گرفتن سفیدی مو با آموزش ۱۰ نکته آرایشگاهی

dye-white-hair

گرفتن سفیدی مو یکی از مهم ترین و پر دغدغه ترین مسایل برای خانمها است. برای گرفتن سفیدی مو مراحل گفته شده در مقاله را انجام دهید تا بهترین رنگ برای موهای سفید را به مو بزنید. تکنیک های مردانساژ, شامپو شیمیایی, دانه مصنوعی, پورسانتاژ و پیگمنتاسیون روش های موثری برای رنگ گرفتن موهای سفید و پوشاندن موهای سفید جلوی سر و پشت سر هستند. 

برای رنگ گرفتن موهای سفید با ما همراه باشید.

رنگ گرفتن موهای سفید

نکات طلایی گرفتن سفیدی مو

۱) نرم کردن موی سفید جهت رنگ گرفتن موهای سفید

گرفتن سفیدی مو به علت زبر و ضخیم بودن موی سفید مشکل تر است. افزایش ضحامت مو تا حدی از ورود رنگ و اکسیدان به مو جلوگیری می نماید. بنابراین حتما قبل از رنگ کردن تمام موهای سفید را شانه کنید. براشینگ کردن نرم کردن مو را بیشتر می کند.

رنگ گرفتن موهای سفید

۲) تکنیک مردانساژ برای گرفتن سفیدی مو

اکسیدان به علت وجود ماده اکسنده آب اکسیژنه پولک های مو را باز می نماید. بنابراین هر چه فولیکول مو بازتر شود. گرفتن سفیدی مو بهتر می گردد. منتها این تکنیک با 20 درصد سفیدی مو موثر باشد.

۱) موهایتان را کاملا برس کنید.

۲) اکسیدان ۹ درصد را حدود ۱۵ تا ۲۰ دقیقه روی مو بمالید.

۳) پس از گذشت این زمان نم اکسیدان را با پنبه بگیرید.

۴) در نهایت رنگ و اکسیدان ۶ درصد را روی مو قرار دهید. 

۵) موهایتان را آب ولرم بشویید.

۶) سپس ماسک مو مناسبی را بین 5 تا 7 دقیقه روی مو قرار دهید .

۷) در نهایت آبکشی ساده ترجیحا با آب سرد داشته باشید.

3)  تکنیک پورسانتاژ

در قانون پورسانتاژ بابستی به درصد سفیدی مو و رنگ انتخابی نیز توجه کرد. حتی به جنسیت!

چه رنگی سفیدی مو رو میگیره

رنگ گرفتن موهای سفید

اولا در قانون پورسانتاژ شما بسته به میزان سفیدی مو باید رنگ مو فاتتزی اضافه نمایید. رنگ های فانتزی جزو رنگ های خاص هستند. عمدتا شامل رنگ های قرمز و شرابی یا آبی و صورتی می شوند. بنابراین معمولا آقایان به ندرت سراغ این گونه رنگ ها می روند. پس این روش گزینه خوبی در مورد آقایان به حساب نمی آید. در مورد خانمها نیز توجه نمایند که بخش عمده کل رنگ مو قرار است فانتزی شود. 

ثانیا، استفاده از واریاسیون مطابق با رنگ انتخابی نیز به این کار کمک می نماید. منتها مثلا با ترفندهای مقاله وسعت رنگ موی انتخابی را افزایش دهید.

 نکات تکنیک پورسانتاژ

پورسانتاژ مو چیست؟

ترکیب رنگ برای موهای سفید

رنگ گرفتن موهای سفید

برای موهایی با 25 درصد سفیدی فرمول زیر بایستی اجرا شود.

سه چهارم رنگ فانتزی 

یک چهارم رنگ اصلی هم پایه رنگ فانتزی 

اکسیدان 6 درصد.

برای موهایی با 50 درصد سفیدی از فرمول زیر استفاده کنید.

یک دوم رنگ اصلی هم پایه رنگ فانتزی

یک دوم رنگ فانتزی 

علاوه 2 سانت واریاسیون همرنگ رنگ فانتزی

اکسیدان 6 درصد.

برای موهای با 75 درصد سفیدی از فرمول زیر بهره ببرید.

یک چهارم رنگ فانتزی 

سه چهارم رنگ اصلی هم پایه رنگ فانتزی

ادامه مطلب
روش صحیح شات روی صورت

3 سانت واریاسیون مطابق رنگ فانتزی

اکسیدان 6 درصد.

اگر موهایتان کاملا سفید است، فرمولاسیون زیر مناسب شما خواهد بود.

چطور سفیدی مو را بگیریم

رنگ گرفتن موهای سفید

 

رنگ های اصلی یک درجه تیره تر از رنگ انتخابی 

4 سانت واریاسیون منطبق با رنگ انتخابی

اکسیدان 6 درصد. 

برای گرفتن سفیدی مو از چه رنگی استفاده کنیم

پیشنهاداتی برای ترکیب رنگ برای موهای سفید با قانون پورسانتاژ!

اگر موهایتان حدود ۲۵ درصد سفیدی دارد. می توانید فرمول های زیر را به کار ببرید.

1. رنگ دودی زیتونی فانتزی

سه چهارم رنگ آبی دودی

یک چهارم رنگ زیتونی پایه ۶ یا طبیعی اکسترا پایه ۶.۰۰

اکسیدان ۶ درصد.

پوشاندن سفیدی مو با رنگ

برای گرفتن سفیدی مو از چه رنگی استفاده کنیم

2. رنگ شکلاتی گرم

سه چهارم رنگ قرمز پایه ۶ 

۱/۴ شکلاتی پایه ۶ 

اکسیدان ۶ درصد.

 

رنگ گرفتن موهای سفید

 

3. رنگ شرابی طبیعی

سه چهارم رنگ شرابی پایه ۶ 

یک چهارم طبیعی یا طلایی پایه ۶

اکسیدان ۶ درصد.

 

4. رنگ ماهاگونی فانتزی

سه چهارم رنگ قرمز گیلاسی

۱/۴ ماهگونی پایه ۶ 

اکسیدان ۶ درصد.

 

4. افزایش مدت زمان رنگ مو

اگر همیشه بعد از نیم ساعت موهایتان را آبکشی می کنید. این بار حتما مدت زمان بیشتری به موهایتان بدهید. مثلا ۴۵ دقیقه. با این کار رنگ فرصت بیشتری دارد تا در مو نفوذ کند. سپس با آب ولرم موهایتان را بشویید. از ماسک مو مناسب استفاده نمایید. سپس با آب سرد یک آبکشی نهایی کنید. اینگونه به موهایتان شوک وارد می شود.  درنهایت فولیکول های مو بسته می شود.

 

 

 

5. افزودن قطره آنتی دمیج برای رنگ گرفتن موی سفید

از آنجا که موهای سفید معمولا زبر و ضخیم هستند. لذا رنگ پذیری مو کاهش می یابد. بنابراین حتما از قطرات آنتی دمیج استفاده نمایید. این کار باعث می شود که رنگ پذیری افزایش می یابد. در نتیجه سفیدی مو بیشتر گرفته می شود.

 

6. عدم استفاده از کلاه یا نایلون

نایلون یا کلاه به دلیل افزایش دما سبب باز شدن سریع مو می گردد. باز شدن رنگ باعث عدم نفوذ رنگ به عمق مو می شود. در نتیجه مو روشنتر می گردد. اما در صورت باز بودن موها رنگ با اکسیژن واکنش می دهد. پس شدت رنگ بیشتر می شود.

 

7. عدم استفاده از شامپوهای قلیایی بعد از رنگ

بعد از رنگ مو موهایتان را نشویید. فقط با آب ولرم رنگ و اکسیدن را از مو خارج کنید. سپس ماسک مو بزنید. پس از گذشت ۵ تا ۱۰ دقیقه موهایتان را با آب سرد بشویید. آب سرد سبب ایجاد شوک به موهایتان می گردد. درنتیجه فولیکول های مو بسته شده و رنگ خارج نمی شود. در ضمن شامپو کردن ترجیحا سه تا پنج روز از رنگ بایستی باشد. شامپو تثبیت کننده رنگ مو نیز جزو انتخاب های مناسب است.

 

 

8. تکنیک پیگمنتاسیون یا پرکلراسیون یا دانه مصنوعی

این تکنیک نیز جزو یکی از بهترین روش هاست. گرفتن سفیدی مو با رنگ روشن توسط تکنیک پیگمنتاسیون یا دانه مصنوعی بهتر است انجام شود.  منتها به دو صورت انجام می شود.

