گرفتن سفیدی مو با آموزش ۱۰ نکته آرایشگاهی

dye-white-hair

گرفتن سفیدی مو یکی از مهم ترین و پر دغدغه ترین مسایل برای خانمها است. برای گرفتن سفیدی مو مراحل گفته شده در مقاله را انجام دهید تا بهترین رنگ برای موهای سفید را به مو بزنید. تکنیک های مردانساژ, شامپو شیمیایی, دانه مصنوعی, پورسانتاژ و پیگمنتاسیون روش های موثری برای رنگ گرفتن موهای سفید و پوشاندن موهای سفید جلوی سر و پشت سر هستند. 

برای رنگ گرفتن موهای سفید با ما همراه باشید.

رنگ گرفتن موهای سفید

نکات طلایی گرفتن سفیدی مو

۱) نرم کردن موی سفید جهت رنگ گرفتن موهای سفید

گرفتن سفیدی مو به علت زبر و ضخیم بودن موی سفید مشکل تر است. افزایش ضحامت مو تا حدی از ورود رنگ و اکسیدان به مو جلوگیری می نماید. بنابراین حتما قبل از رنگ کردن تمام موهای سفید را شانه کنید. براشینگ کردن نرم کردن مو را بیشتر می کند.

رنگ گرفتن موهای سفید

۲) تکنیک مردانساژ برای گرفتن سفیدی مو

اکسیدان به علت وجود ماده اکسنده آب اکسیژنه پولک های مو را باز می نماید. بنابراین هر چه فولیکول مو بازتر شود. گرفتن سفیدی مو بهتر می گردد. منتها این تکنیک با 20 درصد سفیدی مو موثر باشد.

۱) موهایتان را کاملا برس کنید.

۲) اکسیدان ۹ درصد را حدود ۱۵ تا ۲۰ دقیقه روی مو بمالید.

۳) پس از گذشت این زمان نم اکسیدان را با پنبه بگیرید.

۴) در نهایت رنگ و اکسیدان ۶ درصد را روی مو قرار دهید. 

۵) موهایتان را آب ولرم بشویید.

۶) سپس ماسک مو مناسبی را بین 5 تا 7 دقیقه روی مو قرار دهید .

۷) در نهایت آبکشی ساده ترجیحا با آب سرد داشته باشید.

3)  تکنیک پورسانتاژ

در قانون پورسانتاژ بابستی به درصد سفیدی مو و رنگ انتخابی نیز توجه کرد. حتی به جنسیت!

چه رنگی سفیدی مو رو میگیره

رنگ گرفتن موهای سفید

اولا در قانون پورسانتاژ شما بسته به میزان سفیدی مو باید رنگ مو فاتتزی اضافه نمایید. رنگ های فانتزی جزو رنگ های خاص هستند. عمدتا شامل رنگ های قرمز و شرابی یا آبی و صورتی می شوند. بنابراین معمولا آقایان به ندرت سراغ این گونه رنگ ها می روند. پس این روش گزینه خوبی در مورد آقایان به حساب نمی آید. در مورد خانمها نیز توجه نمایند که بخش عمده کل رنگ مو قرار است فانتزی شود. 

ثانیا، استفاده از واریاسیون مطابق با رنگ انتخابی نیز به این کار کمک می نماید. منتها مثلا با ترفندهای مقاله وسعت رنگ موی انتخابی را افزایش دهید.

 نکات تکنیک پورسانتاژ

پورسانتاژ مو چیست؟

ترکیب رنگ برای موهای سفید

رنگ گرفتن موهای سفید

برای موهایی با 25 درصد سفیدی فرمول زیر بایستی اجرا شود.

سه چهارم رنگ فانتزی 

یک چهارم رنگ اصلی هم پایه رنگ فانتزی 

اکسیدان 6 درصد.

برای موهایی با 50 درصد سفیدی از فرمول زیر استفاده کنید.

یک دوم رنگ اصلی هم پایه رنگ فانتزی

یک دوم رنگ فانتزی 

علاوه 2 سانت واریاسیون همرنگ رنگ فانتزی

اکسیدان 6 درصد.

برای موهای با 75 درصد سفیدی از فرمول زیر بهره ببرید.

یک چهارم رنگ فانتزی 

سه چهارم رنگ اصلی هم پایه رنگ فانتزی

ادامه مطلب
انواع رنگ مو حرفه ای رنگ موی موقت, نیمه موقت و دائمی با جزئیات کامل

3 سانت واریاسیون مطابق رنگ فانتزی

اکسیدان 6 درصد.

اگر موهایتان کاملا سفید است، فرمولاسیون زیر مناسب شما خواهد بود.

چطور سفیدی مو را بگیریم

رنگ گرفتن موهای سفید

 

رنگ های اصلی یک درجه تیره تر از رنگ انتخابی 

4 سانت واریاسیون منطبق با رنگ انتخابی

اکسیدان 6 درصد. 

برای گرفتن سفیدی مو از چه رنگی استفاده کنیم

پیشنهاداتی برای ترکیب رنگ برای موهای سفید با قانون پورسانتاژ!

اگر موهایتان حدود ۲۵ درصد سفیدی دارد. می توانید فرمول های زیر را به کار ببرید.

1. رنگ دودی زیتونی فانتزی

سه چهارم رنگ آبی دودی

یک چهارم رنگ زیتونی پایه ۶ یا طبیعی اکسترا پایه ۶.۰۰

اکسیدان ۶ درصد.

پوشاندن سفیدی مو با رنگ

برای گرفتن سفیدی مو از چه رنگی استفاده کنیم

2. رنگ شکلاتی گرم

سه چهارم رنگ قرمز پایه ۶ 

۱/۴ شکلاتی پایه ۶ 

اکسیدان ۶ درصد.

 

رنگ گرفتن موهای سفید

 

3. رنگ شرابی طبیعی

سه چهارم رنگ شرابی پایه ۶ 

یک چهارم طبیعی یا طلایی پایه ۶

اکسیدان ۶ درصد.

 

4. رنگ ماهاگونی فانتزی

سه چهارم رنگ قرمز گیلاسی

۱/۴ ماهگونی پایه ۶ 

اکسیدان ۶ درصد.

 

4. افزایش مدت زمان رنگ مو

اگر همیشه بعد از نیم ساعت موهایتان را آبکشی می کنید. این بار حتما مدت زمان بیشتری به موهایتان بدهید. مثلا ۴۵ دقیقه. با این کار رنگ فرصت بیشتری دارد تا در مو نفوذ کند. سپس با آب ولرم موهایتان را بشویید. از ماسک مو مناسب استفاده نمایید. سپس با آب سرد یک آبکشی نهایی کنید. اینگونه به موهایتان شوک وارد می شود.  درنهایت فولیکول های مو بسته می شود.

 

 

 

5. افزودن قطره آنتی دمیج برای رنگ گرفتن موی سفید

از آنجا که موهای سفید معمولا زبر و ضخیم هستند. لذا رنگ پذیری مو کاهش می یابد. بنابراین حتما از قطرات آنتی دمیج استفاده نمایید. این کار باعث می شود که رنگ پذیری افزایش می یابد. در نتیجه سفیدی مو بیشتر گرفته می شود.

 

6. عدم استفاده از کلاه یا نایلون

نایلون یا کلاه به دلیل افزایش دما سبب باز شدن سریع مو می گردد. باز شدن رنگ باعث عدم نفوذ رنگ به عمق مو می شود. در نتیجه مو روشنتر می گردد. اما در صورت باز بودن موها رنگ با اکسیژن واکنش می دهد. پس شدت رنگ بیشتر می شود.

 

7. عدم استفاده از شامپوهای قلیایی بعد از رنگ

بعد از رنگ مو موهایتان را نشویید. فقط با آب ولرم رنگ و اکسیدن را از مو خارج کنید. سپس ماسک مو بزنید. پس از گذشت ۵ تا ۱۰ دقیقه موهایتان را با آب سرد بشویید. آب سرد سبب ایجاد شوک به موهایتان می گردد. درنتیجه فولیکول های مو بسته شده و رنگ خارج نمی شود. در ضمن شامپو کردن ترجیحا سه تا پنج روز از رنگ بایستی باشد. شامپو تثبیت کننده رنگ مو نیز جزو انتخاب های مناسب است.

 

 

8. تکنیک پیگمنتاسیون یا پرکلراسیون یا دانه مصنوعی

این تکنیک نیز جزو یکی از بهترین روش هاست. گرفتن سفیدی مو با رنگ روشن توسط تکنیک پیگمنتاسیون یا دانه مصنوعی بهتر است انجام شود.  منتها به دو صورت انجام می شود.

ادامه مطلب
علت رنگ نگرفتن مو با ۷ راه بی نظیر بدون دکلره در خانه

روش اول گرفتن سفیدی مو )

روش اول قدیمی تر است. البته معمولا ایجاد حساسیت نیز ممکن است به وجود آید. ابتدا رنگ را به صورت خالی و بدون اکسیدان بر روی مو قرار دهید. پس از گذشت ۱۰ دقیقه موهایتان را اصلا آبکشی نکنید. فقط با یک دستمال آن را از مو پاک نمایید. سپس رنگ و اکسیدان ۶ درصد را روی همان مو قرار دهید. پس از طی مدت لازم موهایتان را آبکشی نمایید. ماسک مو و آبکشی نهایی نیز دوام رنگ و سلامت مو را بیشتر می کند. منتها پی اچ رنگ مو حدود ۱۱ است. قلیای خالی سبب ایجاد تاول و حساسیت روی پوست سر می شود. منتها از طرف دیگر فولیکول های مو به شدت باز می شود. رنگ خیلی بهتر به عمق مو نفوذ می نماید. منتها رنگ به تنهایی سبب آسیب شدید به مو می گردد. بنابراین این روش خیلی مناسب است.

 

روش دوم گرفتن سفیدی مو )

روش دوم مناسب تر است. ابتدا رنگ و اکسیدان 6 درصد را روی مو را قرار دهید. سعی کنید . مخلوط رنگ و اکسیدان نسبتا غلیظ باشد. پس از 35 دقیقه با دستمال رنگ و اکسیدان را از مو پاک کنید. در 10 دقیقه نهایی رنگ مو را به تنهایی (و بدون اکسیدان) روی مو (مخصوصا روی قسمت های سفید) قرار دهید. با این کار شدت رنگ را زیاد می کنید. در ضمن به دلیل تنظیم پی اچ رنگ با اکسیدان، افزودن رنگ در مرحله ی بعدی آسیب قابل ملاحظه ای به مو یا پوست سر نمی رساند. 

ترکیب رنگ مو بدون دکلره برای موهای سفید

 رنگ گرفتن موهای سفید

9. گرفتن سفیدی مو با استفاده از ترکیب رنگ مناسب

رنگ های طبیعی اکسترا گزینه خوبی برای پوشش سفیدی می باشد. این رنگها با دو صفر بعداز ممیز شماره گذاری می شوند. معمولا از 4.00 تا 8.00 پایه گذاری می شوند. این رنگها از رنگهای طبیعی تیره تر می باشند. در ضمن ترکیب این رنگها با رنگهایی گرم همچون شکلاتی گزینه مناسبی می باشد. در رنگ های ترکیبی برای موهایی با ریشه سفید اصلا نباید قرمزی وجود نداشته باشد. بنابراین حتما از توناژهای زیتونی و واریاسیون سبز در مخلوط با رنگ ها استفاده نمایید. در ضمن رنگ های دودی از پایه 5 تا 7 انتخاب مناسبی برای پوشش سفیدی است. این شماره های دودی رنگ را خیلی تیره هم نمی کند.  برای پوشش سفیدی همیشه از اکسیدان 6 درصد استفاده نمایید.

ترکیب رنگ مو بدون دکلره برای موهای سفید

رنگ موی فندقی برای موهای سفید

اگر به دنبال رنگ موی فندقی برای موهای سفید هستید. می توانید از ترکیب ۷ فندقی ( نصف تیوپ) + ۷.۰۰ (طبیعی اکسترا -به میزان یک چهارم تیوپ) + دودی پایه ۶ (یک چهارم تیوپ) + یک بند انگشت واریاسیون ابی + اکسیدان شماره ۱ را استفاده نمایید.

رنگ روشن برای موهای سفید بدون دکلره

اگر به دنبال رنگ روشن برای موهای سفید بدون دکلره هستید. باید بدانید که بهتر است این کار با دکوپاژ یا شامپو شیمیایی (که در ادامه توضیح داده می شود.) صورت گیرد. منتها به هر حال می توان تا حدودی رنگ روشن را روی موی سفید بدون دکلره در آورد.

