رنگ مو بدون دکلره جذاب و لاکچری و آموزش روشن کردن مو بدون دکلره

آموزش رنگ مو بدون دکلره یک آموزش دقیق است. در آن شما می توانید بدون آنکه موهای خودتان را توسط مواد دکلره بی رنگ کنید. سپس رنگ مورد نظرتان را روی موهایتان قرار دهید. در مورد ترکیب رنگ مو بدون دکلره , رنگ مو بدون دکلره و روشن کردن مو بدون دکلره به نکات زیر توجه کنید.

رنگ مو بدون دکلره جدید – رنگ سفید مرجانی

فرمول رنگ مرجانی مسی بدون دکلره

پایه مو : طبیعی رنگ نشده یا قهو ای پایه ۷

پودر دکلره رنگی مسی دو پیمانه

پودر دکلره هلویی یک پیمانه

رنگ صحرایی پایه ۸ – نصف تیوپ

واریاسیون مسی دو سانت

اکسیدان نه درصد

ولی قبل شروع این مقاله حرف آخر را همین اول می زنیم :

اگر میخواهید در وقت خود صرفه جویی کنید. مطالب گسسته آموزش رنگ مو را به صورت پراکنده مطالعه نکنید. تنها با دیدن ویدیو های آموزشی رنگ مو کارشناس این حرفه شوید. مطالبی که در این مقاله مطالعه خواهید کرد. به همراه ساعتها نکته و مطلب دیگر در خصوص آموزش رنگ مو و دکلره را یکجا بیابید. بسته ویدیویی آموزش ترکیب رنگ مو ها را می توانید در دوره آموزش غیر حضوری اصول رنگ و ترکیب رنگ مو  تهیه و مشاهده نمایید. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر و یا تمایل به خرید این محصول دارید.  عکس زیر را کلیک کنید. سپس وارد شوید.

 

 

 

آموزش رنگ مو بدون دکلره

خنثی سازی رنگ های مزاحم

۱) از آنجائی که عمل دکلره تمام رنگدانه ها را از مو خارج می کند. لذا رنگ موی دلخواه با دردسر کمتری روی موهایتان قرار می گیرد. پس روشن سازی مو ها نیز راحت تر است، ولی اگر رنگ موی بدون دکلره باشد. برای روشن کردن مو بدون دکلره این را بدانید تعداد زیادی رنگدانه روی موهایتان است. لذا شما باید نحوه خنثی سازی رنگ های مزاحم موهایتان را ابتدا بدانید. هم در مقاله های رایگان و غیر رایگان رخ نگار مفصل در این باره صحبت شده است.

رنگ مو های جدید بدون دکلره

آموزش رنگ مو بدون دکلره

انتخاب واریاسیون مناسب

۲) در مدل رنگ مو بدون دکلره این را بدانید. اگر رنگ مد نظرتان جزو رنگ های سرد باشد. منتها رنگ فعلی موی روی سر شما جزو دسته گرم باشد، حتما بایستی واریاسیون و یا رنگ متضاد در رنگتان مخلوط گردد. مثلا اگر رنگ تنباکویی ، رنگ مورد نظرتان باشد. ولی روی موی شما رنگ شکلاتی مایل به قرمز باشد، حتما باید از واریاسیون ضد قرمزی سبز یا رنگ زیتونی هم پایه با موهای فعلی خود استفاده کنید.

رنگ مو بدون دکلره با فرمول – رنگ مو بدون دکلره برای پوست سبزه

روشن کردن مو بدون دکلره

رنگ مو بدون دکلره با فرمول با توناژ کاراملی شکلاتی

زمینه رنگ مو

پایه مو : موی طبیعی رنگ نشده 

شکلاتی پایه 6 – نصف تیوپ

دودی پایه 6 – نصف تیوپ

واریاسیون سبز و آبی – دو سانت

اکسیدان شماره 2

فرمول لایت بدون دکلره

پایه مو : موی قهوه ای پایه 6 سپس جدا کردن مو توسط کلاه مش و تکنیک مش سوزنی

دودی پایه 8- یک چهارم تیوپ

مرواریدی خاکستری پایه 8 – یک چهارم تیوپ

طبیعی پایه 8 – یک  چهارم تیوپ

بژ پایه 10 مارک دنی وان – یک چهارم تیوپ

واریاسیون سبز و بنفش – دو سانت از هر کدام

اکسیدان شماره 2

قاعده کلی فرمول ترکیب رنگ مو بدون دکلره

۳) نحوه ترکیب رنگ مو بدون دکلره نسبتا پیچیده تر از رنگ, روی موی دکلره شده است. این نکته را قبل از خرید رنگ مو باید در نظر داشته باشید. مثلا اگر شما می خواهید تناژ شرابی و قرمز به رنگ موی خود بدهید. ولی مثلا دوست داشته باشید. تناژ شرابی رنگ بیشتر از قرمز باشد، نوع رنگ ها و نسبت رنگ ها را هم باید به همان میزان ترکیب کنید.

رنگ مو بدون دکلره با فرمول

رنگ مو بدون دکلره شکلاتی دودی

پایه مو : طبیعی رنگ نشده یا قهوه ای پایه 6

مرواریدی خاکستری پایه 6 – نصف تیوپ

دودی پایه 7- یک چهارم تیوپ

شکلاتی پایه 6 – یک چهارم تیوپ

زیتونی پایه 7 – یک هشتم تیوپ

واریاسیون نقره ای و بنفش – دو سانت از هر کدام

اکسیدان شماره 1

آموزش تخصصی ترکیب رنگ

ولی به عنوان یک پیشنهاد استثنایی، اگر شما از رمز و راز رنگ های داخل کاتالوگ کاملا آگاه شوید. خودتان می توانید هر رنگی را که دوست دارید ترکیب کنید. مثلا نسکافه ای از ترکیب چه رنگهایی به وجود می آید؟. یا رنگ بسیار زیبای ماهگونی همه و همه در نحوه ی کاتالوگ خوانی موجود است.

در خرید رنگ مو فانتزی بدون دکلره خیلی توجه کنید. غالبا این رنگها بر روی پایه دکلره و خیلی روشن ایجاد می شوند. یعنی اگر موهایی متوسط و تیره دارید. نباید انتظار داشته باشید که رنگ موی ترکیبی بدون دکلره به راحتی انجام پذیر باشد. حال بعضی از بانوان رو به سمت شامپوهای رنگساژ فانتزی می آورند.  باید بگوییم در این محصولات اتفاقا قضیه پیچیده تر است. چرا که حتما پایه بالای مو برای رنگ پذیری عالی نیاز است.

 

رنگ مو یاقوتی بدون دکلره – رنگ مو بدون دکلره برای پوست روشن

آموزش رنگ مو بدون دکلره

رنگ موی قرمز بدون دکلره با توناژ ماهاگونی ماگما

پایه مو : طبیعی رنگ نشده یا قهوه ای پایه 6 و7

رنگ ماگما مارک دنی وان – یک چهارم تیوپ

رنگ سرخابی مارک آلبورا – یک هشتم تیوپ

رنگ قرمز یاقوتی پایه 6 – نصف تیوپ

شرابی پایه 6 – یک چهارم تیوپ

اکسیدان شماره 2

یکنواختی رنگ مو

۴) یکنواختی رنگ مورد نظر، در رنگ موهای بدون دکلره موضوع بسیار مهمی است. پس باید حتما به آن توجه شود. مثلا اگر ریشه شما تیره است و ساقه مو روشنتر، رنگ مد نظر را هم بدون دکلره میخواهید به دست آورید. بایستی پایه رنگ مورد نظر رنگ متوسطی باشد، مثلا پایه 7. در ضمن نوع رنگ ها را هم حتما در نظر بگیرید. ممکن است در قسمتی از موی شما قرمزی یا زردی باشد، در این صورت برای یکنواخت شدن کل رنگ بایستی حتما خنثی کننده ها و واریاسیون ها را در رنگ کردن بدون دکلره به کار ببرید.

رنگ مو بدون دکلره ترکیبی زیبا

روشن کردن مو بدون دکلره

رنگ موی بدون دکلره نسکافه ای دودی

پایه مو : طبیعی رنگ نشده یا قهوه ای پایه 5 و 6

رنگ دودی پایه 8 – نصف تیوپ

رنگ تنباکویی یا نسکافه پایه 7 – یک چهارم تیوپ

ریتونی پایه 7 – یک هشتم تیوپ

مرواریدی خاکستری پایه 7 – یک هشتم تیوپ

دو سانت واریاسیون آبی و بنفش – دو سانت

نکته رنگ مو بدون دکلره :

