آموزش رنگ مو مردانه بدون دکلره با فرمول ترکیب رنگ جذاب

آموزش رنگ مو مردانه به خاطر حساسیت های فرهنگی آقایان سخت تر و حساستر از خانم ها می باشد. بنابراین حتما در مقاله آموزش رنگ مو مردانه حتما نکات گفته شده را رعایت نمایید.

آموزش رنگ مو مردانه

 

 

نکات آموزش رنگ مو مردانه:

الف) دلایل رنگ کردن مو توسط آقایان

۱٫ آموزش رنگ مو مردانه برای گرفتن سفیدی مو

اصولا به دلایل مختلف از جمله وراثت, کهنسالی, استرس, شوک و .. موها به سپیدی میگراید. بنابراین راهی جز رنگ کردن موها برای آقایان باقی نمی ماند. نکته مهم در مورد گرفتن سفیدی مو توجه به زمینه مو است.

اگر رنگ مو زمینه شما مشکی است، سری رنگهای دودی برای شما مناسب است. در ضمن رنگهای قهوه ای تیره هم در پایه های دودی متوسط به راحتی سفیدی مو را می گیرد. نکته مهم در مورد رنگ مو مردانه این است که سری رنگهای طبیعی از پایه ۲ به بالا پس از شستشو به قرمزی می زند. حتی دوام رنگ N1 نیز از رنگهای دودی کمتر است. در ضمن یادتان باشد رنگ مو مشکی پرکلاغی یا ۱.۱ توناژ سرمه ای و آبی دارد. بنابراین اگر در آفتاب بایستید, توناژ آبی رنگ بسیار به چشم می خورد. اگر این توناژ را دوست دارید, رنگ بسیار با دوامی است. در غیر این صورت با رنگ مو پرکلاغی دچار توناژ آبی ناخواسته می شوید. 

 

آموزش رنگ مو مردانه مشکی:

 

۱. رنگ مو دودی ۳.۱ یا C3

۲. اکسیدان ۶ درصد

آموزش رنگ مو مردانه قهوه ای تیره:

 

 

۱. رنگ مو دودی ۴.۱ یا c4

۲. اکسیدان ۶ درصد

 

۲. برای تغییر رنگ مو و افزایش زیبایی (بدون نیاز به دکلره)

رنگ موها گستره متفاوتی دارند. اما اگر طالب روشن شدن مو هستید. می توانید بدون دکلره موهایتان را روشن نمایید. بنا به سلیقه شخصیتان توناژ رنگ های متفاوتی را روی موی رنگ نشده می توان درآورد. 

 

ادامه مطلب
آموزش رنگ مرجانی، رنگ سال 98 با فرمول ترکیبی

 

آموزش رنگ موی مردانه قهوه ای روشن (بدون قرمزی):

 

 

 

۱. رنگ ۷.۲ مرواریدی خاکستری استیل- نصف تیوپ

۲. رنگ زیتونی پایه ۷- یک چهارم تیوپ

۳. رنگ طبیعی یا نسکافه ای ۶ یک چهارم تیوپ

۴. واریاسیون دودی- نقره ای- بنفش – هر کدام یک سانت

۵- اکسیدان ۹ درصد

 

رنگ کردن موها برای آقایان از این جهت حساس است که به هیچ وجه نباید رنگ موها از حالت طبیعی خود برای هر فرد خارج شود به این معنی که تناسب کامل با رنگ ریش و محاسن صورت داشته باشد. آموزش رنگ مو مردانه از اینرو کمی پیچیده تر بوه و مطابق با تک تک افزاد فرمول های متفاوتی موجود است. ولی تاکید ما بیشتر بر روی اکثریت آقایان ایرانی بوده و رنگ های مشکی و جوگندمی را بررسی خواهیم نمود و در صورت نیاز ترکیبات دیگر را در ادامه مطرح مینماییم.

آموزش رنگ مو مردانه

در رنگ موهای مشکی برای آقایان باید به این توجه داشت که به هیچ وجه اغراق در رنگ صلاح نیست یعنی اگر خانمی برای رنگ مشکی موهای خود ار شماره ۱٫۱ یا رنگ موی پرکلاغی استفاده میکند نباید برای آقایان از این رنگ استفاده کرد چون درونمایه آبی در این شماره مناسب حال مردها نخواهد بود و اگر موها سفید ۱۰۰ درصد باشد بعد از شستشو موها به سمت سرمه ای و بنفش میگراید.

شاید سوالی که در ذهن اکثر افراد ایجاد شود این باشد که از رنگهای طبیعی ۱ استفاده نماییم که جواب ما در اینجا هم منفی است چرا که رنگ های طبیعی مشکی دارای قرمزی ذاتی بوده و موها بعد از چند بار شستشو به رنگ حنایی و یا نارنجی نزدیک خواهد شد که باز هم مناسب نیست.

در آموزش رنگ مو مردانه تاکید ما روی رنگ های تیره است و از این گروه به سراغ رنگ های دودی خواهیم رفت. اگر رنگ موی مشکی میخواهید بهتر است از شماره ۳٫۱ دودی استفاده نمایید که تیرگی این رنگ در حد مشکی بوده و بعد از شستشو قرمزی را تجربه نخواهید نمود و اگر موهایی جو گندمی و روشنتر میخواهید شماره ۴٫۱ دودی را انتخاب نمایید ودر هردو حالت توجه نمایید که حتما از اکسیدان ۶ درصد استفاده نمایید.

حجم رنگ مو و اکسیدان به طور معمول بسیار کمتر از رنگ موی خانم ها خواهد بود و معمولا به اندازه یک بند و یا یک و نیم بند انگشت رنگ مو و دوبند انگشت اکسیدان مشکل کل موهای سفید آقایان حل خواهد شد. در این آموزش رنگ مو مردانه فقط این را بگوییم که اگر موهایی بورتر و قهوه ای تر دارید میتوانید از ترکیبات متوسط رنگ موی طبیعی به مقدار خیلی کم در رنگ خود اضافه نمایید. به طور کلی رنگ کردن موها برای آقایان بسیار به صرفه است چون با یک تیوپ رنگ ۱۰۰ میلی لیتر تا مدتها میتوانند موهایشان را رنگ نمایند.

مراقب خودتون باشید و منتظر مقاله های آرایش موی رخ نگار باشید

امتیاز شما به این مطلب چند است؟
  • امتیازها به این مطلب

خلاصه

آموزش رنگ مو مردانه به خاطر حساسیت های فرهنگی که آقایان با مساله رنگ کردن موها دارند شاید سخت تر و حساستر از خانم ها باشد . اصولا زمانی که به دلایل مختلف از جمله وراثت, کهنسالی, استرس, شوک و .. موها به سپیدی میگراید

به طور کلی
5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
3.2 (5 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .