رنگ موی عسلی بدون دکلره زیبا و ۵۰ مدل متفاوت و لاکچری

Honey-hair-color-main

رنگ موی عسلی جزو پرفروش ترین و چشم نوازترین رنگ موهای بلوند است. رنگ مو عسلی به خاطر طبیعت رنگش، هم بین خانمهای اروپایی با پوستی سفید و چشمانی روشن بسیار محبوب است و هم بین بانوان شرقی با پوستی گندمی و چشمهایی تیره مورد پسند است. بنابراین چهره هر دو گروه را جذابتر می کند.

در این مقاله به آموزش رنگ عسلی خواهیم پرداخت. همچنین شیکترین و لوکس ترین ترکیبات رنگ عسلی را مطرح خواهیم کرد. شما با تصاویر رنگ موهای عسلی و ترکیبات هر یک از این رنگها کاملا آشنا خواهید شد.

پس با ما همراه باشید.

رنگ موی عسلی

 در انواع طیف های روشن و تیره

رنگ موی عسلی برای عروس

ولی قبل از شروع مقاله حرف آخر را همین اول می گوییم.

اگر می خواهید در زمان خود صرفه جویی کنید. مطالب گسسته آموزش رنگ مو را به صورت پراکنده مطالعه نکنید. شما تنها با دیدن ویدیو های آموزشی می توانید به سادگی کارشناس ترکیب رنگ شوید. مطالب این مقاله به همراه ساعتها آموزش رنگ مو و دکلره را در بسته ویدیویی آموزش ترکیب رنگ مو در دوره آموزش غیر حضوری اصول رنگ و ترکیب رنگ مو مشاهده نمایید. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر و یا تمایل به خرید این محصول دارید. عکس زیر را کلیک کرده و سپس وارد شوید.

 

 

رمز و راز رنگ موی عسلی چیست؟

رنگ عسلی، ترکیبی از رنگ طلایی سری G و رنگ مسی سری bronze است. بنا بر طیف درجه روشنی رنگ، از شماره ۴ تا ۱۰ می تواند رنگ عسلی تیره تا رنگ موی بلوند عسلی روشن را در برگیرد. قبل از آموزش رنگ عسلی باید بگوییم همانطور که مشخص است. ترکیب رنگ موی عسلی تشکیل شده از رنگ سرد و گرم  منتها میزان طلایی بودن رنگ بیشتر از مسی است. در نتیجه رنگ موی بلوند عسلی خیلی سرد یا رنگ خیلی گرم را بدست نمی دهد. همین باعث می شود که درجه روشنی پوست صورت هر قدر متفاوت باشد. باز هم این رنگ مو ، چهره ی شما را زیباتر کند.

رنگ عسلی جذاب مخصوص پوستهای گرم

رنگ موی عسلی

رنگ عسلی تیره

رنگ عسلی تیره، می تواند از پایه ۵ شروع شود. در واقع ترکیبی از رنگ طلایی و مسی تیره است. این طیف رنگ برای خانمهایی که دوست دارند گرمی رنگشان بیشتر باشد مناسب تر است. البته اگر رنگ پوست شما سبزه است. پیشنهاد میکنیم این مدل رنگ یعنی رنگ مو عسلی تیره را انتخاب نکنید، زیرا که همخوانی خوبی با رنگ پوست سبزه ندارد. خرید رنگ مو عسلی تیره می تواند گزینه خوبی برای موهای سفید باشد. برای بسیاری از دختران نیز که دوستدار رنگ متفاوت و دخترانه می باشد. این رنگ بسیار زیبا و مناسب است.

رنگ موی عسلی بدون دکلره

رنگ عسلی تیره لاکچری

رنگ موی عسلی تیره

فرمول رنگ عسلی تیره بدون دکلره:

موی رنگ نشده یا موی قهوه ای یا طلایی پایه ۵ تا ۷

رنگ عسلی پایه ۵ – سه چهارم تیوپ

رنگ مو نسکافه ای پایه ۶ – یک چهارم تیوپ

رنگ مو دودی پایه ۷ – یک هشتم تیوپ

واریاسیون بنفش و نقره ای – دو سانت

اکسیدان شماره ۱

رنگ  عسلی متوسط

رنگ عسلی متوسط ، پایه ۶  یا ۷ می باشد. از آنجائیکه این مدل رنگ مو جزو دسته رنگهای متوسط است، بهتر است ترجیحا روی موی دکلره شده قرار بگیرد. ولی چنانچه به هر دلیل نمی توانید موهای خود را دکلره کنید. درضمن موهایتان نسبتا تیره است. رنگ عسلی متوسط را حتما با اکسیدان ۹ درصد یا شماره ۲ ترکیب کنید. در نتیجه رنگ مو خیلی تیره نمی شود. این رنگ موی جذاب هم برای خانمهایی با پوست روشن و هم به بانوانی با پوست سبزه یا گندمی مناسب است. علاوه بر این چهره شما را بسیار دلنواز می کند. جالب است بدانید دو رنگ عسلی تیره و عسلی متوسط به علت گرمی رنگشان چهره شما را بسیار شاداب می نمایند. پس نیاز چندانی به آرایش زیاد صورت نیست.

رنگ عسلی جذاب – رنگ مو عسلی برای خانم ها با پوست سفید و چشمان رنگ روشن

فرمول رنگ عسلی متوسط بدون دکلره

پایه مو : موی رنگ نشده یا موی قهوه ای یا طلایی پایه ۵ تا ۷

رنگ طلایی پایه ۸ – نصف تیوپ

رنگ مسی پایه ۷ – نصف تیوپ

رنگ دودی پایه ۷ – یک هشتم تیوپ

واریاسیون آبی و بنفش – دو سانت از هر کدام

اکسیدان شماره ۲

رنگ موی عسلی شماره ۸

 رنگ مو عسلی روشن

فرمول رنگ موی عسلی متوسط با دکلره

پایه مو : موی دکلره شده پایه ۸

رنگ طلایی پایه ۸ – نصف تیوپ

رنگ مسی پایه ۷ – نصف تیوپ

رنگ دودی پایه ۷ – یک هشتم تیوپ

رنگ بژ پایه ۷ – یک هشتم تیوپ

واریاسیون آبی و بنفش- دو سانت از هر کدام

اکسیدان شماره ۲

مدل رنگ عسلی روشن

رنگ عسلی روشن

رنگ عسلی روشن ، یکی از فوق العاده ترین رنگهای بلوند است. اگر خواهان موهایی بلوند هستید، حتما رنگ عسلی روشن  را در نظر داشته باشید. اگرچه در رنگ عسلی روشن ، پایه رنگ ۸ تا ۹ می باشد. اما این کار را با کمی تجربه و خرید پودر دکلره خوب می توانید انجام دهید. ولی به خاطر وجود رنگ برنز یا همان مسی، رنگ مو مورد نظر، اصلا جزو بلوند های سرد نمی باشد. پس به چهره ی شما نشاط و گرمی می بخشد. رنگ عسلی روشن با اکسیدان ۶ درصد، بر روی موی دکلره شده باید قرار گیرد. تا نتیجه مطلوب را حاصل نماید. بخاطر وجود موهای دکلره شده، به احتمال زیاد در موهایتان زردی وجود دارد. پس واریاسیون بنفش نیز در این ترکیب رنگ بسیار به کارتان می آید.

ادامه مطلب
آموزش پایه دکلره و رنگ مو تصویری پایه های دکلره و رنگ

به شما پیشنهاد می کنیم ابروهایتان نیز تا پایه ۷ روشن کنید. اگر ابروهایی تیره دارید. با خرید رنگ ابرو پایه ۸ به بالا می توانید ابروها را از بلوند متوسط تا بلوند روشن افزایش پایه دهید. تا رنگ ابرو و مویتان به هم بیاید.

رنگ مو زنانه عسلی – رنگ مو روشن عسلی

 

فرمول رنگ عسلی روشن با دکلره

پایه دکلره: پایه ۸ تا ۹

رنگ مو طلایی پایه ۸ – یک چهارم تیوپ

رنگ بژ پایه ۷ – یک چهارم تیوپ

رنگ مسی پایه ۷ – نصف تیوپ

واریاسیون بنفش- دو سانت

اکسیدان شماره ۱

رنگ مو مسی عسلی

رنگ مو عسلی دودی

افزودن رنگ مو دودی با پایه ۷ تا ۸ یعنی ۷.۱ یا ۸.۱ به علاوه واریاسیون دودی و نقره ای به رنگ موی عسلی پایه ۷ یا ۸، رنگ عسلی دودی را حاصل می کند. این نوع رنگ موهای ترکیبی بهتر است روی موهای دکلره شده تا پایه ۹ قرار گیرد. چنانچه می خواهید تناژ دودی رنگ عسلی دودی بیشتر به چشم آید. میزان رنگ مو دودی را بیشتر نمایید.

در رنگ عسلی دودی به رنگ پوست خود دقت کنید. اگر پوستی سرد و همیشه کم آرایش دارید. این رنگ مناسب شما نیست. ولی اگر چشمانی رنگی و یا معمولا چهره ای آرایش کرده دارید. رنگ مو عسلی دودی می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. چرا که این رنگ مو با این ترکیب جزو خانواده رنگهای سرد قرار می گیرد. حتی می توان نام دیگر رنگ موی عسلی سرد را روی آن نهاد.

رنگ مو دخترانه عسلی تیره

نکته رنگ دودی عسلی

اصولا رنگ عسلی دارای اندکی مسی است. رنگ دودی نیز در ذات خود آبی دارد. این دو رنگ, یعنی آبی و مسی متضاد هم هستند. در نتیجه ترکیب آنها بسیار جذاب خواهد شد. به رنگی بلوند بدون توناژ مسی و در عین حال جذاب و دوست داشتنی دست خواهید یافت. برای اطلاع از نحوه خنثی سازی حتما فیلم آموزش دایره رنگ را ببینید.

مشاهده فیلم خنثی سازی رنگ های مزاحم – آموزش دایره رنگ

فرمول رنگ عسلی دودی با دکلره

پایه دکلره: پایه ۸ تا ۹

رنگ مو طلایی پایه ۸ – یک چهارم تیوپ

رنگ بژ پایه ۷ – یک چهارم تیوپ

رنگ مسی پایه ۷ – یک چهارم تیوپ

رنگ دودی پایه ۸ – یک چهارم تیوپ

واریاسیون بنفش و نقره ای و دودی – دو سانت

اکسیدان شماره ۱

رنگ مو عسلی دودی

رنگ عسلی نسکافه ای

رنگ عسلی نسکافه ای، یک ترکیب فوق العاده بی نظیر برای خانمهای سخت پسند است. رنگ مو شیرنسکافه ای پایه ۷ با رنگ عسلی روشن بر روی موهای دکلره شده تا پایه ۹ رنگ بسیار زیبای عسلی نسکافه ای را حاصل می کند. ترکیب گرمی رنگ عسلی و سردی رنگ نسکافه ای یک عامل خنثی و زیبا برای رنگ موهای شما خواهد بود. در عین حال بسیار لوکس و جذاب خواهد بود.

رنگ مو دخترانه شیک

رنگ موی عسلی نسکافه ای

فرمول رنگ مو عسلی نسکافه ای با دکلره

پایه دکلره: پایه ۸

رنگ مو طلایی پایه ۸ – یک چهارم تیوپ

رنگ نسکافه ای پایه ۷ – یک چهارم تیوپ

رنگ مسی پایه ۷ – یک چهارم تیوپ

رنگ دودی پایه ۸ – یک چهارم تیوپ

واریاسیون بنفش و نقره ای و دودی- دو سانت

اکسیدان شماره ۱

فرمول رنگ مو عسلی نسکافه ای بدون دکلره

پایه مو: موی رنگ نشده یا موی قهوه ای پایه ۶ تا ۷

رنگ مو طلایی پایه ۸ – یک چهارم تیوپ

رنگ نسکافه ای پایه ۸ – یک چهارم تیوپ

رنگ مسی پایه ۷ – یک چهارم تیوپ

رنگ دودی پایه ۸ – یک چهارم تیوپ

واریاسیون بنفش و نقره ای و دودی و آبی- دو سانت از هر کدام

اکسیدان شماره ۲

رنگ موی عسلی شکلاتی بدون دکلره

نکته دکلره مو جهت رنگ عسلی

اصولا رنگ عسلی فقط روی موی دکلره توناژ جذاب خود را نشان می دهد. ترکیب جذاب طلایی و مسی بهترین گزینه برای رنگ بلوند گرم است. در حال حاضر انواع روشن کننده ها در بازار موجود است. با توجه به پیشرفت علم آرایش مو این ترکیبات بسیار با مو سازگار شده اند.

پودر دکلره سفید – رایج ترین و عمومی ترین پودر دکلره

پودر دکلره آبی – ضد نارنجی

پودر دکلره سبز – ضد قرمزی

پودر دکلره بنفش – ضد زردی

پودر دکلره زغال – اصولا به علت وجود کربن اکتیو در مقیاس نانو در ترکیب با اکسیدان خاصیت ریموور پیدا می کند. در نتیجه پایه مو یدون زردی و قرمزی به پایه های بالا می رسد.

دکوکرم – مواد دکلره به صورت کرم مانند در آمده است. انواع روغنهای معدنی و گیاهی نیز به آن اضافه شده است. در نتیجه ملایم تر عمل می کند.

شامپو ضد زردی – این شامپو برای حذف زردی مو جهت بلوندهای خیلی روشن به کارتان می آید. کافی است موی خود را نمدار کنید. از این شامپو به اندازه لازم به مو بزنید. پس از گذشت ۱۵ دقیقه مو را بشویید.

ادامه مطلب
روش استفاده صحیح از کانسیلر

خرید انواع روشن کننده مرغوب با کیفیت با قیمت مناسب در فروشگاه رخ نگار

 

مراقبت مو حین رنگ و دکلره

استفاده از محصولات تخصصی مراقبت مو حین دکلره بسیار ضروری است. شما می توانید با قوی ترین ماده مخصوص مراقبت مو, موهای خود را به راحتی روشن نمایید. اولاپلکس با ترکیبات خاص خود سبب تحکیم پیوندهای سولفیدی – سولفیدی مو می گردد. در نتیجه با مصرف این ماده درون مواد رنگ و مش مو به هیچ وجه دچار ریزش و آسیب نمی شود. اولاپلکس در دو شماره ۱ و ۲ به فروش می رسد. برای یک موی تا سر شانه حداقل ۱۵ میل شماره ۱ و ۳۰ میل شماره ۲ لازم است.

خرید اولاپلکس مرغوب در فروشگاه رخ نگار

خاویار مو و قطره آنتی دمیج

خاویار مو به صورت گرانول های طلایی در بازار عرضه می شود. این محصول حاوی انواع مواد معدنی و مغذی و در عین حال پروتئینهای ضروری مو است. بلافاصله در رنگ و دکلره حل می شود. برای محافظت پروتئین ساقه مو حین عملیات رنگ و مش بسیار مفید است.

برای  هر ۱۰۰ گرم پودر, ۲۰ گرم خاویار مو بریزید.

برای  هر ۱۰۰ میل رنگ, ۱۰ گرم خاویار مو بریزید.

خرید خاویار مو با کیفیت عالی

 

قطره آنتی دمیج محصول دیگر مراقبت مو از نوع مایع مانند است. این ماده فرموله شده آلمان است. حاوی انواع روغنهای ضروری و مغذی است. به ازای هر دو پیمانه پودر دکلره ۱۵ قطره آنتی دمیج بریزید. به ازای هر ۱۰۰ میل رنگ ۷ قطره داخل مواد اضافه نمایید.

خرید قطره آنتی دمیج در فروشگاه رخ نگار

آرایش صورت متناسب با رنگ عسلی

از آنجا که رنگ عسلی طبیعت دوگانه یعنی گرم و سرد دارد، بنابراین آرایش چهره ی شما هم می تواند گرم و هم سرد باشد. استفاده از سایه هایی با تناژهای کمرنگ و رژ لب هایی از قبیل صورتی کمرنگ، کالباسی و غیره، کرم پودر  با رنگ برنز متوسط انتخاب مناسبی است. انواع لوازم آرایش صورت را با کیفیت عالی و قیمت مناسب در فروشگاه رخ نگار به فروش می رسد.

خرید لوازم آرایش صورت با کیفیت عالی و قیمت مناسب در فروشگاه رخ نگار

رنگ مو عسلی

اگر خواهان آرایشی گرم هستید. سایه های چشم با تناژ دودی و قهوه ای، کرم پودر با رنگ روشن و رژلب با رنگهای قرمز آلبالویی، قرمز تیره و قهوه ای تیره انتخاب زیبایی برای موهایی با رنگ عسلی می باشد. به طور کلی اگر زیاد اهل آرایش نیستید. در ترکیب رنگ  عسلی کمی از رنگهای گرم همچون دارچینی, فندقی یا شکلاتی استفاده کنید. 

رنگ مو عسلی

رنگ مو عسلی زیتونی

اگر خواهان رنگ عسلی سرد هستید. کافیست پایه های روشن عسلی را با زیتونی متوسط ترکیب نمایید. رنگ نهایی بی نظیر و نسبتا سرد است.

رنگ مو عسلی

 

برای رنگ موی عسلی چه شماره ای بگیرم

در ادامه می توانید فرمول های مختلفی از رنگ عسلی را برای یافتن جواب سوالتان ببینید.

رنگ عسلی متوسط

رنگ موی عسلی متوسط

فرمول رنگ:

زمینه مو : موی رنگ نشده یا قهوه ای یا طلایی متوسط

عسلی پایه ۷ – یک چهارم تیوپ

طبیعی پایه ۸ – نصف تیوپ

دودی پایه ۷ – یک چهارم تیوپ

واریاسیون بنفش و سبز – دو سانت از هر کدام

اکسیدان شماره ۲

رنگ موی بلوند عسلی پایه ۸

رنگ موی بلوند عسلی پایه ۸

فرمول رنگ عسلی بدون دکلره

زمینه مو : موی رنگ نشده یا رنگ شده قهوه ای طلایی متوسط

رنگ عسلی پایه ۷ – یک چهارم تیوپ

طبیعی پایه ۸ – نصف تیوپ

نسکافه ای پایه ۷ – یک چهارم تیوپ

واریاسیون بنفش و سبز – دو سانت از هر کدام

اکسیدان شماره ۲

 

رنگ موی بلوند عسلی پایه ۷

رنگ بلوند عسلی پایه ۷

فرمول رنگ مو عسلی شکلاتی

پایه دکلره : ۸

رنگ عسلی پایه ۷ – نصف تیوپ

رنگ شکلاتی پایه ۷ – یک چهارم تیوپ

رنگ دودی پایه ۸ – یک چهارم تیوپ

رنگ قرمز پایه ۶ – دو سانت

واریاسیون بنفش – دو سانت

اکسیدان شماره 1

نکته

دلیل افزودن رنگ قرمز در ترکیب طلایی و دودی روی موی دکلره برای حذف سبزی است. زیرا ترکیب رنگ دودی و طلایی یا بژ کمی به سبزی می گراید. رنگ قرمز از این توناژ جلوگیری کرده و در ضمن رنگ نهایی را کمی گرم تر می کند. منتها بیشتر از یک سانت به ترکیب رنگ اضافه نکنید.

رنگ موی عسلی طلایی کاراملی

رنگ موی عسلی طلایی کاراملی

فرمول رنگ عسلی طلایی کاراملی

پایه دکلره : 8

رنگ طلایی پایه ۸ – یک چهارم تیوپ

رنگ طبیعی پایه ۷ – یک چهارم تیوپ

رنگ شکلاتی پایه ۷ – یک چهارم تیوپ

رنگ دودی پایه ۸ – یک چهارم تیوپ

رنگ قرمز پایه ۶ – نیم سانت

واریاسیون بنفش – دو سانت

اکسیدان شماره 1

رنگ عسلی شامپاینی

این رنگ جزو یکی از زیباترین رنگهاست. مخصوصا اگر یک نخود قرمز هم به آن اضافه شود. توناژ هلویی پیدا می کند.

عکس رنگ موی عسلی شامپاینی

عکس رنگ عسلی شامپاینی

فرمول رنگ عسلی شامپاینی

پایه دکلره : 8

رنگ طلایی پایه 8 – یک چهارم تیوپ

رنگ هایلایت شامپاینی  – یک چهارم تیوپ

رنگ شکلاتی پایه 7 – یک چهارم تیوپ

رنگ هایلایت یاسی – یک چهارم تیوپ

ادامه مطلب
چطور دوش آبگرم آرامش بخش داشته باشیم؟

رنگ قرمز پایه 6 –  یک سانت

واریاسیون بنفش – دو سانت

اکسیدان شماره 1

رنگ عسلی بلوند پایه 9

برای این رنگ مو حتما موی خود را به پایه 8 تا 9 برسانید. می توانید از شامپو ضد زردی نیز برای بالا بردن پایه استفاده نمایید. در ضمن افزودن صحرایی نیز می تواند توناژ هلویی جذابی دهد.

عکس رنگ موی عسلی بلوند پایه 9

 

عکس رنگ عسلی بلوند پایه 9

بالیاژ رنگ عسلی تیره و رنگ عسلی روشن

بالیاژ رنگ عسلی تیره و رنگ عسلی روشن

برای بالیاژ رنگ عسلی می توانید پایه رنگ را از زمینه های گرم تر مانند مخلوط عسلی شکلاتی قرمز انتخاب نمایید. سپس عسلی جذاب روشن را روی آن قرار دهید.

رنگ مسی عسلی با هایلایت کاراملی و وانیلی

 

رنگ موی عسلی شماره ۸

رنگ مو مسی عسلی

رنگ موی عسلی شکلاتی دخترانه

رنگ عسلی شکلاتی دخترانه

فرمول رنگ :

پایه مو : طبیعی رنگ نشده

رنگ عسلی پایه ۸ – نصف تیوپ

رنگ شکلاتی پایه ۷ – یک چهارم تیوپ

رنگ دودی پایه ۷ – یک چهارم تیوپ

واریاسیون بنفش – دو سانت

اکسیدان 9 درصد

پیشنهاد جذاب برای عروس های خوش سلیقه !

اگر دنبال خاص ترین رنگ بلوند می گردید. حتما رنگ هلویی یا عسلی یاسی را انتخاب نمایید. این رنگ مو با یک شینیون جذاب شما را بی نظیر می کند. شما با رنگهای خاص عروسی بی نظیر می شوید.

فرمول های ترکیبی رنگ موی عسلی شیک و خاص

رنگ موی عسلی برای عروس

رنگ عسلی عکس بالا مناسب برای عروس های لاکچری :

فرمول رنگ عسلی یاسی 

پایه دکلره : ۸

رنگ طلایی پایه ۸ – یک چهارم تیوپ

رنگ مسی پایه ۷  – یک چهارم تیوپ

رنگ طبیعی پایه ۹ – یک چهارم تیوپ

رنگ هایلایت یاسی – یک چهارم تیوپ

رنگ قرمز پایه ۶ – نیم سانت

اکسیدان شماره ۱

رنگ مو قهوه ای عسلی

رنگ مو قهوای عسلی

رنگ موی عسلی برای عروس

ترکیب شکلاتی و عسلی

رنگ مو شکلاتی عسلی

 

رنگ مو شکلاتی عسلی

رنگ مو شکلاتی عسلی

 

رنگ مو شکلاتی عسلی

این رنگ جرو جذاب ترین رنگهاست. اگر می خواهید توناژ بلوند رنگ عسلی را تعدیل نمایید. ترکیب عسلی و شکلاتی کار هوشمندانه ای است.

فرمول رنگ :

پایه مو : طبیعی رنگ نشده

رنگ عسلی پایه ۷ – نصف تیوپ

رنگ شکلاتی پایه ۷ – یک چهارم تیوپ

رنگ دودی پایه ۷ – یک چهارم تیوپ

واریاسیون بنفش و آبی و سبز – دو سانت

اکسیدان ۹ درصد

رنگ مو شکلاتی عسلیترکیب رنگ مو عسلی بلوند تیره و رنگ موی بلوند عسلی روشن

ترکیب رنگ مو عسلی بلوند تیره و رنگ موی بلوند عسلی روشن

رنگ موی عسلی

رنگ موی عسلی نسکافه ای

رنگ عسلی برای عروس

رنگ عسلی یکی از پر طرفدارترین رنگها در میان عروس خانم های سخت پسند خواهد بود. 

رنگ عسلی روشن برای عروس با دکلره خیلی زیباتر حاصل می شود. می توانید از مش سوزنی یا فویلی عسلی روی زمینه شاه بلوطی یا شکلاتی نیز بهره ببرید. در ضمن نباید این رنگ را با کاراملی و یا شامپاینی و یا بژ اشتباه گرفت. اگر خواهان بلوندهای سردتر هستید. بژ و یا بلوند استخوانی همراه با رنگ دودی باید در ترکیب رنگ عسلی به کار برده شود. در ضمن رنگ مسی نیز کمتر به کار برده شود.

رنگ موی عسلی طبیعی

 

رنگ مو پلاتینه عسلی

برای این رنگ مو بایستی موهایتان را به پایه نه برسانید. در ضمن مقدار رنگ پلاتینه را بایستی بیشتر از رنگ عسلی به کار ببرید.

رنگ مو عسلی گرم

رنگ مو روشن عسلی

رنگ موی عسلی برای عروس

رنگ موهای عسلی

رنگ موی عسلی برای عروس

رنگ مو دخترانه عسلی تیره

رنگ موی عسلی برای عروس

 

رنگ مو عسلی شکلاتی

رنگ موی عسلی برای عروس

 

رنگ مو عسلی کاراملی

رنگ موی عسلی برای عروس

 رنگ  عسلی شکلاتی دخترانه

دختر خانم ها علاقه زیادی به رنگ عسلی و طلایی دارند. این رنگ در بین قشر نوجوان و جوان محبوب است. ولی خواسته اکثر آنها اینست که چگونه رنگ  عسلی را به سمت رنگهای دخترانه ببریم؟

پاسخ ما تنها این است:

استفاده از رنگ عسلی تیره پایه های ۴ تا ۶ رنگ های ملایم و دخترانه ای است. در ضمن با ترکیب رنگ عسلی پایه ۷  با شکلاتی پایه 6 که رنگ مو شکلاتی عسلی بلوند تیره حاصل خواهد شد. این ترکیب مخصوصا برای پوست های سرد و صورت های کم آرایش جلوه بهتری خواهد داشت. رنگ عسلی و همینطور ترکیبات آن همچون رنگ موی عسلی شکلاتی دخترانه از رنگهای متعارف بین دخترخانم ها و بانوان در هر سنی است.

 

فرمول رنگ  عسلی شکلاتی دخترانه:

پایه مو رنگ نشده

رنگ عسلی پایه ۷ – یک چهارم تیوپ

رنگ شکلاتی پایه ۶ – یک چهارم تیوپ

رنگ دودی ۷ – یک چهارم تیوپ

رنگ زیتونی پایه ۷ – یک چهارم تیوپ 

واریاسیون بنفش, دودی و آبی- دو سانت از هر کدام

اکسیدان نه درصد

 

رنگ مو عسلی شکلاتی

رنگ موی عسلی شکلاتی دخترانه

 

رنگ مو عسلی شکلاتی به صورت آمبره

رنگ موی عسلی شکلاتی دخترانه

رنگ مو عسلی روشن بدون دکلره

عکس رنگ موی عسلی شامپاینی

 در نهایت امیدواریم که از مقاله ی رنگ زیبای عسلی لذت برده باشید.

 

مخاطبان رخ نگار, مراقب خودتون باشید و حتما پیگیر مقاله های آرایش موی رخ نگار باشید.

امتیاز شما به این مطلب چند است؟
 • امتیازها به این مطلب

خلاصه

رنگ موی عسلی مد روز با تناژ دودی – نسکافه ای – کاراملی و شامپاینی ترکیبی با بیش از ۶۰ مدل جذاب در این مقاله می یابید.

به طور کلی
5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4.35 (51 رای)

64 فکر در مورد “ رنگ موی عسلی بدون دکلره زیبا و ۵۰ مدل متفاوت و لاکچری

 1. Azy گفت:

  سلام . اولین فرمولی که گفتین که بدون دکلره هم هست رو موهای سفید چه جوری جواب میده؟باسپاس ازشما

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   برای رنگ ببدون دکلره اکسیدان نه درصد بزنید و رنگ طبیعی اکسترا به کار ببرید.
   مقاله گرفتن سفیدی مو
   و
   رنگ مو بدون دکلره
   را نیز حتما ببینید.

 2. ناشناس گفت:

  سلام عالی بود خسته نباشید
  من میخواستم موهای خاله مو آمبره لایت کنم
  خودش رنگ زمینه عسلی گذاشته
  الان بعد دکالره چ رنگهایی برای رنگساژش بگیرم مناسبه؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   برای دکلره می توانید از رنگساژ های هایلایت سرد استفاده کنید تا روی زمینه عسلی خود را بهتر نشان دهد. باید موها را تا پایه 9 دکلره کنید. سپس شامپو ضد زردی بزنید. هایلایت استخوانی + 9 دودی + نقره ای را به اندازه یک سوم تیوپ از هر کدام ترکیب نمایید. به علاوه دو برابر اکسیدان 6 درصد
   مقاله رنگساژ مو
   و
   دکلره مو تا پایه 10
   را حتما ببینید.

 3. نازی گفت:

  سلام خسته نباشید من موهام هایلایت عسلی کردم ریشه موهام در اومده اگه بخوام رنگ ساژ بزارم باید چه رنگساژی باید بزارم؟ممنون از راهنماییتون

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   با ۸ عسلی (نصف تیوپ) و یک هشتم تیوپ زیتونی پایه ۷+ دودی پایه ۸ (نصف تیوپ)+ دو بند انگشت واریاسیون نقره ای و بنفش و اکسیدان نه درصد ریشه را روشن کتید.

 4. نازی گفت:

  سلام خسته نباشید من موهام هایلایت عسلی کردم ریشه موهام در اومده اگه بخوام رنگ ساژ بزارم باید چه رنگساژی باید بزارم؟

 5. مریم گفت:

  سلام من میخوام رنگ عسلی روشن بزنم همین شماره 8/57موهام خوشکل میشه

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   سلام
   ببینید رنگ مو عسلی روی موی دکلره شده معمولا تناژ اصلی خود را نشان می دهد. اگر هم می خواهید رنگ عسلی بزنید بهتر است ۷ دودی + ۷ خاکستری + واریاسیون آبی + سبز را نیز در ترکیب خود به کار ببرید.
   به هر حال
   مقالات
   رنگ مو عسلی با مدلهای متنوع
   و رنگ مو بدون دکلره نیز بسیار برایتان مفید خواهد بود.

 6. 😊😊 گفت:

  سلام من موقع دکلره کردن موهام خیلی دیر به پایه میرسه ونارنجی میشه باید چه کار کنم و میخاستم بدونم برای پوست تقریبا روشن چه رنگ مویی خوبه

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   سلام
   یکی از محصولات مناسب برای روشن کردن مو تا پایه بالا کرم پلاتینه استار لیدی است. با استفاده از کرم پلاتینه استار لیدی میتوان تنها در یک مرحله موها را تا حداقل 7 پایه روشن نمود و بدون آسیب دیدگی آنها را به پایه سفید پلاتینه رساند. در صورت نیاز اگر موهایی تیره داشتید میتوانید با شارژ مجدد این مواد بر روی موهای خود به راحتی به پایه پلاتینه دست یابید. این محصول حاوی 120 میلی لیتر کرم پلاتین بلوند , 120 میلی لیتر فعال کننده و 10 میلی لیتر ماسک مو میباشد. برای پوست روشن رنگ موهای گرم عسلی و شکلاتی انتخاب خوبی است. مقاله رنگ مو مناسب برای رنگ پوست را نیز حتما ببینید.

 7. ناشناس گفت:

  سلام من موقع دکلره کردن موهام خیلی دیر به پایه میرسه ونارنجی میشه باید چه کار کنم

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   سلام
   پودر زغال جزو پودرهای دکلره ای است که خاصیت رنگبری دارد و می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. منتها بهترین گزینه برای شما کرم پلاتینه استار لیدی است. با استفاده از کرم پلاتینه استار لیدی میتوان تنها در یک مرحله موها را تا حداقل 7 پایه روشن نمود و بدون آسیب دیدگی آنها را به پایه سفید پلاتینه رساند. در صورت نیاز اگر موهایی تیره داشتید میتوانید با شارژ مجدد این مواد بر روی موهای خود به راحتی به پایه پلاتینه دست یابید. این محصول حاوی 120 میلی لیتر کرم پلاتین بلوند , 120 میلی لیتر فعال کننده و 10 میلی لیتر ماسک مو میباشد.

 8. تاتی گفت:

  سلام خسته نباشید من موهامو عسلی کردم ولی جلوی سر تناژ نارنجی مسی داره ایا بادودی ۱۱۰۱ویه نخود بنفش اکسیدان برابر ۹درصد میتونم اصلاحش کنم

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   از رنگ خاکستری بلوند به همراه واریاسیون آبی هم در ترکیب خودتون کمک بگیرید

 9. ناشناس گفت:

  سلام میشه بجای ترکیب رنگ برای بلوند عسلی روشن از رنگ های سری عسلی استفاده کرد یا اینکه حتما از ترکیب طلایی مسی باید استفاده کرد که خوش رنگ بشه

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   در واقع رنگ عسلی, ترکیبی از رنگهای طلایی و مسی است. برای گرمتر نمودن رنگ عسلی حتی میتوانید نیم بند انگشت رنگ 6/66 قرمز استفاده کنید.

 10. دلبسته گفت:

  سلام ممنون از مطالب مفیدتون ،من موهام رو عسلی تیره گذاشتم اما متاسفانه قسمت جلوی موهام به قرمزی نارنجی میزنه انگار پیری شدم که حنا به موهاش زده اما قسمت پشت موهام همون رنگی که میخواستم شده، میشه برای قسمت جلوی موهام کمکم کنید

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   پشت موها الان چه رنگی هست و جلوی موها رو چه رنگی گذاشتید
   احتمالا رنگ خیلی روشن روی مشکیها گذاشتید که اینطور شده.

   1. ناشناس گفت:

    سلام پشت موهام رو هم از همون رنگ گذاشتم اما خب جلوی مو به عسلی مسی میزنه اما خب پشت موهام تیره تر هستن

   2. ناشناس گفت:

    رنگ 6.74 آلبورا رو با اکسیدان 12 درصد زدم،به این علت 12 درصد چون موهام خیلی مشکلی هستن و ضخیم و دیر رنگ میگیرن

   3. ناشناس گفت:

    میشه راهنمایی کنید چه رنگی میتونم روش بزارم ؟پوست صورتم گندمی روشن و چشمان سیاه دارم،ممنون میشم راهنمایی کنید

    1. Rokhnegar گفت:

     سلام
     ترکیبات زیاده
     بهتره از قسمت تصاویر گوگل برای پیدا کردن رنگ مورد نظرتون استفاده کنید.

     1. دلبسته گفت:

      سلام پشت موهام رو هم از همون رنگ گذاشتم اما خب جلوی مو به عسلی مسی میزنه اما خب پشت موهام تیره تر هستن

      رنگ 6.74 آلبورا رو با اکسیدان 12 درصد زدم،به این علت 12 درصد چون موهام خیلی مشکلی هستن و ضخیم و دیر رنگ میگیرن

      میشه راهنمایی کنید چه رنگی میتونم روش بزارم ؟پوست صورتم گندمی روشن و چشمان سیاه دارم،ممنون میشم راهنمایی کنید از شما راهنمایی میخوام چون با رنگ وترکیبات آشنا نیستم ،روی این موها با مشخصاتی که رنگش کردم و گفتم،لطفا پیشنهاد بدید چه رنگی بگذارم چه شماره ای روی رنگ 6.74 آلبورا با اکسیدان 12 درصد که گذاشتم و اصلا ازش راضی نیستم
      چه رنگی روش خوب میشه لطفا لطفا لطفا راهنمایی کنید

   4. دلبسته گفت:

    سلام پشت موهام رو هم از همون رنگ گذاشتم اما خب جلوی مو به عسلی مسی میزنه اما خب پشت موهام تیره تر هستن

    رنگ 6.74 آلبورا رو با اکسیدان 12 درصد زدم،به این علت 12 درصد چون موهام خیلی مشکلی هستن و ضخیم و دیر رنگ میگیرن

    میشه راهنمایی کنید چه رنگی میتونم روش بزارم ؟پوست صورتم گندمی روشن و چشمان سیاه دارم،ممنون میشم راهنمایی کنید

    1. Rokhnegar گفت:

     سلام
     از رنگهای گروه تنباکویی استفاده کنید.

 11. افسانه گفت:

  سلام 🌹 من خیلی مایلم رنگ موهام بدون دکلره نقرهای شنی بشود ولی همیشه عسلی از کار در میاید باید چکار کنم از چه رنگهایی استفاده کنم

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   دودی نقره ای پایه دکلره 9 به بالا میخواهد.

 12. شیما گفت:

  سلام من نصف موهام مشکی شده ونصف دیگه قهوه ای تقریبا پایه ۶ هست چطور رنگ عسلی بزارم که موهام یکدست بشه

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   عسلی پایه 7 با دوبرابر اکسیدان 6 درصد و دوبند واریاسیون آبی روی ساقه ها بزارید و 20 دقیقه آخر برای ریشه ها هم همین فرمول رو قرار بدید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه
Twitter پین‌ترست واتس‌اپ واتس‌اپ Telegram
فروشگاه
Blog
حساب کاربری من