ادامه مطلب
آموزش آمبره مو با امبره فانتزی سال و ۴۰ مدل لاکچری زیبا

ترکیب رنگ روشن برای موهای سفید

ترکیب رنگ مو بدون دکلره برای موهای سفید

مثلا ترکیب ۸.۰۰ طبیعی اکسترا (نصف تیوپ) + ۸ زیتونی (یک چهارم تیوپ) + ۷ دودی (یک چهارم تیوپ) + اکسیدان شماره ۱

یا 

ترکیب ۸.۰۰ طبیعی اکسترا (سه چهارم تیوپ) + N6 (یک هشتم تیوپ) + ۸ دودی ( یک چهارم تیوپ) + اکسیدان شماره ۱

پودرهای رنگی نیز در داخل ترکیب معمولا سبب روشن شدن پایه رنگ می شود. مثلا رنگ فندقی روشن در ترکیب با یک پیمانه پودر رنگی رنگ روشن تری را می دهد. رنگ كردن موهاي سفيد با رنگ روشن  اصولا باید در ترکیب با رنگهای طبیعی اکسترا باشد.

چگونه موهای سفید را رنگ روشن بزنیم

۱۰. گرفتن سفیدی مو با شامپو شیمیایی

اگر دوست دارید رنگ روشن روی موی سفید قرار دهید. بهتر است موهایتان را شامپو شیمیایی نمایید. با استفاده از این تکنیک فولیکول های مو باز می شود. پس ورود رنگ به عمق مو بیشتر می شود. سفیدی مو بهتر پوشش داده می شود. از طرف دیگر با شامپو شیمیایی فاصله بین موهای تیره و سفید کمتر می گردد. با این اختلاف کم، یکدستی رنگ نیز بیشتر می گردد. بنابراین گرفتن سفیدی مو به طور کامل انجام می شود. با این کار رنگ روشن روی موی سفید قرار می گیرد.

روش شامپو شیمیایی 

یک پیمانه پودر دکلره مناسب

یک پیمانه اکسیدان 9 درصد 

یک پیمانه شامپو 

۱۵ قطره آنتی دمیج یا ۵ میل اولاپلکس

را مخلوط نمایید. سپس از ریشه تا ساقه مواد را به مو آغشته نمایید. پس از مکث 20 دقیقه موهایتان را با آب بشویید. سپس موهایتان را با آب بشورید. ماسک مو ترمیم کننده زده و آبکشی ساده نمایید. پس از خشک کردن مو رنگ های روشن را می توانید به کار ببرید. سعی کنید از رنگهای 8.00 و طبیعی 7 همراه با 7 دودی نیز استفاده کنید. با اینکار همراه با گرفتن سفیدی مو، رنگ مو روشنی حاصل می شود.

خرید انواع روشن کننده و دکلره مو

 

رنگ موی n5 روی موی سفید

رنگ موی n5 روی موی سفید بهتر است حتما در ترکیب با یک چهارم دودی شماره ۶ و یک چهارم زیتونی شماره ۷ باشد. با این ترکیب هم یفیدی مو گرفته می شود. هم رنگ نهایی اصلا قرمزی ندارد.

امیدواریم از مقاله آموزش گرفتن سفیدی مو لذت برده باشید.

 

امتیاز شما به این مطلب چند است؟
 • امتیازها به این مطلب

خلاصه

گرفتن سفیدی مو یکی از مهم ترین و پر دغدغه ترین مسایل برای خانمها است.در این مقاله ده نکته طلایی گرفتن سفیدی موارائه می شود.

به طور کلی
4.5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
3.7 (125 رای)

226 فکر در مورد “ گرفتن سفیدی مو با آموزش ۱۰ نکته آرایشگاهی

 1. مژگان گفت:

  سلام وقتتون بخیر،من همیشه ریشه موهام که سفیدی داره بارنگ شماره ۵و۶،رنگ کردم الان باز سفیدی موهام رشد کرده دوست دارم آمبره کنم ،بازبایداول سفیدی موهام بگیرم یانه باید رنگهای قبلی هم پاک کنم،لطفاکامل راهنمایی کنیدممنون

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   با سلام
   برای موهایی که سفیدی زیاد دارند بهتر است موها را دکوپاژ یا دکلره نمایید. سپس با 8.00 طبیعی اکسترا کل موها را رنگساژ کرده و در نهایت مش به صورت امبره و سامبره دربیاورید.
   مقاله امبره و سامبره رخ نگار
   و
   دکوپاژ مو رخ نگاررا حتما ببینید.

 2. Samaneh Eskandari گفت:

  سلام مویی که ریشه سفید داره و ساقه مو زرد ته قرمزی داره چطور یکدست بشه

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   با سلام
   بهتر است از ترکیب یک سوم طبیعی اکسترا 7.00 + یک سوم دودی پایه 7 + یک سوم تیوپ زیتونی شماره 7 + دو بند انگشت واریاسیون آبی + سبز + اکسیدان شماره 1 را به مو بزنید.
   حتما مقاله رنگ مو بدون دکلره را ببینید.

 3. مارال گفت:

  باسلام برای مویی که سفیدی جلوی سر بیشتر دارد و رنگ زیتونی تیره میخواد بدون دکلره چه ترکیب رنگی باید استفاده کرد؟رنگ قبلی که به موهاشون زدن هم زیتونی بوده.باید از جلوی سر و رنگ ریشه شروع کرد؟واریاسیون لازم است یا خیر؟مدت زمان هم ذکر کنید.با تشکر

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   با سلام
   رنگ زیتونی تیره معمولا زیتونی شماره 5 را می توانید در ترکیب با اکسیدان شماره 1 و دو بند انشت واریاسیون سبز به مو بزنید. از تکنیک های گفته شده در مقاله حتما استفاده نمایید. کلاه رنگ اصلا نگذارید. بهتر است 45 دقیقه مواد روی مو بماند سپس مو را با اب ابکشی نمایید.

  2. کاترین گفت:

   باسلام خداقوت من یه مشتری ارم حدودا ۴۵ ساله با ۷۵ درصد سفیدی مو رنگ قبلی موهاش الان میزنه به بلوند متوسط ریشه موهاش صدرصد سفیدی داره چه رنگی براش بزنم که زود از روی موهاش نپره واینکه جذاب بشه عروسی برادرشه

   1. کارشناس رخ نگار گفت:

    با سلام
    بهتر است موها را یکدست دکوپاژ نمایید. سپس رنگ طبیعی اکسترا شماره 7 را سه چهارم تیوپ با 8 دودی یک چهارم تیوپ و ذو سانت شرابی و اکسیدان شماره 1 به موها را بزنید.

 4. ناشناس گفت:

  سلام خسته‌ نباشین ببخشید من‌ جلوي موهام کلن‌ سفید شده رنگ زیتونی کردم همش‌ بيشتر شد الان‌ دوباره‌ میخوام‌ رنگ کنم‌ از چه رنگی استفاده‌ کنم‌ سفیدی شو بپوشونم

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   با سلام
   می توانید نصف تیوپ 7.00 طبیعی اکسترا + نصف تیوپ زیتونی شماره 7 + دو بند انگشت واریاسیون سبز + اکسیدان شماره 1 به مو بزنید
   حتما از تکنیک های گرفتن سفیدی مو ذکرشده در مقاله بهره ببرید.

 5. Lili shahmir گفت:

  سلام ببخشید من موهام جو گندمی با ۷۰درصد سفیدی هست نمی‌خوام رنگ کنم می‌خوام باحالت مش و کلاه چن تار دربیارم ورنگذمشکی بزنم ولی یه بار این کار رو کردم با رنگ n2 رنگ به بنفشی و نارنجی رد چی بزنم که حالت طبیعی بدون توناژ نارنجی و بنفش داشته باشه ممنون از شما

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   با سلام
   اگر رنگ تیره طبیعی می خواهید بهتر است 6 دودی را سه چهارم تیوپ با یک چهارم تیوپ 5 طبیعی ترکیب کرده و با اکسیدان شماره 1 به کل مو بزنید. سپس با تکنیک مش سوزنی از کلاه مش در اورده و در نهایت پس از رسیدن مو به پایه کل موها را با اب بشویید و رنگساژ مربوطه را بزنید.
   مقاله مش سوزنی
   و
   رنگ مو بدون دکلره رخ نگار
   را
   حتما ببینید

 6. لی لی گفت:

  سلام ببخشید من موهام جو گندمی با ۷۰درصد سفیدی هست نمی‌خوام رنگ کنم می‌خوام باحالت مش و کلاه چن تار دربیارم ورنگذمشکی بزنم ولی یه بار این کار رو کردم با رنگ n2 رنگ به بنفشی و نارنجی رد چی بزنم که حالت طبیعی بدون توناژ نارنجی و بنفش داشته باشه ممنون از شما

 7. ستاره گفت:

  سلام
  ممنون از مطالب مفیدی که گذاشتین، یک سوال داشتم من معمولا موهام رو با ترکیب رنگ نصف ۸. و نصف ۷ رنگ میکنم و همیشه هم حتی بعد از رنگ بخاطر موهای سفیدی که دارم، دورنگ میشه، میخواستم بپرسم چکار کنم که این مشکل پیش نیاد و بتونم اصلاحش کنم؟ پیشاپیش از راهنمایی هاتون ممنونم🌹

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   با سلام
   بهتر است 7.00 طبیعی اکسترا نصف تیوپ را با 7 دودی و اکسیدان شماره 1 به مو بزنید.

 8. ناشناس گفت:

  سلام موهای من به طور طبیعی رنگ روشن است والان سفیدی موهام حدود 75درصد شده چه رنگی انتخاب کنم که هم سفیدی موهام رو بپوشونه وهم موهام رو تیره نکنه،واینکه مجبور نشم مرتب ریشه گیری کنم.درضمن روی موهام هیچ رنگی نزدم

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   با سلام
   بهتر است رنگ 8.00 طبیعی اکسترا را با 7 بژ به و بزنید و با اکسیدان شماره 1 به مو بزنید

  2. M گفت:

   سلام موی بسیار مقاوم سفید تقریبا ۵۰درصد سفیدی را چه ترکیبی بزنم ک ریشه نارنجی نشه زمینه مو مشکی هست،و از ریشه شروکنم یا بافاصله؟اکسیدان۶درصد؟
   دفع قبل زیتونی ۷طبیعی۶ واکسترا۷را گذاشتم اصلا رنگ نگرفت.وسط مو قهوه ای نارنجی دار هست و پایی مو دکلره پایه ۷ نمیشه یکدست رنگ کرد

   1. کارشناس رخ نگار گفت:

    بهتر است کل موها را یکدست دکلره نمایید تا هم مو قلیایی شود و فلس های مو اماده پذیرش رنگ و در عین حال زمینه مو کاملا یکدست شود. سپس سه چهارم 7.00 طبیعی را با یک چهارم 8 دودی و دو بند انگشت واریاسیون بنفش ترکیب نمایید

 9. مرجان گفت:

  سلام ممنون بابت نکات مفیدتون من ۲۵درصد موهام سفیده میخوام رنگ ماهگونی بزنم بعد این ترکیب رنگ فانتزی که گفتین بدون دکلره چند بار با شستشو پاک نمیشه؟!و این که این رنگ گیلاسی و ماهگونی هم اکسترا هستن؟موهام هم رنگی هستش قبلا ترکیب زیتونی و دودی کردم الان قهوه ای تیره شده چهار انگشت هم ریشه مشکی هستش

  1. Rokhnegar گفت:

   با سلام
   ببینید الان روی پایه قهوه ای تیره می خواهید رنگ فانتزی بگذارید و معمولا تناژ فانتزی نمی تواند خیلی روی زمینه تیره خود را نشان دهد. منتها اگر به هر دلیل می خواهید بدون دکلره موها را فانتزی نمایید. باید اکسیدان شماره ۲ بزنید. ترجیحا پودر رنگی قرمز یا صورتی داخل ترکیب ترکیب ماهاگونی یا گیلاسی شماره ۶ با واریاسیون بنفش و ابی ترکیب نمایید. در این صورت روشن شدن و فانتزی شدن رنگ خود را نشان می دهد و به علت عمق رنگ گیلاسی یا ماهاگونی احتمال گرفتن سفیدی مو بالا می رود.

 10. نسیم گفت:

  سلام وقت بخیر. من موهام تقریبا ۷۵ درصد قسمت جلویی کاملا سفید هست. الان رنگ تیره گذاشتم. ولی میخوام رنگی رو موهام بزارم که دیگه هرزمان ریشه موهام رشد کرد مجبور نباشم ریشه گیری کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. Rokhnegar گفت:

   با سلام
   شما دو حالت دارید
   یا رنگ خیلی تیره بگذارید منتها به هر حال اگر ریشه سفید داشته باشید صد در صد خود را در تیره ترین رنگ هم نشان می دهد پس چاره جز ریشه گیری ندارید منتها رنگ تیره مسلما دیرتر از مو پاک می شود.
   روش دیگر این است که موها را دکوپاژ نمایید و سپس رنگ روشن بگذارید مثلا ترکیب زیتونی پایه ۸ و طبیعی اکسترا پایه ۸ با واریاسیون نقره ای – با این تکنیک دیگر سفیدی مو لای روشنی مو خود را به صورت مش نشان می دهد.

 11. بارانی گفت:

  سلام ممنون از مطالب خوب و مفیدی که در رابطه با گرفتن موی سفید گذاشتید امید وارم که همیشه موفق باشید
  در صمن یک سوال کسی که موی سفید دارد و قبلا رنگ تقریبا تیره تو شماره ۴و۵ گذاشته والان رشد ریشه داره و می خواد رنگ روشن بزاره چی روش و ترکیب رنگی مناسبه که موهاش یکدست بشه

  1. Rokhnegar گفت:

   با سلام
   ممنون از حسن نظر شما
   رنگ پایه ۴ به راحتی روشن نمی شود. باید مو را حداقل بک بار با پودر دکلره زغال دکلره نمایید و سپس با توجه به پایه مو رنگساژ مد نظر را بزتید.

 12. سحر گفت:

  سلام
  من موهام سفیدی زیاد داره و رشدش بشدددت زیاده یعنی نهایتا سه روز بعد رنگ زدن ریشه های سفید درمیان چیکار کنم کلافه شدم بخدا

  1. Rokhnegar گفت:

   با سلام
   بهترین راه برای موی شما دکلره کل مو و اسستفاده از رنگهای روشن اسست با این تکنیک اصلا سفیدی مو لای مش ها به چشم نمی اید.

 13. بینام گفت:

  سلام . برای کسی که قبلاً موهاشو دکلره کرده ولی الان نمی‌خواد دیگه دکلره بکنه و میخواد موهاشو رنگ روشن بذاره چکار میشه کرد؟دکوپاژ یا مردانساژ؟سفیدی موهاشم۵۰ درصده.
  چه ترکیب رنگی رو هم پیشنهاد میکنید؟

  1. Rokhnegar گفت:

   با سلام
   بهتر است دکوپاژ کنیدو رنگ ۸.۰۰ در ترکیب با ۸ دودی و ۷ بژ و واریاسیون بنفش و اکسیدان شماره ۱

 14. ناشناس گفت:

  وقت بخیر برای گرفتن سفیدی مو از چ رنگهای استفاده کنیم که بعد هم بشه رنگ روشن کرد

  1. Rokhnegar گفت:

   با سلام
   ترکیب رنگهای طبیعی اکسترا و زیتونی و دودی متوسط انتخاب مناسبی است.
   حتما مقاله رنگ مو بدون دکلره را ننیز ببینید.

 15. نگار گفت:

  سلام وقت بخیر برای گرفتن سفیدی مو از چ رنگهای استفاده کنیم که بعد هم بشه موهارویخی کرد

 16. Azy گفت:

  سلام. در اون فرمول‌ها بجای پودر دکلره میشه از دکو کرم یا از رنگ پلاتینه 11_12استفاده کرد؟باسپاس از شما

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   اگر منظور پودر رنگی دکلره است که خیر منتها اگر به جای پودر دکلره روشن کننده دکوکرم می خواهید استفاده نمایید هیچ منعی ندارد.
   برای انواع روشن کننده به بخش ریموور و دکلره مراجعه نمایید.
   حتما مقاله رنگ مو بدون دکلره را ببینید.

 17. ناشناس گفت:

  سلام. در اون فرمول‌ها بجای پودر دکلره میشه از دکو کرم یا از رنگ پلاتینه 11_12استفاده کرد؟باسپاس از شما

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   به سوالتان جواب داده شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه
Twitter پین‌ترست واتس‌اپ واتس‌اپ Telegram
فروشگاه
Blog
حساب کاربری من