مقالات

رفع مشکل موهای دو رنگ شده

با موهای دو رنگ شده یا چند رنگ شده چه کار کنیم؟. این سوال هم زمان با اگر رنگ مو تیره شد چه کنیم ؟. از جمله مشکلات عمومی رنگ مو است. جالب است بدانید دو رنگی موها هم می تواند ظاهر شما را زیبا کند. هم می تواند ظاهر شما را نامرتب نشان دهد!. آمبره و سامبره، هایلایت و لولایت و سایر تکنیک ها سبب دو رنگی مو می گردد.حتی علاوه بر رنگ موی دورنگ شده, موهاي چند رنگ را نیز به وجود می آورند. 

 

دلایل موهای دو رنگ شده

مشکلاتی مانند ریشه های بدون رنگ، ریشه گیری موهای مش شده با روش اشتباه و عدم رنگ کردن صحیح موها سبب مشکل موهای دو رنگ شده می گردد. دکلره هایی که در بین موهایتان رنگ نگرفته است. سبب وجود موهای دو رنگ شده و یا موهای چند رنگ شده می شود.

 

دلیل تیره شدن رنگ مو

خیلی وقتها افراد به دلیل تجربه کم, ناخواسته این مشکل را برای شما به وجود می آید. در موهای شما را دچاره تیره و روشنی هایی هرچند کم یا زیاد می شود. این مقاله قرار است مشکلات شما را در این زمینه تا حد زیادی حل نماید. اما مهم ترین دلایل تیره شدن رنگ مو, استفاده طولانی مدت از رنکهای پایه ۱ تا ۳- استفاده از رنگ تیره با اکسیدان شماره ۱ یا نیم است. از دیگر عوامل بهره بردن از واریاسیون ها به مقدار زیاد در ترکیب رنگ یا در نهایت ذات و طبیعت ساختار مو نام برد. پس قبل از این که بگویید. ” اگر رنگ مو تیره شد چه کنیم”. بهتر است دلایل آن را بشناسید.

 

 

موهای دو رنگ شده

 

دلایل موهای دو رنگ شده به طور دقیق :

۱. ریشه های بدون رنگ و یا ریشه گیری موهای مش شده ( رنگ ریشه)

مشکلی که بسیار متدوال و رایج می باشد. ریشه های بدون رنگ است. این مشکل ناشی از رشد طبیعی موها می باشد.  وقتی که ریشه  و ساقه دو رنگ کاملا متفاوت باشند. مشکل موهای دو رنگ شده شدید می شود. از آنجا که اکثر خانمها در ایران، مویشان تیره و معمولا مشکی است. بنابراین این مشکل بیشتر به چشم می آید. اگر ساقه مویتان بلوند یعنی از پایه 7 تا 9 باشد. بایستی ریشه مو ( و فقط ریشه مو) توسط دکلره روشن گردد. سپس رنگ متناسب با فرمول ساقه مو با اکسیدان 6 درصد بر روی مو قرار گیرد. در نهایت ساقه و ریشه تک رنگ می شود. اگر پایه رنگ متوسط یعنی 6 تا 7 باشد. می توان رنگ ریشه را بدون دکلره هم، همرنگ ساقه کرد. یعنی رنگ متناسب با ساقه رنگ را با اکسیدان 9 درصد بر روی ریشه قرار داد. پس از گذشت مدت زمان لازم از 20 دقیقه تا 1 ساعت (بستگی به جنس مو) بتوان موها را یکنواخت کرد.

ریشه گیری موهای مش شده

 

ادامه مطلب
آموزش رنگ موی ترکیبی

 

 

علت باز نشدن رنگ مو

 

۲. عدم یکسان سازی موی مش شده

اگر هم موهایتان  مش شده است. مثلا قبلا به صورت های مختلف (مش سوزنی، مش فویلی)  مو را روشن کرده اید. در ضمن ریشه موهایتان نیز درآمده است. در نهایت هم قصد دارید کل موهایتان را کاملا یکدست کنید و از موهای دو رنگ شده بگریزید. دو راه دارید.

الف) دکلره کردن ریشه مو

موهایتان را با خرید پودر دکلره خوب , دکلره کنید. مواد را روی قسمت های تیره تر بیشتر بگذارید. یعنی زمان مکث بیشتری را در آن قسمت ها دهید. این عمل سبب یکدستی رنگ مو می شود. سپس بدون مشکل می توانید موهایتان را به راحتی رنگ کنید.

 

موی مش شده

 

ب) روشن کردن بدون دکلره

اگر به هر دلیل دوست ندارید. موهایتان را دکلره کنید. بایستی یک رنگ پایه 7 یا 8 را با اکسیدان 6 درصد ترکیب کنید. در نتیجه هم ریشه موهایتان روشن می شود. هم رنگ به مش ها و دکلره مویتان نفوذ می کند. در ضمن, مقدار خیلی کمی واریاسیون دودی و بنفش برای حذف زردی مو باید در ترکیب رنگ به کار برده شود. واریاسیون آبی هم نیز برای حذف مشکل نارنجی شدن ریشه رنگ مو بسیار کارآمد است. می توانید از رنگ زیتونی هم در ترکیب رنگتان بهره بگیرید. برای اینکه ریشه مویتان در اثر روشن شدن یکباره به قرمزی نزند. در موهای دو رنگ شده و يكدست كردن موهاي چند رنگ همیشه این نکته را در نظر داشته باشید.  هرگز صد در صد موهایتان را بدون دکلره نمی توانید یکنواخت نمایید. مگر اینکه مرز دو رنگی نزدیک باشد . یا از یک خانواده رنگی باشند.

مو دو رنگ

 

۳. موهای دو رنگ شده در اثر رنگ نکردن صحیح

قبل از خرید رنگ مو توجه کنید. گاهی اوقات شما قبلا یک بار موهایتان را رنگ کرده اید. در ضمن می خواهید روی موهای رنگ شده تان یک رنگ دیگر قرار دهید. ولی بخشی از موهایتان رنگ گرفته و بخشی دیگر رنگ نمی گیرد. چون ترکیب رنگهای انتخابیتان به هم نمی خورد. مثلا اگر رنگ فعلیتان به رنگ شرابی است. در ضمن می خواهید فقط توسط رنگ کردن موهایتان را بلوند کنید. حتی اگر اکسیدان 12 درصد نیز استفاده کنید. باز هم دو رنگی در مویتان به وجود می آید. البته باز هم توناژ نارنجی نیز در مویتان به وجود می آید. جالب است بدانید. در اثر رنگ کردن نامناسب  و غیر اصولی هم، موهای دو رنگ شده به وجود می آید. بنابراین هر قسمت از مویتان یک رنگ می شود یعنی به میزان تیرگی یا روشنی هر قسمت از موها باید مواد رنگ و اکسیدان به میزان مناسب و زمان مکث کافی روی مو قرار گیرد.

 

ادامه مطلب
دکلره مو با اموزش دکلره مو پایه ۹ قدم به قدم بدون زردی و بدون آسیب - ویدیو کامل

موی مش شده

 

 

بنابراین

مطالعه کاتالوگ خوانی عامل موهای دو رنگ شده

 1. 1) برای اجتناب از موهای دو رنگ شده به رنگ موی فعلیتان توجه کنید. ببینید آیا رنگها با هم سازگاری دارند یا خیر؟. برای آشنایی با انوع کد رنگها نحوه ی کاتالوگ خوانی را مطالعه نمایید.

اگر رنگ مو تیره شد چه کنیم

 

ریشه گیری موهای مش شده

 

اهمیت رنگهای مکمل در حذف دو رنگی مو

2) از رنگ های متضاد برای حذف رنگ ناخواسته در مویتان استفاده نمایید. برای مثال اگر در مویتان قرمزی وجود دارد. رنگهای زیتونی و یک بند انگشت واریاسیون سبز می تواند انتخاب خوبی باشد. برای حذف زردی مو، می توان از رنگهای دودی – واریاسیون دودی و بنفش در ترکیب رنگ استفاده نمود و یا به شامپوهای ضد زردی روی آورد.

 

ترتیب رنگ مو عامل حذف دو رنگی مو

۳. برای رنگ کردن همیشه این نکته را در نظر بگیرید. ریشه موها به علت نازکی و جوانتر بودن خیلی زودتر روشن می گردد. در نتیجه عامل دو رنگی مو به وجود می آید. در نتیجه بهتر است ابتدا ساقه مو را رنگ نمایید. سپس به رنگ ریشه بپردازید. در ضمن این مساله زمانی که از اکسیدانهای نه درصد یا ۱۲ درصد استفاده می گردد. بسیار شدیدتر به چشم می آید. مساله دیگر نارنجی شدن رنگ ریشه است. این مساله معمولا در خانمهای ایرانی شدیدا رخ می دهد. لذا استفاده از رنگهای دودی و خاکستری به همراه واریاسیون آبی و بنفش شدیدا برای روشن کردن ریشه توصیه می شود. 

 

 

انتخاب واریاسیون عامل حذف موهای دو رنگ شده

۴. واریاسیون ها تیوپ هایی کوچک با توانایی های بزرگ هستند!. از آنها حتما در ترکیب رنگتان کمک بگیرید. واریاسیون ها یکی از بهترین پاسخها برای رنگ موی دو رنگ هستند. در تکنیک های مختلف رنگ نیز کاربرد دارند. مثلا اگر پس از رنگ کردن مو ریشه ی مویتان به قرمزی می زند. با استفاده از ترکیب رنگ مناسب و واریاسیون سبز به اندازه یک بند انگشت می توانستید قبل از انجام کار از آن جلوگیری نمایید. 

موهای دو رنگ شده

 

علت رنگ نگرفتن مو

 

1. رنگ های تیره پایه 1-3

اگر موهایتان را با رنگهای پایه 1 تا 3 مدام رنگ کنید. مشکل باز شدن رنگ مو رخ نمی دهد. زیرا این رنگها رنگدانه های شدیدا زیادی دارند. پس شدیدا در مویتان رسوخ می کند. این نکته طلایی را هم در نظر داشته باشید. هرگز رنگ, رنگ را خارج نمی کند. این مورد می تواند علت باز نشدن رنگ مو شما باشد. رنگهای مشکی طبیعی یا پرکلاغی هم نیز علت باز نشدن رنگ مو است. روش های دکوپاژ – شامپو شیمیایی , دکلره کلاسیک و استفاده از اکسیدان 12 درصد بدون رنگ بر روی موها می تواند راه حل این مشکل باشد.

 

ادامه مطلب
آموزش رنگ مو فانتزی بدون دکلره

 

۲. مصرف قرص اعصاب و مسایل هورمونی

در این بین مصرف قرص های اعصاب و دوره های طبیعی بانوان در ماه نیز سومین علت باز نشدن رنگ مو است. پس شاید دکلره یکی از راحت ترین و سریع ترین راه حل های ممکن باشد. حال در پاسخ به این سوال که اگر رنگ مو تیره شد. روش های دکوپاژ – شامپو شیمیایی , دکلره کلاسیک و استفاده از اکسیدان 12 درصد بدون رنگ بر روی موها روشهای کاربردی برای روشن نمودن موهای تیره هستند.

 

۳. عدم استفاده از اکسیدان مناسب

غالبا سوال می شود. موهام دورنگ شده چیکار کنم؟. در پاسخ به موهای دو رنگ شده علاوه بر دلایل قبلی می توان گفت. در اثر عدم استفاده از اکسیدان مناسب هم این مشکل به وجود می آید.

 

راه حل اول سوال موهام دو رنگ شده چیکار کنم؟

اگر در مویتان دکلره وجود دارد. در ضمن می خواهید موهایتان را کمی تیره کنید. استفاده از اکسیدان های قوی مانند 9 یا 12 درصد نتیجه جالبی را نمی دهد. زیرا رنگ در موهای دکلره شده رسوب نمی کند. بنابراین حتما در صورت این شرایط اکسیدان 6 درصد را با رنگهای بلوند روشن به کار ببرید. 

راه حل اول سوال موهام دو رنگ شده چیکار کنم؟

چنانچه موهایتان تا پایه 4-5 تیره است. در ضمن قصد روشن کردن موهایتان را بدون دکلره دارید. حتما از رنگهای پایه 7-8 و اکسیدان 9 درصد استفاده کنید. تا رنگ بتواند کامل روی موهایتان باز شود.

راه حل اول سوال موهام دو رنگ شده چیکار کنم؟

 اگر قصد تیره کردن موهای روشن خود را دارید. می توانید رنگهای پایه 6 به پایین را با اکسیدان 6 درصد ترکیب نمایید.

 

يكدست كردن موهاي چند رنگ

 

رخ نگار همراه همیشگی شما در زیبایی گیسوان شما

مراقب خودتون باشید . منتظر مقاله های آرایش موی رخ نگار باشید

 

امتیاز شما به این مطلب چند است؟
 • امتیاز ها یه این مطلب

خلاصه

موهای دو رنگ شده یا چند رنگ شده هم می تواند ظاهر شما را زیبا کند، هم می تواند ظاهر شما را نامرتب نشان دهد. آمبره و سامبره، و سایر تکنیک ها، از جمله مثالهایی است که موها دو یا چند رنگ می شوند. ولی خیلی وقتها دو رنگی و چند رنگی خیلی زیبا نیست و میخواهید موها یکدست شود که در این مقاله جواب سوال خود را میابید.

