روشن كردن مو با رنگ 000 حرفه ای بدون دکلره در منزل

000-hairlight

روشن کننده مو را با نام های e20 یا 000 یا واریاسیون 000 نیز می شناسند. این ماده در روشن نمودن رنگ مو بسیار کاربرد دارد. ولی قبل از خرید رنگ مو بدانید که روشن کننده مو بیشتر به صورت ترکیب با رنگ موها کاربرد دارد. استفاده تکی این رنگ بر روی مو توصیه نمی شود. زیرا تا حدودی باعث خشکی موها خواهد شد. میزان روشن کنندگی آن به اندازه دکوکرم و مواد دکلره نخواهد بود.

رنگ ۰۰۰

رنگ سه صفر چیست ؟

كاربرد رنگ سه صفر چگونه است ؟

ترکیب رنگ سه صفر با واریاسیون سبز

را در ادامه به طور مفصل مطالعه خواهید نمود.

رنگ مو ۰۰۰

روشن کننده مو

نحوه استفاده از رنگ سه صفر :

در استفاده از رنگ 000 به این نکته توجه کافی داشته باشید. رنگ موی 000 اگر با اکسیدان نمره ۲ ترکیب شود. دو پایه مو را روشن می نماید. اگر سه صفر با اکسیدان نمره ۳ ترکیب شود. پایه مو ۳ الی ۴ پایه (با توجه به میزان نازکی موها) روشن کردن مو با سه صفر انجام خواهد شد.

رنگ موی سه صفر چیست

برای موهای رنگ شده پایه 4 و تیره تر از آن, از رنگ مو روشن کننده 000 انتظار خاصی نداشته باشید. زیرا سبب روشن شدن مو نمی گردد. برای موهای طبیعی تیره رنگ نشده می توان از سه صفر بهره برد. در اینصورت است که روشن کنندگی خوبی را تجربه خواهید نمود.

اگر زمینه موهایتان قرمزی دارد. در ضمن نمی خواهید موقع روشن شدن موها قرمزی مو بیشتر از این به چشم بیاید. حتما از رنگهای زیتونی پایه متوسط به مقدار خیلی کم در این ترکیب استفاده کنید.(در این رابطه جهت رنگبری موها میتوانید از روش دکوپاژ مو هم استفاده نمایید)

ترکیب رنگ زیتونی و سه صفر جهت روشن شدن مو بدون دکلره دارای قرمزی

اگر موهایتان زمینه مسی دارد. در ضمن نگرانید که رنگ موهایتان پس از روشن شدن به رنگ هویجی تمایل پیدا کند. حتما مقدار کمی رنگ خاکستری در رنگ موی خود اضافه نمایید.

ادامه مطلب
چطور دوش آبگرم آرامش بخش داشته باشیم؟

ترکیب خاکستری و سه صفر برای روشن شدن مو با زمینه مسی

اگر موهای طلایی دارید. در عین حال می خواهید چند پایه آنرا روشن کنید. حتما از واریاسیون بنفش به مقدار خیلی کمی در رنگ ترکیبی خود استفاده نمایید. تا از زردی موها پس از روشن شدن کاسته شود. در ضمن زردی اضافی موها گرفته شود.

رنگ موی سه صفر

روشن کننده مو

000 به طور اصولی در دسته واریاسیون ها قرار می گیرد. ولی بسیاری از آرایشگران از آن به منظور روشن کردن ابرو و یا کمرنگ نمودن رنگهای تیره استفاده می کنند.

ترکیب سه صفر با رنگ مو

در روشن كردن مو با رنگ 000 بدانید. اگر رنگی تیره یا متوسط در منزل یا آرایشگاه دارید. در عین حال به کارتان نمی آید. یک راه حل دارید. با ترکیب رنگ تیره یا متوسط با رنگ 000 به راحتی با توجه به درجه روشنایی بالاتر می رسید. پس می توانید یا 000 نتیجه مطلوبی بگیرید.

روشن كردن مو با رنگ سه صفر

روشن كردن مو با رنگ 000در مجموع از 000 بعنوان روشن کننده مو می توانید استفاده نمایید. حتما از ماسک مو برای داخل و بیرون حمام استفاده کنید. 

با سه صفر و اکسیدان 12 مو را روشن کنیم

با سه صفر و اکسیدان 12 مو را روشن کنیم جزو یکی از سوالات همیشه مشتریان رخ نگار است. اگر مویتان رنگ نشده است. یا پایه ۵ و ۶ قهوه ای پایه قهوه ای و طلایی است. مسلما با کمک دو روشن کننده قوی سه صفر و اکسیدان ۱۲ درصد چهار درجه روشن شدن مو حاصل می شود. منتها اصولا این ترکیب برای روشن شدن مو ملایم عمل نمی کند. به خصوص اگر موهایی خشک دارید. بنابراین اگر دنبال روش جایگزین هستید. می توانید دکوکرم + اولاپلکس + اکسیدان ۹ درصد را استفاده نمایید. این ترکیب با حداقل آسیب موی خود را روشن نمایید. حتما مقاله دکلره مو تا پایه ۹ و ۱۰ را ببینید.

ادامه مطلب
مشکل موهای دو رنگ شده و اگر رنگ مو تیره شد چه کنیم

رنگ 000 روی موی شرابی :

درجه روشنی رنگ شرابی در نتیجه کار  روشن کننده بسیار مهم است. به این معنی که اگر موهایی در پایه های ۲ تا ۴ شرابی دارید. در عین حال مدت زمان زیادی از آخرین رنگ نمودن موهایتان نگذشته باشد. بهتر از به جای رنگ سه صفر از دکوکرم و یا دکلره استفاده نمایید. ولی اگر موی شرابی شما در پایه های ۵ تا ۷ است. می توانید توسط رنگ سه صفر و اکسیدان ۹ درصد پایه موها را ۲ تا ۳ پایه موها را روشن نمایید.