ادامه مطلب
دکلره مجدد مو با همه فوت و فن های همراه با 11 نکته طلایی دکلره مو

روش اول گرفتن سفیدی مو )

روش اول قدیمی تر است. البته معمولا ایجاد حساسیت نیز ممکن است به وجود آید. ابتدا رنگ را به صورت خالی و بدون اکسیدان بر روی مو قرار دهید. پس از گذشت ۱۰ دقیقه موهایتان را اصلا آبکشی نکنید. فقط با یک دستمال آن را از مو پاک نمایید. سپس رنگ و اکسیدان ۶ درصد را روی همان مو قرار دهید. پس از طی مدت لازم موهایتان را آبکشی نمایید. ماسک مو و آبکشی نهایی نیز دوام رنگ و سلامت مو را بیشتر می کند. منتها پی اچ رنگ مو حدود ۱۱ است. قلیای خالی سبب ایجاد تاول و حساسیت روی پوست سر می شود. منتها از طرف دیگر فولیکول های مو به شدت باز می شود. رنگ خیلی بهتر به عمق مو نفوذ می نماید. منتها رنگ به تنهایی سبب آسیب شدید به مو می گردد. بنابراین این روش خیلی مناسب است.

 

روش دوم گرفتن سفیدی مو )

روش دوم مناسب تر است. ابتدا رنگ و اکسیدان 6 درصد را روی مو را قرار دهید. سعی کنید . مخلوط رنگ و اکسیدان نسبتا غلیظ باشد. پس از 35 دقیقه با دستمال رنگ و اکسیدان را از مو پاک کنید. در 10 دقیقه نهایی رنگ مو را به تنهایی (و بدون اکسیدان) روی مو (مخصوصا روی قسمت های سفید) قرار دهید. با این کار شدت رنگ را زیاد می کنید. در ضمن به دلیل تنظیم پی اچ رنگ با اکسیدان، افزودن رنگ در مرحله ی بعدی آسیب قابل ملاحظه ای به مو یا پوست سر نمی رساند. 

ترکیب رنگ مو بدون دکلره برای موهای سفید

 رنگ گرفتن موهای سفید

9. گرفتن سفیدی مو با استفاده از ترکیب رنگ مناسب

رنگ های طبیعی اکسترا گزینه خوبی برای پوشش سفیدی می باشد. این رنگها با دو صفر بعداز ممیز شماره گذاری می شوند. معمولا از 4.00 تا 8.00 پایه گذاری می شوند. این رنگها از رنگهای طبیعی تیره تر می باشند. در ضمن ترکیب این رنگها با رنگهایی گرم همچون شکلاتی گزینه مناسبی می باشد. در رنگ های ترکیبی برای موهایی با ریشه سفید اصلا نباید قرمزی وجود نداشته باشد. بنابراین حتما از توناژهای زیتونی و واریاسیون سبز در مخلوط با رنگ ها استفاده نمایید. در ضمن رنگ های دودی از پایه 5 تا 7 انتخاب مناسبی برای پوشش سفیدی است. این شماره های دودی رنگ را خیلی تیره هم نمی کند.  برای پوشش سفیدی همیشه از اکسیدان 6 درصد استفاده نمایید.

ترکیب رنگ مو بدون دکلره برای موهای سفید

رنگ موی فندقی برای موهای سفید

اگر به دنبال رنگ موی فندقی برای موهای سفید هستید. می توانید از ترکیب ۷ فندقی ( نصف تیوپ) + ۷.۰۰ (طبیعی اکسترا -به میزان یک چهارم تیوپ) + دودی پایه ۶ (یک چهارم تیوپ) + یک بند انگشت واریاسیون ابی + اکسیدان شماره ۱ را استفاده نمایید.

رنگ روشن برای موهای سفید بدون دکلره

اگر به دنبال رنگ روشن برای موهای سفید بدون دکلره هستید. باید بدانید که بهتر است این کار با دکوپاژ یا شامپو شیمیایی (که در ادامه توضیح داده می شود.) صورت گیرد. منتها به هر حال می توان تا حدودی رنگ روشن را روی موی سفید بدون دکلره در آورد.

ادامه مطلب
آموزش رنگ موی اورآل و نکات استفاده از این رنگ موی محبوب

ترکیب رنگ روشن برای موهای سفید

ترکیب رنگ مو بدون دکلره برای موهای سفید

مثلا ترکیب ۸.۰۰ طبیعی اکسترا (نصف تیوپ) + ۸ زیتونی (یک چهارم تیوپ) + ۷ دودی (یک چهارم تیوپ) + اکسیدان شماره ۱

یا 

ترکیب ۸.۰۰ طبیعی اکسترا (سه چهارم تیوپ) + N6 (یک هشتم تیوپ) + ۸ دودی ( یک چهارم تیوپ) + اکسیدان شماره ۱

پودرهای رنگی نیز در داخل ترکیب معمولا سبب روشن شدن پایه رنگ می شود. مثلا رنگ فندقی روشن در ترکیب با یک پیمانه پودر رنگی رنگ روشن تری را می دهد. رنگ كردن موهاي سفيد با رنگ روشن  اصولا باید در ترکیب با رنگهای طبیعی اکسترا باشد.

