قدم به قدم با رخ نگار تا زیبایی بیشتر.. Rokhnegar Hair Beauty 
قدم به قدم با رخ نگار تا زیبایی بیشتر.. Rokhnegar Hair Beauty 

دکوپاژ مو و شامپو شیمیایی ساده با حذف رنگ مشکی, نارنجی و زرد

main-620x300w

موهای درخشان و با رنگ جذاب همیشه جلب توجه هرکسی هستند. اما ممکن است با گذشت زمان رنگ موهای شما کمی خاکستری شود و طبیعیت خود را از دست بدهد. در چنین شرایطی، دکوپاژ مو یکی از راه‌حل‌هایی است که می‌تواند به شما کمک کند تا باز هم رنگ درخشان و جذابی برای موهای خود داشته باشید.

در دکوپاژ مو، با استفاده از مواد شیمیایی و روش‌های خاص، رنگ قدیمی مو حذف شده و رنگ جدید و با کیفیتی به جای آن قرار می‌گیرد. این روش علاوه بر بهبود رنگ مو، می‌تواند به شما کمک کند تا به شرایط بهتری برای موهای خود دست یابید.

دکوپاژ مو یا شامپو شیمیایی یک تکنیک آسان و بسیار جذاب برای برداشتن رنگ های نامطلوب از موها می باشد. جالب است بدانید برای برای حذف رنگهای ناخواسته از روی مو چندین راه وجود دارد. یکی از این راهها روش دکوپاژ یا شامپو شیمیایی است. در این مقاله به سوال دکوپاژ چیست جواب می دهیم. پس با ما همراه باشید!

 

از شامپو شیمیایی برای افرادی که می‌خواهند رنگ موی خود را تغییر دهند، اما نمی‌خواهند از رنگبری های شیمیایی سنگین استفاده کنند، مفید است. در این مقاله، به معرفی شامپو رنگبری مو، روش کار، مواد تشکیل دهنده و نکات مهمی که در استفاده از آن باید مورد توجه قرار گیرند، پرداخته می‌شود.

شامپو رنگبری مو  – شامپو شیمیایی

شامپو رنگبری مو یکی از محصولات بهداشتی-آرایشی است که برای تغییر رنگ مو به کمک مواد شیمیایی ساخته شده است. این شامپو ها، برای رنگبری مو با کیفیت بالا و با دوام، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

کاربرد شامپو شیمیایی :

برای استفاده از شامپو رنگبری مو، ابتدا موها باید شسته و خشک شوند. سپس شامپو رنگبری مو را بر روی موهای خشک و تمیز اعمال کنید. و پس از اینکه توسط موها جذب شد آبکشی کنید

مواد تشکیل دهنده

شامپو شیمیایی، شامل مواد شیمیایی مختلفی است که در ترکیبات مختلف به کار می‌روند. مواد تشکیل دهنده اصلی شامپو رنگبری مو شامل رنگ‌های مختلفی همچون آمونیاک، رزورسینول، پراوکوانولون، ایتالیک اسید، اتیلن گلیکول، مایع دکستروز و اکسیداتورهای مختلف است. همچنین، برخی از این شامپوها حاوی مواد نرم کننده و ترمیم کننده مو نیز هستند.

نکات مهم در استفاده از شامپو رنگبری مو:

 1. از طریق تست پوست، حساسیت به مواد شیمیایی موجود در شامپو رنگبری مو را بررسی کنید.
 2. برای به دست آوردن نتیجه بهتر، شامپو رنگبری مو را به موهای خشک و تمیز اعمال کنید.
 3. پس از استفاده از شامپو رنگبری مو، موهای خود را دقیقاً به صورت معمول با آب بشویید.
 4. بهتر است از آب گرم برای شستن موها استفاده نکنید، چرا که این موجب روشن شدن رنگ می‌شود.

از شامپو رنگبری مو بیش از حد استفاده نکنید. استفاده بیش از حد می‌تواند به موهای شما آسیب برساند.

پس از استفاده از شامپو رنگبری مو، از حداقل 48 تا 72 ساعت برای شستشوی موها صبر کنید تا رنگ بیشتری فرا گیرد.

شامپو رنگبری مو برای رنگبری موهای خود به طور دائمی نیست و باید پس از چندین بار شستشو دوباره به کار گرفته شود.

نتیجه‌گیری

شامپو رنگبری مو یکی از روش‌های ساده و موثر برای تغییر رنگ موها است. با این حال، برای استفاده از این شامپو باید مواد تشکیل دهنده آن را دقیقاً شناخت و نکات مهم در استفاده از آن را رعایت کنید. همچنین، برای داشتن نتیجه بهتر، بهتر است از شامپو رنگبری مو با کیفیت بالا و مورد تأیید استفاده کنید و همچنین در صورت امکان، از خدمات یک متخصص رنگبری مو استفاده کنید.

دکاپاژ مو :

دکاپاژ مو یا بهبود رنگ مو، یک روش زیبایی مو است که با استفاده از مواد شیمیایی و روش‌های خاص، به منظور تغییر رنگ مو و بهبود شرایط آن انجام می‌شود.

ادامه مطلب
رنگ مو ۱۴۰۰ و رنگ مو ۲۰۲۱ بی نظیر با ۲۰ مدل متفاوت

در این روش، مواد شیمیایی خاصی برای حذف رنگ قدیمی مو و جایگزینی آن با رنگ جدید استفاده می‌شود. این مواد شامل اکسیدان‌های قوی مانند آمونیاک و پراکسید هیدروژن هستند که به منظور بهبود رنگ مو و ایجاد رنگ جدید بر روی آنها عمل می‌کنند.

علاوه بر تغییر رنگ مو، دکاپاژ مو ممکن است شامل عوامل ترمیم کننده مانند پروتئین، کراتین و روغن‌های طبیعی باشد که به منظور بهبود شرایط مو و افزایش نرمی، براقیت و حجم آنها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

معمولاً دکاپاژ مو توسط آرایشگران حرفه‌ای انجام می‌شود، اما اگر شما نیز می‌خواهید این روش را امتحان کنید، باید به خوبی به دستورالعمل‌های استفاده از مواد شیمیایی و روش‌های دکاپاژ مو آشنا شوید. همچنین، باید به خوبی محصولات و مواد شیمیایی مورد استفاده در دکاپاژ مو را بشناسید و از محصولات با کیفیت و با مجوز استفاده کنید تا از خطرات احتمالی برای سلامتی مو و پوست جلوگیری کنید در ادامه همراه شما خواهیم بود که بهترینها را به همراه آموزش هریک  از این مواد را در این زمینه به شما معرفی کنیم. 

 

کاربرد شامپو شیمیایی برای حذف رنگهای فانتزی

دکوپاژ

سوالات شما

شامپو شیمیایی

دکوپاژ چیست.

دکوپاژ چیست و چگونه انجام میشود

تفاوت شامپو شیمیایی و دکوپاژ

دکاپاژ چیست – شامپو شیمیایی چگونه انجام می شود.

شامپو شیمیایی چیست

اصولا طریقه شامپو شیمیایی با استفاده از دکلره هم می توان پایه مو را روشن کرد و در برخی موارد می توان رنگ نامطلوب را حذف کرد. منتها دکلره به تنهایی ممکن است سبب آسیب به موهای ترد و شکننده شود. پس بایستی دنبال روش ملایمتری بود. دکوپاژ روشی ملایم و موثر برای حذف رنگ موی نامطلوب است. 

کاربرد شامپو شیمیایی برای حذف رنگ های فانتزی شرابی بنفش

شامپو شیمیایی یا دکوپاژ :

دکوپاژ مو یکی از روش‌های رنگ کردن مو است که با استفاده از آمینواسیدها و پروتئین‌های طبیعی مو، رنگ مو را تغییر می‌دهد. این روش اغلب برای پوشش دادن موهای خاکستری یا سفید و یا تغییر رنگ مو به صورت کلی استفاده می‌شود.

دکوپاژ چیست و کاربرد شامپو شیمیایی :

در دکوپاژ مو، یک ماده شیمیایی به نام دکوپاژر به موها اضافه می‌شود تا پوششی برای موها فراهم کند و رنگ طبیعی مو را تغییر دهد. ماده دکوپاژر علاوه بر پوشش دهی به موها، باعث تغییر رنگ آنها نیز می‌شود. ماده دکوپاژر برای حفظ رنگ مو به صورت دائمی در موهای جدید نفوذ نمی‌کند و برای ایجاد رنگ مو باید به صورت مداوم استفاده شود.

برخلاف روش رنگ کردن مو با رنگ‌های شیمیایی، در طریقه شامپو شیمیایی و دکوپاژ مو , مواد شیمیایی کمتری به کار می‌برد و برای موهایی که به طبع خشک و آسیب پذیر هستند، بهترین روش رنگ کردن مو محسوب می‌شود. با این حال، همانند سایر روش‌های رنگ کردن مو، دکوپاژ مو نیز ممکن است برای موهایی که قبلاً با روش دیگری رنگ شده‌اند، نتایج مطلوبی نداشته باشد.

روش انجام دکوپاژ – آموزش دکوپاژ مو :

روش دکوپاژ مو از ترکیب یک پیمانه پودر دکلره خوب , یک پیمانه اکسیدان ۹ درصد و یک پیمانه شامپو مناسب حاصل می شود. در ضمن افزودن قطره آنتی دمیج اولاپلکس و خاویار مو از آسیب احتمالی رنگ حین شامپو شیمیایی جلوگیری می نماید.

به اندازه ی موهایتان مقدار مساوی از پودر دکلره, اکسیدان نه درصد و شامپو داخل کاسه رنگ بریزید. مثلا سه پیمانه پودر دکلره – سه پیمانه شامپو – سه پیمانه اکسیدان نه درصد

از اولاپلکس – خاویار مو و یا قطره آنتی دمیج به مقدار لازم در داخل مواد کاسه رنگ بریزید.

به صورت شامپویی تمام مواد را به موهایتان بزنید. سپس موهایتان را به خوبی با این مواد ماساژ دهید. 

ادامه مطلب
گرفتن سفیدی مو با آموزش ۱۰ نکته آرایشگاهی

پس از نیم ساعت موهایتان را با آب بشویید.

سپس با یک ماسک مو مناسب موهایتان را تقویت نمایید.

ماسک مو را از فاصله ۵ سانتی متری ریشه مو به مو بزنید.

پس از گذشت ۵ تا ۷ دقیقه موهایتان را با آب بشویید.

سپس مو را خشک کنید.

در نهایت با روغن آرگان اصل موهایتان را تقویت کنید. اگر باز هم رنگهای ناخواسته در مویتان بود. این عمل را تا سه بار تکرار نمایید.

 

خرید انواع محصولات تخصصی مراقبت مو حین دکوپاژ

 

 

فرمول دکوپاژ مو یا شامپوشیمیایی

دکوپاژ چیست :

یک پیمانه پودر دکلره + یک پیمانه شامپو + یک پیمانه اکسیدان 9 درصد.

با توجه به فرمول بالا طریقه شامپو شیمیایی به این شکل است که برای موهای بلندتر به اندازه لازم پودر دکلره را ترکیب نمایید. پس نسبت ها را به همان اندازه باید افزایش دهید.

پودر دکوپاژ

پودر های دکلره مرغوب جهت دکوپاژ بایستی استفاده گردد. در فروشگاه رخ نگار پودرهای دکلره مرغوب جهت دکوپاژ مو استفاده می شود. در ضمن پودرهای دکلره در چهار رنگ سفید – آبی – بنفش و سبز استفاده می گردد.  در ضمن پودر دکلره زغال نیز یکی از بهترین پودرها برای رنگبری است. زیرا خاصیت ریموور برای حذف رنگهای شرابی – قرمز و نارنجی است. 

پودر سفید – پودر دکلره عمومی.

پودر بنفش – ضد زردی.

پودر سبز – ضد قرمزی.

پودر آبی – ضد نارنجی.

پودر یخ – دارای مواد خنک کننده

پودر زغال – خاصیت ریموور و رنگبری رنگهای قرمز – شرابی – نارنجی – زرد و فانتزی

دکوپاژ چیست ؟ راه حل سریع حذف رنگ نامطلوب

موارد استفاده از دکوپاژ و طریقه شامپو شیمیایی:

۱. به منظور حذف سفیدی مو

برای حذف سفیدی مو یکی از راهها شامپو شیمیایی است. مخصوصا اگر خواهان رنگ های بلوند پایه 7 به بالا هستید. توسط این کار فولیکول های مو کامل باز می شود. کل موها یکدست می گردد. پس با یکی شدن پایه مو رنگ نهایی یکدست می گردد. 

 

شامپو شیمیایی

 

۲. حذف مشکل دکلره ناقص مو

در صورتی که بعد از دکلره متوجه شدید. بعضی قسمت های مو دکلره نشده اند، این راه را امتحان کنید. چون تعداد مو دکلره نشده کم است. روش دکوپاژ روشی کاملا مناسب و راحت است. در ضمن به خاطر ملایم بودن این روش آسیبی به مو نمی زند. در ضمن افزودن محصولات مراقبت مو به بهبود عملکرد حذف رنگ کمک می نماید.

شامپو شیمیایی برای روشت کردن زمیته مو

 

شامپو شیمیایی

۳. حذف رنگهای فانتزی از روی مو

یکی از راههای ملایم حذف رنگهای فانتزی دکوپاژ است. منتها اگر موهایتان را با پودرهای دکلره رنگی، رنگ نموده اید، بایستی ریموور استفاده نمایید. اما برای حذف سریع و ارزان رنگ مو فانتزی از شامپو شیمیایی استفاده نمایید. بنابراین رنگهای شرابی، قرمز، آبی و غیره را با شامپو شیمیایی پاک نمایید.

 

 

طریقه شامپو شیمیایی برای حذف رنگ آبی فانتزی از روی مو

پودر زغال + اکسیدان نه درصد + شامپو

دکوپاژ

شامپو دکوپاژ

شامپو دکوپاژ بهتر است شامپویی دارای مواد مغذی باشد. شامپوهای مناسب با مواد مغذی برای مو نیز در فروشگاه رخ نگار با قیمت مناسب به فروش می رسد. 

دکوپاژ موی شرابی – کاربرد شامپو شیمیایی

موی شرابی مخصوصا اگر با پودرهای رنگی روی مو قرار گیرد. بسیار سرسخت است. در ضمن اگر به هر دلیل توان دکلره یا ریموور مو را ندارید. کافیست پودر دکلره ترجیحا سفید را به اندازه برابر با اکسیدان شماره 2 و شامپو ترکیب نمایید. در ضمن زمان بیشتری به حذف رنگ دهید. می توانید جهت موثر شدن این روش دو تا سه بار در فواصل متوالی این کار را تکرار نمایید. با دنس هیر را در این فواصل تقویت نمایید. در ضمن پودر زغال برای این منظور بسیار به کارتان می آید. 

ادامه مطلب
رنگ مو فندقی گرم با 30 پکیج ترکیب رنگ گرم و جذاب

در ضمن نکته روش دکوپاژ مو شرابی این است. در مرحله اول رنگ شرابی بنفش کمرنگ می شود. سپس با تکرار این عمل مو به پایه بالاتر می رسد. 

دکوپاژ چیست

حذف رنگهای فانتزی در کوتاهترین زمان

شامپو شیمیایی

دکوپاژ موی مشکی

در کاربرد شامپو شیمیایی باید بگوییم , رنگ مو مشکی نفوذ بسیار بالایی در مو دارد.. بنابراین حذف این رنگ نیز جزو مشکل ترین راههای به پایه رساندن مو است. مخصوصا اگر پایه های بالا را مد نظر داشته باشید. در ضمن اگر به هر دلیل توان دکلره یا ریموور مو را ندارید.

کافی است

پودر دکلره (ترجیحا زغال) + به اندازه برابر با اکسیدان شماره 2 + شامپو

ترکیب نمایید.

در ضمن زمان بیشتری به حذف رنگ دهید. می توانید جهت موثر شدن این روش دو تا سه بار در فواصل متوالی این کار را تکرار نمایید. با روغن آرگان, مو را در این فواصل تقویت نمایید. برای آشنایی با ریموور مو حتما مقاله ریموور مو چیست را ببینید. 

طریقه دکوپاژ مو مشکی در عین حال زمان بیشتر نسبت به رنگ شرابی است. یعنی چهل دقیقه نیز ممکن است طول بکشد.

طریقه شامپو شیمیایی برای حذف رنگ مشکی

۱- ریموور

۲- پودر زغال + اکسیدان نه درصد + شامپو

شامپو شیمیایی

طریقه شامپو شیمیایی :

اینکه دکوپاژ چیست باید گفت که در روش دکوپاژ و با آغشته کردن پودر دکلره با شامپو و اکسیدان از قدرت پودر کم می شود. منتها باز هم باید مراقب سلامت و زیبایی مو باشید. بنابراین استفاده از انواع ماسکها, روغنهای گیاهی و محصولات مراقبت مو ضروری است. نکته اصلی کاربرد شامپو شیمیایی این است که فقط موهای سالم رنگ مو را زیبا و درخشان نشان می دهند. شایان ذکر است که حتی مدت ماندگاری رنگ هم بر روی موهای آسیب دیده کمتر خواهد بود. رنگدانه ها بر روی موهای با ساختار آسیب دیده زودتر از ساقه مو فرار می نمایند. در نتیجه پایداری رنگ مو ها بر روی این موها به حد کافی نخواهد بود. پس قبل از خرید رنگ مو به همه این موارد دقت نمایید.

شامپو شیمیایی برای موهای سبز

شامپو شیمیایی برای موهای سبز یکی از بهترین کاربرد شامپو شیمیایی است و برای حذف رنگ سبز از مو است. شما ترجیحا پودر دکلره زغال را به اندازه برابر با اکسیدان شماره ۲ + شامپو ترکیب نمایید. پس از نیم ساعت موها را بشویید. سپس در صورت نیاز مجددا این کار را تکرار نمایید. حتما از اولاپلکس, خاویار مو یا قطره انتی دمیج در ترکیب به کار ببرید. برای اطلاعات بیشتر و جامع از گرفتن سبزی مو حتما مقاله گرفتن سبزی مو را ببینید. 

تفاوت شامپو شیمیایی و دکوپاژ

تفاوت شامپو شیمیایی و دکوپاژ یکی از سوالات شما است. هر دو این موارد یکی هستند. اصولا به تکنیک تهیه شامپو شیمیایی دکوپاژ گفته می شود.

شامپو شیمیایی روی موی خشک یا خیس

شامپو شیمیایی روی موی خشک باید انجام داد.

طریقه شامپو شیمیایی :

موها را با مقدار مساوی پودر دکلره + اکسیدان + شامپو ترکیب کرده و پس از گذشت بیست دقیقه تا نیم ساعت موها را با آب بشویید.

امیدواریم از مقاله دکوپاژ چیست, لذت برده باشید.

مراقب خودتون باشید. حتما منتظر مقاله های آرایش موی رخ نگار باشید.

 

امتیاز شما به این مطلب چند است؟
 • امتیازها به این مطلب

خلاصه

دکوپاژ مو یا شامپو شیمیایی آسان و جذاب را با روش دکوپاژ موی مشکی – شرابی- قرمز – نارنجی و زرد با فوت و فن های آرایشگری را در این مقاله بیابید.

به طور کلی
4.7
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
3.97 (36 رای)

83 فکر در مورد “ دکوپاژ مو و شامپو شیمیایی ساده با حذف رنگ مشکی, نارنجی و زرد

 1. ناشناس گفت:

  سلام ممنون از توضیحات خوبتون موهای من های لایت شده است رفتم ارایشگاه رنگ دودی شش صفر با اکسیدان ۶ زده به موهام رنگشون خیلی. تیره شده حالا می خوام تمام موهام یک دست مرواریدی بشه لطفا راهنمایی کنید

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   با سلام
   بهتر است یکبار موها را دکوپاژ نمایید. سپس ترکیب رنگ شکلاتی دودی با یک بند انگشت شرابی را به ترکیب رنگ اضافه نمایید. منتها پایه مو هر قدر روشنتر باشد ترکیب رنگ بهتر می شود.

 2. زهره گفت:

  با سلام
  موهامو هایلایت کردم ولی آرایشگر اون چیزی که میخاستم رو در نیاورد الان زمینه موهام زرد شده لایت هام سفید میخام زمینه مو هامو مشکی بشه لایت هام سفید بمونه باس چکار کنم نارنجی نشه یا نسوزه اگه نیاز به دکوپاژ یا ریموور یا هر چیز دیگه ای هست بگید تا انجام بدم ممنون

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   با سلام
   ببینید نمی توانید همزمان زمینه را رنگ نمایید و لایت ها همان رنگ بماند. بهتر است 5 طبیعی را با دو بند انگشت شرابی و اکسیدان 6 درصد به مو بزنید. سپس حدودد سه روز بعد 5 دودی را با اکسیدان 6 درصد به مو بزنید تا مو دودی تر شود. با این کار از دو اتفاق جلوگیری می نمایید.
   1 مسقیم زدن رنگ مشکی یا دودی تیره روی زردی رنگ سبز را حاصل می کند.
   2 اگر قصد مش فویلی یا سوزنی را روی مو دارید نباید از رنگ 5 تیره تر روی مو بگذارید وگرنه مو به سختی دکلره را باز می کند.
   حتما
   مقالات
   مش سوزنی
   مش فویلی
   و
   رنگ مو بدون دکلره
   را ببینید.

 3. Zohre گفت:

  با سلام
  موهامو هایلایت کردم ولی آرایشگر اون چیزی که میخاستم رو در نیاورد الان زمینه موهام زرد شده لایت هام سفید میخام زمینه مو هامو مشکی بشه لایت هام سفید بمونه باس چکار کنم نارنجی نشه یا نسوزه اگه نیاز به دکوپاژ یا ریموور یا هر چی دیگه داره با مقدار رو اندازه بهم بگید ممنون

 4. Fatima گفت:

  سلام وقت به خیر
  من چند ماهی هست که موهام رو شرابی رنگ میکنم و می‌خوام همین رنگ رو فعلا داشته باشم و چون موهام سفیدی هم داره شماره های ۵ و ۶ استفاده میکنم
  الان دوست دارم موهام رو شرابی روشن کنم
  آیا میتونم به موهام دو ماه استراحت بدم بعد از اون شامپو شیمیایی بزنم که زمینه موهام روشن تر بشه و دوباره رنگ شرابی 7 و ۸ بزارم روی موهام؟؟

  و سوال بعدی اینکه اگر این امکانش هست ، بعدش کامل رنگ بزارم روی موهام یا رنگساژ؟

  ممنونم که وقت می ذارید و پاسخ میدید🙏

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   با سلام
   ببینید می توانید مثلا سه هفته به مو استراحت دهید و سپس مو را دکوپاژ نمایید ار بعد از دکوپاژ زمینه مو روشنتر شد و رنگ مد نظر بود دیگر نیازی به رنگساژ مجدد نیست در غیر این صورت یک مرتبه مو را رنگساژ با شرابی روشن نمایید.
   مقاله رنگ مو بدون دکلره
   و
   رنگ مو شرابی رخ نگاررا نیز حتما ببینید.
   در ضمن برای تقویت مو حتما از اولاپلکس رخ نگار در ترکیب دکلره بهره ببرید.

 5. سپیده گفت:

  سلام من لایت موهامو رنگساژ کردم رنگش یکم به سبزی میزنه و تیره شده رنگ شماره ۷ زدم میشه دوباره به پایه قبلیش برگرده ؟
  اگه روشنتر بشه رنگ زمینه موهام به قرمزی و نارنجی نمیزنه ؟

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   با سلام
   خیر اگر زمینه مو سبز باشد در اثر دکوپاژ زمینه مو نارنجی نمی شود.

 6. ناشناس گفت:

  سلام من ریشه موهام رنگ. کردم بلوند متوسط 00\7 بعد پایین موهام مشکیه شامپو شیمیایی بزنم ب کل موهام رنگشون میره و اینک موهام نمیسوزه؟؟

  1. کارشناس رخ نگار گفت:

   با سلام
   شامپو شیمیایی اگر به مدت 20 تا 30 دقیقه باشد و بت پودر دکلره مرغوب انجام شود. مشکلی وجود ندارد. تریحا دو تا سه روز بعد از رنگساژ حتما اولاپلکس تراپی انجام دهید.
   حتما بخش ریموور و دکلره رخ نگار را ببینید.

 7. زهرااا گفت:

  سلام خسته نباشید رنگ موی من زیتونی شماره ۸/۲ …. بخوام موهامو بی رنگ کنم از چی استفاده کنم بهتره ؟ نمیخوام موهام بسوزه یا خراب شه

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   شما به راحتی می توانید توسط پودر دکلره زغال و اولاپلکس شماره ۱ موها و اکسیدان و شامپو با نسبت گفته شده در مقاله موها را دکوپاژ نمایید و اصلا نگران سوختن موها نباشید چون کار اولاپلکس محافظت از مو است.
   حتما مقاله اولاپلکس را ببینید.

   1. فاطمه مهدیه گفت:

    سلام موهام سفیدی داشت رفتم آرایشگاه ریشه موهام شامپو شیمیایی گذاشت و ساقه مو نزاشت الان پشت موها قهوه ای تو پایه 4 شده و خفه کرده و جلوموهام روشن شده با رنگساژ زیتونی و 6 طبیعی ریشه الان چیکا کنم روشنی ریشه بگیرم یا ساقه هم شامپو شیمیایی کنم و رنگساژ بزنم به ریشه برسه ممنون میشم جواب بدید

    1. کارشناس رخ نگار گفت:

     با سلام
     بهتر است قسمت های تیره مو را با شامپو شیمیایی روشن نمایید. سپس رنگساژ روشن را به قسمتهای روشن مو بزنید.
     مقاله رنگساژ مو رخ نگار
     را حتما ببینید.

 8. ناشناس گفت:

  بعد از انجام دکوپاژ موها رو برای رنگساژ کردن خشک کنیم یا نمدار باشه.ومدت مکث رنگ گذاشتم بعد دکوپاژ چقد باشه؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   مان دکوپاژ معمولا بیست دقیقه تا نیم ساعت است. در ضمن رنگساژ معمولا موها نمدار است.
   مقاله رنگساژ مو
   را حتما ببینید.

   1. عطیه سادات مدنی گفت:

    سلام من موهامو لایت کردم و بعد از مدتی رنگساژ قهوه ای تیره گزاشتم.بعد از چند بار شستن رنگ اون روشن شده ولی ب اندازه اول روشن نیس.برای روشن کردن دکوپاژ کنم یا شامپو قلیایی بزنم؟یا رنگ سه صفر بزنم؟

    1. کارشناس رخ نگار گفت:

     با سلام
     برای روشن بهتر است دکوپاژ شیمیایی انجام دهید.

 9. ناشناس گفت:

  سلام من موهام رو عید مشکی پرکلاغی کردم الان با پودر آبی واکسیدان وشامپو چند شب هست میزارم روی موهام الان داره به قرمزی میزنه میتونم رنگ ۷ یا۸ بزارم یا هنوز رنگ نمیگیره

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   بهتر است موها را با ریموور مایع ریمو نمایید. سپس با پودر زغال دکوپاژ نمایید. سپس رنگساژ نمایید.
   مقاله ریموور چیست را حتما ببینید.

 10. زهرا گفت:

  سلام من موهام رنگ و لایت بود لایت ها پایه ۸ و زمینه قهوه ای روشن ، برای ریشه گیری رنگ شیر شکلاتی و اکسترا ۸ و کمی دودی زدم به کل موهام الان لایت موهام تیره شده چکار کنم دوباره روشن بشه

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   با دکوپاژ به راحتی موها روشن می شود. سپس انواع رنگساژ را می توانید با توجه به پایه مو روی ان قرار داد.
   مقاله رنگساژ مو را نیز ببینید.

 11. ففروزان گفت:

  سلام ایا پس از دکو پاژ کردن مو میتوان یکی دو روز به مو استراحت داد سپس مبادرت به رنگ کردن کرد یا می بایست بلافاصله عمل رنگ کردن مو رو انجام داد

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   بهتر است بلافاصله بعد از دکوپاژ موها رنگساژ شود. زیرا معمولا بهترین زمان برای رنگ گرفتن مو باتفاصله بعد از دکلره است چون مو شدیدا قلیایی شده و اماده پذیرش انواع رنگ مو است.
   حتما و حتما
   مقاله رنگساژ مو
   و
   دکوپآژ مو
   را ببینید.

 12. hani گفت:

  سلام رخ نگار جان
  موهای من توسط آرایشگر غیر حرف های دکلره تکه ای و پایین مو یکدست دکلره و بعد رنگ ترکیبی قهو های و بنفش شده بود که آرایشگر خراب کرد
  بعد من روی اونها n3 زدم و تیره شد الان داره روشن میشه و حالت سبز گرفته
  بخوام موهام رو دودی زیتونی کنم باید دکوپاژ بشه یا روی همینا با 3 صفر ترکیب دودی زیتونی تون رو رخ نگار جان بزنم درست میشه؟

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   ببینید رنگ موی N3 خیلی عمق نفوذ بالابب در مو دارد. بهتر است موها را با ریموور مایع اول موها را ریموو نمایید. تا تمام رنگهای تیره از مو خارج شود. سپس مو را با پودر زغال دکوپاژ نمایید. در نهایت رنگساژ زیتونی دودی بزنید.
   حتما مقاله
   ریموور مو چیست
   و
   رنگ مو دودی جذاب
   را ببینید.

 13. نگین گفت:

  سلام وقت بخیر ایا میشه
  اول ریموور مایع کرد و بعد از پود سفید و ابی استفاده کرد؟ یانه
  اول باید پودر سفید و ابی زد و بعد ریموو

  1. Rokhnegar گفت:

   سلام
   اگر موهایتان رنگ شرابی – فانتزی یا مشکی است. ریموور زده و سپس با پودر دکلره موها را دکوپاژ نمایید.
   حتما مقاله ریموور مو را ببینید.

   1. فهیمه گفت:

    سلام سفیدی موهای من زیاده و هر رنگی که میزنم بلافاصله سفیدی موهام پدیدار میشه. آیا با دکوپاژ کردن میتونم رنگ موی روشن بزنم؟

    1. Rokhnegar گفت:

     سلام
     بله بهتر است موها را دکوپاژ نمایید. سپس با رنگهای طبیعی اکسترا روشن در ترکیب با دودی روشن و اکسیدان شماره ۱ موها را رنگ نمایید.
     مقاله گرفتن سفیدی مو را نیز حتما ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه
Twitter پین‌ترست واتس‌اپ واتس‌اپ Telegram
فروشگاه
Blog
حساب کاربری من