آموزش رنگ موی اورآل و نکات استفاده از این رنگ موی محبوب

آموزش رنگ موی اورآل برای این منظور ساخته می شود. که بسیار از مخاطبان رخ نگار از نحوه ترکیب رنگ مو و استفاده مواد مختلف موجود در بسته بندی رنگ مو لورال اطلاعی ندارند. شاید تصاویر موجود در بسته بندی محصول هم کمی برای این عزیزان گیج کننده بوده باشد.

 

رنگ موی اورآل جزو بهترین و شناخته شده ترین مارک های رنگ مو می باشد. در ضمن علاوه بر رنگ مو بسیاری از محصولات مراقبت مو را به صورت کاملا حرفه ای به بازار عرضه می نماید.

 

آموزش رنگ موی اورآل

 

آموزش رنگ موی اورآل

از آنجا که این رنگ مو به صورت کیت ارائه می شود. بر خلاف رنگ موهای معمولی روش استفاده خود را دارد. برای استفاده از رنگ موی اورال بابستی نکات آموزش رنگ موی اورآل را رعایت کنید.

  آموزش رنگ موی اورآل

روش مصرف رنگ موي لورال

آموزش رنگ موی اورال:

1. ابتدا موهای خود را کاملا شانه کنید. تا هیچ گونه گره ای در مویتان وجود نداشته باشد. اگر در مویتان گره و وزی زیاد است. ترجیحا یک براشینگ مختصر داشته باشید.

 

 

آموزش رنگ موی اورآل

 

محافظت از پوست

2. دستکش های خود را دستتان نمایید. از یک کرم مرطوب کننده با چربی بالا برای چرب نمودن صورت ، پیشانی ، پشت گوش ها و پشت گردن استفاده نمایید.

 

 

آموزش رنگ موی اورآل

افزودن سرم مو

3. از سرم مخصوص قبل از رنگ به موهایتان بزنید. موهایتان را کاملا ماساژ دهید. توجه داشته باشید که موهایتان کاملا خشک باشد. این کار سبب تقویت مویتان قبل از رنگ می شود. هم از مویتان در برابر رنگ محافظت می نماید.

 

آموزش رنگ موی اورآل

 

مخلوط کردن رنگ و اکسیدان

4. سپس در ظرف اکسیدان را باز کنید. از رنگ مو به طور کامل داخل اکسیدان بریزید. سری شانه دار را روی آن قرار دهید. آن را خوب تکان دهید.

 

آموزش رنگ موی اورآل

افزودن مخلوط روی مو

5. با دقت و به آرامی از ریشه تا انتهای مو را توسط ظرف حاوی رنگ و اکسیدان شانه کنید. تا مواد به طور کامل روی سر قرار گیرد . در آموزش رنگ موی اورآل به این نکته توجه نمایید.  هر قسمت از مو را که درگیر مواد می نمایید. دوباره قسمت دیگر مو را برداشته و شانه کنید.

آموزش رنگ موی اورآل

مدت زمان رنگ

6. پس از اتمام رنگ کلاه مخصوص رنگ را بگذارید. از نیم ساعت تا چهل و پنج دقیقه مکث نمایید. (بسته به رنگ گرفتن مو وضخامت مو) سپس موهایتان را با آب شستشو دهید.

آموزش رنگ موی اورآل

 

ادامه مطلب
مش سوزنی

تقویت مو پس از رنگ

7. از نرم کننده موجود در کیت به موهایتان بزنید. البته به ریشه مویتان نزنید!. زیرا که اگر ریشه مو چرب شود. سبب ریزش مو می گردد. پس از 2 تا 5 دقیقه موهایتان را با آب آبکشی مختصر نمایید.

آموزش رنگ موی اورآل

 

استایل بخشیدن به مو

8. موهایتان را با سشوار خشک کنید. روغن آرگان یا ماسک مو بعد از حمام به موهایتان بزنید. درنتیجه موهایتان استایل مناسبی بگیرد.