رنگ سه صفر روی موی مشکی

اگر قصد روشن شدن مو را بدون دکلره دارید. می توانید ترکیب رنگ مو با سه صفر زیر را به کار ببرید.

ترکیب رنگ موی سه صفر با رنگهای دیگر

سه صفر (نصف تیوپ)

یک چهارم تیوپ (هایلایت نقره ای )

زیتونی پایه ۸ (یک چهام تیوپ)

دو بند انگشت واریاسیون آبی و بنفش

اکسیدان ۹ درصد

را روی موی مشکی طبیعی رنگ نشده می توانید به کار ببرید.

 

رنگ سه صفر روی موی سفید

رنگ سه صفر روی موی سفید معمولا مناسب نیست. اگر خواهان رنگ روشن روی موهای سفید هستید. باید موها را دکوپاژ نمایید. سپس موها را رنگساژ نمایید. رنگ روشن بدون دکلره برای پوشش دهی سفیدی موها نیز بهتر است ترکیبی از رنگهای طبیعی اکسترا و دودی با اکسیدان ۶ درصد باشد. برای اطلاعات بیشتر برای گرفتن سفیدی مو حتما مقاله گرفتن سفیدی مو را ببینید.

رنگ 000 روی موی مشکی :

برای استفاده رنگ 000 بر روی موی مشکی توجه نمایید.

آیا موی شما مشکی رنگ شده است؟  یا رنگ طبیعی موی خودتان می باشد.

رنگ 000 را بر روی مشکی رنگ شده نتیجه ای ندارد. در عین حال موهایتان احتمالا کمی خشک هم خواهد شد.

روشن كردن مو با رنگ 000

رنگ 000

در روشن كردن مو با رنگ 000 اگر مشکی یا قهوه ای تیره طبیعی و رنگ نشده است. می توانید به راحتی و با اکسیدان شماره ۲ جهت روشن کنندگی بیشتر آن را به کار ببرید.

ادامه مطلب
رنگساژ مو حرفه ای با ۳۰ مدل جدید و ساده در منزل

رنگ سه صفر روی موی قهوه ای

روشن كردن مو با رنگ 000

روشن كردن مو با رنگ سه صفر

با سه صفر و  اکسیدان ۶ درصد برای روشن کردن موها از ۱ تا 2 پایه نیز می توانید استفاده نمایید. پس از مخلوط کردن رنگ موی 000 و اکسیدان, موها را یا این مخلوط کاملا آغشته کنید. نیم ساعت الی ۴۵ دقیقه مکث کنید. سپس موها را با آب بشویید.

 

ترکیب رنگ سه صفر با واریاسیون سبز

ترکیب رنگ سه صفر با واریاسیون سبز نیز یکی از مهم ترین سوالات مخاطبان رخ نگار است. اگر قصد روشن کردن مو با ۰۰۰ را دارید. اصولا رنگ سبز از قرمزی جلوگیری می کند. منتها واریاسیون سبز به تنهایی قدرت گرفتن قرمزی مو را ندارد. بنابراین بهتر است با یک سوم تیوپ سه صفر + یک سوم ۸ زیتونی + یک سوم ۸ دودی + واریاسیون سبز و آبی (دو بند انگشت) + اکسیدان ۹ درصد موها را روشن نمایید.

رنگ موی دودی روی سه صفر

اگر موهایتان را با سه صفر روشن کرده اید. در عین حال توناژ نارنجی در موهایتان وجود دارد. رنگ دودی شماره ۶ را با دو بند انگشت واریاسیون ابی و اکسیدان ۹ درصد ترکیب نمایید.

ترکیب رنگ مو سه صفر با دودی

روشن کردن مو با نصف تیوپ سه صفر – یک چهارم تیوپ ۸ دودی و یک چهارم تیوپ ۸ زیتونی راه بسیار مناسبی برای روشن کردن مو بدون دکلره است.

 

مراقب خودتون باشید. منتظر مقاله های آرایش موی رخ نگار باشید.

امتیاز شما به این مطلب چند است؟
 • امتیازها به این مطلب

خلاصه

روشن کننده مو را با نام های e20 یا 000 یا رنگ 000 و یا واریاسیون 000 نیز می شناسند. صفر تا ۱۰۰ روشن شدن مو را در این مقاله می یابید.

به طور کلی
5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
3.77 (81 رای)

238 دیدگاه در “روشن كردن مو با رنگ 000 حرفه ای بدون دکلره در منزل

 1. هاشمی گفت:

  سلام وقت بخیر من موهامو پارسال دکلره کردم و یمدت پیش رنگساژ قهوه ای تیره زدم حالا میخام بدون دکلره دوباره روشنش کنم چیکار کنم ؟ سه صفر کنم‌ایا

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   بهتر است موها را دکوپاژ نمایید.
   مقاله دکوپاژ مو را حتما ببینید.

 2. هاشمی گفت:

  سلام وقتتون بخیر من قبلا دکلره کرده بودم روشن و بعد از مدتی رنگساژ تیره زدم حالا میخام‌ بدون دکلره روشن کنم سه صفر کنم ایا؟

 3. ناشناس گفت:

  سلام من ریشه موهام ۳سانت رنگ طبیعی خودش بودبعد۱۰سانت رنگ N۸بود وپایین موهام دکلره داشت رنگ۰۰۰گذاشتم نارنجی شده الان بعد دوروز چه رنگی بذارم خوب میشه ممنون میشم اگه جواب بدین

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   بهتر است با خاکستری پایه ۶ + دو بند انگشت واریاسیون بنفش و ابی و اکسیدان شماره ۲ موها را رنگساژ نمایید.
   مقاله رفع نارنجی موها را حتما ببینید.

