رنگ مو قرمز و تمام مدلهای جذاب این رنگ به همراه فرمول ترکیب

رنگ مو قرمز اگر با ترکیب رنگ مناسب روی موهایتان قرار بگیرد تفاوتی بسیار زیاد با اطرافیانتان که دارای رنگ های معمولی هستند پیدا می کنید. بخصوص اگر پوست سفید و سردی دارید حتما سراغ این رنگ بروید. در ضمن اگر پس از هر بار شستشوی مو در حمام از مراقبت های مو و روغن آرگان استفاده کنید و موهایتان را استایل ببخشید. جذابیت و براقیت خاصی به مویتان می دهد و جذابیت شما چندین برابر می شود.

رنگ قرمز ارغوانی

رنگ قرمز ارغوانی پایه ۵ می باشد و بنابراین جزو رنگ های قرمز تیره است و اگر نمی خواهید توناژ قرمزی رنگ خیلی به چشم نیاید و از طرف دیگر پایه رنگتان تیره باشد حتما سراغ این رنگ بروید. برای این مدل رنگ مو لزومی به دکلره نیست و اگر موهایتان را رنگ نکرده اید و یا رنگ های با توناژ قهو ای با پایه ۶-۵ هم باشد می توانید این رنگ را با اکسیدان ۹ درصد بر روی مویتان قرار دهید و در ضمن اگر دوست دارید مثل همان رنگ درآید می توانید موهایتان را تا پایه ۷ دکلره کرده که در حقیقت فقط با یک مرحله عمل دکلره معمولا به پایه می رسد و سپس رنگ مورد نظر را با اکسیدان ۶ درصد و با یک بند انگشت واریاسیون بنفش بر روی موی دکلره شده قرار دهید.

رنگ مو قرمز

 

رنگ مو قرمز فالونی

رنگ  قرمز فالونی پایه ۶ می باشد و پس پایه رنگ نسبتا متوسط است و توناژ قرمزی رنگ بیشتر به چشم می آید و اگر چنانچه می خواهید توناژ قرمزی رنگ بیشتر به چشم بیاید و از طرفی پس از شستشو توناژ قرمزی نیز دیرتر از بین رود می توانید یک بند انگشت واریاسیون قرمز نیز در رنگ ها به کار ببرید. برای رنگ قرمز فالونی نیز می توانید روی موی رنگ شده یا دارای رنگ مو قهوه ای حتی تا پایه ۵ نیز این رنگ مو را با اکسیدان  ۹ درصد ترکیب کرده و بسته به دلخواه خودتان واریاسیون قرمز یک بند انگشت بریزید تا توناژ رنگ قرمزتر شود. روی مو دکلره شده تا پایه ۷ به بالا نیز می توان یک تیوپ رنگ قرمز فالونی را به همراه یک بند انگشت واریاسیون بنفش و قرمز همراه با اکسیدان ۶ درصد به کار برد.

 

رنگ مو قرمز

 

رنگ مو قرمز شعله

این رنگ مو جزو رنگ موهایی است که شدیدا شما را خاص و متفاوت می کند و اگر دنبال این هستید که رنگ مویتان بین رنگ موهای مختلف تا حدودی تفاوت کند و خاصتر شود حتما سراغ این رنگ بروید . پایه رنگ قرمز شعله روشن است و پایه ۷ است بنابراین رنگ مویتان تیره نخواهد شد. رنگ قرمز شعله نیز به همان ترتیب که در بالا گفته شد می تواند روی موی دکلره نشده همراه با اکسیدان ۹ درصد قرار گیرد. روی موی دکلره شده از پایه ۷ به بالا نیز می توان رنگ مو مورد نظر را به همراه  اکسیدان ۶ درصد و یک بند انگشت واریاسیون بنفش و قرمز بر روی مو قرار داد.

رنگ مو قرمز

 

رنگ مو شرابی ماهگونی متوسط

رنگ مو شرابی ماهگونی همانطور که از نامش پیداست بین شرابی و قرمز است و در سالیان اخیر مد روز نیز بوده است. پایه رنگ ۴ می باشد. پس پایه رنگ تیره است و اگر دنبال رنگ تیره با توناژ ملایم قرمز هستید. حتما این رنگ را با اکسیدان ۹ درصد بر روی رنگ نشده و یا موی با پایه ۵-۶ قهوه ای بر روی موهای خود امتحان کنید و چون پایه رنگ تیره می باشد هیچ احتیاجی به عمل دکلره نیست.

 

رنگ مو قرمز

 

رنگ مو ماهگونی شرابی روشن

این رنگ پایه متوسط ۵ می باشد و رنگ مناسبی برای کسانی که دنبال رنگ موی خاص می گردند می باشد چون توناژ قرمزی زیادی نیز ندارد برای رنگ مورد نظر کافیست یک تیوپ از رنگ مو ماهگونی شرابی روشن را با اکسیدان ۹ درصد بر روی مویتان قرار دهید. در ضمن اگر دوست دارید توناژ قزمزی یا شرابی رنگتان بیشتر به چشم بیاید کافیست واریاسیون قرمز یا بنفش را به اندازه یک بند انگشت تا دو بند انگشت در رنگتان بریزید. البته در به کار بردن واریاسیون دقت کنید اگر مقدار خیلی زیادی از واریاسیون را داخل ترکیب رنگ نمایید رنگتان زیبایی خود را از دست می دهد و بد رنگ می شود زیرا واریاسیون ها رنگ خالص هستند و دارای فرمولاسیون متفاوتی نیستند.

رنگ مو قرمز

 

ادامه مطلب
دکلره و آموزش قدم به قدم تا پایه 9 بدون آسیب

رنگ قرمز ماهگونی شرابی

یکی از زیباترین رنگ موهای قرمز این رنگ مو است که دارای پایه ۶ می باشد و از طرفی روی موی رنگ نشده و یا موهای به رنگ قهو ای تا پایه ۵ به بالا نیز جواب می دهد. کافیست یک تیوپ از این رنگ را با اکسیدان ۹ درصد و یک بند انگشت واریاسون بنفش بر روی مویتان قرار دهید. ترکیب به دست آمده بسیار زیبا و متفاوت خواهد بود. بر روی مو دکلره شده نیز همین فرمول رنگ را با اکسیدان ۶ درصد و دو بند انگشت واریاسیون بنفش بگذارید تا رنگ مویی زیبا حاصل شود.

 

رنگ مو قرمز

 

 

رنگ مو قرمز ماگما

رنگ موی ماگما یک رنگ مو بسیار زیبا و متفاوت است که توناژ صورتی قرمز دارد و معمولا اگر در ترکیب با رنگ موهای قرمز قرار بگیرد توناژ رنگتان بسیار زیبا و دلنواز است.

 

 

 

رنگ قرمز فانتزی

اگر دوست دارید رنگ مو فانتزی قرمز به دست آورید. قرمز هاناوایی یا بلوند مسی قرمز گزینه مناسبی برای این مدل رنگ مو است. برای رنگ های فانتزی بایستی موهایتان را دکلره کنید تا زیبایی و فانتزی بودن رنگ، خود را نشان دهد. پایه ۷-۸ دکلره ، یک تیوپ رنگ قرمز هاناوایی با یک بند انگشت وارباسبون بنفش و آبی، رنگ قرمز فانتزی زیبایی میدهد. همین فرمول برای بلوند مسی قرمز نیز مناسب است و زیبایی رنگ قرمز را دو چندان می کند. بر روی مویتان قرار دهید. 

 

رنگ مو قرمز

 

رنگ قرمز یاقوتی ماگما

یکی از رنگهایی که همیشه طرفدار خاص خود را دارد و رنگ مو قرمز را جذاب می کند, رنگ مو قرمز ماگما است . کافیست روی مو دکلره تا پایه ۷-۸ رنگ مو قرمز یاقوتی را یک تیوپ به علاوه یک تیوپ رنگ ماگما و نصف تیوپ ماهگونی شرابی قرمز و یک پیمانه پودر دکلره یاسی را مخلوط کرده و همراه با دو بند انگشت واریاسیون بنفش و یک بند انگشت واریاسیون قرمز همراه با اکسیدان ۶ درصد بر روی مویتان قرار دهید. پس از شستشو مو با آب و زدن ماسک مو داخل حمام و ماساژ مو و سپس شستشو نهایی کافی است موهایتان را با سشوار صاف کرده و سرم آرگان بزنید تا نتیجه کار را ببینید!

 

رنگ مو قرمز

 

 

 

رنگ قرمز ماهگونی

 رنگ مو قرمز ترکیبی است که بین قرمز و شرابی است که در سالیان اخیر جزو رنگهای مد سال بوده است. افزودن یک بند انگشت واریاسیون بنفش در رنگهای ترکیبی قرمز به خصوص اگر موهایتان را دکلره کرده اید، برای رفع زردی ضروری است.

 

رنگ مو قرمز

 

رنگ قرمز ترکیبی بدون دکلره

توجه کنید رنگ مو بدون دکلره برای رنگ قرمز صرفا مخصوص موهایی است که رنگ نشده اند یا اگر رنگ شده اند دارای رنگ های معمول قهو ه ای از پایه ۵ تا ۶ هستند. در غیر این صورت بایستی نحوه ی خنثی سازی رنگ ها و نحوه کاتالوگ خوانی را بدانید تا بتوانید با ترکیب رنگهای لازم و واریاسیون ها رنگ های مزاحم را خنثی کرده تا نتیجه ای مطلوب حاصل گردد.

 

رنگ مو قرمز

رنگ قرمز یاقوتی گیلاسی

نصف تیوپ رنگ مو قرمز گیلاسی و یاقوتی با یک بند انگشت واریاسیون قرمز به همراه اکسیدان ۹ درصد برای کسانی که دنبال رنگ قرمز سیر هستند توجه کنید بایستی یا مویتان رنگ نشده باشد یا دارای پایه فندقی یا قهوه ای باشد.

 

رنگ مو قرمز

 

رنگ قرمز متمایل به صورتی

این رنگ یکی از زیباترین و فوق العاده ترین رنگ های قرمز است که اکر چند نکته را در مورد آن توجه کنید فرمول بسیار زیبایی را حاصل می کند . اولا پایه مویتان بابستی یا قهو ای و فندقی باشد و یا اصلا موهایتان را رنگ نکرده باشید. دو پیمانه پودر دکلره رنگی یاسی و سه چهارم تیوپ رنگ مو ماگمای دنی وان و نصف تیوپ رنگ مو ماهگونی شرابی پایه ۶ و یک چهارم تیوپ رنگ مو قرمز شعله به همراه یک بند اگشت واریاسیون بنفش و آبی و اکسیدان ۹ ردصد رنگ بسیار زیبایی را حاصل می نماید. 

رنگ مو قرمز

 

ادامه مطلب
نظافت قلم موی آرایشی

رنگ قرمز روشن 

این رنگ مو نیز بسیار زیباست کافیست رنگ قرمز هاناوایی و بلوند مسی قرمز را با اکسیدان ۹ درصد ترکیب کنید و در ضمن یک بند انگشت واریاسیون قرمز به ترکیب رنگ اضافه کنید.

 

رنگ قرمز فندقی

یک تیوپ رنگ مو فندقی و نصف تیوپ رنگ قرمز مارسالا را با اکسیدان ۹ درصد رنگ مو قرمز فندقی زیبایی را حاصل می کند و یک بند انگشت واریاسیون آبی نیز توناژ بهتری را در ترکیب رنگتان ایجاد می کند. 

 

 

رنگ قرمز با دکلره

کافیست پایه موهایتان را حداقل تا ۷ روشن کنید و سپس ترکیب های مختلف رنگ قرمز را بزنید نکته اساسی و مهم این است که واریاسیون بنفش در رنگ شما ضروری است و اگر چنانچه کمی مسی یا نارنجی و هویجی در موی دکلره شده مشاهده شود واریاسیون آبی ضروری می باشد.

 

مدل رنگ مو مسی

رنگ مسی جزو رنگهای خاص است که می تواند چهره ی شما را خیلی تغییر دهد. اما در حقیقت این چهره برای پوست های سفید و به خصوص چشمان روشن مناسب است. اگر به رنگ مسی برنز، اندکی ماهگونی اضافه شود توناژ زیبای ماهگونی، نارنجی رنگ مسی را بیشتر به سمت ماهگونی می رود. هم چنین اگر به رنگ مسی ، رنگ نسکافه ای یا شکلاتی اضافه گردد، رنگ شکلاتی با توناژ مسی به وجود می آید که توناژ نارنجی آن کمتر شده است.

 

رنگ مو قرمز

 

 

در پایان انواع مختلفی از رنگ موهای زیبای قرمز را می توانید مشاهده کرد.

 

رنگ مو قرمز یاقوتی

رنگ مو قرمز

فرمول رنگ: پایه ۷ دکلره- یک تیوپ رنگ یاقوتی استیل-نصف تیوپ ماگما دنی وان-یک بند انگشت واریاسیون بنفش-اکسیدان ۶ درصد

فرمول رنگ بدون دکلره با موی گفته شده در بالا: یک تیوپ رنگ یاقوتی استیل- یک تیوپ رنگ ماگما- یک پیمانه کوچک پودر دکلره یاسی- یک بند انگشت واریاسیون بنفش-اکسیدان ۹ درصد

 

رنگ مو شکلاتی فندقی

 

رنگ مو قرمز

 

فرمول رنگ با دکلره: پایه ۷ دکلره- رنگ شکلاتی پایه ۷ یک تیوپ-رنگ فندقی پایه ۷ یک چهارم تیوپ-یک بند انگشت واریاسیون بنفش و آبی-اکسیدان ۶ درصد

 

فرمول رنگ بدون دکلره با موی گفته شده در بالا: یک تیوپ رنگ کاکائویی استیل- نصف تیوپ رنگ فندقی پایه ۷- یک بند انگشت واریاسیون آبی- اکسیدان ۹ درصد

 

رنگ قرمز با هایلایت

 

رنگ مو قرمز

 

 

فرمول رنگ زمینه با دکلره: پایه ۷ دکلره- زمینه شرابی پایه ۷  نصف تیوپ-  نیم پیمانه پودر دکلره رنگی یاسی- یک چهارم تیوپ ماگما – دو بند انگشت واریاسیون بنفش-اکسیدان ۶ درصد

فرمول رنگ هایلایت مسی: پایه ۸ دکلره توسط مش فویلی یا سوزنی- رنگ مسی پایه ۶ یک تیوپ- دو پیمانه پودر دکلره مسی- اکسیدان ۶ درصد

 

رنگ صورتی قرمز

 

رنگ مو قرمز

 

 

فرمول رنگ با دکلره: پایه ۸ دکلره – یک تیوپ رنگ بلوند مسی قرمز استیل- نصف تیوپ ماگما-یک چهارم تیوپ قرمز هاوانایی استیل- یک پیمانه پودر دکلره یاسی- یک بند انگشت واریاسیون قرمز و بنفش- اکسیدان ۶ درصد

 

سایر تصاویر:

 

رنگ مو قرمز

 

 

 

 

رنگ مو قرمز

 

 

 

 

در پایان یادتان باشد که رنگ مو ترکیبی قرمز همواره نتیجه ای مطلوبتر و زیباتر از به کار بردن تکی یک شماره از رنگ قرمز را دارد. برای خرید همه مدل رنگ قرمز می توانید از این لینک رنگ قرمز خرید نمایید.

 

امیدواریم که از این مقاله لذت برده باشید.

مراقب خودتون باشید و منتظر مقاله های آرایش موی رخ نگار باشید

 

 

 

 

 

 

 

 

امتیاز شما به این مطلب چند است؟
  • امتیازها به این مطلب

خلاصه

رنگ مو قرمز اگر با ترکیب رنگ مناسب روی موهایتان قرار بگیرد تفاوتی بسیار زیاد با اطرافیانتان که دارای رنگ های معمولی هستند پیدا می کنید. بخصوص اگر پوست سفید و سردی دارید حتما سراغ این رنگ بروید.

به طور کلی
4.5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4.47 (17 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

پس از تایید مدیر سایت دیدگاه شما نمایش داده خواهد شد.