به طور کلی
4.5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
3.83 (40 رای)

132 دیدگاه در “رفع مشکل موهای دو رنگ شده

 1. مرضیه گفت:

  سلام خسته نباشید من موهامو دکلره کردم بعد چند روز رنگساژم پاک شد و رنگم رو ب زردی میزد روش رنگ n4 و m5زدم خیلی تیره شد با شستشو ب زور رنگم شده قهوه ای روشن چکار کنم که رنگ موم خیلی روشنتر بشه اگه رنگهایی با شماره ۱۲و۱۱ بزارم بازم روشن میشه یا نه .موهامم آسیب دیده چکار کنم بنظرتون

  1. زهرا دانشفر گفت:

   سلام
   شما در اولین اقدام بهتر است حتما یک دوره اولاپلکس تراپی انجام دهید. طریقه استفاده و معرفی محصول در صفحه محصول اولاپلکس است. بعد از احیای مو بهتر است یک دکوپاژ با شامپو شیمیایی انجام دهید که شامل نقدار مساوی از پودر – اکسیدان و شامپو است. البته جزییات کامل در اموزش دکوپاژ موجود است. بعد از اینکه مو به پایه ۸ رسید . به راحتی با شامپو ضد زردی مو را بشویید. تا زردی اضافه گرفته شود. سپس رنگساژ را بسته به رنگ دلخواهتان انجام دهید. البته دکوپاژ در صورتی برای شما مقدور است که قبلا کل مو را دکلره کرده باشید نه فقط قسمتی از آن را.

 2. پارمیس گفت:

  سلام. وقتتون بخیر. من موهامو فقط دوبار دکلره کردم که همون دوبار آرایشگر ناشی موهامو خراب کرد. اصلا هم از قانون رنگ سر در نمیارم.موی سفید هم خیلی زیاد دارم. قبلا هر رنگی دوست داشتم همینطوری با اکسیدان قاطی میکردم و میزدم و خوب در میومد ولی از بعد دکلره دیگه هررنگی بزارم موهام فقط تیره میشه اصلا اون رنگی درنمیاد. حتی جلوشو کوتاه کردم هم فایده نداره. ممنون میشم راهنماییم کنید چطوری رنگ کنم که موهای سفید تندتند در نیان و موهام رنگ دلخواه بگیره. دکلره هم دیگه نمیخوام. لطفا انداز ه ها رو بهم بگید چه مقدار و چطوری ترکیب کنم. متشکرم

  1. زهرا دانشفر گفت:

   با سلام
   سفیدی مو به عوامل خارجی بستگی ندارد و عوامل مختلفی دارد مانند استرس- وراثت و غیره که مربوط به رنگ و مش نیست . برای گرفتن سفیدی مو بهتر است مقاله اموزش تکنیک های گرفتن سفیدی مو را حتما بخوانید. ترکیب رنگ های کاکایویی پایه ۷ (یک سوم تیوپ) + یک سوم بژ پایه ۷ (یک سوم تیوپ) + یک سوم دودی شماره ۸ به علاوه دو بند انگشت واریاسیون بنفش + اکسیدان ۶ درصد می تواند فرمول خوبی برای رنگ نسکافه بژ باشد. مقاله آموزش رنگ مو نسکافه ای نیز پر از فرمولهای مختلف رنگ نسکافه ای ترکیبی است.

 3. ملیسا گفت:

  سلام من موهامو فندقی روشن رنگ کردم . الان روز ب روز داره موهام تیره تر میشه و رنگ خودشو از دست میده . علتش چیه و باید چیکار کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

  1. زهرا دانشفر گفت:

   سلام
   احتمالا موهای شما ساختارش آسیب دیده است. وقتی موها شکننده می شوند. قدرت نگه داشتن رنگدانه ها را از دست داده و رنگ زودتر از مو خارج می شود. شما بهتر است همیشه از رنگهای با کیفیت استفاده کنید. در ضمن از اکسیدان ۶ درصد استفاده کنید. از ماسک موهای تثبیت رنگ داخل حمام و بیرون حمام که همگی در فروشگاه رخ نگار موجودند حتما استفاده کنید. در ضمن سعی کنید از رنگهای سری N‌یا طبیعی در ترکیب رنگ بهره ببرید. در ضمن در مقاله اموزش رنگ مو فندقی انواع فرمولهای رنگ فندقی وجود دارد.

 4. ساحل ساجدی گفت:

  سلام عزیزم من موهام رنگش طبیعی و رنگ خرمایی روشن بود میخواستم تیره تر بشه ک c3.1 گذاشتم ک الان ریشه موهام نارنجی شده ساقه موهامم قهوه ای روشن شده در ضمن رنگو با اکسیدان ۶ گذاشتم الان میخوام دوباره تیره تیره کنم ولی مشکی نباشه ک هر وقت خواستم بتونم بلوند کنم c3.1 خیلی روشنه و دوس ندارم الان چیکار کنم 😭

  1. زهرا دانشفر گفت:

   با سلام
   احتمالا موهایتون خیلی نازک است که با چنین رنگی روشن می شود. شما می توانید رنگ ۳ دودی را با یک هشتم تیوپ مشکی طبیعی یا N1 ترکیب کنید. سپس به اندازه یک و نیم برابر از اکسیدان شماره ۱ یا ۶ درصد و نه بیشتر را با آن ترکیب نمایید. در ضمن دو بند انگشت واریاسیون آبی و یک بند انگشت واریاسیون سبز و دودی را نیز به آن بیفزایید. در ضمن ابتدا وسط و ساقه مو را رنگ کنید و در آخر ریشه مو را. مقاله رنگ مو مشکی و رنگ مو دودی نیز بسیار به کارتان می آید. ختما آنها را ببینید.

 5. لی لی گفت:

  سلام موهای من مشکی قهوه ای دو رنگه میخوام رنگ شیر شکلاتی بزارم باید تا چه پایه دکلره کنم

  1. زهرا دانشفر گفت:

   سلام
   اگر میخواهید کل موهایتون یک دست بشه بایستی دکلره به طور کامل انجام شود. برای رنگ شیر شکلاتی موهایتان را تا پایه نه بهتر است روشن کنید. موهایتان که با دکلره به پایه 8 و نه رسید حتما با شامپو ضد زردی – زردی اضافه مو را بگیرید. سپس رنگ 7 شیر شکلاتی با 8 شیر نسکافه ترکیب کند. حتما مقاله اموزش دکلره تا پایه نه و اموزش رنگ مو شکلاتی را مطالعه نمایید.

 6. شیوا کیانخواه گفت:

  سلام من موهام دکلره هست و الان ۲ سانت مشکی در اومده…پوستم سبزه هست میخوام یه دست تیره بشه و رنگی باشه که بهم بیادبه نظرتون چی بزنم و با چه اکسیدانی…ممنون…فندقی یا مشکی به پوست من میاد به نظرتون…..البته مشکی کردم میگن صورتمو اخمو میکنه..باز گفتم از اساتید بپرسم

  1. زهرا دانشفر گفت:

   سلام می توانید از ترکیب 7 شکلاتی با 6 فندقی و واریاسیون بنفش و اکسیدان 6 درصد استفاده کنید. رنگ نهایی گرم میشه و خیلی تیره هم نمیشه و بیشتر به پوستتان می آید. مقاله رنگ مو مناسب پوست هم بسیار به کارتان می آید.