 4. Shaqayeq گفت:

  سلام خسته نباشید. من موهام مشکی تقریبا میخواستم بدون دکلره جلوی موهامو مدل فیس فریم طلایی کنم باید چکار کنم تا طلایی بشه ممنون میشم کمکم کنید.

  1. Rokhnegar گفت:

   با سلام
   ببینید مدل فیس فریم طلایی که گاها به عنوان یک تکنیک انگلیسی از آن یاد می شود. در حقیقت همان تکنبک بالیاژ است. منتها حتما جلو صورت و سایر موها در امتداد موی جلو سر توسط دکلره روشن می شوند. ترجیحا خطوط منظظم و به صورت اریب دکلره می شود. پس از رسیدن به پایه مورد نظر موها را شسته و سپس شامپو ضد زردی می زنند. در نهایت رنگساژ نهایی را روی مو انجام می دهند. شما با استفاده از رنگ نمی توانید روی مشکی به منظمی دکلره تکنیک فریم فیس را انجام دهید. در نتیجه ممکن است موها نارنجی شوند.
   مقاله اموزش امبرهرا حتما ببینید.

 5. ناشناس گفت:

  سلام خسته نباشیدمیخوام موهامورنگ کنم ۵سانت موهای طبیعی خودمه بعدازاون رنگ نسکافه ای میشه کمکم کنید چجور رنگی بذارم که همش یک دست ب قرمزی نزنه.ممنون میشم جواب بدین

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   بهتر است نصف تیوپ نسکافه ای پایه ۷ را با یک چهارم ۸ دودی + ۸ زیتونی (یک چهارم تیوپ به مو بزنید. اول به قسمتهای رنگ شده ایت ترکیب را بزنید و سپس به ریشه مو رنگ بزنید. از اکسیدان شماره ۲ استفاده نمایید.
   حتما مقاله گرفتن دو رنگی موها را ببینید.
   و
   رنگ مو نسکافه ای

 6. ناشناس گفت:

  سلام من موهام با شماره ۳ مشکی کردم حالا هرکار میکنم از این رنگ مشکی بیرون نمیاد چیکارکنم

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   اگر منظورتان N3 است. این رنگهای خیلی خیلی تیره به راحتی از مو پاک نمی شوند. بهترین کار بررای خروج رنگ خیلی تیره استفاده از ریموور مایع است. حتما مقاله ریموور چیست را ببینید.

 7. الهه گفت:

  سلام خسته نباشیدمن موهامورنگ قهوه ای ماهگونی کردم
  اشتباهی الان میخام ازبین ببرمش روشن کنم چیکاربایدبکنم موهامم خشکه؟ممنون میشم جواب بدین

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   بهترین کار ریموور مایع است. پس از ریموور با پودر زغال موها را دکلره نمایید. در نهایت شامپو ضد زردی بزنید. سپس موها را رنگساژ نمایید.
   مقاله ریموور مو چیست
   و
   رنگساژ مو جدید
   را ببینید.

 8. ا گفت:

  سلام ببخشید من مو هام رنگ کردم اصلا نگرفت انگار اصلا رنگ نزاشتی ببخشید میشه راهنمایی کنید

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   رنگ نگرفتن مو دلایل بیشماری دارد. شما در سوالتان در مورد شماره رنگ یا زمینه رنگ موی خودتان اصلا اشاره نکردید. برای حل مشکل حتما مقاله دلایل رنگ نگرفتن مو را ببینید.

   1. مریم گفت:

    سلام خوبین من موهام n6 رنگ کرده بودم عید .الان میخوام 000سه سفر روشن کنم .نسکافه یا زیتونی تک رنگ میشه ؟چیکار بلید بکنم

    1. Rokhnegar گفت:

     سلام
     برای روشن کردن مو با سه صفر باید بگوییم که رنگ خالصی روی زمینه تیره آن هم با سه صفر حاصل نمی شود. می توانید با کمک ۸ طبیعی (نصف تیوپ) + هایلایت نقره ای (یک چهارم تیوپ) + سه صفر (یک چهارم تیوپ) + دو بند انگشت واریاسیون ابی و سبز و اکسیدان ۹ درصد پایه مو را نسبتا روشنتر نمایید.
     حتما مقاله رنگ مو بدون دکلره جذاب را نیز ببینید.

    2. پریسا گفت:

     سلام.وقت بخیر….موهام نسکافه ای تقریبا ۷ هست میخوام بلوند روشن شه چون لایتهام هم پوشیده شده

     1. Rokhnegar گفت:

      سلام
      اگر قصد روشن کردن مو بدون دکلره را دارید. می توانید نصف تیوپ سه صفر + یک چهارم تیوپ هایلایت نقره ای + یک چهارم تیوپ ۸ دودی را با دو بند انگشت واریاسیون ابی و سبز به کار ببرید.
      مقاله رنگ مو بدون دکلره را نیز حتما ببینید.

 9. ناشناس گفت:

  سلام قبلا دکلره کرده بودم الان رنگش رفته جلوی موهام سفید اش دراومده الان سه صفرزدم میخواستم بدونم روی همون سه صفررنگ کردم روی اون رنگ دودی بزنم یان فقط زودجواب بدین خواهش

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   رنگ دودی خالص روی موی پایه دکلره ۹ و ۱۰ در می آید. مو باید با شامپو ضد زردی شسته شود. زردی مو کامل گرفته شود. سپس رنگ دودی بزنید. اگر به این پایه رسیده اید. مشکلی ندارد. در صورت وجود زردی باید موها را دکوپاژ کرده و سپس شامپو ضد زردی بزنید. زیرا رنگ دودی روی موی زردی به سبزی و کنفی می زند.
   حتما مقالات
   رنگ مو دودی
   و
   دکلره تا پایه ۱۰را ببنید.

   1. میرکاظمی گفت:

    سلام من موهام مش شده است میخوام کل موهام رو روشن کنم ایا میشه کاری کرد

    1. Rokhnegar گفت:

     سلام
     می توانید ۸ زیتونی (یک سوم تیوپ) + ۸ دودی (یک سوم تیوپ) + سه صفر (یک سوم تیوپ) + دو بند انگشت واریاسیون بنفش و نقره ای + اکسیدان نه درصد را ترکیب نمایید.
     حتما مقاله رنگ مو بدون دکلره و روشن کردن مو بدون دکلره را ببینید. تا ایده های بهتری پیدا کنید.

   2. محمودی گفت:

    سلام.من سه ماه قبل موهام رو دکلره کرده بودم از روش هم رنگ گذاشته بودم .الان ربشه موهام سیاه شده بقیه موهام دکلره هست میخوام رنگ روشن بذارم میخوام یک رنگ دربیاد میتونم از سه صفر برای ریشه مو استفاده کنم

    1. Rokhnegar گفت:

     سلام
     بهتر است ریشه موها را دکلره کنید تا نارنجی نشود.

  2. ناشناس گفت:

   سلام خدا قوت من ریشه موهام 2_3 سانت مشکی طبیعی و چند تار سفید بعدش 5 سانت رنگ ریشه تن زیتونی و دودی و بقیه اش 15 سانت دکلره با رنگساژ زیتونی و دودی هست الان این موی چند رنگ و با سه صفر میخوام درست راستیش کنم 😅😅😅😅بفرمایید باهاش چیا ترکیب کنم یک دنیا ممنونم عزیزم ؟

   1. ناشناس گفت:

    سلام خسته نباشید من سه صفر گرفتم با رنگ سبز دودی شماره ۶ میخوام بزنم من رنگ روشن میخام و برای مادرم هم از همین شماره رنگ و سه صفر گرفتم مادرم رنگ زده تیره شد میشه راهنمایی کنید که چیکار کنم شماره رنگ باید عوض کنم برای خودم یا نه راستی موهام سه صفر بزنم تناژ رنگ زرد نارنجی میشه به نظرتون روی این تناژ چه شماره ای باید بگیرم

   2. فاطیما گفت:

    سلام خسته نباشید من سه صفر گرفتم با رنگ سبز دودی شماره ۶ میخوام بزنم من رنگ روشن میخام و برای مادرم هم از همین شماره رنگ و سه صفر گرفتم مادرم رنگ زده تیره شد میشه راهنمایی کنید که چیکار کنم شماره رنگ باید عوض کنم برای خودم یا نه راستی موهام سه صفر بزنم تناژ رنگ زرد نارنجی میشه به نظرتون روی این تناژ چه شماره ای باید بگیرم

    1. Rokhnegar گفت:

     سلام
     ببیند اصولا روشن کردن با سه صفر خیلی توصیه نمی شود. بهتر است موهای مادرتان را دکوپاژ نمایید. تا رنگ سبز خارج شود. برای خودتان نیز اگر قصد رنگ مو بدون دکلره را ببینید. بهتر است با ۸ زیتونی و دودی و هایلایت نقره ای موها را روشن نمایید.
     مقالات
     رنگ مو بدون دکلره
     و
     گرفتن زردی و نارنجی مو
     را ببینید.

   3. عسل گفت:

    سلام من موهامو بهمن ۱۴۰۰ رنگ انگوری کردم الان میتونم رنگ دیگه ای بذارم ؟؟ با ۰۰۰ روشن میشه ؟؟

    1. Rokhnegar گفت:

     سلام
     بهتر است رنگ شرابی را با ریموور پاک نمایید. سپس با پودر زغال موها را دکوپاژ نمایید. در نهایت رنگساژ دلخواه را بزنید.
     حتما
     مقالات
     ریموور چیست
     و
     دکوپاژ مو از صفر تا ۱۰۰
     و
     رنگساژ مو
     را ببینید.

 10. نیل گفت:

  سلام من موهام طبیعی هست میخوام یه رنگ بدون دکلره کاراملی روشن بذارم البته اگه بشه با سه صفر انجامش بدم میشه راهنمایی کنید چه ترکیب رنگی باید استفاده کنم؟ موهام تا سر شونه هام هست اندازه هر رنگ چقدر باید باشه

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   رنگ کاراملی پایه ۸ را نصف تیوپ + دودی پایه ۸ (نصف تیوپ) + زیتونی پایه ۸ (فقط یک هشتم تیوپ) + اکسیدان ۹ درصد + واریاسیون بتفش (دو بند انگشت) کرده و به مو بزنید.
   مقاله رنگ مو بدون دکلره را نیز حتما ببینید.

   1. خانوم خونه گفت:

    سلام من موهام ۱۰ سانت مشکی طبیعی بقیش رنگ قهوه تیره گذاشتم بدون دکلره حالا میخوام رنگ روشن بزارم میخواستم بدونم اگ از ۰۰۰،استفاده،کنم یا رنگ کنفی آیا موهام روشن میشه،

    1. Rokhnegar گفت:

     سلام
     می تتوانید هایلایت نقره ای (یک سوم تیوپ) + ۸ زیتونی (یک سوم تیوپ) + ۰۰۰ (یک سوم تیوپ) + دو بند انگشت واریاسیون ابی + سبز را با اکسیدان نه درصد ترکیب نمایید. حتما مقاله روشن کردن مو بدون دکلره را نیز ببینید.

   2. ناشناس گفت:

    سلام من موهام رنگ طبیعی حنا وقهوه زدم موهام مشکی هست ولی مش سوزنی دارم کرم بوده حالا رنگ مشا که حنا زدم مسی شده ولی موهام مشکی رنگی نگرفته دوست دارم یه رنگ بزنم تو خونه ولی نمیدونم میترسم تن قرمزی بگیره موهام مشکی هست راهنمایی کنید ممنون میشم چه رنگی چه شماره ای استفاده کنم موهام تا شونه هام هست ولی پر هست

    1. Rokhnegar گفت:

     سلام
     موهایتان را حتما با ریموور مایع ابتدا از رنگ گیاهی پاک نمایید. ترجیحا دو بار عملیات ریموور را انجام دهید. سپس با پودر زغال موها را دکوپاژ نمایید. به این ترتیب تناژ های نامطلوب نیز از مو خارج می شود. در نهایت می توانید زمینه مو را با طبیعی ۶ (نصف تیوپ) + دودی پایه ۷ (نصف تیوپ ) + واریاسیون بنفش (دو بند انگشت) + اکسیدان ۶ درصد تیره نمایید. سپس با مش سوزنی موها را از کلاه خارج نمایید. موها را دکلره نمایید. پایه ۸ و ۹ دکلره باید به موها شامپو ضد زردی بزنید. در نهایت رنگساژ کرم بزنید.
     حتما و حتما
     مقالات
     رنگساژ مو زیبا
     ریموور مو از صفر تا ۱۰۰
     و
     رنگ مو شکلاتی جدید
     را ببینید.

   3. آرشا گفت:

    سلام من موهام رو سفید مایل به نقره ای هایلایت کردم . بعد یک مدن الان بوند طلایی شده هر بار هم که میرم آرایشگاه بیشتر به سمت زردی پیش میره راه حلی هست براش ؟

    1. Rokhnegar گفت:

     سلام
     موها را دکلره نموده و سپس شامپو ضد زردی بزنید. برای دکلره هم حتما از اولاپلکس بهره ببرید. مقاله دکلره تا پایه ۱۰ را ببینید.

   4. فریبا گفت:

    من موهام رو ۸ ماه پیش مشکی رنگ کردم آیا الان میتونم با سه صفر روشن کنم و بعدش زیتونی بزارم ممنون میشم راهنمایی کنید

    1. Rokhnegar گفت:

     سلام
     رنگ مشکی N1 حتی پس از گشت یکسال نیز ممکن است از مو خارج نشود. بنابراین بهتر است موها را با ریموور از رنگ مشکی پاک کنید. سپس رنگساژ مد نظر را بگذذارید. ترجیحا قبل از رنگساژ موها را با پودر زغال دکوپاژ نمایید.
     مقاله دکوپاژ مو
     و
     اموزش ریموور مو
     را حتما ببینید.

 11. ناشناس گفت:

  سلام خسته نباشین درارایشگاه روی موهام رنگ مشکی گذاشتن وخیلی زشت شده منم ازترکیب رنگ نسکافه ای ۷ ودودی ۷/۱ واکسیدان شماره ۲ استفاده کردم ریشه موهام که سفیدی هم داره رنگش خوب شده ولی قسمهای رویی مو زیاد تغییرنکرده خواهش میکنم راهنماییم کنین درضمن کم خونی دارم وموهام میریزه

 12. ناشناس گفت:

  سلام من موهام دکلره هستش آیا 000بزارم میتونه ب پایه بیشتری برسونه موهامو

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   سه صفر می تواند با اکسیدان ۹ درصد مو را روشنتر نماید. منتها بهتر است به جای سه صفر موها را با دکوکرم دکوپاژ نمایید. بعد از آن هم شامپو ضد زردی بزنید.
   مقاله آموزش دکلره تا پایه ۱۰
   و
   آموزش دکوپاژ مو را حتما ببینید.

   1. آرزو گفت:

    سلام خدا قوت موهای من 23سانت مشکی طبیعی خودم با چند تار مو سفید + بعدش رنگ ریشه زیتونی و دودی که دو ماه پیش آرایشگاه برام زد + و تیکه پایین موهام 15 سانت دکلره که روش رنگشساژ زیتونی دودی شده همون دوماه پیش
    الان میخوام با 3 صفر درست راستیش کنم 😅😅😅 میشه بفرمایید چیکار کنم ؟؟ یک دنیا ممنون عزیزم

    1. Rokhnegar گفت:

     سلام
     می توانید از یک سوم تیوپ سه صفر – یک سوم ۸ زیتونی – یک سوم ۸ دودی + دو بند انگشت واریاسیون نقره ای و آبی بهره ببرید.
     در ضمن حتما از صفحه رنگ مو بدون دکلره دیدن بفرمایید.

  2. ناشناس گفت:

   بله…موهای دکلره وقتی ۰۰۰ میزنین خیلی روشنتر میشه

   1. سارا گفت:

    موهای من قبلی پایه سفید بوده الان رنگ برکشته چطوری دوباره سفیدش کنم با 000 با اکسیدان 12 استفاده کنم

    1. Rokhnegar گفت:

     سلام
     ببینید رنگ نقره ای سفید یا یخی دکلره پایه ۱۰ نیاز دارد. پس با دکلره مو را تا پایه ۹ روشن نمایید + اولاپلکس و خاویار مو در نهایت موها را با شامپو ضد زردی روشنتر نمایید.
     حتما مقاله
     اولاپلکس مو
     و
     دکلره مو تا پایه ۱۰
     را ببینید.

 13. ناشناس گفت:

  سلام خسته نباشید میخواستم بپرسم اگر روی موی دکلره شده ترکیب رنگ ۸.۲ و ۰۰۰ رو استفاده کنم رنگ موی خاکستری روشن بدست میارم؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   خیر باید موی شما کاملا بیرنگ شود. به عبارت دیگر زردی مو تا حد بسیار بالایی توسط شامپو ضد زردی گرفته شود. در این صورت دیگر نیاز ی به سه صفر نیز ندارید.
   حتما مقاله آموزش رنگ مو خاکستری را ببینید.

 14. S گفت:

  سلام وقت بخیر من موهام مش فویلی پر زدم چون تناژ موهام قرمزی زیادی داره رنگ دودی ۶/۱و ۵/۱ زدم حدودا ۳ سانت رشد ریشه از آخرین رنگساژ داره و از زمان مش حدودا ۶ سانت رشد داشته دکو کرم کلا موهامو کنم احتمال کات و سوختنش هست؟
  یا با ۳ صفر روشن کنم با توجه به تناژ قرمزی موهام ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   بهترین راه برای روشن کردن مو استفاده از اولاپلکس حین دکلره است. برای دکلره سریع می توانید از دکوکرم پلاتینه بهره ببرید. برای رنگساژ نیز می توانید از ترکیب زیتونی دودی بهره ببرید.
   حتما
   مقاله اموزش مش فویلی
   و
   گرفتن قرمزی مورا ببینید.

   1. hedyeh گفت:

    سلام ببخشید من موهام بدون رنگه میخام جلوی موهام روشنه روشن بشه
    میشه کمکم کنید ؟

    1. Rokhnegar گفت:

     سلام
     اگر بدون دکرله قصد روشن شدن مو را دارید. می توانید نصف تیوپ هایلایت نقره ای را با یک چهارم تیوپ سه صفر + ۸ دودی + دو بند انگشت واریاسیون ابی و سبز و اکسیدان نه درصد نمایید.
     مقاله رنگ مو بدون دکلره را نیز حتما ببینید.

 15. پریا گفت:

  سلام من جلو مو هام دکلره کرده بودم قبلا در حد ۱۵ دقیقه بعد از مدتی که رنگساژم رفت خواستم تیره کنم n3 زدم دوبار شستم یه حالت سبز مانندی گرفته خواستم با پشت مو هام که موی طبیعی خودم هست یک دست بشه اما نشد باید چه رنگی بزنم

  1. نسترن گفت:

   سلام من موهام دکلره کردم الان دوباره ریشه موهام سیاه شده ایاباسه صفر یکدست میشه موهام

   1. Rokhnegar گفت:

    سلام
    بهتر است ریشه را دکلره کنید تا راحتتر یکدست شود. با سه صفر باید چندین بار این کار را انجام دهید تا ریشه مو روشن شود

   2. ناشناس گفت:

    سلام من جلو موهام سفیدی داره واز رنگ مو ۶/۱۵ و۱۰/۱ استفاده میکنم.اگر ۰۰۰ بزنم رنگ موهام چه رنگ میشو بعد از ۰۰۰میتونم زیتونی بزنم جنس موهام صمیم وخشک.ممون از راهنمایی تون

    1. Rokhnegar گفت:

     سلام
     اگر زمینه موی شما دودی باشد. با سه صفر روشن تر و بدون تن نارنجی می شود. منتها بهتر است اگر قصد گرفتن سفیدی مو و رنگ مو روشن همزمان دارید. ۸.۰۰ طبیعی اکسترا (نصف تیوپ) + ۸ زیتونی (نصف تیوپ) + دو بند انگشت واریاسیون سبز و نقره ای و اکسیدان ۶ درصد بزنید.
     حتما مقاله گرفتن سفیدی مو را نیز ببینید.
     و
     مقاله رنگ مو زیتونی جامع

     1. ارزو گفت:

      سلام وقت بخیر،من موهام بیش از هفتاددرصد سفیدی داره،مش کرده بودم الان سه سانت ریشه موهام بلند شده با چه ترکیب رنگی موهای مش شدم رو یخی کنم ک سفیدی ها با رنگ یه دست بشه؟سفیدی رو نمی‌خوام رنگ کنم موی مش شده رو می‌خوام شبیه سفیدا کنم
      الان رنگ موهام بلوند هست با تن زردی

     2. Rokhnegar گفت:

      سلام
      ببینید برای رنگ مش یخی باید پایه ۹ دکلره را حاصل نمایید. سپس با شامپو ضد زردی موها را بشویید. در نهایت رنگساژ یخی قطبی (یک سوم تیوپ) + هایلایت نقره ای (یک سوم تیوپ) + ۹ دودی (یک سوم تیوپ) + اکسیدان شماره ۱ موها را رنگساژ نمایید.
      مقاله رنگ مو دودی نقره ای
      و
      گرفتن سفیدی مو
      را
      حتما ببینید.

  2. ناشناس گفت:

   سلام موهام سفیدی زیاد داره رنگ بلوند خاکستری زدم زیتونی شده چکار کنم بدون دکلره به نقره‌ای برسه ممنون از شما

   1. Rokhnegar گفت:

    سلام
    رنگ خاکستری دارای توناژ آبی در اصل می باشد. بنابراین در صورت وجود کمی زردی توناژ نهایی سبزی می شود. منتها اگر دنبال رنگ خاکستری خالص هستید- باید پایه دکلره ده باشد.
    مقاله اموزش رنگ مو خاکستری را حتما ببینید.

    1. ناشناس گفت:

     سلام موهای مشکی طبیعی دارم میخواستم رنگ ۰۰۰کنم نتیجش چه درمیاد ارایشگربهم گفته پایه موهات به ۷ برسه میرسونه به پایه ۷ موهامو

     1. Rokhnegar گفت:

      سلام
      ببینید در یک مرحله معمولا مو به پایه 7 نمی رسد. احتمال زیاد حداقل باید مو را تا سه بار با سه صفر روشن کنید. منتها پایه 7 اصولا قرمز نارنجی دارد. بهتر است با دکوکرم و اکسیدان و اولاپلکس مو را روشن کنید.
      مقاله اموزش دکلره تا پایه 10 را حتما ببینید.

