قدم به قدم با رخ نگار تا زیبایی بیشتر.. Rokhnegar Hair Beauty  
قدم به قدم با رخ نگار تا زیبایی بیشتر.. Rokhnegar Hair Beauty  

روشن كردن مو با رنگ 000 حرفه ای بدون دکلره در منزل

000-hairlight

روشن کننده مو را با نام های e20 یا 000 یا واریاسیون 000 نیز می شناسند. این ماده در روشن نمودن رنگ مو بسیار کاربرد دارد. ولی قبل از خرید رنگ مو بدانید که روشن کننده مو بیشتر به صورت ترکیب با رنگ موها کاربرد دارد. استفاده تکی این رنگ بر روی مو توصیه نمی شود. زیرا تا حدودی باعث خشکی موها خواهد شد. میزان روشن کنندگی آن به اندازه دکوکرم و مواد دکلره نخواهد بود.

رنگ ۰۰۰

رنگ سه صفر چیست ؟

كاربرد رنگ سه صفر چگونه است ؟

ترکیب رنگ سه صفر با واریاسیون سبز

را در ادامه به طور مفصل مطالعه خواهید نمود.

رنگ مو ۰۰۰

روشن کننده مو

نحوه استفاده از رنگ سه صفر :

در استفاده از رنگ 000 به این نکته توجه کافی داشته باشید. رنگ موی 000 اگر با اکسیدان نمره ۲ ترکیب شود. دو پایه مو را روشن می نماید. اگر سه صفر با اکسیدان نمره ۳ ترکیب شود. پایه مو ۳ الی ۴ پایه (با توجه به میزان نازکی موها) روشن کردن مو با سه صفر انجام خواهد شد.

رنگ موی سه صفر چیست

برای موهای رنگ شده پایه 4 و تیره تر از آن, از رنگ مو روشن کننده 000 انتظار خاصی نداشته باشید. زیرا سبب روشن شدن مو نمی گردد. برای موهای طبیعی تیره رنگ نشده می توان از سه صفر بهره برد. در اینصورت است که روشن کنندگی خوبی را تجربه خواهید نمود.

اگر زمینه موهایتان قرمزی دارد. در ضمن نمی خواهید موقع روشن شدن موها قرمزی مو بیشتر از این به چشم بیاید. حتما از رنگهای زیتونی پایه متوسط به مقدار خیلی کم در این ترکیب استفاده کنید.(در این رابطه جهت رنگبری موها میتوانید از روش دکوپاژ مو هم استفاده نمایید)

ترکیب رنگ زیتونی و سه صفر جهت روشن شدن مو بدون دکلره دارای قرمزی

اگر موهایتان زمینه مسی دارد. در ضمن نگرانید که رنگ موهایتان پس از روشن شدن به رنگ هویجی تمایل پیدا کند. حتما مقدار کمی رنگ خاکستری در رنگ موی خود اضافه نمایید.

ادامه مطلب
آموزش رنگ ابرو جدید با ۶۰ مدل متفاوت جذاب بدون زردی

ترکیب خاکستری و سه صفر برای روشن شدن مو با زمینه مسی

اگر موهای طلایی دارید. در عین حال می خواهید چند پایه آنرا روشن کنید. حتما از واریاسیون بنفش به مقدار خیلی کمی در رنگ ترکیبی خود استفاده نمایید. تا از زردی موها پس از روشن شدن کاسته شود. در ضمن زردی اضافی موها گرفته شود.

رنگ موی سه صفر

روشن کننده مو

000 به طور اصولی در دسته واریاسیون ها قرار می گیرد. ولی بسیاری از آرایشگران از آن به منظور روشن کردن ابرو و یا کمرنگ نمودن رنگهای تیره استفاده می کنند.

ترکیب سه صفر با رنگ مو

در روشن كردن مو با رنگ 000 بدانید. اگر رنگی تیره یا متوسط در منزل یا آرایشگاه دارید. در عین حال به کارتان نمی آید. یک راه حل دارید. با ترکیب رنگ تیره یا متوسط با رنگ 000 به راحتی با توجه به درجه روشنایی بالاتر می رسید. پس می توانید یا 000 نتیجه مطلوبی بگیرید.

روشن كردن مو با رنگ سه صفر

روشن كردن مو با رنگ 000در مجموع از 000 بعنوان روشن کننده مو می توانید استفاده نمایید. حتما از ماسک مو برای داخل و بیرون حمام استفاده کنید. 

با سه صفر و اکسیدان 12 مو را روشن کنیم

با سه صفر و اکسیدان 12 مو را روشن کنیم جزو یکی از سوالات همیشه مشتریان رخ نگار است. اگر مویتان رنگ نشده است. یا پایه ۵ و ۶ قهوه ای پایه قهوه ای و طلایی است. مسلما با کمک دو روشن کننده قوی سه صفر و اکسیدان ۱۲ درصد چهار درجه روشن شدن مو حاصل می شود. منتها اصولا این ترکیب برای روشن شدن مو ملایم عمل نمی کند. به خصوص اگر موهایی خشک دارید. بنابراین اگر دنبال روش جایگزین هستید. می توانید دکوکرم + اولاپلکس + اکسیدان ۹ درصد را استفاده نمایید. این ترکیب با حداقل آسیب موی خود را روشن نمایید. حتما مقاله دکلره مو تا پایه ۹ و ۱۰ را ببینید.

ادامه مطلب
رنگ مو نسکافه ای با ۵۰ مدل بی نظیر بدون دکلره

رنگ 000 روی موی شرابی :

درجه روشنی رنگ شرابی در نتیجه کار  روشن کننده بسیار مهم است. به این معنی که اگر موهایی در پایه های ۲ تا ۴ شرابی دارید. در عین حال مدت زمان زیادی از آخرین رنگ نمودن موهایتان نگذشته باشد. بهتر از به جای رنگ سه صفر از دکوکرم و یا دکلره استفاده نمایید. ولی اگر موی شرابی شما در پایه های ۵ تا ۷ است. می توانید توسط رنگ سه صفر و اکسیدان ۹ درصد پایه موها را ۲ تا ۳ پایه موها را روشن نمایید.

رنگ سه صفر روی موی مشکی

اگر قصد روشن شدن مو را بدون دکلره دارید. می توانید ترکیب رنگ مو با سه صفر زیر را به کار ببرید.

ترکیب رنگ موی سه صفر با رنگهای دیگر

سه صفر (نصف تیوپ)

یک چهارم تیوپ (هایلایت نقره ای )

زیتونی پایه ۸ (یک چهام تیوپ)

دو بند انگشت واریاسیون آبی و بنفش

اکسیدان ۹ درصد

را روی موی مشکی طبیعی رنگ نشده می توانید به کار ببرید.

 

رنگ سه صفر روی موی سفید

رنگ سه صفر روی موی سفید معمولا مناسب نیست. اگر خواهان رنگ روشن روی موهای سفید هستید. باید موها را دکوپاژ نمایید. سپس موها را رنگساژ نمایید. رنگ روشن بدون دکلره برای پوشش دهی سفیدی موها نیز بهتر است ترکیبی از رنگهای طبیعی اکسترا و دودی با اکسیدان ۶ درصد باشد. برای اطلاعات بیشتر برای گرفتن سفیدی مو حتما مقاله گرفتن سفیدی مو را ببینید.

رنگ 000 روی موی مشکی :

برای استفاده رنگ 000 بر روی موی مشکی توجه نمایید.

آیا موی شما مشکی رنگ شده است؟  یا رنگ طبیعی موی خودتان می باشد.

رنگ 000 را بر روی مشکی رنگ شده نتیجه ای ندارد. در عین حال موهایتان احتمالا کمی خشک هم خواهد شد.

روشن كردن مو با رنگ 000

رنگ 000

در روشن كردن مو با رنگ 000 اگر مشکی یا قهوه ای تیره طبیعی و رنگ نشده است. می توانید به راحتی و با اکسیدان شماره ۲ جهت روشن کنندگی بیشتر آن را به کار ببرید.

ادامه مطلب
رنگ موی کاراملی ترکیبی زیبا با ۳۰ مدل از نسکافه ای تا دودی

رنگ سه صفر روی موی قهوه ای

روشن كردن مو با رنگ 000

روشن كردن مو با رنگ سه صفر

با سه صفر و  اکسیدان ۶ درصد برای روشن کردن موها از ۱ تا 2 پایه نیز می توانید استفاده نمایید. پس از مخلوط کردن رنگ موی 000 و اکسیدان, موها را یا این مخلوط کاملا آغشته کنید. نیم ساعت الی ۴۵ دقیقه مکث کنید. سپس موها را با آب بشویید.

 

ترکیب رنگ سه صفر با واریاسیون سبز

ترکیب رنگ سه صفر با واریاسیون سبز نیز یکی از مهم ترین سوالات مخاطبان رخ نگار است. اگر قصد روشن کردن مو با ۰۰۰ را دارید. اصولا رنگ سبز از قرمزی جلوگیری می کند. منتها واریاسیون سبز به تنهایی قدرت گرفتن قرمزی مو را ندارد. بنابراین بهتر است با یک سوم تیوپ سه صفر + یک سوم ۸ زیتونی + یک سوم ۸ دودی + واریاسیون سبز و آبی (دو بند انگشت) + اکسیدان ۹ درصد موها را روشن نمایید.

رنگ موی دودی روی سه صفر

اگر موهایتان را با سه صفر روشن کرده اید. در عین حال توناژ نارنجی در موهایتان وجود دارد. رنگ دودی شماره ۶ را با دو بند انگشت واریاسیون ابی و اکسیدان ۹ درصد ترکیب نمایید.

ترکیب رنگ مو سه صفر با دودی

روشن کردن مو با نصف تیوپ سه صفر – یک چهارم تیوپ ۸ دودی و یک چهارم تیوپ ۸ زیتونی راه بسیار مناسبی برای روشن کردن مو بدون دکلره است.

