مشکل موهای دو رنگ شده و اگر رنگ مو تیره شد چه کنیم

2color-hair-problem2

با موهای دو رنگ شده یا چند رنگ شده چه کار کنیم؟. این سوال هم زمان با اگر رنگ مو تیره شد چه کنیم ؟. از جمله مشکلات عمومی رنگ مو است. جالب است بدانید دو رنگی موها هم می تواند ظاهر شما را زیبا کند. هم می تواند ظاهر شما را نامرتب نشان دهد!. آمبره و سامبره، هایلایت و لولایت و سایر تکنیک ها سبب دو رنگی مو می گردد. حتی علاوه بر رنگ موی دورنگ شده, موهاي چند رنگ را نیز به وجود می آورند. 

چگونه موی رنگ شده تیره را روشن کنیم

 

دلایل موهای دو رنگ شده

مشکلاتی مانند ریشه های بدون رنگ، ریشه گیری موهای مش شده با روش اشتباه و عدم رنگ کردن صحیح موها سبب مشکل موهای دو رنگ شده می گردد. دکلره هایی که در بین موهایتان رنگ نگرفته است. سبب وجود موهای دو رنگ شده و یا موهای چند رنگ شده می شود.

دلیل تیره شدن رنگ مو

خیلی وقتها افراد به دلیل تجربه کم, ناخواسته این مشکل را برای شما به وجود می آید. در موهای شما را دچاره تیره و روشنی هایی هرچند کم یا زیاد می شود. این مقاله قرار است مشکلات شما را در این زمینه تا حد زیادی حل نماید. اما مهم ترین دلایل تیره شدن رنگ مو, استفاده طولانی مدت از رنکهای پایه ۱ تا ۳- استفاده از رنگ تیره با اکسیدان شماره ۱ یا نیم است. از دیگر عوامل بهره بردن از واریاسیون ها به مقدار زیاد در ترکیب رنگ یا در نهایت ذات و طبیعت ساختار مو نام برد. پس قبل از این که بگویید. ” اگر رنگ مو تیره شد چه کنیم”. بهتر است دلایل آن را بشناسید.

موهای دو رنگ شده

 

دلایل موهای دو رنگ شده به طور دقیق :

۱. ریشه های بدون رنگ و یا ریشه گیری موهای مش شده ( رنگ ریشه)

مشکلی که بسیار متدوال و رایج می باشد. ریشه های بدون رنگ است. این مشکل ناشی از رشد طبیعی موها می باشد.  وقتی که ریشه  و ساقه دو رنگ کاملا متفاوت باشند. مشکل موهای دو رنگ شده شدید می شود. از آنجا که اکثر خانمها در ایران، مویشان تیره و معمولا مشکی است. بنابراین این مشکل بیشتر به چشم می آید. اگر ساقه مویتان بلوند یعنی از پایه 7 تا 9 باشد. بایستی ریشه مو ( و فقط ریشه مو) توسط دکلره روشن گردد. سپس رنگ متناسب با فرمول ساقه مو با اکسیدان 6 درصد بر روی مو قرار گیرد. در نهایت ساقه و ریشه تک رنگ می شود. اگر پایه رنگ متوسط یعنی 6 تا 7 باشد. می توان رنگ ریشه را بدون دکلره هم، همرنگ ساقه کرد. یعنی رنگ متناسب با ساقه رنگ را با اکسیدان 9 درصد بر روی ریشه قرار داد. پس از گذشت مدت زمان لازم از 20 دقیقه تا 1 ساعت (بستگی به جنس مو) بتوان موها را یکنواخت کرد.

 

ریشه گیری موهای مش شده

 

 

علت باز نشدن رنگ مو

 

۲. عدم یکسان سازی موی مش شده

اگر هم موهایتان  مش شده است. مثلا قبلا به صورت های مختلف (مش سوزنی، مش فویلی)  مو را روشن کرده اید. در ضمن ریشه موهایتان نیز درآمده است. در نهایت هم قصد دارید کل موهایتان را کاملا یکدست کنید و از موهای دو رنگ شده بگریزید. دو راه دارید.

ادامه مطلب
رنگ مو جدید لاکچری با ۵۰ فرمول حرفه ای ترکیب رنگ

رنگ كردن موي مش شده

الف) دکلره کردن ریشه مو

موهایتان را با خرید پودر دکلره خوب , دکلره کنید. مواد را روی قسمت های تیره تر بیشتر بگذارید. یعنی زمان مکث بیشتری را در آن قسمت ها دهید. این عمل سبب یکدستی رنگ مو می شود. سپس بدون مشکل می توانید موهایتان را به راحتی رنگ کنید.

 

 

موی مش شده

چگونه موی رنگ شده تیره را روشن کنیم

ب) روشن کردن بدون دکلره

اگر به هر دلیل دوست ندارید. موهایتان را دکلره کنید. بایستی یک رنگ پایه 7 یا 8 را با اکسیدان 6 درصد ترکیب کنید. در نتیجه هم ریشه موهایتان روشن می شود. هم رنگ به مش ها و دکلره مویتان نفوذ می کند. در ضمن, مقدار خیلی کمی واریاسیون دودی و بنفش برای حذف زردی مو باید در ترکیب رنگ به کار برده شود. واریاسیون آبی هم نیز برای حذف مشکل نارنجی شدن ریشه رنگ مو بسیار کارآمد است. می توانید از رنگ زیتونی هم در ترکیب رنگتان بهره بگیرید. برای اینکه ریشه مویتان در اثر روشن شدن یکباره به قرمزی نزند. در موهای دو رنگ شده و يكدست كردن موهاي چند رنگ همیشه این نکته را در نظر داشته باشید.  هرگز صد در صد موهایتان را بدون دکلره نمی توانید یکنواخت نمایید. مگر اینکه مرز دو رنگی نزدیک باشد . یا از یک خانواده رنگی باشند.

مو دو رنگ

 

۳. موهای دو رنگ شده در اثر رنگ نکردن صحیح

قبل از خرید رنگ مو توجه کنید. گاهی اوقات شما قبلا یک بار موهایتان را رنگ کرده اید. در ضمن می خواهید روی موهای رنگ شده تان یک رنگ دیگر قرار دهید. ولی بخشی از موهایتان رنگ گرفته و بخشی دیگر رنگ نمی گیرد. چون ترکیب رنگهای انتخابیتان به هم نمی خورد. مثلا اگر رنگ فعلیتان به رنگ شرابی است. در ضمن می خواهید فقط توسط رنگ کردن موهایتان را بلوند کنید. حتی اگر اکسیدان 12 درصد نیز استفاده کنید. باز هم دو رنگی در مویتان به وجود می آید. البته باز هم توناژ نارنجی نیز در مویتان به وجود می آید. جالب است بدانید. در اثر رنگ کردن نامناسب  و غیر اصولی هم، موهای دو رنگ شده به وجود می آید. بنابراین هر قسمت از مویتان یک رنگ می شود یعنی به میزان تیرگی یا روشنی هر قسمت از موها باید مواد رنگ و اکسیدان به میزان مناسب و زمان مکث کافی روی مو قرار گیرد.

 

موی مش شده

بنابراین

مطالعه کاتالوگ خوانی عامل موهای دو رنگ شده

1) برای اجتناب از موهای دو رنگ شده به رنگ موی فعلیتان توجه کنید. ببینید آیا رنگها با هم سازگاری دارند یا خیر؟. برای آشنایی با انوع کد رنگها نحوه ی کاتالوگ خوانی را مطالعه نمایید.

ادامه مطلب
رنگ مو بژ به شیوه هالیوودی در خانه با رازهای تخصصی جذاب

یکدست کردن رنگ مو

اگر رنگ مو تیره شد چه کنیم

 

ریشه گیری موهای مش شده

 

اهمیت رنگهای مکمل در حذف دو رنگی مو

۲) از رنگ های متضاد برای حذف رنگ ناخواسته در مویتان استفاده نمایید. برای مثال اگر در مویتان قرمزی وجود دارد. رنگهای زیتونی و یک بند انگشت واریاسیون سبز می تواند انتخاب خوبی برای رفع قرمزی مو باشد. برای حذف زردی مو، می توان از رنگهای دودی – واریاسیون دودی و بنفش در ترکیب رنگ استفاده نمود و یا به شامپوهای ضد زردی روی آورد.

 

ترتیب رنگ مو عامل حذف دو رنگی مو

۳. برای رنگ کردن همیشه این نکته را در نظر بگیرید. ریشه موها به علت نازکی و جوانتر بودن خیلی زودتر روشن می گردد. در نتیجه عامل دو رنگی مو به وجود می آید. در نتیجه بهتر است ابتدا ساقه مو را رنگ نمایید. سپس به رنگ ریشه بپردازید. در ضمن این مساله زمانی که از اکسیدانهای نه درصد یا ۱۲ درصد استفاده می گردد. بسیار شدیدتر به چشم می آید. مساله دیگر نارنجی شدن رنگ ریشه است. این مساله معمولا در خانمهای ایرانی شدیدا رخ می دهد. لذا استفاده از رنگهای دودی و خاکستری به همراه واریاسیون آبی و بنفش شدیدا برای روشن کردن ریشه توصیه می شود. 

انتخاب واریاسیون عامل حذف موهای دو رنگ شده

۴. واریاسیون ها تیوپ هایی کوچک با توانایی های بزرگ هستند!. از آنها حتما در ترکیب رنگتان کمک بگیرید. واریاسیون ها یکی از بهترین پاسخها برای رنگ موی دو رنگ هستند. در تکنیک های مختلف رنگ نیز کاربرد دارند. مثلا اگر پس از رنگ کردن مو ریشه ی مویتان به قرمزی می زند. با استفاده از ترکیب رنگ مناسب و واریاسیون سبز به اندازه یک بند انگشت می توانستید قبل از انجام کار از آن جلوگیری نمایید. 

موهای دو رنگ شده

 

علت رنگ نگرفتن مو

۱. رنگ های تیره پایه 1-3

اگر موهایتان را با رنگهای پایه 1 تا 3 مدام رنگ کنید. مشکل باز شدن رنگ مو رخ نمی دهد. زیرا این رنگها رنگدانه های شدیدا زیادی دارند. پس شدیدا در مویتان رسوخ می کند. این نکته طلایی را هم در نظر داشته باشید. هرگز رنگ, رنگ را خارج نمی کند. این مورد می تواند علت باز نشدن رنگ مو شما باشد. رنگهای مشکی طبیعی یا پرکلاغی هم نیز علت باز نشدن رنگ مو است. روش های دکوپاژ – شامپو شیمیایی , دکلره کلاسیک و استفاده از اکسیدان 12 درصد بدون رنگ بر روی موها می تواند راه حل این مشکل باشد.

 

 

۲. مصرف قرص اعصاب و مسایل هورمونی

در این بین مصرف قرص های اعصاب و دوره های طبیعی بانوان در ماه نیز سومین علت باز نشدن رنگ مو است. پس شاید دکلره یکی از راحت ترین و سریع ترین راه حل های ممکن باشد. حال در پاسخ به این سوال که اگر رنگ مو تیره شد. روش های دکوپاژ – شامپو شیمیایی , دکلره کلاسیک و استفاده از اکسیدان 12 درصد بدون رنگ بر روی موها روشهای کاربردی برای روشن نمودن موهای تیره هستند.

ادامه مطلب
رنگ مو خاکستری سال ویژه خوش سلیقه ها با فرمول حرفه ای

 

۳. عدم استفاده از اکسیدان مناسب

غالبا سوال می شود. موهام دورنگ شده چیکار کنم؟. در پاسخ به موهای دو رنگ شده علاوه بر دلایل قبلی می توان گفت. در اثر عدم استفاده از اکسیدان مناسب هم این مشکل به وجود می آید.

راه حل اول سوال موهام دو رنگ شده چیکار کنم؟

اگر در مویتان دکلره وجود دارد. در ضمن می خواهید موهایتان را کمی تیره کنید. استفاده از اکسیدان های قوی مانند 9 یا 12 درصد نتیجه جالبی را نمی دهد. زیرا رنگ در موهای دکلره شده رسوب نمی کند. بنابراین حتما در صورت این شرایط اکسیدان 6 درصد را با رنگهای بلوند روشن به کار ببرید. 

راه حل اول سوال موهام دو رنگ شده چیکار کنم؟

چنانچه موهایتان تا پایه 4-5 تیره است. در ضمن قصد روشن کردن موهایتان را بدون دکلره دارید. حتما از رنگهای پایه 7-8 و اکسیدان 9 درصد استفاده کنید. تا رنگ بتواند کامل روی موهایتان باز شود.

راه حل اول سوال موهام دو رنگ شده چیکار کنم؟

 اگر قصد تیره کردن موهای روشن خود را دارید. می توانید رنگهای پایه 6 به پایین را با اکسیدان 6 درصد ترکیب نمایید.

یکدست کردن رنگ مو

يكدست كردن موهاي چند رنگ

علت روشن شدن رنگ ریشه مو

علت روشن شدن رنگ ریشه مو نسبت به ساقه مو چیست ؟

علت روشن شدن رنگ ریشه مو به دلیل نازک نر بودن و سالم بودن ریسه مو نسبت به شایر قسمتهای مو است. به همین دلیل اگر قصد دکلره دارید. در آخرین قسمت باید ریشه مو را روشن نمایید. 

چگونه موهای دکلره شده را تیره کنیم

جواب این سوال بستگی به پایه موی دکلره شده دارد.

پایه ۸ دکلره:

برای جلوگیری از رنگ سبز در پایه های زرد دکلره حتما از ترکیب رنگهای شرابی – ماهاگونی باید بهره ببرید. مثلا می توانید فندقی پایه ۶ ( یک چهارم تیوپ) + طبیعی پایه ۶ (نصف تیوپ) + ماهاگونی پایه ۶ (یک هشتم تیوپ) + دو بند انگشت شرابی یا واریاسیون بنفش + ۷ دودی (یک چهارم تیوپ) + دو برابر اکسیدان شماره ۱ انتخاب مناسبی برای رنگ گرم است.

پایه ۷ دکلره:

چون پایه ۷ دکلره نارنجی است. برای پوشش نارنجی می توانید از ترکیب خاکستری دودی بهره ببرید. در نهایت قهوه ای دودی بدون نارنجی می دهد.

رخ نگار همراه همیشگی شما در زیبایی گیسوان شما

مراقب خودتون باشید . منتظر مقاله های آرایش موی رخ نگار باشید

امتیاز شما به این مطلب چند است؟
 • امتیاز ها یه این مطلب

خلاصه

موهای دو رنگ شده یا چند رنگ حتی اگر رنگ مو تیره شد شما را نامرتب نشان دهد. اگر به دنبال راهی برای رفع این مشکل هستید این مقاله را بخوانید.

به طور کلی
4.5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
3.8 (65 رای)

431 دیدگاه در “مشکل موهای دو رنگ شده و اگر رنگ مو تیره شد چه کنیم

 1. مریم گفت:

  سلام رنگ ومش انجام دادم رنگم ترکیبی روبه قرمزی رفته ومش استخوانی امکانش هست یک رنگ بزنم که هم قرمزی گرفته بشه هم مشم تغییر چندانی نکنه البته قرمزی خیلی کمه ممنونم راهنمایی کنید

  1. Rokhnegar گفت:

   با سلام
   بهتر است رنگ زیتونی پایه ۸ را با دودی پایه ۸ ترکیب کرده و با دو بند انگشت واریاسیون نقره ای مخلوط نموده و به مو بزنید.
   مقاله گرفتن قرمزی مو را حتما ببینید.

 2. فاطمه علیخانی گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  من اولین بار رنگ میکنم موهامو تاحالا نه کراتین کردم نه حنا گذاشتم هیچی.چند روز پیش رفتم ارایشگاه ولی دکلره ایی ک گذاشت براش بالای سرم سفید شد خوب شد ولی پایینش زرد و نارنجی
  دلیلش چیه؟
  چیکار کنم ؟

  1. Rokhnegar گفت:

   با سلام
   معمولا ریشه مو نازک و سالم تر از سایر قسمت های مو است به همین دلیل توصیه می شود که دکلره مو از پایین مو شروع شده و ریشه با اکسیدان ضعیف و در اخر کار روشن شود. دلیل دو رنگی دکلره مین است. در حال حاضر بهتر است مجدد قسمتهای نارنجی و ززرد را حداقل یا یک دکوپاژ با قسمتهای ریشه مو هم پایه نمود و در نهایت شامپو ضد زردی زد.

 3. نگار گفت:

  سلام،من موهام نصفش دلکره هست نصفش مشکی رنگ موهای خودمه،الان میخام یکدست بشه،اما دکلره نمیخوام چون کف سرم زخم میکنه و هنوز خوب نشده،چه رنگی بزارم کلا یکدست بشه؟ و یه مقدار روشن تر،میخوام از تیرگی دربیاد مثلا قهوه ای

  1. Rokhnegar گفت:

   با سلام
   بهتر است ترکیب ۷ طبیعی سه چهارم تیوپ با ۷ دودی یک چهارم تیوپ را مخلوط کرده و با دو بند انگشت واریاسیون بنفش و اکسیدان شماره ۲ به مو بزنید.
   مقاله رنگ مو طبیعی را حتما ببینید.

 4. ناشناس گفت:

  سلام،
  موهامو۸ماه پیش امبره کردم حدود۱۰،۱۲سانت ریشه موی طبیعی.میخام رنگ کنم چ رنگی بزنم ک مطابقت داشته باشه؟؟ممنون

  1. Rokhnegar گفت:

   با سلام
   لطفا ترکیب امبره یا رنگ امبره را بگویید تا رنگ مد نظر قسمت تیره مشخ شود.
   حتما مقاله رنگ مو امبره را ببینید.

 5. فرشته زند لشنی گفت:

  سلام وقت بخیر من موهامو قبلن دکلره کامل کردم الان رشد ریشه زیاد دارم پایین ساقه مو دکلره کامل هست آیا میتوانم مش کلاهی در بیارم تقریبا تا لاله گوش ریشه موهام در اومده بقیه مو تا پایین دکلره هست برای یکدست کردن قبل از مش کلاهی چه ترکیب رنگی انجام بدم

  1. Rokhnegar گفت:

   با سلام
   مش کلاهی برای مش ظریف مناسب است. صفر تا ۱۰۰ جامع و کامل مش کلاهی را در مقاله مش کلاهی یا مش سوزنی ببینید.

 6. ناشناس گفت:

  سلام دکلره کردم رنگم تیره شد باید چه کارکنم

  1. Rokhnegar گفت:

   با سلام
   بهترین چاره دکوپاژ مو است.
   حتما مقاله اموزش دکوپاژ مو را ببینید.

 7. حدیث ترک گفت:

  سلام خسته نباشید ببخشید من موهامو رنگ N2زدم میخوام ساقه موها مو ترکیب دودی خاکستری بزنم میشه راهنمایی کنید

  1. Rokhnegar گفت:

   با سلام
   حتما اول با ریموور مایع موها را از رنگ خیلی خیلی تیره پاک نمایید. سپس پودر زغال را برای دکلره به کار ببرید. در نهایت مو که به پایه ۹ رسید. حتما شامپو ضد زردی بزنید در نهایت رنگساژ دودی خاکستری را به کار ببرید.
   حتما مقاله دودی خاکستری را به کار ببرید.
   حتما مقاله رنگ دودی را ببینید.
   و
   مقاله رنگ مو خاکستری

 8. نگار گفت:

  سلام وقتتون بخیر،موهای من چندرنگ شده واسه عید خودم جلوی موهام رو لایت کردم الان ریشه هام مشکی دراومده و پشت موهام هم قهوه ای هست تقریبا قهوا ای روشن،الان لایتهام پایه ۸ و ۹ هست تقریبا میخوام موهام رو یکدست رنگ روشن بزنم میشه لطفا راهنمایی کنین چکارکنم؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   بهتر است کل موها را دکلره نمایید تا یکدسست شود. چون بدون دکلره هیچ وقت ۱۰۰ در ۱۰۰ یکدست نمی شود. منتها اگر حتما بدون دکلره رنگ می خواهید می توانید ۷ دودی را ننصف تیوپ با ۸ طبیعی نصفف تیوپ به علاوه نصفف تیوپ ۷ بژ ترکیب نمایید و به آن دو بند انگشت واریاسیون ابی و بنفش و اکسیدان ۹ درصد بزنید.
   حتما مقاله رنگ مو بدون دکلره را ببینید.

 9. فاطمه گفت:

  سلام خسته نباشید من موهام خرمایی زنگ هست اگر دکلره کنم و رنگ زیتونی بزارم بعد از یه مدت که گذشت و ریشه موهام پیدا شد زرد رنگه ؟ یعنی دیگه رنگ موها خودم بر نمی‌گرده

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   رنگ را با اکسیدان شماره ۱ بگذارید. برای ماندگاری و ترکیب رنگ جذابتر از دودی نیز بهره بگیرید. برای ماندگاری بیشتر حتما از ماسک های داخل حمام بهره بگیرید.
   بخش مراقبت های مو رخ نگار را حتما ببینید.

   1. حدیث ترک گفت:

    سلام خسته نباشید من رنگ ان ۲ برا موهام استفاده کردم ۳هفته میشه میخوام رنگ روشن بزنم میشه راهنمایی کنید .

    1. Rokhnegar گفت:

     با سلام
     حتما اول با ریموور مایع موها را از رنگ خیلی خیلی تیره پاک نمایید. سپس پودر زغال را برای دکلره به کار ببرید. در نهایت مو که به پایه ۸ و ۹ رسید. حتما شامپو ضد زردی بزنید در نهایت رنگساژ مد نظر را به کار ببرید.
     حتما مقاله رنگساژ را ببینید.

 10. زهرا موحدی گفت:

  سلام من موهام ریشش رنگ موی خودمه که تیرست تقریبا چهار سانت،بقیش دکلرس که پایه ۷.۸ هست که تناژ زرد نارنجی داره اگه بخوام یه رنگ روشن برنم که تناژ زرد نارنجی رو از بین ببره و در عین حال روشن هم باشه آیا با رنگساژ میشه این کارو کنم؟؟؟؟؟ چه رنگی بزنم؟. کاراملی میشه؟ یا ترکیبی که تناژ کاراملی داشته باشه،ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   اگر صد در صد می خواهید مو یکدست و بکرنگ خاص شود. باید کل مو را دکلره نمایید. سپس رنگساژ دلخواه را انجام دهید. برای رنگ بدون دکلره می توانید ۷ دودی (نصف تیوپ) + ۷ طبیعی (نصف تیوپ) + واریاسیون بنفش (دو بند انگشت ) + اکسیدان ۶ درصد را به مو بزنید.

  2. ناشناس گفت:

   شامپو رنگ تونیکا بخر هر رنگی‌شو بگیری عالیه

 11. سارا گفت:

  سلام‌
  میشه‌ لطف کنید برای‌رنگ‌ مو راهنماییم کنید‌
  من‌ موهام رو‌ چهار‌ ماه‌ پیش‌ هایلایت‌ کردم‌ ‌‌سفیدی‌ موهام‌ ‌ تقریبا‌ ۵۰درصد‌ هستش
  دوماه‌پیش‌ رنگ‌ قهوه‌ای‌ متوسط‌ زدن‌ برام‌ که‌ اصلا‌ سفیدیش‌ گرفته‌ نشد‌ الان‌میخوام ۴‌سانت‌ موهام‌ رو‌ رنگ‌ بزنم‌
  خواستم ‌ لطف‌ کنید‌ راهنماییم‌کنید‌
  چکار‌ کنم‌ تا‌ بهتر‌ سفیدی‌ موهام ‌رنگ‌ بگیره‌ و‌با‌قسمت‌ هایلایت‌‌شده‌م‌ خوب‌‌ دربیاد

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   برای گرفتن سفیدی مو بهتر است از رنگ طبیعی اکسترا ۸.۰۰ ( نصف تیوپ) + ۸ دودی (نصف تیوپ) + واریاسیون بنفش (یک بند انگشت) + اکسیدان ۶ درصد ( یک و نیم برابر) استفاده نمایید.
   حتما برای گرفتن سفیدی مو به طور تخصصی مقاله گرفتن سفیدی مو را ببینید.

   1. ناشناس گفت:

    سلام من قبلا جلوی موهامو دکلره کرده بودم موهام رشت کردن الان دوباره دکلره کردم موهام دو رنگ شده یه رنگ قهوه ای طوری شده ممنون میشم کمکم کنید

    1. Rokhnegar گفت:

     سلام
     بهتر است ترجیحا با پودر دکلره زغال و اولاپلکس و اکسیدان شماره ۲ قسمت های رنگی موها را روشن نمایید. حتما مقاله دکلره مجدد مو را ببینید.

   2. ناشناس گفت:

    ۸

 12. ناشناس گفت:

  سلام‌ وقت بخیر
  میشه‌ لطف کنید من‌رو راهنمایی‌ کنید‌ برای‌ رنگ‌ مو
  من‌ موهام رو‌ چهار‌ ماه‌ پیش‌ هایلایت‌ کردم‌ ‌‌سفیدی‌ موهام‌ ‌ تقریبا‌ ۵۰درصد‌ هستش
  دوماه‌پیش‌ رنگ‌ قهوه‌ای‌ متوسط‌ زدن‌ برام‌ که‌ اصلا‌ سفیدیش‌ گرفته‌ نشد‌ الان‌میخوام ۴‌سانت‌ موهام‌ رو‌ رنگ‌ بزنم‌
  خواستم ‌ لطف‌ کنید‌ راهنماییم‌کنید‌
  چکار‌ کنم‌ تا‌ بهتر‌ سفیدی‌ موهام ‌رنگ‌ بگیره‌ و‌با‌قسمت‌ هایلایت‌‌شده‌م‌ خوب‌‌ دربیاد

  1. ناشناس گفت:

   سلام موهامو دکلره کردن اما فقط قسمتی از اون ساقه های روی گوش رنگ ابی گرفتن دوبار دکلره زدم و همچنین رنگ زدم اما ابیه چیکار کنم الان

   1. Rokhnegar گفت:

    سلام
    اصولا رنگ ابی نیاز به دکلره پایه ۱۰ دارد. بهتر است کل موها را تا پایه ۹ روشن نمایید. سپس به کل مو شامپو ضد زردی بزنید. تا زردی نهایی اضافی مو را بگیرید. در نهایت شامپو رنگ ابی یا پودر رنگی ابی با اکسیدان را می توانید به مو به صورت رنگساژ به مو بزنید.
    حتما و حتما
    دو مقاله
    دکلره مجدد مو
    و
    رنگ مو ابی جدید
    را ببینید.

  2. ناشناس گفت:

   سلام من پنج ما پیش موهامو هایلایت کردم و میخوام ی رنگی روی همین هایلایت در بیارم ک روشن باشه

   1. Rokhnegar گفت:

    سلام
    می توانید از دودی پایه ۸ + هایلایت نقره ای + بژ پایه ۸ + دو برابر اکسیدان ۶ درصد استفاده نمایید.
    مقاله رنگساژ مو
    را نیز حتما ببینید.

  3. سوگول گفت:

   سلام و درود خشته نباشید
   بلخشید موهای من چندرنگ هستن عید تیکه جلو موهامو ب پهنای ۳سانت دکلره کردم‌ک ب پایه نرسید و کلی موهام آسیب دید پشت موهام‌رنگ تیره اس برا گرفتن سفیدی جلوی موهام میخاستم‌فیس فریم بزنم ک نشد و کلی موهام سوخت بعد هر رنگی میزنم حتی تیره باز موهام‌چند رنگه پشت موهام کلا تیرا اس ولی چند رنگه جلوی موهام ب خاطر دکلره هر رنگی میزنم باز روشن‌میشه و سفیدی موم‌خیلی پیدا میشه میشه راهنمایی کنید ی ترکیب کلی بهم‌بدیم‌ک‌روی موهام بزنم ک همه یکدست بشه؟کل موهامو دکلره کنم فایده ای داره؟تا حالا رنگ موی خیلی روشن‌نزدم

   1. Rokhnegar گفت:

    با سلام
    اصولا این روزها شما می توانید حتی در متزل موها را با حداقل اسیب دکلره نمایید. شما تنها کافی است که از پودر دکلره مرغوب یا دکوکرم همراه با اولاپلکس و خاویار مو بهره ببرید. بعد از هر سری دکلره حتما و حتما ماسک مو مرغوب بزنید. با این روش ها موها را کاملا از نظر سلامتی تضمین کرده اید. در عین حال رنگ ند نظر را می توانید به مو بزنید.
    شما اول یک دوره اولاپلکس تراپی نمایید و سپس بعد از احیا موها – دکلره مو را با مواد مخصوص مراقبت مو تقویت نموده و رتکساژ نمایید. شامپو ضد زردی نیز برای حذف زردی در پایه ۸ و ۹ ضروری است.
    حتما مقالات
    اولاپلکس تراپی مو
    و
    دکلره مو تا پایه ۹ و ۱۰
    و
    رنگساژ مو
    را ببینید.

 13. مهسا گفت:

  سلام وخسته نباشید
  من موهای خودم رو طی دو مرحله دکلره به پایه ۸و۹رساندم ویه رنگساژ رنگ های بلوند هم استفاده کردم که زیاد رنگ موهام رو تغییر نداد از شامپوی ضد زردی هم استفاده کردم
  میخوای یه رنگ بلوند دودی زیتونی داشته باشم چه رنگی برنم ؟ایا باید رنگ کنم یا رنگساژ استفاده کنم؟!

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   اگر رنگ خیلی خیلی روشن نمی خواهید. لزومی به رنگساژ کوتاه مدت نیست. منتها باید موها را دایم چک کنید تا تیره نشود. به هر حال برای دودی زیتونی روشت ۸ زیتونی را نصف تیوپ با ۸ دودی و دو بند انگشت واریاسیون نقره ای و اکسیدان ۶ درصد ترکیب نمایید.
   حتما مقاله رنگ مو زیتونی و رنگ مو دودی را نیز ببینید.

 14. paryaslmnpur2020 گفت:

  سلام خسته نباشید ببخشید من چند ماهه پیش موهامو رنگ کردم دکلره نداره موهام ریشه مو در اومده الان بخوام دکلره بزارم اول روی ساقه بزارم یا ریشه ؟ واینکه الان موهام تن قهوه ای و مسی داره می‌خوام موهامو با دکلره روشن کنم و بعد رنگ زیتونی رو به روشن یا دودی زیتونی بشه زیتونی ۶ام و ۷ یعنی زیتونی متوسط و تیره رو دارم رنگ نسکافه ای ۶.۴۷ و کاراملی خیلی روشن و سه صفرو هم دارم میشه راهنمایی کنید خیلی ممنونم ازتون ❤❤❤

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   باید ابتدا ساقه مو را دکلره نمایید. سپس ریشه مو را دکلره نمایید .برای رنگساژ باید پایه مو مشخص نباشد. منتها ترکیب یک هشتم نسکافه ای تیره + زیتونی پایه ۷ (یک چهارم تیوپ)+ کاراملی روشن (سه چهارم تیوپ) + اکسیدان ۶ درصد رنگ زیتونی کاراملی را حاصل می کند.
   حتما مقاله رنگساژ مو
   اموزش دکلره مو تا پایه ۹ و ۱۰
   و
   رنگ مو نسکافه ای
   را ببینید.

 15. ناشناس گفت:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما من سوال دیگری هم داشتم میشه بدون دکوپاژ و ریموور کردم مرحله به مرحله موهامو روشن کنم چون الان ساقه مو قهوه ای تیره شده سپاسگزارم

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   اگر موهایتان به رنگ N1 تا N3 درآورده اید. بهترین راه همان ریموور است تا از رنگ خیلی تیره موهایتان را پاک کنید.

   1. ناشناس گفت:

    سلام مویی دارم که ریشه سفیدی داره ساقه هم کلی نارنجی قرمز شده حالا میخام مش کلاهی بزنم رنگ مش کاهی میخام باشه رنگ ریشه هم قهوه ایی تیره ولی نمیدونم از چه ترکیبایی استفاده کنم میشه راهنمایی کنین لطفا

    1. Rokhnegar گفت:

     سلام
     بهتر است زمینه مو را با ۶ دودی + ۶ طبیعی (یا ۶.۰۰ طبیعی اکسترا) به اندازه نصف تیوپ از هر کدام ترکیب نموده و با دو بند انگشت واریاسیون ابی + اکسیدان شماره ۱ را تیره نمایید. به این ترتیب هم تم نارنجی مو گرفته می شود و هم سفیدی مو گرفته می شود. سپس با مش کلاهی یا سوزنی موها را دکلره کرده – شامپو ضد زردی بزنید. در نهایت می توانید رنگساژ بژ نقره ای به مو بزنید.
     حتما مقالات گرفتن سفیدی مو
     و
     رنگ مو دودی
     و
     رنگساژ مورا ببینید.

 16. یوسفی گفت:

  ببخشید من ۱ سوال دیگه هم داشتم از خدمتتون این امکان وجود داره بدون ریموور و دکوپاژ مرحله به مرحله با رنگ موهامو چند درجه روشن کنم و اگه امکان داره غیر از اون ترکیبی که فرمودید چه رنگ دیگه ای میشه استفاده کرد سپاسگزارم از شما

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   ببینید رنگ N3 خیلی سخت با رنگ روشن می شود. بهتر است زیموور بزنید. ترکیب طبیعی دودی هم مناسب است. منتها واریاسیون سبز باید به کار ببرید.

   1. نگار گفت:

    سلام وقتتون بخیر،موهای من چندرنگ شده واسه عید خودم جلوی موهام رو لایت کردم الان ریشه هام مشکی دراومده و پشت موهام هم قهوه ای هست تقریبا قهوا ای روشن،الان لایتهام پایه ۸ و ۹ هست تقریبا میخوام موهام رو یکدست رنگ روشن بزنم میشه لطفا راهنمایی کنین چکارکنم؟

    1. Rokhnegar گفت:

     می توانید ۷ دودی را ننصف تیوپ با ۸ طبیعی نصفف تیوپ به علاوه نصفف تیوپ ۷ بژ ترکیب نمایید و به آن دو بند انگشت واریاسیون ابی و بنفش و اکسیدان ۹ درصد بزنید.
     حتما مقاله رنگ مو بدون دکلره را ببینید.

 17. لیلا گفت:

  سلام.من کلا موهای جلوی سرمو دکلره کردم .حنایی رنگ شد.پشت موهامم سیاه مونده.الان موندم چکار کنم.موهام خیلی بد شده

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   در حال حاضر دو راه دارید.
   مجددا با پودر دکلره مناسب و اکسیدان موها را دکلره نمایید. در ضمن اگر قبلا N1 یا حنا گذاشته باشید . مو باید در درجه اول ریموور زده شود و سپس دکلره گردد.
   راه دوم
   رنگ ۵ خاکستری یا ۶ خاکستری با دو بند انگشت واریاسیون آبی و اکسیدان ۶ درصد را به کل مو بزنید تا تم نارنجی مو حذف شده و قهوه ای تیره شود.
   مقالات
   ریموور چیست
   گرفتن زردی نارنجی موها
   دکلره مو تا پایه ۹ و ۱۰ را حتما ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

توجه 

ثبت سفارش اینترنتی بعد از تعطیلات عید امکان پذیر است.

Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram
فروشگاه
وبلاگ
حساب کاربری من