قدم به قدم با رخ نگار تا زیبایی بیشتر.. Rokhnegar Hair Beauty 
قدم به قدم با رخ نگار تا زیبایی بیشتر.. Rokhnegar Hair Beauty 

رنگ مو قرمز جدید از ماهاگونی تا یاقوتی و ۴۰ مدل پرطرفدار

red-hair-dye-banner

رنگ مو قرمز اصولا اگر با ترکیب رنگ مناسب روی موهایتان قرار بگیرد. تفاوتی بسیار زیاد با اطرافیانتان که دارای رنگ های معمولی هستند. پیدا می کنید. بخصوص اگر پوست سفید و سردی دارید حتما سراغ این رنگ بروید. در ضمن اگر با خرید روغن آرگان و یا ماسک موی خوب پس از هر بار شستشوی مو در حمام از این محصولات مراقبت مو استفاده کنید. موهایتان را استایل ببخشید. جذابیت و براقیت خاصی به مویتان می دهد . پس جذابیت چهره شما چندین برابر می شود.

 

 

در ادامه این مقاله با انواع رنگ موی قرمز با شما خواهیم بود.

ولی قبل شروع این مقاله حرف آخر را همین اول می گوییم :

اگر میخواهید در وقت خود صرفه جویی کنید. مطالب گسسته آموزش رنگ مو را در این سایت و یا سایتهای دیگر به صورت پراکنده مطالعه نکنید. تنها با دیدن ویدیو های آموزشی رنگ مو کارشناس این حرفه شوید. مطالبی که در این مقاله مطالعه خواهید کرد. به همراه ساعتها نکته و مطلب دیگر در خصوص آموزش رنگ مو و دکلره را یکجا بیابید. بسته ویدیویی آموزش ترکیب رنگ مو ها را می توانید در دوره آموزش غیر حضوری اصول رنگ و ترکیب رنگ مو تهیه و مشاهده نمایید. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر و یا تمایل به خرید این محصول دارید. عکس زیر را کلیک کنید. سپس وارد شوید.

 

رنگ قرمز ارغوانی ( رنگ موی قرمز مخملی )

رنگ قرمز ارغوانی پایه ۵ می باشد. که میتوان این رنگ را جزو گروه رنگ قرمز مخملی نیز جای داد. بنابراین جزو رنگ موي قرمز تیره است. اگر نمی خواهید توناژ قرمزی رنگ خیلی به چشم بیاید. از طرف دیگر پایه رنگتان تیره باشد. حتما سراغ این رنگ بروید. برای رنگ قرمز مخملی و یا قرمز ارغوانی لزومی به دکلره نیست. اگر موهایتان را رنگ نکرده اید. یا رنگ های با توناژ قهو ای با پایه ۵ تا ۶ هم باشد .می توانید این رنگ قرمز را با اکسیدان ۹ درصد بر روی مویتان قرار دهید.

در ضمن اگر دوست دارید مثل همان رنگ موی قرمز مخملی درآید. می توانید موهایتان را تا پایه ۷ دکلره کنید. فقط با یک مرحله عمل دکلره معمولا به پایه می رسد . سپس رنگ مورد نظر را با اکسیدان ۶ درصد و با یک بند انگشت واریاسیون بنفش بر روی موی دکلره شده قرار دهید.

رنگ مو قرمز شرابی

رنگ مو قرمز

 

رنگ مو قرمز فالونی

رنگ  قرمز فالونی را میتوان به عنوان رنگ قرمز البالویی نیز در نظر گرفت. این رنگ جزو رنگهای بلوند تیره به شمار می آید. پایه ۶ می باشد . پس قبل از خرید رنگ مو توجه کنید.  پایه رنگ نسبتا متوسط است. در نتیجه توناژ قرمزی رنگ بیشتر به چشم می آید. اگر چنانچه می خواهید. توناژ موی قرمز بیشتر به چشم بیاید. از طرفی پس از شستشو توناژ قرمزی نیز دیرتر از بین رود. می توانید یک بند انگشت واریاسیون قرمز نیز در رنگ ها به کار ببرید.

رنگ موی قرمز بدون دکلره

رنگ مو قرمز

فرمول رنگ قرمز فالونی بدون دکلره

پایه مو: موی رنگ شده یا دارای رنگ مو قهوه ای تا پایه ۵ 

رنگ مو قرمز فالونی

واریاسیون آبی و بنفش – دو سانت

اکسیدان  ۹ درصد 

فرمول رنگ قرمز فالونی بدون دکلره

پایه مو: مو دکلره شده تا پایه ۷

 یک تیوپ رنگ قرمز فالونی

یک بند انگشت واریاسیون بنفش و قرمز

اکسیدان ۶ درصد 

رنگ قرمز شعله

این رنگ مو جزو رنگ موهایی است. که شدیدا شما را خاص و متفاوت می کند. و اگر دنبال این رنگ موي قرمز هستید که خاص بوده و تا حدودی تفاوت کند. حتما سراغ این رنگ بروید . پایه رنگ قرمز شعله روشن است . پایه ۷ است بنابراین رنگ مویتان تیره نخواهد شد. رنگ قرمز شعله نیز به همان ترتیب که در بالا گفته شد می تواند روی موی دکلره نشده همراه با اکسیدان ۹ درصد قرار گیرد. روی موی دکلره شده از پایه ۷ به بالا نیز می توان رنگ مو مورد نظر را به همراه  اکسیدان ۶ درصد و یک بند انگشت واریاسیون بنفش و قرمز بر روی مو قرار داد.

رنگ مو قرمز

 

 

رنگ مو شرابی ماهگونی متوسط

از دیگر انواع رنگ موی قرمز که در خود تونالیته شرابی را نیز داشته باشد. رنگ مو شرابی ماهگونی است . همانطور که از نامش پیداست. بین شرابی و قرمز است . در سالیان اخیر مد روز نیز بوده است.  اگر دنبال رنگ تیره با توناژ ملایم قرمز هستید. فرمول زیر را انجام دهید.

رنگ مو قرمز

فرمول رنگ:

پایه مو: موی طبیعی رنگ نشده یا قهوه ای

رنگ قرمز فالونی – یک چهارم تیوپ

رنگ شرابی پایه ۶ – نصف تیوپ

رنگ ماگما – یک چهارم تیوپ

اکسیدان نه درصد

رنگ مو ماهگونی شرابی روشن

این رنگ قرمز پایه متوسط ۵ می باشد. رنگ مناسبی برای کسانی که دنبال موی قرمز خاص می گردند. می باشد چون توناژ قرمزی زیادی نیز ندارد.

رنگ مو قرمز مخملی بدون دکلره

رنگ مو قرمز

برای رنگ مورد نظر کافیست. یک تیوپ از رنگ مو ماهگونی شرابی روشن را با اکسیدان ۹ درصد بر روی مویتان قرار دهید. در ضمن اگر دوست دارید. توناژ قزمزی یا شرابی رنگتان بیشتر به چشم بیاید. کافیست واریاسیون قرمز یا بنفش را به اندازه یک بند انگشت تا دو بند انگشت در رنگتان بریزید. البته در به کار بردن واریاسیون دقت کنید. اگر مقدار خیلی زیادی از واریاسیون را داخل ترکیب رنگ نمایید. رنگتان زیبایی خود را از دست می دهد . زیرا واریاسیون ها رنگ خالص هستند و دارای فرمولاسیون متفاوتی نیستند.

رنگ قرمز ماهگونی شرابی

یکی از زیباترین انواع رنگ قرمز این رنگ است. که دارای پایه ۶ می باشد. از طرفی روی موی رنگ نشده و یا موهای به رنگ قهو ای تا پایه ۵ به بالا نیز جواب می دهد.

ادامه مطلب
آموزش پایه دکلره و رنگ مو تصویری پایه های دکلره و رنگ

فرمول رنگ

پایه رنگ: طبیعی یا رنگ قهوه ای

 ماهاگونی پایه ۶ – نصف تیوپ 

شرابی پایه ۶ – یک چهارم تیوپ

قرمز یاقوتی – یک چهارم تیوپ

واریاسیون آبی و بنفش – دو سانت از هر کدام

اکسیدان ۹ درصد

رنگ مو قرمز یاقوتی

رنگ مو قرمز

بر روی مو دکلره شده نیز همین فرمول رنگ را با اکسیدان ۶ درصد و دو بند انگشت واریاسیون بنفش بگذارید تا رنگ مویی زیبا حاصل شود.

 

رنگ مو قرمز ماگما

رنگ موی ماگما یک رنگ مو بسیار زیبا و متفاوت است. که توناژ صورتی قرمز دارد. معمولا اگر در ترکیب با رنگ موهای قرمز قرار بگیرد. توناژ رنگتان بسیار زیبا و دلنواز است. برای مش قرمز میتوانید از این رنگ استفاده کنید.

خرید رنگ مو قرمز شرابی

رنگ قرمز فانتزی و رنگ موی قرمز آتشین

اگر دوست دارید رنگ مو فانتزی قرمز به دست آورید. قرمز صورتی یا بلوند مسی قرمز گزینه مناسبی برای این مدل رنگ مو است. برای رنگ های فانتزی بایستی موهایتان را دکلره کنید. تا زیبایی و فانتزی بودن رنگ، خود را نشان دهد.

رنگ مو قرمز

فرمول رنگ:

پایه مو: پایه ۸ دکلره – شستشو با شامپو ضد زردی

رنگ قرمز فانتزی – نصف تیوپ

ماگما  – نصف تیوپ

یک پیمانه پودر دکلره رنگی صورتی

یک بند انگشت وارباسبون بنفش و آبی

همین فرمول برای بلوند مسی قرمز نیز مناسب است.  زیبایی رنگ قرمز را دو چندان می کند. 

برای رنگ موی قرمز آتشین نیز توجه کنید. این رنگ مو پایه 8 دکلره را می خواهد. با اکسیدان 6 درصد استفاده خواهد شد. رنگ موی قرمز پایه 6 دو سوم تیوپ و نیم پیمانه پودر دکلره یاسی رنگ زیبایی را به شما هدیه خواهد داد . تکنیک اجرا رنگساژ خواهد بود. مدت زمان مکث نیز ۲ الی ۵ دقیقه است.

رنگ قرمز یاقوتی ماگما

یکی از رنگهایی که همیشه طرفدار خاص خود را دارد. رنگ مو قرمز را جذاب می کند, رنگ مو قرمز ماگما است .

فرمول رنگ مو قرمز شرابی با توناژ ماگما :

پایه مو : مو دکلره تا پایه ۷-۸

رنگ مو قرمز یاقوتی یک چهارم تیوپ

نصف تیوپ رنگ ماگما

یک چهارم تیوپ ماهگونی شرابی قرمز

یک پیمانه پودر دکلره صورتی

دو بند انگشت واریاسیون بنفش

اکسیدان ۶ درصد 

پس از شستشو مو با آب و زدن ماسک مو داخل حمام و ماساژ مو و سپس شستشو نهایی کافی است. موهایتان را با سشوار صاف کنید. سرم آرگان بزنید. تا نتیجه کار را ببینید!.

رنگ قرمز یاقوتی

رنگ مو قرمز

رنگ قرمز ماهگونی

 رنگ ماهاگونی رنگ قرمز ترکیبی است که بین قرمز و شرابی است که در سالیان اخیر جزو رنگهای مد سال بوده است. افزودن یک بند انگشت واریاسیون بنفش در رنگهای ترکیبی قرمز به خصوص اگر موهایتان را دکلره کرده اید. برای رفع زردی ضروری است. رنگ مو قرمز شرابی در حقیقت رنگ ماهاگونی را به وجود می آورد.

رنگ قرمز یاقوتی در ترکیب با شرابی

رنگ مو قرمز

رنگ قرمز ترکیبی بدون دکلره

یکی دیگر از انواع رنگ موی قرمز استفاده از این تونالیته بر روی موی دکلره نشده است. رنگ مو بدون دکلره برای رنگ قرمز صرفا مخصوص موهایی است که رنگ نشده اند. یا اگر رنگ شده اند. دارای رنگ های معمول قهو ه ای از پایه ۵ تا ۶ هستند. در غیر این صورت بایستی نحوه ی خنثی سازی رنگ ها و نحوه کاتالوگ خوانی را بدانید . تا بتوانید با ترکیب رنگهای لازم و واریاسیون ها رنگ های مزاحم را خنثی کنید.

رنگ قرمز یاقوتی گیلاسی

فرمول رنگ:

پایه مو : موی رنگ نشده یا قهوه ای

رنگ مو قرمز گیلاسی – نصف تیوپ

قرمز یاقوتی – نصف تیوپ

یک بند انگشت واریاسیون آبی و بنفش 

اکسیدان ۹ درصد

برای کسانی که دنبال رنگ قرمز سیر هستند. توجه کنید بایستی یا مویتان رنگ نشده باشد. یا دارای پایه فندقی یا قهوه ای پایه 6 باشد. تا به یک رنگ یاقوتی شیک دست یابید. توجه کنید که در رنگ یاقوتی و قرمز یاقوتی تونالیته شرابی ماهگونی وجود دارد.

رنگ موی سرخابی تیره

رنگ مو قرمز

رنگ تمشکی

رنگ تمشکی را میتوان همان فرمول رنگ قرمز یاقوتی گیلاسی دانست. به میزان یک پنجم تیوپ رنگ انگوری پایه ۴ را در خود دارد. در رنگ تمشکی میزان تونالیته بنفشی و شرابی به تونالیته قرمز غالب است.

رنگ قرمز متمایل به صورتی  ( رنگ مو سرخابی )

رنگ مو سرخابی این رنگ یکی از زیباترین و فوق العاده ترین رنگ های قرمز است. که اگر چند نکته را در مورد آن توجه کنید. فرمول بسیار زیبایی را حاصل می کند .

اولا

پایه مویتان بایستی یا ۸ و ۹ باشد. یا اصلا موهایتان را رنگ نکرده باشید.

ثانیا

مواد مناسب را با هم ترکیب نمایید.

فرمول رنگ:

پودر دکلره رنگی سرخابی – یک پیمانه

یک چهارم تیوپ رنگ مو ماگمای دنی وان 

یک پیمانه پودر دکلره رنگی صورتی

یک بند انگشت واریاسیون بنفش

اکسیدان ۶ درصد رنگ

سیار زیبای رنگ مو سرخابی را حاصل می نماید.

فرمول دیگر:

 نیم تا یک پیمانه پودر سرخابی

رنگ مو صورتی

اکسیدان 6 درصد بر روی موی پایه 8 و 9 به صورت رنگساژ کمک بگیرید تا به رنگ موی سرخابی برسید.

رنگ موی سرخابی مخصوصا برای پوستهای تونالیته سفید و افرادی که زیاد اهل آرایش نیستند.  یا خانم هایی با چشمان روشن بسیار مناسب است. میتوان از رنگ موی سرخابی برای تکه های مش نیز استفاده نمود.

رنگ موی سرخابی

رنگ مو قرمز

رنگ موی قرمز بورگاندی

این رنگ مو که در کاتالوگ ها معمولا با شماره ۶ و یا ۷ نمایش داده می شود.

ادامه مطلب
اولاپلکس جدید مو با اولاپلکس تراپی جامع در منزل شماره ۱ تا ۵

 ترکیب یک سوم یاقوتی + دو سوم قرمز ماهگونی 

اگر نتوانستید این رنگ را در یک تیوپ کامل و در کاتالوگ رنگ مورد نظر خود پیدا کنید. میتوانید با توجه به فرمول گفته شده و اکسیدان ۶ درصد و روی پایه ۸ دکلره به راحتی به رنگ موی قرمز بورگاندی دست یابید.

رنگ مو قرمز شرابی

 

رنگ موی قهوه ای قرمز

رنگ موی قهوه ای قرمز بر روی پایه دکلره و یا حتی بدون دکلره و روی پایه ۶ نیز قابل اجرا است. نکته ای که حائز اهمیت است اینست که پایه رنگ موهای شما قرمز و شرابی نباید باشد. تا به یک رنگ موی قهوه ای قرمز شیک دست یابید. 

رنگ مو قرمز قهوه ای

 

اگر موها پایه ۶ است. برای رسیدن به رنگ مو قهوه ای قرمز بهتر است که از یک سوم پایه ۶ قرمز و دو سوم پایه ۶ شکلاتی و اکسیدان ۹ درصد کمک بگیرید. تا به رنگ موی قرمز قهوه ای شیک و گرمی دست پیدا کنید.

فرمول رنگ:

رنگ قرمز پایه ۷ – یک چهارم تیوپ

زیتونی ۷ – یک چهارم تیوپ

رنگ دودی پایه ۸ – نصف تیوپ

یک بند واریاسیون بنفش 

اکسیدان ۹ درصد

 نتیجه این خنثی سازی یک رنگ مو قرمز قهوه ای شیک باشد.

 

برای رسیدن به رنگ موی قهوه ای قرمز تیره باید پایه ها را تیره انتخاب نمایید. اگر از روش خنثی سازی توسط رنگ موی زیتونی استفاده می کنید. باید پایه مو هایتان و رنگ انتخابی تیره تر باشد. اگر از رنگهای قرمز روی دکلره استفاده می کنید. پایه ۵ و حتی ۴ قرمز را برای اینکار انتخاب کنید.  موها را رنگساژ کنید. تا به یک رنگ موی قهوه ای قرمز تیره دست یابید.  

رنگ قرمز روشن 

این رنگ موی قرمز نیز بسیار زیباست.

رنگ مو قرمز یاقوتی

فرمول رنگ:

پایه مو : موی طبیعی رنگ نشده یا قهوه ای پایه ۶

رنگ قرمز پایه ۶  – نصف تیوپ

بلوند مسی قرمز – نصف تیوپ

 اکسیدان ۹ درصد

یک بند انگشت واریاسیون بنفش و آبی

رنگ قرمز فندقی

فرمول رنگ:

پایه مو : طبیعی یا قهوه ای

رنگ مو فندقی پایه ۶ – سه چهارم تیوپ

رنگ قرمز ماهاگونی – یک چهارم تیوپ

اکسیدان ۹ درصد 

یک بند انگشت واریاسیون آبی و بنفش

رنگ مو قهوه ای قرمز

رنگ قرمز با دکلره

کافیست پایه موهایتان را حداقل تا ۷ روشن کنید. سپس ترکیب های مختلف رنگ قرمز را بزنید نکته اساسی و مهم این است.  واریاسیون بنفش در رنگ شما ضروری است . اگر چنانچه کمی مسی یا نارنجی و هویجی در موی دکلره شده مشاهده شود. واریاسیون آبی ضروری می باشد.

نکته دکلره مو

اگر از رنگ و دکلره یا حتی پودرهای دکلره رنگی هراس دارید. مواد مخصوص مراقبت مو این مشکل را کاملا حل کرده اند. اولاپلکس به عنوان قوی ترین و شناخته شده ترین ماده مراقبت مو این عمل حیاتی را برای موهای شما انجام خواهد داد. زیرا این محصول پیوندهای سولفیدی – سولفیدی مو را تحکیم می بخشد. در نتیجه این عمل خشکی – شکنندگی و وزی مو حین دکلره – مش و رنگ اتفاق نمی افتد. اولاپلکس با دو شماره ۱و ۲ به طور همزمان به فروش می رسد. منتها حداقل ۱۵ میل اولاپلکس شماره ۱ را داخل رنگ یا پودر دکلره خود بریزید. پس از اتمام عمل رنگ یا مش موهایتان را با آب بشویید. سپس با دوبرابر اولاپلکس شماره ۲ – در اینجا ۳۰ میل شماره ۲- موهایتان را به مدت بیست دقیقه ماساژ دهید. سپس موها را با آب بشویید. اصلا به موهایتان شامپو نزنید. فقط با آب آنها را بشویید.

خرید اولاپلکس با کیفیت و مرغوب

خاویار مو و قطره آنتی دمیج

از دیگر محصولات مراقبت مو نیز قطره آنتی دمیج و خاویار مو است. خاویار مو شامل پروتئینهای مو است. این گرانول های طلایی شامل مواد مغذی مخصوص مو هستند. از پروتئین مو به مقدار ۲۰ گرم در ۱۰۰ گرم پودر دکلره بریزید. در عین حال می توانید ۱۰ گرم از پروتئین مو را داخل ۱۰۰ میل رنگ بریزید.

خرید خاویار مو مرغوب

 

ماده دیگر قطره آنتی دمیج است. حاوی روغنهای معدنی و طبیعی است. فرموله شده آلمان می باشد. سبب بهبود رنگ پذیری و حذف خشکی مو است. ۱۵ قطره در ۲ پیمانه پودر دکلره بریزید. ۷ تا ۱۰ قطره نیز داخل ۱۰۰ میل رنگ بریزید.

خرید قطره آنتی دمیج فرموله آلمان

محصولات روشن کننده مو

انواع پودرهای دکلره و دکوکرم ها به راحتی امکان روشن کردن موی شما را فراهم می کند. هر کدام از پودرهای دکلره کاربرد مجزایی دارند. در ادامه آنها را توضیح می دهیم.