 

مراقب خودتون باشید. منتظر مقاله های آرایش موی رخ نگار باشید.

امتیاز شما به این مطلب چند است؟
 • امتیازها به این مطلب

خلاصه

روشن کننده مو را با نام های e20 یا 000 یا رنگ 000 و یا واریاسیون 000 نیز می شناسند. صفر تا ۱۰۰ روشن شدن مو را در این مقاله می یابید.

به طور کلی
5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
3.75 (87 رای)

257 دیدگاه در “روشن كردن مو با رنگ 000 حرفه ای بدون دکلره در منزل

 1. معصومه یوسفی زاویه گفت:

  سلام من پایه موهام رو با ۰۰۶ رنگ کردم دوماهی هست حالا بدون دکلره می خوام روشن کنم از چه رنگ ها و به چه اندازه باید استفاده کنم هر چقدر روشن همون قدر بهتر

  1. Rokhnegar گفت:

   با سلام
   معمولا روشن کردن بدون دکلره و یا بدون دکوپاژ با نارنجی قرمزی همراه است. بهتر است که موها را دکوپاژ نمایید.
   حتما مقاله اموزش دکوپاژ مو را ببینید و سپس مو را رنگ مناسب بزنید.
   منتها اگر به هر دلیل قصد روشن کردن مو بدون دکلره را دارید. بهتر است نصف تیوپ سه صفر را با ۸ خاکستری و نصف تیوپ هایلایت نقره ای و دو بند انگشت واریاسیون ابی و سبز و اکسیدان شماره ۲ به مو بزنید.
   مقاله رنگ مو بدون دکلره را نیز حتما ببینید.

 2. آرزو گفت:

  زمینه موهام قهوه ای رنگ زدم میخوام مش پایه 10 توش بزنم چی باید استفاده کنم در بیاد

  1. Rokhnegar گفت:

   با سلام
   فقط با دکلره توسط مش فویلی یا مش سوزنی می توانید پایه ۹ دکلره را در بیاورید و سپس به موها شامپو ضد زردی بزنید.
   مقاله مش سوزنی
   و
   مش فویلی را حتما ببینید.

 3. پریسا گفت:

  من موهامو با ۳صفرروشن کردم مبخوام شرابی روشن ج چه شماره ای اززپرنگ شرابی روپیشنهادمیکنی

  1. Rokhnegar گفت:

   با سلام بهتر است ۶ شرابی را استفاده نمایید.
   مقاله رنگ مو شرابی را حتما ببینید.

 4. یلدا گفت:

  سلام ببخشید من موهام مشکی هست میخوام با سه صفر روشنش کنم و میخوام لایت شکلاتی بزنم میشه بگید چیکار کنم

  1. Rokhnegar گفت:

   با سلام
   هایلایت نقره ای (تصف تیوپ) با سه صفر (یک چهارم تیوپ) + دودی پایه ۸ (یک چهارم تیوپ) + دو بند انگشت واریاسیون ابی و سبز و اکسیدان ۹ درصد را به مو بزنید.
   مقاله رنگ مو شکلاتی را حتما ببینید.

 5. الهام گفت:

  سلام من موهام مشکی بدون رنگه میخوام موهامو عسلی یا نسکافه ای بدون دکلره در بیاره باید از چه رنگی استفاده کن

  1. Rokhnegar گفت:

   با سلام
   می توانید بژ پایه ۸ را یک سوم تیوپ با دودی پایه ۸ یک سوم تیوپ و نسکافه ای پایه ۷ یک سوم تبوپ و اکسیدان شماره ۲ ترکیب نمایید.
   حتما دو مقاله
   رنگ مو نسکافه ای
   و
   رنگ مو بدون دکلره
   را ببینید.

 6. موسی نسب گفت:

  سلام خسته نباشید من موهام یک سال پیش دکلره کردم و الان تا نصف دکلره س،الان میتونم با سه صفر موهای مشکی رو روشن کنم و پایین موهام که دکلره س رو سه صفر نزنم آخر سر رنگ دلخواهم رو بزارم،ایا امکانش هست؟ ممنون میشم کمکم کنید🙏

  1. Rokhnegar گفت:

   با سلام
   ممکن است با سه صر و هایلایت نقره ای و اکسیدان شماره ۲ مو تا حدودی روشن شود. منتها راه اولی دکلره همراه با اکسیدان در قسمتهای تیره است.

  2. ناشناس گفت:

   سلام خسته نباشید میخواستم رنگ فانتزی بنفش با سه صفر بزارم.موهام تاحالا رنگ شدع ایا جواب میدع؟؟

   1. Rokhnegar گفت:

    با سلام
    رنگ بنفش فانتزی فقط روی پایه ۱۰ جواب می دهد. باید با دکلره مرغوب و اولاپلکس شماره ۱ موها را تا پایه ۹ دکلره کرده و شامپو ضد زردی بزنید تا پایه ۱۰ روشن شود و سپس انواع رنگ فانتزی بنفش را به مو بزنید.
    مقاله رنگ مو بنفش را حتما ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram
فروشگاه
وبلاگ
حساب کاربری من