آموزش رنگ موی اورآل

نکته اول رنگ موی لورال

رنگ موی اورال دارای گستره ی متفاوتی از رنگ است. برای رنگهای بلوند اورال حتما دکلره نمایید. در غیر اینصورت رنگهای تیره تر روی موهایتان حاصل خواهد شد. ترجیحا در رنگهای با توناژ طلایی و عسلی دو بند انگشت واریاسیون بنفش بریزید. تا زردی مو خنثی شود.

 

آموزش رنگ موی اورآل

 

آموزش رنگ موی اورآل

 

آموزش رنگ موی اورآل

 

نکته دوم رنگ موی لورال

برای رنگهای گرم قرمز اورآل می توانید موهایتان را تا پایه 6 با دکلره روشن کنید. سپس رنگ مو قرمز را بگذارید. البته اگر توناژ نارنجی در موهایتان وجود دارد. دو بند انگشت واریاسیون آبی داخل رنگ مو و اکسیدان بریزید.

 

آموزش رنگ موی اورآل

 

آموزش رنگ موی اورآل

 

آموزش رنگ موی اورآل

نکته سوم رنگ موی لورال

رنگ موهای شکلاتی و نسکافه ای را می توان بر روی موی رنگ نشده نیز تا حدودی به دست آورد. ولی اگر حساسیت روی انطباق رنگ دارید. بهتر است موهایتان را تا پایه 7-8 روشن کنید. در رنگ مویتان نیز دو بند واریاسیون بنفش بزنید. اگر می خواهید توناژ دودی رنگ شکلاتی بیشتر شود . می توانید رنگ مو های دودی اورال را نیز با شکلاتی مخلوط کنید. سپس با واریاسیون بنفش و دودی بر روی مو قرار دهید.

 

ادامه مطلب
مدل رنگ مو

 

آموزش رنگ موی اورآل

رنگ موهای فانتزی اورآل بایستی روی موی پایه 9-10 قرار بگیرد. بنابراین اول توسط دکلره موهایتان را تا پایه 9 تا 10 روشن کنید.  سپس توسط شامپو ضد زردی, زردی موهایتان را بگیرید

در ضمن یک بند انگشت واریاسیون بنفش نیز برای خنثی سازی اندک زرد باقی مانده ضروری است.

 

آموزش رنگ موی اورآل

 

 

در انتها امیدواریم از مقاله آموزش رنگ موی اورآل لذت برده باشید.

 

آموزش رنگ موی اورآل

آموزش رنگ موی اورآل

 

ترکیب رنگ مو لورال

اگر خواهان رنگهای سرد هستید. حتما رنگهای زیتونی و دودی را در ترکیب رنگ موی لورال به کار ببرید. اگر خواهان رنگ گرم شکلاتی هستید. می توانید سه چهارم شکلاتی را با یک هشتم قرمز و یک هشتم دودی ترکیب نماید. در نهایت اگر خواهان رنگهای تخصصی تر و جذابتر هستید. حتما نحوه کاتالوگ خوانی و نحوه خنثی سازی را مشاهده نمایید.

 

رنگ موی لورال با رنگهای مختلف

 

رنگ موی نسکافه ای اورآل

 

 

 

 

 

در انتها امیدواریم از مقاله آموزش رنگ موی اورآل لذت برده باشید.

رخ نگار همراه شما در زیبایی گیسوان شما

مراقب خودتون باشید. منتظر مقاله های آرایش موی رخ نگار باشید

 

امتیاز شما به این مطلب چند است
  • امتیازها به این مطلب

خلاصه

آموزش رنگ موی اورآل برای این منظور ساخته میشود که بسیار از مخاطبان رخ نگار از نحوه ترکیب رنگ مو و استفاده مواد مختلف موجود در بسته بندی رنگ مو لورال اطلاعی ندارند

به طور کلی
4.5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4.18 (11 رای)

پیام خود را بنویسید

پیام شما بعد از تایید مدیر منتشر خواهد شد.