رنگ موی کاراملی

رنگ موی کاراملی جزو بهترین رنگهایی است که می تواند سبب تغییرات زیادی در ظاهر شما شود و رنگ کاراملی جزو رنگهایی است که تنوع بسیار زیادی را در کاتالوگ های مختلف می تواند ببیند. از رنگهای شکلاتی با تناژ طلایی و بلوطی تا رنگهای بسیار خاص بلوند یاسی و صورتی کمرنگ و وانیلی.

 

 

رنگ موی کاراملی

 

رنگ موی کاراملی

 

 

رنگ موی کاراملی با توناژ شکلاتی

رنگ کاراملی از پایه ۶ تا ۸ با تناژ اصلی شکلاتی در کاتالوگ های دنی وان و آلبورا قابل مشاهده هستند. در نوعی از رنگ کاراملی رنگ شکلاتی در ترکیب با رنگ طلایی و بلوطی به وجود می آید که از پایه ۶ تا ۸ شروع می شود. اگر تمایلی به دکلره به هر دلیل ندارید می توانید رنگ هایی از این دست را روی موهایتان در آورید ولی با دکلره با شباهت بسیار زیاد به رنگ مد نظر به دست می آید.

 

اگر پایه رنگهای مویتان تیره است یعنی پایه ۵ تا ۶، یا اصلا موهایتان را رنگ نکرده اید، رنگهای پایه ۷-۸ کاراملی یک تیوپ، یک بند انگشت واریاسیون دودی رنگ های کاراملی گرم را به دست می دهد.

 

رنگ موی کاراملی

رنگ موی کاراملی روشن و زیبا با پایه ۸ دکلره به دست می آید. رنگ مو کاراملی پایه ۷ با اکسیدان شماره ۱، یک بند انگشت واریاسیون دودی نیز رنگ زیبایی را حاصل می نماید. رنگ بلوند کاراملی دنی وان با توناژ شکلاتی منتها بدون قرمزی است. برای رنگ موی ترکیبی نیز رنگ بسیار زیبایی را بسیار حاصل می کند. بنابراین پایه دکلره ۸، رنگ کاراملی پایه ۷ دنی وان یک تیوپ، شیرنسکافه ای ۸٫۸۱ یک تیوپ و یک بند انگشت واریاسیون دودی و نقره ای و اکسیدان ۶ درصد رنگ زیبایی را حاصل می کند.

 

رنگ موی کاراملی

رنگ کاراملی گرم با توناژ طلایی، بلوطی

برای مثال رنگ کاراملی در کاتالوگ آلبورا ترکیب قهوه ای با تناژ طلایی و بلوطی رنگهای کاراملی گرم را حاصل می کند که برای روشن کردن رنگ مو (اگر حساسیت چندانی به انطباق ۱۰۰ درصدی رنگ دلخواهتان ندارید و تمایلی به دکلره ندارید) از رنگهای پایه ۷-۸ کاراملی با اکسیدان ۹ درصد رنگ زیبایی را حاصل می نماید.

رنگ مو کاراملی بلوند شنی

ترکیب رنگ مو کاراملی استیل ۹٫۷ که رنگ فوق العاده زیبایی است با بلوند شنی مدیترانه ای می تواند رنگ خاصی را به وجود می آورد. برای رنگهای بلوند حتما بایستی با دکلره پایه موهایتان را به ۸ -۹ برسانید. پس از آنکه به پایه مورد نظر رسید، یک تیوپ رنگ کاراملی استیل ۹٫۷، نصف تیوپ رنگ شنی مدیترانه ای ۸٫۸۱، یک بند انگشت واریاسیون دودی، بنفش و نقره ای با اکسیدان ۶ درصد نیز رنگ کاراملی با توناژ شنی مدیترانه ای حاصل می کند.

