آمبره و سامبره چیست و تفاوت بالیاژ و آمبره و سامبره جدید

new_ombre_4-620x300w

آمبره و سامبره چیست ؟ تفاوت امبره و سامبره چیست ؟. تمام نکات حرفه ای و تخصصی این تکنیک فرانسوی را در این مقاله می توانید بیابید. آمبره و سامبره مو همیشه جزو دوست داشتنی ترین تغییرات خانمها در ظاهرشان است. لذا، تکنیک های مختلفی برای بسط و گسترش این هنر به وجود آمده است. یکی از آنها، تکنیک آمبره و سامبره است.

سامبره

سامبره لایت

سوالات شما

امبره چیست ؟

سامبره چیست ؟

برای پاسخ به این سوال که آمبره و سامبره چیست ؟. در ابتدا به توضیح این تکنیک زیبا توجه کنید.

آمبره و سامبره مو هر دو به معنای تغییر در درجه روشنایی مو از تیره به روشن است. در واقع این دو تکنیک زیر مجموعه بالیاژ مو است. با این تفاوت که در مدل آمبره رنگ تیره از ریشه شروع می شود. هر چه به ساقه می رسیم. رنگ روشن تر می شود. اما این تغییر خیلی سریع و محسوس صورت می گیرد. طوریکه مرز این تضاد رنگی معلوم است. در ضمن در تکنیک آمبره مو روشنی ها و خط های دکلره خیلی منظم تر از سامبره مو است. در تصاویر پایین چند مدل مو آمبره مشاهده می شود.

آمبره و سامبره چیست ؟

سامبره چیست 

آمبره و سامبره چیست ؟

ویدیو های آمبره مو :

سامبره مو:

سامبره کمی جدیدتر از روش امبره مو است. ترکیبی از روش آمبره و بالیاژ است. به طوری که برخی آن را آمبره بالیاژ می نامند. در این روش همچون روش آمبره رنگ تیره از ریشه ها شروع می شود. هر چه به ساقه می رسیم. رنگ مو روشن تر می شود. با این تفاوت که این تغییر روشنایی ملایم تر صورت می پذیرد. همچنین در تکنیک سامبره مو قسمت های دلخواه مو انتخاب می شود. پس الگوی منظم آمبره را ندارد. در این تکنیک ها درک درست هایلایت مو و انواع مختلف لایت های مو حائز اهمیت است. شما می توانید انواع مختلفی از تکنیک رنگ مو سامبره را در تصاویر زیر مشاهده نمایید. 

رنگ موی آمبره سامبره

آمبره و سامبره چیست ؟

سامبره چیست

آمبره بالیاژ

سامبره مو چیست

پس از پاسخ به این سوال که آمبره و سامبره چیست؟ به نحوه ی انجام آمبره و سامبره بپردازیم.

بالیاژ چیست ؟

بالیاژ در واقع تکنیک رنگ کردن موها بصورت آزادانه و با دست است (از فویل استفاده نمی شود). آرایشگران فرانسوی این روش را در دهه 60 ابداع کردند. کم کم در دهه 90 به قاره های دیگر اشاعه پیدا کرد. از تکنیک بالیاژ می توان برای آمبره و سامبره نیز استفاده نمود. همانطور که گفتیم گاهی به سامبره روش آمبره بالیاژ نیز می گویند.

آموزش رنگ مو آمبره

 

اگرچه آمبره و سامبره شامل روشهایی می شوند که نگهداری کمتری می خواهند. در ضمن نیازی به خرید رنگ مو به طور مدوام نیست. اما در کل رنگ ریشه ی شما زمان تجدید رنگ را نشان می دهد. اگر شما دارای ریشه موی سفید رنگ یا خاکستری رنگ هستید. حتما به طور مرتب در فواصل زمانی منظم آمبره و سامبره خود را (البته ترجیحا با همان فرمول رنگ موی سابق) تکرار نمایید.  به طوری که مناسب با ساختار رنگ آمبره و سامبره باشد.

آمبره و سامبره:

اینکه آمبره و سامبره چیست؟. باید بگوییم آمبره و سامبره حداقل از ترکیب ۳ رنگ یا بیشتر تشکیل می گردد.

تنوع در درجه روشنی و تیرگی

حتی جهت تیره و روشنی در بعضی موارد برعکس می گردد. یعنی ریشه روشن ترین درجه را داشته باشد. ساقه مو نیز تیره ترین درجه رنگ را دارا باشد.

آموزش رنگ مو آمبره

آمبره مو چیست

مدل های مختلف آمبره و سامبره

زیبایی آمبره مو و سامبره مو به همخوانی رنگهای ترکیبی بستگی دارد. البته در آمبره و سامبره فانتزی و سامبره لایت از ترکیب رنگهای فانتزی کاملا متضاد در بستر ساقه ی مو استفاده می گردد. شما در تکنیک آمبره و سامبره این امتیاز را دارید.  همزمان چندین رنگ مختلف را روی موهای خود قرار دهید. یعنی ترکیب گرم و سرد.

آموزش رنگ مو آمبره

 

اگر این ترکیبات از پایه بلوند و دارای تضاد کمتری باشند. به سامبره لایت یا سامبره روشن نزدیکتر هستند. شما در ادامه با مفهوم اینکه سامبره مو چیست. بیشتر آشنا می شوید.

امبره چیست

تکنیک آمبره و سامبره هر دو از روش بالیاژ هستند. بالیاژ در واقع به معنی درجه مختلف روشنی مو از تیره به روشن است. اما فرق آمبره و سامبره این است که در تکنیک سامبره اختلاف روشنایی کمتر احساس می شود. ولی در آمبره این اختلاف محسوس است. بنابراین در آموزش رنگ مو آمبره اگر بخواهید تخصصی عمل کنید. باید اختلاف رنگ نسبتا محسوس تر باشد.

ادامه مطلب
مدل رنگ مو جدید با فرمول های تخصصی جذاب متفاوت ترکیب رنگ

امبره

دخترانی که نمی خواهند ریشه موی خود را با اکسیدانهایی با درصد متفاوت رنگ و دکلره کنند. در ضمن فقط می خواهند تغییری در نیمه ی دوم مو ایجاد کنند. می توانند فقط نیمه دوم مو خود را روشن کنند.
در ضمن خانمهایی که از دکلره کردن کل مو هراس دارند. با اطمینان خاطر می توانند از تکنیک امبره مو و یا سامبره مو استفاده نمایند. (البته قبل از اینکار پیشنهاد میکنیم جهت آشنایی با انواع رنگ مو از لحاظ ساختاری, این مقاله را مطالعه نمایید)

در فروشگاه اینترنتی رخ نگار مدل های مختلفی از کاتالوگ های رنگ مو با درجه مختلف تیره و روشن از هر خانواده رنگ مو وجود دارد. شما خانمهای عزیز با انتخاب هر کدام از دسته های رنگ مو، می توانید سه درجه مختلف یا بیشتر با پایه های رنگی بسیار روشن تا تیره  را انتخاب نمایید. از طریق این لینک میتوانید سوال های خود در زمینه رنگ مو را از کارشناسان ما بپرسید. در ضمن مشاوره های مطرح شده را در آنجا مطالعه نمایید.

ویدوهای بیشتر از رنگ موی سامبره :

 امبره مو یعنی طیف رنگی تیره به روشن از ریشه تا ساقه .

سه نوع مدل رنگ مو امبره وجود دارد: آمبره کلاسیک و آمبره معکوس و آمبره فانتزی .

انواع مختلف بالیاژ:

۱) آمبره کلاسیک :

ساقه مو روشنتر از ریشه مو است.

رنگ موی سامبره

 

تفاوت امبره و سامبره چیست.

آموزش رنگ مو آمبره

در آمبره معکوس: ریشه مو ها روشنتر از ساقه ی مو است.

آموزش رنگ مو آمبره

۲) آمبره فانتزی

 ریشه مو ها تیره و ساقه مو ترکیبی از رنگهای مختلف فانتزی متضاد است.

سامبره لایت

 

مدل مو آمبره

به نظر تا اینجا با مفهوم اینکه امبره مو چیست. یا سامبره مو چیست. کاملا آشنا شده باشید. ولی اجازه دهید کمی به نحوه اجرای این تکنیک بپردازیم.

مراحل آمبره و سامبره مو

۱. براشینگ مو 

بایستی موهایتان را توسط براشینگ کاملا صاف نمایید. این کار معمولا حتی در رنگ و مش ساده نیز توصیه می شود. منتها در امر رنگ مو آمبره و سامبره این کار ضروری است. تا خط های مش کاملا صاف و منظم گردد.

آموزش رنگ مو آمبره

۲. تقسیم بندی موها:

معمولا در راحتترین روش موها را چهار قسمت نمایید. گاهی ۶ قسمت و یا ۸ قسمت هم می کنند. این کار بستگی به حجم مو و نحوه کار خودتان دارد.

آموزش رنگ مو آمبره

۳. دکلره کردن مو:

خرید پودر دکلره استاندارد یکی از مهمترین وظایف شماست. باید به بهترین نحو ممکن آنرا انجام دهید. می توانید این کار را با مراجعه با بخش دکلره و ریموور سایت رخ نگار انجام دهید. از قطره آنتی دمیج- روغن آرگان و اکسیدان پرنسلی ایتالیایی با کیفیت در مواد خود استفاده نمایید. 

نحوه ترکیب مواد دکلره

مقدار مناسب از پودر دکلره را در کاسه رنگ بریزید. به اندازه یک و  نیم برابر اکسیدان 9 درصد در آن بریزید. سپس با استفاده از فرچه رنگ، پودر دکلره و اکسیدان را مخلوط نمایید. در ابتدا، بر عکس دکلره معمولی, نیمه ی دوم موهایتان را دکلره کنید. پس از اینکه مو به پایه حداقل ۷ رسید. موهایتان را با آب و شامپوی مناسب شستشو دهید. با خرید ماسک مو مناسب سعی در سلامت و خوش حالت بودن موهای خود داشته باشید, ماسک را به موهایتان بزنید، یک آبکشی سریع انجام دهید و موهایتان را خشک نمایید.

آموزش رنگ مو آمبره

دکلره مجدد مو

مجددا با پودر دکلره اما با اکسیدان 6% موهایتان را دکلره نمایید. تا موهایتان به پایه 9 برسد. سپس موهایتان را آبکشی کنید. ماسک مو بزنید. سپس خشک نمایید. پس از رنگ و دکلره بهتر است به فکر مراقبت موهای خود و جلوگیری از خشکی آنها باشید. می توانید به کمک مقاله ۹ روش تقویت مو و ترمیم موهای آسیب دیده در این باره بیاموزید. (می توانید جهت رنگبری از روش دکوپاژ که در این مقاله توضیح داده شده است. استفاده نمایید)

تکنیک دوم دکلره مو:

در مدل آمبره دکلره را می توانید به صورت طرح دار روی مو قرار دهید. در ضمن خط های دکلره باید در آمبره مثل هم و منظم باشد. در سامبره دلخواهانه تر خط های دکلره را روی مو قرار دهید. در ضمن موهای خانمهای ایرانی به علت تیرگی- ضخامت بالا و ذات قرمز و نارنجی مو بدون استفاده از تکنیک فویل یا سوییت مش نمی توانید آنها را روشن نمایید. موهای اروپایی ها به دلیل روشنی- نازکی و عدم وجود قرمزی و نارنجی در ذات مو حتی بدون این موارد هم به طور آزادانه تا پایه های ۸ -۹ روشن می شوند. 

ادامه مطلب
پروتئین مو و خاویار مو با آموزش احیا مو در خانه

آموزش رنگ مو آمبره

آمبره كردن مو چیست

دکلره با تکنیک آمبره – آمبره مو

 

آموزش رنگ مو آمبره

 

 

دکلره با تکنیک سامبره (خط ها نا منظم تر و در حجم متفاوت است)

تفاوت امبره و سامبره چیست

تفاوت امبره و سامبره چیست

نکته دکلره مو :

اولاپلکس

حتما از اولاپلکس شماره 1 داخل مواد دکلره بریزید. اولاپلکس با ترمیم پیوندهای سولفیدی مو, استحکام مو حین دکلره را افزایش می دهد. به ازای هر 3 پیمانه دکلره حداقل 15 میل اولاپلکس شماره 1 داخل کاسه رنگ بزنید. بعد از انجام دکلره و شستشو مو, اولاپلکس شماره 2 را به مو آغشته نمایید. پس از بیست دقیقه مو را بشویید.

خرید اولاپلکس مرغوب 

 

خاویار مو

خاویار مو را به اندازه 20 درصد پودر دکلره ترکیب نمایید. به ازای هر 100 گرم پودر دکلره, 20 گرم گرانول طلایی پروتئین مو داخل مواد بریزید.

خرید خاویار مو

 

قطره آنتی دمیج

یا به ازای هر دو پیمانه پودر دکلره 15 قطره آنتی دمیج داخل کاسه رنگ بریزید. قطره آنتی دمیج فرموله آلمان است. حاوی چندین روغن جهت محافظت مو در برابر مواد دکلره و رنگ به کار می رود.

پودر دکلره و دکوکرم

انواع پودر دکلره سفید, بنفش و آبی در فروشگاه رخ نگار و با کیفیت عالی به فروش می رسد.

پودر دکلره سفید : پدر رایج و معمول دکلره

پودر دکلره آبی : ضد نارنجی

پودر دکلره بنفش : ضد زردی

پودر دکلره سبز : ضد قرمزی

پودر دکلره یخ : حاوی مواد خنک کننده در حین دکلره با رایحه ملایم

پودر دکلره زغال : حاوی کربن, از بین برنده رنگهای قرمز و نارنجی

دکوکرم : پودر دکلره به صورت کرم مانند در آمده است. ملایم تر از پودر است.

خرید انواع دکلره مرغوب

شامپو ضد زردی

بعد از دکلره پایه 8 و نه حتما از این شامپو استفاده نمایید. شامپو ضد زردی اصولا توناژ زردی دکلره را به راحتی از بین می برد. بعد از دکلره مدت 5 دقیقه تا 15 دقیقه مو را با شامپو ماساژ دهید. سپس آبکشی ساده نمایید.

خرید شامپو ضد زردی

 

۴) انتخاب رنگ مو و رنگ نمودن مو:

۱- رنگ موی مناسب و دلخواه خودتان را انتخاب نمایید، از هر دسته رنگ ، درجات تیره تا روشن و متوسط آن را انتخاب کنید. برای مثال بلوند اروپایی، بلوند روشن نسکافه ای، بلوند متوسط نسکافه ای، بلوند تیره نسکافه ای

تفاوت امبره و سامبره چیست

 

در خرید انواع رنگ مو می توانید رنگهای گرم نیز گلچین کنید. بلوند ماهگونی، قرمز شعله و قرمز یاقوتی.

ترکیب بلوند کاراملی روشن، بلوند شنی مدیترانه ای روشن و بلوند شنی مدیترانه ای تیره هم فوق العاده است، انتخاب با شما…

 

سامبره مو چیست

 

آمبره و سامبره چیست ؟

اگر می خواهید فقط در مرز دکلره، رنگ مو را انجام دهید. بهتر است موهایتان خیلی بلند باشد. تا تضاد رنگ ها حالت ملایمتر و ملیحتری به خود بگیرد. اما اگر موهایتان خیلی بلند نیست. در تکنیک امبره مو و سامبره مو می توانید از اندکی بالاتر از مرز دکلره شروع به رنگ زدن نمایید.

آموزش رنگ مو آمبره

۴. ۱) نحوه اول رنگ مو

می توانید برای رنگ زدن مو به دو شیوه عمل کنید.

۱) رنگ موی خود را انتخاب نمایید. از مرز دکلره یا بالاتر شروع به رنگ کردن مو نمایید.

مزایا:

.راحتی و سهولت رنگ مو

.هزینه کمتر

معایب

.تضاد رنگ ها خیلی کمتر به چشم می آید. اصولا دیگر امبره مو یا سامبره معنای خود را از دست می دهد.

اگر واقعا خواهان موهای صاف و بدون فر شدن هستید. باید این موضوع را قبول کنید که تضاد رنگ ها با این مدل مو اصلا به چشم نمی آید .

 

۴. ۲) نحوه دوم رنگ مو

۲) حداقل سه رنگ مو از بلوند خیلی روشن یا هایلایت، بلوند روشن و بلوند متوسط انتخاب نمایید. سپس بنا به ترتیب مورد نظر ( یا قسمت پایین مو خیلی روشن، قسمت ابتدایی تیره یا برعکس ) هر قسمت را با رنگ مورد نظر رنگ نمایید.

ادامه مطلب
لیزر موهای زائد در خانه
مزایا:

. تضاد رنگ ها بسیار زیبا و چشم نواز است. شما به معنای واقعی و تخصصی امبره یا سامبره کردید.

. موهایتان را به هر حالتی که دوست دارید، حالت دهید جه فر باشد چه صاف و لخت. در هر دو حالت ، زیباترین امبره مو و سامبره مو از آن شماست.

معایب:

. رنگ کردن سه مرحله ای است.

. هزینه نسبتا بالا می رود.

تفاوت امبره و سامبره چیست

آموزش رنگ مو آمبره

۴. ۳) روش رنگ کردن مو برای آمبره و سامبره:

برای روش اول و دوم اصول کار یکی است. اما به دلیل تخصصی بودن روش دوم، ترجیحا روش دوم توضیح داده می شود.

سه کاسه رنگ آماده نمایید. به اندازه لازم از هر رنگ موی انتخابی در سه کاسه رنگ مو بریزید. سعی کنید با شماره و علامت ، هر کدام را از دیگری متمایز کنید. در نتیجه هنگام رنگ کردن با یکدیگر اشتباه گرفته نمی شوند. سپس با اکسیدان 6% به اندازه یک و نیم برابر از رنگ مو هر کاسه رنگ را پر نمایید. با فرچه مو رنگ و اکسیدان را مخلوط نمایید.

تفاوت امبره و سامبره چیست.

۴.۴) تقسیم کردن مو و قرار دادن رنگ مو روی قسمت های مختلف

۱. موهایتان را شانه کرده و به چهار قسمت مساوی تقسیم نمایید، با کلیپس مخصوص تقسیم مو چهار قسمت را ببندید.

۲. یکی از کلیپس ها در آورید. پایین ترین قسمت مو را به روشن ترین رنگ مو آغشته کنید. (آمبره سامبره کلاسیک). سعی کنید کاملا با انگشتان خود وبا کمک فرچه ، رنگ را به تمام قسمت های مو نفوذ دهید. سپس نیمه وسط مو را در نظر بگیرید. بلوند روشن را به موهایتان آغشته کنید. در نهایت بالاترین قسمت مو را به بلوند تیره یا متوسط  (بسته به ترکیب رنگ دلخواه) آغشته نمایید.

تفاوت امبره و سامبره چیست

 

۳. همین عملیات را برای سه قسمت دیگر مو نیز انجام دهید.

۵) شستشو مو و استایل دهی

پس از آنکه موهایتان رنگ گرفت. ( معمولا 10-15 دقیقه ) تنها با آب موهایتان را بشویید.

سپس با ماسک موی مخصوص موهای رنگ شده، موهایتان را کاملا ماساژ دهید. پس از پنج دقیقه آنها را بشویید.

به موهایتان سرم دو فاز بزنید. با سشوار موهایتان را کاملا خشک نمایید. سپس آنها را شانه زنید.

