

 

 

پاك كردن رنگ موي شرابي بدون دکلره

می توانید با رنگهای متضاد رنگ شرابی را خنثی کنید. مسلما رنگ متضاد بنفش و قرمز را باید به کار ببرید. یعنی دو رنگ طلایی و زیتونی

فرمول خنثی ساز شرابی بدون دکلره

 سه چهارم تیوپ – پایه ۵ طلایی

یک چهارم تیوپ – پایه ۶ زیتونی

دو سانت واریاسیون سبز و طلایی

اکسیدان نه درصد

 

ریموور رنگ شرابی

روش بعدی استفاده از ریموور است. ریموورها به دو شکل جامد و مایع در بازار ارائه می شوند. برای اطلاع از نحوه عملکرد ریموور مقاله ریموور رنگ مو و نحوه استفاده از ریموور را کلیک نمایید.

روش سوم, استفاده از دکوپاژ

دکوپاژ اصولا با دکلره تفاوت اساسی دارد. زیرا ملایم تر است. در دکوپاژ یک پیمانه پودر دکلره با یک پیمانه اکسیدان نه درصد و یک پیمانه شامپو را با هم ترکیب نمایید. پس از نیم ساعت مویتان را بشویید. برای تقویت مو حین دکوپاژ می توانید اولاپلکس, خاویار مو و یا قطره آنتی دمیج در داخل مواد بریزید. 

 

نکات پایانی

۸) در این آموزش رنگ مو بدون دکلره موی رنگ شده با عنوان مشکی و یا مشکی پر کلاغی فقط توسط دکلره روشن می گردد. مخصوصا اینکه از تاریخ آخرین رنگ کردن موها فقط یک الی چند هفته گذشته باشد. رنگ کردن با روشن کننده ها یا رنگهای خیلی روشن  نیز حتی اگر چندین بار تکرار گردد. علاوه بر آنکه تضمینی برای روشن کردن مو تا پایه 8 یا 9 ندارد. در ضمن همین رنگ نمودن با تکرار بیش از حد مو سبب آسیب به ساختار مو می گردد. در حقیقت معادل همان دکلره کردن است.

روشن کردن مو بدون دکلره

روشن کردن مو بدون دکلره

9) رنگ های طبیعی مانند حنا به دلیل نفوذ بالایشان در مو و طبیعت خاصشان اگر در ترکیب با رنگهای شیمیایی قرار بگیرند. نتایج مطلوبی را نمی دهند. اگر در فاز رنگهای طبیعی هستید. باید فکر تغییر فاز به رنگهای شیمیایی را تا مدت زیادی از سر بیرون کنید.

 

ادامه مطلب
رنگ طلایی مو

رنگ مو بدون دکلره برای رنگهای خاص ترکیبی

10) شما هرگز نمی توانید بدون دکلره ،از مویی با پایه حتی 4 به رنگهای خیلی روشن و خاص مانند هایلایت ها، رنگهای استخوانی و بلوند برسید. اگر چندین بار تکرار رنگ را انجام دهید. در نهایت موهایی آسیب دیده نیز خواهید داشت. منتها اگر به هر دلیل قصد روشن کردن مو بدون دکلره را دارید. حتما از مواد مراقبت مو مانند اولاپلکس – خاویار مو و قطره آنتی دمیج داخل مواد خود استفاده کنید.

برای خرید اولاپلکس اصل و خاویار مو کلیک کنید.

 

نکته ترکیب رنگ بدون دکلره

11) با رنگ کردن بدون دکلره، اگر به خوبی اصول ترکیب رنگ و حذف رنگهای مزاحم را بدانید. در ضمن مدت زمان لازم را به موهایتان بدهید، می توانید تا 70 درصد به رنگ موی دلخواهتان برسید. از آنجائیکه موی خود را دکلره نکرده اید، مسلما رنگ صد در صد دلخواه شما در نمی آید. ولی می تواند به رنگ موی محبوبتان خیلی نزدیک باشد.

رنگ مو بدون دکلره دودی

اصولا رنگ دودی نیاز به پایه دکلره نه و سپس شامپو ضد زردی دارد. مگر آنکه به تدریج با رنگ دودی موهایتان را روشن نمایید. سپس توناژهای مختلفی از رنگ دودی را روی مو قرار دهید. برای مثال رنگ دودی پایه 10 را با اکسیدان شماره 2 ترکیب نمایید. پس از چند سری تکرار رنگ موهایتان تا پایه نه باید روشن شود. سپس شامپو ضد زردی را به موهایتان یزنید. مدت 15 دقیقه مو را با شامپو ضد زردی ماساژ دهید. پس از شستشو مو با آب کافی است ترکیبات مختلف دودی را با اکسیدان شماره 1 روی مو قرار دهید. در ضمن روی مو پایه روشن از شامپو رنگ دودی نیز به راحتی می توانید بهره ببرید.

رنگ مو بدون دکلره با فرمول

 

فرمول رنگ بدون دکلره دودی :

پایه مو : پایه طلایی ۸ تا ۹ – شستشو حتما با شامپو ضد زردی به مدت بیست دقیقه

پودر دکلره رنگی خاکستری – یک پیمانه

هایلایت کروماتیک – نصف تیوپ

دودی پایه ۷ – نصف تیوپ

اکسیدان شماره ۱

 

رنگ مو بدون دکلره با فرمول – ترکیب رنگ مو بدون دکلره مسی قرمز

آموزش روشن کردن مو بدون دکلره

فرمول رنگ بدون دکلره مسی قرمز:

پایه مو : طبیعی رنگ نشده یا قهوه ای پایه ۶

رنگ قرمز پایه ۷ – یک چهارم تیوپ

مسی پایه ۷ – سه چهارم تیوپ

واریاسیون بنفش و مسی – دو سانت از هر کدام

اکسیدان شماره ۲

 

روشن کردن مو بدون دکلره

روشن کردن مو بدون دکلره

فرمول رنگ بدون دکلره :

پایه مو : طبیعی رنگ نشده

دودی پایه نه – یک چهارم تیوپ

خاکستری پایه نه – یک چهارم تیوپ

هایلایت سوپر استخوانی – یک چهارم تیوپ

زیتونی پایه ۱۰ – یک چهارم تیوپ

وارایاسیون بنفش و آبی و سبز – دو سانت از هر کدام

اکسیدان شماره ۲

 

فرمول رنگ بدون دکلره قرمز شرابی

پایه مو : طبیعی رنگ نشده یا قهوه ای پایه ۶

رنگ قرمز پایه ۶ – نصف تیوپ

ماهاگونی پایه ۶ – یک چهارم تیوپ

شرابی پایه ۶ – یک چهارم تیوپ

وارایاسیون بنفش و آبی – دو سانت از هر کدام

اکسیدان شماره ۲

روشن کردن مو بدون دکلره

 

فرمول رنگ هایلایت کنفی زیتونی بدون دکلره

پایه مو : طبیعی رنگ نشده

زیتونی پایه ۷ – نصف تیوپ

زیتونی پایه ۱۰ – یک چهارم تیوپ

هایلایت کنفی – یک هشتم تیوپ

دودی پایه ۸ – یک هشتم تیوپ

دو سانت واریاسیون آبی – سیز – بنفش

اکسیدان شماره ۲

 

فرمول رنگ یدون دکلره رزگلد صورتی :

پایه مو : طبیعی رنگ نشده یا قهو ای پایه ۶

پودر دکلره یاسی – دو پیمانه

پودر دکلره رنگی هلویی – یک پیمانه

مسی پایه ۸ یا رنگ صحرایی – یک هشتم تیوپ

هایلایت یاسی – تصف تیوپ

طبیعی پایه نه – یک چهارم تیوپ

رنگ هایلایت نقره ای – یک چهارم تیوپ

اکسیدان شماره ۲ 

 

فرمول رنگ بدون دکلره

پایه مو : طبیعی رنگ نشده یا قهوه ای پایه ۶

خاکستری پایه ۷ – نصف تیوپ

تنباکویی پایه ۷ – یک چهارم تیوپ

زیتونی پایه ۷ – یک چهارم تیوپ

دو سانت واریاسیون بنفش و آبی 

اکسیدان شماره ۲

ترکیب رنگ مو بدون دکلره برنز مسی جدید

روشن کردن مو بدون دکلره

فرمول رنگ مسی برنز بدون دکلره

پایه مو : طبیعی رنگ نشده یا قهوه ای پایه ۶

رنگ برنز – سه چهارم تیوپ

فندقی پایه ۶ – یک هشتم تیوپ

مسی پایه ۷ – یک هشتم تیوپ

واریاسیون آبی – دو سانت

اکسیدان نه درصد

ترکیب رنگ مو بدون دکلره شکلاتی جذاب

 

رنگ شکلاتی بلوند تیره بدون دکلره

پایه مو : طبیعی رنگ نشده

شکلاتی پایه ۶ – نصف تیوپ

دودی پایه ۶ – نصف تیوپ

اکسیدان نه درصد

واریاسیون سبز – سه سانت

واریاسیون آبی و واریاسیون بنفش – دو سانت

 

 

در نهایت مراقب خودتان باشید. حتما منتظر مقاله های آرایش موی رخ نگار باشید.

 

 

امتیاز شما به این مطلب چند است؟
 • امتیازها به این مطلب
4.5

خلاصه

آموزش رنگ مو بدون دکلره از پر طرفدارترین سوالات مشتریان رخ نگار است. زیرا می توان بدون دکلره و خیلی بی دردسر رنگ مو ترکیبی را روی مو درآورد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4.04 (48 رای)

147 دیدگاه در “رنگ مو بدون دکلره جذاب و لاکچری و آموزش روشن کردن مو بدون دکلره

 1. باران گفت:

  سلام استاد من دو سال پیش رنگ شرابی کردم حالا میخوام از شرابی در بیارمش میخوام ی دودی خاکستری خوشگل بدون دکلره داشته باشم موهام هم ی کوچولو سفیدی داره جلوش میشه منم راهنمایی کنید چه رنگی بزارم که هم قرمزی شرابی رو ببره هم از نارنجی و قرمزی در بیاد

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   رنگ شرابی باید توسط ریموور حذف شود- سپس موها تا پایه ۹ و ۱۰ دکلره شده و شامپو ضد زردی بزنید- سپس رنگساژ دودی را بزنید- رنگ دودی بدون دکلره حاصل نمی شود.
   حتما
   مقالات
   ریموور مو چیست
   و
   رنگ مو دودی را ببینید.

 2. ناشناس گفت:

  سلام ریشه موهام مشکی وانتهای موهام که قبلا ۳صفر گذاشتم روشن .الان دوست دارم بدون دکلره موهام رنگ ترکیبی یا زیتونی دودی دربیارم .لطفا منو راهنمایی کنید ممنون

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   رنگ دودی پایه ۷ + زیتونی پایه ۷ + اکسیدان نه درصد و واریاسیون سبز و دودی موها را می توانید دودی زیتونی نمایید.
   حتما مقاله اموزش دودی زیتونی را ببینید.

 3. هاشمی گفت:

  سلام علیکم.موهامو که سفیدی هم داره رنگ کرده ام قهوه ای شده سفیدی ها هم مونده میخوام ۱-سفیدی پوشش داده بشه و۲- بعد رنگ کنم بدون دکلره مثلا رنگ کنفی ابریشمی چه کار کنم؟

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   سلام
   موها را باید دکلره کنید و سپس رنگساژهای روشن را به کار ببرید.
   برای مشاهده جزییات مقاله نکات کامل گرفتن سفید مو را حتما ببینید.

 4. حلما گفت:

  سلام‌من الان حدود۳ماه که رنگ‌فندوقی وعسلی گذاشتم الان تن موهام روبه قرمزی ونارنجی میزنه زمینه ی موهام مشکی وحدود۳۰درصدازموهام سفیدی دارن اگه بخام ازرنگ شکلاتی ورنگ های تیره استفاده کنم ویارنگی استفاده کنم که به رنگ پوست روشن ورنگ‌چشم بین قهوه ای وسبزبیادازچه رنگی استفاده کنم تاسفیدیهاموبموشونه

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   رنگ شکلاتی پایه ۶ (سه چهارم تیوپ) + یک چهارم تیوپ دودی پایه ۶ و اکسیدان ۶ درصد اصولا توانایی یکدست نمودن مو را تا حد زیادی دارد.

 5. ناشناس گفت:

  سلام خسته نباشید
  من پایین موهام لایت داره(یکسالو نیم پیش لایت کرده بودم) اما بالای موهام طبیعی هست،یه رنگ با تم زیتونی قهوه ای طبیعی مثل موهای بچه هایی که طبیعی روشنه بخوام داشته باشم باید چه کارکنم؟نمیخوام اصلا قرمزی یا زردی داشته باشه

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   سلام
   می توانید از ۷ زیتونی + ۷ دودی و اکسیدان نه درصد استفاده کنید.

 6. ناشناس گفت:

  سلام من موهام حنا داره .قبل عید حنای طبیعی گداشته بودم الان رنگ شماره ۳ با ۴ رو باهم قاطی کردم گذاشتم تا سفیدی موهام معلوم نشه الان برای روشن شدن موهام بدون دکلره چی کار کنم عروسی برادر شوهرمه؟

 7. ناشناس گفت:

  سلام من موهام حنا داره .قبل عید حنای طبیعی گداشته بودم الان رنگ شماره ۳ با ۴ رو باهم قاطی کردم گذاشتم تا سفیدی موهام معلوم نشه الان برای روشن شدن موهام بدون دکلره چی کار کنم عروسی برادر شوهرمه؟

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   سلام
   شما باید موها را ریموور بزنید. زیرا حنا رنگ طبیعی است و نه توسط رتگ مو و نه توسط دکلره از بین نمی رود. چاره کار ریموور مایع است.
   برای مشاهده جزییات حذف رنگ طبیعی به مقاله ریموور چیست مراجعه نمایید.

 8. Hadis گفت:

  سلام خسته نباشید من موهامو مشکی پرکلاغی زدم چیکار کنم میخوام زنگ موی شکلاتی یا شاه بلوطی بزنم حتما باید دوباره کنم ؟😪

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   سلام
   باید به موهایتان ریموور مایع بزنید. تا رنگ مشکی پرکلاغی از موها خارج شود. سپس ترجیحا یکی دو بار خم با پودر دکلره زغال موها را دکوپاژ نمایید. در این صورت می توانید رنگهای بلوند تیره شکلاتی و بلوطی را روی مو قرار دهید.
   برای مشاهده جزییات روش حتما مقاله ریموور چیست را ببینید.

 9. ازیتا گفت:

  سلام من موهام مشکی هس بدون رنگ میخام سفید یخی بزنم بدون دکلره ایا میشه چطوری

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   سلام
   رنگ مو یخی بدون دکلره حاصل نمی شود. موها را تا پایه ۹ دکلره باید کنید. سپس شامپو ضد زردی بزنید. در نهایت رنگساژ یخی نمایید.
   حتما مقاله رنگساژ مو را ببینید.

 10. ناشناس گفت:

  سلام من موهام مشکی هست بدون رنگ میخام سفید یخی بزنم بدون دکلره آیا میشه

 11. مری گفت:

  سلام موهام سه ماه پیش رنگ کردم الان یه فندقی تیره ک ب قرمزیو نارنجی میزنه چه رنگی بزنم یه قهوه ای مات بدون قرمزیو زردی و نارنجی بشه و روشنترم بشه

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   بهتر است از رنگ دودی و خاکستری و زیتونی استفاده کنید تا رنگ های قرمز – نارنجی را خنثی کند.
   برای جزییات بیشتر مقاله حذف قرمزی نارنجی مو را حتما ببینید.

 12. ترانه گفت:

  سلام، من موهام مشکی و بدون رنگ هستش، میخوام یه رنگ مو بزارم که فقط به طور نامحسوسی روشن بشه و از مشکی بودن دربیاد. دوست ندارم موهام قهوه ای بشه یا تناژ قرمز و نارنجی بگیره چه رنگی رو باید ترکیب کنم؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   می توانید از ترکیب 6 دودی و اکسیدان 6 درصد استفاده کنید. موها خیلی کم روشن می شوند + دو بند واریاسون سبز و آبی

 13. لاله گفت:

  سلام میخوام رنگ بژ بزنم بدون دکلره میشه کمکم کنید

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   رنگ های بژ پایه 8 را در ترکیب با 8 دودی و مقدار کمی زیتونی 7 به کار ببرید. صفر تا 100 رنگ مو بژ را در مقاله اموزش تخصصی رنگ مو بژ بدون دکلره ببینید.

   1. باران گفت:

    سلام استاد من دو سال پیش رنگ شرابی کردم حالا میخوام از شرابی در بیارمش میخوام ی دودی خاکستری خوشگل بدون دکلره داشته باشم موهام هم ی کوچولو سفیدی داره جلوش میشه منم راهنمایی کنید چه رنگی بزارم که هم قرمزی شرابی رو ببره هم از نارنجی و قرمزی در بیاد

 14. سح گفت:

  سلام خسته نباشید…ببخشید من موهام مشکی بدون رنگ و طبیعی هست…میخوام با000روشن کنم و بعد زیتونی تیره بزنم چی باید برنم؟

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   سلام
   اگر به دنیال رنگ مو زیتونی بدون دکلره هستید. بهتر است رنگ های ۷ زیتونی و ۸ زیتونی را با اکسیدان نه درصد و هایلایت نقره ای را به مو بزنید. مقاله رنگ مو زیتونی بدون دکلره را حتما ببینید.

 15. ناشناس گفت:

  سلام وقت بخیر ببخشید من پایه موهام ۷ هست رنگ سرخ ابی گذاشتم الان ک رنگش رفته وب هلویی تبدیل شده .میخوام رنگ سرمه ای بزارم میگیره موهام بدون دکلره یانه .لطفاراهنماییم کنین ممنون میشم 🙏🏽

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   سلام
   روی زمینه هلویی تم آبی خالص حاصل نمی شود. ممکن است توناژهای لاجوردی و یا با هاله بتفش ظاهر شود. منتها می توانید به صورت نسبتا مطلوبی رنگ آبی را در بیاورید روی زمینه هلویی اگر تمایل به دکلره ندارید. در ضمن مقاله رنگ مو آبی از ابی لاجوردی تا ابی اقیانوسی را حتما بخوانید.

   1. لاله گفت:

    سلام زمینه موهام معمولی هست میخوام رنگ بژ بزنم بدون دکلره میشه راهنمایی کنید ؟

 16. سحر گفت:

  سلام من‌ موهام قهوه ای تیره هستن چطور بدون دکلره رنگ روشن بزنم؟؟؟؟

  1. ناشناس گفت:

   سلام ببخشید من موهام مشکی طبیعی بدون رنگه میخوام اول ۰۰۰ بگذارم بعد رنگ بلوند خیلی روشن آیا واریاسیون یا رنگ دیگه ای هم لازمه اضافه کنم تا رنگ قرمزی ونارنجی نداشته باشه وزیبایی داشته باشه مارک رنگ موهم ایتاکس هست ممنون میشم راهنماییم کنید

 17. ناشناس گفت:

  سلام من‌ موهام قهوه ای تیره هستن چطور بدون دکلره رنگ روشن بزنم؟؟؟؟

 18. مریم گفت:

  سلام من ترکیب یخی کریستالی۱۱-99 با بلوند دودی۱- 10با کمی بنفش با اکسیدان ۲ روی موهایم با زمینه قهوه متوسط گذاشتم ولی تقریبا روشن هست و به نارنجی میخوره حالا چه رنگی باید روی اون بزارم تابه رنگ قشنگ تری در بیاد،ممنون از راهنمایی خودتون.

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   شما برای حذف تن نارنجی موها بهتر است موها را با 7 خاکستری + سه بند انگشت واریاسیون آبی + دو برابر اکسیدان 6 درصد رنگساژ نمایید.
   جتما مقاله گرفتن تن نارنجی موها و آموزش رنگساژ مو را ببینید.

 19. راضیه گفت:

  سلام
  من موهامو رنگ یاقوتی 0.6 گذاشتم حالا میخوام رنگ دیگه ای دربیاد مثلا زیتونی چه کار باید کنم؟

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   سلام به سوالتان پاسخ داده شد.
   موفق باشید.

   1. دوست گفت:

    سلام ببخشید من موهام مشکی طبیعی بدون رنگه میخوام اول ۰۰۰ بگذارم بعد رنگ بلوند خیلی روشن آیا واریاسیون یا رنگ دیگه ای هم لازمه اضافه کنم تا رنگ قرمزی ونارنجی نداشته باشه وزیبایی داشته باشه ممنون میشم راهنماییم کنید

    1. کارشناس رخ نگار گفت:

     سلام
     به سوالتان جواب داده شد.

    2. کارشناس رخ نگار گفت:

     سلام
     به سوالتان جواب داده شد.

 20. ناشناس گفت:

  سلام
  من موهامو رنگ یاقوتی 0.6 گذاشتم حالا میخوام رنگ دیگه ای دربیاد مثلا زیتونی چه کار باید کنم؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   رنگ زیتونی دارای تن سبزی است. رنگ سبز ضد قرمزی است. پس رنگ سبز خالص روی زمینه قرمز در نمی آید. با قرار دادن رنگ زیتونی روی موی قرمز رنگ نهایی دارچینی می شود . می توانید مثلا زیتونی پایه 6 را با اکسیدان 9 درصد را به علاوه دو بند انگشت واریاسیون سبز را بر روی مو قرار دهید. رنگ نهایی دارچینی قهوه ای خوبی می شود. برای حذف قرمزی اگر مصر هستید می توانید از ریموور استفاده نمایید.
   در ضمن حتما دو مقاله گرفتن قرمزی مو و رنگ مو زیتونی را مطالعه نمایید.

 21. مهسا گفت:

  من می‌خوام یه رنگ روشن داشته باشم اونم فقط با به رنگ و اکسیدان

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   سلام
   اگر فقط یک تیوپ رنگ می خواهید بگیرید بهتر است حداقل یک واریاسیون را نیز در ترکیب رنگ به کار ببرید. رنگ ۸ دودی + اکسیدان ۹ درصد + دو بند انگشت واریاسیون سبز می تواند گزیته خوبی برای روشن شدن مو باشد.

   1. دوست گفت:

    سلام ببخشید من موهام مشکی طبیعی بدون رنگه میخوام اول ۰۰۰ بگذارم بعد رنگ بلوند خیلی روشن آیا واریاسیون یا رنگ دیگه ای هم لازمه اضافه کنم تا رنگ قرمزی ونارنجی نداشته باشه وزیبایی داشته باشه ممنون میشم راهنماییم کنید

    1. کارشناس رخ نگار گفت:

     سلام
     با سه صفر باید موها را تا چهار بار رنگ کنید و بهتر است هایلایت نقره ای را به آن اضافه نمایید. منتها باید موها کاملا سالم – بدون خشکی و خیلی نازک باشند. تا توانایی بالایی برای روشن شدن داشته باشد. به هر حال مناسب ترین جایگزین برای سه صفر پودر دکلره یا دکوکرم به علاوه اولاپلکس است.
     دو مقاله
     سه صفر چیست
     و
     اموزش دکلره تا پایه ۱۰ را ببینید.

 22. مائده گفت:

  سلام وقت بخیر من موهام خرماییه و تا حالا رنگشون نکردم یه رنگ فیروزه ای خریدم به نظرتون بدون دکلره رنگ میکنه موهامو؟

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   سلام
   اکر منظورتان رنگ فانتزی ابی فیروزه ای است. متاسفانه بدون دکلره تا پایه نه و ده و حذف زردی با شامپو ضد زردی امکام پذیر نیست. حتما مقاله اموزش رنگ مو ابی را ببینید.

 23. ناشناس گفت:

  سلام
  آیا بعد ترکیب رنگ ماهاگونی با دودی و طبیعی، این امکان وجود دارد که هر رنگی که بعدا بخوام رو موهام بذارم رنگ دلخواهم نشه؟
  اگر پاسختون بله است تا چه مدتی زمان میبره ؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   سلام
   رتگ ماهاگونی جزو رنگ قرمز شرابی است. چون رنگدانه قرمز است. می تواند پس از اینکه پس از چند بار موها شستشو شد. رنگ موها تن نارنجی + قرمز پیدا کند. پس برای رنگ های خاص و بلوند باید حتما قرمزی مو را بگیرید. این رنگها روی موی با تن قرمز نارنجی در نمی آید. زمان رفتن رنگ بستگی به عوامل مختلفی مانند ساختار و سلامتی مو – شامپو مورد استفاده و عوامل دیگر دارد و زمان دقیقی ندارد.
   مقاله گرفتن قرمزی مو و رنگ مو قرمز را نیز حتما ببینید.

 24. ناشناس گفت:

  سلام
  اگر در ترکیب رنگ موی کاکائویی 2 تا 3 سانت ماهاگونی اضافه بشه، امکان این که در دفعات بعد که بخوام موهامو رنگ کنم، به مشکل بر بخورم و رنگ دلخوام در نیاد وجود داره؟

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   سلام
   افزودن رنگ ماهاگونی به شکلاتی سبب می شود که رنگ نهایی تن قرمزی داشته باشد. البته میزان کم ماهاگونی خیلی مشکل خاصی را در رنگ های بعدی ایجاد نمی کند مقاله رنگ مو شکلاتی با ۴۰ فرمول را ببینید

 25. ناشناس گفت:

  سلام
  اگر در ترکیب رنگ مو دو یا سه سانت رنگ ماهاگونی ترکیب شود، امکان این وجود دارد دفعات بعدی هنگام رنگ کردن رنگ دلخواهم روی موهام باز نشه؟

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   سلام
   به سوال شما پاسخ داده شد.

  2. نفس اسماعیلی گفت:

   سلام ببخشید بالایی موهای من مشکی طبیعی هست پایین دکلره هست یرنگ میخام بدون دکلره خوش رنگم باشه خیلی روشن نباشه

   1. کارشناس رخ نگار گفت:

    سلام
    ترکیب 7 کاکایویی- 7 طبیعی و یک چهارم تیوپ 8 دودی و واریاسیون بنفش به اندازه یک بند انگشت مناسب است. به علاوه اکسیدان نه درصد

 26. مریم اسلامیان گفت:

  سلام وقااون بخیر من رنگ موهام خرمایی تیره هست..میخواستم بدون چه ترکیب رنگی بزارم که رنگ خاکستری بشه ؟راهنمایی کنید ممنون میشم

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   سلام
   خاکستری جزو رنگهای خاص است. شما حتما موها را با کمک دکلره و اولاپلکس و محصولات مراقبت مو موهایتان را تا پایه نه دکلره نمایید. سپس زردی موها را با شامپو ضد زردی بگیرید. تا رنگ نهایی به سبزی نزند. در نهایت با کمک رنگهای ۷ + ۸ خاکستری + دو بند انگشت واریاسیون تقره ای + اکسیدان ۶ درصد رنگ خاکستری خوبی را می توان روی مو حاصل کرد. حتما مقاله رنگ مو خاکستری را ببینید تا ایده های خوبی برای این رنگ دستتان بیاید.

 27. ناشناس گفت:

  باسلام‌من‌میخواهم‌رنگ‌زیتونی‌متوسط‌به‌موهام‌بزنم‌بدون‌دکلره‌میشه‌راهنماییم‌کنیدممنون

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   سلام
   می توانید از ترکیب سه چهارم زیتونی متوسط پایه ۷ + یک چهارم ۷ دودی را با اکسیدان نه درصد + دو بند انگشت واریاسیون سبز بهره ببرید. حتما مقاله آموزش رنگ مو زیتونی را یا فرمولهای جذاب ببینید.

 28. فاطمه گفت:

  سلام وقت بخیر من چه رنگی روی موهای طبیعی خودم بزنم تا رنگ مو هام بادمجونی تیره نزدیک به سرمه ای داشته باشه بدون دلکره کردن موهام

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   سلام
   رنگ بادمجاتی تیره تم شرابی دارد منتها می توانید با ده میل واریاسیون آبی + شرابی بادمجانی پایه ۴ یا ۵ + اکسیدان ۶ درصد ترکیب نمایید. در ضمن مقاله اموزش فرمولهای جدید رنگ مو شرابی را در مقاله رنگ شرابی بیابید.

 29. مرجان گفت:

  با سلام
  من موهامو دودی ۷ گذاشته بودم بدش رنگ بلوند شنی صحرایی گذاشتم حالا رنگ موهام عسلی خیلی روشن شده که اصلا با پوست صودتی من نمیاد .
  چند بار بلوند دودی ۱۰ با واریاسیون نقره ای گذاشتم اما فقط رنگ موهام روشنتر شد (عسلی خیلی روشن با توناژ زردی ) میخواستم ببیتم چه رنگ سردی استفاده کنم تا این رنگ گرم عسلی از بین بره

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   سلام
   رنگ عسلی دارای توناژ مسی طلایی است. رنگ های متضاد طلایی – مسی ترکیب نقره ای – دودی و واریاسیون بنفش است. دودی پایه ۸ سه چهارم تیوپ + طبیعی پایه ۸ (یک چهارم تیوپ) + هایلایت نقره ای (یک چهارم تیوپ) + واریاسیون بنفش ( دو بند انگشت ) + اکسیدان ۶ درصد است. در ضمن در مقاله گرفتن زردی نارنجی موها تکنیک های گرفتن این توناژها به طور کامل توضیح داده شده است.

 30. شیما گفت:

  سلام ممنون از سایت خوبتون من برای شرابی کردم موم از رنگ پرستیج زدم فقط شرابی داخل کاتولک که ریشه موهام نارنجی شده رو پایین های موم هم یکم شرابی نه اون رنگ دلخواهی که میخواستم در ضمن پایه موهام ۷ بود و جلو موهام هم فرق سر سفید دارم الان چه ترکیبی بزارم که شرابی بشه ؟

  1. زهرا دانشفر گفت:

   سلام – ممنون از شما
   اصولا دو مدل شرابی مد نظر است رنگ شرابی داخل کاتالوگ ها کمی قرمزی دارد و تم بادمجانی دارد و رنگ دیگر بنفش خالص است که بدون دکلره تا پایه نه و استفاده از شامپو ضد زردی در نمی آید. بنابراین شما اگر می خواهید بدون دکلره رنگ شرابی در بیاورید. بهتر است از ترکیب رنگ شرابی شماره ۶ – سه چهارم تیوپ – و یک چهارم از خاکستری شماره ۶ و دو یند انگشت واریاسیون ابی و بنفش و اکسیدان ۶ درصد استفاده کنید. در ضمن اگر می خواهید تم رنگ فانتزی تر شود می توانید به این ترکیب دو پیمانه پودر شرابی و یک پیمانه پودر بنفش نیز بیفزایید. مقاله آموزش رنگ مو شرابی بسیار به کارتان می اید.

   1. فاطمه گفت:

    سلام من 16 ساله هستم میخوام موهامو رنگ کنم ورنگ صورت هم گندمی هست چه رنگ مویی به من میاد؟
    ممنونم

    1. کارشناس رخ نگار گفت:

     سلام
     معمولا بهتر است از ترکیب ۷ شکلاتی (یک سوم تیوپ) + ۷ طبیعی (یک سوم تیوپ) + ۷ دودی (یک سوم تیوپ ) + دو بند انگشت واریاسیون آبی + دو بند انگشت واریاسیون سبز + دو بند انگشت واریاسیون بنفش + اکسیدان نه درصد استفاده کنید. زیرا معمولا این ترکیب رنگ ضد قرمزی و زردی است و اصولا رنگ مو را خیلی روشن نمی کند.

 31. ناشناس گفت:

  سلام ممنون از سایت خوبتون من برای شرابی کردم موم از رنگ پرستیج زدم فقط شرابی داخل کاتولک که ریشه موهام نارنجی شده رو پایین های موم هم یکم شرابی نه اون رنگ دلخواهی که میخواستم در ضمن پایه موهام ۷ بود و جلو موهام هم فرق سر سفید دارم الان چه ترکیبی بزارم که شرابی بشه ؟

  1. زهرا دانشفر گفت:

   سلام به سوالتان پاسخ داده شد

   1. لیلا گفت:

    سلام من موهام خرمایی تیره طبیعی هست و فقط یه تیکه کوچیک پایین موهام رنگ زردی داره که از قبل رنگ کرده بودم.الان میخوام بدون دکلره دودی یا طوسی دربیاد.میشه؟راهنمایی میکنید ممنونم

    1. کارشناس رخ نگار گفت:

     سلام
     رنگ دودی خالص روی مو پایه نه و ده دکلره و بدون زردی در می آید. اگر رنگ دودی روی مویی دارای زردی زده شد. رمگ نهایی تن سیز پیدا می کند. پس تنها راه دکلره است. مقاله رنگ مو دودی را حتما ببینید .

  2. مریم گفت:

   سلام ممنون از مطلب های خیلی خوبتون .من موهام مشکی و میخوام یه رنگ خیلی قشنگ بذارم روشون .و خیلیم حساسم .نمیخوام خیلی روشن باشه و تو مایه های نسکافه ای یاشنی و ماسه ای باشه اصلا قرمزی نداشته باشه .میشه یه ترکیب رنگی خوب بهم پیشنهاد بدین؟

   1. کارشناس رخ نگار گفت:

    سلام
    اصولا رنگهای شنی ماسه ای نرکیبی بدون دکلره تا پایه نه روی مو حاصل نمی شوند. منتها اگر به دنبال رنگ قهوه ای نسکافه ای متوسط هستید. می توانید فرمول زیر را به کار ببرید.
    ۱- رنگ نسکافه ای پایه ۷ (تصف تیوپ)
    ۲- رنگ دودی پایه ۷ (یک چهارم تیوپ)
    ۳- رنگ بژ پایه ۷ (یک چهارم تیوپ)
    واریاسیون آبی – دو بند انگشت
    واریاسیون سبز – دو بند انگشت
    واریاسیون بنفش – یک بند انگشت
    اکسیدان نه درصد
    در ضمن حتما مقاله های رتگ مو نسکافه ایرنگ مو بژ و رنگ مو شنی را نیز بخوانید.

 32. سیمین گفت:

  پس از عرض سلام و درود ، رنگ ساقه ی موهای من الان بلوند دودی هست و ریشه های اکثرا سفید و تک و توک مشکی حسابی دراومدن چطوری می تونم رنگ بلوند دودی یا کنفی رو بطور یکنواخت روی ریشه هام دربیارم؟ رنگ اصلی موهام مشکیه که در جلو و اطراف گوشها بیشتر سفیده ، از راهنمایی تون ممنون می شم عزیزجان

  1. زهرا دانشفر گفت:

   سلام
   رنگ دودی خالص اصولا بدون دکلره تا پایه نه و ده روی مو در نمی آید. منتها شما می توانید از پایه های تیره تر دودی روی موی خود استفاده کنید و کمی هایلایت کنفی نیز داخل آن بزنید. مثلا 7 خاکستری به اندازه یک تیوپ به همراه یک چهارم تیوپ هایلایت کنفی و دو بند انگشت از واریاسیون های دودی – آبی و سبز می تواند رنگ کنفی دودی را به همراه یک و نیم برابر اکسیدان 6 درصد برایتان ایجاد کند. در ضمن مقاله آموزش گرفتن سفیدی مو نیز می تواند خیلی به کارتان آید.

 33. زهره گفت:

  سلام من موام تیره قبلا رنگ معمولی گذاشتم ولی موام کوتاه کردم می‌خوام بدون دکلره رنگ قهوه ای یا نسکافه ای در بیارم میشه راهنماییم کنید؟

  1. زهرا دانشفر گفت:

   سلام
   اصولا بدون تعیین زمینه رنگ الان موهاتون نمیشه فرمول رنگ داد. منتها می تونین از ترکیب 6 شکلاتی به اندازه سه چهارم با یک چهارم 6 دودی به علاوه دو سانت واریاسیون آبی و بنفش و یک و نیم برابر اکسیدان 6 درصد استفاده کنین تا رنگ نسکافه تیره در بیاد . مقاله آموزش رنگ مو نسکافه ای و آموزش رنگ موی شکلاتی بسیار به کارتون می آید.

 34. ملیکا گفت:

  سلام. من موهام و دکلره کردم. الان حدود ۱۰ سانت ریشه مو در اومده.
  میخوام بدون دکلره رنگ روشن بزنم ولی میترسم پایین موهام سبز بشه. چه ترکیب رنگی و پیشنهاد میدید ؟

  1. زهرا دانشفر گفت:

   سلام
   رنگ مو روشن گرم در زمینه عسلی بژ می تواند جذاب باشد. مثلا یک سوم نیوپ عسلی پایه ۸ – بژ پایه ۸ (یک سوم تیوپ)- هایلایت یاسی (یک سوم تیوپ) با دو بند انگشت واریاسیون بنفش و اکسیدان ۶ درصد می تواند رنگ گرمی حاصل کند. مقاله هایلایت مو رنگ مو عسلی و رهمچنین مقاله جلوگیری از سبزی مو ایده های خیلی زیادی برای رتگهای بلوند به شما می دهد.

 35. نگین گفت:

  سلام من موهای تیره دارم چگونا بدون دکلره موهام رو صورتی ملایم کنم؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   متاسفانه با روشهای معمولی امکانش نیست.

 36. مرضیه گفت:

  سلام من موهای آسیب دیده دارم چطور میتونم موهامو دکلره کنم که آسیب بیشتری نبینه؟اگر نمیتونم دکلره کنم چطوری با نگ موهامو روشن کنم

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   اولاپلکس داخل دکلره تا حد زیادی میتونه کمک کنه ولی اگر آسیب دیدگی مو زیاد هست از رنگهای پایه 8 و 9 به بالا و تکرار رنگ به فواصل دو هفته کمک بگیرید.

 37. تندیس گفت:

  سلام
  موهام رنگ طبیعی دارن و میخوام سرمه ای کنم و جلوی موهامو آبی تیره کنم یعنی از سرمه ایه کمی روشن تر باشه والبته بدون دکلره ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   رنگهای گروه دودی و آبی روی پایه دکلره باید باشند. و حداقل اینکه موها روشن باشند و زردی نداشته باشند.

 38. زیبا گفت:

  خودتون فرمول ترکیب میگید؟ اگر رنگ بخریم ازتون

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   فرمولها در مقالات مشخصه ولی در صورت مراجعه حضوری به فروشگاه کارشناس , راهنمایی لازم را انجام میدهد.

 39. الهام گفت:

  سلام من میخوام موهام بدون دکلره روشن کنم شما چه مارک رنگی رو به من پیشنهاد میکنید؟با رنگ موی بلوند مارال میتونم حدالامکان رکشن کنم؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   از رنگهای برند استیل استفاده کنید.

 40. مونا گفت:

  سلام من ساقه موهام بلوند دودی خیلی روشنه الان ریشه ها در اومده نمیخام ریشه رو دکلره کنم میخام رنگ بزار م روی ریشه ها ک ب رنگ موهای ساقه همخونی داشته باشه چ کار کنم

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   برای رسیدن به بلوند دودی باید پایه دکلره بالا و بدون زردی داشته باشید.

  2. ناشناس گفت:

   سلام من موهام مشکی میخوام بدون دکلره روشنش کنم چه رنگی بزنم پوستم گندمیه

   1. کارشناس رخ نگار گفت:

    سلام
    می توانید از ترکیب ۸ دودی + ۷ بژ + ۷ طبیعی + دو بند انگشت واریاسیون سبز + ابی + بنفش + اکسیدان ۹ درصد استفاده کنید. دو مقاله اموزش رنگ مو بدون دکلره و رنگ مو مناسب رنگ پوست را حتما ببینید.

 41. مری گفت:

  سلام من موهای خودم زغالیه اومدم حنا گداشتم براریزش حالانمیدونم چ رنگ کنم عروسیم نزدیکه موهام رنگ خودشون نونده ولی نیگن حنا رنگ نمیگیره

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   رنگهای گیاهی و شیمیایی همیشه در تداخل هستند با هم و مشکل ساز میشن.

 42. سیما گفت:

  سلام
  مرسی بخاطر مقاله ، بدون دکلره چطوری بژ کاراملی دربیارم
  مررسی

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   ممنون از شما
   اگر موهایی روشن و بدون زردی دارید میتونید بدون دکلره رنگساژ بژ کاراملی رو انجام بدید.

   1. نیلو گفت:

    سلام
    یه ترکیب برای رنگ زیتونی بژ بدون دکلره میگید؟

 43. ناشناس گفت:

  سلام …من میخام موهامو صدفی مرواریدی بزنم ..البته بدون دکلره …. چجوری کار کنم ک موهام بدون مواد دکلره ب پایه۹برسد؟؟؟؟؟؟؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   کار راحتی را در پیش نخواهید داشت
   اگر زمینه موها را تیره نمودید باید از دکوپاژ و ریموور کمک بگیرید.

   1. پری گفت:

    سلام من یک رنگ بلوند فوق روشن خریدم میخام بدون دکلره موهامو روشن کنم راهنمای کنید لطفا

    1. زهرا دانشفر گفت:

     سلام بهتر است با واریاسیون های آبی و بنفش و اکسیدان نه درصد روی مو بزنید.

 44. ناشناس گفت:

  سلام من موهامو مشکی کردم حالا میخوام رنگ دودی کنم چیکارکنم لطفا کمکم کنین

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   برای رنگهای دودی و مخصوصا بلوند دودی نیاز هست که موهارو توسط دکلره و اولاپلکس تا پایه 9 روشن کنید.

 45. ناشناس گفت:

  سلام، رنگ موهای موهای من تیره هست،قهوه ای نیست و از مشکی روشن تره(بدون رنگ).حالا اگه بخوام هایلایت فانتزی چند رنگ بدون دکلره انجام بدم باید چیکار کنم؟پوستم سبزه هست بنظر شما چه رنگای فانتزی بهم میاد؟سورمه ای _بنفش تیره_صورتی …چطورن؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   رنگهای فانتزی بر روی دکلره زیبایی خاصی خواهد داشت در غیر اینصورت رنگهای خوبی حاصل نمیشه و یا رنگها بسیار تیره خواهد شد.

  2. مهسا گفت:

   سلام من میخام موهامو بدون دکلره خیلیروشن کنم سوپر پلاتین دودی با اکسیدان۶درصد گذاشتم موهام قهوه ای روشن شدن ..میخام بیشتر روشن بشن چکار باید بکنم؟

   1. کارشناس رخ نگار گفت:

    سلام
    اگر بدون دکلره قصد روشن کردن موها را دارید. می توانید از نرکیب ۱۲ دودی (تصف تیوپ) + هایلایت کنفی (یک چهارم تیوپ) + هایلایت نقره ای (یک چهارم تیوپ) + یک هشتم تیوپ سه صفر + دو بند انگشت واریاسیون آبی + دو بند انگشت واریاسیون بنفش + اکسیدان نه درصد استفاده کنید.

 46. مامان حیدر گفت:

  ببخشید میشه سوال کنم که ریشه موهای من تیره هست وساقه روشن هستن بخوام زیتونی بزنم چیکارکنم؟ممنون

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   زیتونی چون ضد قرمزی هستش مشکلی از بابت نحوه مصرف نداره و میتونید بسته به پایه ساقه موها از رنگ مو زیتونی و اکسیدان 9 درصد کمک بگیرید.
   پیشنهاد میشه مقاله آموزش 5 مدل ترکیب رنگ زیتونی زیبا برای خانمهای مشکل پسند رو مطالعه کنید.

 47. ناشناس گفت:

  سلام موهای من حنااست ومیخواستم یه رنگ قهوه ای تیره بزارم ولی میگن نمیگره باید چیکارکنم واز چه رنگی استفاده کنم

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   بهتره در ترکیبات رنگی خود حتما از رنگهای گروه دودی و خاکستری به همراه رنگهای گرم همچون فندقی و شکلاتی جهت خنثی سازی استفاده کنید.

 48. ناشناس گفت:

  سلام من موهام رنگ خرمایی میخوام رنگ شرابی بزنم بدون بیرنگ کننده باید چیکار کنم

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   موهای خودتونه یا رنگ شدست؟

   1. حلما گفت:

    س. ببخشید من میخوام روی مویی که سفیدی پنجاه درصد داره رنگ دودی نسکافه ایی تو پایه ی هفت هشت دربیارم خواستم ببینم حتما باید اول سفیدی هاشو بیگیرم بعد رنگ بزارم یانه میشه جور دیگه هم رنگو دراورد ؟

    1. Rokhnegar گفت:

     سلام
     پیشنهاد میشه مقاله آموزش گرفتن سفیدی مو را مطالعه بفرمایید.

 49. رها گفت:

  سلام ، من رنگدانه های پوست و موهام قرمز هست ، طوری که رژ لب قهوه ای رو لب من قرمز یا زرشکی میشه و همینطور همین مشکل رو با موهام دارم ، هر رنگی میزنم در نهایت قرمز بد رنگ میشه که اصلا دوست ندارم ، ضمن تشکر از سایت شما که حاوی مطالب عالی هست ، لطفا راهنمایی کنید من چطور میتونم یه رنگ و مش روشن به دور از قرمزی و زردی داشته باشم البته بدون استفاده ار دکلره، بی نهایت سپاس از شما

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   در حال حاضر موهاتون چه رنگی هست؟ و در چه پایه ای؟

 50. نسرین گفت:

  سلام من موهام ازریشه تیره هست و قسمت پایینی ساق موهام روشن است بخاطر رنگ قبلی ک کردم..میخاستم الان یه رنگ متفاوت و ن زیاد روشن بدون دکلره کنم میشه راهنمایی کنید

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   اگر زمینه موهاتون روشن هست میتونید اکثر رنگها رو روی موها قرار بدید فقط اینکه باید ببینید از چه طیفی خوشتون میاد و اینکه زمینه مواتون از پایه ۸ روشنتر باشه.

 51. ناشناس گفت:

  سلام من موهام ریشه مشکی ساقه طلای برای یکدست شدن دوست دارم زیتونی بشه چه رنگی راپیشنهاد میکنید

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   رنگ زیتونی 7 با اکسیدان 6 درصد و واریاسیون سبز و نقره ای استقاده کنید.

 52. گلی گفت:

  سلام.من موهامو قبلا کنفی رنگ کردم با دکلره بعد رنگ .الان میشه بدون دکلره نسکافه ای رنگ کنم؟؟موهام زبر تا پایه نهایت۷ میرسه

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   گر موهایی به سمت زیتونی و یا کنفی دارید از رنگهای گرم شکلاتی و یا فندقی بیشتر در ترکیب خود استفاده کنید که نسکافه ای جذابتری داشته باشید.
   پیشنهاد میشه مقاله آموزش رنگ مونسکافه ای رو مطالعه کنید.

 53. Sanaz گفت:

  من موهامودکلره کردم بعدرنگشون کردم الان اگه بخام رنگی مثل طوسی یاخاکستری بزنم میشه؟میپره رنگش؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   طوسی و خاکستری به این راحتی بدست نمیاد و باید دکلره تا پایه بالا و بدون زردی انجام بشه.
   پیشنهاد میشه آموزش دکلره مو را ببینید.

 54. ناشناس گفت:

  سلام من موهام تناژقهوه ای دارم که کمی به قرمزی میزنه میخوام یک رنگ روشن بزارم که تناژقرمزی اصلانداشته باشه چی بزارم

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   موهای خودتونه یا رنگ شدست؟

 55. ناشناس گفت:

  سلام چطور میشه سفیدی موهامونو با رنگ مخفی کرد با چ رنگهایی و چ جوری؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   پیشنهاد میکنیم مقاله گرفتن سفیدی موها رو مطالعه کنید.

 56. ناشناس گفت:

  ببخشد بدون دکلره هم میشه شرابی گذاشت؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   رنگ موی شرابی یا هر رنگ فانتزی دیگه ای از قبیل رنگهای قرمز – مسی – ماهگونی و … باید با توجه به زمینه رنگ مو استفاده بشوند
   اگر موی معمولی رنگ نشده دارید و یا اگر موهای شما پایه های متوسط و رو به روشن است میتوانید از رنگ شرابی استفاده کنید و اگر موهایی رنگ شده و تیره دارید بهتر است ابتدا موها را روشن نمایید سپس از رنگهای شرابی استفاده نمایید.

   1. ناشناس گفت:

    سلام رنگ موهای من قهوه ای تیره هست برای رنگ روشن بدون دکلره باید چیکار کنم؟؟

    1. کارشناس رخ نگار گفت:

     سلام
     می توانید از رنگهای ۸ زیتونی + ۸ دودی به علاوه هایلایت نقره ای با دو برابر اکسیدان نه درصد استفاده کنید.

 57. مریم گفت:

  مرسی بابت اطلاعات کامل و مفیدتون

  1. فاطمه گفت:

   سلام وقت بخیر من چه رنگی روی موهای طبیعی خودم بزنم تا رنگ مو هام بادمجونی تیره نزدیک به سرمه ای داشته باشه بدون دلکره کردن موهام

   1. کارشناس رخ نگار گفت:

    سلام
    به سوال شما پاسخ داده شد.
    موفق باشید.

   2. مریم گفت:

    سلام موهای من مشکیه میخوام بدون دکلره یه رنگ روش بزنم به نظرتون چه رنگی استفاده کنم؟

    1. Rokhnegar گفت:

     سلام از ترکیب 8 دودی + 7 شکلاتی + کمی زیتونی پایه 8 + دو بند انگشت واریاسیون آبی و سبز بهره ببرید + اکسیدان 9 درصد

 58. نسترن گفت:

  چقدر عالیه که میشه بدون دکلره رنگای خوشگل گذاشت – ممنون

 59. ناشناس گفت:

  واقعا جذاب ترین سایتی که در مورد رنگ و مش است. سایت شماست.
  ممنون

  1. Rokhnegar گفت:

   ممنون
   نظر لطف شماست

 60. ناشناس گفت:

  چقدر نکته های خوبی اشاره کرده بودید- مرسی ازتون

  1. Rokhnegar گفت:

   خوشحالیم که مورد پسند شما واقع شد

   1. ناشناس گفت:

    من میخام رنگ روشن بدون بیرنگ بزنم کدوم رنگ یاترکیب بهتره

    1. Rokhnegar گفت:

     سلام
     رنگها سلیقه ای هست
     منظورتون از بدون بیرنگ رو متوجه نمیشیم

دیدگاه یا سوال خود را مطرح کنید.

پیام شما بعد از تایید مدیر نمایش داده میشود.