چگونه موهای سفید را رنگ روشن بزنیم

۱۰. گرفتن سفیدی مو با شامپو شیمیایی

اگر دوست دارید رنگ روشن روی موی سفید قرار دهید. بهتر است موهایتان را شامپو شیمیایی نمایید. با استفاده از این تکنیک فولیکول های مو باز می شود. پس ورود رنگ به عمق مو بیشتر می شود. سفیدی مو بهتر پوشش داده می شود. از طرف دیگر با شامپو شیمیایی فاصله بین موهای تیره و سفید کمتر می گردد. با این اختلاف کم، یکدستی رنگ نیز بیشتر می گردد. بنابراین گرفتن سفیدی مو به طور کامل انجام می شود. با این کار رنگ روشن روی موی سفید قرار می گیرد.

روش شامپو شیمیایی 

یک پیمانه پودر دکلره مناسب

یک پیمانه اکسیدان 9 درصد 

یک پیمانه شامپو 

۱۵ قطره آنتی دمیج یا ۵ میل اولاپلکس

را مخلوط نمایید. سپس از ریشه تا ساقه مواد را به مو آغشته نمایید. پس از مکث 20 دقیقه موهایتان را با آب بشویید. سپس موهایتان را با آب بشورید. ماسک مو ترمیم کننده زده و آبکشی ساده نمایید. پس از خشک کردن مو رنگ های روشن را می توانید به کار ببرید. سعی کنید از رنگهای 8.00 و طبیعی 7 همراه با 7 دودی نیز استفاده کنید. با اینکار همراه با گرفتن سفیدی مو، رنگ مو روشنی حاصل می شود.

خرید انواع روشن کننده و دکلره مو

 

رنگ موی n5 روی موی سفید

رنگ موی n5 روی موی سفید بهتر است حتما در ترکیب با یک چهارم دودی شماره ۶ و یک چهارم زیتونی شماره ۷ باشد. با این ترکیب هم یفیدی مو گرفته می شود. هم رنگ نهایی اصلا قرمزی ندارد.

امیدواریم از مقاله آموزش گرفتن سفیدی مو لذت برده باشید.

 

امتیاز شما به این مطلب چند است؟
 • امتیازها به این مطلب

خلاصه

گرفتن سفیدی مو یکی از مهم ترین و پر دغدغه ترین مسایل برای خانمها است.در این مقاله ده نکته طلایی گرفتن سفیدی موارائه می شود.

به طور کلی
4.5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
3.65 (107 رای)

188 دیدگاه در “گرفتن سفیدی مو با آموزش ۱۰ نکته آرایشگاهی

 1. آرام گفت:

  موهام ۵۰درصد سفیدی داره چکارکنم پوشیده بشه دنباله موهام قهوه ای تیره هستش چکارکنم جلوی سرم رنگ بگیره از رنگ روشن هم خوشم نمیادچون بهم نمیاد

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   ۶.۰۰ یا ۶ طبیعی را به اندازه سه چهارم تیوپ با یک چهارم تیوپ دودی شماره ۶ ترکیب کرده و با اکسیدان شماره ۱ به مو بزنید.

 2. ناشناس گفت:

  سلام من جلوی موهام سفید شده و همیشه از سری طبیعی n3 استفاده کردم که رنگ موهای خودمه و فقط ریشه هارو پوشش دادم اما الان که روی موهام رو لایت کردم بعد از یک ماه سفیدی ریشه ها در اومده و نمیخوام n3 استفاده کنم چون موقع لایت کردن خیلی اذیتم کرد و دکلره باز نمیشد. الان با چه ترکیب رنگی میتونم ریشه موهام رو به رنگ طبیعی n3 که همون رنگ ساقه موهای خودم هست برسونم که موهام یک دست باشه؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   می توانید نصف تیوپ ۶ دودی را با نصف تیوپ طبیعی شماره ‍۱ و اکسیدان شماره ۱ ترکیب کرده و با اکسیدان شماره ۱ به مو بزنید.

 3. صغری گفت:

  سلام من موهام ۹۰ درصد سفیدی داره الان هم موهام چون همش ریشه موهامو رنگ کردم موهام دورنگه شده و پایین موهام روشتره مخام یک رنگی بزارم که هم روشن باشه هم سفیدی رو بپوشونه و هم یکدست بشه پوستم هم سبزه است به نظز شما چه رنگی برارم در ضمن موهامو ۸ ماهه کراتین کردم لطفا راهنمایی کنید اطفا جواب بدین

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   برای یکدست کردن بهتر است از رنگهای متوسط بهره ببرید.
   رنگ ۷.۰۰ (نصف تیوپ) + ۷ دودی (نصف تیوپ) + اکسیدان شماره ۱ انتخاب خوبی است.
   مقاله یکدست کردن رنگ مو را حتما ببینید.

 4. صغری گفت:

  سلام من موهام ۹۰ درصد سفیدی داره الان هم موهام چون همش ریشه موهامو رنگ کردم موهام دورنگه شده و پایین موهام روشتره مخام یک رنگی بزارم که هم روشن باشه هم سفیدی رو بپوشونه و هم یکدست بشه پوستم هم سبزه است به نظز شما چه رنگی برارم در ضمن موهامو ۸ ماهه کراتین کردم لطفا راهنمایی کنید

 5. زهره گفت:

  سلام من موهام ۹۰ درصد سفیدی داره الان هم موهام چون همش ریشه موهامو رنگ کردم موهام دورنگه شده و پایین موهام روشتره مخام یک رنگی بزارم که هم روشن باشه هم سفیدی رو بپوشونه و هم یکدست بشه پوستم هم سبزه است به نظز شما چه رنگی برارم در ضمن موهامو ۸ ماهه کراتین کردم لطفا راهنمایی کنید

 6. نازنین گفت:

  سلام ممنون از سایت بسیار خوبتون
  من چندین بار ارایشگاه و فروشگاه ک رنگ ترکیب میکنند رفتم و راضی نبودم موهای جلوی سر من پنجاه درصد سفیدی دارد و بقیه تقریبا خرمایی متوسط هست الان پایین موهام دکلره پایه ده و ریشه هام پایه هشت هست میخوام موهام یک دست بشه تا اینجا همه چی معمولیه اما من ی کار غیر معمول میخوام انجام بدم و اینکه این رنگی ک میخوام بزارم سفیدی موهام رو نگیره و فقط موهای تیره ک در میاد رو بپوشونه و در ضمن رنگ موهای دکلره شده ام نیز قشنگ دربیاد پوستم گندمیه چشمام عسلی زیتونیه شما چه رنگی رو پیشنهاد میکنید شرابی یا ماهگونی بهم میاد چون خیلی دوست دارم بزنم.

 7. روژان گفت:

  سلام ممنون از توضیحات کاملتون و جوابگویی دقیق سوالات. میشه بفرمایید برای پوشش موی ۷۰ درصد برای رنگ ۶/۰۰ و ۷/۰۰ باید از جلوی مو شروع به کردن کنیم یا از پشت مو؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   معمولا از پشت مو شروع می نمایند. سپس جلوی مو را رنگ می نمایند. منتها تکنیک های گرفتن سفیدی مو ذکر شده در مقاله را حتما اجرا نمایید.

  2. ناشناس گفت:

   سلام برای موی سفید باید رنگ از جلوی مو زده بشه

 8. مهسا گفت:

  سلام ببخشید موهای مامان من ۱۰۰ در صد سفیدیه میخوام براشون بلوند کنم که اگر ریشه هاشون دروومد نخوان ریشه هارو رنگ کنن الان از کرم دکلره که استفاده میکنم باید ریشه و ساقه رو همرمان کرم دکلره بزنم؟؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   می توانید کل موها را دکوکرم بزنید تا کل مو همزمان برای رنگساژ آماده شود. سپس رنگ روشن بلوند را به صورت رنگساژ به مو بزنید.
   مقاله رنگساژ مو نیز بسیار برایتان مفید خواهد بود.

   1. معصوم گفت:

    سلام مرسی از پاسخ گویی عالی تون
    من موه هام ۵۰ درصد سفیدی داره موهای من زیاد رنگ پذیرم نیست چه کار کنم موهای من روشن بشه بدون دکلر از کلاه رنگ استفاده کنم یا نه ؟
    مرسی 🥰

    1. Rokhnegar گفت:

     سلام
     ممنون از حسن نظر شما دوست عزیز
     ببینید اصولا دکلره پایه مو را برای رنگ خیلی آماده تر می شود زیرا که مو به شدت قلیایی می شود. در نتیجه شدیدا آماده پذیرش فولیکول رنگ می گردد. منتها اگر به هر دلیل نمی خواهید موها را دکلره نمایید. در نهایت دکوپاژ برای یک مدت ۲۰ دقیقه گزینه مناسبی است. در نهایت ۸ طبیعی اکسترا + ۷ دودی به اندازه نصف تیوپ از هر کدام را با اکسیدان ۶ درصد ترکیب نمایید.
     بهتر است از کلاه رنگ نیز استفاده نکنید.
     حتما مقاله اموزش دکوپاژ مو را نیز ببینید.

 9. R.l گفت:

  سلام خسته نباشید برای موی ۸۰_۹۰ درصد سفیدی که جلوش تقریبا ۱۰۰ درصد سفیده رنگ موی 7.0 به تنهایی گذاشتم البته غلیظ درست کردم رنگو سفیدی رو گرفت خواستم ببینم ۸.۰ رو هم بزارم سفیدی میگیره اگر غلیظ درست کنم.موهم نازک هست ممنونم

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   بهتر است از رنگ طبیعی اکسترا به جای طبیعی استفاده نمایید. ابتدا رنگ و اکسیدان 6 درصد را روی مو را قرار دهید. سعی کنید . مخلوط رنگ و اکسیدان نسبتا غلیظ باشد. پس از 35 دقیقه با دستمال رنگ و اکسیدان را از مو پاک کنید. در 10 دقیقه نهایی رنگ مو را به تنهایی (و بدون اکسیدان) روی مو (مخصوصا روی قسمت های سفید) قرار دهید. با این کار شدت رنگ را زیاد می کنید. در ضمن به دلیل تنظیم پی اچ رنگ با اکسیدان، افزودن رنگ در مرحله ی بعدی آسیب قابل ملاحظه ای به مو یا پوست سر نمی رساند. 

 10. سمیه گفت:

  سلام خسته نباشید من جلوموهام باشقیقه ها۳۰درصد سفیدی داره پایین موهام قهوه ای هستش .میخوام موهامورنگ بذارم رنگهای زیتونی ۶متوسط ورنگ دودی ۶متوسط دارم به نظرتون سفیدی موهامومیگیره واین ترکیب رنگها چه رنگی به موهام میده؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   اگر به اندازه یک چهارم تیوپ ۷.۰۰ طبیعی را نیز در ترکیب رنگ خود اضافه نمایید. سفیدی مو را بهتر می گیرد. در نهایت با ترکیب طبیعی اکسترا قهوه ای بلوند تیره سرد را حاصل می کند.

   1. ناشناس گفت:

    نه

 11. بهاروند گفت:

  سلام باتشکر از مقاله خوبتون
  رنگn8 9_0 را با رنگه 8-8 را روی موهام گذاشتم سفیدی موهام رنگ نگرفتن که شقیقه ها و جلوی سرم سفیدی زیادی داره و پشت موهام سفیدی کمتری دارن تورو خدا جوابمو بدین باید چیکار کنم.
  مرسی❤🌹

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   رنگ گروه طبیعی پایه 6 رو با گروه هایلایت قاطی کنید و اکسیدان 6 درصد بزنید

 12. arezoo گفت:

  سلام
  ممنون از پاسخگویی خوبتون
  50 درصد سفیدی و خیلی مشکل رنگ پذیری داره موهای سفیدم
  یه رنگ موی طبیعی و قشنگ معرفی می فرمایید برای رنگ پوست سبزه.

  و یک سوال دیگه برای 100 درصد سفیدی چه رنگی استفاده بشه قشنگه؟؟؟
  بازم ممنون

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   ممنون از حسن نظر شما
   می توانید از ۸ شیر نسکافه ای نصف تیوپ +7.00 یا طبیعی اکسترا یک چهارم تیوپ + ۷ دودی یک چهارم تیوپ را با اکسیدان ۶ درصد ترکیب کرده و به مو بزنید.
   برای ۱۰۰ درصد سفیدی مو نیز این ترکیب به کار می آید.

 13. زهره گفت:

  سلام من موهام ۷۰ درصد سفیدی داشت چون دورنگه شده بود دکلره کردم الان یکم سفیدی هام درآومده در ضمن ریشه موهام رنگ تیره شده و ساقه موهام روشن تر شده حالادوست دادم رنگ زیتونی خوشرنگ یا نسکافه ای خوش رنگ بزارم به نظر شما چه رنگی مناسبتره باید چکار کنم

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   رنگ زیتونی را نصف تیوپ از پایه ۷ + شماره ۷ نسکافه ای یک چهارم تیوپ + ۷ دودی یک چهارم تیوپ کرده و با دو برابر اکسیدان ۶ درصد به مو بزنید.