پودر دکلره سفید – رایج ترین و عمومی ترین پودر دکلره

پودر دکلره آبی – پودر ضد نارنجی مو است.

پودر دکلره سبز – پودر ضد قرمزی مو می باشد.

پودر دکلره بنفش – به پودر ضد زردی نیز معروف است.

پودر دکلره یخ – این پودر حاوی مواد خنک کننده و رایحه ملایم است. این پودر موها را حین دکلره خنک می کند. پس اگر گرمای حین دکلره را دوست ندارید. این پودر به کار شما می آید.

پودر دکلره زغال – اگر موهایتان را می خواهید بدون زردی – قرمزی و نارنجی به پایه برسانید. در عین حال خاصیت ریموور نیز دارا می باشد.

دکوکرم – مواد دکلره و نمکهای پر سولفات را به صورت کرم مانند در آورده است. انواع روغنهای معدنی نیز داخل آن موجود است. دکوکرم نیز در دو رنگ سفید و آبی به فروش می رسد.

ادامه مطلب
مدل رنگ مو جدید با فرمول های تخصصی جذاب متفاوت ترکیب رنگ

شامپو ضد زردی – اگر خواهان رنگهای طلایی قرمز خاص و روشن هستید. در عین حال پایه دکلره ۸ دارید. با شامپو ضد زردی, زردی اضافه پایه ۸ را بگیرید. کافیست مو را نمدار نمایید. سپس از شامپو سیلور یا ضد زردی به اندازه لازم به مو بزنید. پس از یک ربع مو را بشویید.

خرید انواع دکلره و روشن کننده

مدل رنگ مو مسی قرمز

رنگ مسی جزو رنگهای خاص است. این رنگ می تواند چهره ی شما را خیلی تغییر دهد. اما در حقیقت این چهره برای پوست های سفید و به خصوص چشمان روشن مناسب است. اگر به رنگ مسی برنز، اندکی ماهگونی اضافه شود. توناژ زیبای ماهگونی، نارنجی رنگ مسی را بیشتر به سمت ماهگونی می رود. هم چنین اگر به رنگ مسی ، رنگ نسکافه ای یا شکلاتی اضافه گردد. رنگ شکلاتی با توناژ مسی به وجود می آید که توناژ نارنجی آن کمتر شده است.

رنگ مو قرمز قهوه ای

رنگ مو قرمز

 

در پایان انواع مختلفی از رنگ موهای زیبای قرمز را می توانید مشاهده کرد.

رنگ قرمز یاقوتی

در پاسخ به سوال مخاطبان که رنگ یاقوتی چه رنگی است میتوانید برای رسیدن به رنگ یاقوتی از فرمول زیر استفاده کنید.

رنگ مو قرمز یاقوتی

رنگ مو قرمز

 

فرمول رنگ قرمز یاقوتی :

پایه مو : پایه ۸ دکلره – شستشو با شامپو ضد زردی

نصف تیوپ رنگ یاقوتی 

نصف تیوپ ماگما 

یک بند انگشت واریاسیون بنفش

اکسیدان ۶ درصد

فرمول رنگ مو یاقوتی بدون دکلره :

پایه مو : طبیعی رنگ نشده یا قهوه ای پایه ۶

نصف تیوپ رنگ یاقوتی 

نصف تیوپ رنگ ماگما

یک پیمانه کوچک پودر دکلره صورتی

یک بند انگشت واریاسیون بنفش

اکسیدان ۹ درصد

رنگ مو شکلاتی فندقی

 

فرمول رنگ با دکلره:

پایه مو: پایه ۷ دکلره

رنگ شکلاتی پایه ۷ – نصف تیوپ

رنگ فندقی پایه ۷ – یک چهارم تیوپ

رنگ دودی پایه ۸ – یک چهارم تیوپ

یک بند انگشت واریاسیون بنفش و آبی

اکسیدان ۶ درصد

فرمول رنگ بدون دکلره:

پایه مو : طبیعی رنگ نشده

رنگ کاکائویی پایه ۷ – نصف تیوپ

رنگ فندقی پایه ۷ – نصف تیوپ

دو سانت واریاسیون آبی

اکسیدان ۹ درصد

رنگ قرمز با هایلایت

برای مش قرمز نیاز به پایه دکلره و استفاده از رنگهای گروه قرمز پایه ۷ و اکسیدان ۶ درصد دارید. بد نیست که از رنگ ۰۰۰ برای این ترکیب به میزان یک سوم تیوپ استفاه نمایید.

رنگ مو قرمز قهوه ای

رنگ مو قرمز

 

فرمول رنگ زمینه با دکلره:

پایه مو: پایه ۷ دکلره

رنگ شرابی پایه ۷ –  نصف تیوپ

 نیم پیمانه پودر دکلره بنفش

یک چهارم تیوپ ماگما

دو بند انگشت واریاسیون بنفش

اکسیدان ۶ درصد

فرمول رنگ هایلایت مسی:

پایه مو: پایه ۸ دکلره توسط مش فویلی یا سوزنی

رنگ مسی پایه ۶ – یک تیوپ

دو پیمانه پودر دکلره مسی

اکسیدان ۶ درصد

رنگ صورتی قرمز

رنگ موی سرخابی

رنگ مو قرمز

 

 

فرمول رنگ با دکلره:

پایه مو: پایه ۸ دکلره 

نصف تیوپ ماگما

یک چهارم تیوپ قرمز صورتی

یک پیمانه پودر دکلره صورتی

یک بند انگشت واریاسیون قرمز و بنفش

اکسیدان 6 درصد

شامپو رنگ قرمز

در عین حال شما می توانید روی موی دکلره شده یا بلوند متوسط و روشن از شامپو رنگ قرمز یهره ببرید. در عین حال می توانید  انواع انتخاب ها از طیف قرمز شرابی داشته باشید.

 با ترکیب شامپو رنگ قرمز + یک چهارم شامپو رنگ آبی رنگ شرابی قرمز حاصل می شود. با تغییر نسبت آبی و قرمز طیف رنگی خود را می توانید تغییر دهید. انواع رنگهای شامپو رنگ با کیفیت عالی و قیمت مناسب در فروشگاه رخ نگار به فروش می رسد.

خرید شامپو رنگ در رنگهای متنوع و زیبا در فروشگاه رخ نگار

سایر تصاویر:

 

رنگ موی سرخابی شرابی

رنگ مو قرمز

رنگ موی سرخابی عروس

شاید برایتان جالب باشد. خیلی اوقات قرار دادن ترکیب مناسب رنگ قرمز ترکیبی برای عروس چهره عروس را بی نظیر می کند. مخصوصا اگر قرمز سرد باشد. یعنی در ترکیب قرمز – رنگ شرابی و ماهاگونی به کار برده شود.

رنگ مو قرمز شرابی روشن

رنگ موی سرخابی عروس

رنگ مو قهوه ای قرمز

رنگ موی زرشکی

برای رسیدن به رنگ موی زرشکی میتوانید از رنگهای قرمز گروه ۵ و یا قرمز ماهاگونی و اکسیدان ۶ درصد + یک بند واریاسیون قرمز استقاده که تا به یک رنگ مو زرشکی زیبا دست یابید. پایه موهای شما باید ۷ یا ۸ باشد.

در پایان یادتان باشد که رنگ مو ترکیبی قرمز همواره نتیجه ای مطلوبتر و زیباتر از به کار بردن تکی یک شماره از رنگ قرمز را دارد. برای خرید همه مدل رنگ قرمز می توانید از اینجا رنگ قرمز خرید نمایید.

رنگ مو قرمز قهوه ای

 

فرمول ترکیب رنگ

پایه رنگ: موی طبیعی به رنگ مشکی یا قهوه ای

فندقی پایه ۷ – نصف تیوپ

قرمز پایه ۶  – نصف تیوپ

واریاسیون بنفش و قرمز – دو سانت از هر کدام

اکسیدان نه درصد

 

امیدواریم که از این مقاله لذت برده باشید.

مراقب خودتون باشید. منتظر مقاله های آرایش موی رخ نگار باشید

 

 

امتیاز شما به این مطلب چند است؟
 • امتیازها به این مطلب

خلاصه

رنگ مو قرمز جدید از تناژ ماهاگونی و یاقوتی تا صورتی و سرخابی را بی نظیر فرمول و عکس ترکیب رنگ در این مقاله می یابید.

به طور کلی
4.5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4.37 (27 رای)

45 فکر در مورد “ رنگ مو قرمز جدید از ماهاگونی تا یاقوتی و ۴۰ مدل پرطرفدار

 1. یسنا گفت:

  سلام وقت بخیر
  من میخواستم موهامو قرمز آتشین کنم رو دکلره پایه 8 ، از ترکیب خاصی استفاده نکردم رنگ مو قرمز آتشین pn10 رو خریدم و با اکسیدان 1 زدم، ولی متاسفانه اونقدری ک میخواستم روشن نشد ، 50 دقیقه هم مونده بود روی سر
  میشه بفرمایید مشکل از کجا بود؟

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   با سلام
   اصولا روی پایه 8 دکلره رنگ فانتزی قرمز کاملا باید در بیاید. می توانید از رنگ های فانتزی ترکیبی دنی وان یا سایر برندهای رخ نگار استفاده کنید به خصوص رنگ قرمز پایه 7 و 6

 2. H.d گفت:

  سلام خسته نباشید من جلو ی موهامو دکلره کردم به پایه ی ۶ رسید روش ترکیب رنگ قرمز اتشین + واریاسیون بنفش + روشن کننده و اکسیدان ۱ زدم رنگش یه قرمزه خوشگل شد وقتی مواد رو شستم با اب خالی ولی وقتی با شامپو شستم برای اولین بار رنگش عوض شد یه رنگ کدر با تناژ نارنجی شد میشه راهنمایی کنین چجوری یه قرمزه خوشگل بین قرمز یاقوتی یا قرمز فالونی بشه ؟
  میشه فرمولشو با مدت زمانش بهم بدین ؟

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   با سلام
   بهتر است 6 قرمز یاقوتی را ( سه برابر) + 5 ماهاگونی (یک برابر) + یک هشتم شرابی + اکسیدان شماره 2 به مو بزنید.

 3. نازنین گفت:

  سلام ببخشید من هرچی میگردم رنگ سرخابی گیرم نمیاد میخام توی خونه ترکیب کنم میشه دقیق فرمول بگین

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   با سلام
   پودر رنگی سرخابی در فروشگاه رخ نگار موجود است.
   به صفحه دکلره مراجعه نمایید.
   آدرس و راههای ارتباطی:
   تهران – منطقه 10 – خیابان قصرالدشت بین هاشمی و امام خمینی جنب کوچه هیزمی آرانی پلاک 353 فروشگاه رخ نگار
   021-66899349 — 09305892692
   info [at] rokhnegar.com
   جهت خرید حضوری لطفا روزهای کاری از شنبه تا پنجشنبه و از ساعت 10 الی 13 و 16:30 الی 20:30 به آدرس فروشگاه مراجعه نمایید.

 4. فارا گفت:

  با سلام، موهایم رو چند ماه پیش مشکی شماره 2 کردم، الان رویش لایت فانتزی میخوام بذارم چند تا تکه، رنگ یاقوتی قشنگ میشه؟

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   با سلام
   متاسفانه رنگ N2 خیلی توناژ پایداری دارد و بدون ریموور از بین نمی رود بهتر است توسط ریموور رنگ را از بین ببرید و سپس با پودر زغال موها را دکوپاژ نمایید. سپس رنگ مو دودی پایه 6 را به زده تا رنگ تیره مناسب نیز به کار ببرید و با تکنیک مش فویلی یا سوزنی موها را دکلره کرده و حتی به پابه 6-7 دکلره برسد کافی است و می توانید در این مرحله رنگساژ قرمز یاقوتی با یک هشتم شرابی و اکسیدان شماره 1 و دو بند انگشت واریاسیون بنفش و ابی به مو بزنید.
   حتما
   مقالات رنگ مو قرمز
   و
   ریموور مو چیست
   رنگساژ مو
   را ببینید.

 5. رویا گفت:

  سلام چجوری موهای مشکی خام رو بلند تیره کنم؟

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   با سلام
   اگر موها را رنگ N1 نکردید می توانید 6 طبیعی را سه چهارم تیوپ را با یک چهارم 6 دودی و اکسیدان شماره 1 و دو بند انگشت واریاسیون ابی به مو بزنید.

 6. .. گفت:

  سلام رنگ قرمز آتشین با پایه ۶ دکلره مناسبه؟

  1. Rokhnegar گفت:

   با سلام
   بله فقط حتما دو بند انگشت واریاسیون ابی و بنفش بزنید و حتما اکسیدان شماره ۱ به مو بزنید.

 7. غزل گفت:

  سلام من موهای دخترمو ب پایه ۸رسوندم البته ی رده هایی از زرد داره اونم بخاطر اینک موهلش. مشکی پر ملاغی بود حالا میخام نارنجی بزارم ترکیبشو لطف میکنید

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   اگر رنگ نارنجی یا مسی می خواهید. به راحتی روی پایه ۸ دکلره هر توناژی از مسی یا نارنجی در می آید. می توانید ۶ مسی (سه چهارم تیوپ) را با یک پیمانه پودر رنگی مسی + ۷ عسلی (یک چهارم تیوپ) نمایید. به علاوه اکسیدان شماره ۱
   بی نهایت طیف رنگی مسی را در مقاله رنگ مو مسی جدید با فرمول های مربوطه و عکس ها می توانید بیابید.

 8. افسانه گفت:

  سلام من یک رنگ تو یه مارک مو دیدم نوشته بود روشن کننده دودی و عددش ۱۰۰۱ بود
  هرچی میگردم معادلش که همون رنگ باشه پیدا نکردم کمکم میکنید ؟؟؟؟؟؟؟ عددش تو کاتالوگ های دیگه فرق میکنه که نیست ؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   اصولا روشن کننده ها یا هایلایت ها در هر کاتالوگ فرق دارند. منتها اگر منظور هایلایت دودی باشد. می توانید از هر مارکی که هایلایت دودی نام داشته باشد. استفاده کنید. در یک کاتالوگ ۱۲.۱ دودی پلاتینه است. در کاتالوگ دیگر ۹۹.۹۱ شما به اسم رنگ توجه نمایید.
   مقاله اموزش رنگ مو دودی جذاب را نیز حتما ببینید.

 9. سپیده گفت:

  سلام خسته نباشید،قرمز آتشین ومیشه رو موهای سفید هم گذاشت،از چه ترکیبی استفاده کنم؟و مدت مکث باید چنددقیقه باشه؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   بله – می توانید از سه چهارم قرمز آتشین + یک چهارم ماهاگونی به علاوه دو بند انگشت واریاسیون آبی + بنفش + اکسیدان ۶ درصد بهره ببرید.
   مقاله گرفتن سفیدی مو را نیز حتما ببینید.

   1. Azy گفت:

    سلام. قبل از رنگ زدن قرمز آتشین روی موی سفید حتما باید اون اصول را در«مقاله گرفتن موی سفید»رعایت و انجام دهیم؟باسپاس از شما

    1. Rokhnegar گفت:

     سلام
     بله و اینکه اولا قرار گرفتن رنگ فانتززی روی موی سفید تکنیک پورسانتاژ نام دارد.
     حتما برای شایر رنگ های بدون دکلره مقاله رنگ مو بدون دکلره را نیز ببینید.

 10. نسرین گفت:

  سلاموخسته نباشید اول تابستون موهامو مشکی پر کلاغی کردم الان دوست داشتم دورنگ باشه یعنی پایینشو قرمز کنم اما ارایشگاه بهم گفت موهات سوخته اول باید کراتینه کنی بعد رنگ من پول کراتینه رو ندارم یعنی نمیتونم رنگ قرمز به پایین موهام بزارم اگه میشه چه جوری کمکم میکنید بعد با کراتینه خانگی موافقید بعد رنگ کردن تو خونه یا ماسک خونگی انحام بدم نظرتون چی کمکم کنید

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   می توانید در منزل کراتینه را انجام دهید و فقط هزینه مواد را بدهید. منتها اگر مو خیلی آسیب دیده و اتوکشی نیاید شود – تنها راه احیای مو اولاپلکس تراپی است.
   دو مقاله
   آموزش کراتین مو
   و
   اولاپلکس تراپی مو از صفر تا ۱۰۰ را حتما ببینید.

 11. ! گفت:

  سلام برای اینکه موهامو قرمز یاقوتی کنیم از چه ترکیبی باید استفاده کنم ؟؟؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   ترکیب قرمز یاقوتی + یک هشتم تیوپ شرابی شماره ۶ + دو بند انگشت واریاسیون بنفش را با اکسیدان ۹ درصد ترکیب نمایید.

 12. محمدی گفت:

  سلام ببخشید من رنگ موهام شرابی بنفش شده خوشم نیامد حالا چه رنگی بزنم که کمی تیره تره شه یعنی حالت رنگ شرابی یاقوتی بشه

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   می توانید از پایه تیره تر شرابی در ترکیب با قرمز یاقوتی به علاوه ۲ بند انگشت واریاسیون بنفش و اکسیدان ۶ درصد بهره ببرید.
   مقاله اموزش رنگ مو شرابی را نیز حتما ببینید.

 13. فاطمه گفت:

  سلام من رنگ موهام البالویی تیره خیلی تیره اگه مقداری رنگ قرمز با بلونددودی تیره و نسکافه ای تیره و قهوه روشن ترکیب کنم خوب میشه؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   ترکیب رنگ نسکافه ای با قرمز حالت بلوطی پیدا می کند و رنگ شکلاتی یا قهوه ای گرمتر می شود. اگر پوست سفیدی دارید معمولا مناسب است.

 14. زینب گفت:

  مرسی از شما ک ترکیب رنگهای جذاب وزیبا رو گذاشتید

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   سلام
   خیلی ممنون از شما دوست عزیز – موفق باشید.

  2. کارشناس رخ نگار گفت:

   سلام
   ممنون از شما محاطب عزیز – موفق باشید.

  3. Azy گفت:

   سلام.ترکیب ووضعیت رنگ موی آخری قرمز قهوه ای را نگفتید. ضمنا رنگ مور جگری در کدام دسته قرار دارد ودارای چه طیف رنگهایی است؟با تشکر از شما

   1. Rokhnegar گفت:

    با سلام
    در شکل هم اضافه شد.
    در ضمن رنگ مو قرمز جیگری اصطلاحا حالت قرمز تیره در ترکیب با کمی شرابی است و از رنگ قرمز آتشین تم سردتر و تیره تر دارد.
    فرمول ترکیب رنگ

    پایه رنگ: موی طبیعی به رنگ مشکی یا قهوه ای

    فندقی پایه ۷ – نصف تیوپ

    قرمز پایه ۶  – نصف تیوپ

    واریاسیون بنفش و قرمز – دو سانت از هر کدام

    اکسیدان نه درصد

    1. Azy گفت:

     خیلی سپاس💝

     1. Rokhnegar گفت:

      سلام
      با تشکر از حسن نظر شما مخاطب محترم رخ نگار

 15. ناشناس گفت:

  سلام موهام یک ماه پیش حنا زدم میخوام زر گلد یا هلویی بزنم میشه؟؟ پایه موهام تقریبا ۳ هست

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   ابتدا موهاتون تا پایه 9 باید روشن بشه

 16. ثریا گفت:

  سلام شامپو رنگ قرمز رو با یکم شامپو رنگ آبی قاطی کنم قشنگ میشه؟
  آخه قرمز خالی نمیخام.. شما خودتون شامپوش رو میفروشین؟؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   ترکیب رنگهای سرد و گرم معمولا رنگهای زیبایی میشه
   بله در قسمت شامپو رنگ تونیکا میتونید رنگهارو ببینید و در صورت تمایل ثبت سفارش کنید.

 17. شیرین گفت:

  سلام
  رنگ مو قرمز با پودرهای دکلره رنگی دوامش بیشتر میشه؟ چه رنگایی قاطی کنیم قشنگ میشه

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   بله در صورتیکه از رنگهای پودری هم در ترکیبات خودتون استفاده کنید رنگهایی درخشان تر و نسبتا با دوامتر خواهید داشت.

 18. معصومه گفت:

  رنگ قرمز با زیتونی قاطی کنم چه طور میشه؟؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   اگر هم پایه باشن و موی طبیعی داشته باشید معمولا به سمت قهوه ای میره چون رنگهایی که گفتید همدیگه رو خنثی میکنن.

 19. ناشناس گفت:

  با سایت شما دیگه نیازی به سرچ زیاد نیست- همیشه فرمولهای جذاب دااره

  1. Rokhnegar گفت:

   شما لطف دارید
   ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه
Twitter پین‌ترست واتس‌اپ واتس‌اپ Telegram
فروشگاه
Blog
حساب کاربری من