آموزش رنگ مو مردانه به همراه معرفی فرمول رنگ طبیعی برای آقایان

آموزش رنگ مو مردانه به خاطر حساسیت های فرهنگی که آقایان با مساله رنگ کردن موها دارند شاید سخت تر و حساستر از خانم ها باشد . اصولا زمانی که به دلایل مختلف از جمله وراثت, کهنسالی, استرس, شوک و .. موها به سپیدی میگراید راهی جز رنگ کردن موها را برای آقایان باقی نمیگذارد هر چند که برخی از آقایان مشکلی با سپیدی موهایشان ندارند و آنرا نشانه باتجربگی در زندگی میدانند.

رنگ کردن موها برای آقایان از این جهت حساس است که به هیچ وجه نباید رنگ موها از حالت طبیعی خود برای هر فرد خارج شود به این معنی که تناسب کامل با رنگ ریش و محاسن صورت داشته باشد. آموزش رنگ مو مردانه از اینرو کمی پیچیده تر بوه و مطابق با تک تک افزاد فرمول های متفاوتی موجود است. ولی تاکید ما بیشتر بر روی اکثریت آقایان ایرانی بوده و رنگ های مشکی و جوگندمی را بررسی خواهیم نمود و در صورت نیاز ترکیبات دیگر را در ادامه مطرح مینماییم.

آموزش رنگ مو مردانه

در رنگ موهای مشکی برای آقایان باید به این توجه داشت که به هیچ وجه اغراق در رنگ صلاح نیست یعنی اگر خانمی برای رنگ مشکی موهای خود ار شماره ۱٫۱ یا رنگ موی پرکلاغی استفاده میکند نباید برای آقایان از این رنگ استفاده کرد چون درونمایه آبی در این شماره مناسب حال مردها نخواهد بود و اگر موها سفید ۱۰۰ درصد باشد بعد از شستشو موها به سمت سرمه ای و بنفش میگراید.

شاید سوالی که در ذهن اکثر افراد ایجاد شود این باشد که از رنگهای طبیعی ۱ استفاده نماییم که حواب ما در اینجا هم منفی است چرا که رنگ های طبیعی مشکی دارای قرمزی ذاتی بوده و موها بعد از چند بار شستشو به رنگ حنایی و یا نارنجی نزدیک خواهد شد که باز هم مناسب نیست.

در آموزش رنگ مو مردانه تاکید ما روی رنگ های تیره است و از این گروه به سراغ رنگ های دودی خواهیم رفت. اگر رنگ موی مشکی میخواهید بهتر است از شماره ۳٫۱ دودی استفاده نمایید که تیرگی این رنگ در حد مشکی بوده و بعد از شستشو قرمزی را تجربه نخواهید نمود و اگر موهایی جو گندمی و روشنتر میخواهید شماره ۴٫۱ دودی را انتخاب نمایید ودر هردو حالت توجه نمایید که حتما از اکسیدان ۶ درصد استفاده نمایید.

حجم رنگ مو و اکسیدان به طور معمول بسیار کمتر از رنگ موی خانم ها خواهد بود و معمولا به اندازه یک بند و یا یک و نیم بند انگشت رنگ مو و دوبند انگشت اکسیدان مشکل کل موهای سفید آقایان حل خواهد شد. در این آموزش رنگ مو مردانه فقط این را بگوییم که اگر موهایی بورتر و قهوه ای تر دارید میتوانید از ترکیبات متوسط رنگ موی طبیعی به مقدار خیلی کم در رنگ خود اضافه نمایید. به طور کلی رنگ کردن موها برای آقایان بسیار به صرفه است چون با یک تیوپ رنگ ۱۰۰ میلی لیتر تا مدتها میتوانند موهایشان را رنگ نمایند.

مراقب خودتون باشید و منتظر مقاله های آرایش موی رخ نگار باشید

امتیاز شما به این مطلب چند است؟
  • امتیازها به این مطلب

خلاصه

آموزش رنگ مو مردانه به خاطر حساسیت های فرهنگی که آقایان با مساله رنگ کردن موها دارند شاید سخت تر و حساستر از خانم ها باشد . اصولا زمانی که به دلایل مختلف از جمله وراثت, کهنسالی, استرس, شوک و .. موها به سپیدی میگراید

به طور کلی
5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
3.2 (5 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت اطلاعات شما، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که با تایید عبارت پایین این سیستم برای شما فعال میگردد

من با این شرایط موافق هستم .