 7. بهار گفت:

  سلام وممنون از سایت خوبتون من خودم توخونه با دکوکرم و بیرنگ کننده موهام رو روشن کردم بارنگ پالت.فقط نارنجی داره چی کارکنم .البته الان دوباره رنگ و اماده کردم باواریاسیون ابی بزنم . (قبلا واریاسیون نزده بودم)چون تاپاسخم روبگیرم زمان میبره اما برای دفعات بعدی می خوام بدونم چکارکنم بعد از رنگ نارنجی نداشته باشه سپاس از پاسخگویی تون

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام و ممنون از شما دوست عزیز
   بهتره از کمی رنگ خاکستری در ترکیب خودتون بهره بگیرید ولی زیاد نه چونکه باعث زیتونی شدن مو میشه.

 8. فروزان گفت:

  سلام
  ریشه موهام حدود ۵سانت دراومده مشکی هست.
  بقیه بلوند روشنه.
  میخوام رنگ عسلی یا قهوه ای بشه که نارنجی، قرمزی یا زردی نداشته باشه.مخصوصا قسمت ریشه چون دکلره نداره احتمال قرمزی زیاده.
  چه رنگی بزنم؟
  درضمن هررنگی میزنم بعد یه مدت ساقه موهام دوباره بلوند میشه.میخوام رنگ تیره تری بگیره.

  1. Rokhnegar گفت:

   با سلام
   لطفا از طریق صفحه مشاوره رنگ مو سوالتون رو پیگیری کنید و با کارشناس در ارتباط باشید.

 9. مریم گفت:

  سلام من موهامو چندباربیرنگ کردم ورنگ زدم ولی رنگ دلخواهم نشد هرچقدر رنگم زدم بازم با چندبارشتشوروشن شد الان میخوام تیره بزنم چیکار کنم

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   از رنگهای گروه طبیعی کمک بگیرید و هر بار چند پایه تیره تر بزارید با اکسیدان 6 درصد.

 10. فاطمه گفت:

  سلام من موهامو چند ماه پیش رنگ کردم و الان میخوام دوباره رنگ بزارم و موندم اول رو ساقه بزارم یا ریشه چون ساقه موهام رنگ داره نمیدونم کدوم قسمتشو اول باید رنگ بزارم

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   اگر ساقه رنگ داره و احبانا رنگ تیره ای هستش ابتدا از ساقه ها شروع کنید و 20 دقیقه آخر به ریشه بپردازید چون ریشه ها معمولا زود رنگ میگیرند.

 11. ناشناس گفت:

  سلام من اول موهامو دکلره کردم بعدرنگ موطلایی N8 باوارناسیون نقره ای قاطی کردم زدم ولی تیره شده چیکارکنم روشن تربشه 3سال پیش همین رنگ زدم خیلی قشنگ شد ممنوع میشم جواب بدین

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   با شستشو روشنتر میشه و اگر هم عجله دارید از ترکیب اکسیدان 12 درصد و شامپو استفاده کنید و موها رو ماساژ بدید و پس از 5 الی 10 دقیقه آبکشی کنید.

   1. ازی گفت:

    سلا

    1. زهرا دانشفر گفت:

     سلام
     سوالتان را بفرمایید.

 12. ناشناس گفت:

  سلام خسته نباشید
  من موهام روبلوندزیتونی کردم الان رنگ نقره ای گرفتم روش بزارم واریاسیون چه رنگی بایدبش اضافه کنم؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   به رنگ نقره ای نخواهید رسید مگر اینکه پایه موهاتون روشن و بدون زردی باشه.

 13. آیلار گفت:

  سلام ببخشید چرا هر چی رنگ دودی یا زیتونی میدارم زرد و قرمز میشه همه کاری کردم که درست بشه نشد از واریاسیون استفاده کردم دود روشن گذاشتم تیره گذاشتم زیتونی گذاشتم البته به فاصله دوماه حداقل من دوست دارم. رنگ موهام به سمت رنگهای سرد بره اما همیشه قهوه ای و زرد میشه چکار کنم

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   رنگ موی دودی پایه دکلره بالا و بدون زردی میخواد و بر روی موهای معمولی و رنگ متوسط درنمیاد.

 14. تی تی گفت:

  سلام ببخشید من موهام پایه ۸ و ۹ دکلره بود بعد روش شکلاتی ۸ و دودی ۷ و واریاسیون بنفش زدم خیلی تیره شد پشیمون شدم حالا میخوام به روشنی قبل شه باید چکار کنم

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   بهتر بود این رنگهایی که گفتید به صورت رنگساژ میزاشتید تا سریع بشورید تا زیاد تیره نشه.
   یا باید دکلره کنید که سریع نتیجه بگیرید و یا با شستشو به مدت چند ماه و استفاده از رنگهای روشن کم کم روشنش کنید.

 15. فائزه گفت:

  سلام من موهامو چند ماه پیش بالیاژ کردم پایه ۸ و ۹ هست بعد از یه مدت خودم با اکسیدان ۱۲ روی تمام موهام رنگ گذاشتم که ریشه هام عسلی شد الان ریشه های جدید مشکی ان و نمیخام دوباره عسلی رو تکرار کنم میخام عسلی رو پاک کنم ولی بالیاژم حفظ بشه و نخام دکلره کامل انجام بدم از چه روشی استفاده کنم از نظر شما
  ممنون از پاسخگوییتون

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   لطفا به صفحه مشاوره رنگ مو مراجعه کنید.

 16. آرزو .. گفت:

  سلام ..من موهامو دوسه سال پیش پرکلاغی کردم بعد چن وقت وکوپاژ کردم و قهوه ای زدم پارسال باز شماره ۳ زدم الان میخام روشن کنم ..میشه عایا؟؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   بستگی به موها تون و جتسش داره
   میتونید قسمتی از موها رو که زیر هست و قابل دیدن نیست تست کنید اگراوکی بود برای همه موها رنگ روشن برارید
   ولی یکدفعه شماره بالا نزارید چون موها خشک میشه برای دفعه اول همون پایه 7 خوبه .

 17. فرزانه مایوانی گفت:

  سلام من موهامو اواسط سال ۹۸شرابی کردم واواخر سال ۹۸ رنگ دودی قهوه ای کردم با دکلره ضعیف و مش هایلایت روشن داره الان موهام سه رنگ شده از اسفند ۹۸تا الان رنگ نزدم وحالا موهام سه رنگه ریشه مشکی وسط موها قهوه ای تیره مایل به قرمزی وپایین موها نسبتا روشن چیکار کنم سه دست نشه ودکلره هم دیگه نکنم چون خیلی خیلی خشکه موهام چه رنگی بزنم بپوشونه ویا حداقل دورنگ شه وروش رنگ کردنم چطور باشه ممنون از مطالب مفیدتون

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   بهتره به خط واتساپ پایین سایت یک پیام بدید و درخواست مشاوره کنید.