آمبره روسی

اصولا بالیاژ روسی یا تکنیک ایرتاچ روشی جالب است که از هوا برای ترکیبی هماهنگ از رنگ‌ها استفاده می شود. بنابراین از این تکنیک به جای شانه زدن سنتی بهره می برند. برای رسیدن به بهترین نتیجه، موها را به ۴ تا ۶ قسمت تقسیم نمایید. در مقابل تکنیک‌های دست آزاد که هنگام ایجاد بالیاژ یا امبره استفاده می‌شوند، در امبره روسی از فویل استفاده می‌شود. پس به جای هایلایت‌های خطی معمولی و قدیمی، به‌صورت مورب‌تر هایلایت‌ها ایجاد می گردد.

پس موها را به چند قسمت تقسیم نمایید.

موها را سشوار و براشینگ نمایید.

موهای کوتاهتر را جدا نمایید.

فقط تارهای بلندتر برای بلوند شدن با کلیپس جدا کنید. زیرا که موهای نازک‌تر یا شکننده‌تر در خارج از فویل باقی می‌مانند. 

موها را به صورت مورب دکلره کرده و در فویل قرار دهید.

پس از رسیدن مو به پایه مناسب موها را بشویید. سپس شامپو ضد زردی بزنید.

در نهایت رنگساژ مناسب را بزنید.

تفاوت امبره و سامبره چیست.

تفاوت امبره و سامبره چیست

 

با روغن ارگانیک مغذی همچون روغن آرگان از یک سانتی متری ریشه مو تا ساقه مو را تقویت کنید.

مراقب خودتون باشید. منتظر مقاله های آرایش موی رخ نگار باشید.

امتیاز شما به این مطلب چند است؟
 • امتیازها به این مطلب

خلاصه

آمبره و سامبره چیست و تفاوت بالیاژ – آمبره و سامبره مو را به طور تخصصی – جدید و راحت یکجا در این مقاله می یابید.

به طور کلی
4.8
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
3.9 (130 رای)

38 فکر در مورد “ آمبره و سامبره چیست و تفاوت بالیاژ و آمبره و سامبره جدید

 1. نگار گفت:

  سلام ممنونم برای مطالب آموزنده و ارزنده‌تون♡
  میخواستم بپرسم پلکس اگه به ریشه مو بخوره چی میشه؟

  1. Rokhnegar گفت:

   با سلام
   اصولا هیچ کدام از محصولات مراقبت مو اعم از ماسک – بوتاکس و غیره ننباید با کف سر یا ریشه مو برخورد کند. چون پوست کف سر حساس است. بنابراین مطابق دستور مصرف نمایید.
   برای اطلاعات بیشتر مقاله اولاپلکس را ببینید..

 2. خاطره گفت:

  خیلی عالی ومفیدبودممنون

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   ممنون از حسن نظر شما مخاطب گرامی رخ نگار

 3. فرهاد از قائم شهر گفت:

  سلام
  بسیار عالی بود من ميخواستم به شما پیشنهاد بدم که از رنگ موهای سه بعدی استفاده کنید که در بازار هم هست و کار آماره و سامره رو به راحتی ميشه با اونا انجام داد
  این رنگ موها بر اساس زمان کار میکنند بطوریکه هر رنگ مو سه بعد از یک طیف رو بر اساس زمان به ما میده و در واقع کار آرایشگرها رو ساده کرده و ضمن اینکه خیلی هزینه هم پایین مياد. چون یک رنگ کار سه رنگ زو انجام میده

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   بله – خیلی ممنون از توجهتون.

  2. ناشناس گفت:

   سلام میشه بیشتر توضیح بدید

 4. لیلا گفت:

  واقعا توضیحاتتون عالی بود ممنون از شما

  1. Rokhnegar گفت:

   ممنون از شما

 5. لیلیا گفت:

  مرسی بابت مطلب مفید و کاملتون. موهای من خرمایی تیره است و میخوام آمبره سبز انجام بدم اما نمیخوام ب هیچ وجه ب ریشه موهام موادی بزنم! از روش آمبره بیشتر برای فرار از مواد رنگ مو میخوام استفاده کنم. میشه راهنمایی کنید ک چطور باید انجامش بدم؟ شما گفتین بهتره 3 رنگ مختلف گذاشته بشه، با یک رنگ تضاد سبز و خرمایی بد میشه؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام و ممنون از شما
   مطالب مقالات رخ نگار در مورد آمبره و سامبره تا حد ممکن گویا است ولی نکته ای که باید توجه داشته باشید اینه که از رنگ خرمایی و زیتونی به صورت تضاد میخواهید استفاده کنید این دو هم پایه باشند یعنی از یک شماره باشند.

  2. Mehdi گفت:

   سلام اول با دکلره موهارو به شماره ۷ رسونده بعد از اتمام کار میتونید ۳رنگ دلخواه اجراش کنید چون موهای شما خرمایی و سبز متضاد خرمایی نیست متضاد سبز رنگ قرمز

 6. الهه گفت:

  بسیار عالی

  1. Rokhnegar گفت:

   ممنون از شما دوست عزیز

 7. مینا گفت:

  ب نظرتون خودم میتونم تو خونه امبره یا سامبره انجام بدم؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سخته ولی تا حدی میتونید انجامش بدید.

 8. ناشناس گفت:

  ببخشید امبره سامبره با پودر دکلره بهتره یا دکوکرم؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   با هر دو نتیجه میگیرید
   مشکلی نیست

 9. مریلا گفت:

  سلام من برای تغییر در ظاهرم خیلی اصرار دارم، شرایطم یه طوری ارایشگاه نمیتونم برم. اما واقعا مطلباتون کمکم میکنه، خیلی ممنونم ازتون

  1. Rokhnegar گفت:

   شما لطف دارید
   ما هم با حمایت های شما مخاطبان گرامی هست که میتونیم این راهو ادامه بدیم.

 10. مبینا گفت:

  من فرمولاتون رو ب کار بردم راضی بودم واقعا روزتون ب شادی واقعا ممنون، خیلی هزینه هام کم شد

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   خوشحالیم از خواندن دیدگاه مثبت شما

 11. خورشید گفت:

  سلام بسیارعالی

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   ممنون از شما

 12. الیسا گفت:

  خیلیییییی عالی بود

 13. ا گفت:

  خیلیییییی عالی بود
  ممنونم

 14. زهرا گفت:

  مطالبتون مفید وعالی بودن ممنون

  1. Rokhnegar گفت:

   خوشحالیم راضی بودید
   ممنون از شما

 15. زهرا گفت:

  خیلی ممنون از مطالب مفید و کاملا علمی تون

  1. Rokhnegar گفت:

   ممنون از شما و حسن نظر شما

 16. ویکتوریا گفت:

  سلام ممنون از راهنمایی های گام به گام و فوق العادتون.من بااین روش شما موهای خواهرمو سامبره کردم‌و فوق العاده زیبا و عالی شد.موفق باشید.روزیتون پربرکت وروز افزون

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام و عرض ادب
   ممنون از شما دوست عزیز که با این کامنت مثبت به ما دلگرمی دادید. خوشحالیم که راضی بودید.

 17. سجاد گفت:

  سلام.ممنون از سایت خوبتون که بدون منت دارید به بالا بردن آگاهی کمک میکنید.من ویزیتور آقا هستم که مقاله های شما به بالا بردن اطلاعات و در نتیجه فروش محصول خیلی کمکم کرد

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   خیلی ممنون به خاطر کامنت مثبت و دلگرم کننده شما
   خوشحالیم که مقالات رخ نگار توانسته اثر مثبت در کسب و کار شما داشته باشه.

 18. مهسا گفت:

  سلام و مرسی از سایت خوبتون با این همه مقاله های جذاب و کاربردی

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام دوست عزیز
   ممنون
   خوشحالیم که از سایت رخ نگار راضی هستید

   1. Rosa گفت:

    سلام ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه
Twitter پین‌ترست واتس‌اپ واتس‌اپ Telegram
فروشگاه
Blog
حساب کاربری من