 14. somayeh گفت:

  سلام عزیزم من جلوموهام وقسمت شقیقه هام سفیدشده ومجبورا از رنگای طبیعی n4 بااکسیدان ۶درصداستفاده میکنم،منتها بعدشستشو میبینم سفیدیاش رنگش یجورایی قرمزه وخیلی رواعصابمه،همیشه ام توخونه رنگ میکنم وتنها ازیه رنگ استفاده میکنم،دلیلشو میشه لطفا بگید وراهنمایی کنید چکارکنم سفیدیام باساقه موهام یکدست بشه؟؟اکثرا n4 استفاده میکنم

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   گاهی اوقات رنگهای طبیعی پس از شستشو به قرمزی می زند- اگر این اتفاق دایم برای شما می افتد- بهتر است از رنگهای سری دودی مثلا4 دودی با دو بند انگشت واریاسیون سبز استفاده کنید.
   حتما مقاله دلایل قرمزی مو را نیز ببینید.

 15. الهه گفت:

  سلام خسته نباشید ی ترکیب رنگ روشن بدون دکلره برای مویی ک سفیدی داره میگید ممنون میشم پاسخ بدید

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   می توانید از رنگ ۸.۰۰ طبیعی اکسترا و زیتونی پایه ۸ + دودی پایه ۸ و اکسیدان ۶ درصد استفاده نمایید.

  2. ناشناس گفت:

   سلام
   شیمیدرمانی کرده ام ، الان موهام دو سانتن و تقریبا ۹۰ درصد سفید میخوام ببینم میشه روی این مو بلوند یخی بشه و با شامپو بنفش چطور میشه ؟

   1. Rokhnegar گفت:

    سلام
    به احتمال زیاد رنگ می گیرد- منتها حتما با دکترتان در این باره مشورت کنید.

 16. هستی گفت:

  سلام خسته نباشید من موهای بلند و تیره ای دارم با ۳۰درصد سفیدی . می خوام رنگ متوسط بزارم رنگهایی که دارم بژ۷،شیر نسکافه ای ۷،کاراملی۷،صدفی هست.میخوام هم خوش رنگ بشه هم سفیدی موهام رو بگیره . لطفاً راهنمایی بفرمایید.

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   ترکیبات رنگتان همگی خوب و مناسب است منها از ۷ دودی و ۸.۰۰ هم به رنگ های مد نظر تان بزنید

 17. ناشناس گفت:

  سلام خسته نباشید من موهای بلند و تیره ای دارم با ۳۰درصد سفیدی . می خوام رنگ متوسط بزارم رنگهایی که دارم بژ۷،شیر نسکافه ای ۷،کاراملی۷،صدفی هست.میخوام هم خوش رنگ بشه هم سفیدی موهام رو بگیره . لطفاً راهنمایی بفرمایید.

 18. هستی گفت:

  سلام خسته نباشید من موهای بلندی دارم وقبلا رنگ تیره گذاشتم سفیدی موهام هم حدودا ۲۵تا۳۰درصد هست الان می‌خوام رنگ متوسط بزارم مثلا(بژ۷،شیر نسکافه ای ۷،صدفی وکاراملی۷)رو ترکیب کنم آیا خوشرنگ میشه ؟وسفیدی هامو میگیره ویکدست میشه.؟؟؟

  1. مارال گفت:

   سلام من موهام ۸۰درصد سفیدی داره هرقدر هم رنگ میزارم رو ماهم یه هفته ایی سفیدیاش میاد بیرون چکار کنم
   من عید موهام مشکی پرکلاغی کردم آیا الان میتونم مش بزنم یا خیر ممنونم

   1. Rokhnegar گفت:

    سلام
    امکان دارد که تا الان توناژ پر کلاغی رفته باشد. منتها ممکن است هنوز هم باشد. اگر این توناژ در مو نباشد. به راحتی با دکلره باید روشن شود. در غیر این صورت نیاز به ریموور خواهید داشت.
    صفر تا ۱۰۰ ریموور را در مقاله اموزش ریموور بیابید.

   2. ژاله نادرب گفت:

    سلام
    موهای من ۲۰ درصد سفیدی داره
    نمیخوام دیگه رنگ کنم و یا ساقه مو رو سفید کنم وقتی ریشه موهام سفید و سیاه است چه کنم؟؟

    1. Rokhnegar گفت:

     سلام
     بهتر است بلوند متوسط نمایید. در صورت درآمدن ریه سفید این سفیدی در زمینه بلوند متوسط خود را کمتر نشان می دهد. راههای مختلف و تکنیک های مختلف در مقاله به طور بسیار دقیق توضیح داده شده است. برای نتیجه بهتر حتما از تکنیک های گفته شده استفاده نمایید. منتها فرمول گرفتن سفیدی مو می تواند ۷ دودی (نصف تیوپ) + ۸.۰۰ طبیعی اکسترا (نصف تیوپ) + واریاسیون دودی (دو بند انگشت ) + اکسیدان ۶ درصد باشد.
     ابتدا رنگ و اکسیدان 6 درصد را روی مو را قرار دهید. سعی کنید . مخلوط رنگ و اکسیدان نسبتا غلیظ باشد. پس از 35 دقیقه با دستمال رنگ و اکسیدان را از مو پاک کنید. در 10 دقیقه نهایی رنگ مو را به تنهایی (و بدون اکسیدان) روی مو (مخصوصا روی قسمت های سفید) قرار دهید. با این کار شدت رنگ را زیاد می کنید. در ضمن به دلیل تنظیم پی اچ رنگ با اکسیدان، افزودن رنگ در مرحله ی بعدی آسیب قابل ملاحظه ای به مو یا پوست سر نمی رساند.

 19. راضیه گفت:

  سلام و وقت بخیر. من سی سالمه و تقریبا ۷۵ درصد شقیقه و جلوی سر سفید شده و پشت سر ۲۵ درصد. همیشه رنگ ۶ استفاده میکردم و هر بار فقط ریشه رو رنگ میکردم ولی این بار به اشتباه ریشه رو ۷ گذاشتم . حالا سفیدا که رنگ نگرفتن مشکی ها هم زرد و نارنجی شدن و شدیدا اختلاف رنگ دارم. اگه بخوام یکدست بشه و رنگ بادمجونی شماره ۶ بذارم به نظرتون سفیدا رنگ میگیرن به همین روشی که توی مقاله بالا فرمودین؟ یا باید اولا ریشه ها رو با ساقه یکدست کنم بعد رنگ بزارم؟
  یه سوال دیگه هم درباره رنگ بادمجونی دارم اینکه شماره ۶ این رنگ هم زود میره یا ماندگاری نسبی مثل بقیه رنگ ها داره؟
  ممنون و سپاسگزارم از پاسخگوییتون

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   بله رنگ بادمجانی یا شرابی می تواند سفیدی را پوشش دهد. برای این رنگ از اکسیدان شماره یک استفاده کنید- جهت دوام بیشتر رنگ ده روز بعد از رنگ موها را مجددا رنگساژ مخنصر کنید- از شامپوها و ماسک مو نثبیت رنگ استفاده کنید- هنگام رنگ از اولاپلکس و خاویار مو استفاده کنید.
   مقاله رنگ مو شرابی
   و
   اولاپلکس تراپی را حتما ببینید.

   1. Azi گفت:

    سلام. منظور از اکسیدان شماره ۱ چیه؟ من اکسیدانها رو براساس ۳٪_۶٪_۹٪و۱۲٪میشناسم؟!باتشکر از شما.

    1. Rokhnegar گفت:

     سلام
     منظور همون 6 درصد هستش

    2. Rokhnegar گفت:

     سلام
     اکسیدان شماره ۱ همان ۶ درصد است.
     صفر تا ۱۰۰ جزییات اکسیدان را در مقاله اموزش شماره اکسیدان بیابید.

   2. ناشناس گفت:

    ممنون

 20. ناشناس گفت:

  سلام ممنون از پاسخگویی شما موهای من ۹۰ درصد سفیدی داره می خوام روش رنگ رز گلد بزنم از چه ترکیب رنگی باید استفاده کنم باسپاس

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   سلام
   رنگ مو رزگلد تم های مختلفی دارد که در مقاله اموزش رنگ مو رزگلد چندین فرمول جذاب با عکس نشان داده شده است- مقاله اموزش رنگ مو رزگلد را حتما ببینید.
   منتها بهتر است یکبار موها را دکوپاژ نمایید تا تمام موها یکدست برای این رنگ آماده شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

فروش انواع مواد صافی و احیا مو به صورت میلی و یا کامل

(از اینجا وارد شوید)

Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram
فروشگاه
وبلاگ
حساب کاربری من