قدم به قدم با رخ نگار تا زیبایی بیشتر.. Rokhnegar Hair Beauty  

رنگ مو فانتزی بدون دکلره جدید و لاکچری با ۵۰ مدل متفاوت زیبا

fantasy-hair-color-banner

رنگ مو فانتزی بدون دکلره از جذابترین خواسته های مشتریان رنگ و مش است. زیرا با استفاده از این تکنیک می توانید یه راحتی چهره تان را بسیار تغییر دهید. رنگ فانتزی بدون دکلره شامل رنگ موهای مختلفی است که می تواند از خانواده رنگهای صورتی, قرمز فانتزی, رنگ مو بنفش فانتزی و سبز باشد. اگر می خواهید توناژ لوکس تری به چهره تان بدهد. بهتر است به صورت هایلایت یا آمبره و سامبره در موهایتان قرار بگیرد. در خرید رنگ مو در نظر داشته باشید اگر رنگ موهای فانتزی به صورت ترکیبی با برخی رنگ های متناسب با همان توناژ قرار بگیرد. علاوه بر زیبایی بیشتر, دوام رنگ نیز بهتر خواهد بود.

رنگ فانتزی روی موی مشکی

رنگ موی فانتزی بدون دکلره

 

 

رنگ فانتزی روی موی مشکی

رنگ موی فانتزی بدون دکلره

نکته های رنگ موی فانتزی بدون دکلره:

نکته مهم در مورد رنگهای فانتزی بدون دکلره انطباق رنگ دلخواهتان با رنگ نهایی مویتان است. اگر می خواهید دقیقا انطباق مناسبی با رنگ موی دلخواهتان داشته باشد. گام اول دکلره است. در مورد رنگ مو فانتزی, به علت خاص بودنش, لزوم دکلره بیشتر است. منتها اگر موهایتان رنگ شده نیست. می توانید با تقریب مناسبی به رنگ دلخواهتان برسید. در ضمن اگر توناژ رنگ موی فانتزی مورد نظرتان و رنگ موی خودتان با هم مطابقت دارد. می توانید تا حدود ۷۰ درصد رنگ مو فانتزی مورد نظر را بدون خرید پودر دکلره دربیاورید.

ولی قبل از شروع این مقاله حرف آخر را همین اول می گوییم.

اگر میخواهید در وقت خود صرفه جویی کنید. مطالب گسسته آموزش رنگ مو را به صورت پراکنده مطالعه نکنید. تنها با دیدن ویدیو های آموزشی رنگ مو کارشناس این حرفه شوید. مطالبی که در این مقاله مطالعه خواهید کرد. به همراه ساعتها نکته و مطلب دیگر در خصوص آموزش رنگ مو و دکلره در این ویدیو موجود است. بسته ویدیویی آموزش ترکیب رنگ مو ها را میتوانید در دوره آموزش غیر حضوری اصول رنگ و ترکیب رنگ مو تهیه نمایید. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر  دارید. یا تمایل به خرید این محصول جذاب دارید. عکس زیر را کلیک کنید. سپس وارد شوید.

 

 

آموزش رنگ مو فانتزی بدون دکلره

یاقوتی صورتی از خانواده رنگ موی قرمز فانتزی

رنگ موی قرمز بدون دکلره

رنگ موی قرمز فانتزی

فرمول ترکیب رنگ بدون دکلره

پایه مو : طبیعی رنگ نشده قهوه ای پایه ۶

قرمز ماهاگونی شماره ۶ – نصف تیوپ

قرمز شماره ۶ – نصف تیوپ

واریاسیون بنفش – دو بند انگشت

واریاسیون آبی – دو بند انگشت 

اکسیدان نه درصد

رنگ موی بالا توناژ یاقوتی صورتی دارد. روی موی رنگ نشده یا مویی با پایه رنگ قرمز تا قهوه ای یا طلایی در می آید. این رنگ مو از خانواده رنگ موی قرمز فانتزی است. منتها اگر در پایه رنگتان توناژ نارنجی وجود دارد. بایستی واریاسیون آبی را تا دو بند انگشت بزنید. برای زیباتر شدن رنگ موی قرمز فانتزی و حذف زردی و نارنجی, واریاسیون آبی و بنفش را به کار ببرید. ولی در به کار بردن واریاسیون ها زیاده روی نکنید. زیرا رنگتان بسیار تیره و بد رنگ می گردد. در ضمن, واریاسیون آبی روی دکلره پایه 8 به بالا به تنهایی دوام کمی خواهد داشت. موها را به سمت رنگ موی فانتزی سرمه ای سوق خواهد داد.

رنگ موی شرابی صورتی فانتزی

رنگ موهای شرابی صورتی نیز بر روی پایه های ۵ تا ۶ با رنگهای قهوه ای و فندقی یا موی رنگ نشده در می آید. این رنگ نیز تا حدود ۷۰ درصد مشابه رنگ موی انتخابی روی موی دکلره نشده می آید. برای این رنگ فانتزی مو ترکیب فرمول زیر کافی است.

رنگ مو بنفش بدون دکلره

رنگ موی بنفش فانتزی

فرمول رنگ بنفش فانتزی

پایه مو : قهوه ای شماره ۷

رنگ موی شرابی شماره ۷ – نصف تیوپ

پودر دکلره رنگی بنفش – سه پیمانه

پودر دکلره رنگی شرابی – یک پیمانه

واریاسیون آبی و بنفش یک بند انگشت

اکسیدان ۹ درصد  

آموزش رنگ موی بنفش بدون دکلره

رنگ موی بنفش یکی از لوکس ترین رنگهای فانتزی به شمار می آید. همواره ترکیب رنگ موی بنفش فانتزی بسیار پرسیده می شود. اگر موهایی دکلره شده دارید. ترکیبات زیبایی از رنگ مو بنفش فانتزی را می توانید انتخاب کنید. اگر هم موهایی تیره و رنگ نشده دارید. با تکرار رنگ موی بنفش بدون دکلره به طور نسبی این رنگ حاصل خواهد شد. 

ادامه مطلب
رنگ مو کاپوچینو لاکچری جذاب با جدیدترین فرمولهای ترکیب بدون دکلره

رنگ مو بنفش روشن

 

برای رنگ بنفش روشن بهترین کار و منطقی ترین کار آن است که موهایتان را تا پایه نه به هر روشی روشن نمایید. سپس از شامپو رنگهای بنفش روشن استفاده کنید. دقت کنید که حتما زردی مو را با شامپو ضد زردی بگیرید. سپس به راحتی مو را به شامپو ضد زردی آغشته نمایید. بعد از گذشت مدت زمان لازم, مو را آبکشی نمایید. 

خرید شامپو رنگ با کیفیت بالا و قیمت مناسب در فروشگاه رخ نگار

رنگ مو بنفش تیره

رنگ فانتزی بدون دکلره

اگر پایه دکلره دارید. فرمول زیرا را با اکسیدان ۶ درصد ترکیب نمایید. اگر موهای معمولی رنگ نشده و یا بلوند تیره دارید. ترکیب رنگ مو بنفش تیره را با اکسیدان ۹ درصد اجرا کنید. 

رنگ مو پایه ۶ شرابی -نصف تیوپ

پودر دکلره بنفش – یک پیمانه

واریاسیون بنفش – یک و نیم بند انگشت

واریاسیون آبی – یک بند انگشت

مزایای رنگ مو بنفش تیره :

۱. پوشش کامل سفیدی موها

۲. از بین بردن کامل زردی موها

۳. دوام بالای رنگ مو

 

رنگ مو بنفش تیره رنگ مو بنفش تیره رنگ مو بنفش تیره

رنگ موی بنفش فانتزی

این رنگ مو در پایه متوسط تا بلوند روشن متغیر می باشد. رنگ مو بنفش فانتزی از ترکیب رنگ شرابی ۷- دو پیمانه پودر بنفش فانتزی و اکسیدان ۹ درصد ایجاد می شود. حتی اگر زردی مو هم داشته باشید. در رنگ مو بنفش فانتزی مشکلی نخواهید داشت. به راحتی رنگ زرد, توسط این رنگ پوشیده خواهد شد. اگر بر روی موهای دکلره شده از این ترکیب استفاده کنید. به رنگ مو بنفش روشن می رسید. اگر بر روی موهای رنگ نشده  یا نسبتا تیره استفاده کنید. به رنگ مو بنفش متوسط تا تیره دست پیدا خواهید کرد.

رنگ مو بنفش فانتزی رنگ مو بنفش

رنگ موی سبز فانتزی

در رنگهای قهو ه ای سرد, طلایی و زیتونی نیز این رنگ فانتزی مو انتخاب خوبی است. بدون دکلره نیز می توان این رنگ موی فانتزی را روی موهایتان در بیاورید. بدون دکلره نیز بر روی موی طبیعی یا موی رنگ شده (با توناژ مناسب) می توان رنگ دلخواه را حدود ۶۰ درصد مشابه دربیاورید. با تکرار رنگ در دفعات بعد, شباهت دقیقتر خواهد شد. درضمن, رنگ موی قرمز, فندقی، بلوطی و شرابی به رنگ سبز در نمی آیند. زیرا توناژ های ذکر شده به رنگ موهای سرد از قبیل رنگ موی سبز غالب می باشند. پس راحتترین راه برای این دسته از موها استفاده از شامپو شیمیایی است. 

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

در رنگهای قهو ه ای سرد, طلایی و زیتونی نیز این رنگ فانتزی مو انتخاب خوبی است. بدون دکلره نیز می توان این رنگ موی فانتزی را روی موهایتان در بیاورید. بدون دکلره نیز بر روی موی طبیعی یا موی رنگ شده (با توناژ مناسب) می توان رنگ دلخواه را حدود ۶۰ درصد مشابه دربیاورید. با تکرار رنگ در دفعات بعد, شباهت دقیقتر خواهد شد. درضمن, رنگ موی قرمز, فندقی، بلوطی و شرابی به رنگ سبز در نمی آیند. زیرا توناژ های ذکر شده به رنگ موهای سرد از قبیل رنگ موی سبز غالب می باشند. پس راحتترین راه برای این دسته از موها استفاده از شامپو شیمیایی است. انواع فرمول رنگ مو سبز را در مقاله اموزش رنگ سبز فانتزی بیابید.

در ضمن روی موهای دکلره شده نیز می توانید از پودر دکلره سبز یا شامپو رنگ سبز استفاده نمایید.

رنگ فانتزی روی موی مشکی

آموزش رنگ مو سبز فانتزی بلوند متوسط

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

 

رنگ مو سبز فانتزی بلوند متوسط بدون دکلره بر روی پایه ۴ تا ۷ ظاهر می شود. پس موهای طبیعی و رنگ نشده را می توان با فرمول زیر سبز فانتزی نمود.

زمینه مو : طبیعی رنگ نشده یا قهوه ای متوسط

پودر دکلره سبز (دو پیمانه)

واریاسیون سبز (دو بند انگشت)

زیتونی شماره ۷ – نصف تیوپ

اکسیدان 9 درصد

خرید پودرهای دکلره رنگی در فروشگاه رخ نگار

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

 

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

رنگ مو سبز لاجوردی نیز از ترکیب رنگ سبز و آبی در می آید. پایه موی شما نیز بایستی جزو موارد گفته شده باشد.

فرمول رنگ سبز بدون دکلره

پودر دکلره سبز سه پیمانه

پودر دکلره آبی – یک پیمانه

رنگ مو نقره ای– یک تیوپ

واریاسیون آبی یک بند انگشت

اکسیدان ۹ درصد

رنگ موی سبز فانتزی متوسط

رنگ سبز فانتزی بلوند متوسط بدون دکلره بر روی پایه 4 تا 7 (رنگهای ذکر شده در بالا) می تواند قرار گیرد. موهای طبیعی و رنگ نشده هم مشابه اینها هستند. فرمول زیر را با شرایط گفته شده به کار گیرید.

ادامه مطلب
ریمل زدن و نکات حیاتی آن در سلامت چشم

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

فرمول رنگ سبز متوسط فانتزی بدون دکلره

بلوند زیتونی پایه ۸-  نصف تیوپ

پودر دکلره رنگی سبز دو پیمانه

واریاسیون سبز دو بند انگشت

بلوند نقره ای پایه ۹ – نصف تیوپ

واریاسیون نقره ای سه بند انگشت

اکسیدان ۹ درصد

در صورتیکه موهایی آسیب دیده دارید. میتوانید با خرید ماسک مو مناسب موهای خود را احیا کنید. تا در رنگهای فانتزی به دوام و جلوه بیشتر در رنگها دست یابید.

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

رنگ مو صورتی بدون دکلره

در این میان یکی از رنگهای ملیح و دارای مخاطب خاص رنگ مو صورتی است. منتها بدون دکلره فقط بر روی موهای با درجه روشنی متوسط تا روشن قرار می شود. ترکیبی که برای رنگ مو صورتی بدون دکلره میتوان پیشنهاد داد. به شرح زیر است. در ضمن اگر دوست دارید رنگ صورتی روشنتر شود. چاره کار استفاده از نصف تیوپ سه صفر در فرمول رنگ است.

فرمول رنگ صورتی فانتزی

نصف تیوپ رنگ صورتی

نصف تیوپ یاسی

نیم پیمانه پودر دکلره رنگی صورتی

واریاسیون بنفش دو سانت

اکسیدان ۹ درصد 

آموزش رنگ مو آبی فانتزی بدون دکلره

رنگ مو آبی فانتزی را نیز می توان بدون دکلره تا حدود 70 درصد مشابه رنگهای مورد دلخواهتان دربیاورید. البته به شرط آنکه موهایتان را تا به حال رنگ نکرده باشید. اگر رنگ موهایتان پایه موهایتان 4 به بالا باشد. همچنین رنگ موها در توناژهای قهوه ای – زیتونی و یا طلایی باشد. رنگ آبی حاصل می گردد. منتها اگر تم موهایتان نارنجی و یا قرمز باشد. موهایتان در اثر رنگ آبی, قهوه ای و یا بنفش تیره می شود. پس برای رسیدن به رنگ آبی بدون دکلره حتما دقت کنید. تکرار رنگ با اکسیدان ۹ درصد نیز  امری ضروری است. 

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

رنگ آبی بر روی موی دکلره شده نیز نکته دارد. حتما موهایتان را با دکلره حداقل به پایه ۸ برسانید. سپس با شامپو ضد زردی حتما زردی رنگ را بگیرید. سپس رنگ آبی را با اکسیدان شماره ۱ روی موها قرار دهید. اگر این کار را نکند. زردی مو با رنگ آبی ترکیب می گردد. سپس به جای آبی, رنگ سبز حاصل می گردد. شامپو رنگ ضد زردی با کیفیت مناسب در فروشگاه رخ نگار به فروش می رسد. در ضمن رنگهای آبی فانتزی به شکل شامپو رنگ در سایت رخ نگار موجود است.

 

 

آموزش رنگ مو فانتزی بلوند آبی لاجوردی 

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

 

رنگ مو پایه ۸ (با توناژ طلایی – نقره ای- زیتونی) 

بلوند نقره ای پایه ۹

پودر دکلره فانتزی آبی دو پیمانه

پودر دکلره خاکستری سه پیمانه

واریاسیون نقره ای سه بند انگشت

رنگ مو دودی پایه ۸ – نصف تیوپ

اکسیدان ۹ درصد

آموزش رنگ مو آبی اقیانوسی

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

 

رنگ زمینه:

پایه ۸ با توناژ نقره ای یا زیتونی

رنگ مو نقره ای پایه 9 یک تیوپ

رنگ مو دودی پایه 7  نصف تیوپ

رنگ مو خاکستری یک چهارم تیوپ

واریاسیون نقره ای و خاکستری و آبی سه بند انگشت

واریاسیون دودی یک یند انگشت

پودر دکلره آبی دو پیمانه

اکسیدان ۶ درصد

رنگ هایلایت:

دکلره توسط مش فویلی یا سوزنی تا پایه 8

شستشو با شامپو ضد زردی و حذف زردی

رنگ مو نقره ای پایه 9 یک تیوپ

رنگ مو دودی پایه 8 نصف تیوپ

پودر دکلره آبی یک پیمانه

واریاسیون نقره ای سه بند انگشت

 

رنگ موی فانتزی سرمه ای

 

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

فرمول رنگ آبی فانتزی بدون دکلره:

۱. موهای طبیعی رنگ نشده یا موی رنگ شده از پایه 5 تا 7 با توناژ قهوه ای یا زیتونی

۲. رنگ مو دودی پایه 7 نصف تیوپ

۳. واریاسیون آبی سه بند انگشت

۴. پودر دکلره آبی یک و نیم پیمانه

۵. واریاسیون نقره ای یک بند انگشت

۶. اکسیدان 9 درصد

 

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

رنگ مو آبی لاجوردی روشن

 

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

 

۱. موهای طبیعی رنگ نشده یا موی رنگ شده از پایه 5 تا 7 با توناژ قهوه ای یا زیتونی

۲. رنگ مو دودی پایه 8 نصف تیوپ

۳. رنگ مو نقره ای پایه 9 یک تیوپ

۴. رنگ مو زیتونی پایه 8 یک تیوپ

۵. واریاسیون آبی و سبز یک بند انگشت

۶. پودر دکلره آبی یک پیمانه

۷. پودر دکلره سبز دو پیمانه

۸. اکسیدان 9 درصد

 

تصاویر انواع رنگ موی فانتزی آبی

 

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

 

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

رنگ موی سرمه ای بدون دکلره

روی زمینه دودی – نقره ای و یاسی و بنفش روشن رنگ موی سرمه ای بدون دکلره هم ایجاد می شود. 

ادامه مطلب
اموزش میکاپ حرفه ای سریع و حرفه ای گام به گام تصویری

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

 

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

 

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

رنگ مو سرمه ای بدون دکلره

رنگ مو سرمه ای بدون دکلره روی زمینه دودی نقره ای کاملا ممکن است. اگر موهایتان زمینه جوگندمی – دودی و نقره ای دارد. به راحتی رنگساژ سرمه ای را بدون دکلره روی مو می توانید انجام دهید. در ضمن موی به رنگ بنفش روشن و یاسی نیز می تواند رنگ سرمه ای تیره را بدون دکلره پوشش دهد.

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره پاییزی ( نارنجی-مسی)

 

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

 

رنگ مو پاییزی که ترکیبات نارنجی و مسی را به همراه دارد. بدون دکلره می تواند بر روی مو قرار گیرد. البته مو یا باید طبیعی و رنگ نشده باشد. یا دارای رنگ پایه 5 به بالا با توناژ قهوه ای- قرمز – طلایی و یا نارنجی باشد. قبل از رنگ مو, برای رنگ پذیری بهتر و کاهش آسیب موهایتان از چند قطره روغن آرگان در مواد دکلره و یا رنگ استفاده نمایید.

فرمول رنگ فانتزی بدون دکلره

مو رنگ نشده یا رنگ شده پایه ۶ به بالا (توناژ طلایی و قهوه ای و یا نارنجی)

رنگ مو مسی پایه ۶ – یک چهارم تیوپ

رنگ موی عسلی پایه ۸ – سه چهارم چهارم تیوپ

پودر رنگی مسی – یک پیمانه

اکسیدان ۹ درصد

رنگ مو فانتزی قرمز نارنجی

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

 

۱. پایه مو طبیعی رنگ نشده یا موی رنگ شده از پایه 5 به بالا (با توناژ قهوه ای یا طلایی)

۲. رنگ مو مسی پایه ۶ – سه چهارم تیوپ

۳. رنگ مو مسی قرمز پایه ۶ – یک چهارم تیوپ

۴. واریاسیون نارنجی یک بند انگشت

۵. اکسیدان شماره ۲

رنگ موی فانتزی صحرایی مسی

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

پایه مو طبیعی رنگ نشده یا موی رنگ شده از پایه ۵ به بالا (با توناژ قهوه ای یا طلایی)

رنگ مو مسی پایه ۷ – نصف تیوپ

رنگ مو برنز  پایه ۶ – یک چهارم تیوپ

صحرایی –  یک چهارم تیوپ

اکسیدان ۹ درصد

رنگ مو فندقی

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

۱. پایه مو طبیعی رنگ نشده یا موی رنگ شده از پایه 5 به بالا (با توناژ قهوه ای یا طلایی)

۲. رنگ مو فندقی پایه 7 نصف  تیوپ

۴. رنگ مو مسی پایه ۷ – یک چهارم تیوپ

۵. صحرایی –  یک چهارم تیوپ

۶. اکسیدان 9 درصد

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

رنگ مو شکلاتی عسلی

۱. پایه مو طبیعی رنگ نشده یا موی رنگ شده از پایه 5 به بالا (با توناژ قهوه ای یا طلایی)

۲. رنگ مو فندقی پایه ۷ – یک چهارم تیوپ

۳. رنگ مو بلوند شکلاتی پایه ۷ – یک چهارم تیوپ

۴. رنگ مو عسلی پایه ۸ – نصف تیوپ

۵. واریاسیون دودی یک بند انگشت

۶. اکسیدان ۹درصد

شامپو رنگ بدون دکلره

اصولا شامپو رنگ باید روی موی دکلره پایه ۸ و ۹ قرار بگیرد. منتها رنگ هایی مانند قرمز – ماهاگونی و مسی می تواند روی موی بلوند متوسط بدون دکلره قرار گیرد. 

تصاویر انواع رنگ فانتزی بدون دکلره نارنجی-مسی

 

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

 

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

 

شامپو رنگ فانتزی بدون دکلره

شما می توانید انواع رنگ های مسی و قرمز و شرابی تیره شامپو رنگ فانتزی را روی موی رنگی قهوه ای متوسط بدون دکلره قرار دهید. یا فقط پایه موی خود را به راحتی و در یک مرحله به پایه ۶ که همان نانرجی است برسانید. سپس انواع شامپو رنگ قرمز – ماهاگونی – شرابی خیلی تیره یا مسی روی موی شما در می اید.

 

رنگ فانتزی بدون دکلره روی موی مشکی

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

 

خرید رنگ مو فانتزی بدون دکلره

اگر به دنبال خرید رنگ مو فانتزی بدون دکلره هستید. می توانید از پودرهای رنگی فانتزی قرمز – سرخابی – شرابی و مسی بهره ببرید. در ضمن شامپو رنگ قرمز – مسی – شرابی تیره هم روی موی بلوند متوسط و قهوه ای روشن می تواند موثر باشد. 

 

آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره

 امیدواریم از مقاله آموزش رنگ مو فانتزی بدون دکلره لذت برده باشید.

مراقب خودتون باشید. منتظر مقاله های آرایش موی رخ نگار باشید.

 

امتیاز شما به این مطلب چند است
 • امتیازها به این مطلب

خلاصه

آموزش رنگ مو فانتزی بدون دکلره با بی نهایت مدل لاکچری و جدید رنگ مو بنفش- آبی- صورتی- سبز و قرمز را در این مقاله می یابید.

به طور کلی
4.5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4.13 (47 رای)

275 دیدگاه در “رنگ مو فانتزی بدون دکلره جدید و لاکچری با ۵۰ مدل متفاوت زیبا

 1. ناشناس گفت:

  سلام من یه سؤال داشتم
  میخواستم بدونم مو کاملا مشکی که تا حالا رنگ نشده رو اگه بخوایم بدون دکلره رنگ آبی صورتی یا بنفش بکنیم باید چجوری رنگ کنیم اصلا میشه پودر رنگ رو با اکسیدان فقط قاطی کرد و رنگ کرد
  میشه روش بدید که چجوری میشه رنگش کرد ؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   اصولا رنگ ابی خالص – صورتی باربی و بنفش خالص بدون دکلره پلیه ۱۰ روی مو در نمی اید. شما می توانید رنگ سرخابی قرمز را بدون دکلره دربیاورید. دو پیمانه پودر سرخابی را با نصف تیوپ رنگ قرم صورتی یا ماگما ترکیب نمایید. به علاوه دو بند انگشت واریاسیون ابی و بنفش و اکسیدان شماره ۲ نمایید.
   مقاله رنگ مو بدون دکلره را نیز حتما ببینید.

 2. . گفت:

  موهام فره دکلره بزارم روی موهام فرش از بین میره؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   خیر دکلره ربطی به حذف فری مو ندارد.

   1. ناشناس گفت:

    سلام
    من موهام مشکیه و تا حالا رنگ نشده .
    چطوری‌ میتونم بدون دکلره موهامو سورمه ای تیره بکنم؟

    1. Rokhnegar گفت:

     با سلام
     بدون دکلره رن ابی در نمی اید. اگر قد رنگ فانتزی بدون دکلره را دارید. می توانید دسته شرابی – مسی یا قرمز را انتخاب کنید.
     حتما مقاله رنگ مو ابی را ببینید.

 3. نازنین گفت:

  سلام میخوام رنگ فانتزی بزنم تا چند روز دوام داره؟اونم بدون دکلره

  1. Rokhnegar گفت:

   با سلام
   رنگ فانتزی بدون دکلره نیز نیاز به مراقبت دارد. اگر شامپوهای غیر قلیایی و تثبیت کننده رنگ مو استفاده نمایید. تا سه هفته می تواند روی مو به خوبی بماند.

 4. سارا گفت:

  سلام
  من موهام مشکیه و تاحالا هم رنگ نکردم ضمن اینکه تارموهام نازک هست،
  میتونم بدون دکلره بالیاژ آبی یخی رو موهای مشکی انجام بدم؟؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   ببینید رنگ ابی یا یخی فقط با دکلره پایه ۱۰ به دست می اید.
   حتما
   مقالات دکلره تا پایه ۱۰
   و
   رنگ مو ابی جذاب
   و
   رنگ مو نقره ای
   را ببینید.

 5. alien گفت:

  سلام روز بخیر
  پایه موهای من 8 بود و بعدش رنگ مو با اکسیدان 2% واس 15 مین گذاشتم الان 2 هفته هست که مسگزره رنگش کاملن مشکی میزنع با اکسیدانم به گفته بعضی دوستان شستم ولی حتی یک درجه هم روشن تر نشده
  میشه کمکم کنین باید چیکارش کنم؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   اگر رنگ مو خیلی تیره شده است. موها را دکوپاژ نمایید. شما شماره رنگ را مشخص نکردید. منتها اگر رنگ پایه ۱ تا ۴ به مو زده اید. با ریموور راحتت تر پاک می شود.
   مقاله دکوپاژ مو
   و
   ریموور چیسترا حتما ببینید.

   1. ناشناس گفت:

    سلام من موهامو رنگ و مش کردم رنگ پایه موهام تا ۶شکلاتی. یا دارچین. تو این حدودا هستش. پایه مشم تا ۹ هستش میخوام رنگ مابین رنگ بنفش و یاس با کمی پوست پیازی مخلوط کنم بزارم رنگ پوستم روشن صورتم پر. اگه این رنگ مو رو بزارم خوب در میاد یا نه به نظر شما چه رنگی بزارم تو مایه‌های رنگ یاس و بنفش در بیاد

    1. Rokhnegar گفت:

     سلام
     برای رنگ پوست پیازی پایه مش را که ۹ دکلره نمودید. سپس با شامپو ضد زردی مو را بشویید. در نهایت می توانید پودر رنگی بنفش یا شامپو رنگ بنفش یا رنگ بنفش روشن فانتزی را با هایلایت یاسی و نقره ای ترکیب نمایید. با اکسیدان ۶ درصد به صورت رنگساژ به مو بزنید.
     حتما مقاله اموزش رنگ مو بنفش
     و
     اموزش رنگساژ مو جذاب
     را ببینید.

     1. مهلا گفت:

      صلم من رن قرمز اسپری خریدمه لباس سفید ک میپوشم رنگش پخش میشع رو لباس میشع کمک کنید بگید چیکار کنم دیگه رنگ نکنه خاهش:)

     2. Rokhnegar گفت:

      سلام
      معمولا ریمل مو یا گچ مو رنگی خاصیت پخش شوندگی کمتری دارد. احتمالا با زدن چسب مو موها خشک تر می شود. رطوبت اسپری کمتر شده و مو خشک تر می شود. پس رنگ کمتر پخش می شود.

 6. Fati گفت:

  سلام من موهام رنگ نشدس و قهوه ای متوسطه که تو نور خرمایی مایل به روشن هست میخوام بدون دکلره صورتی کنم اگه نمیشه بدون دکلره
  اگه سه صفر بزنم قبل رنگ موهام چه رنگی میشه
  میشه یه فرمول بدید بتونم صورتی کنم

 7. n گفت:

  سلام من سه ماه پیش موهامو شرابی کردم بدون دکلره اما قهوه ای نارنجی شد الان ۵ سانت ریشه موهام دراومده پایین موهامم حالت زرد و نارنجی و قهوه ای داره و چند رنگ شده آیا رنگ دودی بذارم چطور میشه بدون دکلره میخوام. شبیه آمبره میشه؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   رنگ دودی خالص فقط روی موی دکلره پایه ۹ و ۱۰ و کاملا بدون زردی در می آید. در حال حاضر اگر قصد دکلره ندارید. بهتر است نصف تیوپ ۷ خاکستری با نصف تیوپ ۷ زیتونی و دو بند انگشت واریاسیون بنفش و آبی و اکسیدان ۹ درصد ترکیب کرده و به مو بزنید.
   حتما مقاله رنگ مو دودی
   و
   گرفتن زردی نارنجی مورا نیز ببینید.

 8. الما گفت:

  سلام وقت بخير
  من موهام مشكي بدون رنگه،چجوري ميتونم صورتي متوسط كنم؟نه خيلي صورتي روشن بشه نه تيره….حالا چه با دكلره چه بدونش،هركدوم بهتر درمياد واسم،فرمولشو بهم ميگيد لطفا؟ممنون

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   رنگ صورتی روی موی دکلره در می آید.
   اگر دمبال صورتی باربی روشن هستید. مو باید تا پایه ۱۰ دکلره شود. سپس پودر رنگی صورتی یا رنگ صورتی روشن را با اکسیدان ۹ درصد به اندازه سه برابر بیشتر ترکیب کرده و به مو بزنید.
   اگر رنگ صورتی سرخابی هم برایتان کافیست. روی پایه دکلره ۸ هم می توانید با پودر رنگی سرخابی و اکسیدان ۹ درصد و یک چهارم تیوپ رنگ ماگما مارم دنی وان رنگ صورتی سرخابی در بیاورید.
   حتما برای مشاهده جزییات مقاله جامع و فوق العاده رنگ مو صورتی از صفر تا ۱۰۰ را ببینید.

 9. عسل گفت:

  سلام من موهام قهوه ای تیره س رنگ بنفش ریختم با اکسیدان ۶ درصد ولی تاثیری نداشت چرا و منظورتون از پایه رنگ چیه؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   ببینید اصولا رنگ بنفش خالص روی موی دکلره پایه 10 حاصل می شود. شما با پودر دکلره رنگی بنفش + شرابی + رنگ شرابی + دو برابر اکسیدان نه درصد می توانید موها را شرابی بنفش نمایید.
   منظور از پایه رنگ درجه تیره و روشنی رنگ است که اصطلاحا پایه رنگ پایین رنگ تیره – پایه بالا رنگ روشن است.

 10. رونیکا گفت:

  سلام من قبلا موهام شکلاتی کردم بعد هنوز نصف بیشتر موهام رنگ داره الان می‌خوام رنگ آبی روشن فانتزی بزنم باید چیکار کنم؟دکلره کنم بعد رنگ کنم؟دقیفا چ رنگی باید بزنم؟با چه اکسیدانی؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   برای رنگ مو ابی باید موها را تا پایه ۹ دکلره روشن کرده و سپس شامپو ضد زردی بزنید. در مرحله بعد انواع رنگساژ آبی را با اکسیدان ۶ درصد می توانید انجام دهید.
   حتما مقاله اموزش رنگ مو آبی را ببینید.

   1. ناشناس گفت:

    سلام میخواستم چند لایه از موهام رو رنگ فانتزی بزنم چه رنگی بزنم که به دکلره نیاز نداشته باشه؟

    1. Rokhnegar گفت:

     سلام
     رنگ های فانتزی قرمز – صورتی و قرمز شرابی نیاز به دکلره ندارد.
     مقاله اموزش رنگ مو قرمز را حتما ببینید.
     در ضمن مقاله اموزش رنگ مو بدون دکلره
     نیز برایتان مفید خواهد بود.

  2. ناشناس گفت:

   باسلام خسته نباشیدمن موهام سفیدی داره یعنی ریشه هاش دراومدن وسفیدی موهامم زیادبقیش قهوه ای رنگ کردم الان رنگ 6.073 چه رنگی درمیادبنظرتون خوب میشه؟

   1. Rokhnegar گفت:

    سلام
    این رنگ تن تنباکویی تیره دارد. برای گرفتن بهتر سفیدی مو یک چهارم ۷.۰۰ نیز به آن بیفزایید و از اکسیدان شماره ۱ بهره ببرید.
    حتما مقاله گرفتن سفیدی مو را ببینید.

 11. نرگس گفت:

  سلام من موهام دو رنگ شده ریشه موهام که مشکیه تقریبا ۱۰سانت وساقه موهام که قهوه‌ای تیره است ، میخوام رنگ دودی تیره بزارم بدون دکلره ،اگه دورنگ هم بشه اشکالی نداره مثل آمبره میشه؟اگه دودی روشن بزارم اون رنگی که میخوام رو میگیره؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   مشکلی پیش نمی اید و رنگ زیبایی حاصل می شود.

  2. Ferferook گفت:

   اره عزیزم فقط یه مقدار دکلره هم بزن

  3. ناشناس گفت:

   بستگی به رنگ گرفتن موهاتون داره

 12. goud گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  موهای من خرمایی هستشو طبیعیه
  تا حالا رنگ نکردم میخواستم بدونم چه رنگ مو فانتزی و چه اکسیدان باید استفاده کنم که بعد از شستن و رفتن رنگ فانتزی رنگ موهای خودم برگرده یا حداقل کمترین تغییر رنگ رو بعد رفتن رنگ فانتزی داشته باشم
  ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   رنگ های فانتزی به راحتی از مو پاک نمی شود- برای حذف سریع رنگ فانتزی باید موهارا ریموو نمایید. منتها اصولا رنگ آبی فانتزی دوام کمتری دارد. اما پایه دکلره ده می خواهد

 13. ایناز گفت:

  سلام من موهامو قبلا بی ذنگ کردم با دکو پاز
  بعد الان جلوی موهام سیاه شده اگه رنگ نقره ای فانتزی بزنم روش در میاد اگه میشه الان جواب بدین ممنون میشم چون میخام رنگ کنم موهامو

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   برای رنگ نقره ای مو باید دکلره ۱۰ باشد.
   حتما مقاله آموزش رنگ مو تقره ای را ببینید.
   به تمامی مخاطبان رخ نگار توصیه می شود که از سی دی جامع ترکیب رنگ حرفه ای دیدن فرمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

توجه 

ثبت سفارش اینترنتی بعد از تعطیلات عید امکان پذیر است.

Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram
فروشگاه
وبلاگ
حساب کاربری من