 18. طناز گفت:

  سلام.من موهام رنگ عسلی متوسط بود بعدش تنباكویی تیره زدم خیلی تیره شد.الان میخوام طنهمون رنگ قبلی بشه.چیكاركنم.میشه دكلره كردبعد رنگ روشن بزارم؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   بله چونکه موها تیره شدن نیاز هست که یکدشت روشن سازی با دکلره ضعیف هم که شده انجام بشه که موها رنگ جدید رو قبول کنه.

 19. زهرا گفت:

  سلام من برای بار اول در طول ۳ روز ۲ بار موهامو رنگ زدم
  بار اول قهوه ای روشن بو که به طرف مسی میرفت
  و بار دوم قهوه ای تیره
  حالا هم موهام تیره شده هم دو رنگ شده که دوست ندارم
  بنظرتون اگه دوباره رنگ کنم رنگ دلخواه به دستم میاد؟ و به موهام آسیبی نمیرسه؟
  ممنونم

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   زمانیکه موها دو رنگ شده بود باید قسمتهایی که رنگ ناخواسته داشته توسط رنگ خنثی, موها رو تصحیح رنگ انجام میدادید.

 20. مریم گفت:

  من چیکار کنم که موهام دوباره روشن شه میترسم که موهام بسوزه ممنون

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   میتونید از اولاپلکس در رنگ و دکلره خود استفاده کنید.

 21. مریم گفت:

  سلام من موهامو دکلره کردم وریشه هام دراومده بود ریشه گیری کردم ولی دورنگ شده بود ریسه موهام کمی به زردی میزد ولی ساقه هام سفید شدهبودفقط میخواستم کمی ازاین دورنگی دربیاد یه لوازم آرایشی برام یه رنگ ترکیب کرده که به قهوه ای تیره میزنه اصلا رنگ تیره رو دوست ندارم میشه کاریش کرد که روشن بشه دوباره دوست دارم کنفی بشه رنگ موهام

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   مویی که تیره بشه باید توسط روشهای دکلره و ریموور موها روشن بشه .
   برای رنگ بلوند کنفی حتما نیاز هست که موها به پایه 8 و 9 برسه و زردی موها گرفته بشه.

  2. ناشناس گفت:

   سلام
   من موهاشورنگ باتری 6.2 و. 2 وقاری واریاسیون دودی رنگ کردم حس میکنم زردی داره چون سفید دارم میخوام دودی بشه بایدچیکارکنم؟ممنون ازپاسختون

   1. زهرا دانشفر گفت:

    اگر زردی داره می تونین موهاتون دو دست با شامپو ضد زردی ماساز داده و بعد از یه ربع بشورید. سپس دوباره رنگهای سری دودی رو با یک بند انگشت واریاسیون بنفش و یک بند انگشت واریاسیون دودی و اکسیدان 6 درصد به مویتان بزنید. مقاله رفع زردی و نارنجی مو را حتما بخوانید. همچنین مقاله آموزش رنگ مو دودی هم خیلی مفیده.

   2. زهرا دانشفر گفت:

    سلام – بهترین راه برای حذف زردی مو شستشو مو حداقل دو سری و هر بار به مدت یک ربع با شامپو ضد زردی است. زیرا زردی مو را تا حد نسبتا خوبی از بین می برد. سپس رنگهای دودی را با اکسیدان 6 درصد و یک بند انگشت واریاسیون بنفش و دودی ترکیب نمایید و به مویتان بزنید. مقاله رفع زردی مو بسیار برایتان مفید است.

   3. زهرا دانشفر گفت:

    سلام
    بهترین راه از بین بردن رنگ زردی استفاده از شامپو ضد زردی است. حتما دو سری از شامپو ضد زردی و هر بار به مدت یک ربع استفاده کنید. در ضمن مقاله رفع زردی و نارنجی مو را بخوانید.

   4. زهرا دانشفر گفت:

    سلام
    شستشو با شامپو ضد زردی به مدت یک ربع یکی از راه حل ها است. در ضمن از رنگ های دودی و نقره ای را با واریاسیون بنفش و دودی در ترکیب رنگ خود استفاده کنید. در ضمن مقاله رفع زردی و نارنجی مو بسیار برایتان مفید خواهد بود.

 22. رویا گفت:

  0سلام من موهام و دکلره کردم ریشه هام 5 سانت دراومده و جنس موهام خیلی نازک و ضعیفه،میخوام موهامو تیره کنم وتوش مش دربیارم .اول باید مش هامو در بیارم یا تیره کنم موهامو بعد مش کنم؟؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   ابتدا رنگ زمینه رو انجام بدید و موها رو تیره کنید و بعد مش کنید.

 23. ۰۰ گفت:

  سلام من رنگ زیتونی۸و دودی۸روقاطی کردم گذاشتم قرمز و قهوه ای شد اگه الان طلایی روشن شماره۹بزارم روی اون رنگ طلایی دودی شماره۸بزارم دوباره قهوه ای نمیشه؟؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   پایه 7 و 8 بلوند هستند و قهوه ای نمیشه

   1. ناشناس گفت:

    سلام من ۵ماه پیش موهام رو دکلره کردم و طلایی شد و العان ریشه موهام در اومده و میخوام موهام رو یکدست کنم و البته روشن بشه ولی بدون دکلره در منزل و متفاوت هم با رنگ قبلی باشه ولی اون هم روشن و خوش رنگ بشه ممنون میشم راهنماییم کنین

    1. Rokhnegar گفت:

     سلام
     مطالب مقاله را با دقت مجددا مطالعه کنید و برای ترکیبات خود از مقدار خیلی کمی زیتونی پایه ۷ و بقیه از رنگهای عسلی و طلایی پایه 7 و اکسیدان 9 درصد کمک بگیرید.

  2. a_d گفت:

   سلام ممنون میشم کمک کنید
   لابه لای موهام سفید شده n4 با اکسیدان ۶ درصد گذاشتم کمی روشن شد.بعد شماره ۳ قهوه ای تیره گذاشتم الان خیلی سیاه شده به پر کلاغی میخوره.میخوام برگرده به رنگ طبیعی موهام که مشکی معمولی بود.خیلی عجله دارم میشه بگین آیا راه حلی هست؟

   1. Rokhnegar گفت:

    سلام
    مقاله آموزش دکوپاژ مو رو مطالعه کنید.

 24. اکرم قاسمی گفت:

  سلام.موهام طبیعیه .رنگ بلوند دودی طلایی 8/31 واکسیدان ۶ درصد،واریاسیون دودی ونقره ای ،موهامورنگ زدم.موهام دو رنگ شده،روی سرم تیره تراز پایین مو شده ،درضمن موهام بلنده.میتونم برا ی یکدست شدن مو دوباره از همین رنگ استفاده کنم.لطفا راهنماییم کنید چکار کنم .در ضمن کمی سفیدی مو روی سرم رنگ نگرفته با تشکر.

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   همین ترکیب رو برای بالای موها ولی با اکسیدان ۹ درصد انجام بدید.

 25. ملیحه گفت:

  سلام من تقریبا یه ماه پیش موهامو مش زیتونی زدم ریشه ها خوب رنگ باز نکرد قهوه ای شد الان که موهام بلند شده ریشه موهام سیاه شده بعد یه سانت قهوه‌ای خیلی زشت شده چیکا کنم که اون قهوه‌ای از بین بره نمیخوام مشکی موهای خودم عوض بشه فقط اون خط قهوه‌ای خیلی اذیتم میکنه

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   الان بقیه ساقه موها چه رنگی هستش ؟

 26. سنا گفت:

  سلام من هر وقت موهام رو رنگ بزنم ساقه موهام از ریشه روشن تر میشه
  یعنی رنگ خالی میزنم بدون دکلره
  الان میخوام بلوند زیتونی روشن شماره۷بزنم
  با چه روشی بزنم تا بازم موهام دورنگه نشه
  وچه واریاسیونی استفاده کنم
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   در حال حاضر موهایتان چه رنگی است و در چه پایه از روشنی قرار دارد.

 27. صبریه گفت:

  سلام
  رنگ قهوه ای شماره ۵ گذاشتم جلو موهام روشن تر از پشت موهام شده چکار کنم میخوام جلو موهام مثل پشت تیره باشه.

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   رنگتون را با اکسیدان 6 درصد بگذارید و در صورت نیاز از یک پنج تیوپ رنگ 4 در ترکیب خود استفاده کنید.

 28. بانو گفت:

  سلام من پایه موهام۸،دوسانت از ریشه ی موهام سیاه دراومده بنظرتون رنگ عسلی گرم بخوام در بیارم روموهام ریشهارو دکلره کنم ؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   برای ریشه موها چونکه رنگ نداره از 8 عسلی با اکسیدان 6 درصد استفاده کنید.

 29. سایه گفت:

  سلام ممنون از مطالب خوبتون.من موهام قهوه ای تیره است ولی قسمت شقیقه هام خیلیییی سفید داره.تا حالا همیشه رنگ شماره ۳ میزدم که موهام دقیقا رنگ ریشه خودش بشه.میخواستم ببینم اگر برم و چند دسته از موهام رو دکلره کنم و برای رنگساژ از همون رنگ شماره ۳ استفاده کنم چی میشه؟برای این رنگساژ تیره رنگ ریشه مو میخوام که زمینه مو دورنگ و قهوه ای روشن نشه و از این به بعد هم فقط با رنگساژ تیره موهای سفید و دکلره شده رو رنگساژ کنم.آیا رنگساژ تیره موی سفید رو هم تیره میکنه؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام لطفا به صفحه مشاوره رنگ مو مراجعه کنید.

 30. ari گفت:

  سلام من ریشه موهام دراومده مشکی وسفید هم داره ساقه موهامم تقریبا قهوه ای روشن و پایین موهام دکلرست میخوام یک دست بشه چه رنگی بزارم؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   برای ریشه موها , اکسیدان ۹ درصد و رنگهای ۷ طبیعی و یک چهارم 6 زیتونی و یک هشتم تیوپ قرمز 6/66 ترکیب کنید , و برای ساقه موها این ترکیب را با دوبرابر اکسیدان ۶ درصد ترکیب کنید و موها را رنگ کنید.

 31. نسرین گفت:

  ببخشید من موهامو رنگ شماره ۳.۱ زدم الان یه هفته گذشته و هنوز تیره ست می خواستم بدونم به غیر از دکلره میشه موهامو کمی روشنتر کرد که از این حالت مشکی بودن دربیاد در ضمن توی این یه هفته خیلی شستم.ممنون

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام از روش دکوپاژ – شامپو شیمیایی استفاده کنید.
   برای اطلاعات بیشتر در این مورد پیشنهاد میشه مقاله آموزش دکوپاژ مو را مطالعه کنید.

 32. مریم گفت:

  با سلام …من دیروز موهامو با نسکافه ای شماره هفت و یک پنجم دودی شماره 9 و یک پنجم خاکستری شماره 9 با پنج سانت واریاسبون نقره ای رنگ کردم با اکسیدان شش درصد ،متاسفانه خیلی تیره شد موهام و من اصلا از رنگ موی تیره خوشم نمیاد … این و هم اضافه کنم پایه قبلی موهام رنگ بژ شماره هفت بود و روشن بود بیشتر قصد داشتم هم دوسانت ریشه موهام که درومده بود رنگ کنم هم اینکه تن زردی و نارنجی موهام گرفته بشه اصلا دوست نداشتم تیره بشه نوهام لطفا من و راهنمایی کنید

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   تیرگی گروه دودی خاکستری و نسکافه ای سریعتر از بقیه رنگها روشنتر میشه
   با شستو رنگ روشنتر میشه اگر هم عجله دارید میتونید از روش شامپو شیمیایی موهارو روشنتر کنید.

 33. ریحانه گفت:

  سلام موهام ریسه سفیده بلوند تیره کردم بعد دکلره کردم نارنجی شده وریشه ها هم سفید مونده وارسیون سبز دارم و بلوند تبره چیکار کنم؟ ممنون

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   برای پوشش سفیدی و رفع نارنجی به کمک رنگها بهتره از رنگهای گروه خاکستری و دودی پایه ۵ و ۶ با دوبرابر اکسیدان ۶ درصد استفاده کنید.
   پیشنهاد میشه مقاله آموزش گرفتن سفیدی مو با ده نکته طلایی را مطالعه بفرمایید.

 34. ماهور گفت:

  سلام . من چندسال موهامو روشن میکنم . الان میخوام موهامو یکدست قهوه ای کنم. چون جلوی موهام کمی سفید داره؛ چه رنگی؟ و چه اکسیدانی با چه شماره ای؟ پیشنهاد میکنید. سپاس

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   رنگ گروه طبیعی پایه 6 و کمی شکلاتی 5 با اکسیدان 6 درصد میتونه کمک کنه.

 35. ناشناس گفت:

  سلام
  من موهامو رنگ پایه 5 میزاشتم به مدت 2 سال. یک ماه پیش 000 زدم و بعد رنگ فندقی. الان ریشه موهام مشکی شده و ادامه موهام یه تن قرمزی و نارنجی. چطوری میتونم موهامو عسلی کنم یکدست بشه؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام باید کمی گرمی رنگ موی شما خنثی شود که برای رفع این موضوع میتوانید 8 عسلی یک سوم و 7 دودی دوسوم و دوبند انگشت واریاسیون آبی و اکسیدان 6 درصد را 20 دقیقه روی موها بگذارید که موها خنثی شود ولی برای اینکه همیشه رنگ عسلی یکدستی داشته باشید باید دکلره کنید و 7 عسلی را بر روی موها رنگساژ نمایید.
   پیشنهاد میشه مقاله آموزش رنگ مو عسلی را مطالعه کنید.

 36. فهیم گفت:

  سلام موهام رنگ مشکی داره یعنی خودم مشکی کردم الان می خوام روشن کنم میشه راهنمایی کنید

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   تا حالا چندبار مشکی روی موهاتون گذاشتید؟ و الان چه رنگیه

 37. ناشناس گفت:

  سلام من موهام دکلره کردم ولی سوخته کش میان جلوی موهامم هستن امکان کوتاهی نیس داره ب زردی میزنن چیکار کنم میترسم با رنگ همشون بریزن چون کش میان

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   در این شرایط برای تشخیص بهتر مشکل موها لطفا با یک آرایشگر ماهر مشورت نمایید.

 38. نگار گفت:

  سلام و خسته نباشید من موهامو تا نصف مو دکلره کردم ولی پشیمون شدم و میخام مشکی شن راهی هس بدون کوتاهی؟شامپو رنگ بزنم چطور؟روی موهام رنگساژ بوده که پاک شده

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   الان چه رنگی شده؟

 39. مارال گفت:

  سلام مواهامو رنگ کردن روشن شد ولی وراسیون آبی زدم تیره شد میخوام باز روشن شه چی بزنم

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   اگر صرفا با واریاسیون تیره کردید میتوانید با شستشوی مداوم دوباره موها را روشن نمایید.

   1. نرگس گفت:

    با سلام وخسته نباشید من موهامو پاییه ۸دکلره کردم رنگ کرم کاهی میخام بشه چکار باید کنم چه رنگی رو بزنم

    1. Rokhnegar گفت:

     سلام
     بعد از یک دکلره کامل تا پایه ۸ میتوانید با استفاده از شامپو ضد زردی به راحتی زردی موها رو بگیرید و به رنگ کرم تبدیل کنید.

     1. مارال گفت:

      سلام و خسته نباشید
      من موهام رو با شماره ۴ و ۵ طبیعی رنگ میکنم
      میخوام توش لایت عسلی در بیارم
      روی موهای رنگ شدم رنگ چند بذارم که باز بشه و تا چند درجه روشن میشه؟البته ترجیحا نمیخوام دکوپاژ هم بکنم

     2. Rokhnegar گفت:

      سلام
      در اینصورت که میفرمایید همه چیز بستگی به رنگپذیری و ضخامت موهای شما داره و اینکه قبلا چند بار موهاتون رو رنگ پایه 4 و 5 گذاشتید چونکه هر چه بیشتر موها تیره شده باشن رنگپذیری جدید سختتر خواهد بود.

    2. فاطمه گفت:

     سلام من موهامو مش سوزنی کردم الان میخوام رنگ فندقی بذارم اون قسمت هایی ک دکلره داره روشن میشن از قسمت های مشکی ؟چیکار کنم ک بددن دکلره یه دست در بیاد؟

     1. Rokhnegar گفت:

      سلام
      راحتترین کار تکرار رنگ هست.

 40. فایزه گفت:

  سلام…موهای من رنگ و مش بود هایلایت داشت و رنگ زمینه دودی 6 بود… چن روز پیش که به خاطر کرونا نتونستم برم آرایشگاه برا ریشه گیری، خودم رنگ موی n6 رو با n5 قاتی کردم گذاشتم خیلی تیره شد…. الان راه حلشو میتونید بهم بگین که دوباره دودی بشه و زردی قسمت های مش شده هم از بین بره…. ممنون میشم جواب بدین….

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   متاسفانه چون روی موها رنگ گذاشتید نمیشه دوباره به دودی برگرده چون دودی زمینه آماده و بدون زردی میخواد. رنگهای دیگه میتونید استفاده کنید ولی دودی نه.
   برای دودی خالص باید دکلره کنید و زردی موها رو بگیرید.
   پیشنهاد می شود مقاله آموزش رنگ مو دودی و نقره ای جذاب با 20 فرمول مد روز ترکیب رنگ را مطالعه نمایید.

 41. فاطمه گفت:

  با سلام .من با ترکیب رنگ c5 وm3 موهامو رنگ کردم .اما بعد از یکبار شستشو موهام زردی زیادی داشت .دوباره شکلاتی ۴ و بیسکوییتی ۵ که هر دو تیره بودن رو ترکیب کردم .اما الان موهام دورنگ شده .یه راهنمایی کنید ممنون میشم .

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   دو رنگی هارو به طور کلی یا با دکلره و ریموور باید حل کنید یا با تکنیک های رنگ کردن مو با اکسیدانهای مختلف و رنگهای خنثی.
   مقالات رایگان و آموزشهای ویژه مارو نگاه کنید اطلاعات خوبی دستگیرتون میشه.

 42. نگییین گفت:

  سلام برای خاکستری بلوند کردن موی دکلره شده ای ک طلایی رنگ شده و 15 سانت هم مشکب در اومده بدون دکلره کردن مشکیا با 000 چه راهی پیشنهاد میکنید من اصلا از رنگ سر در نمیارم،

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   برای بلوند خاکستری و یا بلوند دودی نیاز هست موها کاملا از زردی پاک بشن و پایه موها بالا باشه. برای شما نیاز به دکلره هست.

 43. نگین گفت:

  سلام من موهام حدود 15 سانت مشمل در اومده بقیش دکلره بوده و طلایی تا وسط کمرم! الان میخام با رنگ000 ریشه هامو روشن کنم بعدش روی کل موهام رنگ بلوند دودی بذارم تا تیره شه! ایا موهام یکدست میشه؟ دکلره نمیخام بکنم ممنونم از پاسختون

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   میتونید 000 بزارید ولی تنها با روشن کننده و رنگ مو دودی , موهاتون به رنگ دودی تبدیل نمیشه و باید زری موها گرفته بشه و پایه مناسبی برای رنگ دودی داشته باشه که به کمک دکلره و اولاپلکس و شامپوی ضد زردی میتونید این مشکل رو حل کنید.

 44. زهرا غلامپور گفت:

  سلام
  من موهام دورنگ شده البته تیره هست .رنگ و مش کرده بودم .الان میخوام مشکی پرکلاغی بزنم میشه ؟؟؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   بله
   برای تیره کردن موها به خصوص مشکی همیشه راه بازه ولی توجه داشته باشید که موهای الان شما باید رنگ متوسط رو به تیره باشن تا موها شوک نشن.

 45. الهام گفت:

  سلام من رنگ ۹.۱ خریدم گذاشتم روموهام دورنگ شده البته میخواستم بپرسم میشه اول رنگ بلوند روشن بزارم بعد این رنگمو بزارم یکدست میشه .واینکه موهام روشن تر میشه در چه حد ممنون میشم اگه بگین

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   الان موهاتون در چه پایه ای هستش و چه رنگی شده

 46. فاطمه گفت:

  تو رو خدا زود جواب بدین

 47. فاطمه گفت:

  سلام.موهام دکلره بوده تو پایه 8.الان 4،5سانتموهام رشد کرده ولی خیلی خشک و تازه فک کنم سوخته چون بهضی جاهاش قدش کوتاه شده خودبه خود.چون تار موهام نارکه و چربه میخوام رنگ کنم ولی تیره .قبلن هم همیشه ترکیب زیتونی ودودی استفاده میکردم.الان چه جوری و چه شماره هایی باید بذارم تو خونه

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   لطفا سوالتون رو دقیق و کامل بپرسید
   میخواهید موها رو چه رنگی کنید و اینکه چطور ممکنه مویی که رشد کرده سوخته و خشک باشه؟
   دوستان سولات رو لطفا دقیقتر بپرسید.

 48. سما گفت:

  سلام من موهام دکلره داره .الان رنگ طبیعی گذاشتم ترکیب (حنا. قهوه .چای )الان موهام رنگش تقریبا نارنجی کم رنگ شده من میخوام تیرهش کنم قهوه ای تیره نمیدونم چیکار کنم .در ضمن موهام هم دو رنگ هست رنگ اصلی مو خودم و دکلره .میشه راهنمایی کنید ؟؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   به طور کلی رنگهای طبیعی با رنگها و مواد شیمیایی مثل دکلره و رنگ مو همخوانی ندارند و اگر میخواهید روزی به سراغ رنگهای شیمیایی بیایید از رنگهای طبیعی مثل حنا و .. استفاده نکنید. از رنگ 5 خاکستری استفاده کنید با یک سوم دودی 5 و اکسیدان 6 درصد برای پوشش نارنجی ها و تیره کردن موها میتونه مفید باشه.

 49. مهناز گفت:

  سلام من وقتی دکلره به موهام میزنم کل بدنم کهیرمیزنه والرژی گرفتم نسبت به مواددکلره ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. Rokhnegar گفت:

   شما ترجیحا از این گونه مواد و مخصوصا پودر دکلره دوری کنید و با رنگهای پلاتینه و یا 000 کم کم موها رو روشن کنید.
   پیشنهاد میشه مقاله آموزش رنگ مو و روشن کردن مو بدون دکلره را مطالعه کنید.

 50. شادی گفت:

  موهام را رنگ مسی زدم الان میخوام رنگم عوض بشه لطفا راهنمایی کنین به غیر دکلره چه رنگی میتونم بزنم که مسی موهام بره ممنون میشم

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   به راحتی میتونید با ترکیب 7 دودی + 6 خاکستری و دو سانت واریاسیون آبی رنگ موها رو به کاپوچینو سرد تغییر بدید

 51. فهیمه شیشه گرها گفت:

  سلام موهامو رنگ گذاشتم دورنگ شده چکار کنم

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   موهای دورنگ شده با روشهای مختلفی مشکلش حل میشه
   باید ببینید این دورنگی به چه نحوی است یعنی چه رنگهاییه؟؟
   راحتترین راه استفاده از دکوکرم برای یکدست کردن کل موها هستش
   داخل همین مقاله به انواع روشها اشاره شده.
   برای خرید دکوکرم به اینجا مراجعه کنید.

 52. زری گفت:

  سلام موهای مش کرده من بعداز دکلره به پایه ۶؛۷ رسیده البته رنگ کرم استخوانی رو روی کل موهای من گذاشتن و موهام الان دو رنگ شده زرد و نارنجی میخوام از این حالت دربیاد آیا رنگ ۹ دودی و واریسیون آبی و بنفش به زیبا تر شدن رنگ موی من کمک نمیکنه
  ممنون میشم پاسخ بدین

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   چون پایه موها 6 و 7 هست در نتیجه رنگهایی که مد نظرتونه در پایه ۹ نمیتونه زیاد کمک کنه

 53. زهرا گفت:

  سلام موهای مش کرده من بعداز دکلره به پایه ۶؛۷ رسیده البته رنگ کرم استخوانی رو روی کل موهای من گذاشتن و موهام الان دو رنگ شده زرد و نارنجی میخوام از این حالت دربیاد آیا رنگ ۹ دودی و واریسیون آبی و بنفش به زیبا تر شدن رنگ موی من کمک نمیکنه
  ممنون میشم پاسخ بدین

 54. سارا ریاحی گفت:

  من موهامو تیره کردم حالا بعد دوسه ماه میخوام رنگ پاک کنم روشن بذارم باید دکاپاژ کنم درسته؟حالا ریشه هام ک درومده سفیدی داره مواد رو به ریشه هام بزنم یا خیر ممنون میشم پاسا بدین

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   بله دکوپاژ نیاز است. ولی برای ریشه ها نیازی نیست.

 55. محدثه گفت:

  من رنگ موهام به سبزی میزد و با کرم دکوکرم رنگش کردم‌ویه رنگ پایه ۶نسکافه ای گذاشتم روش ولی الان ریشه موهام نارنجی شده و ته موهام تیره شده خیلی رنگ زشتی شده خواهش میکنم منو راهنمایی کنید که چیکارکنم تا این چن رنگی موهام ازبین بره

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   اگر موهاتون سالمه و خیلی خشک نیست پیشنهاد میشه از دکوکرم مجددا استفاده کنید و اول از قسمتهای تیره مواد رو بزنید سپس به سمت ریشه ها بیایید.
   نکته ای که نباید در استفاده از دکوکرم فراموش میکردید این بود که تایم کافی بدید و اکسیدان 9 درصد ترجیحا استفاده بشه.

 56. شیرین گفت:

  واقعا کار رنگ مو خیلی دقت میخواد مخصا اگر تو خونه انجام شه.. مرسی

 57. ناشناس گفت:

  مرسی

 58. ناشناس گفت:

  مرسی از مقاله های مفیدتون

  1. حسینی گفت:

   سلام ببخشید روی موی مشکی معمولی مش با کلاه میخام انجام بدهم وبعد زمینه کل موها قهوه ای بشه آیا از رنگ 7زیتونی ودودی استفاده کنم مش هام تیره نمیشه آخه فقط میخام زمینش قهوه ایبشه؟

   1. Rokhnegar گفت:

    سلام
    اگر به صورت رنگساژی و با سه برابر اکسیدان اینکارو انجام بدید و مکث زیاد ندید مشکلی پیش نمیاد.
    پیشنهاد میشه مقاله آموزش رنگساژ رو مطالعه کنید.

 59. مبینا گفت:

  خیلی مقاله کاربردی و خوبی بود
  من مدت زیادی موهام رو رنگ تیره گذاشته بودم و هرچقدر رنگهای بلوند میزاشتم روشن نمیشد ای کاش زودتر میفهمیدم که راه حلش دکلره بود

  1. ناشناس گفت:

   سلام من مو هامو مش کردم جلوشون خیلی مش در اوردم حالا چیکار کنم

سوال یا دیدگاهی دارید؟ در کادر پایین بنویسید:

دیدگاه یا سوال شما پس از تایید مدیر , نمایش داده خواهد شد.