     2. ناشناس گفت:

      سلام شبتون بخیر
      من یبار موهامو با رنگ موی صورتی فانتزی و اکسیدان ۲ رنگ کردم ولی تقریبا رنگ نگرفت
      موهام مشکیه
      میشه ترکیبی بگین که موهامو صورتی روشن کنه بدون دکلره

     3. آیناز گفت:

      سلام شبتون بخیر
      من یبار موهامو با رنگ موی صورتی فانتزی و اکسیدان ۲ رنگ کردم ولی تقریبا رنگ نگرفت
      موهام مشکیه
      میشه ترکیبی بگین که موهامو صورتی روشن کنه بدون دکلره

     4. Rokhnegar گفت:

      سلام
      اگر موهایتان مشکی طبیعی رنگ نشده است می توانید پودر دکلره رنگی سرخابی را دو پیمانه با رنگهای قرمز فانتزی مانند ماگما یا قرمز توت فرنگی ترکیب نمایید. در ضمن حتما اکسیدان نه درصد و واریاسیون ابی و بنفش را نیز در ترکیب رنگ به کار ببرید.
      مقالات
      رنگ مو بدون دکلره
      رنگ مو فانتزی بدون دکلره
      و
      رنگ مو صورتی
      را حتما ببینید.

    2. ناشناس گفت:

     سلام خسته نباشید. من موهام مشکی طبیعی هست میخوام موهامو کاراملی کنم با سه صفر چطور میتونم باز کنم که یک دست همش رنگ بگیره

     1. Rokhnegar گفت:

      سلام
      می توانید از نصف تیوپ ۸ کاراملی + یک چهارم تیوپ ۷ دودی + یک چهارم ۰۰۰ + دو بند انگشت واریاسیون سبز و آبی و اکسیدان ۹ درصد بهره ببرید.
      حتما
      دو مقاله
      رنگ مو بدون دکلره
      و
      رنگ مو کاراملی جذاب
      را ببینید.

  3. س. د گفت:

   آیا باید با روشن کننده اکسیدان هم مخلوط کرد یا خیر

   1. Rokhnegar گفت:

    سلام
    بله باید یک و نیم برابر اکسیدان اضافه نمود.

  4. هما گفت:

   سلام
   وقت بخیر
   میخوام توی موهام تکه های نسکافه در بیارم و زمینه موهام رنگ طبیعی خودش یعنی مشکی باشه
   نمیتونم دو روز بعد از ۰۰۰ گزاشتن دوباره روی تکه ها رنگ بزارم، با چه فاصله زمانی این کار رو کنم؟

   1. Rokhnegar گفت:

    سلام
    برای لایت نسکافه ای اگر نمی خواهید موها را دکلره نمایید. با رنگ نسکافه ای پایه ۹ و دودی پایه ۸ + اکسیدان نه درصد + دو بند انگشت واریاسیون آبی + بنفش و اکسیدان نه درصد موها را می توانید روشن کنید.
    مقاله روشن شدن مو بدون دکلره را حتما ببینید.

    1. فریبا گفت:

     سلام من ۵۰ درصد سفیدی دارم با دکلره موهام رو بلوند کردم پوستم گندمیه سفید نیستم الان میخام ریشه گیری کنم بدون دکلره چون موهام اسیب دیده چ رنگهایی ترکیب بلوند زیبایی میده ممنون

     1. Rokhnegar گفت:

      سلام
      می توانید از ۷.۰۰ (یک سوم نیوپ) + ۸ طبیعی (یک سوم تیوپ) + ۸ دودی (یک سوم تیوپ) + اکسیدان ۶ درصد بهره ببرید.
      مقاله گرفتن سفیدی مو را حتما ببینید.

   2. محبوبه گفت:

    سلام ..موهامو قبلاً کاملا دکلره کردم رنگساژ زیتونی شده ریشه ی موم ۵سانت دراومده موهام چندرنگ شده بنظرتون ۰۰۰کنم بد رنگ تیره بزارم یکدست میشه؟

    1. Rokhnegar گفت:

     سلام
     بهتر است با نصف تیوپ 7 دودی + نصف تیوپ 7 زیتونی + دو بند انگشت واریاسیون سبز + آبی + اکسیدان 6 درصد کل موها را یکدست نمایید.
     راه دیگر نیز دکوپاژ مو است. بعد از دکوپاژ می توانید رنگساژ دودی زیتونی کنید.
     حتما مقالات
     آموزش جامع دکوپاژ مو
     آموزش رنگساژ مو
     رنگ موی زیتونیرا ببینید.

     1. مینو گفت:

      سلام،من ۳سال پیش موهام دکلره بود رنگ مشکی گذاشتم روش،دیگه رنگ نگذاشتم تا الان، دیروز موهامو رنگ چای عسلی ۸ با اکسیدان ۶ درصد گذاشتم هیچ تغییری نکرد…الان می‌خوام سه صفر بزارم،با چه رنگی مخلوط کنم که رنگ موهام قهوه ای روشن بشه؟

     2. Rokhnegar گفت:

      سلام
      احتمالا هنوز هم رنگ N1 درون مو وجود دارد. بهتر است موها را ریموور بزنید. سپس با پودر زغال موها را دکلره نمایید. با این کار موها از رنگ N1 پاک می شود. پایه مو برای رنگ روشن اماده می شود.
      حتما
      مقاله ریموور چیست
      و
      مقاله رنگ مو عسلی را ببینید

 16. مصی میلادی گفت:

  سلام خسته نباشید، من موهام قبلا دکلره بود بع مشکی زدم، که بعد مدتی تن پرکلاغیش رفت و قهوه ای مانند شد، که قهوه ای تیره زدم روش که ریشه هام سفیداش پوشیده بشه، حالا اگر بخوام دو سه درجه روشن‌تر بشه از سه صفر میشه استفاده کنم؟واسه دکلره موهام جواب نمیده چون از قبل که دکلره بود خشک شده.ممنون.

  1. مریم گفت:

   سلام خسته نباشید موهام قهوه ای خیلی تیره ست با ۰۰۰صفر میشه روشن کنم و بعدش رنگ موی روشن بزنم

   1. Rokhnegar گفت:

    سلام
    سه صفر به تنهایی نمی تواند تا پایه 8 مو را روشن کند. مگر اینکه چندین بار این کار را تکرار نمایید. می توانید از هایلایت نقره ای – 8 زیتونی – 8 دودی + دو بند انگشت واریاسیون آبی + بنفش + اکسیدان 9 درصد برای روشن شدن مو استفاده نمایید.
    در ضمن حتما مقاله رنگ مو بدون دکلره را ببینید.

    1. نیل گفت:

     سلام من موهام طبیعی هست میخوام یه رنگ بدون دکلره کاراملی روشن بذارم البته اگه بشه با سه صفر انجامش بدم میشه راهنمایی کنید چه ترکیب رنگی باید استفاده کنم ؟ موهام تا سر شونه هام هست اندازه هر رنگ چقدر باشه

     1. Rokhnegar گفت:

      سلام
      فرمول رنگ داده شد. منتها دیگر نیازی به سه صفر نیست.

     2. ناشناس گفت:

      سلام من موهامو رنگ زدم رنگ مش زدم خالی روی زمينه مشکی الان می خوام روشن بزنم هم مش وهم پایه روشن بشن چه رنگ خوبه

     3. Rokhnegar گفت:

      سلام
      شما می توانید با هایلایت نقره ای (یک سوم تیوپ) + ۸ دودی (یک سوم تیوپ) + ۸ نسکافه ای (یک سوم تیوپ) + دو بند انگشت واریاسیون سبز و ابی موها را با اکسیدان ۹ درصد روشن کنید.
      حتما مقاله رنگ مو بدون دکلره جامع
      و
      رنگ مو نسکافه ای زیبا را
      ببینید.

 17. لیلا گفت:

  سلام موهامو با c8 رنگ کردم قهوه ای متوسط شده الان میخوام با سه صفر روشنش کنم.میشه یه ترکیب رنگ خوب بگین میخوام بلوند دودی یا کنفی بشه

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   برای رنگ مو دودی باید مو به پایه نه و ده دکلره و بدون کوچکترین زردی باشد. با سه صفر فقط پایه رنگ شما روشنتر می شود ولی قدرت این را ندارد که پایه لازم برای دودی را فراهم کند. حتما مقاله اموزش رنگ مو دودی را ببینید.

 18. عباسی گفت:

  من دوهفته پیش موهام و رنگ کردم البته اول n6گذاشتم چون موهام مشکی طبیعی بود زیادی روشن نشد بعد n6گذاشتم یه خورده روشن شد و بعد در آخر شرابی مخملی متوسط گذاشتم .الان میخواستم بی رنگ کنم با رنگ سه صفر و بعد رنگ بزارم باید چکار کنم ک اون قرمزی و بعدش نداشته باشه

 19. فریبا سبحانی گفت:

  سلام شیش ماه پیش رنگ شرابی گذاشتم الان میخوام رنگ سه صفر بزارم جنس موهام هم ضخیم هستش تا چند درجه روشن میشه اصلا میشه با زمینه شرابی که چند وقت پیش گذاشتم ۳ صفر بزنم یا نه؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   بهترین راه استفاده از ریموور است. باید با استفاده از ریموور رنگ مو شرابی را از مو پاک کنید. سپس با پودر زغال موها را دکوپاژ نمایید. روش اصولی حذف رنگ شرابی به این صورت است.
   حتما مقاله ریموور چیست را بخوانید.

   1. ناشناس گفت:

    سلام من اول رنگ مویم عسلی شده بود حالا از اول قصدم ماسه ای شنی بود ولی رنگش زرد روشن مثل عسلی شد حالا نمی دونن برای اینکه رنگ مویم رو ماسه ای شنی کنم چه کار کنم

    1. Rokhnegar گفت:

     سلام
     بهتر است به موهایتان شامپو ضد زردی بزنید. سپس با هایلایت نقره ای (نصف تیوپ) + 8 دودی (نصف تیوپ) + دو بند انگشت واریاسیون بنفش + نقره ای + اکسیدان 6 درصد زردی موها را بگیرید.
     برای ایده های بیشتر حتما
     مقاله گرفتن زردی نارنجی موها را ببینید.

   2. زیبا گفت:

    رنگ بلونده پلاتینه ده و زیتونی خیلی خیلی روشن دوازده سه روی موی مشکی طبیعی با اکسیدان نه چ رنگی در میاد

    1. Rokhnegar گفت:

     سلام
     اگر موهایتان ظریف رنگ نشده است و خودتان دارای پوست روشن هستید. معمولا مو زود روشن می شود. منتها اگر دوست دارید مو را بدون دکلره روشن کنید. بهتر است در مرحله اول ۸ دودی با ۸ زیتونی را نصف تیوپ + یک چهارم هایلایت نقره ای + دو بند انگشت واریاسیون آبی و بنفش و اکسیدان نه درصد ترکیب نمایید. سپس حدودی یک هفته تا ۱۰ روز بعد موه را مثلا با ۹ دودی و ۹ زیتونی روشنتر نمایید. معمولا موی تیره با رنگ پایه ۱۰ در یک مرحله ممکن است تم نارنجی پیدا کند.
     در ضمن
     حتما مقاله رنگ مو بدون دکلره و روشن کردن مو بدون دکلره را ببینید.

     به همه مخاطبان عزیز رخ نگار توصیه می شود که برای آشنایی با ترکیب جذاب رنگ های ترکیبی و خاص و پرطرفدار حتما از سی دی آموزش ترکیب عملی ترکیب رنگ دیدن فرمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

فروش انواع مواد صافی و احیا مو به صورت میلی و یا کامل

(از اینجا وارد شوید)

Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram
فروشگاه
وبلاگ
حساب کاربری من