هیچگاه در روش رنگ کردن موها بدون دکلره, موها را از پایه تیره به پایه روشن نرسانید. زیرا یکی از اصول روشنتر کردن موها در آموزش روشن کردن موها بدون استفاده از دکلره , عملیات تکرار رنگ به طور صحیح است. یعنی اگر موهای فعلی شما پایه 3 و 4 است. در ضمن می خواهید موهایتان را بدون دکلره روشن کنید. ابتدا موها را با رنگهای پایه متوسط یعنی 6 و 7 یک مرحله روشن کنید. سپس توسط رنگهای روشنتر موها را به پایه های بالاتر و روشنتر برسانید. زیرا به یکباره روشن کردن و یا تیره کردن موها باعث شوکه شدن ,خشک شدن و آسیب جدی به موها می شود. این امر به هیچ وجه توصیه نمی شود. برای یکنواختی موها و عملیات رنگ مو باید صبر کافی داشته باشید . هرچه سرعت را بالا ببرید و نتیجه سریعتر بخواهید. موهایتان آسیب بیشتری خواهند دید.

 

ادامه مطلب
گرفتن قرمزی مو

 

فرمول رنگ مو دارچینی گرم بدون دکلره

پایه مو : طبیعی رنگ نشده یا قهوه ای پایه ۶

رنگ شکلاتی پایه ۶ – یک چهارم تیوپ

دودی پایه ۷ – یک چهارم تیوپ

شرابی پایه ۶ – یک هشتم تیوپ

طلایی پایه ۶ – یک هشتم تیوپ

قرمز خالص – پنج سانت

واریاسیون سبز و آبی – دو سانت از هر کدام

اکسیدان شماره ۲

انتخاب اکسیدان مناسب و رنگ مو روشن بدون دکلره

۵) اکسیدان در رنگ روشن بدون دکلره نقش بسیار مهمی را دارد. اگر رنگ موی شما تیره است. در ضمن درصد موهای تیره شما 70 درصد به بالاست.  رنگ پایه 6 یا 7 را با اکسیدان 9 درصد یا اکسیدان شماره 2 ترکیب کنید. تا رنگ مو بدون دکلره روشن حاصل شود. ممکن است با توجه به نازکی یا تیرگی موها نیاز باشد. فرمول گفته شده را 2 تا 3 مرتبه تکرار کنید. تا نتیجه نهایی حاصل شود.

حالا تصور کنید بخش عمده موهایتان روشن است. یا مثلا موهای سفیدتان بیشتر از 50 درصد است، پس باید اکسیدان شماره پایین تر یعنی اکسیدان 6 درصد یا شماره یک استفاده گردد تا رنگ داخل موهایتان رسوب کند.

رنگ بدون دکلره نسکافه ای بژ

روشن کردن مو بدون دکلره

فرمول رنگ بدون دکلره نسکافه ای بژ

پایه مو : طبیعی رنگ نشده یا قهوه ای پایه ۵ و ۶

رنگ نسکافه ای پایه ۸ – یک چهارم تیوپ

خاکستری پایه ۸ – نصف تیوپ

بژ سرد پایه ۸ – یک چهارم تیوپ

سه سانت واریاسیون سبز

دو سانت واریاسیون آبی و بنفش

اکسیدان نه درصد

ترکیب رنگ مو بدون دکلره برای موهای سفید

برای موهای سفید به این نکته دقت کنید.

باید با احتیاط از رنگهای گرم همچون شکلاتی – فندقی – گروه قهوه ای تنباکویی – نسکافه ای و اینچنین تونالیته ها استفاده کنید. زیرا وجود پیگمنت قرمز و گرم در این گروه ها در ترکیب رنگ مو برای موهای سفید مشکل ساز خواهد بود. همیشه ترکیبات دودی – خاکستری و زیتونی را برای موهای سفید و مخصوصا 70 درصد به بالا رعایت کنید. پیشنهاد می کنیم مقاله گرفتن سفیدی مو را مطالعه کنید.

رنگ مو بدون دکلره با فرمول

روشن کردن مو بدون دکلره

رنگ موی زیتونی بدون دکلره

پایه مو : طبیعی رنگ نشده یا قهوه ای پایه ۶

زیتونی پایه ۷ – سه چهارم تیوپ

زیتونی پایه ۶ – یک چهارم تیوپ

واریاسیون سبز – دو سانت

واریاسیون نقره ای – دو سانت

اکسیدان نه درصد

رنگ موی سرمه ای تیره بدون دکلره

اگر موهایی دودی با پایه متوسط و روشن دارید. نصف مسیر را رفته اید!. می توانید از انواع پودرهای دکلره رنگی آبی, واریاسیون آبی با دو برابر اکسیدان 6 درصد به صورت رنگساژ کمک بگیرید. از شامپو رنگساژ تونیکا شماره 3.1 نیز یا از رنگهای آبی و آبی کاربنی با اکسیدان 6 درصد برای رسیدن به رنگ موی سرمه ای تیره بدون دکلره می توانید  بهره بگیرید. اگر موهایی تیره دارید. رنگ و واریاسیون گفته شده را با اکسیدان 9 درصد بر روی مو بگذارید. در صورت نیاز تکرار رنگ کنید.

فرمول رنگ مو سرمه ای تیره بدون دکلره

پایه مو : دودی متوسط

پودر دکلره رنگی آبی سرمه ای – دو پیمانه

واریاسیون آبی – سه سانت

اکسیدان شماره ۱ – دوبرابر مواد

یا

شامپو رنگ تونیکا شماره ۳.۱ را روی موی دودی متوسط قرار دهید. به صورت شامپویی حدود بیست دقیقه روی مو ماساژ دهید. پس از گذشت مدت زمان لازم مو را بشویید.

خرید پودرهای دکلره رنگی

پودر دکلره رنگی

خرید شامپو رنگ تونیکا

نحوه ی قرار دادن رنگ بدون دکلره بر روی مو

۶) هدف آن است که رنگ موی مطلوب شما بدون دکلره روی موی شما قرار گیرد. پس نحوه ی رنگ کردن مو نیز متفاوت است.

موی خود را به چهار قسمت تقسیم نمایید.

سپس با فرچه رنگ، رنگ مو را از ریشه تا ساقه ی مو قرار دهید.

پس از آنکه تمامی قسمت های مو را رنگ نمودید. حتما کلاه رنگ را روی موهای خود قرار دهید. ترجیحا حوله یا روسری نیز روی آن بگذارید. دلیل این کار این است که چون شما مویتان را دکلره نکردید. پس دیرتر رنگ می گیرد. بنابراین با گرم کردن، این پروسه را سرعت می بخشید.

در ضمن پس از نیم ساعت، به طور متناوب هر پنج دقیقه یکبار موهای خود را چک کنید. تا ببنید رنگ به اندازه ی کافی روی موهایتان باز شده است. ( اگر کمتر یا بیشتر از مدت لازم رنگ، روی موی شما بماند یا خیلی روشن یا خیلی تیره می شود)

آموزش رنگ مو بدون دکلره

نحوه ی شستشوی مو بعد از رنگ مو بدون دکلره

7) پس از مدت لازم، رنگ موی خود را با آب بشویید. سپس حتما از ماسک مو استفاده کنید. بطوریکه ماسک مو را از 4 سانتی متری ریشه ی مو به موهایتان آغشته کنید (ترجیحا ماسک موی حفظ و تثبیت رنگ مو). موهای خود را ماساژ دهید. سپس 5 الی 7 دقیقه موها را یه حال خود رها کنید.  ترجیحا با آب خنک موهای خود را یک آبکشی مختصر کنید. موهایتان را با سشوار خشک کنید. با روغن آرگان تقویت نموده و استایل ببخشید. سعی کنید تا سه روز حمام نروید. موی خود را با شامپو تا سه روز نشویید تا رنگ کاملا روی مویتان تثبیت گردد.

 

 

برای خرید روغن آرگان اصل ونتی ایتالیا کلیک نمایید.

 

آموزش هایلایت مو بدون دکلره

رنگهای هایلایت – سه صفر (000) و رنگهای پایه آخر در هر دسته رنگ مو ( 10 یا 12) با اکسیدان 9 درصد یا 12 درصد برای روشن کردن موها استفاده می شوند. البته شرایط خاصی دارند که در سایر مقاله های رخ نگار مفصل صحبت شده است. با توجه به شرایط موها- شماره اکسیدان استفاده شده و زمان مکث مناسب می توانید از 1 تا 3 پایه موها را روشن نمایید. بهترین شرایط برای هایلایت مو بدون دکلره , داشتن موهایی با پایه بلوند متوسط و روشن است. 

فرمول روشن کردن مو با هایلایت بدون قرمزی

پایه مو : طبیعی یا رنگ شده با تناژ قهوه ای متوسط

هایلایت دودی ۱۲ – نصف تیوپ

هایلایت زیتونی یا کنفی – سه چهارم تیوپ

بلوند مرواریدی خاکستری پایه نه – یک چهارم تیوپ

واریاسیون بنفش و سبز و آبی – دو سانت از هر کدام

اکسیدان نه درصد

روشن کردن مو بدون دکلره

در ضمن حتما از اولاپلکس – خاویار مو و یا قطره آنتی دمیج موجود در فروشگاه رخ نگار داخل مواد خود بهره ببرید.

 

 

تغییر رنگ موی شرابی به زیتونی بدون دکلره

برای تغییر رنگ موی شرابی خود و رسیدن به پایه های زیتونی بدین نحو عمل کنید.

یک الی سه بار موهای خود را با ریموور بشویید. یا اینکه توسط عمل دکوپاژ (توضیحات بیشتر در مقاله دکوپاژ چیست)موها را آماده کنید سپس توسط رنگ موی زیتونی 7 و دو برابر اکسیدان 6 درصد موها را رنگساژ کنید. در این مرحله خرید ماسک مو مناسب و استفاده بین مرحله دکوپاژ و رنگساژ الزامیست.

 

 

پاك كردن رنگ موي شرابي بدون دکلره

می توانید با رنگهای متضاد رنگ شرابی را خنثی کنید. مسلما رنگ متضاد بنفش و قرمز را باید به کار ببرید. یعنی دو رنگ طلایی و زیتونی

فرمول خنثی ساز شرابی بدون دکلره

 سه چهارم تیوپ – پایه ۵ طلایی

یک چهارم تیوپ – پایه ۶ زیتونی

دو سانت واریاسیون سبز و طلایی

اکسیدان نه درصد

 

ادامه مطلب
رنگساژ و معرفی انواع روش رنگساژ

ریموور رنگ شرابی

روش بعدی استفاده از ریموور است. ریموورها به دو شکل جامد و مایع در بازار ارائه می شوند. برای اطلاع از نحوه عملکرد ریموور مقاله ریموور رنگ مو و نحوه استفاده از ریموور را کلیک نمایید.

روش سوم, استفاده از دکوپاژ

دکوپاژ اصولا با دکلره تفاوت اساسی دارد. زیرا ملایم تر است. در دکوپاژ یک پیمانه پودر دکلره با یک پیمانه اکسیدان نه درصد و یک پیمانه شامپو را با هم ترکیب نمایید. پس از نیم ساعت مویتان را بشویید. برای تقویت مو حین دکوپاژ می توانید اولاپلکس, خاویار مو و یا قطره آنتی دمیج در داخل مواد بریزید. 

 

نکات پایانی

۸) در این آموزش رنگ مو بدون دکلره موی رنگ شده با عنوان مشکی و یا مشکی پر کلاغی فقط توسط دکلره روشن می گردد. مخصوصا اینکه از تاریخ آخرین رنگ کردن موها فقط یک الی چند هفته گذشته باشد. رنگ کردن با روشن کننده ها یا رنگهای خیلی روشن  نیز حتی اگر چندین بار تکرار گردد. علاوه بر آنکه تضمینی برای روشن کردن مو تا پایه 8 یا 9 ندارد. در ضمن همین رنگ نمودن با تکرار بیش از حد مو سبب آسیب به ساختار مو می گردد. در حقیقت معادل همان دکلره کردن است.

روشن کردن مو بدون دکلره

روشن کردن مو بدون دکلره

9) رنگ های طبیعی مانند حنا به دلیل نفوذ بالایشان در مو و طبیعت خاصشان اگر در ترکیب با رنگهای شیمیایی قرار بگیرند. نتایج مطلوبی را نمی دهند. اگر در فاز رنگهای طبیعی هستید. باید فکر تغییر فاز به رنگهای شیمیایی را تا مدت زیادی از سر بیرون کنید.

 

رنگ مو بدون دکلره برای رنگهای خاص ترکیبی

10) شما هرگز نمی توانید بدون دکلره ،از مویی با پایه حتی 4 به رنگهای خیلی روشن و خاص مانند هایلایت ها، رنگهای استخوانی و بلوند برسید. اگر چندین بار تکرار رنگ را انجام دهید. در نهایت موهایی آسیب دیده نیز خواهید داشت. منتها اگر به هر دلیل قصد روشن کردن مو بدون دکلره را دارید. حتما از مواد مراقبت مو مانند اولاپلکس – خاویار مو و قطره آنتی دمیج داخل مواد خود استفاده کنید.

برای خرید اولاپلکس اصل و خاویار مو کلیک کنید.

 

نکته ترکیب رنگ بدون دکلره

11) با رنگ کردن بدون دکلره، اگر به خوبی اصول ترکیب رنگ و حذف رنگهای مزاحم را بدانید. در ضمن مدت زمان لازم را به موهایتان بدهید، می توانید تا 70 درصد به رنگ موی دلخواهتان برسید. از آنجائیکه موی خود را دکلره نکرده اید، مسلما رنگ صد در صد دلخواه شما در نمی آید. ولی می تواند به رنگ موی محبوبتان خیلی نزدیک باشد.

رنگ مو بدون دکلره دودی

اصولا رنگ دودی نیاز به پایه دکلره نه و سپس شامپو ضد زردی دارد. مگر آنکه به تدریج با رنگ دودی موهایتان را روشن نمایید. سپس توناژهای مختلفی از رنگ دودی را روی مو قرار دهید. برای مثال رنگ دودی پایه 10 را با اکسیدان شماره 2 ترکیب نمایید. پس از چند سری تکرار رنگ موهایتان تا پایه نه باید روشن شود. سپس شامپو ضد زردی را به موهایتان یزنید. مدت 15 دقیقه مو را با شامپو ضد زردی ماساژ دهید. پس از شستشو مو با آب کافی است ترکیبات مختلف دودی را با اکسیدان شماره 1 روی مو قرار دهید. در ضمن روی مو پایه روشن از شامپو رنگ دودی نیز به راحتی می توانید بهره ببرید.

رنگ مو بدون دکلره با فرمول

 

فرمول رنگ بدون دکلره دودی :

پایه مو : پایه طلایی ۸ تا ۹ – شستشو حتما با شامپو ضد زردی به مدت بیست دقیقه

پودر دکلره رنگی خاکستری – یک پیمانه

هایلایت کروماتیک – نصف تیوپ

دودی پایه ۷ – نصف تیوپ

اکسیدان شماره ۱

 

رنگ مو بدون دکلره با فرمول – ترکیب رنگ مو بدون دکلره مسی قرمز

آموزش روشن کردن مو بدون دکلره

فرمول رنگ بدون دکلره مسی قرمز:

پایه مو : طبیعی رنگ نشده یا قهوه ای پایه ۶

رنگ قرمز پایه ۷ – یک چهارم تیوپ

مسی پایه ۷ – سه چهارم تیوپ

واریاسیون بنفش و مسی – دو سانت از هر کدام

اکسیدان شماره ۲

 

روشن کردن مو بدون دکلره

روشن کردن مو بدون دکلره

فرمول رنگ بدون دکلره :

پایه مو : طبیعی رنگ نشده

دودی پایه نه – یک چهارم تیوپ

خاکستری پایه نه – یک چهارم تیوپ

هایلایت سوپر استخوانی – یک چهارم تیوپ

زیتونی پایه ۱۰ – یک چهارم تیوپ

وارایاسیون بنفش و آبی و سبز – دو سانت از هر کدام

اکسیدان شماره ۲

 

فرمول رنگ بدون دکلره قرمز شرابی

پایه مو : طبیعی رنگ نشده یا قهوه ای پایه ۶

رنگ قرمز پایه ۶ – نصف تیوپ

ماهاگونی پایه ۶ – یک چهارم تیوپ

شرابی پایه ۶ – یک چهارم تیوپ

وارایاسیون بنفش و آبی – دو سانت از هر کدام

اکسیدان شماره ۲

روشن کردن مو بدون دکلره

 

فرمول رنگ هایلایت کنفی زیتونی بدون دکلره

پایه مو : طبیعی رنگ نشده

زیتونی پایه ۷ – نصف تیوپ

زیتونی پایه ۱۰ – یک چهارم تیوپ

هایلایت کنفی – یک هشتم تیوپ

دودی پایه ۸ – یک هشتم تیوپ

دو سانت واریاسیون آبی – سیز – بنفش

اکسیدان شماره ۲

 

فرمول رنگ یدون دکلره رزگلد صورتی :

پایه مو : طبیعی رنگ نشده یا قهو ای پایه ۶

پودر دکلره یاسی – دو پیمانه

پودر دکلره رنگی هلویی – یک پیمانه

مسی پایه ۸ یا رنگ صحرایی – یک چهارم تیوپ

رنگ هایلایت نقره ای – یک چهارم تیوپ

اکسیدان شماره ۲ 

 

فرمول رنگ بدون دکلره

پایه مو : طبیعی رنگ نشده یا قهوه ای پایه ۶

خاکستری پایه ۷ – نصف تیوپ

تنباکویی پایه ۷ – یک چهارم تیوپ

زیتونی پایه ۷ – یک چهارم تیوپ

دو سانت واریاسیون بنفش و آبی 

اکسیدان شماره ۲

ترکیب رنگ مو بدون دکلره برنز مسی جدید

روشن کردن مو بدون دکلره

فرمول رنگ مسی برنز بدون دکلره

پایه مو : طبیعی رنگ نشده یا قهوه ای پایه ۶

رنگ برنز مارک استیل – سه چهارم تیوپ

فندقی پایه ۶ – یک هشتم تیوپ

مسی پایه ۷ – یک هشتم تیوپ

واریاسیون آبی – دو سانت

اکسیدان نه درصد

ترکیب رنگ مو بدون دکلره شکلاتی جذاب

 

