آموزش رنگ مو فانتزی بدون دکلره

آموزش رنگ مو فانتزی بدون دکلره موضوع بسیار جذابی برای اکثر خانمهاست. با استفاده از این تکنیک می توانید چهره تان را بسیار تغییر دهید. رنگ فانتزی بدون دکلره شامل رنگ موهای مختلفی خواهد بود. می توان از خانواده رنگهای صورتی, قرمز فانتزی, رنگ مو بنفش فانتزی و سبز نام برد اگر می خواهید توناژ لوکس تری به چهره تان بدهد. بهتر است به صورت هایلایت یا آمبره و سامبره در موهایتان قرار بگیرد. در خرید رنگ مو در نظر داشته باشید اگر رنگ موهای فانتزی به صورت ترکیبی با برخی رنگ های متناسب با همان توناژ قرار بگیرد. علاوه بر زیبایی بیشتر, دوام رنگ نیز بهتر خواهد بود.

 

 

رنگ موی فانتزی بدون دکلره

 

 

رنگ موی فانتزی بدون دکلره

 

نکته های رنگ مو فانتزی:

نکته مهم در مورد رنگ موی فانتزی انطباق رنگ دلخواهتان با رنگ نهایی مویتان است. اگر می خواهید دقیقا انطباق مناسبی با رنگ موی دلخواهتان داشته باشد. گام اول دکلره است. در مورد رنگ مو فانتزی, به علت خاص بودنش, لزوم دکلره بیشتر است. منتها اگر موهایتان رنگ شده نیست. می توانید با تقریب مناسبی به رنگ دلخواهتان برسید. در ضمن اگر توناژ رنگ موی فانتزی مورد نظرتان و رنگ موی خودتان با هم مطابقت دارد. می توانید تا حدود 70 درصد رنگ مو فانتزی مورد نظر را بدون خرید پودر دکلره دربیاورید.

 

ولی قبل از شروع این مقاله حرف آخر را همین اول می گوییم.

اگر میخواهید در وقت خود صرفه جویی کنید. مطالب گسسته آموزش رنگ مو را به صورت پراکنده مطالعه نکنید. تنها با دیدن ویدیو های آموزشی رنگ مو کارشناس این حرفه شوید. مطالبی که در این مقاله مطالعه خواهید کرد. به همراه ساعتها نکته و مطلب دیگر در خصوص آموزش رنگ مو و دکلره در این ویدیو موجود است. بسته ویدیویی آموزش ترکیب رنگ مو ها را میتوانید در دوره آموزش غیر حضوری اصول رنگ و ترکیب رنگ مو تهیه نمایید. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر  دارید. یا تمایل به خرید این محصول جذاب دارید. عکس زیر را کلیک کنید. سپس وارد شوید.

 

 

آموزش رنگ مو فانتزی بدون دکلره

یاقوتی صورتی از خانواده رنگ موی قرمز فانتزی

 

 

رنگ موی قرمز فانتزی

فرمول ترکیب رنگ بدون دکلره

پایه مو : طبیعی رنگ نشده قهوه ای پایه ۶

قرمز ماهاگونی شماره ۶ – نصف تیوپ

قرمز شماره ۶ – نصف تیوپ

واریاسیون بنفش – دو بند انگشت

واریاسیون آبی – دو بند انگشت 

اکسیدان نه درصد

رنگ موی بالا توناژ یاقوتی صورتی دارد. روی موی رنگ نشده یا مویی با پایه رنگ قرمز تا قهوه ای یا طلایی در می آید. این رنگ مو از خانواده رنگ موی قرمز فانتزی است. منتها اگر در پایه رنگتان توناژ نارنجی وجود دارد. بایستی واریاسیون آبی را تا دو بند انگشت بزنید. برای زیباتر شدن رنگ موی قرمز فانتزی و حذف زردی و نارنجی, واریاسیون آبی و بنفش را به کار ببرید. ولی در به کار بردن واریاسیون ها زیاده روی نکنید. زیرا رنگتان بسیار تیره و بد رنگ می گردد. در ضمن, واریاسیون آبی روی دکلره پایه 8 به بالا به تنهایی دوام کمی خواهد داشت. موها را به سمت رنگ موی فانتزی سرمه ای سوق خواهد داد.

 

رنگ موی شرابی صورتی فانتزی

رنگ موهای شرابی صورتی نیز بر روی پایه های 5-6 با رنگهای قهوه ای و فندقی یا موی رنگ نشده در می آید. این رنگ نیز تا حدود 70 درصد مشابه رنگ موی انتخابی روی موی دکلره نشده می آید. برای این رنگ فانتزی مو ترکیب فرمول زیر کافی است.

رنگ موی بنفش فانتزی

فرمول رنگ بنفش فانتزی

پایه مو : قهوه ای شماره ۶

رنگ موی شرابی شماره ۷ – نصف تیوپ

پودر دکلره رنگی بنفش – سه پیمانه

پودر دکلره رنگی شرابی – یک پیمانه

واریاسیون آبی و بنفش یک بند انگشت

اکسیدان 9 درصد  

 

آموزش رنگ موی بنفش بدون دکلره

رنگ موی بنفش یکی از لوکس ترین رنگهای فانتزی به شمار می آید. همواره ترکیب رنگ موی بنفش فانتزی بسیار پرسیده می شود. اگر موهایی دکلره شده دارید. ترکیبات زیبایی از رنگ مو بنفش فانتزی را می توانید انتخاب کنید. اگر هم موهایی تیره و رنگ نشده دارید. با تکرار رنگ موی بنفش بدون دکلره به طور نسبی این رنگ حاصل خواهد شد. 

رنگ مو بنفش روشن

 

برای رنگ بنفش روشن بهترین کار و منطقی ترین کار آن است که موهایتان را تا پایه نه به هر روشی روشن نمایید. سپس از شامپو رنگهای بنفش روشن استفاده کنید. دقت کنید که حتما زردی مو را با شامپو ضد زردی بگیرید. سپس به راحتی مو را به شامپو ضد زردی آغشته نمایید. بعد از گذشت مدت زمان لازم, مو را آبکشی نمایید. 

خرید شامپو رنگ بنفش با کیفیت بالا و قیمت مناسب در فروشگاه رخ نگار

 

رنگ مو بنفش تیره

 

 

اگر پایه دکلره دارید. فرمول زیرا را با اکسیدان 6 درصد ترکیب نمایید. اگر موهای معمولی رنگ نشده و یا بلوند تیره دارید. ترکیب رنگ مو بنفش تیره را با اکسیدان 9 درصد اجرا کنید. 

رنگ مو 6 وایولت (بنفش) نصف تیوپ

پودر دکلره بنفش یک پیمانه

واریاسیون بنفش یک و نیم بند انگشت

واریاسیون آبی یک بند انگشت

 

مزایای رنگ مو بنفش تیره :

۱. پوشش کامل سفیدی موها

۲. از بین بردن کامل زردی موها

۳. دوام بالای رنگ مو

 

ادامه مطلب
آموزش رنگ مو با فویل

رنگ مو بنفش تیره رنگ مو بنفش تیره رنگ مو بنفش تیره

 

رنگ موی بنفش فانتزی

این رنگ مو در پایه متوسط تا بلوند روشن متغیر می باشد. رنگ مو بنفش فانتزی از ترکیب رنگ شرابی 7- دو پیمانه پودر بنفش فانتزی و اکسیدان 9 درصد ایجاد می شود. حتی اگر زردی مو هم داشته باشید. در رنگ مو بنفش فانتزی مشکلی نخواهید داشت. به راحتی رنگ زرد, توسط این رنگ پوشیده خواهد شد. اگر بر روی موهای دکلره شده از این ترکیب استفاده کنید. به رنگ مو بنفش روشن می رسید. اگر بر روی موهای رنگ نشده  یا نسبتا تیره استفاده کنید. به رنگ مو بنفش متوسط تا تیره دست پیدا خواهید کرد.

 

رنگ مو بنفش فانتزی رنگ مو بنفش

رنگ موی سبز فانتزی

در رنگهای قهو ه ای سرد, طلایی و زیتونی نیز این رنگ فانتزی مو انتخاب خوبی است. بدون دکلره نیز می توان این رنگ موی فانتزی را روی موهایتان در بیاورید. بدون دکلره نیز بر روی موی طبیعی یا موی رنگ شده (با توناژ مناسب) می توان رنگ دلخواه را حدود 60 درصد مشابه دربیاورید. با تکرار رنگ در دفعات بعد, شباهت دقیقتر خواهد شد. درضمن, رنگ موی قرمز, فندقی، بلوطی و شرابی به رنگ سبز در نمی آیند. زیرا توناژ های ذکر شده به رنگ موهای سرد از قبیل رنگ موی سبز غالب می باشند. پس راحتترین راه برای این دسته از موها استفاده از شامپو شیمیایی است. 

 

 

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

 

در رنگهای قهو ه ای سرد, طلایی و زیتونی نیز این رنگ فانتزی مو انتخاب خوبی است. بدون دکلره نیز می توان این رنگ موی فانتزی را روی موهایتان در بیاورید. بدون دکلره نیز بر روی موی طبیعی یا موی رنگ شده (با توناژ مناسب) می توان رنگ دلخواه را حدود 60 درصد مشابه دربیاورید. با تکرار رنگ در دفعات بعد, شباهت دقیقتر خواهد شد. درضمن, رنگ موی قرمز, فندقی، بلوطی و شرابی به رنگ سبز در نمی آیند. زیرا توناژ های ذکر شده به رنگ موهای سرد از قبیل رنگ موی سبز غالب می باشند. پس راحتترین راه برای این دسته از موها استفاده از شامپو شیمیایی است. انواع فرمول رنگ مو سبز را در مقاله اموزش رنگ سبز فانتزی بیابید.

در ضمن روی موهای دکلره شده نیز می توانید از پودر دکلره سبز یا شامپو رنگ سبز استفاده نمایید.

 

 

آموزش رنگ مو سبز فانتزی بلوند متوسط

 

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

 

رنگ مو سبز فانتزی بلوند متوسط بدون دکلره بر روی پایه 4 تا 7 ظاهر می شود. پس موهای طبیعی و رنگ نشده را می توان با فرمول زیر سبز فانتزی نمود.

زمینه مو : طبیعی رنگ نشده یا قهوه ای متوسط

پودر دکلره سبز (دو پیمانه)

واریاسیون سبز (دو بند انگشت)

زیتونی شماره ۷ – نصف تیوپ

اکسیدان 9 درصد

 

خرید پودرهای دکلره رنگی در فروشگاه رخ نگار

 

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

 

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

 

 

رنگ مو سبز لاجوردی نیز از ترکیب رنگ سبز و آبی در می آید. پایه موی شما نیز بایستی جزو موارد گفته شده باشد.

فرمول رنگ سبز بدون دکلره

پودر دکلره سبز سه پیمانه

پودر دکلره آبی یک پیمانه

رنگ مو نقره ای یک تیوپ

واریاسیون آبی یک بند انگشت

اکسیدان 9 درصد

 

رنگ موی سبز فانتزی متوسط

رنگ سبز فانتزی بلوند متوسط بدون دکلره بر روی پایه 4 تا 7 (رنگهای ذکر شده در بالا) می تواند قرار گیرد. موهای طبیعی و رنگ نشده هم مشابه اینها هستند. فرمول زیر را با شرایط گفته شده به کار گیرید.

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

فرمول رنگ سبز متوسط فانتزی بدون دکلره

بلوند زیتونی پایه 8 نصف تیوپ

پودر دکلره رنگی سبز دو پیمانه

واریاسیون سبز دو بند انگشت

بلوند نقره ای پایه 9 نصف تیوپ

واریاسیون نقره ای سه بند انگشت

اکسیدان 9 درصد

در صورتیکه موهایی آسیب دیده دارید. میتوانید با خرید ماسک مو مناسب موهای خود را احیا کنید. تا در رنگهای فانتزی به دوام و جلوه بیشتر در رنگها دست یابید.

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

 

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

 

رنگ مو صورتی بدون دکلره

در این میان یکی از رنگهای ملیح و دارای مخاطب خاص رنگ مو صورتی است. منتها بدون دکلره فقط بر روی موهای با درجه روشنی متوسط تا روشن قرار می شود. ترکیبی که برای رنگ مو صورتی بدون دکلره میتوان پیشنهاد داد. به شرح زیر است.

 

 

 

 

نصف تیوپ رنگ صورتی

نصف تیوپ یاسی

نیم پیمانه پودر دکلره رنگی صورتی

واریاسیون بنفش دو سانت

اکسیدان 9 درصد 

 

آموزش رنگ مو آبی فانتزی بدون دکلره

رنگ مو آبی فانتزی را نیز می توان بدون دکلره تا حدود 70 درصد مشابه رنگهای مورد دلخواهتان دربیاورید. البته به شرط آنکه موهایتان را تا به حال رنگ نکرده باشید. اگر رنگ موهایتان پایه موهایتان 4 به بالا باشد. همچنین رنگ موها در توناژهای قهوه ای – زیتونی و یا طلایی باشد. رنگ آبی حاصل می گردد. منتها اگر تم موهایتان نارنجی و یا قرمز باشد. موهایتان در اثر رنگ آبی, قهوه ای و یا بنفش تیره می شود. پس برای رسیدن به رنگ آبی بدون دکلره حتما دقت کنید. تکرار رنگ با اکسیدان ۹ درصد نیز  امری ضروری است. 

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

رنگ آبی بر روی موی دکلره شده نیز نکته دارد. حتما موهایتان را با دکلره حداقل به پایه ۸ برسانید. سپس با شامپو ضد زردی حتما زردی رنگ را بگیرید. سپس رنگ آبی را با اکسیدان شماره ۱ روی موها قرار دهید. اگر این کار را نکند. زردی مو با رنگ آبی ترکیب می گردد. سپس به جای آبی, رنگ سبز حاصل می گردد. شامپو رنگ ضد زردی با کیفیت مناسب در فروشگاه رخ نگار به فروش می رسد. در ضمن رنگهای آبی فانتزی به شکل شامپو رنگ در سایت رخ نگار موجود است.

 

ادامه مطلب
مش فویلی

 

آموزش رنگ مو فانتزی بلوند آبی لاجوردی 

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

 

رنگ مو پایه 8 (با توناژ طلایی – نقره ای- زیتونی) 

بلوند نقره ای پایه 9

پودر دکلره فانتزی آبی دو پیمانه

پودر دکلره خاکستری سه پیمانه

واریاسیون نقره ای سه بند انگشت

رنگ مو دودی پایه 8 نصف تیوپ

اکسیدان 9 درصد

آموزش رنگ مو آبی اقیانوسی

 

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

 

رنگ زمینه:

پایه 8 (با توناژ نقره ای یا زیتونی)

رنگ مو نقره ای پایه 9 یک تیوپ

رنگ مو دودی پایه 7  نصف تیوپ

رنگ مو خاکستری یک چهارم تیوپ

واریاسیون نقره ای و خاکستری و آبی سه بند انگشت

واریاسیون دودی یک یند انگشت

پودر دکلره آبی دو پیمانه

اکسیدان 6 درصد

رنگ هایلایت:

دکلره توسط مش فویلی یا سوزنی تا پایه 8

شستشو با شامپو ضد زردی و حذف زردی

رنگ مو نقره ای پایه 9 یک تیوپ

رنگ مو دودی پایه 8 نصف تیوپ

پودر دکلره آبی یک پیمانه

واریاسیون نقره ای سه بند انگشت

 

رنگ موی فانتزی سرمه ای

 

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

 

فرمول رنگ آبی فانتزی بدون دکلره:

۱. موهای طبیعی رنگ نشده یا موی رنگ شده از پایه 5 تا 7 با توناژ قهوه ای یا زیتونی

۲. رنگ مو دودی پایه 7 نصف تیوپ

۳. واریاسیون آبی سه بند انگشت

۴. پودر دکلره آبی یک و نیم پیمانه

۵. واریاسیون نقره ای یک بند انگشت

۶. اکسیدان 9 درصد

 

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

رنگ مو آبی لاجوردی روشن

 

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

۱. موهای طبیعی رنگ نشده یا موی رنگ شده از پایه 5 تا 7 با توناژ قهوه ای یا زیتونی

۲. رنگ مو دودی پایه 8 نصف تیوپ

۳. رنگ مو نقره ای پایه 9 یک تیوپ

۴. رنگ مو زیتونی پایه 8 یک تیوپ

۵. واریاسیون آبی و سبز یک بند انگشت

۶. پودر دکلره آبی یک پیمانه

۷. پودر دکلره سبز دو پیمانه

۸. اکسیدان 9 درصد

 

تصاویر انواع رنگ موی فانتزی آبی

 

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

 

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

 

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

 

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

 

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره پاییزی ( نارنجی-مسی)

 

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

 

 

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

 

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

 

رنگ مو پاییزی که ترکیبات نارنجی و مسی را به همراه دارد. بدون دکلره می تواند بر روی مو قرار گیرد. البته مو یا باید طبیعی و رنگ نشده باشد. یا دارای رنگ پایه 5 به بالا با توناژ قهوه ای- قرمز – طلایی و یا نارنجی باشد. قبل از رنگ مو, برای رنگ پذیری بهتر و کاهش آسیب موهایتان از چند قطره روغن آرگان در مواد دکلره و یا رنگ استفاده نمایید.

فرمول رنگ:

مو رنگ نشده یا رنگ شده پایه 6 به بالا (توناژ طلایی و قهوه ای و یا نارنجی)

رنگ مو مسی دنی وان پایه 6 یک تیوپ

رنگ مو کاپوچینو برند استیل نصف تیوپ

رنگ موی عسلی پایه 8 یک چهارم تیوپ

رنگ مو هایلایت پیازی یک چهارم تیوپ

اکسیدان 9 درصد

رنگ مو فانتزی قرمز نارنجی

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

 

۱. پایه مو طبیعی رنگ نشده یا موی رنگ شده از پایه 5 به بالا (با توناژ قهوه ای یا طلایی)

۲. رنگ مو مسی قرمز دنی وان پایه 6 یک تیوپ

۳. رنگ مو مسی قرمز پایه 8 مارک استیل نصف تیوپ

۴. واریاسیون نارنجی یک بند انگشت

۵. قرمز هاوانایی استیل یک چهارم تیوپ

۶. اکسیدان 9 درصد

رنگ موی فانتزی صحرایی مسی

 

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

 

۱. پایه مو طبیعی رنگ نشده یا موی رنگ شده از پایه 5 به بالا (با توناژ قهوه ای یا طلایی)

۲. رنگ مو مسی استیل پایه 7 نصف تیوپ

۳. رنگ مو برنز سولاری استیل پایه 6 یک  تیوپ

۴. رنگ مو کهربایی یک چهارم تیوپ

۵. صحرایی مارک دنی وان یک چهارم تیوپ

۵. اکسیدان 9 درصد

 

رنگ مو فندقی

 

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

۱. پایه مو طبیعی رنگ نشده یا موی رنگ شده از پایه 5 به بالا (با توناژ قهوه ای یا طلایی)

۲. رنگ مو فندقی استیل پایه 7 یک تیوپ

۳. رنگ مو بلوند شکلاتی پایه 7 نصف  تیوپ

۴. رنگ مو مسی استیل یک چهارم تیوپ

۵. صحرایی مارک دنی وان یک چهارم تیوپ

۶. اکسیدان 9 درصد

رنگ مو شکلاتی عسلی

 

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

 

۱. پایه مو طبیعی رنگ نشده یا موی رنگ شده از پایه 5 به بالا (با توناژ قهوه ای یا طلایی)

۲. رنگ مو فندقی استیل پایه 7 نصف تیوپ

۳. رنگ مو بلوند شکلاتی پایه 7 نصف  تیوپ

۴. رنگ مو عسلی پایه 8 استیل یک تیوپ

۵. واریاسیون دودی یک بند انگشت

۶. اکسیدان 9 درصد

تصاویر انواع رنگ موی فانتزی نارنجی-مسی

 

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

 

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

 

 

 

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

 

 

 امیدواریم از مقاله آموزش رنگ مو فانتزی بدون دکلره لذت برده باشید.

مراقب خودتون باشید. منتظر مقاله های آرایش موی رخ نگار باشید.

 

امتیاز شما به این مطلب چند است
 • امتیازها به این مطلب

خلاصه

آموزش رنگ مو فانتزی بدون دکلره جزو نکاتی است که با استفاده از این تکنیک می توانید چهره تان را بسیار تغییر دهید.

به طور کلی
4.5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4 (32 رای)
 1. سلام من تا حالا موهامو رنگ نکردم میخوام بادمجونی و بنفش مثل تقریبا عکس اول تو دسته بنفش کنم ولی موهام مشکی یا نهایتا قهوه ای تیره و خیلی تار موهام ضخیم هستش برای دکلره باید چه قدر روشن شه و این که خودم میتونم انجام بدم یا تو ارایشکاه حتما باید انجام بشه و ابن که شامپو رنگ نمیشه استفاده کرد؟

 2. سلام ممنون از سایت خوبتون
  من موهام پایه 7 دکلره هست اگه بخام بنفش (با فرمول رنگ موی وایولت_پودر دکلره بنفش_واریاسیون ابی_ واریاسیون بنفش) کنم چه مشکلاتی ممکنه پیش بیاد؟

  1. سلام و ممنون از شما
   اگر پایه مو را یک درجه دیگر روشن کنید بهتر است. و رنگ شادابتر و زنده تری خواهید داشت در ضمن زمان مکث را دقت کنید که طولانی نشود چراکه باعث تیرگی رنگ مو خواهد شد.

 3. سلام شما گفتید بدون دکلوره تو بعظی جاهاش نوشتید پودر دکلوره؟

  1. سلام
   بدون دکلره برای موهایی که توسط رنگ مو به تدریج روشن شدند یا به طور ذاتی بلوند هستن و دکلره برای دوستانی که راهی جز دکلره کردن موهای تیرشون ندارند چراکه موهایی که بارها رنگ تیره شده باشه تنها با کمک رنگ روشن نخواهد شد.

  2. سلام
   پودرهای دکلره رنگی با پودر دکلره معمولی تفاوت دارند. نسبتا ضعیف تر هستند. در ضمن از نظر حرفه ای بدون پودر رنگی موی معمولی رنگهای خیلی فانتزی را نمی گیرد

 4. سلام من مو هام زیتونی تیره هستش تا حالا رنگشون نکردم و نمی خوام بکنم ولی با اسپری رنگ می خوام مشکل اینجاست که من اسپری رنگ موی آبی کمرنگ خریدم هرکاری هرکاری کردم رنگ نشد چیکار کنم که رنگ بشه؟

 5. سلام گلم من موهامو دکلره کرده ارایشگر بعد میخواستم بنفش بشه الان بنفش هست ولی نه خیلی میتونم از رنگ پودری بنفش استفاده کنم به موهام اسیب نمیزنه دلم میخواد بنفشش فانتزی باشه

 6. سلام
  من موهام رنگ نشده اس و می خواستم ببینم سبز لاجوردی با فرمولی که گفتید بدون دکلره در میاد :(؟

  1. سلام
   سبز لاجوردی جزو دسته رنگهای فانتزی ترکیبی است که نیاز به پایه مناسب و ترجیحا بدون زردی دارد.

 7. سلام موی قهوه ای میتونه بدون دکلره رنگ سبز یا آبی کمرنگ کنه ترند 2020 که فقط جلوی مو هست رو؟

 8. سلام ببخشید من موهام قهوه‌ایه میخوام سبز فسفری یا آبی کمرنگ کنم بدون دکلره میشه؟

 9. سلام
  رنگ موی بنفش تیره چه مدت باید روی مو بمونه و بعد شستشو بشه ؟

 10. سلام
  من میخوام موهامو بنفش تیره کنم حنا و قهوه روی موهام گذاشتم با این فرمولی که دادین جواب میده.
  رنگ مو 6 وایولت (بنفش) نصف تیوپ
  پودر دکلره بنفش یک پیمانه
  واریاسیون بنفش یک و نیم بند انگشت
  واریاسیون آبی یک بند انگشت

  1. سلام
   روی قسمتی از مو که پیدا نیست بررسی کنید
   معمولا رنگهای گیاهی و محصولات شیمیایی با هم تطابق ندارند.

 11. سلام من موهام دكلره هست و رنگ ابي كرده بودم الان اگه بخوام رنگ صورتي بكنم فقط بايد به رنگم اكسيدان اضافه كنم يا به دكلره صورتي هم نياز دارم؟

 12. سلام خسته نباشید
  من موهام بعد از دکلره تقریبا زرد شد و آبی کردم اما درست رنگی که میخاستم در نیومد. الان رنگش داره کمتر میشه و دوباره زرد میشه
  میخاسم بدونم میتونم دوباره دکلره کنم که رنگ ابیش تیره تر شه یا اسیب میبینن؟…

  1. سلام
   بهتر بود قبل از گذاشتن رنگ آبی روی موها ابتدا با شامپوی ضد زردی میزان زردی موهاتون رو به حداقل میرسوندید الان هم با دکلره موها رو روشن کنید و شامپو ضد زردی بزنید.

   1. سلام .من موهام خرمایی هستش و تاحالا رنگشون نکردم.میخوام موهامو آبی کنم اما بدون دکلره دقیقا باید چه ترکیباتی رو چطور استفاده کنم؟؟؟؟

 13. سلام من موهاموخودم رنگ N10گذاشتم خوشم نیومد دوست دارم رنگ ابی یابنفش تیره بزارم میتونم این کار انجام بدم ممنون میشم جواب بدین

 14. سلام می‌خوام صورتی کنم
  موهام مشکی هست
  لطفاً بگید باید چه کار کنم

 15. لام وقت بخیر من میخوام رنگ صورتی بزارم ولی نمیخوام که دکلره کنم ایا میشه بدون دکلره رنگم خوب در بیاد

 16. سلام من موهام مشکیه میخوام سبز کنم میشه مرحله ب مرحه توضیح بدید باید چکارکنم؟

 17. سلام ببخشید من موهام مشکی هست میخاستم رنگ فانتزی بنفش بزارم ک روش نوشته ب اکسیدان نیاز نداره و اینکه پودر هم نیس
  ولی هر چی تلاش میکنم بنفش در نمیاد مشکی میشه😑

  1. سلام
   به خاطر اینکه زمینه موهاتون تیره و مشکی هست و مناسب نیست.
   حتما موها رو حداقل تا پایه 8 روشن کنید و بعد از رنگتون استفاده کنید.

 18. سلام
  شما خودتون رنگ فانتزی میفروشین؟ چی پیشنهاد میدین برا این رنگ؟
  مرسی

  1. سلام
   بله جهت خرید حضوری به آدرس فروشگاه در پایین سایت مراجعه کنید
   قبل از مراجعه میتوانید توسط شماره های پایین سایت, ساعات کاری فروشگاه را بپرسید.

 19. سلام ببخشید اگه رو همین مویه طلایی ک دکلرش نکنم رنگ دودی بزارم چجور میشه اصلا رنگ میگیره ؟با هم اگه بد میشه لطفا راهنمایی کنید واسه ریشه گیری موهام چ رنگی بزارم ک ب رنگ طلایی نزدیک باشه میخوام اصلا دکلره نکنم اخه خیلی موهامو داغون کرده

  1. از رنگ عسلی گرم استفاده کنید.
   اگر دودی با طلایی رو قاطی کنید ممکنه رنگتون به زیتونی نزدیک بشه که برای رفع این مشکل از یک نخود رنگ 6/66 قرمز استفاده کنید.

 20. سلام من یه مدت پیش موهامو رنگ دوری زیتونی کردم ولی خیلی زود رنگش پرید و الان طلایی شده میشه بدونه دکلره رو همین رنگ موهامو دودی کنم .میخوام خودم رنگ بگیرم و تو خونه رنگ کنم اگه میشه راهنمایی کنید چ رنگی بگیرم و چطور حالت لایت در بیارم تو موهام

  1. سلام
   برای رنگهای دودی یا خاکستری یا نقره ای نیاز به دکلره پایه بالا و بدون زردی مو دارید

 21. سلام خسته نباشید میخواستم بدونم رو موهای جو گندمی شامپو رنگ فانتزی رنگ یخی یا دودی میگیره

  1. سلام
   خیر
   برای استفاده از شامپو رنگها و مخصوصا رنگهای بلوند و یخی باید پایه موی شما بالا باشد.

 22. سلام من موهام مشکیه پررنگ نیست و تا بالای زانوهامه میخواستم پایین موهام رو رنگ فانتزی بدون دکلره بکنم باید چکارکنم میشه راهنماییم کنید ممنون میشم

  1. سلام
   با روشهای رایجی که موجوده نمیشه بر روی موهای تیره بدون دکلره رنگهای فانتزی جذابی درآورد ولی پیشنهاد میشه برای قسمتهای مورد نظر مش فویلی و سپس رنگساژ فانتزی انجام بدید.
   پیشنهاد ما برای شما مطالعه آموزش مقاله مش فویلی هستش.

 23. سلام خسته نباشیدمیخوام موهام بنفش مخملی بکنم چه رنگی بایدبزنم
  دکلره نمیخوام بکنم

 24. سلام خسته نباشین. من می خواستم موهامو سبز تیره کنم. بنظرتون چه رنگی باید استفاده کنم.
  اریشگاه رفتم موهام زیتونی در اومد. الان میخوام خودم رنگشون کنم ممنون میشم کمک کنید

 25. سلام و خسته نباشید. من به تازگی موهام رو پسرونه کوتاه کردم و حدود نیم سانت تا یک سانت بلندی موهام هست میخاستم بدونم میتونم راحت دکلره کنم و رنگ آبی استفاده کنم؟ چون موهای خودم مشکی هست، آیا میتونم موهایی با این اندازه رو به پایه ی ۸ یا ۹ برسونم؟

 26. سلام وقت شما بخیر
  من موهام و چند ماه پیش دکلره کردم اول نارنجی شد و برای بار دوم دکلره کردم و زرد شد و رنگ مورد نظرمو گذاشتم
  و بعد از اونم دوبار رنگ گذاشتم که نتیجش تا چندروز اول قهوه ای شد و بعدش برگشت به همون رنگ اولم که تقریبا عسلیه ولی خیلی روشن
  حالا میخوام خودم بنفشش کنم راهنمایی میکنین؟

  1. سلام
   یک دکوپاژ مختصر انجام بدید و بعد با کمک پودرهای دکلره رنگی بنفش و اکسیدان 6 درصد اینکارو انجام بدید.

 27. سلام‌موهای من رنگ‌ نشدست الان میخوام توی موهام‌هایلایت صورتی بزنم ولی نمیخوام‌دکلره کنم به هیچ وجه به نظرتون میشه یعنی خوب در میاد ؟ و اینکه موهای من مشکیه و ضخیم

 28. سلام مو هام دکلره پای 8بود رنگ صورتی پودری گذاشتم صورتی خیلی جیغ داده دوبار هم حمام رفتم جیغتر شده باید چه رنگی روش بگذارم
  دودی خوبه؟چکارشون کنم

  1. سلام
   با شستشو رنگ روشنتر و در نهایت پاک میشه ولی اگر عجله دارید از ریموور یا دکوپاژ استفاده کنید.
   از رنگهای گروه زیتونی هم میتونید.
   پیشنهاد میشه آموزش دکوپاژ مو رو مطالعه کنید.

 29. سلام من موهامو ١٠-٢ زدم پالت نارنجي شده البته زيرش دكلره داره موهام ، الان چي بگيرم كه هم زردي قرمزيش رو بگيره هم يه تن كرم دودي بده

 30. سلام رنگ موهام کاراملی روشن و تیره کردم و مش بلوند که رنگ زردی داره. الان میخام بادمجونی 6و7و بذارم آیا رنگ جالبی میشه؟

   1. سلام..این درسته ک هر رنگی رو بزنیم رو موهای تیره خودمون قهوه ای میشه؟ مثلا من اگر زیتونی کنم قهوه ای در میاد :/ ؟ بعد بنظرتون فندقی و شکلاتی یا شکلاتی و بژ ترکیب قشنگی میشن؟؟

    1. سلام
     اینکه هر رنگی رو روی موهای خودتون بزنید قهوه ای میشه زیاد حرف درستی نیست چون برای رنگ نمودن موها باید شرایطی رو رعایت کنید تا رنگ نهایی به انتخاب شما نزدیکتر بشه. مثلا زمینه موها اگر قبلا رنگ داشته شما هر رنگی بزارید نتیجه نهایی رو با ترکیب با رنگ زمینه باید حساب کنید مگر اینکه اصلا تا حالا موها رنگ نشده باشه که اونم باید شناخت خوبی در مورد ترکیب رنگها و همچنین رنگهای خنثی هم داشته باشید. که اگر به این زمینه علاقه دارید پیشنهاد میکنیم محصول آموزش اصول رنگ مو و رنگهای ترکیبی رو حتما تهیه کنید و مشاهده نمایید.
     در خصوص ترکیبهایی که گفتیداگر با نسبت درست ترکیب بشن و زمینه مو هم لحاظ بشه رنگهای جالبی خواهند بود.

   2. سلام من میخوام موهام و طوسی کنم و تا حالا رنگ نکردم و موهام نصف یک بند انگشته و تقریبا تیره اما زیاد تیره نیست. باید چیکار کنم؟

 31. سلام خسته نباشید سایتتون خیلی عالیه.میخواستم موهای من که تا پایه ۹ روشن شده ،ولی ریشه موهام تا پنج سانت بدون دکلره ست ،در واقع امبره ش رو میشه حفظ کرد و به همون شکل فقط جاهای روشن موهام یاسی یا صورتی کمرنگ بکنم.

  1. سلام
   بله مشکلی نیست فقط اینکه رنگ صورتی و هایلایت یاسی روی مویی که زردی نداشته باشند و پایه بالا یاشه رنگ میگیره.

 32. سلام موهام آبی کردم سبز شده چند باری با شامپو بنفش ضد زردش شستم ولی نرفته چکار می تونم کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

   1. سلام دوماه پیش موهامو از گوشم تا پایین دکلره کردم و شامپو رنگ آبی زدم و نمیدونم دکلره پایه چند بود فقط ب ارایشگر گفتم نمیخام موهام با دکلره بسوزه گفت ک جوری میزنم ک نسوزه.. بعد ک رنگ کردن و آبی و سورمه ای و بنفش شده بود خیلی رنگ خاصی داشت ولی بیشتر آبی.. خود آرایشگر باقی مونده شامپو رنگ رو بهم داد و گفت 3روز دیگه بزن ب موهات ک کامل آبی شه.. همینکارو کردم و آبی شد بعد 2 هفته رنگش سبزابی شد و کم کم زیتونی شد و هنوزم هست ولی ارایشگر گفته بود رنگش دودی میشه اخرش.. چیکار میتونم بکنم ک دودی شه؟

    1. سلام
     رنگهای فانتزی و مخصوصا شامپو رنگها دوام کمتری دارند و برای دوام بیشتر این رنگها باید خودتون خیلی مراقب باشید و کیفیت موها توجه کنید و همچنین از شامپوها و ماسک های بدون سولفات استفاده کنید. اکثر رنگهای فانتزی در ابتدا جلوه خوبی دارن ولی برای بعدا که رنگشون میره کمی بی روح میشن و کاری که میشه کرد اینه که مدام رنگساژ رو تمدید میکردید. الان هم برای دودی شدن نیاز به دکوپاژ و یا دکلره داره ولی رنگهای گرم مثل گروه شکلاتی و فندقی به خوبی میتونه سبزی رو پوشش بده.

  1. سلام
   اگر مشکی پرکلاغی روی موهاتون گذاشته بودید بهتر بود اول دکوپاژ انجام بدید و بعد موها رو رنگ میزاشتید. چون به طور پیش فرض هم رنگ تیره اجازه رنگپذیری به موها نمیده.
   پیشنهاد میشه مقاله آموزش دکوپاژ مو را مطالعه بفرمایید.

 33. سلام من موهام مشکیه نمیخوام ‌کاره کنم میتونم با شامپو یا اسپری رنگ کنم ؟ چه رنگایی ؟

 34. سلام
  موهای من خرمایی رنگه و تا بحال رنگ نشده
  بدون دکلره میتونم بنفش کنم؟

 35. سلان خسته نباشید.من موهام قهوه ای تیره اس و بخاطر جنس موهام که یکم ضعیفه میخواستم ببینم میشه رنگ موی آبی یا قرمز تیره رو بدون دکلره گذاشت روش یا حتما باید دکلره بشه؟؟

  1. سلام
   تشکر
   آبی که خیر چون نیاز به دکلره داره ولی قرمز تیره مشکلی نیست . ممکنه نیاز باشه یک هفته بعدش دوباره قرمز تیره رو رنگساژ کنید.

 36. سلام خسته نباشید،من موهام بلوند شکلاتی تیره۶/۷ زدم بعد باز موهامو رنگ قهوه‌ای کردم ولی تن شرابی انگار داشت حالا رنگش رفته موهام رنگ طلایی،قهوه ای شده. می‌خوام موهامو آبی تیره کنم و از دکلره هم نمی‌خوام استفاده کنم باید چه رنگی بزنم؟ آیا رنگ دلخواه من میشه؟بعد از شسته شدن رنگ سبز نمیشه؟

  1. سلام
   اگر موهاتون حالت زردی داره رنگ آبی نمیگیره و حتی موها رو به سمت زیتونی و سبز میبره
   یا زردی موها رو با شامپو ضد زردی از بین ببرید و یا دکلره کنید و به پایه بالا برسونید.
   پیشنهاد میشه از این محصول برای ضد زردی موهاتون استفاده کنید.

 37. سلام خسته نباشی من موهام پایه هفت دکلرس برای رنگ سورمه ای چه رنگی بزارم از شامپو یا پودر چی استفاده کنم ؟کدام ماندگاری بالاتری دارن

  1. پایه 7 برای رنگی که مد نظر دارید کافی نیست
   پیشنهاد میشه یا با رنگهای هایلایت موها رو به مرور تا پایه 9 روشن کنید و یا دکلره کنید و بعد از رنگساژ سورمه ای استفاده کنید.
   برای آشنایی بیشتر لطفا مقاله هایلایت مو چیست را مطالعه کنید.

 38. سلام من پنج سانت نوک موهام رو آلبالویی زدم اول دکلره کردم بعد رنگ ژله ای آلبالویی .
  الان میخوام سورمه ای بزنم چطور انجامش بدم ؟؟

  1. سلام
   برای رنگهای سورمه ای و آبی باید پایه دکلره بالا داشته باشید و زردی داخل موهاتون نباشه چون احتمالش بالاست که رنگ آبی با زردی موها واکنش نشون بده و موها به سیزی متمایل بشه . موهای شما قرمزی داره و به هیچ وجه رنگهای گروه آبی و سورمه ای روی این مو نگذارید چون نتیجه جالبی نمیده.

 39. سلام من موهام قسمت های ساقه دکلره داره ومیخوام یکرنگ در بیارم میترسم به قسمت های بدونه دکلره رنگ بزارم یک رنگ نباشه ممنون میشم راهن مایی کنین

   1. سلام! باورم نمیشه یه سایتِ خوب پیدا کردم..اول اینکه دست مریزاد
    دوم اینکه من موهام و با دکلره و شامپو قرمز مخملی کردم که بعد چند بار شارژ و شستشو الان دیگه رنگِ قرمزش تقریبا رفته و خیلی کمرنگ شده و بیشتر به مسیِ خیلی روشن میزنه ،میخواستم بدونم میتونم بدون اینکه دوباره دکلره کنم بنفش بادمجونی یا سورمه ای درش بیارم؟؟

    1. سلام
     با تشکر از دیدگاه مثبت شما
     رنگ سورمه ای که نه ولی میتونید با شرابی شماره 4 اکسیدان 6 درصد و 2 بند واریاسیون آبی موها رو به سمت بادمجونی ببرید و هربار که رنگساژ کنید دوام رنگتون بیشتر میشه.
     برای رنگساژ میتونید از شامپو رنگ هم کمک بگیرید.

 40. سلام،من موهام قبلا سرخ ابی بوده و حالا پایه قهوه ایی داره،میخوام رنگ سبز ابی دربیارم از‌چه ترکیبی استفاده کنم؟با دکلره های رنگی!
  ممنون بابت پاسخگویی

  1. سلام
   موهارو به پایه 8 برسونید و بعد رنگ طلایی 8 رو با نیم تا یک پیمانه پودر آبی فیروزه ای ترکیب کنید و با اکسیدان ۹ درصد موهارو رنگساژ کنید.

   1. سلام،ممنون که جواب میدید.این ترکیب موهارو رنگ سبز ابی میکنه؟میخوام که متمایل به ابی و تیره بشه.لازمه از شامپو ضد زردی استفاده کنم؟

    1. سلام
     ممنون از شما
     هرچقدر که پایه موها زردی نداشته باشه رنگتون به آبی نزردیکتره ولی برای نتیجه بهتر و آبی تر میتونید از پودر سورمه ای به جای رنگ موی طلایی در ترکیب استفاده کنید.

    2. سلام من میخوام رنگ موهایم اب آسمونی باشد و بدونه دکلره باشد چه استفاده کنم

    3. سلام من میخوام موهاموزیتونی تیره کنم آیابدون دکلره امکان داره؟اگه نمیشه پایه تاچن بایدباشه؟خیلی ممنون

 41. سلام. من موهام الان قهوه ایه و خیلی سفیدی داره..اگه بخوام بدون دکلره صورتی چرک کنم حالا در حدی که رنگ صورتی توش نمایان باشه باید چکارکنم؟

  1. سلام. من موهام به‌طور طبیعی زیتونی رنگه چون ضعیفه نمی‌خوام دکلره کنم. امکانش هست که رنگ سبز لاجوردی خوب بشه رو موهام؟

 42. سلام خسته نباشید من میخام موهامو بنفش کنم قبلش باید دکلره کنم ؟

 43. سلام من موهام بلوند زيتوني هستش و نا حالا رنگ هم نكردم ميخواستم بدونم با شامپو رنگ ميتونم ابي تيره يا سرمه اي در بيارم؟

 44. سلام.موهامو دکلره کردم زردی خیلی داره.پایه ۵ ..میخام رنگ فانتزی بزارم چه رنگی خوبه و زردی رو میپوشونه؟

  1. سلام
   اگر پایه 5 هستش بیشتر از زردی, رنگهای قرمز و نارنجی باید داشته باشه. برای خنثی کردن از رنگهای سری زیتونی استفاده کنید.
   جهت یادگیری خنثی سازی رنگها میتوانید محصول دایره رنگ مو را تهیه و مشاهده کنید.

 45. سلام من تا حالا موهامو رنگ نکردم الان میخوام ابی تیره فانتزی بزنم نیاز به دکلره هست ؟ البته موهام مشکی نیست خرمایی رنگ تو افتاب هم یه ذره قرمز میزنه

  1. سلام
   اگر با رنگ و اکسیدان اینکارو انجام میدید پایه بالا و بدون زردی موها برای رسیدن به رنگهای خانواده آبی لازمه چرا که رنگهای مزاحم نتیجه نهایی رو به شدت تغییر میده.

   1. سلام ببخشید موهای من مشکیه وپشتش قهوای ینی اصلا جلو رو رنگ نکردم ولی پشتش اره میخوام سورمه ای شه باید چه کنم

    1. سلام
     رنگهای گروه آبی همچون سورمه ای نیاز به دکلره بالا و موهای بدون زردی دارن بعد از اون میتونید با رنگ مو و یا شامپو رنگ سورمه ای موها رو رنگساژ سورمه ای کنید.

 46. من موهام دکلره شده با رنگساژ سری اول طوسی شد ولی یه هفته ماندگاری داشت با شامپو رنگ هم ۲ ۳ بار شستشو میره رنگ راهکاری نیست که مدت زولانی تری رنگ بمونه ؟ میشه از رنگ موی معمولی استفاده کرد؟ رنگ زمینه موهام و خراب نمیکنه ؟

  1. سلام
   ماندگاری رنگ به عوامل مختلفی بستگی داره ولی رنگساژهای بلوند به مراتب ماندگاری کمتری دارند.
   از رنگ موی معمولی هم میتونید استفاده کنید ولی برای مشاوره بیشتر توسط کارشناس بهتره سوالتون رو در صفحه مشاوره رنگ و با رعایت شرایط مطرح کنید.

 47. سلام ممنونم از مطالب خوبتون اگر رنگ ابی بزاریم بعد ازمدتی که پاک بشه موها به چه رنگی میشه؟

  1. سلام
   تشکر از شما
   بیشتر به رنگدانه های داخلی موهاتون بستگی داره ولی معمولا رنگ عسلی باقی میمونه.

 48. سلام عزیز وقت بخیر پودر دکلره سرمه ای رو روی موی رنگ شده میشه گذاشت یا باید حتما مو بدون رنگ و یا دکلره شده باشه
  ممنون از پاسخ گوییتون

  1. سلام. وقت بخیر
   بله مشکلی نیست فقط دوتا موضوع رو باید توجه داشته باشید
   یکی اینکه رنگ نهایی ممکنه تیره تر دربیاد
   دوم به زمینه رنگ موهاتون توجه کنید که اگر با دکلره سورمه ای که میزنید ترکیب بشه نهایتا چه رنگی میشه. مثلا اگر موهاتون زردی داره و دکلره سورمه ای بهش بزنید موها به سمت سبزی میره و ممکنه نتیجه ای که بخواهید نگیرید. برای افزایش آگاهی رنگی و اطلاع از زنگهای خنثی میتونید به آموزش دایره رنگ در بخش آموزشهای ویژه رخ نگار مراجعه کنید.

  1. سلام
   اگر رنگ فانتزی شما از نوع شامپویی نباشه, بله اکسیدان لازمه.
   در صورت نیاز برای خرید رنگ مو فانتزی شامپویی به اینجا مراجعه کنید.

   1. سلام من دانش اموز هستم و میخوام موهایم را رنگ کنم فقط جلوش یا انتهای مو هایم را رنگ بزنم به رنگ ابی و نمیدونم چه محصولی استفاده کنم که بد یک ماه بره و نمیدونم اسپری مو موقت خوبه یا نه و نمیخوام به موهایم اسیب بزنم

 49. مرسی از مقال های کاربردیتون – من همیشه مقاله های شما را دنبال میکنم.

  1. سلام رنگهای فانتزی بدون دکلره چند مدت روی مو دوام داره ؟ آیا میشه بعداز مدت کوتاه رنگ مو رو عوض کرد؟

   1. سلام
    رنگهای فانتزی چون معمولا تکیب چند رنگ هستند و دوام تونالیته های مختلف رنگ بر حسب زمان با هم متفاوته در نتیجه رنگهای فانتزی کمی سزیعتر از سایر رنگها با شستشو دچار تغییر رنگ و شروع به پاک شدن میکنند. البته لازمه بدونید جنس موها و نحوه شستشوی موها و استفاده از محصولات شوینده میتونه در دوام رنگ موی شما موثر باشه. در پاسخ به سوال دوم شما باید بگیم اگر رنگهای فانتزی متوسط و تیره انتخاب نکنید میتونید پس از مدت خیلی کوتاهی اونهارو با رنگهای متضادشون بپوشونید.
    برای شناخت رنگهای گروه متضاد پیشنهاد میشه آموزش دایره رنگ را تهیه و مشاهده کنید.

  1. سلام ممنون از مقاله خوبتون🌹
   من موهام مش فندقی و بلوند شده هس الان حدود ۱۵سانت خود موی مشکیم دراومده میخوام قسمت مش موهامو
   آمبره صورتی بکنم میشه راهنماییم بکنید چجوری به رنگ دلخواهم برسونم؟ میتونم فقط قسمت مش قبلی رو رنگ کنم؟ برای صورتی پوست پیازی چه رنگی باید بزنم؟

پیام خود را بنویسید

پیام شما بعد از تایید مدیر منتشر خواهد شد.