رنگ موی عسلی و معرفی انواع این رنگ

رنگ موی عسلی یکی از زیباترین و محبوب ترین رنگ موها می باشد. جالب است بدانید که رنگ مو عسلی از آن دسته رنگهایی است که به خاطر طبیعت رنگش، هم بین خانمهای اروپایی با پوست سفید و چشمان رنگ روشن محبوب است. در عین حال بین بانوان شرقی نیز با پوست گندمی و چشمان تیره مورد پسند است. پس چهره هر دو گروه را زیباتر می نماید. در این مقاله به آموزش رنگ عسلی خواهیم پرداخت. شیکترین و لوکس ترین ترکیبات رنگ عسلی را مطرح خواهیم نمود. شما با تصاویر رنگ موهای عسلی و ترکیبات هر یک از این رنگها کاملا آشنا خواهید شد.

رنگ موی عسلی در انواع طیف های روشن و تیره

رنگ موی عسلی برای عروس

 

ولی قبل از شروع مقاله حرف آخر را همین اول می گوییم.

اگر می خواهید در وقت خود صرفه جویی کنید. مطالب گسسته آموزش رنگ مو را در این سایت و یا سایتهای دیگر به صورت پراکنده مطالعه نکنید. تنها با دیدن ویدیو های آموزشی رنگ مو کارشناس این حرفه شوید. مطالبی که در این مقاله مطالعه خواهید کرد. به همراه ساعتها آموزش رنگ مو و دکلره به همراه بسته ویدیویی آموزش ترکیب رنگ مو ها را می توانید در دوره آموزش غیر حضوری اصول رنگ و ترکیب رنگ مو مشاهده نمایید. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر و یا تمایل به خرید این محصول دارید. عکس زیر را کلیک کنید. سپس وارد شوید.

 

 

راز رنگ موی عسلی چیست؟

رنگ عسلی، رنگ مویی ترکیبی از رنگ طلایی سری G و رنگ مسی سری bronze می باشد. بنا بر طیف درجه روشنی رنگ، از شماره ۴ تا ۱۰ می تواند رنگ عسلی تیره تا رنگ موی بلوند عسلی روشن را در برگیرد. قبل از آموزش رنگ عسلی باید بگوییم همانطور که مشخص است. ترکیب رنگ موی عسلی تشکیل شده از رنگ سرد و گرم  منتها میزان طلایی بودن رنگ بیشتر از مسی است. در نتیجه رنگ موی بلوند عسلی خیلی سرد یا رنگ خیلی گرم را بدست نمی دهد. همین باعث می شود که درجه روشنی پوست صورت هر قدر متفاوت باشد. باز هم این رنگ مو ، چهره ی شما را زیباتر کند.

رنگ عسلی جذاب مخصوص پوستهای گرم

رنگ موی عسلیرنگ موی عسلی تیره

رنگ عسلی تیره، می تواند از پایه ۵ شروع شود. در واقع ترکیبی از رنگ طلایی و مسی تیره است. این طیف رنگ برای خانمهایی که دوست دارند گرمی رنگشان بیشتر باشد مناسب تر است. البته اگر رنگ پوست شما سبزه است. پیشنهاد میکنیم این مدل رنگ یعنی رنگ مو عسلی تیره را انتخاب نکنید، زیرا که همخوانی خوبی با رنگ پوست سبزه ندارد. خرید رنگ مو عسلی تیره می تواند گزینه خوبی برای موهای سفید باشد. برای بسیاری از دختران نیز که دوستدار رنگ متفاوت و دخترانه می باشد. این رنگ بسیار زیبا و مناسب است.

رنگ عسلی تیره لاکچری

رنگ موی عسلی تیره

۱) فرمول رنگ عسلی تیره بدون دکلره:

۱. موی رنگ نشده یا موی قهوه ای یا طلایی پایه ۵ تا ۷

۲. رنگ عسلی پایه ۵- سه چهارم تیوپ

۳. رنگ مو نسکافه ای پایه ۶- یک چهارم تیوپ

۴. رنگ مو دودی خاکستری پایه ۷- یک هشتم تیوپ

۵. واریاسیون بنفش و نقره ای- دو سانت

۶. اکسیدان شماره ۱

 

رنگ  عسلی متوسط

رنگ موی عسلی متوسط ، پایه 6  یا 7 می باشد. از آنجائیکه این مدل رنگ مو جزو دسته رنگهای متوسط است، بهتر است ترجیحا روی موی دکلره شده قرار بگیرد. ولی چنانچه به هر دلیل نمی توانید موهای خود را دکلره کنید. درضمن موهایتان نسبتا تیره است. رنگ عسلی متوسط را حتما با اکسیدان 9 درصد یا شماره 2 ترکیب کنید. در نتیجه رنگ مو خیلی تیره نمی شود. این رنگ موی جذاب هم برای خانمهایی با پوست روشن و هم به بانوانی با پوست سبزه یا گندمی مناسب است. علاوه بر این چهره شما را بسیار دلنواز می کند. جالب است بدانید دو رنگ عسلی تیره و عسلی متوسط به علت گرمی رنگشان چهره شما را بسیار شاداب می نمایند. پس نیاز چندانی به آرایش زیاد صورت نیست.

 

رنگ عسلی جذاب – رنگ مو عسلی برای خانم ها با پوست سفید و چشمان رنگ روشن

 

رنگ مو عسلی با دکلره

۲) فرمول رنگ عسلی متوسط بدون دکلره

۱. پایه مو : موی رنگ نشده یا موی قهوه ای یا طلایی پایه ۵ تا ۷

۲. رنگ طلایی پایه ۸- نصف تیوپ

۳. رنگ مسی پایه ۷- نصف تیوپ

۴. رنگ دودی پایه ۷- یک هشتم تیوپ

۵. واریاسیون آبی و بنفش- دو سانت از هر کدام

۶. اکسیدان شماره ۲

رنگ عسلی عروس – رنگ مو عسلی روشن

 

۳) فرمول رنگ موی عسلی متوسط با دکلره

۱. پایه مو : موی دکلره شده پایه ۸

۲. رنگ طلایی پایه ۸- نصف تیوپ

۳. رنگ مسی پایه ۷- نصف تیوپ

۴. رنگ دودی پایه ۷- یک هشتم تیوپ

۵. رنگ بژ پایه ۷ مارک استیل- یک هشتم تیوپ

۵. واریاسیون آبی و بنفش- دو سانت از هر کدام

۶. اکسیدان شماره ۲

مدل رنگ موی عسلی روشن

رنگ موی عسلی روشن

رنگ موی عسلی روشن ، یکی از فوق العاده ترین رنگهای بلوند است. اگر خواهان موهایی بلوند هستید، حتما رنگ عسلی روشن  را در نظر داشته باشید. اگرچه در رنگ عسلی روشن ، پایه رنگ ۸ تا ۹ می باشد. اما این کار را با کمی تجربه و خرید پودر دکلره خوب می توانید انجام دهید. ولی به خاطر وجود رنگ برنز یا همان مسی، رنگ مو مورد نظر، اصلا جزو بلوند های سرد نمی باشد. پس به چهره ی شما نشاط و گرمی می بخشد. رنگ عسلی روشن با اکسیدان ۶ درصد، بر روی موی دکلره شده باید قرار گیرد. تا نتیجه مطلوب را حاصل نماید. بخاطر وجود موهای دکلره شده، به احتمال زیاد در موهایتان زردی وجود دارد. پس واریاسیون بنفش نیز در این ترکیب رنگ بسیار به کارتان می آید. به شما پیشنهاد می کنیم ابروهایتان نیز تا پایه ۷ روشن کنید. اگر ابروهایی تیره دارید. با خرید رنگ ابرو پایه ۸ به بالا می توانید ابروها را از بلوند متوسط تا بلوند روشن افزایش پایه دهید. تا رنگ ابرو و مویتان به هم بیاید.

رنگ مو زنانه عسلی – رنگ مو روشن عسلی

 

 

۴) فرمول رنگ عسلی روشن با دکلره

۱. پایه دکلره: پایه ۸ تا ۹

۲. رنگ مو طلایی پایه ۸- یک چهارم تیوپ

۳. رنگ بژ پایه ۷ مارک استیل- یک چهارم تیوپ

۴. رنگ مسی پایه 7- نصف تیوپ

۵. واریاسیون بنفش- دو سانت

۶. اکسیدان شماره ۱

 

رنگ مو مسی عسلی

رنگ مو عسلی دودی

افزودن رنگ مو دودی با پایه ۷ تا ۸ یعنی ۷.۱ یا ۸.۱ به علاوه واریاسیون دودی و نقره ای به رنگ موی عسلی پایه ۷ یا ۸، رنگ عسلی دودی را حاصل می کند. این نوع رنگ موهای ترکیبی بهتر است روی موهای دکلره شده تا پایه ۹ قرار گیرد. چنانچه می خواهید تناژ دودی رنگ عسلی دودی بیشتر به چشم آید. میزان رنگ مو دودی را بیشتر نمایید. در رنگ موی عسلی دودی به رنگ پوست خود دقت کنید. اگر پوستی سرد و همیشه کم آرایش دارید. این رنگ مناسب شما نیست. ولی اگر چشمانی رنگی و یا معمولا چهره ای آرایش کرده دارید. رنگ مو عسلی دودی می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. چرا که این رنگ مو با این ترکیب جزو خانواده رنگهای سرد قرار می گیرد. حتی می توان نام دیگر رنگ موی عسلی سرد را روی آن نهاد.

 

ادامه مطلب
چگونه به رنگ مو بلوند دست پیدا کنیم؟

رنگ مو دخترانه عسلی تیره

 

نکته رنگ دودی عسلی

اصولا رنگ عسلی دارای اندکی مسی است. رنگ دودی نیز در ذات خود آبی دارد. این دو رنگ, یعنی آبی و مسی متضاد هم هستند. در نتیجه ترکیب آنها بسیار جذاب خواهد شد. به رنگی بلوند بدون توناژ مسی و در عین حال جذاب و دوست داشتنی دست خواهید یافت. برای اطلاع از نحوه خنثی سازی حتما فیلم آموزش دایره رنگ را ببینید.

مشاهده فیلم خنثی سازی رنگ های مزاحم – آموزش دایره رنگ

۵) فرمول رنگ عسلی دودی با دکلره

۱. پایه دکلره: پایه ۸ تا ۹

۲. رنگ مو طلایی پایه ۸- یک چهارم تیوپ

۳. رنگ بژ پایه ۷ مارک استیل- یک چهارم تیوپ

۴. رنگ مسی پایه ۷- یک چهارم تیوپ

۵. رنگ دودی پایه ۸- یک چهارم تیوپ

۶. واریاسیون بنفش و نقره ای و دودی- دو سانت

۷. اکسیدان شماره ۱

 

رنگ مو عسلی دودی

 

رنگ موی عسلی نسکافه ای

رنگ عسلی نسکافه ای، یک ترکیب فوق العاده بی نظیر برای خانمهای سخت پسند است. رنگ مو شیرنسکافه ای پایه ۷ با رنگ عسلی روشن بر روی موهای دکلره شده تا پایه ۹ رنگ بسیار زیبای عسلی نسکافه ای  را حاصل می کند. ترکیب گرمی رنگ عسلی و سردی رنگ نسکافه ای یک عامل خنثی و زیبا برای رنگ موهای شما خواهد بود. در عین حال بسیار لوکس و جذاب خواهد بود.

رنگ مو دخترانه شیک

رنگ موی عسلی نسکافه ای

۶) فرمول رنگ مو عسلی نسکافه ای با دکلره

۱. پایه دکلره: پایه ۸

۲. رنگ مو طلایی پایه ۸- یک چهارم تیوپ

۳. رنگ نسکافه ای پایه ۷ – یک چهارم تیوپ

۴. رنگ مسی پایه ۷- یک چهارم تیوپ

۵. رنگ دودی پایه ۸- یک چهارم تیوپ

۶. واریاسیون بنفش و نقره ای و دودی- دو سانت

۷. اکسیدان شماره ۱

 

۷) فرمول رنگ مو عسلی نسکافه ای بدون دکلره

۱. پایه مو: موی رنگ نشده یا موی قهوه ای پایه ۶ تا ۷

۲. رنگ مو طلایی پایه ۸- یک چهارم تیوپ

۳. رنگ نسکافه ای پایه ۸ – یک چهارم تیوپ

۴. رنگ مسی پایه ۷- یک چهارم تیوپ

۵. رنگ دودی پایه ۸- یک چهارم تیوپ

۶. واریاسیون بنفش و نقره ای و دودی و آبی- دو سانت از هر کدام

۷. اکسیدان شماره ۲

 

 

نکته دکلره مو جهت رنگ عسلی

اصولا رنگ عسلی فقط روی موی دکلره توناژ جذاب خود را نشان می دهد. ترکیب جذاب طلایی و مسی بهترین گزینه برای رنگ بلوند گرم است. در حال حاضر انواع روشن کننده ها در بازار موجود است. با توجه به پیشرفت علم آرایش مو این ترکیبات بسیار با مو سازگار شده اند.

پودر دکلره سفید – رایج ترین و عمومی ترین پودر دکلره

پودر دکلره آبی – ضد نارنجی

پودر دکلره سبز – ضد قرمزی

پودر دکلره بنفش – ضد زردی

پودر دکلره زغال – اصولا به علت وجود کربن اکتیو در مقیاس نانو در ترکیب با اکسیدان خاصیت ریموور پیدا می کند. در نتیجه پایه مو یدون زردی و قرمزی به پایه های بالا می رسد.

پودر دکلره یخ – این پودر به علت داشتن نواد خنک کننده و رایحه ملایم به پودر آیس معروف است. اگر از گرمای مو حین دکلره رنج می برید. می توانید این پودر را با اکسیدان ترکیب نمایید. سپس موها را روشن نمایدد.

دکوکرم – مواد دکلره به صورت کرم مانند در آمده است. انواع روغنهای معدنی و گیاهی نیز به آن اضافه شده است. در نتیجه ملایم تر عمل می کند.

شامپو ضد زردی – این شامپو برای حذف زردی مو جهت بلوندهای خیلی روشن به کارتان می آید. کافی است موی خود را نمدار کنید. از این شامپو به اندازه لازم به مو بزنید. پس از گذشت ۱۵ دقیقه مو را بشویید.

خرید انواع روشن کننده مرغوب با کیفیت با قیمت مناسب در فروشگاه رخ نگار

 

مراقبت مو حین رنگ و دکلره

استفاده از محصولات تخصصی مراقبت مو حین دکلره بسیار ضروری است. شما می توانید با قوی ترین ماده مخصوص مراقبت مو, موهای خود را به راحتی روشن نمایید. اولاپلکس با ترکیبات خاص خود سبب تحکیم پیوندهای سولفیدی – سولفیدی مو می گردد. در نتیجه با مصرف این ماده درون مواد رنگ و مش مو به هیچ وجه دچار ریزش و آسیب نمی شود. اولاپلکس در دو شماره ۱ و ۲ به فروش می رسد. برای یک موی تا سر شانه حداقل ۱۵ میل شماره ۱ و ۳۰ میل شماره ۲ لازم است.

خرید اولاپلکس مرغوب در فروشگاه رخ نگار

خاویار مو و قطره آنتی دمیج

خاویار مو به صورت گرانول های طلایی در بازار عرضه می شود. این محصول حاوی انواع مواد معدنی و مغذی و در عین حال پروتئینهای ضروری مو است. بلافاصله در رنگ و دکلره حل می شود. برای محافظت پروتئین ساقه مو حین عملیات رنگ و مش بسیار مفید است.

به ازای هر ۱۰۰ گرم پودر, ۲۰ گرم خاویار مو بریزید.

به ازای هر ۱۰۰ میل رنگ, ۱۰ گرم خاویار مو بریزید.

خرید خاویار مو با کیفیت عالی

 

قطره آنتی دمیج محصول دیگر مراقبت مو از نوع مایع مانند است. این ماده فرموله شده آلمان است. حاوی انواع روغنهای ضروری و مغذی است. به ازای هر دو پیمانه پودر دکلره ۱۵ قطره آنتی دمیج بریزید. به ازای هر ۱۰۰ میل رنگ ۷ قطره داخل مواد اضافه نمایید.

خرید قطره آنتی دمیج در فروشگاه رخ نگار

آرایش صورت متناسب با رنگ عسلی

از آنجا که رنگ عسلی طبیعت دوگانه یعنی گرم و سرد دارد، بنابراین آرایش چهره ی شما هم می تواند گرم و هم سرد باشد. استفاده از سایه هایی با تناژهای کمرنگ و رژ لب هایی از قبیل صورتی کمرنگ، کالباسی و غیره، کرم پودر  با رنگ برنز متوسط انتخاب مناسبی است. اگر خواهان آرایشی گرم هستید. سایه های چشم با تناژ دودی و قهوه ای، کرم پودر با رنگ روشن و رژلب با رنگهای قرمز آلبالویی، قرمز تیره و قهوه ای تیره انتخاب زیبایی برای موهایی با رنگ عسلی می باشد. به طور کلی اگر زیاد اهل آرایش نیستید. در ترکیب رنگ  عسلی کمی از رنگهای گرم همچون دارچینی, فندقی یا شکلاتی استفاده کنید. 

 

رنگ مو عسلی

رنگ مو عسلی زیتونی

رنگ مو عسلی

اگر خواهان رنگ عسلی سرد هستید. کافیست پایه های روشن عسلی را با زیتونی متوسط ترکیب نمایید. رنگ نهایی بی نظیر و نسبتا سرد است.

رنگ مو عسلی

در ادامه می توانید فرمول های مختلفی از رنگ عسلی را ببینید.

رنگ موی عسلی متوسط

رنگ موی عسلی متوسط

8) فرمول رنگ:

موی طبیعی

عسلی پایه 7 – یک چهارم تیوپ

طبیعی پایه 8 – نصف تیوپ

دودی پایه 7 – یک چهارم تیوپ

واریاسیون بنفش و سبز – دو سانت از هر کدام

اکسیدان شماره 2

 

ادامه مطلب
پروتئین مو بیوپلکس

رنگ موی بلوند عسلی پایه ۸

رنگ موی بلوند عسلی پایه ۸

 

9) فرمول رنگ موی عسلی بدون دکلره

موی طبیعی

عسلی پایه 7 – یک چهارم تیوپ

طبیعی پایه 8 – نصف تیوپ

نسکافه ای پایه 7 – یک چهارم تیوپ

واریاسیون بنفش و سبز – دو سانت از هر کدام

اکسیدان شماره 2

 

 

رنگ موی بلوند عسلی پایه ۷

رنگ موی بلوند عسلی پایه ۷

10) فرمول رنگ مو عسلی شکلاتی

پایه دکلره : 8

رنگ عسلی پایه 7 – نصف تیوپ

رنگ شکلاتی پایه 7 – یک چهارم تیوپ

رنگ دودی پایه 8 – یک چهارم تیوپ

رنگ قرمز فالونی 6.66 – نیم سانت

واریاسیون بنفش – دو سانت

اکسیدان شماره 1

 

رنگ موی عسلی طلایی کاراملی

رنگ موی عسلی طلایی کاراملی

 

 

11) فرمول رنگ موی عسلی طلایی کاراملی

پایه دکلره : 8

رنگ طلایی پایه 8 – یک چهارم تیوپ

رنگ طبیعی پایه 7 – یک چهارم تیوپ

رنگ شکلاتی پایه 7 – یک چهارم تیوپ

رنگ دودی پایه 8 – یک چهارم تیوپ

رنگ قرمز فالونی 6.66 – نیم سانت

واریاسیون بنفش – دو سانت

اکسیدان شماره 1

 

 

رنگ موی عسلی شامپاینی

این رنگ جزو یکی از زیباترین رنگهاست. مخصوصا اگر یک نخود قرمز هم به آن اضافه شود. توناژ هلویی پیدا می کند.

عکس رنگ موی عسلی شامپاینی

عکس رنگ موی عسلی شامپاینی

 

 

12) فرمول رنگ موی عسلی شامپاینی

پایه دکلره : 8

رنگ طلایی پایه 8 – یک چهارم تیوپ

رنگ هایلایت شامپاینی مارک دنی وان – یک چهارم تیوپ

رنگ شکلاتی پایه 7 – یک چهارم تیوپ

رنگ هایلایت یاسی – یک چهارم تیوپ

رنگ قرمز فالونی 6.66 – نیم سانت

واریاسیون بنفش – دو سانت

اکسیدان شماره 1

 

 

عکس رنگ موی عسلی شامپاینی

 

13) رنگ موی عسلی بلوند پایه 9

برای این رنگ مو حتما موی خود را به پایه 8 تا 9 برسانید. می توانید از شامپو ضد زردی نیز برای بالا بردن پایه استفاده نمایید. در ضمن افزودن یک نخود صحرایی مارک دنی وان یا قرمز نیز می تواند توناژ هلویی جذابی دهد.

عکس رنگ موی عسلی بلوند پایه 9

عکس رنگ موی عسلی بلوند پایه 9

 

 

 

بالیاژ رنگ عسلی تیره و رنگ عسلی روشن

 

بالیاژ رنگ عسلی تیره و رنگ عسلی روشن

14) بالیاژ عسلی

برای بالیاژ رنگ عسلی می توانید پایه رنگ را از زمینه های گرم تر مانند مخلوط عسلی شکلاتی قرمز انتخاب نمایید. سپس عسلی جذاب روشن را روی آن قرار دهید.

رنگ موی مسی عسلی با هایلایت کاراملی و وانیلی

 

رنگ مو مسی عسلی

رنگ موی عسلی شکلاتی دخترانه

رنگ موی عسلی شکلاتی دخترانه

15) فرمول رنگ :

پایه مو : طبیعی رنگ نشده

رنگ عسلی پایه 8 – نصف تیوپ

رنگ شکلاتی پایه 7 – یک چهارم تیوپ

رنگ دودی پایه 7 – یک چهارم تیوپ

واریاسیون بنفش – دو سانت

اکسیدان 9 درصد

پیشنهاد جذاب برای عروس های خوش سلیقه :

اگر دنبال خاص ترین رنگ بلوند می گردید. حتما رنگ هلویی یا عسلی یاسی را انتخاب نمایید. این رنگ مو با یک شینیون جذاب شما را بی نظیر می کند. شما با رنگهای خاص عروسی بی نظیر می شوید.

فرمول های ترکیبی رنگ موی عسلی شیک و خاص

رنگ موی عسلی برای عروس

 

16) فرمول رنگ عسلی عکس بالا مناسب برای عروس های لاکچری :

فرمول رنگ موی عسلی یاسی 

پایه دکلره : 8

رنگ طلایی پایه 8 – یک چهارم تیوپ

رنگ مسی پایه 7 یا 8  – یک چهارم تیوپ

رنگ طبیعی پایه 9 – یک چهارم تیوپ

رنگ هایلایت یاسی – یک چهارم تیوپ

رنگ قرمز فالونی 6.66 – نیم سانت

اکسیدان شماره 1

 

 

 

رنگ مو قهوه ای عسلی

رنگ مو قهوای عسلی

رنگ موی عسلی برای عروس پایه 9 و 10

رنگ مو شکلاتی عسلی

 

رنگ مو شکلاتی عسلی

رنگ مو شکلاتی عسلی

 

رنگ مو شکلاتی عسلی

این رنگ جرو جذاب ترین رنگهاست. اگر می خواهید توناژ بلوند رنگ عسلی را تعدیل نمایید. ترکیب عسلی و شکلاتی کار هوشمندانه ای است.

17) فرمول رنگ :

پایه مو : طبیعی رنگ نشده

رنگ عسلی پایه 7 – نصف تیوپ

رنگ شکلاتی پایه 7 – یک چهارم تیوپ

رنگ دودی پایه 7 – یک چهارم تیوپ

واریاسیون بنفش و آبی و سبز – دو سانت

اکسیدان 9 درصد

 

رنگ مو شکلاتی عسلی

ترکیب رنگ مو عسلی بلوند تیره و رنگ موی بلوند عسلی روشن

ترکیب رنگ مو عسلی بلوند تیره و رنگ موی بلوند عسلی روشن

 

 

رنگ موی عسلی

رنگ موی عسلی نسکافه ای

 

 

18) رنگ موی عسلی برای عروس

رنگ عسلی یکی از پر طرفدارترین رنگها در میان عروس خانم های سخت پسند خواهد بود. 

رنگ عسلی روشن برای عروس با دکلره خیلی زیباتر حاصل می شود. می توانید از مش سوزنی یا فویلی عسلی روی زمینه شاه بلوطی یا شکلاتی نیز بهره ببرید. در ضمن نباید این رنگ را با کاراملی و یا شامپاینی و یا بژ اشتباه گرفت. اگر خواهان بلوندهای سردتر هستید. بژ و یا بلوند استخوانی همراه با رنگ دودی باید در ترکیب رنگ عسلی به کار برده شود. در ضمن رنگ مسی نیز کمتر به کار برده شود.

 

 

19) رنگ مو پلاتینه عسلی

برای این رنگ مو بایستی موهایتان را به پایه نه برسانید. در ضمن مقدار رنگ پلاتینه را بایستی بیشتر از رنگ عسلی به کار ببرید.

رنگ مو عسلی گرم

 

رنگ موی دخترانه

رنگ موی عسلی برای عروس

رنگ مو روشن عسلی

رنگ موی عسلی برای عروس رنگ موی عسلی برای عروس

رنگ موهای عسلی

رنگ موی عسلی برای عروس

رنگ مو دخترانه عسلی تیره

رنگ موی عسلی برای عروس

مدل رنگ مو جدید

رنگ موی عسلی برای عروس

مدل رنگ مو عسلی

رنگ موی عسلی برای عروس

 

رنگ مو عسلی کاراملی

رنگ موی عسلی برای عروس

مدل رنگ مو عسلی زنانهرنگ موی عسلی برای عروس

 رنگ موی عسلی شکلاتی دخترانه

دختر خانم ها علاقه زیادی به رنگ عسلی و طلایی دارند. این رنگ در بین قشر نوجوان و جوان محبوب است. ولی خواسته اکثر آنها اینست که چگونه رنگ  عسلی را به سمت رنگهای دخترانه ببریم؟

پاسخ ما تنها این است:

استفاده از رنگ عسلی تیره پایه های ۴ تا ۶ رنگ های ملایم و دخترانه ای است. در ضمن با ترکیب رنگ عسلی پایه ۷  با شکلاتی پایه 6 که رنگ مو شکلاتی عسلی بلوند تیره حاصل خواهد شد. این ترکیب مخصوصا برای پوست های سرد و صورت های کم آرایش جلوه بهتری خواهد داشت. رنگ عسلی و همینطور ترکیبات آن همچون رنگ موی عسلی شکلاتی دخترانه از رنگهای متعارف بین دخترخانم ها و بانوان در هر سنی است.

 

20) فرمول رنگ  عسلی شکلاتی دخترانه:

۱. پایه مو رنگ نشده

۲) رنگ عسلی پایه ۷- یک چهارم تیوپ

۳) رنگ شکلاتی پایه ۶- یک چهارم تیوپ

۴) رنگ دودی ۷- یک چهارم تیوپ

۵) رنگ زیتونی پایه ۷- یک چهارم تیوپ 

۶) واریاسیون بنفش- دودی- آبی- دو سانت از هر کدام

 

رنگ مو تیره عسلی

رنگ موی عسلی شکلاتی دخترانه

 

 

 

رنگ مو عسلی شکلاتی به صورت آمبره

رنگ موی عسلی شکلاتی دخترانه رنگ مو عسلی شکلاتیرنگ موی عسلی شکلاتی دخترانه

 

 

امیدواریم از این مقاله در مورد رنگ موی زیبای عسلی لذت برده باشید.

 

مراقب خودتون باشید. منتظر مقاله های آرایش موی رخ نگار باشید.

امتیاز شما به این مطلب چند است؟
 • امتیازها به این مطلب

خلاصه

رنگ موی عسلی یکی از زیباترین و محبوب ترین رنگ موها می باشد و جالب است بدانید که رنگ مو عسلی از آن دسته رنگهایی هست که به خاطر طبیعت رنگش، هم بین خانمهای اروپایی با پوست سفید و چشمان رنگ روشن و هم بین بانوان شرقی با پوست گندمی و چشمان تیره مورد پسند است و چهره هر دو گروه را زیباتر می نماید.

به طور کلی
5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4.43 (47 رای)
 1. سلام خسته نباشید من موهامو عسلی کردم ولی جلوی سر تناژ نارنجی مسی داره ایا بادودی ۱۱۰۱ویه نخود بنفش اکسیدان برابر ۹درصد میتونم اصلاحش کنم

 2. سلام میشه بجای ترکیب رنگ برای بلوند عسلی روشن از رنگ های سری عسلی استفاده کرد یا اینکه حتما از ترکیب طلایی مسی باید استفاده کرد که خوش رنگ بشه

  1. سلام
   در واقع رنگ عسلی, ترکیبی از رنگهای طلایی و مسی است. برای گرمتر نمودن رنگ عسلی حتی میتوانید نیم بند انگشت رنگ 6/66 قرمز استفاده کنید.

 3. سلام ممنون از مطالب مفیدتون ،من موهام رو عسلی تیره گذاشتم اما متاسفانه قسمت جلوی موهام به قرمزی نارنجی میزنه انگار پیری شدم که حنا به موهاش زده اما قسمت پشت موهام همون رنگی که میخواستم شده، میشه برای قسمت جلوی موهام کمکم کنید

  1. سلام
   پشت موها الان چه رنگی هست و جلوی موها رو چه رنگی گذاشتید
   احتمالا رنگ خیلی روشن روی مشکیها گذاشتید که اینطور شده.

   1. سلام پشت موهام رو هم از همون رنگ گذاشتم اما خب جلوی مو به عسلی مسی میزنه اما خب پشت موهام تیره تر هستن

   2. رنگ 6.74 آلبورا رو با اکسیدان 12 درصد زدم،به این علت 12 درصد چون موهام خیلی مشکلی هستن و ضخیم و دیر رنگ میگیرن

   3. میشه راهنمایی کنید چه رنگی میتونم روش بزارم ؟پوست صورتم گندمی روشن و چشمان سیاه دارم،ممنون میشم راهنمایی کنید

    1. سلام
     ترکیبات زیاده
     بهتره از قسمت تصاویر گوگل برای پیدا کردن رنگ مورد نظرتون استفاده کنید.

     1. سلام پشت موهام رو هم از همون رنگ گذاشتم اما خب جلوی مو به عسلی مسی میزنه اما خب پشت موهام تیره تر هستن

      رنگ 6.74 آلبورا رو با اکسیدان 12 درصد زدم،به این علت 12 درصد چون موهام خیلی مشکلی هستن و ضخیم و دیر رنگ میگیرن

      میشه راهنمایی کنید چه رنگی میتونم روش بزارم ؟پوست صورتم گندمی روشن و چشمان سیاه دارم،ممنون میشم راهنمایی کنید از شما راهنمایی میخوام چون با رنگ وترکیبات آشنا نیستم ،روی این موها با مشخصاتی که رنگش کردم و گفتم،لطفا پیشنهاد بدید چه رنگی بگذارم چه شماره ای روی رنگ 6.74 آلبورا با اکسیدان 12 درصد که گذاشتم و اصلا ازش راضی نیستم
      چه رنگی روش خوب میشه لطفا لطفا لطفا راهنمایی کنید

   4. سلام پشت موهام رو هم از همون رنگ گذاشتم اما خب جلوی مو به عسلی مسی میزنه اما خب پشت موهام تیره تر هستن

    رنگ 6.74 آلبورا رو با اکسیدان 12 درصد زدم،به این علت 12 درصد چون موهام خیلی مشکلی هستن و ضخیم و دیر رنگ میگیرن

    میشه راهنمایی کنید چه رنگی میتونم روش بزارم ؟پوست صورتم گندمی روشن و چشمان سیاه دارم،ممنون میشم راهنمایی کنید

 4. سلام 🌹 من خیلی مایلم رنگ موهام بدون دکلره نقرهای شنی بشود ولی همیشه عسلی از کار در میاید باید چکار کنم از چه رنگهایی استفاده کنم

 5. سلام من نصف موهام مشکی شده ونصف دیگه قهوه ای تقریبا پایه ۶ هست چطور رنگ عسلی بزارم که موهام یکدست بشه

  1. سلام
   عسلی پایه 7 با دوبرابر اکسیدان 6 درصد و دوبند واریاسیون آبی روی ساقه ها بزارید و 20 دقیقه آخر برای ریشه ها هم همین فرمول رو قرار بدید.

 6. سلام من موهام زمین مشکی زدن میخوام رنگشون کنم بدون دوکالره آخه اون باره دوکالره کردم سوختن میترسم رنگ کنم دورنگ بشن چیکار کنم؟

 7. سلام من موهامو بلوند کردم حالا زردی خیلی داره میخوام زردیش کمتر بشه چه رنگی بزنم که قشنگ در بیاد

  1. سلام
   اگر موهاتون دکلره هست و رنگ نداره از شامپو ضد زردی برای کرم رنگ کردن موهاتون استفاده کنید.

 8. سلام من چندساله موهامومشکی میکردم الان واقعاخسته شدم دارم توخونه یواش یواش بی رنگ میکنم موهاموالان ریشه موهام پایه ششوهفته ساقه موهام شرابی ومشکی شده ایامیتونم رواین رنگ موعسلی تیره بزارم .

 9. سلام میشه به جای دکلره کردن داخل رنگ دکلره بریزم؟عسلی متوسط میشه؟

 10. سلام رنگ موهامو قبلا ها لایت کردم یک ماه یاسی شرابی با بژ عروسکی حالا میخوام عسلی نسکا فه ای بکنم کمکم بکنید ما منون

  1. سلام
   لطفا دقیقا پایه زمینه موهاتون و لایتها رو بفرمایید و اینکه یاسی و شرابی موها الان به چه رنگی تبذیل شده؟

 11. سلام .من موهامو دکلره کردم میخام رنگ عسلی روشن بزارم چ ترکیب رنگی درست کنم چ وارسیونی بزنم از نارنجی در بیاد

  1. رنگ مو عسلی فوق العادس، ب نظرم برای عروس خانمها بهترین رنگه، رنگ ادمم خیلی رنگ و رو رفته نمیکنه،

 12. سلام وقتتان بخیر ببخشید فرمول رنگ عسلی زنانه نگفتید میشه لطفا بگید همان که اول سایت تان هست و موهایش بلند هست.
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

 13. من خودم همیشه قاطی رنگای بلوند یه کوچولو قرمز میزنم عالی میشه، راست میگین

 14. من هر موقع میخوام رنگ ترکیبی درست کنم حتما ب سایتتون سر میزنم

 15. به نظر من اگه رو دکلره عسلی درست کنیم خیلی رنگش شیک تر میشه
  فرمولاتون خیلی جذابه

 16. خسته نباشید
  موهامو تا حالا رنگ نکردم چه فرمولی از رنگ عسلی رو پیشنهاد میدید ؟ نمیخوام زیاد روشن بشه. پایه های قهوه ای برام کافیه

 17. ببخشید برای رنگ شکلاتی عسلی دخترونه میتونم یه خورده رنگ مسی هم بریزم؟

  1. سلام
   بله
   ولی به طور کلی رنگهای گرمتر مثل مسی, بلوطی و قرمز اگر به رنگها اضافه بشن جلوه رنگ رو بیشتر میکنن و اگر نمیخواید زیاد رنگتون به چشم بیاد باید از این ترکیبات دوری کنید مگر اینکه خودتون بخواهید رنگ موی عسلی شما متمایز تر از حالت عادی باشه.

  1. سلام من موهامو بلوند کرده بودم خوشم نیومد رنگ مشکی زدم بعدش رنگ قهوایی متوسط کردم کمی رنگ گرفت الان میشه عسلی روشن بشه ؟اگه میشه چه شماره ایی بزنم

پیام خود را بنویسید

پیام شما بعد از تایید مدیر منتشر خواهد شد.