رنگ شکلاتی بلوند تیره بدون دکلره

پایه مو : طبیعی رنگ نشده

شکلاتی پایه ۶ – نصف تیوپ

دودی پایه ۶ – نصف تیوپ

واریاسیون سبز – سه سانت

واریاسیون آبی و بنفش – دو سانت

اکسیدان نه درصد

 

مراقب خودتون باشید. منتظر مقاله های آرایش موی رخ نگار باشید.

 

 

امتیاز شما به این مطلب چند است؟
 • امتیازها به این مطلب

خلاصه

رنگ مو بدون دکلره تکنیکی است که در آن شما می توانید بدون آنکه موهای خودتان را توسط مواد دکلره بیرنگ کنید، رنگ مورد نظرتان را روی موهایتان قرار دهید. فقط حتما و حتما در مورد رنگ مو بدون دکلره به نکات زیر توجه کنید

به طور کلی
4.5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4.12 (43 رای)
 1. سلام من موهای آسیب دیده دارم چطور میتونم موهامو دکلره کنم که آسیب بیشتری نبینه؟اگر نمیتونم دکلره کنم چطوری با نگ موهامو روشن کنم

  1. سلام
   اولاپلکس داخل دکلره تا حد زیادی میتونه کمک کنه ولی اگر آسیب دیدگی مو زیاد هست از رنگهای پایه 8 و 9 به بالا و تکرار رنگ به فواصل دو هفته کمک بگیرید.

 2. سلام
  موهام رنگ طبیعی دارن و میخوام سرمه ای کنم و جلوی موهامو آبی تیره کنم یعنی از سرمه ایه کمی روشن تر باشه والبته بدون دکلره ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. سلام
   رنگهای گروه دودی و آبی روی پایه دکلره باید باشند. و حداقل اینکه موها روشن باشند و زردی نداشته باشند.

  1. سلام
   فرمولها در مقالات مشخصه ولی در صورت مراجعه حضوری به فروشگاه کارشناس , راهنمایی لازم را انجام میدهد.

 3. سلام من میخوام موهام بدون دکلره روشن کنم شما چه مارک رنگی رو به من پیشنهاد میکنید؟با رنگ موی بلوند مارال میتونم حدالامکان رکشن کنم؟

 4. سلام من ساقه موهام بلوند دودی خیلی روشنه الان ریشه ها در اومده نمیخام ریشه رو دکلره کنم میخام رنگ بزار م روی ریشه ها ک ب رنگ موهای ساقه همخونی داشته باشه چ کار کنم

 5. سلام من موهای خودم زغالیه اومدم حنا گداشتم براریزش حالانمیدونم چ رنگ کنم عروسیم نزدیکه موهام رنگ خودشون نونده ولی نیگن حنا رنگ نمیگیره

 6. سلام
  مرسی بخاطر مقاله ، بدون دکلره چطوری بژ کاراملی دربیارم
  مررسی

  1. سلام
   ممنون از شما
   اگر موهایی روشن و بدون زردی دارید میتونید بدون دکلره رنگساژ بژ کاراملی رو انجام بدید.

 7. سلام …من میخام موهامو صدفی مرواریدی بزنم ..البته بدون دکلره …. چجوری کار کنم ک موهام بدون مواد دکلره ب پایه۹برسد؟؟؟؟؟؟؟

  1. سلام
   کار راحتی را در پیش نخواهید داشت
   اگر زمینه موها را تیره نمودید باید از دکوپاژ و ریموور کمک بگیرید.

   1. سلام من یک رنگ بلوند فوق روشن خریدم میخام بدون دکلره موهامو روشن کنم راهنمای کنید لطفا

    1. سلام بهتر است با واریاسیون های آبی و بنفش و اکسیدان نه درصد روی مو بزنید.

 8. سلام من موهامو مشکی کردم حالا میخوام رنگ دودی کنم چیکارکنم لطفا کمکم کنین

  1. سلام
   برای رنگهای دودی و مخصوصا بلوند دودی نیاز هست که موهارو توسط دکلره و اولاپلکس تا پایه 9 روشن کنید.

 9. سلام، رنگ موهای موهای من تیره هست،قهوه ای نیست و از مشکی روشن تره(بدون رنگ).حالا اگه بخوام هایلایت فانتزی چند رنگ بدون دکلره انجام بدم باید چیکار کنم؟پوستم سبزه هست بنظر شما چه رنگای فانتزی بهم میاد؟سورمه ای _بنفش تیره_صورتی …چطورن؟

  1. سلام
   رنگهای فانتزی بر روی دکلره زیبایی خاصی خواهد داشت در غیر اینصورت رنگهای خوبی حاصل نمیشه و یا رنگها بسیار تیره خواهد شد.

 10. ببخشید میشه سوال کنم که ریشه موهای من تیره هست وساقه روشن هستن بخوام زیتونی بزنم چیکارکنم؟ممنون

 11. سلام موهای من حنااست ومیخواستم یه رنگ قهوه ای تیره بزارم ولی میگن نمیگره باید چیکارکنم واز چه رنگی استفاده کنم

  1. سلام
   بهتره در ترکیبات رنگی خود حتما از رنگهای گروه دودی و خاکستری به همراه رنگهای گرم همچون فندقی و شکلاتی جهت خنثی سازی استفاده کنید.

 12. سلام من موهام رنگ خرمایی میخوام رنگ شرابی بزنم بدون بیرنگ کننده باید چیکار کنم

 13. سلام ، من رنگدانه های پوست و موهام قرمز هست ، طوری که رژ لب قهوه ای رو لب من قرمز یا زرشکی میشه و همینطور همین مشکل رو با موهام دارم ، هر رنگی میزنم در نهایت قرمز بد رنگ میشه که اصلا دوست ندارم ، ضمن تشکر از سایت شما که حاوی مطالب عالی هست ، لطفا راهنمایی کنید من چطور میتونم یه رنگ و مش روشن به دور از قرمزی و زردی داشته باشم البته بدون استفاده ار دکلره، بی نهایت سپاس از شما

 14. سلام من موهام ازریشه تیره هست و قسمت پایینی ساق موهام روشن است بخاطر رنگ قبلی ک کردم..میخاستم الان یه رنگ متفاوت و ن زیاد روشن بدون دکلره کنم میشه راهنمایی کنید

  1. سلام
   اگر زمینه موهاتون روشن هست میتونید اکثر رنگها رو روی موها قرار بدید فقط اینکه باید ببینید از چه طیفی خوشتون میاد و اینکه زمینه مواتون از پایه ۸ روشنتر باشه.

 15. سلام من موهام ریشه مشکی ساقه طلای برای یکدست شدن دوست دارم زیتونی بشه چه رنگی راپیشنهاد میکنید

 16. سلام.من موهامو قبلا کنفی رنگ کردم با دکلره بعد رنگ .الان میشه بدون دکلره نسکافه ای رنگ کنم؟؟موهام زبر تا پایه نهایت۷ میرسه

  1. سلام
   گر موهایی به سمت زیتونی و یا کنفی دارید از رنگهای گرم شکلاتی و یا فندقی بیشتر در ترکیب خود استفاده کنید که نسکافه ای جذابتری داشته باشید.
   پیشنهاد میشه مقاله آموزش رنگ مونسکافه ای رو مطالعه کنید.

 17. من موهامودکلره کردم بعدرنگشون کردم الان اگه بخام رنگی مثل طوسی یاخاکستری بزنم میشه؟میپره رنگش؟

 18. سلام من موهام تناژقهوه ای دارم که کمی به قرمزی میزنه میخوام یک رنگ روشن بزارم که تناژقرمزی اصلانداشته باشه چی بزارم

 19. سلام چطور میشه سفیدی موهامونو با رنگ مخفی کرد با چ رنگهایی و چ جوری؟

  1. سلام
   رنگ موی شرابی یا هر رنگ فانتزی دیگه ای از قبیل رنگهای قرمز – مسی – ماهگونی و … باید با توجه به زمینه رنگ مو استفاده بشوند
   اگر موی معمولی رنگ نشده دارید و یا اگر موهای شما پایه های متوسط و رو به روشن است میتوانید از رنگ شرابی استفاده کنید و اگر موهایی رنگ شده و تیره دارید بهتر است ابتدا موها را روشن نمایید سپس از رنگهای شرابی استفاده نمایید.

 20. واقعا جذاب ترین سایتی که در مورد رنگ و مش است. سایت شماست.
  ممنون

   1. من میخام رنگ روشن بدون بیرنگ بزنم کدوم رنگ یاترکیب بهتره

پیام خود را بنویسید

پیام شما بعد از تایید مدیر منتشر خواهد شد.