 

ادامه مطلب
آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

رنگ موی کاراملی

 

رنگ مو کاراملی با توناژ نقره ای

برای رنگ موی کاراملی بایستی پایه موهایتان را به ۸-۹ برسانید، سپس رنگ کاراملی ۹٫۷ یک تیوپ، رنگ نقره ای ۹٫۱ و دودی ۸٫۱ نصف تیوپ، واریاسیون دودی، نقره ای و بنفش یک بند انگشت را با اکسیدان ۶ درصد، از هر کدام بلوند زیبای کاراملی نقره ای را حاصل می کند.

 

رنگ موی کاراملی

 

رنگ کاراملی ارغوانی

این رنگ یکی از زیباترین رنگهایی است که تفاوت زیادی را با سایر رنگ موها برای شما ایجاد می نماید. چون رنگ مو بلوند است پس موهایتان را بایستی دکلره نمایید. اگر پودر دکلره های یخ با مواد مناسب را با اکسیدان های مناسب و افزودن روغن آرگان به مواد دکلره به کار ببرید، موی شما حداقل آسیب را می بیند. بنابراین پس از اینکه پایه موهایتان به ۸ رسید، رنگ کاراملی (یک تیوپ)، رنگ بلوند ارغوانی ۷٫۵۵ (نصف تیوپ)، واریاسیون دودی، نقره ای و بنفش یک بند انگشت را با اکسیدان ۶ درصد ترکیب نمایید.

 

رنگ موی کاراملی

 

رنگ موی کاراملی

 

رنگ مو کاراملی یاسی

در رنگ موکاراملی یاسی توناژ صورتی رنگ منتها از نوع بلوند دارد. پایه مناسب برای این رنگ ۸-۹ دکلره می باشد. رنگ کاراملی استیل ۹٫۷ به اندازه یک تیوپ، هایلایت یاسی دنی وان به اندازه یک تیوپ، یک چهارم تیوپ بلوند ارغوانی ۷٫۵۵ با واریاسیون بنفش و نقره ای به اندازه یک بند انگشت رنگ مو کاراملی یاسی را حاصل می کند.

 

ادامه مطلب
هایلایت مو چیست و شناخت صحیح هایلایت مو

رنگ موی کاراملی

 

رنگ موی کاراملی

 

رنگ موی کاراملی

 

رنگ کاراملی با توناژ صورتی

رنگ بلوند کاراملی می تواند در ترکیب با رنگ های فانتزی مثلا ماگما دنی وان یا رنگهای فانتزی استیل و پرستیژ که دارای رنگ صورتی هستند، رنگ کاراملی بسیار زیبا و نسبتا فانتزی را بدهد ولی توناژ صورتی ملیح و متعادلی دارد که سبب زیباتر شدن چهره شما می شود.  دکلره تا پایه ۹، رنگ کاراملی استیل (یک تیوپ) ، رنگ ماگما دنی وان یا هر رنگ فانتزی با توناژ صورتی (یک چهارم تیوپ)، بلوند دودی ۹٫۱ (یک چهارم تیوپ) و واریاسیون های بنفش و دودی از هر کدام یک بند انگشت به همراه اکسیدان ۶ درصد رنگ مطلوب را حاصل می کند که فوق العاده زیباست و شما را متفاوت می کند.

 

 

رنگ موی کاراملی

 

در انتها امیدواریم از این مقاله در مورد رنگ مو کاراملی لذت برده باشید.

 

رخ نگار همراه همیشگی شما در زیبایی گیسوان شما

مراقب خودتون باشید و منتظر مقاله های آرایش موی رخ نگار باشید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

امتیاز شما به این مطلب چند است؟
  • امتیازها به این مطلب

خلاصه

رنگ موی کاراملی جزو بهترین رنگهایی است که می تواند سبب تغییرات زیادی در ظاهر شما شود و رنگ کاراملی جزو رنگهایی است که تنوع بسیار زیادی را در کاتالوگ های مختلف می تواند ببیند.

به طور کلی
4.5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4.5 (22 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *